Sport Co van Beek af van de week wel regeltjes... ns I lerby ZDH-Oosterend belooft spektakel y^ampini - -if) Hartelijk afscheid van RWS projektleider TEXELSE g COURANT \ooïzet Irimlopen AVT raaie damwinst an Rinus Vittali Kater Tevoko na nipt verlies Zes marsen voor Klaverjaskoppel Eilandcompetitie volleybal ALARM Eilandcompetitie tennis ALS ELKE SECONDE TELT Waar is dit? Opname TV tune Mareis dames nog steeds ongeslagen Kerkbazaar TEXELSE'^COURA\T Koster positief over bermbeheer VRIJDAG 3 NOVEMBER 1995 )gn Hoorn en Oosterend wordt jagen over bijna niets anders gepraat. De derby tussen de iballers van ZDH en SVO, die dagmiddag vanaf 14.00 uur ttt heilige gras van de zwalu- wordt gehouden. Blijven de tan in Den Hoorn, dat vorige ;k koploper Flevo aan de zege- bond, of gaat het vurige ^terend er met de winst pdoor? Posterend zijn ze niet ontevre- over de selectie. „We hebben aatste tijd goede resultaten ge fit. Een gelijkspel tegen Vesdo een 5-2 overwinning tegen tshorn", aldus SVO-trainer Bep ik. Hij haalde doelman Marco ver weer van stal, die het onder it niet slecht doet. Voorin is de lokte Vincent Kasper de angel e aanval. De zwaluwen krijgen voor moeilijk met linkerspits oen Rouwenhorst, die zich als ie goalgetter heeft ontpopt, k: „Maar de zwaluwen hebben een goede staat van dienst, •en de prestaties zijn ze toch een beetje favoriet." jfighter ZDH boekte 16 punten de competitie, Oosterend eeft er een puntje of vijf of zes Atletiekvereniging Texel houdt winter zeven trimlopen in de nen vanaf de boskiosk bij het «ld. Zondag vindt de eerste plaats. De andere data zijn 19 nber, 3 en 17 december, 14 !8 januari en 11 februari, start is voor de jeugd tot en 12 jaar om 11.00 uur en voor udere jeugd en senioren om uur. De inschrijving is open 10.30 uur in de kiosk. •ngte van het parkoers is voor jgd tot en met twaalf jaar 1,3 voor de oudere jeugd t/m 16 3,1 km. Senioren kunnen kie- yit 3,1; 6,2 en 9,3 km. nschrijfgeld bedraagt voor de üeden van AV Texel f1,- per (f5,- voor zeven keer), voor de •ns en meisjes die geen lid van de vereniging bedraagt inschrijfgeld f1,50 per keer 0 per zeven keer). De senio- etalen respectievelijk f2,- per voor AVT-leden (abonnement en f3,- voor niet-leden (abon- mt f15,-). op gaat over een vrijwel vlak wrs door het bos. hoogstaand damduel werd wochten door Rinus Vittali en de Wolf. Na een „hoogtesta- in Frankrijk had Vittali er dui- zin in. In een fraaie flank- partij werd De Wolf geleidelijk teruggedrongen. Hoewel hij vindingrijk verdedigde, st hij toestaan dat Vittali een linant centrum verkreeg. Dat in het eindspel de doorslag, een soort forcing zette Vittali zoon op het werk. aan Bruin revancheerde zich flJaap van Heerwaarden voor onverwachte nederlaag van week eerder tegen Gerrit 1 Wim Timmer .hield verras- lang stand tegen Piet Bake- Bert Duin en Gerrit Vlaming !en wellicht geen medewer- |van hun tegenstanders nodig, kregen die wel. Gerrit Blom, vorige week knap van Adriaan 1 had gewonnen, combineer- fóhzelf naar een schijf achter- i Ate Sijtsma had als zo vaak goede stand opgebouwd, 'werd vervolgens het slacht- van de door Cees Vinke uit- erde coupe de la Bombe. van Heerwaarden en Frans gaven elkaar geen duimbreed Bert Duin verdedigde zich in- &ef tegen Piet Bakelaar. Het daarom jammer dat hij zich een combinatie vergaloppeer- Schenk bood Harry v.d. 3fing goede tegenstand, maar toch niet opgewassen tegen 5 grotere ervaring. Jos de 'en Adriaan Bruin vochten een flankspelstrijd uit. Bruins voordeel was niet toereikend de winst. dinsdag wordt een trainings- gehouden. Aanvang 19.30 'n De Bijenkorf te Oosterend. ^stellenden mogen mee- v-*nte uitslagen: Blom 0-2; G. Vlaming-J. v. Heer- 1-1; Duin-C Vinke 1-1; J. de Wolf- 1-1; Schenk-W. Timmer 0-2; P H. v.d. Wetering 2-0; Bakelaar-F 'ty M. Vittali-J. de Wolf 0-2; J. v. Aarden-A. Bruin 0-2; F. Bos-A. 2-0; W. Timmer-P. Bakelaar 0-2; Vlaming 0-2; H. v.d. Wetering- 0-2, P. Bakelaar-B Duin 2-0; A. ^■C. Vinke 0-2; Schenk-H. v.d. We- 51-2, J. de Wolf-A Bruin 1-1; v. '«aarden-F Bos 1-1. onder, maar heeft twee wedstrij den minder gespeeld. Winst van SVO kan de verhoudingen drastisch wijzigen. „ZDH favoriet? Welnee", voorspelt voorzitter Jaap Lap. „Oosterend is altijd een geduchte vijand, die we niet moeten onderschatten. De jongens hebben het er al weken over." De verwachtingen in Den Hoorn zijn hooggespannen, zeker nadat ze de koploper verschalk ten. Het trainingsbezoek in het vernieuwde ZDH is als nooit te vo ren. Een goed gevoel dus voor oe- fenmeester Henk Knol. Er mag dan geen sprake zijn van weder zijdse rancune, de derby moet voor oud-SVO-speler Knol toch een speciale lading hebben. Het laatste woord is de levende SVO-legende „ome" Siem Keyzer; De heren van Tevoko traden zater dagmiddag in sporthal Ons Ge noegen aan tegen het team van Volendam 2. Ondanks een felle strijd zat winst er niet in. Tevoko, dat de punten goed kan gebruiken, begon zwak. Met name het verzorgen van de pass leverde aanvankelijk veel problemen op. Hierdoor verloor het Texelse team de eerste set met 7-15. De tweede set leverde een tegen overgesteld beeld op. Tevoko kon doen wat het wilde en had Volen dam veel moeite met de Texelse service. Met name de opslag van Koos Doeven leverde punt voor punt op. De set ging met 15-6 naar Tevoko. In de derde set viel het team van Tevoko weer ver terug, mede door dat ongeconcentreerd en slap werd begonnen: 6-15. In de vierde set werd de meeste strijd geleverd. Met veel inzet en enthousiasme bereikte Tevoko een 14-8 voorsprong. Blijkbaar sloe gen toen de zenuwen toe, want Tevoko kon niet meer scoren. Ook de twee time-outs die aanvoerder Martin Koenen nog aanvroeg, kon den hierin geen verandering bren gen. Volendam won de set met 14-16, en hiermee de wedstrijd met 1-3, Tevoko met een forse ka ter achterstand. In drie wedstrijden tegen welis waar sterke teams heeft Tevoko slechts één punt weten te be machtigen, waardoor de strijd te gen de degradatie nu reeds lijkt te zijn begonnen. Het gemis van een coach langs de lijn laat zich hierbij zwaar voelen. Het eerste damesteam van Tevoko speelde eveneens een thuis wedstrijd, tegen de dames van Re lay uit Warmerhuizen. De eerste twee set gingen met rui me cijfers naar de tegenstanders, 6-15 en 5-15. Met name het ver werken van de opslag leverde veel problemen op bij de Texelse dames. De derde set leverde eindelijk een succesje op. Na een ruime achter stand van 2-8 en later 9-13 wist Tevoko met veel vechtlust toch de ze set binnen te halen. Het bete kende de eerste setwinst na vier competitiewedstrijden. Helaas le verde dit geen punten op, want de vierde set ging uiteindelijk met 8-15 naar Relay. „Spannend wordt het zeker. In een derby spelen hele andere dingen mee dan normaal ledereen kent elkaar. Ik hoop op een mooie, spor tieve wedstrijd. En natuurlijk dat Oosterend wint. En dat spelers die wat él te lang zaterdag hebben ge vierd niet te snel door de hoeven gaan..." De winnaars van de vijfde avond van de klaverjasclub Den Burg waren George Eelman en Frans Bos met de mooie score van 7562 punten. Ze behaalden zes marsen. Het koppel heeft hierdoor een flin ke sprong in het totaal- klasse ment gemaakt. Zij staan nu op de achtste plaats. Ook goed speelden Bart Weijdt en Willem Koomen. Met hun 7460 punten hebben zij de leiding in het klassement over genomen. Lieuwe v.d. Veen en Hans Westdorp blijven met 7088 punten op de tweede plaats staan. Ans Gieles en Nel v.d. Veen heb ben zich met 6926 punten acht plaatsen opgewerkt. Fenny Hop man en Ruth de Ruwe zijn opge klommen naar de vijfde plaats met hun 6890 punten. Het gemiddelde lag deze avond op 6165 punten. Totaalstand na 20 partijen: 1. B Weijdt- Willem Koomen 34343; 2. L. v.d. Veen-H. Westdorp 33990, 3 echtp. F Veeger 33634; 4 J. Witte-Th. Witte 33106, 5. F Hopman-R. de Ruwe; 6. D. Winters-A. Bakker 32858; 7. M. Timmermans-A. Ver- meu 32554, 8. F. Bos-F Eelman 32455; 9. E. Eelman-J. Vriens 32363; 10 Ch. Schraag-N Barhorst 32217 Programma dinsdag 7 november: Veld A, mannen: 18.30 u.Gr. Slock 2- Super Teso 19.15 u.Tex. Auto-Teso Super 20.00 u.Kobeko-Maarco 12 Balcken 20.45 u.12 Balcken-DGM Kobeko 21.30 u.P.28/Krim-Sportshop DGM 22.15 u.Meubelh.Texel-Paal 9 P.28/Krim Veld B, gemengd en vrouwen: 18.30 u. LenR-Klif Waayer 19.15 u.Waayer-Zandloper LenR 20.00 u.Ecomare-Fitt Zandloper 20.45 u.Wiersma-ABN/AMRO(v) Rival 21 30 u.Rival-Bosma Wiersma 22.15 u.Texèle-Jozef Bosma Veld C, vrouwen: 18.30 u.Westerlaken-TimmerQuestioh 19.15 u.Question-Leydekk. Westerl. 20.00 u.Eierl. Huis-Zeilmak. Klif 12 20 45 u.Haarstudio-Klif 12 Eierl.H 21.30 u.l. de Boer*De Vlier Haarst. 22.15 u.Durper Dr.-Visser I. de Boer Wedstrijdleiding voor deze avond: Frans en Guus 13141711. Uitslagen: Arch. Uriot-Sportshop 3-0; Tex. Auto- Super 2-1; O.S.G.-Perfect Body's 2-1; ABN/AMRO-Meubelhuis 3-0; Grote Slock 2-P.C. de Krim 2-1; Cocky's-Paal 9 2-1; Slag. Beverdam-Tatenhove 2 3-0, LenR-Fitt 2-1; Beautique Texèle-Bosma 3-0; 7 Prov- Jozef 3-0; Wiersma-Kruiswerk 3-0; ABN/AMRO (v)-Gr. Slock (v) 1-2, Eierland- sche Huis-Timmers Bakkerij 3-0; Question-Zeilmakerij 2-1; Klif 12-Leydekkers 3-0; Vespertma-Visser 3-0; Durper Drup-De Vlier 3-0; Slagerij I de Boer-Haarstudio 0-3 Een oude foto van een stolp en de bewoners. Waar is dit en wie zijn het? Reacties naar Maarten Stoepker, telefoon 312940. De vorige foto was van Oost 66, nu de Mosselweg 3. Jan Roeper staat rechts met de huishoudster, mevrouw De Vaal. De merkwaar dige smalle wagendeuren op de achtergrond waren bestemd voor de arreslee. De opname voor de Texel TV tune vindt zaterdag om 13.00 uur plaats. Vijf koren verlenen mede werking. De repetities en de opna me zouden oorspronkelijk in de NH kerk plaatsvinden, maar die is on verwacht niet beschikbaar, zodat wordt uitgeweken naar de RK kerk. Na een spannende laatste ronde is de Wampini gewonnen door Chris Lanser uit Den Burg met 39 punten. Als goede tweede eindig de B.J.M. Verschoof uit Utrecht (35 p.), op de voet gevolgd door Jan Lap uit Den Hoorn (34 p.). Opdracht 4 werd het best ge maakt door Annette Barhorst uit Oosterend. Dankzij haar eindsprint behaalde zij de vierde plaats in de totaalstand. De nummers 1, 2 en 3 krijgen dit weekend de prijzen uitgereikt Co Koomen legt momenteel de laat ste hand aan de mede door An- toon Goes ontworpen houten puzzels, vervaardigd van Texels le- penhout. De laatste opdracht bleek niet zo eenvoudig Er werd slechts een beperkt aantal achternamen ge vonden dat overeenkomt met het beroep van die persoon. Vissers waren het meest genoemd. Het tweede deel van de opdracht, Dinsdagavond speelde het da mesteam van de Mareis uit tegen de Adelborsten. Het overwicht van de Texelse dames was over tuigend. Tegen Enkhuizen was za terdag ook al een fel bevochten overwinning gehaald. In een matige eerste helft ging dinsdag de strijd redelijk gelijk op: bij rust was de stand 15-11 in het voordeel van de Mareis. De tweede helft gingen de dames voortvarend van start. Er werd be ter samengespeeld en makkelijk gescoord. De Adelborsten kwa men slechts tweemaal tot scoren, zodat de eindstand uiteindelijk 35-15 voor de Mareis werd. Hier door zijp zij na zes wedstrijden nog steeds ongeslagen. Scores: Louise vxJ. Sluis 11 punten. Gerda Kuiper 2 punten; Odile Nitsche 15 punten, Irma Schuijl 4 punten; Klaasje v.d. Velde 3 punten Vrijdag 10 november is er een ba zaar in de N.H. kerk van Den Burg, aanvang 10.00 uur. De opbrengst komt ten goede aan de restauratie. Naast diverse spelen en verkoop van handwerk is er rommelmarkt. Om 20.00 uur begint een bingo in De Schakel naast de kerk met vele mooie prijzen. Ook deze opbrengst is voor de restauratie van de kerk. het maken van een cirkel van ach ternamen en beroepen, leverde verrassende resultaten op. Annet te Barhorst, die tijdens de tweede opdracht nog sterretjes zag, wist een cirkel van liefst zeventien per sonen te fabriceren. Ook Dinie van Tongelen uit De Cocksdorp deed een greep naar de macht. Zij kwam met liefst 32 namen op de proppen. Helaas voor haar zaten daar nogal wat foute combinaties tussen, maar toch leuk geprobeerd. Ze schreef dat ze de Wampini leuk vond om te doen en was daarmee niet de enige, blijkens de reacties. Voor menigeen vormden de op drachten een goede warming up voor de Wampex, die vanavond van start gaat. De bijna 120 deel nemers verzamelen om 18.00 uur in de kantine van W Texel '94. Morgenmiddag omstreeks 15.00 uur is de finish. Colofon De Texelse Courant is een onafhankelijk nieuwsblad, aangesloten bij de Nederlandse Nieuwsblad Pers (NNP). Verschijnt tweemaal per week. Uitgave. Langeveld de Rooij b.v. Parkstraat 10, 1791 CA Den Burg Postbus 11, 1790 AA Den Burg Telefoon (0222) 362600 Telefax (0222) 314111 Redactie: Hoofdredacteur: Frans Hopman Redactieleden Tessa de Graaff. Harry de Graaf, Gerard Timmerman, Margreet Berndsen (De redactie is uitsluitend verant woordelijk voor de redactionele inhoud, dus met voor de advertenties). Redactieadres Parkstraat 10 of Warmoesstraat 45, Den Burg. Advertenties Tarieven op aanvraag bij onze advertentie-afdeling. Texelaartjes t/m drie regels 1165, per regel meer /2,55. Texelaartjes dienen contant te worden betaald, bij fac turering worden administratiekosten berekend. Inlevertijd voor adverten ties is voor de krant van dinsdag vóór maandag 10.00 uur en voor de krant van vrijdag vóór woens dag 17.00 uur. Bezorging: Voor klachten over de bezorging telefoon (0222) 362600 Buiten kantooruren: bel uw bezorger Abonnementen: Abonnementsprijs f52,45 per half jaar. Studenten of scholieren, woonachtig aan de vaste wal heb ben recht op 50% korting via ons zgn. studenten-abonnement. Betalingen: Postbank 260449. Rabobank nr. 36.25.01.742 Deuce: 9.00 u. R. Buitenweg-M. Land 9.00 u. R. Verduyn-E. Kossen 10.00 u. J. v.d. Meer-M. v.d. Wetering 10.00 u. F. Schraag-N. Erwich 11.00 u. B. v. Veen-E. Dankers 11.00 u. H. Bakker-R. Zoetelief 19.00 u. W. Oosterhof-H. Boekei Heri Hodie: 9.00 u. R. v.d. Bent-M. Jansen 9.00 u. H. Schraag-R. Siebinga 10.00 u. E. v. Bommel-A. Heidstra 10.00 u. R. v. 0osten-J. Joosten 19.00 u. H. Maas-A. Westerlaken 20.00 u. F. Stark-J. Zoetelief Oosterend: 10.00 u. I. Westerlaken-A. Kamstra 10.00 u. J. Knol-N. Meijer Uitslagen R. Zoetelief-R. v. Oosten 2-0; N. Meijer-A. Kamstra 1-1; F. Schraag-E. Dankers 0-2; J. Zoetehef-H Boekei 2-0; R. Buitenweg-M. v.d Wetering 2-0; P. Brons-E. v. Bommel 2-0; I. Westerlaken-J. Knol 2-0, F. Stark-H. Boekei 1-1; A. Westerlaken-W. Oosterhof 1-1; A. Heidstra-M. Jansen 0-2. De variatie aan planten in de Texelse bermen is goed. Dat constateerde Arie Koster, mede werker van het Europees Jaar van de Natuurbescherming, woens dagavond tijdens een dialezing in de openbare bibliotheek. ,,lk krijg de indruk dat men hier met het beheer eerder is gestart dan het officiële beleid. De grondsoorten op Texel zijn overigens ook ge schikt voor mooie bermen." Toch is hier en daar nog verbete ring mogelijk. Door nog gerichter bermbeheer kun je bijvoorbeeld meer soorten vlinders aantrekken. Aan de hand van dia's, die de 50-jarige bioloog-schrijver eerder dit jaar maakte tijdens een werk bezoek aan het eiland, gaf hij voor beelden van geslaagde en minder geslaagde situaties. Tot zijn verrassing had hij gezien dat her en der langs de Texelse wegen volop knolboterbloemen groeien. „Een teken van een goed milieu." Ook de stukjes nieuwe natuur, die door o.a. het Water schap, Staatsbosbeheer en Texel se particulieren zijn aangelegd, kregen de goedkeuring van de in Veenendaal woonachtige stadse- coloog. Soms is maar weinig no dig om interessante vegetatie te verkrijgen, aldus Koster. Kritiek had hij op het beheer van het park rond de eendenvijver in Den Burg. Volgens Koster te saai, en niet zoals Jac. R Thijsse, naar wie nota bene de naastgelegen school Is genoemd, het zou heb ben bedoeld. Koster opperde de plantengroei daar weelderiger te maken. „Dat kan stapsgewijs ge beuren, bijvoorbeeld door eerst la ge planten op natuurlijke wijze in te zaaien, dus niet in een vierkant blok. Andere stukken kun je onge- maaid laten." Overigens heeft de Thijsseschool -wat Koster tijdens zijn bezoek niet had opgemerkt- een eigen heemtuin achter het schoolgebouw. Het idee om het gebied rond de eendenvijver aantrekkelijker te maken, sluit aan bij de gedachte om een soort natuurlijk lint te creëren vanuit Den Burg richting Hogeberg. Ook de plas tegenover het VVV-kantoor kan daarin wor den betrokken. Woensdagavond deed Koster zijn verhaal voor een klein aantal geïn teresseerden, die een aandachtig gehoor vormden, 's Middags sprak hij op uitnodiging van de dienst gemeentewerken. Tot de circa veertig aanwezigen behoor den naast personeel van de ge meente ook Texelse aannemers die zich met grondwerk bezighou den. Na bijna veertig jaar bij Rijkswa terstaat te hebben gewerkt nam hij deze week afscheid. Hoofdpro jectleider Co van Beek (61) uit Den Burg was ontwerpend en lei dinggevend betrokken bij vaak spectaculaire waterbouwkundige werken, merendeels op Texel. Hij liet zich daarbij niet alleen kennen als deskundig en betrouwbaar maar vooral als iemand die voort durend en in overleg met de aan nemers zocht naar de meest praktische oplossing en daarom meer dan eehs afweek van de „regeltjes" van het bestek. Dat was een benadering die te genwoordig nauwelijks meer mo gelijk is, maar dat er waardering voor was bleek dinsdag, toen Van Beek officieel en feestelijk werd uitgeluid. Dat gebeurde onder gro te belangstelling in het Haven restaurant van 't Horntje, op een steenworp afstand van de veerha ven, die hij in 1961 hielp aanleg gen. Het was zijn eerste grote werk, dat werd uitgevoerd in com binatie met het op Deltahoogte brengen van de dijk van de Prins Hendrikpolder. Met het zand dat bij het graven van de haven be schikbaar kwam, werd de dijk ver zwaard. Westfries Co van Beek, geboren en getogen in Andijk kwam in februari 1959 na afloop van zijn militaire dienst tijd bij rijkswaterstaat, aanvanke lijk bij de dienstkring Enkhuizen als adjunct technisch ambtenaar. Daarvóór was hij daar tijdens zijn studietijd als practikant al werk zaam. In 1961 verhuisde hij naar Texel in verband met de veerhave- naanleg. Al spoedig liet Van Beek zich kennen als iemand die niet al leen maar precies deed wat hem opgedragen werd maar ook mee dacht en eigen ideeën tot uitvoe ring bracht. Zo kreeg hij in 1967 een „extra periodiek" voor het idee om beton in een asfaltmolen te verwarmen, waardoor het mo gelijk werd om in de strenge win ter 1963-1964 door te gaan met beton storten. Andere werken die Van Beek in de loop der jaren onder handen kreeg waren de werkhaven en het aan grenzende PEN-bassm in Oude- schild, de verhoging van bijna de hele waddendijk en de daarmee samenhangende aanpassing van de gemalen en tenslotte de aanleg van de veelbesproken dam bij de Eierlandsche vuurtoren. Tussen door diverse andere klussen zoals de verhoging van de dijken van Wieringen, het damwandbestek Koopvaardersschutsluis en „dro ge" projecten zoals de aanpassing van de wegen bij de Kooibrug. Met die overkantse projecten was hij doende tussen 1980 en 1995 maar hij bleef op het eiland wonen want hij was inmiddels „echte" Texelaar geworden. Goede woorden De scheidende hoofdprojektleider moest dinsdag tijdens het officiële gedeelte van de afscheidsreceptie veel woorden van lof aanhoren. De sprekersrij werd geopend door Ir J.H. Jonk uit Lisse, directeur van de Hoofdafdeling Realisatie Wer ken. Hij liet de carrière van Van Beek de revue passeren en stelde vast dat hij met veel inzet innove rend bezig is geweest en menselij ke eigenschappen had die er ook zijn mochten: rustig, stabiel, on verzettelijk en - voor wie hem een beetje kende - een fantastische collega, die nooit kwaad werd en nooit op de voorgrond trad. Dat werd bevestigd door „buur jongen" Peter Kieft en door Bob Budde. De laatste gaf ook aan dacht aan de positieve eigenzin nigheid van Van Beek. Als herinnering aan zijn laatste grote werk overhandigde Budde een vi deofilm van de bouw van de Eier- landse dam. Heggeschaar Pier Hoitinga sprak hartelijke af scheidswoorden namens de colle ga's van Van Beek en overhandig de als geschenk een apparaat waarmee hij alles „rond" zou kun nen maken. Het bleek een electri- sche heggeschaar met toebeho ren te zijn. Bert Weijdt uit Den Hoorn, bij wie Van Beek in 1960 in dienst kwam om de veerhaven voor te bereiden en uit te voeren, had onlangs nog geconstateerd dat het betonwerk van de havenfuik nog in prima staat verkeert. Het idee om in de strenge winter met verwarmd be ton te werken, is dus een succes geweest. Volgens Weijdt was Van Beek wel een „lastige man". „Als hij dacht dat het anders moest, dan dééd hij het ook anders dan jn het bestek stond. Maar we heb ben nooit een nacontrole gehad die negatief uitpakte, zodat ik kan zeggen dat Rijkswaterstaat een heel goeie aan hem heeft gehad", aldus Weijdt De scheidende hoofdprojectleider zelf bevestigde in zijn dankwoord zijn reputatie als man van weinig woorden. Hij had drie zinnen nodig voor het danken van zijn collega's voor alle medewerking die hij had ondervonden. Hij huldigde hen al len door één van hen (secretares se Nel Amiabel) een cadeau te geven in de vorm van een mandje met Texelse produkten. Veel mensen die Co van Beek middenen zijn vrouw Jo van Beek-Koster dinsdag kwa men uitluiden, hadden een geschenk meegenomen. (Foto Harry de Graan

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 9