gezellige kerstdagen en een succesvol 1996! H' ABNAMRO h W 'Texelse ASPE$£rE£ Prettige Kerstdagen en een Succesvol 1996 toegewenst Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1996 Loonbedrijf iïlarL Witte Prettige Feestdagen en een Gezond 1996 £w Alle medewerkers wensen alle (jasten, vrienden en bekenden een fijne kerst en een voorspoedig 1996 toeI Alle medewerkers van De Wit Installatietechniek wensen u Aangename Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar pensen u \y TEXELSE^ couRANT Girbes Adviesbureau wenst alle klanten, toekomstige klanten, opdrachtgevers, producenten, leveranciers, verkopers, freelance- medewerkers, collega's, VVV Texel, TVO, TVL, TESO, Horeca Nederland, Gemeente Texel en alle Texelaars Waar de klant centraal staat J.W. GEUS Bert Keijser Ongeren 5 (o^efed Den Burg Tel. 0222-312658 Wij wensen u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1996. TATENHOVE BV Fa. Rentenaar en Medewerkers ASTRA Het wapen van Texel prettige kerstdagen en een voorspoedig 1996 prettige kerstdagen en een heel goed 1996 VRIJDAG 22 DECEMBER 1995 In plaats van een kaartje Y ,y0 LOODGIETERSBEDRIJF wenst relaties, vrienden en bekenden een hele fijne kerst en een gezond en goed 1996 toe. Fam. J.W. Geus Edwin Wiering y\lle medewerkers 1 aannemersbedrijf en containertransport wensen w prettige kerstdagen en een voorspoedig en ge,zondl 199Ó Ibn van de Gaag en Caroline van de Gaag-Lap wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1996. A. Daalder-Zutphen wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerst dagen en een gezond 1996. D.J. Stam en G.E. Stam- Keijser wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 1996. De beste wensen voor alle mensen Cees en Jelly Martens. Fam. Fledderus wenst alle Tkxelaars prettige feestdagen en eeh gelukkig 1996. Schilderend 101a. Wij wensen iedereen een vredig kerstfeest en een gelukkig 1996 toe. fam. Van Heerwaarden Bomendiek 2. Henny Jansen-Leurs wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1996. Fam. Nico en Saskia Roe per wensen alle familie, vrienden en bekenden fijne feestdagen en een gezond 1996. Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en gelukkig 1996 Fam. J.G Langeveld Rozendijk 12. Erik, Margo, Suzan, Ma rieke en Michiel wensen familie en bekenden hele fijne feestdagen en een heel gezond 1996 toe. T. de Waard-Wegman wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een gezond 1996. Mane Verijzer wenst fami lie, vrienden, buren en kennissen prettige kerstda gen en een voorspoedig en gezond 1996. Prettige kerstdagen en een gelukkig 1996 toegewenst door de familie K. Breeuwer Koster DG Kerk Den Burg. In de onmogelijkheid u de ze keer een kaart te stu ren, nu via deze advertentie, prettige kerst dagen en een gezond 1996. Th. van Heerwaarden. R. van de Star R. van de Star-Kok wensen fam. en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1996. M. Gieze-v. Leeuwen wenst familie, vrienden en bekenden fijne feestdagen en een gezond 1996. Ik wens al mijn klanten van het afgelopen jaar een goedlopend jaar Sisca Bakker, Pedicure. M. Witte-Rutten wenst fam., buren en kennissen een goede kerst en een goed 1996. Alle bekende stijldansers prettige feestdagen toegewenst! En een gezond 1996. Corry Raateland. O.L. de Kind en F. de Kind-Buys wensen familie, vrienden en bekenden een prettige kerst en een ge lukkig en gezond 1996. Henk en Maatje Tjepkema wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. J. Witte en J.C. Witte-Reij wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1996. Familie, vrienden en bekenden, wij wensen u fijne feestdagen en een goed en gezond 1996. Jo Jowie Henk en Marco Zoetelief „De Arend". Vanonder een palmboom wensen wij iedereen een gezellige kerst, een knallend uiteinde en een zonnige kijk op 1996 toe. Piet, Cora, Nelleke, Rudy Bastiaan en Hilmar. G. Hoogerheide C. Hoogerheide-Eelman wensen vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar PA. Zegers M Zegers-Dumker wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar. Siem en Tiny Plaatsman wensen familie, vrienden en bekenden prettige feestdagen en een voorspoedig en gezond 1996. Jac. Berga wenst alle vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. prettige kerstdagen, gezond en gelukkig nieuwjaar Jaap v. Zanten. Fam. Koom wenst u allen een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar Hankie Piet Aaf. Prettige kerstdagen en een gezegend 1996. Mw. W.J. Uidam-Sonke. „Kleine Blonde Prinses" Eens zal ik je vinden, bij waar het water rustig stroomt, de wind jouw haren streelt en 't maanlicht ons verdooft. Waar jij mijn gedachten steelde, op 't water, ene dag ene lach, enkele woorden, géén naam doch weer meedrijvend vanuit het noorden Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Een overkanter. Prettige kerstdagen en een gezond 1996 Fam. P.J. van Leeuwen. Fak Fak. Vanuit mijn nieuwe woning in Friesland wens ik alle mij bekende Téxelaars goede feestdagen en een vredig 1996. Trudie Luth, Zwette 1, 8446 ME Heerenveen. Gretha en Joop v.d. Berg Christa, Alfred en Wendy wensen fam., vrienden en bekenden fijne feestdagen en 'n gezond en gelukkig 1996. G. Maat TJ. Maat-Eelman wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar. Voor iedere Texelaar een fijne kerst en gelukkig nieuwjaar! Hayo en Fem de Jong Bernhardlaan 20. De originele Finse sauna wenst u prettige feestdagen en een gezond nieuwjaar!. Cees, Annemarie, Robert en Peter wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gezond 1996! Bungalowverhuur „De Kemphaan". Fijne kerstdagen allemaal en een goed 1996. Kees PompDekker. Rick en Janna wensen vrienden en bekenden fijne feestdagen en een plezierig en gezond 1996. Laurens wenst namens de „Waddenvereniging" iedereen op Texel een prettige kerst en een natuurlijk1996. Stoffenboet wenst u prettige feestdagen en en creatief en gezond 1996. Gasthuisstraat 14. Wij wensen alle vrienden en bekenden fijne feestdagen en een gezond 1996! Mien en Thijs. B. Hin-Witte wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een gezond 1996. Anny en Cor Swaerts wensen allen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Ik wens u allen fijne kerstdagen en een gezond, gelukkig meuwjaar Jaring Moll. De bewoners van de Meesterlaanhoek wensen het bestuur, fam., vrienden en kennissen prettige feestdagen en gelukkig nieuwjaar. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 1996! Fam G. Eelman Noordwester 37 1791 HE Den Burg Fam. J Prezwloka Koringstr. 2B1 2820 Bremen Alle vrienden en bekenden prettige feestdagen en een voorspoedig, maar vooral gezond 1996. Antoon en Linda Goes. A. Wuis T. Wuis-Roeper wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1996. Ik, Kees Hin Schilderweg 193 Den Burg, wens iedereen een vrolijk kerstfeest een een heel gezond 1996 toe. P. Kraijma A. Kraijma-Tbnis gelukkig nieuwjaar. Wij wensen u prettige feestdagen en een gelukkig meuwjaar Fam. J.P. Kok De Ruyterstraat 19 Oudeschild. Rietje Gotjé-Walop wenst iedereen een prettige kerst en een gelukkig 1996. J. Zegers-Kikkert wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1996. Piet, Marja, Mandy en Pieter wensen iedereen prettige kerstdagen en een knallend 1996. Wij wensen allen prettige kerstdagen en een gezond 1996. De Tèsselse Kruiden dranken. 't Kleintje van Gert, Gouden Boltje en 't Lepelaartje. Greet en Gert, De Waal. Familie, buren, vrienden en bekenden fijne feestda gen en gelukkig nieuwjaar. Fam. F. Oosterhof, Kogerstraat 106. Allemaal een fijne kerst en een voorspoedig nieuwjaar toegewenst! Mane Witte-Hin. D. den Braven, Starkenburgh 68 wenst familie, vrienden en bekenden de beste wensen voor het nieuwe jaar. Prettige feestdagen en een heel muzikaal en gelukkig nieuwjaar. Frans, Lies Café De Karseboom. Gezellige kerstdagen en een goed 1996. Netty van de Vliet-Wuis. D. Huizinga A. Huizinga-Kalis Prettige feestdagen. Prettige feestdagen en een voorspoedig 1996 W. Hillen-Bruin. Ria en Hans Kirsten en Etienne wensen familie en beken den een prettige kerst en een voorspoedig 1996. Familie en bekenden, wij wensen jullie allen prettige kerstdagen en een goed 1996. Jan en Mar. v.d. Star Schorrenweg 20b. Jan, Willeke, Marieke, Chns, Jan Willem en Renske wensen iedereen warme kerstdagen en een gezond 1996! Simon Smit Fotografie wenst iedereen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1996!. ce> rbc ACCOUNTANTS Keesomlaan 44 - Den Burg Den Burg 0222 - 312426 Hotel Café Restaurant Herenstraat 34, Den Hoorn Voor reservering: telefoon 319623 VERBOUW wenst zijn relaties en bekenden Oorsprongweg 74, 1795 LC De Cocksdorp Telefoon 311471 TEXEL wenst al haar zakelijke en particuliere relaties prettige feestdagen en een voorspoedig 1996. Directie en medewerk(st)ers 10 *:i i IHSTAUAT1ETECHNIEKI MAAKT KWALITEIT VANZELFSPREKEND

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 8