Aad van Heerwaarden winnaar menbokaal Ook barrage- en dressuurprijs I TEXELSE^" couRANT' Programma zaalvoetbal Jeugdrenners beiden zesde Tenniswinst voor Koen van Bommel Voetbaluitslagen itslagen Tevoko Texel laat winst liggen ZDH herstelt zich van matige periode Voetbalprogramma Jelleboog wint zaalvoetbalbeker Veel vissen in twee wedstrijden Tenniscompetitie Wegseizoen start voor wielrenners Zwemdiploma's Pech voor renners in Drentse koers Sportmassage in Calluna DINSDAG 16 APRIL 1996 Jeugdrenners strijden op de wielerbaan om de Noordhollandse eer. iF°'° Gwani Timerman schopgebied over de keeper te liften. Een snelle uitbraak over rechts bracht voor de tweede maal Helders succes, maar echt spannend zou het niet meer worden, want slechts enkele mmuten later mocht Van der Kooi vanaf elf meter zijn kwartet binnen halen. Ook de laatste treffer was een lust voor het oog. Dennis Trouerbach passte vanaf rechts naar de op links staande Roald van der Slikke. De jongste van de broers nam de bal niet aan, maar zette het puntje van zijn schoen eronder, waarna de uitlo pende keeper kansloos bleek (6-2) Vrijdag 19 april 1996 17.00 3e en 4e pl beker jun. 17.45 Finale beker jun. 19.20 3 kl. De Krim 5-De Koog 5 20 10 HK J'elleboog 1-De Koog 1 21.00 HK J'elleboog 2-Klif 2 21.50 1 kl. Casino 1-De Krim Zaaldienst Casino Vrijdag 26 april 1996 19.20 u Casino 1-Klif 3 1ekl 20 15u. Supercup (of besl. wedstr. HKL.) 21.10 u: Casino 2-Oosterend 1ekl In de eerste helft werd niet gescoord, maar de tweede verlenging was nau welijks een minuut oud toen Jelleboog voor de derde keer de Klif keeper passeerde. Jelleboog heeft zich met deze over winning geplaatst voor de strijd om de supercup. De winnaar van de super cup wordt ingeschreven in de beker competitie tegen ploegen uit heel Noordholland Wie de tegenstander van Jelleboog wordt, heeft Jelleboog ten dele zelf in de hand. Komende vrijdag speelt het team tegen De Koog, dat moet winnen om een beslissingswedstrijd af te dwin gen tegen Mantje, dat is uitgespeeld Speelt De Koog gelijk of wint Jelleboog, dan is Mantje kampioen Het is mogelijk dat een eventuele beslissingswedstrijd wordt gespeeld op het tijdstip van de supercup. Deze vindt dan een week later plaats. Ook staan komende vrijdag de beker finales van de jeugd op het pro gramma. Jeugdrenners Evert Rikkenberg en Erwin Goénga zijn beiden zesde ge worden in de eerste wedstrijd voor het Noordhollands districts kampioenschap Aan de wedstrijden die zondag werden verreden op de wielerbaan deden zo'n zestig licentierijders mee Snelste in groep zes werd Rainier Honig, die alles- overheersen was Goënga deed in deze manche het nodige kopwerk maar werd in de eindsprint in een ongunstige positie gemanouevreerd. In de zevende klasse ging de eer naar Jos Kant. Rikkenberg fietste een tijdje gelijk op, maar moest verderop in de race afhaken De ster van tennisser Koen van Bommel (13) is stijgende. Tijdens de voorjaarsvakantie won hij eén groot toernooi in Den Helder, met de paas schreef hij een tennis- evenement in Heusden op zijn naam. En daar blijft het wat betreft de ambitieuze Cocksdorper niet bij. Over een jaar of zes wil hij een plekje bij de landelijke amateurtop. Zowel het toernooi in Den Helder als dat in Heusen geldt als sterk bezet. Het kampioenschap in Heusden was uitgesmeerd over een week. Van Bommel kwam uit in de leeftijdsgroep tot en met 14 jaar. Het open Brabantse toernooi trok vooral jeug dige tennissers uit Brabant. Limburg en Gelderland- vanouds sterke dis tricten in de tenniswereld. Ondanks de tegenstand behaalde de Texelaar, die in de C2-categorie speelt, na vijf parti|en vrij gemakkelijk de finale De Cocksdorper won de finale ,,op z'n sloffies" met 6-0, en 6-1In alle par tijen kreeg hij slechts tien games te gen. Van Bommel geldt in zijn leeftijds groep als sterkste speler van Texel ,Er is een jongen van 16 die me aar dig tegenstand kan bieden, maar meestal speel ik hier tegen volwasse nen Ik train twee keer per week en else pupillencompetitie: 3F1-ZDHF1 2-1 celona F1 -Ajax F1 5-2 enoord F1-PSV F1 8-2 3I'94 F 1-De Koog F1 7-1 el'94 E2-De Koog E1 6-0 jKoog E2-Texel'94 E1 8-0 1hE1-SVOE1 8-1 Et-Texel'94 E3 8-0 '94 D3-ZDH D1 3-2 01-Texel'94 D4 4-0 Koog D1-SVC D1 6-3 erdag 13 april: el '94 B1-VZV B1 3-0 laqen B3-Texel '94 B2 2-4 el'94 C1-W Waard C1 2-1 SC C2-Texel '94 C3 4-5 ikel C2-SVO 2-4 el'94 D1-Succes D1 8-0 der D2-Texel '94 D2 3-2 idag 14 april: el '94-KGB H-Watervogels len-SVO liedorp-De Koog el '94 2-Dynamo 2 3 2-Dirkshorn 2 el '94 3-Oudesluis 2 ikel 5-Texel '94 4 Koog 2-Watervogels 3 el'94 A1-VZV A1 mes: C-Texel'94 isjes: C-Texel '94 1-1 6-2 3-1 3-1 3-1 2-2 n.o.g. 5-4 2-5 7-2 11-0 1-1 reanten: Koog-Texelse Boys 0-2 lerend 1-De Cocksdorp 3-1 r-ZDH 3-2 am-Zoauven 2-3 )ko 1-VVM'63 HPK 1-3 iko 3-WSOV 2 H. 2-3 >ko 4-WSOV 1 H. 3-0 jko 1-Simokos1 DPK 0-3 )ko 3-HCSC 3 D. 3-0 Aad van Heenvaarden met Voice in volle gang op weg naar de Jaap de Graatbokaal. Ineen spannende wedstrijd heeft Texel 94 zondag de punten laten liggen tegen KGB uit Bovenkar- spel. De paar kansen die in de tweede helft werden gecreëerd werden niet benut. Texel '94 kwam op voorsprong, maar moest uiteindelijk toch een Jij,kspel toestaan. Toch was na foop iedereen tevreden met de einduitslag. it eiland staat bij gasten vooral be iddoor de kreet: „Zon, zee, strand #wmd". Drie van de vier ingrediën- f waren zondag op het veld van iel '94 te bewonderen. Er stond kleine bries recht over het veld [zon scheen overweldigend en de Iers waanden zich op het strand jthieren daar een plukje gras Met lere woorden: zeker het speelveld id met garant voor een foutloze Istrijd. Ie ploegen was het belang van :e wedstrijd bekend. Bij winst door van de beiden kwam het spelen de nacompetitie dichterbij. had zeker de eerste helft het ite veldspel Texel '94 moest het ibenvan gevaarlijke uitvallen. De ite kansen waren dan ook voor al waren die op één hand te [en. Texel '94 had de eerste helft ite moeite met het verschalken van achterhoede van KGB. dat onder ing stond van ex-prof Eric Stelten- I van Volendam De partijen gin dan ook met een brilstand de rust .Jde rust ging Texel '94 uit een an- __1| vaatje tappen en was het aan de ^peryan KGB, Degeling, te danken J Texel met op voorsprong kwam. Th had hij na een kwartier het na- ten, toen Simon Brand een vrije Aad van Heerwaarden heeft met de Welsh Cob Voice van Judith Onneweer de Jaap de Graaf-bokaal gewonnen. Deze ereprijs voor de aangespannen competitie werd uitgereikt door Ans Blom-de Graaf, dochter van Jaap de Graaf. De mencompetitie, die voor het ze vende jaar werd verreden, bestaat uit vijf voorwedstrijden en een finale. De afsluitende wedstrijd werd zondag onder ideale weersomstandigheden verreden op het buitenterrein van manege Akenburg. Het was de eer ste keer van het seizoen dat er bui ten werd gereden, iets waarde paar den altijd even aan moeten wennen Veel paarden waren daardoor wat onrustiger en moeilijker te mennen, 's Ochtends reden de deelnemers een dressuurproef, waarbij de jury de gereden figuren en overgangen be oordeelt Tussen de middag werd, zoals de laatste jaren gebruikelijk, met z'n allen gesmuld van gebakken vis, soep en broodjes. Deze lunch werd verzorgd door enkele deelnemers Dit is teke nend voor de goede sfeer tijdens de competitie. Foutloos 's Middags was de vaardigheidsproef aan de beurt. Hierbij moet elke deel nemer binnen een bepaalde tijd een parcoursje tussen kegeltjes door af leggen. Dit onderdeel is voor het pu bliek leuk om te zien en goed te vol gen. Aad van Heerwaarden, de koploper in het tussenklassement, nam geen risico en reed de proef rus tig Hij bleef foutloos. John van der Zwaag met de pony Wendy, de num mer twee in het klassement, had meer moeite om z'n zenuwen de baas te blijven en reed er twee balletjes af. Acht deelnemers bleven foutloos en mochten de barrage rijden. De bar rage is een leuk schouwspel: het gaat erom foutloos te blijven in de snelste tijd. Het telt niet mee in de gewone competitie, maar alleen voor de spe ciale barrageprijs die aan het eind van de competitie wordt uitgereikt. De deelnemers moeten hierbij meer ri sico nemen en gaan met grote snel heid door de baan. Aad van Heer waarden en Kees Timmer met Avant Coureur deden niet voor elkaar on der: ze bleven beiden foutloos in pre cies dezelfde tijd. Willem Reuvers met de pony Frister en Piet Beers met het dubbelspan van Willem Goénga gooi den er ook geen ballen af, maar had den voor het parcours meer tijd nodig Vooruitgang Jury Jaap Prins gaf na afloop com mentaar op de gereden wedstri|d Prins heeft enige tijd geleden aan sommige deelnemers menles gege ven. Het was voor hem leuk om te zien dat deze menners in de loop van de tijd duidelijk vooruitgang hadden geboekt. Hij vond de aanspanningen goed verzorgd. Prins hoopt dat de menners leren van de genotuleerde kritiek op hun dressuurproef. John van der Zwaag haalde met 137 punten het beste resultaat in de dres suur. Aad van Heerwaarden had het op één na hoogste dressuurtotaal met 126 punten. Joop Noom met de (Foto Tossa ao Graoll) FriesThunder en Marieke Bakker met de Fjord Jesper deden weinig voor elkaar onder met 125, resp. 124 pun ten, John van der Zwaag was de beste combinatie van de dag, op slechts één punt achterstand gevolgd door Aad van Heerwaarden. De derde en vierde plaats werden ingenomen door Kees Timmer en Johanna van der Zwaag met Wendy. Het puntentotaal van Joop Noom en Piet Beers was gelijk, maar doordat Joop Noom meer punten in de dressuur had behaald en dit in deze situatie doorslaggevend is werd hij als vijfde geplaatst Het barrageprijsklassement werd overtuigend gewonnen door Aad van Heerwaarden Ook het klassement om de dressuurprijs schreef Van Heerwaarden op z'n naam Aad van Heerwaarden behield z'n voorsprong in het klassement en won voor het eerst de bokaal. John van der Zwaag bleef ondanks het winnen van de dagprijs op de tweede plaats staan Joop Noom en Kees Timmer werden derde en vierde Marieke Bakker en Piet Beers behaalden evenveel punten voor het eindklasse ment. Marieke had in de finale een hoger dressuurpuntentotaal en mocht daarom de vijfde prijs mee naar huis nemen Tijdens de wedstrijd zijn er opnamen gemaakt voor TV Texel. Het is de be doeling een reportage van deze men wedstrijd uit te zenden op zondag 28 april vanaf 11 00 uur. Uitslagen: Dagprijs: 1John van der Zwaag, 2 Aad van Heerwaarden. 3 Kees Timmer, 4 Johanna van der Zwaag, 5. Joop Noom, 6 Piet Beers Eind klassement: 1 Aad van Heerwaarden; 2 John van der Zwaag: 3. Joop Noom, 4. KeesTimmer. 5. Marieke Bakker, 6. Piet Beers Dressuur- prijseindklassement: 1 Aad van Heer waarden. 2. John van der Zwaag; 3 Joop Noom, 4 Piet Beers, 5 Marieke Bakker Bar- rageprijseindklassement: 1 Aad van Heer waarden, 2 John van der Zwaag; 3 Kees Tim mer; 4 Dirk van der Sande, 5 Frits Witte trap snel speelde op invaller Wim van Veen, die geen moment aarzelde en de bal precies op het voorhoofd van Erwin Koning plaatste Met een harde kopbal wist hij de bal achter de keeper te deponeren. Texel '94 leidde op dat moment verdiend met 1-0. Texel '94 liet hierna de teugels enigs zins vieren en liet KGB te veel in zijn spel komen, al was de Texel-verde- diging zeker niet onder de indruk van het vertoonde aanvalsspel. De beste kansen waren dan ook voor de thuis ploeg. Een snelle uitbraak van Gerco van Putten had een beter lot ver diend, maar de goed uitlopende KGB- keeper voorkwam erger Even later was het wederom keeper Degeling van KGB, die meester bleek te zijn over de situatie, toen hij een kopbal van Marcel Ris op uitmuntende wijze uit zijn doel ranselde. KGB bleef aandringen en uit één van de diepe ballen, hoog voor het doel, was het invaller Dekker die onver wachts voor de gelijkmaker zorgde. Koning van VV Texel '94. hier in duel verwikkeld met een speler van KGBlegt voor een schot op doel. (Foto Gerard Timmorman/ Plotseling had ZDH het weer. Na zwakke beurten tegen Kaagvogels en Sint Boys werd het Helderse Watervogels op ouderwetse wijze geradbraakt (6-2). De opleving kwam waarschijnlijk te laat om nog potten te kunnen breken op de ranglijst, maar mogelijk bezorgt ze de Hoornders wel het zelfvertrou wen om koploper Flevo zondag van een voortijdig kampioenschap af te houden. Hef herstel is moeilijk te verklaren. Zaterdag 20 april: N.Niedorp B1-Texel B1 14.00 Texel B2-ZAP B2 13 30 SVOC1-JVCC2 13.30 Winkel C2-Texel C3 12.00 Texel C1-Oudesluis C1 13 30 JVC D2-Texel D1 9.30 Texel D2-JVC D3 10.30 Meisjes: Texel-Duinranders 13.30 Dames: Reigerboys 2-Texel 14.30 Zondag 21 april: W.Waard-Texel 14.00 ZDH-Flevo 14.00 Vesdo-SVO 14 00 SVW5-Texel 2 14.00 Texel 3-ZAP 6 12.00 Succes 4-De Koog 2 11.00 Vios 6-SVO 2 12.45 N Niedorp 4-Texel 4 14.00 Succes A1-Texel A1 14.30 Dinsdag 23 april: Texel C3-Texel C1 Texelse pupillencompetitie: SVC F1-De Koog F1 10 00 Barcelona F1-Feyenoord F1 10.00 PSV F1-Ajax F1 10.00 Texel'94 F1-Oosterend F1 11 00 Texel'94 E2-De Koog E2 11.00 De Koog E1 -Oosterend E2 11.00 Oosterend E1-ZDH E1 11.00 Texel'94 E3-SVC E1 1100 Texel'94 D3-SVC D1 12.00 Oosterend D1-De Koog D1 12.00 ZDH D1-Texel'94 D1 12.00 ZDH F1-Texel'94 E1 vrij Recreanten: O'end 1-Tex. Boys 10.30 SVT-O'end 2 10.30 C'dorp-ZDH 10.30 Zeker is dat ZDH moeilijk overweg kan met tegenstanders als Dirkshorn en Sint Boys. die boerenkool-voetbal paren aan een tomeloze inzet Water vogels is daar de ploeg echter met naar De Torren probeerden ZDH met verzorgd combinatiespel af te troe ven, maar deden dat in zo'n laag tempo dat geen van de blauw/witten er ongerust door werd Sterker, bin nen een kwartier nam de thuisploeg een 2-0 voorsprong Eerst verlengde Jelte van der Kooi koppend een inge nieus genomen corner, een paar mi nuten later was de topscoorder op nieuw succesvol na goed voorbereidend werk van Dennis Trouerbach en Roald van der Slikke. Watervogels leek even terug te kun nen komen in de wedstrijd, nadat verdediger Eric Wuis zijn tegenstan der had gehaakt en de scheidsrech ter een strafschop toekende. 2-1 Uit de eerste de beste Hoornder aanval was het echter opnieuw raak Robert Jalving verstuurde een mooie pass richting niemandsland, waar Etienne van Bennekom een fractie eerder ar riveerde dan de keeper van Watervo gels. Na rust gingen de Zwaluwen vrolijk verder. Jelte van der Kooi scoorde de mooiste treffer van de middag, door de bal vanaf de rand van het straf- Jelleboog is na een overwinning van 3-2 op Klif winnaar geworden van de Texelse zaalvoetbalbeker. Jelleboog startte goed en nam al na drie minuten een voorsprong 19 00 van 1-0. Ondanks kansen aan beide kanten bleef deze stand tot de wissel gehandhaafd. In de tweede helft was het opnieuw Jelleboog dat scoorde De wedstrijd leek gespeeld, maar nauwelijks en kele tellen later was het Klif die de achterstand verkleinde Vlak voor tijd leek Jelleboog definitief afstand te nemen, maar een prachtige kans werd niet benut. Klif rook zijn kans en dat resulteerde vlak voor tijd in de gelijkmaker en dwong Jelleboog als nog een verlenging af. De verlenging begon met de wetenschap dat, als er een doelpunt viel, de wedstrijd direct was geëindigd. De sportvissers hebben het druk gehad. Ze visten een wedstrijd bij de asfaltmolen en de traditionele paaswedstrijd werd gehouden bij Oudeschild. In beide gevallen werd veel vis gevangen. De acht vissers die zaterdag meede den aan een wedstrijd bij de asfalt molen, hadden een goede dag. Maar liefst 21 exemplaren werden op de In de afgelopen week hebben de dis trict-teams de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen gespeeld Dit jaar spelen elf Deuce-feams in deze com petitie. Eén damesteam op dinsdag, op zaterdag drie jeugd-, vier heren en een gemengd team en 's zondags een dames- en een gemengd team. Alle thuiswedstrijden konden onder goede weersomstandigheden wor den afgewerkt. Van de uitwedstrijden zijn twee Deuce-teams teruggeko men uit Alkmaar en Den Helder zon der dat zij hebben kunnen spelen De gravel-banen waren door de strenge nachtvorst onbegaanbaar: Deuce mag dus blij zijn met de kunstgras- banen Deze week begint ook de kring competitie, die wordt gespeeld op woensdag, donderdag en vrijdag. Hieraan wordt door Deuce met 9 teams deelgenomen De behaalde resultaten: Dinsdag: Dames: Deuce 1-Akersloot 1 5-1 Zaterdag Senioren: Heren Maaier 1-Deuce 1 0-6, 't Oghe 1 -Deuce 2 1 -5, Deuce 3-HTC 8 3-3; HTC 12-Deuce 4 afg Gemengd: Deuce 1 -Maaier 1 1-4 Jeugd Jongens 12/15: Alkmaar 2-Deuce 1 afg Gem. t/m 16: Neckslag 1-Deuce 1 2-4, Jongens 15/18: Deuce 1-Alkmaar 2 6-0 Zondag: Dames: Deuce 1-Zeemacht 2 2-4 Gemengd: Winkel 4-Deuce 1.2-3. kant gehaald. Nico Tessel werd win naar met tien exemplaren en een to tale lengte van 236 cm Paul Ver hagen was tweede (vier vissen, 73 cm) e'n Johan Hopman derde (drie vissen, 71 cm) De paaswedstrijd bracht 51 deelne mers op de dijk. Zestig vissen werden verschalkt met een totale lengte van 13.88 m. Gemiddelde vangst per deelnemer was 27,2 cm. Zestien deelnemers zagen geen kans iets aan de haak te slaan Eerste werd O Osinga uit Hippolytushoef met vier vissen en een totale lengte van 108 cm L van der IJkhof uit Beverwijk en plaats genoot T Teeling werden tweede en derde Beste Texelaar was Nico Tessel met een vijfde plaats. Bij de jeugd ging de eerste plaats naar P A Kolder uit Landsmeer met twee vis sen en een totale lengte van 47 cm. BartTuitmanwas beste T exelaar met een derde plaats De Beverwijkse L, Vogelenzang was de beste dame Zeven vissers en twee controleurs van Sportvisclub Texel gaan op-20 april naar de selectiewedstrijd Neder lands Kampioenschap Kustvissen op Wiermgen. Een dag daarna is de vierde wedstrijd in de serie om het Texels kampioenschap bij de Lancasterdijk, aanvang 08.00 uur, Voor de wielrenners is het weg seizoen gestart. Vorige week werd op dinsdag een criterium gereden en vrijdag was de eerste tijdrit De pro loog van 6 5 km startte op de wielerbaan en voerde de deelnemers door het Hogeberg gebied Bij de jeugd was Jan Dankers de beste in 11.34 minuten. Tweede werd Sjef van Zandvoort en derde was Robert Jan Appel Jordi Vmke was in 10.18 de snelste senior-rijder. Hij werd gevolgd door Loek van Vliet en Yvo Witte. In Calluna is afgezwommen voor het teddybeer-diploma De volgende kin deren zijn geslaagd: Brons: Guido Boogaard, Suzan Eelman, Laura Westerlaken, Dennis Weyers, Daniël Groszpietsch. Bryan Hoogerheide. Iris Agter, Chloé Schraag, Jet Eelman, Cheryl Prins, Rianne Boersen. Zilver: Mariëlle Blauw, Esmée Zoer, Rick Westerlaken, Desirée Boon, Nicole Grootelaar, Daphne de Ridder, Jacqueline Daalder. Linda Vlaming. Lisanne Amsing, Ilse Boersen. Goud: Twan Weyers, Arjan Polman, Maik Huisman, Dennis Eelman, Yasmijn van Rongen, Jacqueline Daalder Twee Texelse wielrenners deden zaterdag in Drente voor de klassie ker Rondom het Ronostrand". Eén van de twee haalde slechts de finish in een deelnemersveld van zo'n 125 renners. Joost Bakker en Ivo Witte deden mee in de categorie nieuwelingen. Bakker kwam ten val en moest daardoor de strijd staken. Witte haalde de eind streep wel en werd 35e. Het tweetal gaat 27 april naar Heerenveen voor de ABC-ronde. Aan de dinsdag gehouden wielerronde op de baan aan de Emmalaan, deden zo'n twintig ren ners mee Robert Jan Appel en Jan Dankers zette het hele jeugdveld op een ronde. Appel ging als eerste over de streep en Evert Rikkenberg won de sprint van het peloton. De B-poule senioren bleef bijeen tot de laatste ronde. Henk Stevens bleef in de sprint Menno Goënga net voor. Mariska Koenders werd derde. In de A-poule ontstond een kopgroep van drie man. waaruit Jordi Vinke weg sprong. Hij won onbedreigd. Ivo Witte werd tweede, gevolgd door Joost Bakker. Zwemparadijs Calluna voegt weer een nieuwe actie toe aan het reeds uitgebreide activiteitenpakket. Vanaf donderdag 18 april kan een bezoek aan de sauna gecombi neerd worden met sportmassage. Cora van Vijfeïjken uit Den Hoorn is iedere donderdagavond aanwezig om zowel mannen als vrouwen een ontspannende spxortmassage te laten ondergaan. Cora van Vijfeïjken heeft de deel studie sportmassage aan de Acade mie voor Massage en Beweging in Amstedam gevolgd Sportmassage is vooral belangrijk voor mensen die actief en sportief met hun lichaam bezig zijn Voor zowel de individuele als de teamsporter(ster) is een sport massage een goede aanvulling op de trainingen Deze massage stimuleert de bloedcirculatie, waardoor de aan voer van voedingsstoffen en de afvoer van afvalstoffen wordt bevorderd. Men voorkomt hiermee stijfheid en eventuele blessures zullen sneller genezen Sportmassage gecombineerd met sauna geeft een heerlijk ontspannen gevoel en men voelt zich na afloop als herboren Cora van Vijfeijken trekt een half uur per persoon uit voor sportmassage Zij is iedere donderdagavond aanwezig van 19 00-22.00 uur Belangstellenden voor de combinatie sauna/sport massage dienen zich vóór donderdag 19.00 uur op te geven bij de receptie van Calluna (tel 317888). De kosten voor het gebruik van de sauna inclu sief sportmassage bedragen 25,00 Koen van Bommel speel veel toernooien aan de over kant om m'n niveau te verbeteren. Ik probeer dit jaar op C1-mveau te ko men Er is best wat geld mee ge moeid, maar dankzij sponsoring, m'n ouders en bijbaantjes red ik het alle maal net Zijn uiteindelijke doel is de hoogste A- categorie te halen, waarvoor hij rea listisch nog wel een jaartje of zes nodig denkt te hebben. Om dat te bereiken wil hij komende zomer een tenmsschool in Noordholland bezoe ken, waar hij in de weekenden les krijgt van gerenommeerde ex-spe lers.

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 5