P ■igen onderkomen voor Jeu de Boulesclub Jl Texel '94 speelt weer gelijk TEXELSE y couRANT Malta-imitatie weerstaat ZDH Ploeteren langs de vloedlijn Veel punten in B-dressuur Snelle tijden in wielerveldrit Koppel v.d. Veen/Bakker naar tweede plaats Winst voor bowlers van Tatenhove Bootwedstrijd sportvissers: veel vangsten Training tuigpaarden in de manege Toernooizege voor team Kooiman Uitslagen Tevoko Sint op bezoek De Koog verliest opnieuw uit Veelbelovende seizoenstart Texelse turners Aanrijding Zaalvoetbal Voetbalprogramma Voetbaluitslagen Even een pak lil SNERT halen in ede dankzij grensrechter Erik m Geus heeft Texel '94 zondag m punt weten te behalen tegen [S uit Oudkarspel. Trainer Hans der Neut is niet echt blij met nieuwe 3-punten regeling. Met ieder gelijkspel raken we di kt weer twee punten achterop, dat tikt hard aan." jals gewoonlijk kwam ook deze Texel '94 goed uit de start- kikken en duurde het wel tot aan twintigste minuut voordat DTS joor Training Sterk) een beetje in jar spel kwam. De eerste kansjes aren voor Texel '94. De grootste de mooiste kwam op naam van gul van Exel. Hij werd vrij- gspeeld achter de verdediging in DTS en kon alleen op de kee- DINSDAG 28 NOVEMBER 1995 )H wordt door tegenstanders at langer beschouwd als het atige elftal dat meestal strij- md ten onder gaat. In Schager- ug groef Vesdo - dat in Den gorn nog met 6-0 was veme- srd - zich in voor eigen doel, ho nd dat de score niet al te hoog u oplopen. Dat lukte wonder- il. De Zwaluwen wisten zich uwelijks raad met deze voor- jhtige strijdwijze, zodat begin- eindstand dezelfde waren. maf het eerste fluitsignaal werd lidelijk dat Vesdo weinig preten- s had. Het team bestond vrijwel jter uit verdedigers, die met ver trappen de eenzame spits in tiling probeerden te brengen, «ider veel succes, want ZDH- eper Christiaan Stolk klaagde na oop over koude voeten. Zijn col- aan de andere kant had het :s drukker. Stefan Bousma, Jelte - n der Kooi en Erik Wuis kregen felijke tot goede kansen op een elpunt. en dat niet viel, werd ZDH ■eds duidelijker wat de spelers n het Nederlands elftal voelen gnneer ze tegen een land als ilta spelen. Terwijl het in zo'n val zaak is het tempo hoog te uden en de vrije zijkanten te blij- n benutten, wordt de verleiding ieds groter de bal op goed geluk :hting het doel van de tegen- inder te jagen. De keeper van D sdo groeide in zijn rol, kennelijk it gehinderd door een paar ge ëtste ribben, opgelopen na een tsing met een medespeler, it de moed der wanhoop deden Hoornders er in de tweede helft n schepje bovenop. Gevolg was ichts dat Vesdo helemaal niet ier over de middenlijn kwam en steeds nerveuzer wordende IH-spelers op een nog kleiner akje gras hun kunsten moesten rtonen. per afgaan. Zijn passeerschot op doel was slecht, waardoor de uit komende doelman knap wist te redden. Na het begin-offensief nam DTS meer en meer de controle van de wedstrijd over. Zo rond de twin tigste minuut liet DTS voor het eerst zijn tanden zien. De gehele Texelse defensie werd zoek- gespeeld. De bal belandde op de penaltystip waar een opkomende middenvelder van DTS, gelukkig voor Texel, te wild uithaalde en de bal overschoot. Tien minuten later liepen de Tesse- laars toch tegen de lamp. Slecht verdedigen bracht twee DTS-ers alleen voor keeper Bart Heerschap, die de bal kansloes in het doel zag verdwijnen. Even waren de man nen uit Oudkarspel de meerdere van Texel '94, want vlak voor rust, werd nog een goede kans op 2-0 om zeep geholpen. In de rust heeft trainer Hans van der Neut zijn mannen aan gespoord een tandje erbij te zet ten. Deze woorden werden ter harte genomen, want Texel '94 kwam ook de tweede helft snel in zijn spel. Na zo'n tien minuten in de tweede helft werd Ralph Kp- ning gewisseld voor Wim van Veen. Deze wissel bracht iets meer snelheid aan de rechterkant. Het was dan ook druk aan de rechterzijde die Texel '94 na een kwartier een vrije trap opleverde op zo'n twintig meter van het doel. De bal werd kort breedge- legd op Marcel Ris, die droog uit haalde en de bal achter de doelman deed belanden: 1-1. DTS liet het er niet bij zitten en trok meteen met zijn allen in de aanval. Het werd druk voor het Texel-doel. Man en macht was no dig het gelijke spel binnen te ha len. Omdat DTS met z'n allen ging drukken, kreeg ook Texel kansen. De eilandbewoners kropen echter door het oog van de naald. Zo belandde een omhaal bovenop de lat en het moeilijkste moment was zo'n vijf minuten voor tijd. Een eenvoudige diepe, hoge bal werd verkeerd of bijna verkeerd beoordeeld door keeper Bert Heer schap. Hij raakte bij het vangen van de bal uit zijn evenwicht, raak te met zijn voeten zelfs het vang net, maar volgens grensrechter Erik Jan Geus was de bal nooit de gehele achterlijn gepasseerd. Pu bliek en spelers van DTS waren het duidelijk niet met deze beslis sing eens en uitten hun woede richting de scheidsrechter. Kort na deze commotie floot scheidsrech ter Vriend voor het einde. Na de wedstrijd deelde de scheidsrechter desgevraagd mee: „Ik stond op een positie, dat ik nooit de beslissing over doelpunt wel of niet kon nemen, dus moet ik afgaan op de grensrechter." Zondag speelt Texel '94 thuis te gen de koploper De Zouaven. De eerste wedstrijd kende een uitslag van 4-4. Jeu de Boulesclub Texel heeft n eigen clubgebouw. De blok- t bij de baan in Oosterend werd tardag geopend door Piet Heer- hap en Ate Sijtsma, die de vlag n Jeu de Boules Texel in de hou- plaatsten. a eigen onderkomen was een tpgekoesterde wens van de nog ige vereniging. Half mei werd sloten tot bouw over te gaan. eerste hindernis was een finan ile. Doordat de leden massaal Irchreven op renteloze obligaties, is dat probleem echter snel op lost. ibouw werd in eigen beheer uit Zo'n tweehonderd fietsers baan den zich zondagmorgen een weg door het zware zand tussen paal 17 en 21. De spectaculaire ,,strandcross" was een onderdeel van de door Toerclub Taxi 12000 uitgezette veldtoertocht. De pas sage was extra pittig omdat het veel hoger water was dan de orga nisatie had gedacht. Vele vermoei de deelnemers moesten dan ook een paar keer van de fiets. Sommi gen dachten slim te zijn: zij fietsten door het water waar de zandbodem harder was. Terug thuis zullen zij hebben ontdekt dat het zoute zeewater funest was voor hun kostbare mountainbikes. (Foto Frons Hopmen) gevoerd. Onder leiding van Piet Heerschap werkten Ate Sijtsma, Cor Timmer, Arie Brans en Lauw Boonman mee aan het vervaardi gen van de blokhut, die in delen door Tatenhove uit Breezand werd gehaald. Dhr. Van der Zee verzorg de het groen om het bouwwerk. De clubeigendommen, die zolang in de schuur van familie De Ridder waren opgeslagen, werden naar de blokhut overgebracht. Er wer den banken en tafels in geplaatst en buiten kwam een fietsenrek. Meer verfraaiing is gewenst, maar niet alles kan in één keer, zo merk te het bestuur op tijdens de ope ning. Suggesties zijn welkom. Vooral in de klassen B en L dres suur zijn zondag in manege Aken- burg de nodige winstpunten gevallen. De Fjordenpony's weren zich ook goed tussen hun luxere soortgenoten. Meria Zegel en Ma rieke Bakker zorgden met Jacob en Jesper voor winstpunten en eerste prijzen. Bij de B-paarden is Ria Bakker met Julian twee winstpunten rijker. Daarmee is ze slechts één verwij derd van promotie naar de klasse L. Saskia Verhulst heeft die bevor dering met Dancer ai gehaald, in slechts vier proeven. Bij de pony's scoorden zowel Me ria Zegel, als Niels Hoogenbosch en Annemieke Bouthoorn in beide proeven. Uitslagen: PONY'S B cat. C. 1. Björn Witkamp 152 pt.. Cat. D/E 1. Meria Zegel 161, tweede proef 166 pt, 2. Niels Hoogenbosch 157 pt., tweede proef 157 pt. L cat. D/E 1. Janneke Beers 158 pt, 2. An- Tijdens de zaterdag gehouden wielerveldrit kwamen 27 renners aan de start. Appel, Vinke en Van Elk zegevierden in hun poules. Bij de zes deelnemende jeugdren- ners gingen Robert Bakker en Ro bert Jan Appel er direct na de start vandoor. Appel kon vooruit blijven maar Bakker werd inge haald door Erwin Goënga. In de A-poule senioren was Jordi Vinke te sterk voor de anderen. De strijd om de tweede plaats ging tussen Rien Brouwer en Jan Zijm. Brouwer legde de laatste ronde het snelst af. De B-poule werd een prooi voor Leen van Elk. Toni v.d. Vis legde beslag op de tweed plaats en Jan Buis werd derde Bij de dames was Nathasa v.d. Vis sneller dan Mariska Koenders. Uitslagen jeugd: 1. Robert J. Appel. 2. Er- win Goënga. 3. Robert Bakker A-poule: 1. Jordi Vinke, 2. Rien Brouwer, 3. Jan Zijm. B-poule: 1. Leen van Elk, 2. Toni v.d. Vis, 3. Jan Buis. V3L*. nemieke Bouthoorn 157 pt. tweede proef 1. Marieke Bakker 167 pt, 2. Annemieke Bouthoorn 157 pt. M1 cat D/E 1. Gea de Ridder 159 pt. twee de proef M2 150 pt. PAARDEN B 1. Ria Bakker 164 pt, 2. Sabine van der Star 158 pt, tweede proef 1. Saskia Ver hulst 161, 2. Ria Bakker 158 pt. L 1. Jacob Bakker 154, tweede proef 154 pt. M1 1. Annemiek van IJsseldijk 154, M2 142 pt. Z1 1. Annemarie Van der Linde 166 pt. De tweede ronde van het Texelse kampioenschap klaverjassen werd gewonnen door het koppel Snoek/Berga met 7482 punten, in het klassement staan ze nu op een achttiende plaats. Het echtpaar Job en Annie Ver- mue werd goed tweede met 7318 punten, wat ze op de achtste plaats in het klassement bracht. Op de derde plaats kwamen Nel v.d. Veen/Annie Bakker (vervangen door Corrie Zijm) met 7262 pun ten, goed voor de tweede plaats in het tussenklassement. De dames A. en M. Rey deden het onver wacht heel goed met 7237 pun ten en een zesde plaats in het klassement. Het duo Peter van Heerwaarden/Wil Derksen steeg met een score van 7026 punten naar de vijfde plaats. De koplopers Jaap en Janny van Heerwaarden bleven keurig aan de leiding met de goede score van 7018 punten. De derde ronde wordt gespeeld op vrijdag 22 december. Stand na 2 rondas: 1. Jaap en Janny van Heerwaarden 14212/ 2. Nel vjJ. Veen/Annie Bakker 14163; 3. Gerne Grootjen/Astrid Nemmink 13373, 4 Willem Koomen/Piet Schrama 13328; 5. Peter v. Heerw./Wil Derksen 13292. Het team van Bloem v/d Wal gin gen goed van start in de league. Ondanks een mooie serie van 607 van Jolande Blom moesten ze toch het onderspit delven tegen het sterk spelende team van Ho tel Tatenhove. De dames van Onder de Pomp hadden het zwaar te verduren te gen Tabakshop en zagen alle pun ten aan hun neus voorbij gaan. Het team van de Champ Sisters was niet opgewassen tegen het fel strijdende team van Last Min net waarbij Joke Kamminga van 164 en 204 punten pakten. Ook Gruist met een sterk spelende Gerry Verseput, kon de overwin ning mee nemen. Bij de dames in de league liep het goed voor de T.Fords. Ondanks fel le tegenstand van de Bloopers be haalden ze de volle winst. Ondanks een mooie game van jeugdbowler Leon Grootjen die zijn record verbeterde konden zijn team toch niet op tegen hun te genstanders van Hotel Strand- plevier. Uitslagen 'rt'sis hand wordt geleged aan hat Inmiddels geopende Jeu de Boules onderkomen. (Foto Dirk Kuiter) Onder de Pomp-Tabakshop 0-5; Paal 12-Deurdouwers 0-5; Strandplevier-So What 0-5; Hotel de Weal-T.Z.N 4-1; B.B.S.- All Stars 1-4; Last Minnet-Champ Sisters 4-1; Gruist-Stunt Team 5-0; Hotel Tatenhove-Bloem v/d Wal 3-2; Barbaren Café-Sommeltjes 4-1. Hulsvrouwen: Bloopers-T.Fords 0-4, Klavervier-W.B.Z. 0 4, Team 6-De Pins 4-0. Jeugd: De Kegels-Verseput Verz. 1-3; Ho tel Strandplevier-Tax. Grootjen 0-4. De sportvisclub hield een andere wedstrijd dan anders. Vanaf een boot werd veel gevangen. Cor Huisman was topscoorder met elf vissen en een totaal van 323 cm. Er werden vanaf de Rival van Jaap Tuitman drie wedstrijden gevist, zodat iedereen gelijke kansen zou hebben. Er werden totaal 63 vis sen gevangen. Na Huisman werd Roel de Zwart tweede met negen vissen en 250 cm. Kees Kalis was derde (7-199 cm.) Sportvissers die mee willen naar de Sinterklaaswedstrijd op zater dag 2 december aan de Afsluitdijk kunnen zich tot en met woensdag opgeven bij R Verhagen, tel 313986. Donderdag houdt men sportvere niging „Tussen Wad en Duin" een avond over training van Tuigpaar den. Deze wordt gegeven door Rob d'Achard. Daar het beginsel van training voor alle paarden ge lijk is zijn alle paardenliefhebbers welkom. Entreegeld is f 5,- en het begint om 19.30 u. in manege „Akenburg". in de eilandcompetitie basketball, die eens per maand wordt gehou den, wist Kooiman Foto Service in de laatste wedstrijd tegen Veenbaas Bouw de toernooiwinst veilig te stellen. Voor de rest bleek dat alle vijf deelnemende teams aan elkaar gewaagd zijn en dat elk team een potentiële winnaar van het toer nooi kan worden. Van deze opzet wordt voor het eerst dit seizoen gebruik gemaakt en stemt nu al tot tevredenheid. In december vindt een 3-tegen-3 toernooi plaats. De aankondiging verschijnt binnenkort in deze krant. Op vrijdag 12 januari is het vervolg van de eilandcompetitie. Eindstand: 1. Kooiman Foto Service 4-6 64-33; 2. Sportshop Texel 4-5 42-46; 3. Veenbaas bouw 4-4 47-47; 4. HEMA 2 4-3 25-42; 5. HEMA 1 4-2 42-53. Zaterdag 25 november 1995 Tevoko 3-Nieuwediep H 0-3 Tevoko-Schoorl HPK 3-1 Tevoko 4-Tevoko 2 H 2-3 Tevoko 1-DFC 1 DPK 0-3 Tevoko 2-Polisport 2 D Polisport niet opgekomen Tevoko-VCJ '94 J 1-3 Tevoko 3-Noordkop 2 D 3-1 Pakjesavond is niet compleet zon der een bezoekje van de Sint en zijn Pieten. Sint is erg in trek, dus tijdig een afspraak maken is ge wenst. De ZWO-commissie van de Gereformeerde kerk in Den Burg regelt de bezoeken f25,- voor zo'n twintig minuten. Meer geven mag ook, want het geld gaat naar het landbouwproject in Kenia. Wie de Sint wil bestellen moet bel len naar 310553 of 313597. Na de uitwinst op koploper Zwaagdijk van vorige week heeft de Koog tegen het mindere Apollo uit Hensbroek dit succes niet kunnen herhalen. Dit betekende de zoveelste nederlaag in een uit wedstrijd dit lopende seizoen. Toch startte De Koog deze wed strijd niet eens zo slecht Het Texelse elftal tekende in de per soon van Nico Schot het verdien de doelpunt, na voorbereidend werk van de weer fitte Bernard Ipenburg. Na dit doelpunt zakte het peil van het Koger spel echter al snel tot een beschamend ni veau. Persoonlijke duels werden allen verloren en de kansen voor Apollo om door de Koger verdedi ging te breken werden steeds tal rijker. De terechte treffer voor Apollo viel nadat achterin bij De Koog erg veel ruimte weg werd gegeven, waar de snelle rechtsbuiten gretig van profiteerde. Dit tegendoelpunt schrok de Kogers ook al niet wak ker, want even later werd weer on nodig balverlies op het middenveld geleden, waarna de volledige ver dediging van De Koog er uit werd gelopen door een Apollo- voorhoedespeler. Deze trok keurig voor en de bal werd onhoudbaar voor keeper Plaatsman tegen de touwen geschoten. Zo gingen beide teams rusten. Mart Offermans werd vervangen door Peter Brons en later werd de weer herstelde Barry Betsema nog in het veld gebracht voor Hans van Exel. Er kwam toch weer wat in spiratie in het elftal van trainer Van der Park. halverwege de tweede helft werd John Eelman binnen de 16-meter lijnen in de rug geduwd, waarna de onzeker fluitende scheidsrechter een terechte straf schop gaf. Nico Schot verzilverde deze moeiteloos. De Koog bleef ri sico's nemen door achterin één te gen één te blijven spelen. Met een punt werd blijkbaar geen genoe gen genomen. Vlak voor tijd werd dit punt zelfs afgenomen toen een middenvelder van Apollo na een De eerste serieuze test voor Texelse turners in het nieuwe sei zoen was zondag in Schagen. Boy van der Vis, Joey van der Vis. Pa trick Simons en Jefferson van Karsen maakten de verwachtin gen waar. De andere turners van G.V.T. hebben na de vakantie een kleine achterstand opgelopen ten opzichte van de naaste concur renten in de regio. G.V.T. heeft echter in de gelederen diverse kanshebbers voor de hoofdprijzen die dit jaar te verdienen zijn. In nivo 6C verbaasde Patrick Si mons door beslag te leggen op de tweede plaats. Gerard Wijnker van Dokev Anna Paulowna was duide lijk veel sterker en nam zonder moeite de eerste plaats in beslag. Dirk de Vries debuteerde op een overkantse wedstrijd en werd laat ste met een puntentotaal van 28,10. Voor hem wordt het zaak om zich nu iedere wedstrijd te ver beteren. In nivo 5C staken Boy en Joey van der Vis met kop en schouders bo ven de rest uit. Ze legden beslag op de eerste en tweede plaats. Jaap Duin had teveel moeite met voltige en rekstok waardoor hij op een vijfde plaats bleef steken. In nivo 4C debuteerden Jefferson van Karsen en Yannis Engelvaart. Jefferson turnde naar beste kun nen en werd onverwacht tweede. Yannis bleek tekort te komen op voltige en brug, terwijl ook zijn rekstok-oefening niet naar wens verliep. Een vijfde plaats was het resultaat. In nivo 3C waren Wilco Drijver en Pieter Daalder aan de beurt. De puntenverschillen tussen de tur ners waren niet groot. Wilco werd vierde mede doordat zijn voltige oefening totaal de mist in ging. Pieter Daalder werd zesde. Hij werkte niet strak genoeg en schoot te kort op brug en voltige. Op de kruising Waalderweg/Bo- mendiek vond zaterdag omstreeks twaalf uur 's middags een kop- staartbotsing plaats. De voorste auto, bestuurd door een 21-jarige inwoner van Den Burg, reed over de Waalderweg richting De Waal, toen hij moest remmen. De ach teropkomende 21-jarige automobi list uit De Cocksdorp kon niet tijdig tot stilstand komen en botste achterop zijn voorganger. Beide voertuigen liepen diverse deuken op, de bestuurders bleven ongedeerd. vrije schop ongehinderd kon in koppen. De Koog verliest door deze neder laag de aansluiting met de teams direct achter koploper Zwaagdijk. Over twee weken volgt de laatste thuiswedstrijd voor de winterstop tegen Dess, waar in het uitduel met aar liefst 8-0 van werd verlo ren. Een goede gelegenheid der halve om iets goed te maken. Woensdag 29 november: 18.30 u. Casino-Klif J 19.15 u. Texel 3-Texel 5 20.05 u. De Krim 4-Mantje 2 20.55 u. Rab-Texel 21.45 u. NIOZ-Texel 2 Zaaldienst: De Koog Donderdag 30 november: 18.30 u. Jelleboog-Gempo 19.20 u. De Knm 5-Texel 5 20.10 u. Oosterend-Casino 21.00 u. De Koog 5-Klif 5 21.50 u. De Koog 3-Klif 4 Zaaldienst: Klif Vrijdag 1 december: 17.00 u. Casino-Oosterend 2 J 17.45 u. Oosterend-Texel 2 J 18.30 u. De Krim-Casino 19.20 u. Jelleboog-PlusKlus 20.10 u. Klif-Jelleboog 21.00 u. De Krim 3-De Krim 4 21.50 u. De Koog 2-Klif 2 22.40 u. Casino 2-Klif 3 Zaaldienst: ZDH Zaterdag 2 december: Hugo Boys Bi-De Koog B1 14.00 u. Helder B2-Texel '94 B2 12.00 u. Texel'94 C1-JVC C2 13.30 u. Sint Boys C1 -SVO C1 13.00 u. Oudesluis C1-Texel '94 C3 11.00 u. Texel'94 D1-BKC D1 10.30 u. Helder D2-Texel '94 02 10.00 u. Meisjes: HRC-Texel '94 10.00 u. Texelse pupillencompetitie: ZDH F1-SV0 F1 10.00 u. Texel '94 F1-Texel '94 F2 10.00 u. Texel'94 F3-SVC F1 10.00 u.- De Koog F1 -Texel '94 F4 10.00 u. SVO E2-Texel'94 El 11.00u. Texel'94 E3-SV0 E1 11.00u; De Koog E1-ZDH E- H.OOu. SVC E1-De Koog E2 11.00u. Texel'94 D3-De Koog Dl 12.00 u. SVO D1-Texel'94 D4 12.00 u. ZDH D1-SVC D1 12.00 ui Zondag 3 december: Texel'94-Zouaven 14.00 u, Petten-ZDH 14.00 u.- Dirkshorn-SVO 14.00 u» Texel '94 2-Flamingo's 3 12.00 u. De Koog 2-W.waard 3 14.00 u. Oudesluis 2-Texel '94 3 11.00 u. SVO 2-Con Zelo 3 12.00 u. Zeemacht 3-Texel '94 4 10.00 u. Texel '94 Al-Geelzwart A1 12.00 u. Dames: Texel '94-Vitesse 2 14.00 u. Recreanten: SVT-Oosterend 1 10.30 u. Oosterend 2-Tex. Boys 10.30 u. ZDH-De Cocksdorp 10.30 u. Zaterdag 25 november: Texel'94 B1-Con Zelo B1 0-2 SRC B2-Texel'94 B2 3-2 Succes C1-Texel '94 Cl 2-7 Texel '94 C3-SV0 C1 3-0 HCSC D2-Texel '94 D1 2-4 Texel '94 D2-HCSC D3 2-2 Meisjes: LSVV-Texel '94 2-4 i Texelse Pupillencompetitie: SVO F1-Texel '94 F3 8-0 Texel '94 F2-ZDH F1 0-7 Texel'94 F1-De Koog F1 15-0 SVC F1-Texel'94 F4 6-1' Texel '94 El -De Koog E2 1-12" Texel '94 E2-SV0 E2 5-2 De Koog E1-Texel '94 E3 10-0 ZDH E1-SVC E1 0-4i SVO 01-Texel'94 D3 7-0 De Koog Dl-SVC D1 5-2 Texel '94 D4-ZDH D1 Afg. Zondag 26 november: DTS-Texel '94 Vesdo-ZDH Apollo '68-De Koog Texel '94 2-LSVV 3 Succes 4-Texel '94 3 Call.oog 3-De Koog 2 Geelzwart 7-Texel 4 Texel '94 A1-VIOS Al SVO 2-WGW 5 Dames: Winkel 2-Texel 94 Recreanten: De Koog-SVT Tex. Boys-ZDH SVO 2-SVC 1-1 0-0 3-2 2-1- 2-8 8-4 2-7! 4-0 0-0 2-4 afgel. 5-3 2-1 lAPVERTENTIE) Ectc*£c Telefoon 31 4S 90

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 7