Nico Erwich neemt Koger training over Pupillen voetballen weekend in de zaal w Mandala's borduren is een vorm van mediteren 06-11 F amilieberichten TEXELSE J COURANT Verrassingen in dart-strijd Scouting strijdt om boerenkoolbokaal Plan Calluna Expositie in Raadhuiskelder Eilandcompetitie Volleybal Concert KTF Transport goederen kan vertrekken Basketbal Lezing rundvee Darttoernooi in Oosterend Xexelaartjes VRIJDAG 12 JANUARI 1996 Met onmiddellijke ingang heeft Nico Erwich de trainingen van SV De Koog op zich genomen. Tot het eind van de competitie neemt de 45-jarige Koger de functie over van Hans van der Park, die na een darmoperatie voortijdig moest af haken. Het bestuur hoopt binnen kort de nieuwe oefenmeester voor het volgende seizoen bekend te maken. Eind jaren tachtig was Erwich ook al eens werkzaam als trainer van SV De Koog. Drie seizoenen leidde hij de seniorentraining en was hij coach van het eerste zondagteam. In het tweede jaar wist hij met De Koog zelfs kampioen van de derde klasse te worden. De goede erva ringen uit die tijd waren voor het bestuur reden om nu weer bij Er wich aan te kloppen. „Hij ligt goed in het potje bij onze club", aldus Jan van Beek, secre taris van SV De Koog. „De spelers zien het met hem zitten en natuur lijk is het ook makkelijk om een trainer te hebben die op Texel woont." Al met de kerst werd Erwich bena derd. Volgens Van Beek was hij De eerste dartwedstrijden van het nieuwe jaar leverden verrassende resultaten op. De Zwaan 1 en 2 en 't Cafeetje behaalden overwin ningen. Zwaan 1 en Slock 1 staan bove naan de competitie. Hun ontmoe ting stond garant voor spektakel. Na de singel-winst van Dave Platts en Mare Prins stelde Nico Bakker de stand bij voor Zwaan 1. De dub bels werden ook door deze ploeg gewonnen, evenals de tac-tics. De stand werd 6-2. Gerrit-Jan Booy en Paul Witte van de Barbaren wonnen de enkels, maar Ruud Daalder haalde voor 't Cafeetje belangrijke punten bin nen door zijn enkel en dubbel met Johan Eldering te winnen. De eindstand werd 5-3 voor de - Strenders. Slock dames hadden een zware I dobber aan Zwaan 2. Het enige punt van de dames werd behaald door Yvette Nicols tegen Peter Kreeft. De stand werd 7-1. eerste keus en is niet met anderen over de training van dit seizoen ge praat. „Hoewel hij bedenktijd vroeg, hadden we er toch vertrou wen in dat hij ja zou zeggen." Zowel de club als de trainer wilden allebei wel langer dan een half sei zoen met elkaar samenwerken. Er wich, eigenaar en exploitant van sport- en evenementencentrum 't Stappeland, kon beide bezigheden echter niet combineren. Hij besloot alleen dit seizoen af te ma ken. „Om een helpende hand toe te steken", verklaart hij. „Tragisch dat een trainer op deze manier zijn taak heeft moeten neerleggen. Ook het 'Koog-gevoel' speelt bij mij een rol. En de geur van gras. Vandaar dat ik het doe. Wel zal ik misschien soms een training of wedstrijd moeten overslaan. Ik heb nu eenmaal een bedrijf dat ze ven dagen per week open is. Als ik nog een seizoen doorga, zal dat ten koste gaan van zowel mijn be drijf als de club" Scouting Texel houdt morgena vond de traditionele boerenkool- fuif. Ditmaal draagt de bijeenkomst een sportief karak ter, want gestart wordt met een race om de „boerenkoolbokaal". De race markeert tevens het be gin van het nieuwe scoutingjaar. Het programma bij het Scouting- gebouw begint om 16.00 uur met de uitleg van het spel. Na een kwartier gaat de boerenkoolrace van start. Om 17.00 uur is er even pauze voordat de „tweede helft" losbarst. De race is om 17.45 uur afgelopen en een kwartier later worden de winnaars bekend ge maakt. De deelnemers zullen dan wel uitgehongerd zijn en dat komt- goed uit, want om 18.15 uur be gint de maaltijd. Om 19.00 moe ten de laatste happen naar binnen zijn gewerkt en kan iedereen weer naar huis. Voor degenen die geen boerenkool lusten, is er een ver vangend menu. Scheve schaats. Niet Stefan, maar broer Richard Bousma ver richtte zaterdag uitputtend kop- werk tijdens de schaatsmarathon op het Vlak bij Den Hoorn. De overwinning ging aan zijn neus voorbij, doordat hij in de laatste bocht onderuit ging. VERVOLG VAN PAGINA 1 lasting staat TVL tegan. „Dat is een veel te makkelijke weg", aldus Warnaar. „Geld kan maar één keer worden uitgegeven. Zo'n bijdrage komt bovenop de logiesprijs en is wel degelijk een afweging voor mensen." Er is echter nog een pro bleem. Er zijn bedrijven die zelf flink hebben geïnvesteerd in een zwembadvoorziening, bijvoor beeld omdat ze te ver bij het zwemparadijs vandaan zitten. Die hebben geen enkel belang bij Cal luna, maar moeten daar via de toeristenbelasting jaarlijks wel een behoorlijk bedrag aan meebetalen. „Daar zit 'm de pijn." Financiering Ondanks deze puntjes wil de TVL Calluna wel behouden voor het eiland. „Het is een voorziening die een meerwaarde biedt. Als het het eiland goed gaat, gaat het met iedereen goed." Voor de financie ring is echter een variant bedacht, waarbij éénderde van het benodig de bedrag uit de OZB komt, één derde uit de toeristenbelasting en éénderde van bedrijven die in een straal van een paar kilometer rond het bad zitten. „Die profiteren er namelijk ook het meest van, al wil len sommigen dat niet inzien. Aan delen? Daar moet je reeel in zijn: die zijn niets meer waard. Dit is een nieuwe situatie." Warnaar denkt dat weinig andere keuzes mogelijk zijn. „Het is een soort al ternatief van de duivel. Het is alles of niets." Kruit droog In de Texelse politiek zijn de me ningen over het probleem Calluna gevarieerd. Groen Links was in het verleden tegen de aanleg van het zwemparadijs, maar beseft dat het weinig nut heeft om daar steeds op terug te komen. „We zit ten er nu mee, dus we zullen het moeten oplossen", aldus Jaap Vlaming. Hij neigt wel naar het collegestandpunt, maar wil zijn kruit nog niet verschieten. „Over de manier waarop het bad moet worden aangepast moeten ook nog wat noten worden gekraakt." Ook Texels Belang houdt nog een slag om de arm. Fractievoorzitter Drijver: „We moeten ons er nog over beraden, maar ik kan wel ver tellen dat het moeilijk ligt. Het gaat om enorme bedragen met enorme consequenties." Hij noemt het rapport een prima stuk. „Maar er zitten enkele onzekerhe den in die me zorgen baren." De partij wil wel op korte termijn dui delijkheid over de toekomst van het zwemparadijs, ook om het personeel niet langer in onzeker heid te laten. Hans Roeper van de PvdA vertelt dat zijn fractie er nog niet over heeft gepraat en dus ook nog niet met een reactie kan komen. Dat zelfde geldt voor het CDA. Erna Eelman van de VVD was niet be reikbaar voor commentaar. Thermae „Geen cent steken wij erin. Echt niet meer." Pieter de Groot van D66 is bijzonder stellig. Naar zijn mening is nergens bewezen dat Calluna een meerwaarde voor Texel heeft. „En al is dat wel zo, dan moet je nog afwegen of je 6,5 miljoen daarvoor wilt uittrekken plus ieder jaar vijf ton." De Groot is niet overtuigd door het rapport van de werkgroep. „Ze hebben de oplossing vooral ge zocht in het buitenterrein. Maar er zit geen lijn in de voorstellen die ze voor aanpassingen doen. Ik had er positiever over gedacht als er een éénduidig thema was, bijvoor beeld gezondheid. In Thermae 2000 werkt dat best." Reinigingsrechten De toeristische sector komt de ko mende jaren steeds meer onder druk te staan, wijst De Groot. „Dus moet je niet voor een doel als Calluna nog meer druk op de ketel zetten." De politicus reali seert zich de consequenties van zijn standpunt. „Als ondernemers en Teso het zo belangrijk vinden dat het in stand blijft, dan finan cieren zij het toch? De gemeente zit er al met genoeg geld in." Ook als Calluna failliet mocht gaan, weet De Groot een oplos sing. Hij wil de toeristenbelasting niet verhogen. „Indertijd, vóór wij in de raad zaten, is er een kwartje opgekomen om de reinigingstarie ven laag te houden. Ik wil daar een dubbeltje uit halen en de reini gingsrechten verhogen om de rest te dekken. De kosten leggen waar ze horen." Het Calluna-plan wordt donder dag behandeld in de raadscom missie voor financieel, economisch en technisch beleid om 19.30 uur in het raadhuis. Marieke van Eist: ...zaken in ja hoofd ordenen... (Foto Tessa de Groaffl „Cursus? Welnee, ik ben gewoon begonnen." Vier jaar mandala's van Marieke van Eist zijn nog tot donderdag 18 januari te bezichti gen in de expositiekelder van het raadhuis. Zelf is ze meestal aan wezig. „Gezellig een beetje klet sen met iedereen en uiteraard met een mandala in wording on der handbereik." In 1964 .emigreerde" Marieke van Heemstede naar Texel. Ze werd juf aan de Strijbosschool en later in De Cocksdorp. Na tien jaar stopte ze met onderwijzen. Met manda la's kwam ze in aanraking via haar dochter. Mandala betekent middelpunt. Al tekenend of bordurend ontstaat van daaruit een bepaald patroon. Het vervaardigen heeft te maken met meditatie. Omdat niet volgens een vooraf bedachte opzet wordt gewerkt, maakt de mandala zich zelf eigenlijk. Marieke's dochter volgde een cur sus mandala's tekenen en bordu ren in Alkmaar. „Dat was vier jaar geleden. Ze zat op de bank met een naald te priegelen. Ik vroeg waar haar patroon dan was. Had ze niet. Dat intrigeerde me zo dat ik er ook aan ben begonnen. En ik kon niet meer ophouden." Mandala's maken heeft alles te maken met een gevoel. Het komt uit de Oosterse culturen, maar werd door de bekende psycholoog Jung „verwesterd". Hij begon zijn dag altijd met het tekenen van een mandala, om zijn gedachten te or denen. „Ik wil het niet te zweverig maken, maar het kan helend wer ken. Terwijl je bezig bent zet je za ken voor jezelf op een rij." Niet alleen het maken heeft een rustge vend effect, ook het kijken naar Dinsdag 16 januari: Veld A mannen: 18.30 u. DGM-Maarcobouw Autoc. 19.15 u. Autoc.-Handi'94 Maarcob. 20.00 u. Teso-P.Bodies Kobeko 20.45 u. ABN-Kobeko Meubelh, 21.30 u. Paal 28-Meubelh. Paal 9 22.15 u. 12 Balcken-Paal 9 Paal 28 Veld B Gemengd vrouwen: 18.30 u. C. Latuco-LenR Rabobank 19.15 u. Zandloper-Rabo Beverdam 20.00 u. Beverdam-EcoMare Zandl. 20.45 u. ABN/Amro-Top Tien Rival 21.30 u. Rival-Gr. Slock Texèle 22.15 u. Texèle-Wiersma Slock (v) Veld C Vrouwen: 18.30 u. Visser B.-Timmers Bak.Vlier 19.15 u. Vlier-Zeilmakerij Vissers B. 20.00 u. Vespert.-Question Zeilmak. 21.30 u. Leydek.-lepe d. B. Westerl. 22.15 u. Nioz-7 Prov. lepe de Boer Wedstrijdleiding voor deze avond Frans en Guss (314171). Het Koninklijk Texels Fanfare geeft zondag om 16.00 uur een concert in de NH kerk van Den Burg. On der leiding van dirigent Frank Meijer wordt een gevarieerd pro gramma ten gehore gebracht dat ongeveer een uur in beslag neemt. Er wordt geen entree gevraagd, maar na afloop* is een collecte voor het restauratiefonds van de kerk. een mandala kan een dergelijk ef fect teweeg brengen. Marieke van Eist heeft ook wel mandala's getekend, maar voelt zich toch meer aangetrokken tot het borduren. „Dat heeft bepaalde beperkingen door het materiaal. Maar dat daagt me juist uit. En het gaat minder snel. Maar dat maakt het juist weer zo spannend. Je ziet het groeien onder je handen. Het gaat eigenlijk vanzelf." Wie door de werkstukken geïnspi reerd raakt, maar niet goed weet hoe te beginnen, kan bij Marieke te rade gaan. Als er genoeg animo is, wil ze een cursus geven. „Daar bij gaat het mij erom mensen te le ren dat ze het zelf kunnen. Dét moet je ervaren. Niemand heeft een patroon nodig." Na Texel staat een expositie in 's Heerenberg op het programma. „Dat is in een klooster dat in ge bruik is als creativiteitscentrum. Ik heb daar erg veel zin in. Na vier jaar wilde ik wel eens laten zien waar ik mee bezig ben. Maar eerst op Texel, vandaar dat ik nu hier zit." Uitslagen 9 januari: Veld A: Tatenhove 1-Perfect bodies 1-2; Teso-Grote Slock 2 1-2; OSG-Tex. Auto centrale 1-2; Handicap'94-Super 2-1; Graaf Spuiterij-P.C. de Krim 2-1; Archi- tekt Bureau Uriot-Cocky's Kapsalon 3-0. Veld B: Tatenhove 2-Fitt 0-3, Waayer-Klif 2-1; Grote Slock (v)-Beautique Texèle 3-0; 7 Provincien-Wiersma Antiek 3-0; Bosma Woninginr.-Jozef 0-3; Smash'68-Kruis- werk 2-1 Veld C: De Vlier-Timmers Bakkerij 2-1; Slag lepe de Boer-Zeilmakerij 3-0; Durper Drup-Leydekkers 3-0; Verspertina-Klif 12 3-0; Westerlaken-Question 3-0; Haar- studio-Eierlandse Huis 2-1. De actie om geld bijeen te bren gen voor het transport van een partij hulpgoederen naar Georgië lijkt een succes te worden. Het geld is nu grotendeels bijeen, me de dank zij een gemeentelijke bij drage uit het fonds voor ontwikkelingssamenwerking. Hopende dat de rest ook snel op tafel zal komen, heeft de stichting Texel-Georgië Kontakt voor het vervoer opdracht gegeven aan het Transportbedrijf GTO in Rotter dam. Het gaat om een hoeveel heid van bijna 33 kubieke meter, precies één container vol. Maria de Graaf zal in Tbilisi aanwezig zijn als het transport daar aankomt om oog te houden op verder transport en verdeling. Bijdragen zijn nog welkom op bankrekening 3625.96.212 of 5876.27.719 ten name van Texel-Georgië Kontakt te De Koog. Programma 12 en 13 januari: 12 jan. Eilandcompetitie-toernooi (alle teams moeten compleet zijn) 13 januari in De Sportlaan: 18.00 u. Rebound 2-Marels (D) 19.00 u. Stedebroec-Marels (H) Tussenstanden per 19 dec- '95 Dames: Enkhuizen 20 - 11; Mareis 18 - 9; W.G.W 2 16-11; Rebound 2 16 - 12; Hop pers 2 10 - 9; Marmag 2 6-9; F.A.C. 3 4 - 10; Adelborsten 0 - 17; Marmag 11 - 11; Break Out 2 2-9, Heren: Koggen 18 - 10; Hoppers 16-9; Enkhuizen 1 14 - 9; Schoorl 12 - 12; Zap 10 - 12; FAC 3 8 - 12; Stedebroec 16-8; H.B.C 3 6-9; Mareis 4 -11; H.B.C. 4 4-12. De heer Hamoen, hoofdinspecteur van de Nederlandse Rundvee Stichting (NRS), geeft dinsdag een lezing over de exterieureigen- schappen bij het rundvee. De veel- teeltstudieclubs nodigen veehouders uit voor de bijeen komst, die vanaf 14.15 uur in Bosch en Zee wordt gehouden. Het meuwjaarsdarttoernooi wordt zondag gehouden in 't Cafeetje te Oosterend. Het begint om 13.30 uur en iedereen mag meedoen. Entree f7,50 (inclusief snert en hapjes). Prijsuitreiking na afloop. De jongste voetbaljeugd van Texel onderbreekt de winterstop met een zaalvoetbaltoernooi. Alle D-, E- en F-pupillen komen morgen en zondag in sporthal Ons Genoegen in actie. Voor liefhebbers een mooie gele genheid om te zien of Texel nog voetbaltalent in huis heeft. In de zaal komen vooral de technisch goede spelers tot hun recht. Zo'n 180 voetballertjes zullen in elk ge val hun beste beentje voorzetten. Zaterdag zijn eerst de E-pupillen aan de beurt. Begonnen wordt om 10.00 uur, het fluitsignaal voor de laatste wedstrijd klinkt om 14.15 uur. De laatste partijen in de A- poule beginnen om 13.30 uur, de finale van de B-poule is om 13.45 uur. De D-pupillen beginnen hun toer nooi om 14:45 uur. Als de poule wedstrijden achter de rug zijn, volgt 's avonds een extra ronde. Om 19.45 uur is de strijd om de 9e en 10e plaats, om 20.00 uur 7e/8e, om 20.15 uur 5e/6e, om 20.30 uur 3e/4e en om 20.45 uur de finale Zondag gaat het toernooi voor de F-pupillen van start om 13.00 uur. De laatste wedstrijd is afgelopen om 18.00 uur. Indeling D-pupillen, A-poule: Texel '94 D1 D3), De Koog D1, SVC D1, Oosterend D1, ZDH D1. B-poule: Texel '94 D2 D4), Texel '94 D3 D3/D4), SVC D2. Oosterend D2, ZDH D2. E-pupillen. A-poule: Texel '94 El, De Koog El, De Koog E2, Oosterend E2, Texel '94 E2. B-poule: Texel '94 E3. SVC El, ZDH E1, Oosterend E1 F-pupillen, A- poule: Texel '94 F1, De Koog F1, SVC F1, Oosterend F1. ZDH F1 B-poule: Texel '94 F2, Texel 94 F3 Feyenoord), Texel '94 F4 PSV), Texel '94 F5 (=Ajax) en Oosterend F2. In plaats van kaarten Lieve buren, vrienden en kennissen, daar het ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgza me vader, groot- en overgrootvader SIMON VAN LEEUWEN zeggen wij u langs deze weg heel hartelijk dank. C van Leeuwen-Kok kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oudeschild, januari 1996 Voor de warme belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder GREE BRUIN - KROES willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan dat zoveel mensen onze moeder een warm hart toegedragen hebben. Riekie en Willy Jan en Janny klein- en achterkleinkinderen Verpleeghuis „Texel", wijkverpleging en thuiszorg hartelijk dank voor de liefdevolle verzorging. Oudeschild, januari 1996 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: f7,80 tot en met 3 regels. Per regel meer: f2,60 (incl. btw) Te koop: jonge hennen aan de leg kl. koelkast éénpers. bedden. Tel. 311288. T.k. Babykamer (wit/mint) incl. hemeltje en veel ass. Vaste prijs ƒ500,-. Tel. 313578. Te koop: Renault Fue- go'81 loop, sloop of cross, Tel. 315773. Maandag zuurkooldag. Let opl Daarom Va kilo 65 ct. De Vlier. Bontcouture Martin Karlas straks op de Burgwal; nü opruiming in de Kan toorstraat. 10 tot 50% korting. Te koop: lederen bankstel bordeau-rood, 3 mnd. oud; paardrijlaarzen mt 34 en 36; paardrijbroek mt 152. Tel. 316606. Tafellinnen halve prijs. De Wever, Weverstraat 36, Den Burg. Woningruil: aangeb: rian te woonark, hartje A'dam; gevr. woonruimte echt paar 1 kind per ju- ii/aug. Tel/Fax 020-6238158. 1896 In dankbare herinnering 10 januari 1996 MATTHEUS CONSTANTINUS BAKKER („Spyk") Op woensdag 10 januari 1996 is onze lieve kleine meid geboren Sof ie Annabel Mery-lou van Etten Dirk van den Wijngaard Kogerstraat 22 1791 ES Den Burg 0222310010 T.k. takkenversnipperaar voor op aftakas, ƒ500,-. Tel. 316256. Dansen met jezelf. Tel. 316439/322213. Snuisterijen die je weer van het leven laten genie ten. Bij Hans van der Klift vind je de rust uit groot moeders tijd. Sokkenwol Nomotta, Scheepjes, Invicta en Ne- veda. Wolboetiek 't Skuurtje. Te koop gevraagd woning in De Koog voor perma nente bewoning met tuin, schuur, minimaal 3 slaap kamers en centrale ver warming, koopprijs maximaal ƒ200.000,—. Reakties brieven onder nummer 1644 aan bur. Texelse Courant. Te koop i.v.m. verhuizing: mooie witte mod. keuken (houtstruct.) 4mtr. breed; 3 mnd. gebruikt, boven: 4 keukenk. wa- semkapkastje, 1 wasem- kap. Onder: 4 keuken kasten electr.oven/for- nuis. Nieuwprijs ƒ5.550,- nu ƒ1.750,-. Tevens t.k.: strandhuisje incl. inventa ris, 300,-. Tel. 0223- 634953, (D-H), na 17.00 uur. T.k.a.: z.g.a.n. ski's ski- sch. en stokken, m 38/39, ƒ300,-. Tel. 315360. Maandag 20 uur zingt mevr. R. van Tijn in het Leerhuis. Nomotta Regia waar te koop. Wolboetiek 't Skuurtje. Te koop gevraagd woning in De Koog voor perma nente bewoning met tuin, schuur, minimaal 3 slaap kamers en centrale ver warming, koopprijs maximaal ƒ200.000,—. Reakties brieven onder nummer 1644 aan bur. Texelse Courant. Wolboetiek 't Skuurtje is alle dagen vanaf 10 uur geopend. Alleen dinsdag gesloten. Schoonoordsin gel 5. Werkbroeken, recht model ƒ39,95. Rabbit Habit. Sokkenwol Nomotta, Scheepjes, Invicta en Ne- veda. Wolboetiek 't Skuurtje. Te koop gevraagd woning in De Koog voor perma nente bewoning met tuin, schuur, minimaal 3 slaap kamers en centrale ver warming, kooppnjs maxi maal ƒ200.000,—. Reak ties brieven onder num mer 1644 aan bur. Texelse Courant. Warme handgebreide sok ken. Wolboetiek 't Skuurtje. De KZV Westerslag heeft zondag 16-1-'96 om 16.00 u. de Nieuwjaarsre ceptie in het dorpshuis „De Hof" in De Koog. Zuurkool van De Vlier heeft de tijd gehad om te rijpen. Daarom is het niet zuur maar zachtzuur. Komt u kijken bij de oprui ming van Bontcouture Martin Karlas. Kortingen van 10 tot 50%!!! Dames stretchbroeken, div. kleuren, ƒ59,95. Rab bit Habit. Maandag 20 uur zingt mevr. R. van Tijn in het Leerhuis. Nomotta Regia waar te koop. Wolboetiek 't Skuurtje. Uitverkoop!!! Rabbit Habit. Haal in één week uw au torijbewijs. Losse lesprij- zen per vol uur ƒ47,50. Rijschool Westerhuis met stip, 0223-612328. Sierkussentjes halve prijs. De Wever, We verstraat 36, Den Burg. De echte chocopasta van Ukkie nu 3,98. De Vlier. Te koop: diverse maten kinderfietsen, ook ATB, tel. 312675. Opruiming! Lamsbont- pantoffels voor ƒ25,— meest maat 39. Bontcou ture Martin Karlas. Dansavond op zaterdag 20 jan. in het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp. Aanvang 20.30 uur. Toe gang vrij. Wie zijn de 4 of 5 volwas senen die buiten de open- school om een leerkracht zochten? Ik wil er ook graag bij zijn. Reakties br. onder nr. 1643 aan bur. Tex. Crt. Bloempotten vazen 50% korting. De Wever Weverstraat 36, Den Burg. Vermist omgeving Tromp straat, Oudeschild klein wit poesje met lichtbrui ne vlekken. Roepnaam Joepie, tel. 314220. Nieuwe partij aktiepro- dukten is binnen! Zoals: avondmix kruidenthee ƒ2,98, De Vlier. Bas zoekt perm, woon ruimte in of omg. Den Burg. Tel 312756. Aandelen TESO. Gevr aand. f 5,- f700,-. Tel. 0251-655636. Dekbedovertrekken afge prijsd, De Wever, We verstraat 36, Den Burg. Schaatsen slijpen. Rente naar, O'end, tel. 318000 Voor het slapen even ont spannen? Huur een zon nehemel van Sunrent. Tel. 310690 of 316232. T.k. gevr.: Schrikdraad- app. 220 volt. Tel. 317901. Als de crème de la crème van Texel klant is bij Hans van der Klift, kunt u toch met achterblijven? Voor't geld hoeft u 't met te laten. Voor al uw voetproblemen met de nieuwste tech niek: Pedicure Ada de Ridder-Bakker, tel.313254. Uitverkoop in De Wever, Weverstraat 36, Den Burg. Behouden teelt: wie heeft mijn jas meegenomen? Zwart met oranje. Graag terug, 313107. Wij zijn m.i.v. heden ver huisd van Kikkertstr. 6K naar Maricoweg 3A. Groetjes Esther Beijert Remco Oostra. T.k.: V/i paard's trailer, i.g.st Tel. 311470. The Pianobar is zat. 13 en zat. 20 jan. geopend! T.k. gevraagd: trapskelter voor 7-jarige. Tel. 314665. Spinbaankalender niet ontvangen of één extra? Nog enkele aanwezig 312108. Nieuw! Elke week een vers pakket groenten en fruit van De Vlier. Knip de bon uit deze krant. Texelana Excellent dek bedden 30% korting. De Wever, Weverstraat 36, Den Burg. T.k.: 2 jr. oude contrabas incl. hoes, stand en ele ment. Tel. 312196. Voor 1 juni uw motorrijbe wijs halen, oude stijl. Ook dagopleidingen. Rijschool Westerhuis met stip, 0223-612328. De Margriet-modecursus start in week 4. Inl. en opg. C. Broekman, tel. 316362 Warme handgebreide sok ken. Wolboetiek 't Skuurtje. Dames stretchbroeken, div. kleuren, ƒ59,95. Rab bit Habit. Wolboetiek 't Skuurtje is alle dagen vanaf 10 uur geopend. Alleen dinsdag gesloten Schoonoordsin gel 5. Werkbroeken, recht model ƒ39,95. Rabbit Habit. Strandpaviljoen De Krim, Paal 28. Alle dagen ge opend, behalve dinsdags. Visman's warenhuis heeft alles (bijna). Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. Laagwaal- derweg 12, Oudeschild, tel. (0222) 312654. Eelke Kloosterman haard- hout. 1e Klas haardhout v.a. ƒ85,- per m3 bij u thuis. Tel. 05177-9592. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kie vit, Jonkerstraat 4, tel. 312525. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuur bedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222 - 317215. Husqvarna motor- en elektrische kettingzagen met automatische ket tingsmering; zaagblad lengte 40 cm. Vanaf ƒ450,—. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. 313809. Uitverkoop!!! Rabbit Habit. Voor noodgevallen

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3