Bosma Babyspeciaalzaak w BOSMA GEMEENTE TEXEL 072 - 512 22 22 06-11 4/ om zaterdag 13 januari om 9.00 uur IEDEREEN VAN HARTE WELKOM ƒ25,- pyama kado STUNTAANBIEDINGEN GELDIG t/m 20-1 TOT ZIENS BIJ "S<z^acex TEXELSE^ COURANT I Weverstraat 3 Bij minimale besteding van alleen zaterdag geldig Bij aankoop van box of kinderstoel boxkleed of stoelverkleiner GRATIS OP OP Camping bed incl. matras D ABÏ S PEtlAALjW AK VRIJDAG 12 JANUARI 1996 GEMEENTE TEXEL Het bestuur van de Stichting Prof. Dr. W.H. Kees- omstudiefonds te Texel deelt mee dat ingaande 1 januari 1996 geen gemeentelijke subsidie meer ontvangen wordt. Tengevolge van dit besluit kunnen er geen aan vragen meer worden ingediend voor een tege moetkoming uit het fonds. GEMEENTE TEXEL De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat burgemeester en wethouders van Texel voornemens zijn om met toepassing van ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: De heer B. Eelman voor het uitbreiden va snackkiosk a/d Nattevlakweg 2 te Den Burg; R. Terwey voor het uitbreiden va Strandpaviljoen a/h strandslag paal 17 te De Koog; Drij ver Bouw voor het plaatsen v.a antennemast a/d Abbewaal te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Ter plaatse zijn voorbereidingsbesluiten van kracht. De plannen zijn overeenkomstig de in voorbereiding zijnde bestemmingsplannen. De situatietekeningen liggen vanaf 15 januari 1996 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeentehuis. Eventuele bedenkingen tegen de bovenbedoelde plannen kunnen gedurende de termijn van ter in zage legging schriftelijk aan het college van bur gemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat het college van burgemeester en wet houders voornemens is om met toepassing van artikel 3, lid 7, sub d van het bestemmingsplan „Den Burg-De Mars" medewerking te verlenen aan een bouwplan van: K. Verschoor voor het plaatsen v.e. schuur a/h Schilderend 4 te Den Burg. De bouw- en situatietekening ligt vanaf 15 janua ri 1996 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen, kamer 0.12. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. GEMEENTE TEXEL De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat het college van burgemeester en wet houders van Texel voornemens is vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestem mingsplan door middel van toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: Mevrouw Koorn en mevrouw van Eist voor het gebruik van het pand Burgwal 37 als een ontmoetingsruimte voor men sen van alle leeftijden. De gelegenheid zal worden geboden voor het nuttigen van een broodje, soep, thee, koffie enz. Er zullen geen alcoholische dranken worden verstrekt De ope ningstijden zullen gelijk zijn aan de winkeltijden. De tijdelijke vrijstelling zal gelden voor een periode van 5 jaar ingaande 1 februari 1996. Dit plan ligt vanaf 15 januari 1996 gedurende twee weken ter inzage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen, (kamer 0.12) Groene- plaats 1 te Den Burg. Gedurende de termijn van ter visie legging bestaat voor een ieder de mogelijkheid om tegen het verlenen van de vrijstelling bij het college van burgemeester en wethouders voornoemd, schrif telijk bedenkingen in te dienen. GEMEENTE TEXEL De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat burgemeester en wethouders van Texel voornemens zijn de bestemming van het perceel Ottersaat 7 te Oudeschild, kadastraal be kend gemeente Texel, sektie N, nummer 1226, te wijzigen. De huidige bestemming volgens het bestem mingsplan „Buitengebied Texel" is „Agrarisch ge bied van landschappelijke, kultuurhistorische en natuurlijke waarde (A-blok)". Deze bestemming zal worden gewijzigd in een woonbestemming (E-blok). Hiertoe wordt ge bruik gemaakt van de wijzigingsbevoegdheid die het bestemmingsplan bevat en die gebaseerd is op artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening. De wijzigingstekening ligt vanaf 15 januari 1996 gedurende een maand voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen, kamer 0.12. Eventuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde voornemen kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. GEMEENTE TEXEL De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat burgemeester en wethouders van Texel voornemens zijn middels artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan van: Gemeentewerken Texel voor het plaatsen v.e. ber ging a/d Schilderweg 251 te Oudeschild. De bouw- en situatietekening ligt vanaf 15 janua ri 1996 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen, kamer 0.12. Eventuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde voornemen kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. Texel, 10 januari 1996 De burgemeester voornoemd, mr. W.L.F.C. ridder van Rappard. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders van Texel maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is inge diend door: MO Projekt Texel txv. voor het bouwen van twee woningen in De Mars, fase III te Den Burg (ontvangen 13-12-'95), MO Projekt Texel b.v. voor het bouwen van zes woningen in De Mars, fase III te Den Burg (ontvangen 13-12-'95); MO Pro jekt Texel b.v. voor het bouwen van twee woningen in De Mars, fase III te Den Burg (ontvangen 13-12-'95); MO Pro jekt Texel b.v. voor het bouwen van twee woningen in De Mars, fase III te Den Burg (ontvangen 13-12-'95); MO Pro jekt Texel b.v. voor het bouwen van vier woningen in De Mars, fase III te Den Burg (ontvangen 13-12-'95); Aanne mersbedrijf Tatenhove voor het veranderen va gedeelte van de PEN-centrale in dienstwoning a/d IJsdijk 9 te Oudeschild (ontvangen 14-12-'95); Fam. A. Boogaard voor het bouwen va bedrijfswoning aan Zevenhuizen te Oosterend (ontvan gen 14-12-'95); M.J. Kikkert voor het bouwen va schuur a/d Westergeest 7 te Den Burg (ontvangen 15-12-'95); J.F. de Beer voor het vergroten va woonhuis a/d Zeebries 14 te Den Burg (ontvangen 15-12-'95); R.C. Daalder voor het plaatsen va garage/berging a/d Ankerstraat 12a te Oosterend (ont vangen 15-12-'95); C.J. Witte voor het plaatsen va bedrijfs hal a/d Nieuwlanderweg 4 te Den Burg (ontvangen 15-12-'95); J.J. Kalf voor het plaatsen va garage a/h Schil derend 126 te Den Burg (ontvangen 19-12-'95); R.J. Struick voor het plaatsen va berging a/d Duykerdam 4 te Den Burg (ontvangen 19-12-'95); P. Druif voor het vergroten va woon huis a/d Hollewal 51 te Den Burg (ontvangen 20-12-'95); C. Bruin voor het plaatsen va berging a/d De Ruijterstraat 101 te Oudeschild (ontvangen 2-1-'96); Recreatiestichting Texel voor het plaatsen v.e. trafo-huisje a/d Boodtlaan 80 te De Koog (ontvangen 3-1-'96); J.A. Schade voor het plaatsen va garage a/h Keidelplem 9 te De Cocksdorp (ontvangen 3-V96); I.M. Plaatsma A. Brouwer voor het uitbreiden v.e. ruitercentrum a/h Mienterglop 25 te De koog (ontvangen 3-1-'96); C. Penha voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Gast huisstraat 25 te Den Burg (ontvangen 3-1-'96). Tevens is een melding bouwvoornemen ontvangen van: de Gemeente Texel voor het plaatsen va berging a/d Schil derweg 251 te Oudeschild (ontvangen 6-12-'95). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend. Verleende bouw vergunningen worden gepubliceerd. GEMEENTE TEXEL Afgegeven bouwvergunningen: R.J. Blok voor het vergroten va zomerhuis a/d Monnikenweg 17 te Den Burg; J.M. Witte voor het veranderen va garage in kantoor a/d Duykerdam 24 te Den Burg; E.F. Nijborg voor het plaatsen va dakkapel a/d Roggeslootweg 207 te De Cocksdorp; Middenweg Vastgoed voor het plaatsen va dak kapel a/d Weverstraat 104 te Den Burg; M.J. Boon voor het bouwen va zomerwoning a/d Duinroosstraat 1 te De Koog; I. Spilker voor het plaatsen va dakkapel a/d Kogerstraat 102 te Den Burg; Direkteur Vaarwegmarkeringsdienst voor het plaatsen v.e. radarinstallatie a/d Vuurtorenweg 184 te De Cocksdorp; C.H. Klaassen voor het vernieuwen va schuur a/d Herenstraat 20 te Den Hoorn; Zweefvliegclub Texel voor het bouwen va hangar voor zweefvliegtuigen a/d Postweg 122 te De Cocksdorp; H. Niedenhoff voor het bouwen v.e. zomerhuis a/d Bosrandweg 255a te De Koog; H.P. Hooy- schuur voor het vergroten va zomerhuis a/d Zanddijk 76 te De Cocksdorp; Rabobank Texel voor het vernieuwen va kan toor a/d Groeneplaats 11 te Den Burg; W.J. Boersen voor het bouwen v.e. landbouwschuur a/d Middellandseweg 4 te Ou deschild; H. Westdorp voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Slufterweg 2 te De Cocksdorp; C. Hooyschuur voor het ver groten va zomerhuis a/d Slufterweg 50 te De Cocksdorp; Fam. Lagerveld de fam. Eelman voor het vergroten va zo merhuis a/d Zanddijk 100 te De Cocksdorp. Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen: P. Bakker C.M. Zijm voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Binsbergenstraat 14 te Den Burg. Afgegeven sloopvergunningen: Hino Projektontwikkelmg B.V. voor het slopen v.e. restaurant a/d Badweg 53 te De Koog; Gemeente Texel voor het slopen v.e woonhuis a/h Schilderend 43 te Den Burg. Bezwaar- en beroepsmogelijkheden: Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagte kening, een omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Bovengenoemde vergunningen kunj u inzien bij de afdeling Bouwzaken, kamer 2.12. Als het zonder zwaailicht kan bel Voor noodgevallen OPENING |v

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 8