F amilieberichten evoko moeizaam langs Schoorl TEXELSE J COURANT Encyclopedie gestolen Wat )kzeggen wou... Parasitisme of symbiose? Geen 60 procent sprongen zwart Klas van 1975 had gezellige reünie exelaartjes oko heeft zeterdag in haar iswedstrijd tegen het laagge- ttste Schoorl een moeizame rwinning gehaald. Het ispubliek kreeg een slechte en J -jnelige wedstrijd te zien. c oko begon met de grieperige is Doeven op de bank. Mardik ipold was er wegens een exa- j( n niet bij. g de eerste set keek Tevoko al e i tegen een achterstand van i aan. Op de opslag van Ben iter werden 10 punten op rij ge- j ord, waar Tevoko een 13-8 s, rsprong nam. De Texelse heren men de set uiteindelijk met 10. Ook de tweede set, waarin rechtshandige Walter Oskam aantal malen met links scoor- ging met 15-9 naar Tevoko. j te derde set bood Schoorl beter Sl enstand, mede omdat Tevoko ,1, pn te rommelen. Tevoko be- lj te nog wel een 11-10 voor tong, doch door diverse pass- aanvallende fouten wist men meer te scoren. Schoorl wist gle set met 11-15 te winnen, vierde set verliep chaotisch en veus. Coach André van der ld t had inmiddels Koos Doeven ibracht voor Frank Kalkman, i i'door Tevoko weer het ver- i iwde systeem met twee spel- i delers toepaste, i t rust in het spel bij Tevoko i cht dit echter niet, en Schoorl I on steeds vrijer te spelen. Te- DINSDAG 28 NOVEMBER 1995 voko pakte weliswaar steeds een kleine voorsprong in deze set, maar Schoorl kon steeds terugko men. Via 5-5 en 8-8 werd een 12-12 stand bereikt. Pas bij deze stand sloeg Tevoko definitief toe. Bij een 14-12 voorsprong serveer de Martin Koenen de partij met een ace uit. De dames van Tevoko wachten nog steeds op hun eerste punten. Ook in de thuiswedstrijd tegen het team van DFC uit Enkhuizen slaagden de Texelse dames er niet in hun slechte positie op de rang lijst te verbeteren. Door de afwezigheid van drie ba- sisspeelters stond er een gehandi capt team in het veld. De invalsters presteerden naar hun mogelijkheden, doch ook zij kon den geen lijn in het spel van Tevo ko brengen. Met de setstanden 7-15, 8-15 en 8-15 behaalde DFC een regelmati ge 0-3 overwinning. Uit een woning aan de Spinbaan in Den Burg verdwenen donderdag diverse waardevolle papieren en een complete encyclopedie. Deze spullen lagen weliswaar in een kluis, maar deze was niet afgeslo ten. De inbreker(s) kwam(en) waarschijnlijk het huis binnen met behulp van een „valse" sleutel. De inbraak moetzijn gepleegd tussen 13.30 en 22.00 uur. Vol verbazing heb ik de afgelopen maanden de reclamecampagne van het TVO (Texel is ziek) ge volgd. Mijn verbazing werd nog groter toen ik een paar weken ge leden een brief van hen in de bus kreeg waarin werd verteld dat het hun speet dat wij min of meer de dupe waren geworden van deze campagne. Wij zijn al jaren betalend lid maar door een fout hadden we geen for mulieren gekregen voor de komen de jaren, zodoende stonden we niet vermeld op de lijst der beta- lenden. Hun excuses daarvoor en alsnog de mogelijkheid van be taling. Natuurlijk moeten wij met elkaar ons mooie eiland promoten en daar reclame voor maken, en na tuurlijk moeten zoveel mogelijk mensen daaraan meebetalen. Maar het gaat mij te ver om dege ne die om wat voor reden dan ook niet wil of kan betalen, te betitelen als parasiet! Als iemand die ten koste van anderen leeft! Het doet mij denken aan een halve eeuw geleden, toen een bepaalde groep mensen voor rat werd uitge scholden. Ik ben blij dat we niet genoemd zijn in deze reclamecampagne, want mensen op een lijst zenen is een kwalijke zaak en wordt nog kwalijker als je eronder zet dat er nog niet-betalenden over zijn ge gaan in deze parade. Ik vind Texel helemaal niet ziek. Texel is een gezond en prachtig eiland. Ik vind de Texelse onderne mers ook niet ziek, een ieder doet op zijn manier zijn best om vooruit te komen. We maken ook met z'n allen gebruik van ons eiland. Ik vind de reclamecampagne zie kelijk en ook jammer, want er had een hoop goede positieve, motive rende reclame gemaakt kunnen worden voor hetzelfde geld. Ik vind dat we ons gezond verstand gebruiken moeten. Een eenvoudig bezoekje had mij in ieder geval zo doen betalen. Ik hoop dat het TVO de volgende keer anders te werk gaat. Wij zijn méér gebaat bij symbiose: het tot elkanders voordeel samenleven. U weet wel, het vogeltje dat op het schaap de vlooitjes pikt. Ik hoop ook dat het VVD-bestuur „de communicatie stoornis" niet laat escaleren, want dan zal de para siet een heel akelig staartje heb ben. En dat is deze niet waard. Een voorzitter die al jaren zijn sporen verdient heeft, mag niet de dupe worden zoals de TVO dit zo mooi verwoordt. Dit zou pas echt pa thologisch zijn naar mijn mening, maar ja ik ben maar een eenvoudi ge verpleegkundige en hardwer kende ondernemers vrouw. Erna Tromp-Tuinema, Oudeschild. Niet 60 procent van de tan demsprongen bij het Paracentrum ging zwart, maar zestig procent zou door freelance-instructeurs (die naar verluid deels zwart zou den worden uitbetaald) zijn uitge voerd. Aldus nuanceert onze anonieme informant de lezing, die we vrijdag publiceerden. De per soon met wie wij contact zochten zegt er beslist niet op uit te zijn di recteur Bob Rienks een hak te zet ten en dat hij zeker niet de kranten, noch de FIOD heeft inge licht. Twintig jaar hadden sommigen el kaar niet meer gezien, maar zater dagavond konden ze samen herinneringen ophalen. De zesde klas uit 1975 van de Jozefschool hield een geslaagde reünie, die tot in de kleine uurtjes voortduurde. Voor de leerlingen van toen was het extra leuk dat juf Lucy Zijm- van der Wee en de meesters Jan Bakker, Hans Kievits en Piet Ze pers ook naar het schoolgebouw in Den Burg waren gekomen. Via een „kringgesprek" vertelden de oud-klasgenoten aan de hand van voorwerpen over hun huidige le ven hoe het ze in de afgelopen Voorste rij v.l.n.r. Jos Witte, juf Lucy ZIJm. John Boogeerd, Wies Rijk. Mergrlet Berhorst. Peul Witte. Marcel van Benrhum en Marcel twintig jaar is vergaan. Voor de fo- Bakker. Midden: Paul Bulsman. Kees Hopman. Hetty Boogaard. Dorlna van der Molen. Conny van de Wetering. Petra Bakker. Erlce tnnrnaf namnn 70 nnri none nlaatc Rutten en Marja Witte. Achterste rij: Wllco Bakker. Hans Bakker. Stefan Kuip. Jeannette Hoogenbosch. Carollen Hopman, Marjon - - - ------- op de kleine stoeltjes in één der lokalen. van Arnhem. Marleen Kuip. Peter Jan Kager. Edo Witte. Carle de Grave. Rob Bakker en de meesters Kievits. Bakker en Zegers. IFoto Frans HopmanI ïdroefd, maar dankbaar dat verder lijden m bespaard is gebleven, delen wij u mede 2 it, na een liefdevolle verzorging in .Gollards", van ons is heengegaan onze sJve moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Kooy weduwe van Albert Zandstra de leeftijd van 81 jaar. Alkmaar: fam. J. Zandstra-Nugent Heerenveen: fam. P. H. Popma-Zandstra Haarlem: fam. F. Jansen-Zandstra Den Burg: fam. M. J. M. Zandstra-Witte xel, 27 november 1995 ai )e Gollards" orrespondentie-adres: j Milderend 19a, 1791 BA Den Burg. begrafenis zal plaatsvinden op donderdag november om 11.15 uur op de Algemene igraafplaats te Den Burg, vanuit „uitvaart- ntrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den 'tg- ilegenheid om afscheid te nemen op don- rdag 30 november van 10.15-11.00 uur in 1' t uitvaartcentrum. is i de begrafenis is er gelegenheid tot con- lieren. 9f1-'70 28-11-'95 25 JAAR Jaap Ariana van der Slikke harte gefeliciteerd! Dennis en Natalie, Melissa Arjen en Frouwke Andrew boren op zaterdag november 1995, m|te dochter Kathelijn trotse ouders zijn: Birgit Kuip Kees Verschoor haar grote broer: Quirijn lilderend 4 )1 BJ Den Burg el 0222-313218 eJoek: graag de >te 7 dagen. 11 rusten van 12.00 15.00 en na 18.30 *0 i IEVEREN: 10.00 uur en woens- S vóór 17.00 uur. STEN: f7,65 tot en 3 regels. Per regel ƒ2,55 (incl. btw). -artikelen. Nauta CD. i dan 15.000 super- 'dfllige vliegretourta- !fi vindt u bij ons, o.a. tourne v.a. 1993,-, Bali 1529,-, Los Angeles 974,-, New York v.a. i-en Dublin v.a. 329,-. langs bij Reisburo Holland Interna- H. ten legpuzzels voor Een krokodil als :-t Fair Trade. Op 25 november 1995 is ons kindje geboren. Een dochter Liza Anna Liza De trotse ouders: Manolis en Karin Vlastos-Zegel Postadres c/o Solmar Tours lonias Street 13 73136 Chania Kreta-Griekenland Verzorgde kerstreizen naar diverse bestemmin gen in o.a. Nederland, Bel gië, Duitsland, Frankrijk. Info en boekingen Reisbu ro Texel Holland Interna tional. T.k.: lage tv-kast schuifla, ƒ75,-. 319767. met Tel. Je kunt natuurlijk ook ge woon een origineel Sinter- klaaskado geven. Gewoon van Kunstwinkel Hans van der Klift. CD-ROM. Nauta CD. Dagelijks versgesneden boerenkool, rodekool, hutspot, koolraap. De Vlier Natuurvoeding. Elk zelfbewust Texels be drijf borduurt ons wapen, da's buiten kijf. Atelier „De Witte Engel". T.k.a.: 2e hands Gazelle sportfiets ƒ100,-; 2 kin derfietsen 8 jr.) ƒ25,-. Tel. 310675. Onze leraar en de vader van onze klasgenoot Jan Knippenberg is overleden. Mikel, Hanna en Jonathan, sterkte Namens klas 4V, Hans, Rosalie, Vincent, Jos, Ineke, Ruth, Mike, Miriam, Krzysztof, Ton, Thijs, Nelleke, Alfons, Manon, Libby, Irina, Eddy, Natalie, Marleen, Jozef, Steve, Agnes, Aart, Edzard, Bas, Imme, Margje, Souwtje, Mireille, Coen The struggle for life is over..." Lieve Knip, we zullen je missen Klas 5 Havo '94/'95 Knip Het is een voorrecht je gekend te hebben. We missen je. Katrien, Dionne, Christian, Robbert, Jessica, Jeroen, Linda, Dol Soon, Pepijn, Regien. Borduurstof fijn of grof van draad, daarvoor moet je naar de Witte Engel in de Warmoesstraat. CD-ROM. Nauta CD. Cecil tuinbroeken, div. kleuren ƒ139,95. Body warmers div. kleuren v.a. 79,95. Cecil, Wever straat 1c. Als alles op is in de Wad denwinkel geeft Laurens toch nog gratis voor lichting. Heeft u al een idee voor de Sint? Zaterdag 2 dec. en dinsdag 5 dec. roken wij paling. Liefst vroegtij dig bestellen. Palingrokerij en Vishal Piet v.d. Star. Heemskerckstr. 15, Oude schild, tel. 312441. De nieuwste CD's. Nauta CD. Een tafel vol leuke Sint aanbiedingen; sieraden Vz prijs, sokken ƒ7,50, on dergoed ƒ25,-, riemen Vz prijs, Brettonse truien ƒ49,95. Kom snel langs bij Cecil. Dagmarkt slagerij A. Ott. 1 kilo half-om-half gehakt 6,98, 1 kilo spareribs 7,98, 1 kilo runderlappen 14,90. Ome Henk spel. Nauta CD. Aktie Big Foot. Buurtwin- kel Ria Trap. Winnende naam: Boris Poef van Grootpoot Bontepels. Winnaar: Fam. Asjes, Oosterend. Met een Barbour wax- coat kan u tegen de gure wind en regen! Mantje Sport. Sinterklaas-idee: ber- schermartikelen voor in li ne; polsbeschermers, kniebeschermers, helmen. Sportshop Texel. Mats werkschoenen. Oersterk en lopen als Ec- co's. Mantje Schoenen. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Texelse Boerenkaas. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboek handel Langeveld en de Rooy terecht. Ajax-artikelen. Nauta CD. Woningr.: gr. 3 k. flat m. c.v., lift, eiken keuken, box, zolder, A'dam. Gevr.: huis op Texel. 020-6116179 of 312212 op Texel. Sieme Wuis brengt ook onbespoten aardappels bij u thuis: bel 318885. Harry Tielemans werkt nog dagelijks. Recente Texelse schilderijen (zee en landschap) te bezichti gen aan De Ruygendijk 20 te De Koog. Open als we thuis zijn. Uit principe zondags ook open. Wij zijn verhuisd van Laagwaalderweg 41A, De Waal naar Kamerstraat 61, 1796 AM De Koog. Arie. Anja, Danny en Robin de Ridder. Sinterklaas-idee: skates in line, maat 35 t/m 39, van 89,-, voor 69,-. Sportshop Texel. B.z.a.: klusjesman. Voor schilderen, behangen, timmeren en andere werk zaamheden. Voor vrijblij vende prijsopgave: tel. 316574. Kinderposters. Nauta CD. T.k.: beige Etna gasfor nuis. Tel. 312715. Champion sport-b.h.'s en topjes doen u scorenI Ver krijgbaar bij Mantje Sport. De Sint roept verrast: dek sel! Ik geef het wapen van Texel. Voor deze primeur, ga ik bij de Witte Engel door de deur. Kadobonnen. Nauta CD. Een sportief einde een sportief begin! Sport school Texel! Info: 315421. Aanhangwagen (dicht) te huur. 3 m tandemas. Ge remd enz. 75,- p.d. Tel. 315384. CD-I. Nauta CD. Skisokken met dessin p.pr. 14,95. Voor Sinter klaas 2 pr. 25,-. Sport shop Texel. Video „Eierland '59-'65". Nauta CD. Met Helly Hansen warmte-ondergoed voelt u zich de hele winter goed! Mantje Sport. Wintersport in Oostenrijk, Frankrijk, Zwitserland, Oost-Europa, Scandina vië, Canada en de USA. U boekt het bij Reisburo Texel Holland Interna tional. We zijn er nog steeds. De wereldwinkel Fair Trade in de Raadhuiskelder. Koopvideo. Nauta CD. Gevonden in Oudeschild: Cyperse poes. In De Cocksdorp: zwarte poes met witte bef, voeten en rechterlip en rode kater. In Den Burg: grijs/beige ka ter en cyperse poes met witte bef, voeten en halve witte neus. Dierenpension Slufterweg, tel. 311477. Geen gejengel: vlug naar de Witte Engel. Iedere vrijdagavond v.a. 21.00 uur: een hapje, een drankje en een smartlapje in Café Chantant De Kar- seboom. Frans en Lies CD. Nauta CD. T.k.: Doka, compleet; meisjesfiets (10 j). Tel. 311610. Januari-aanbiedingen: Al- garve 8 dgn. v.a. 465,-, 15 dgn. v.a. 565,-; Tenerife 8 dgn. v.a. 695,-; 15 dgn. v.a. 829,-; Gran Canaria 8 dgn. v.a. 875,-; 15 dgn. v.a. 1049,-. Info en boekin gen Reisburo Texel Hol land International. Oude Leerdam glazen, oude kinderserviesjes, oude peper, zout en mosterdstelletjes, oude vazen in glas, opaline en aardewerk (o.a. Gouda), theebladen met mooie te gels, schalen, terrines en borden van Regout, 5-delig gaaf gekleurd kaststel (Delft 1916) en nog veel meer bij Kunst- kadowinkel Hans van der Klift. Waar moet u zijn voor een blikje tonijn uit Kaapver dië. Bij Fair Trade. Sinterklaas-idee: Ajax- tassen, rugzakken, porte- monnaies, paraplu's, shirts enz. Sportshop Texel. Voor hen die geen choco lade kunnen verdragen! Carobe Sinterklaas letters. Ook choco-liefhebbers vinden het lekker! De Vlier. Gratis autowassen? Dat kan bij Texaco Star Mar ket, Postweg, voor min. 10 tankbeurten van 25 I. Gas bestellen, Hielke bel len, tel. 327027. Tegellijm of voegmateriaal nodig? Bel dan naar Tegel- zetbedrijf Toine. Tel. 315379. Ga niet langer gebukt on der allerlei voetklachten, maar laat uw leed ver zachten. Pedicure Hetty Bakker, tel. 314415. Opruiming: Gazelle fiet sen, korting tot ƒ300,-. Rentenaar, tel. 318000. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel. 318313. Ook voor laarzen en klompen. Tegelzetbedrijf Ret Koo- ger voor al uw tegelwerk. Tel. 318463. Ajax-artikelen. Nauta CD. Sweaters van York zijn fijn voor groot en klein! Mant je Sport. Een mooie loupe voor fijn borduren, daarvoor moet je Sint naar de Witte En gel sturen. Sportschool Texel ae robics, fitness, steps nog veel meerl Info: 315421. CD-ROM. Nauta CD. Cecil tuinbroeken, div. kleuren ƒ139,95. Body warmers div. kleuren v.a. ƒ79,95. Cecil, Wever straat 1c. Als alles op is in de Wad denwinkel geeft Laurens toch nog gratis voor lichting. Heeft u al een idee voor de Sint? Zaterdag 2 dec, en dinsdag 5 dec. roken wij paling. Liefst vroegtij dig bestellen. Palingrokerij en Vishal Piet v.d. Star, Heemskerckstr. 15, Oude schild, tel. 312441. De nieuwste CD's. Nauta CD. Een tafel vol leuke Sint aanbiedingen; sieraden Vz prijs, sokken ƒ7,50, on dergoed ƒ25,-, riemen Vz prijs, Brettonse truien ƒ49,95. Kom snel langs bij Cecil. Dagmarkt slagerij A. Ott. 1 kilo half-om-half gehakt 6,98, 1 kilo spareribs 7,98, 1 kilo runderlappen 14,90. Sinterklaas-idee: basket bal van 29,95, nu 25,-. Sportshop Texel. T.k.: Frans antiek klok- kenstel, 1890, ƒ750,-. Tel. 315720, na 17.00 uur. Voor handwerkboeken van allerlei prijzen zal Sint zeker langs de Witte En gel reizen. T.k.: geheel nieuwe König sneeuwkettingen, 185/70 13. Tel. 313823. Deze week uw voordeel. Heerlijke gekookte bietjes, fz kilo 65 ct. De Vlier na tuurlijk. Kerst CD's. Nauta CD. Sinterklaas-idee. Basket- balring van 49,95, nu 39,-. Sportshop Texel. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken nu alle soorten textiel. Bijv. T-shirts, jeans, swea ters, slabbetjes, en schor ten. Zowel op witte als gekleurde textiel. Zelf meebrengen van textiel is mogelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een fo to maken. Snel naar Nau ta Foto of Pen en Present Langeveld en De Rooy. Moes-Goudrenetten, ƒ10,- p. kist. Roodkokende stoofperen, v.a. ƒ1,- p. kilo. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 312203. Elke dag v.a. 17.00 uur warme gegrilde kip. Sla gerij Joop Schiphorst, Waalderstr., Den Burg. Openbare verkoping Ho tel Opduin De Koog. Vrij dag 1 december a.s. van 17.00-21.00 uur, wegens overkompleet i.v.m. reno vatie: 20 kl. tv's, 37 cm, afst.bed.; 60 messing lamp/kap; 35 vaaslamp/ kap; 4321 handdoeken; 40 ledikanten matras sen; 30 bedachterw. 2.20x1.00; 50 draion de kens; 10 stapelbedden. 20 RVS toilètrolh. Geesa; 10 RVS res. toileth. Gee sa; 60 gordijnen 3.50x2.50; 10 dou chestangen; 20 Gefi gor dijnrails; etc. etc. Te koop: crossmotor Ya maha. 125 CC, getuned blok toebeh. ƒ750,-. Tel. 315720, na 17.00 uur. Pop-posters. Nauta CD. Shawls, ski-handschoe nen, hoofdbanden en mutsen kunt u bij Mantje Sport vinden. Goede voornemens? Sportschool Texell (Ook voor 1 januari). Info: 315421. Voor een feestje groot of klein moet u in Bowling partycentrum De Koogel zijnl Eventueel met koud buffet, tel. 317672. Kinderen t/m 10 jaar, wij knippen voor vijf gulden jullie haar. Zaterdag 2 de cember van 12.00 tot 16.00 uur, dat is toch met te duur? En vergeet dit niet, ook aanwezig is Zwarte Piet. Dit wel op af spraak. Qnipp Kapsalon, tel. 312227. Te koop: kinderwagen. Teutonia Quadro, geheel kompleet i.z^.st f275,-. Tel. 315720, na 17.00 uur Geen Iers of Amerikaans maar (h)eerlijk Texels rundvlees zonder hormo nen. Slagerij Joop Schip horst, Waalderstr., Den Burg. Compl. sat .-ontvanger in cl. decoder RTL4/5, Vero nica, SBS6: nu ƒ450,-. Inl. 312671. Kinderfuif! Een echt doe- feest: 1 uur bowlen met lichte ballen en bumper in de goot! Een glas fris, pa tat, kroket, appelmoes en ijs toe, ƒ9,75 p.pi Inf: tel. 317672. Bowling party centrum De Koogel. Strandpaviljoen Paal 9 is vrijd., zaterd. en zond. geopend. Ja leuk! Een uurtje bow len met computerscora Bowling partycentrum De Koogel. Tel. 317672. Cocky's Kapsalon is al leen maandags gesloten. De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 317575. HOOGHEEMRAADSCHAP VAN E53 UITWATERENDE SLUIZEN IN HOLLANDS NOORDERKWARTIER Openbare kennisgeving Op 25 oktober 1995 is aan N.V. PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland te Bloemendaal een vergunning verleend ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren. De vergunning heeft betrekking op het lozen van afvalwater, afkomstig van het drinkwaterpompstation en filtergebouw aan de Westerweg 8 te Den Burg. Het afvalwater wordt geloosd in oppervlaktewater, gele gen in het Waterschap Hollands Kroon. De beschikking en de andere van belang zijnde stukken lig gen voor u van 29 november 1995 tot 10 januari 1996 ter inzage: - bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van Uitwaterende Sluizen, Lingerzijde 41 te Edam elke werkdag van 09.00-12.00 uur en van 14.00-16.00 uur; - in de Openbare Bibliotheek van Edam, Dijkgraaf Posch- laan 8, alleen op maandag van 18.30-21 30 uur; - in het gemeentehuis van Texel. Eenieder die eerder bedenkingen tegen de ontwerp beschikking heeft ingebracht, kan tot 10 januari 1996 te gen de beschikking beroep instellen. Het beroepschrift moet u richten aan de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Als u beroep instelt kunt u ook de voorzitter van voornoemde afdeling vragen een voorlopige voorziening te treffen. De beschikking treedt in werking op 10 januari 1996 of op het moment dat op het verzoek om voorlopige voorziening is beslist. Het college van dijkgraaf en hoogheemraden. Edam, 24 november 1995. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog. (0222) 317333. Gezocht! Alles over de boerderij „Utopia" in 't Noorden. Tel. 318774. Sinterklaas-idee: hartslag- meters nu vanaf ƒ179,- bij Sportshop Texel. T.k.: mini-varkens, leg- en sierkippen, kalkoenen, mini-schapen, dw. geit, cavia's, Shetland pony, eenden... Tel. 319497. Video „Den Burg 1966". Nauta CD. LMV Landelijke Makelaars Vereniging (in onroerende zaken) WOONHUIS IN DEN BURG Schoonoordsingel 6 Woning met schuren en uitzonderlijke grote, op het zuiden gelegen tuin: totaal 689 m2 grond. Dit voormalige woon-winkelpand, ook bijzonder geschikt om je in je hobby's uit te leven, heeft een entree met trapopgang, links de voormalige winkelruimte en rechts de voor- en achterkamer. Achter de keuken met bijkeuken, toilet en douche. Boven overloop en 4 slaapkamers. De schuur ernaast, thans ingericht als hobbyruimte, opslag- en werkruimte is vanuit de woning bereikbaar. De wo ning wordt verwarmd met aardgas kachels. Aanvaarding in overleg. NIEUWBOUW IN DEN BURG Op de mooie locatie Vuurbaeck/ Sluyscoog, nabij de Hallerweg, worden 4 exclusieve twee-onder-eén-kap- woningen gebouwd. Deze geschakelde woningen krijgen de hal aan de zijkant en daardoor de woonkamer over de volle breedte met een prachtige erker, de open keuken achter met bijkeuken en berging. Boven een royale badkamer, 2 grote slaapkamers en een vaste trap naar de zolder. Voor vrijblijvende informatie of bezichtiging Zwaanstraat 6, Postbus 163, 1790 AD Den Burg, Texel. Tel. 0222 - 313888

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3