Sport Geen ruimere normen n Dorpsstraat-noord" Paralympisch kampioen start in wielertijdrit 11512 22 22 Diefstal TEXELSE J couRANT Stijldansen in Buureton apanse sfeer in alerie Langewaal Cursus Engels Bramen plukken mag in Muy en Bollekamer Snelheidscontrole Klaverjasclub Dammers weer achter het bord Promotie-triathlon Hardlopen voor beginners Welk team wint de bedrijvenbokaal? Eilandcompetitie volleybal Jug Bros lanceert interactieve CD Aikido van start Gemeentegids Familieberichten Texelaartjes w voelen niets voor soepeler iassen van de geluidsnormen «bieden met veel horecazaken, ■lenige gebied dat in aanmer- komt is het noordelijk deel 'de Dorpsstraat in De Koog. De ,ring leert dat daar de meeste chten vandaan komen. Er wo- simpelweg teveel mensen om „ormen daar te versoepelen ijft het college aan het bestuur Horeca Nederland, afdeling iel. reageert hiermee op een «iel van Horeca Texel, die afge- in voorjaar een beleidsnota op- je. De horeca, als economisch en ^schappelijk belangrijke bedrijfs- legt in deze nota een aantal je ABN/Amro vestiging in De ■gis dinsdagmorgen een fototoe- gestolen Een 68-jarige Duitser de camera even opzij gelegd om op zijn bankzaken te kunnen ien Toen hij klaar was. was het ■raat verdwenen. Zijn verdenkin- gingen uit naar een vrouw met blond haar, die achter hem VRIJDAG 6 SEPTEMBER 1996 standpunten vast B en w zijn het met een groot aantal ideeën eens, o a. het plegen van regelmatig overleg en het voeren van een goed samenhangend horecabeleid. Horeca Texel vraagt voorts om soe pele hantering van de milieu wetgeving, zodat ondernemers ruim de tijd krijgen voor aanpassingen en Voor Texelaars van 55 jaar en ouder houdt de Stichting Welzijn Ouderen Texel maandag 16 september in De Buureton wekeli|ks stijldansavonden. De lessen worden gegeven door Corry Raateland. Maandagavond is er voor de gouden paren ballroom- dansen en zijn er lessen in latin- americain. De woensdagavond is gereserveerd voor de zilverster-pa ren Tevens is er les in latin- americain. Vergevorderde dansparen komen donderdagavond bijeen om de stijlen ballroom en latin-americain te oefenen Vrijdagavond dansen de zilverenparen ballroom en latin- americam Voor inlichtingen kan men terecht bij Henk Snijders (tel 31 26 96) of Corry Raateland (tel 31 31 02) alerie Langewaal is deze week nieuwe expositie van start ge- met werk van de keramisten tie Vorst en Bart de Vogel en Iderijen van Frans Hooijen. .velde abstracte schilderijen van s Hooijen (1918) met hun ex- aeve kleuren bij het binnenko- direct de aandacht vragen, doet ieer in de galerie dit keer toch Ezins Japans aan. Beide misten namen in 1992 en 1993 aan de IWCAT-workshop te ïiame in Japan en die invloed men duidelijk in de mooie, grote jen die Bart de Vogel draait en barna door Loekie Vorst worden iroreerd «Vorst (1955) is bij de vormge- van haar tempels en muur- nspireerd door de tempels ogeheten bidhuisjes die ze tij dens haar reizen door Italië, Grieken land, Portugal en Japan is tegenge komen. Die tempelachtige vormen bouwt ze op uit platen klei, waarin ze de vrouwfiguren uitdrukt. tsg Dpen Leercentrum start met een is Engelse conversatie van der seken. De nadruk ligt op neksvaardigheid, een belangrijke van communiceren Maar in situaties is geschreven taal de er van communicatie, bijvoor- via opschriften die men op reis «komt. prijslijsten in eetgelegen- in ol informatieborden in waren- in. Dus ook dat aspect komt aan Vaardigheid krijgt ook aan- Voor een goed gesprek moet een kunnen begrijpen wat de i zegt. Het lesmateriaal is le- echt er zijn in Engeland opna- Semaakt van „native speakers" schrijfvaardigheid heeft slechts ondersteunende functie. Voor de «sis een vooropleiding van on- itrtwee jaar vereist essen zijn op woensdag van Slot 20 15 uur, de eerste is op iptember. De kosten bedragen Meer informatie op maandag 19 30 tot 20.15 uur in d'Ouwe Ulo efonisch bij Coosje Ampt, tel. 31 De vrouwtiguren die Bart de Vogel maakt, zijn geïnspireerd door Hiwani. Dat is een in Japan opgegraven keramisch beeldje, voorstellende een vrouw In wapenuitrusting. Evenals zijn olifanten zijn ze opgebouwd uit draaivormen. Verder zijn er abstracte keramische sculpturen van zijn hand, die door de combinatie met andere materialen, zoals ijzeren rubber, fas cineren. Frans Hooijen maakt gebruik van gemengde technieken op papier (gouache, krijt en inkt) Naast zijn schilderijen met heftige explosies van kleur en vorm zijn er verstilde grijze „tekens", die goed aansluiten bij de Japanse sfeer De galerie is tot november geopend van dinsdag t/m zaterdag van 10 30- 17.30 uur. In de wintermaanden is de galerie met stockwerk geopend op afspraak investeringen Het college vindt dat de horeca met hoeft te klagen „Dit is al sedert jaar en dag ons beleid. Ter mijnen worden steeds zodanig ruim gesteld, dat de bedrijfsvoering zo weinig mogelijk wordt gehinderd." Minder geluidscontroles vinden b en w niet gewenst. „De ervaring leert dat het gedurende langere tijd achter wege blijven van controles leidt tot meer en ernstiger klachten Er blijft dus sprake van spanning tussen de econonische belangen van uw be drijfstak en de leefbaarheid in De Koog Het college vindt dat de horeca zelf beter moet toezien op de milieu-as- pecten van de bedrijven door toepas sing van „bedrijfsinterne milieuzorg". „Uw bedrijfstak zal daar in hoge mate bij gebaat kunnen zijn." B en w gaan met in op het voorstel van Horeca Texel om de „1" van de 1-2-3-regeling te laten vervallen In twee van de vier reservaten van Staatsbosbeheer mogen met in gang van deze week bramenpluk kers hun gang gaan. Dit compro mis is gesloten om zowel de vogels als de mensen aan hun trekken te laten komen. De hoeveelheid bramen valt tegen Het droge voorjaar heeft de struiken geen goed gedaan. Misschien dat de regen van augustus de oogst nog enigszins redt. Bramen, vlier- en duindoornbessen zijn belangrijke voedselbronnen voor verschillende trekvogels. Tijdens hun tussenstop op Texel moeten onder andere de koperwiek, merel en tuinfluiter eten en rust vinden om energie te verzamelen voor hun reis naar het zuiden. Vandaar dat Staats bosbeheer twee van de vier reserva ten voor de vogels vrij wil houden Bij de toegang van De Bollekamer en De Muy staan borden waarop staat dat bramen plukken buiten de aange geven paden is toegestaan De politie hield woensdagmiddag op de Postweg in Zuid-Eierland een snelheidscontrole Tussen half drie en vijf uur passeerden liefst 847 voer tuigen. Daarvan reden er 56 te hard. De hoogst gemeten snelheid was 90 km/u. Ook voor klaverjasclub Den Burg loopt het zomerseizoen weer af. Maandag is de laatste zomerdrive in d'Ouwe ULO, aanvang 20 00 uur. Maandag 30 september begint de nieuwe competitie met een korte ver gadering, ook in d'Ouwe ULO, om 20 00 uur. Nieuwe leden kunnen zich dan opgeven. Er wordt gespeeld met vaste maat op de maandagavond. Voor inlichtingen of opgaven. Corrie van der Slikke. tel 313335, of Theo Witle, tel. 313704 Dinsdag beginnen de dammers weer met hun onderlinge competitie. Een week later staat de jaarvergadering gepland en dinsdag 1 oktober vindt de eerste damtraining plaats. Alles gebeurt in dorpshuis De Bijenkorf, aanvang 19.30 uur. Informatie over het dammen, de lessen of de |eugd- club zijn te verkrijgen bij Piet Bakelaar, tel 313843, of Jos de Wolf, tel. 318420 Nieuwe leden zijn wel kom. Jan Mulder, winnaar van een gou den medaille op de wielerbaan tij dens de Paralympics in Atlanta, is één van de deelnemers aan de tijd rit Oudeschild-De Cocksdorp v.v. die zaterdag 14 september wordt gehouden. Vorig jaar legde Mulder met zijn tandemgenoot Patrick van Gortel de 40 km verreweg het snel ste af. Aan de start verschijnen ook veel Texelaars, die voor een deel strijden om de bedrijvenbokaal. Hel organiserende Wielercomite Texel toont zich verheugd over de grote Texelse deelname „Een paar jaar geleden reden bijna alleen overkantse renners mee Na de in voering van de bedrijvenbokaal is dat veranderd Medewerkers van Texelse bedrijven worden hierdoor gestimuleerd om mee te fietsen. Een goede promotie voor het wielrennen dus, en dat is precies onze bedoe ling", vertellen de comitéleden Hans Boswijk en Dirk Vinke. Het „peloton" Texelse tijdrijders is ook gegroeid dankzij de deelname van triatleten Toch zou de promotie van de wieler sport beter kunnen aldus Vinke. „He laas zijn er geen dorpenrondes meer Rondjes rond de kerk trekken publiek, kijk maar naar de finish van de Evenals vorig jaar houdt de triathlonafdeling Texel in samen werking met zwembad Molenkoog een promotie-triathlon voor jong en oud. Vanaf 6 jaar kan men zich voor dit evenement inschrijven, waarvan de start en finish bij het zwembad zijn. Vorig jaar was deze promotie- triathlon een groot succes. Maar liefst 80 kinderen en volwassenen deden mee en waren enthousiast Dit jaar zal de promotie-triathlon plaatsvinden op vrijdag 20 septem ber. Bij het vaststellen van de afstan den is rekening gehouden met de leeftijd en de ervaring van de deelne mers. zodat een ieder deze wedstrijd op een plezierige manier kan volbren gen. Er wordt gestart in twee groepen jeugd van 6 t/m 9 jaar om 17.00 uur en jeugd vanaf 10'jaar en volwasse nen om 18.00 uur. Het zwemgedeelte wordt in Molenkoog gehouden De afstanden zijn: 6 t/m 9 jaar 100 m„ jeugd 10 jaar en ouder en volwassenen 250 meter. De afstanden bij het fietsen zijn res pectievelijk 1 en 9 kilometer en bij het hardlopen 500 meter en 2,2 km Texelaars vanaf 6 jaar, die sportief zijn ingesteld, kunnen deze mmi- triathlon zonder problemen volbren gen. Opgave is mogelijk aan de kassa van zwembad Molenkoog, tel. 313373 Dinsdag, om 13 45 uur, start Atletiek vereniging Texel haar training in de Dennen nabij het Turfveld Vrouwen die kennis willen maken met hardlo pen zijn hier aan het goede adres. Onder leiding van Coby Bakelaar wordt op verantwoorde wijze voor een goede opbouw gezorgd Mensen die geïnteresseerd zijn, kunnen zich opgeven bij de trainster (tel. 313843). triathlon op de Groeneplaats Op de wielerbaan is de belangstelling een stuk minder." Volgens Vinke is het moeilijk om nog vergunning te krijgen voor een stratenrace. Een ander pro bleem vormen de verkeersremmende maatregelen, die hel steeds lastiger maken om een veilig parcours uit te stippelen De „grote tijdrit", ook wel bekend als het open Noordhollands kampioen schap tijdrijden voor recreanten, heeft echter niet met dergelijke problemen te kampen Het parcours langs de dijk en door de polders Het Noorden en Eierland kent weinig knelpunten en de animo is prima Ook ditmaal rekent het comité weer op circa 100 deelne mers. Het enige nadeel is dat het evenement weinig toeschouwers trekt „Het is meer een sport- dan publieksevenement", geeft Boswijk aan. De eerste renner vertrekt 14 september om 13.00 uur, de laatste om circa 14 50 uur Tandems Gisteren hadden zich al 76 hard- fietsers aangemeld, onder wie viervoudig winnaar Ruud Lockx De man uit de Wieringermeer heeft een knie-operatie ondergaan, maar toonde tijdens de triathlon van Anna Paulowna aan dat hij terug is Vorig jaar reed hij met een krachtige wes tenwind als enige individuele renner binnen het uur (58.15). Slechts het toptandem Patrick van Gortel/Jan Mulder was nog sneller (55.49). Ook zij komen weer naar Texel. Leuk voor de organisatie, want de De tandemrijders Jan Mulder (rechts) en Patrick van Gortel waren vorig jaar ook al present Op Texel. iFoioarctn*tT6iok«Cauranll visueel gehandicapte Mulder, woon achtig in Twello. veroverde met piloot Pascal Schoots uit Tiel goud op de 4 km achtervolging op de Paralympics. Bedoeling is om hem na afloop tijdens de prijsuitreiking (circa 16.00 uur) in paviljoen De Verrekieker te huldigen Verder komen nog zeker negen an dere Nederlandse tandems naar Oudeschild. Dat is de helft van vorig jaar, toen er ook deelname was van topteams uit o.a Engeland en Spanje Op hun verzoek heeft het Wielercomité Texel vervolgens ge probeerd dit jaar een voor-Olympi- sche wielerdriedaagse op het eiland te houden Door een gebrek aan in schrijvingen moest het evenement, dat begin juli had moeten plaatsvin den, echter worden afgeblazen Bedrijvenbokaal PTT Post verdedigt de Texelse bedrijvenbokaal. Het team van Hans van der Sloot, John Sessink. Piet Knol, Denhard van der Slikke en Paul Verhagen krijgt ditmaal zware con currentie van Vinke Schoonmaak bedrijf, dat met Jordy Vinke. Jan Zijm en Simon Appel drie kanjers in de gelederen heeft. Nieuw zijn de fiet sende vissers van de TX1, die de krachten willen meten met hun colle ga's van de TX37 Oud-winnaar Ho tel Molenbos is weer van de partij, evenals LenR Bouwbedrijf Visser heeft zelfs twee teams ingeschreven om de laatste plaats van vorig jaar uit te wissen. Naar verwachting zullen zich nog enkele ploegen van Texelse aannemingsbedrijven aanmelden. Morgen is de laatste dag van inschrij ving. ATB Met de tijdrit zit het wegseizoen erop. Geen nood voor wielerminnend Texel, want zaterdag 22 september begint de „Rabo Top 5", een compe titie van vijf sterk bezette ATB-wed- strijden in de kop van Noordholland De eerste race is in Den Helder, Texel is op 13 oktober aan de beurt. Verder is zaterdag 28 september een veld- toertocht over het eiland. Dinsdag start de eilandcompetitie volleybal weer. Er zijn enkele wijzigin gen ingevoerd. Eén van de nieuwe regels is dat deelnemers slechts één keer per avond in een ander team mogen invallen Verder wordt elke laatste dinsdag van de maand een wedstrijd door Tevoko-teams ge speeld Net als vorig seizoen wordt de com petitie in tweeën gedeeld, waarbij halverwege promoties en degradaties worden doorgevoerd Dinsdag 10 september Veld A mannen: 18 30 Paal 9-Teso Grooten SI. 2 19.15 Grooten SI -Handicap '94 Teso 20.00 Tex. Autoc.-Graaf Sp Handle. 20 45 ABN/AMRO-Kobeko Graaf Sp. 21.30 12 Balcken-DGM Kobeko 22 15 Cocky's-P. 28/De Krim DGM Veld B gemengd vrouwen: 18 30 Cavo Lat -Beverdam EcoMare 19.15 EcoMare-Waayer Beverdam 20.00 LenR-Tatenhove 2 Waayer 20.45 Euroase-FITT Tatenhove 2 21.30 Kruiswerk-Visser Bouw De Rival 22 15 Jozef-De Rival Visser Bouw Veld C vrouwen: 18.30 Zeilmakerij-NIOZ Leydekkers 19 15 Leydekkers-De Vlier NIOZ 20 00 Question-Durper Drup De Vlier 20.45 Eierl. Huis-Nokanto Durper Dr. 21.30 Haarst.-Westerlaken Nokanto 22.15 Klif 12-Slag. I. de Boer Haarst. Wedstrijdleiding let en Willem (315194) Zaterdagavond 26 oktober presen teert de Texelse band Jug Bros vanaf 20.00 uur de interactieve CD- ROMantiek. De feestelijkheden rond muzikanten Ewout Adriaans, Hans Vlaming, Nils Lely en Rikus Kloosterhuis vinden plaats in Question Plaza in Den Burg. De interactieve CD bevat vijf tracks met zelf geschreven nummers die de sfeer ademen van rock, funk en ballads. Bijzonder is dat de compactdisk is aangevuld met een videotrack en foto's die op alle multimediale computers zijn te be zichtigen. Onder het motto ,,mid-lifers can go cyberspace!" gunnen de mu zikanten de luisteraars en kijkers een blik in hun belevingswereld. Jug Bros is ook te vinden op Internet, waar ze te bekijken, te beluisteren en te boe ken zijn op hun eigen thuispagina: http:\\www.xs4all.nf\-jugbros. De CD is te koop tijdens de presentatie en vanaf 28 oktober in de winkel Ook de aikido-afdeling van budover- eniging Shima is gestart met de les sen. Nieuwe leden, jong, oud, vrouw en man zijn welkom om kennis te maken met deze Japanse bewegingskunst. Met aikido wordt elke grove aanval van een opponent op kalme, zelfverzekerde wijze effec tief teniet gedaan. De lessen worden gegeven door Peter Gerrits uit Den Helder, een rijksgediplomeerd aikidoleraar 4e dan met tientallen jaren ervaring. Hij be heerst o a oefeningen met zwaard en stok. De lessen zijn in sportzaal De Ferrever aan de Emmalaan in Den Burg. op woensdag van 17.15-18 45 uur en zondag in Sportschool Texel aan de Schilderweg in Oudeschild van 10.00-11.15 uur. Voor meer infor matie: Tom Dijksterhuis (31 04 67) of Paul van Mierlo (31 97 08) Binnen enkele weken krijgen alle Texelaars de nieuwe gratis uitgave van de Gemeentegids De adressen en wetenswaardigheden over de ge meente. diensten, verenigingen, in stellingen en bedrijven zijn geactua liseerd. De gids wordt vespreid met de Texelse Courant en is tevens af te halen bij het raadhuis. illen graag iedereen bedanken, die ons heeft slaan bij de ziekte en na het overlijden van onze fer en oma CISKA BAKKER-BESTEMAN bijzonder de Stichting Thuiszorg, Fam S. Witte buren. Marloes en Jaap Martine en Alan llona en Jan is deze weg wil ik ;een hartelijk fiken voor de vele "es die ik mocht sagen op mijn 90- 'ï'iaardag. *as geweldig. iver-vd Slikke ile vele belangstel- se reacties die wij "en ontvangen tij- mijn verblijf in het ■■wil ik iedereen har- itanken. Pieter Standaart het zonder Avaailicht kan bet Mede door uw belang stelling is onze huwelijksdag onvergete lijk geworden Hartelijk dank. Sophie Peter Dijker INLEVEREN: maandag vóór 10 00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN, f7,80 tot en met 3 regels Per regel meer: f2,60 (incl. btw). Te koop j. dw.konijntjes, zilverfazanten, kwaker eendjes, bosfazanten, zijdehoenders. Tel. 311721 na 18.00 uur Te koop: Gazelle meisjes- fiets, 6-8 jaar, ƒ125,- Tel 315976. Let op' een kilo muskaatdruiven voor ƒ2.45 en een heel kistje van 6 kilo voor 27,50 De Vlier in de Hogerstraat. Lieve opa en oma, harte lijk gefeliciteerd met jullie 50-ste Matthew en Danielle, Kevin, Vera, Hanneke en Othmar Nog welkom bij de cursus Conversatie-Engels voor beginners (enige kennis van Engels wel gewenst) Start op 11 sept van 18 15- 20 15 u. bij het Open Leer centrum in d'Ouwe Ulo. Volg vrijblijvend de eerste twee lessen. Goedkoop Uw computer verbeteren! Meer geheu gen etc 9 Tel 314488 Woensdag 11 september open dag/cursus presenta tie bij Atelier de Witte Engel natuurlijk Te koop eiken bankstel en wandmeubel in prima staat. pr.n.o.t.k. Tel 313421 Schotelbezitters opgelet! De nieuwe satelliet ontvanger, bij ons verkrijg baar va. 1 575.- Tevens installatie mogel Bel of fax 0517-397984 In het week end aanwezig op Texel onder nr 0659-706781 (semafoon). De Waard Communicatieservice. Te koop oefenpiano 500,-: 2 mass, eiken salontafels, oma's theebuffetje ƒ150,-; leren draaistoel, z g a.n., ƒ500,- Tel 318809. Aktie! 5 Video's. 7 dagen 25,- Filmclub Nauta CD. Elke klant 1 gratis bos wandeling. A.s zaterd Wtjewel. Appels, peren, pruimen bij Kees Keyser, fruitbedrijf Molenbuurt Verkoop 13 30-18.00 uur Welder Shop Texel biedt te koop aan. sier-hekwerk op maat gemaakt, eigen ontwerp mogelijk v a 89,- p. mtr., 60 cm hoog, gegalvaniseerd. 3 jaar ga rantie op roestvorming, vrij blijvende offerte. Tel. 317853 De Dorpsstraat en Wtjewel de hele winter open! B&M Projektadvisering BV voor het geautomati seerde ontwerp van uw tuin en huis. Tel. 315190 Texels Vrouwenkoor re petitie, elke maandag van 13.30-15.30 uur in d'Ouwe Ulo. 500 Gram smaak, geur en kwaliteit, vers uit Italië voor ƒ2,45. De Vlier. B&M Projektadvisering BV voor al uw tekenwerk Tel. 315190. Duits, de taal van uw vakantieliefde9 Volg vrij blijvend de eerste 2 lessen mavo-Duits (2e jaar) van het Open Leercentrum in d'Ouwe Ulo, vanaf di. 10 sept van 18.15-19 45 u. Zelfst. vrouw met 2 kinde ren zoekt te huur of te koop (max ƒ15 000,-): woo n-/werk-/ate lier ruimte met tuin. Opknap pen geen bezw Tel. 318214. Alleen dit weekend: 2 kilo mosselen voor ƒ10,-. Palingrokerij en vishal Piet van der Star, tel. 312441. Originele Diesel T-shirts alleen bij Zebra halve prijs. Te huur: tijdelijke woon ruimte voor 2-4 pers in De Koog Tel. 317477. Meubelstoffeerderij „De Singel" is geopend van dinsdag t/m vrijdag van 9.00-16 00 u Tel 315576. Drinken uit die mooie oude geslepen glazen van Hans van der Klift maakt het leven tot een feest (geniet, maar drink met mate) Schotelbezitters opgelet! De nieuwe satelliet ontvanger bij ons verkrijg baar v a. 1.575,-. Tevens installatie mogel Bel of fax 0517-397984. In het week end aanwezig op Texel onder nr 0659-706781 (semafoon) De Waard Communicatieservice. Zeldzame klapmuts ge zien. In De Koog barst het ervan Wtjewel. Tka partij nieuwe wandtegels, 176 St., 15 x 15 cm, zachtgeel, 600,-. Tel 316883 Tka Sprite Alpine ca ravan. Camping Pranger, vr.pr. ƒ1 000,- Te bevr tel 0513-636928. Aktie! 5 Video s. 7 dagen 25 - Filmclub Nauta CD. T.k. Alfa Romeo 1.3, boxer, bj. 86, g.gekeurd tot juli 97, 2.950.- Tel. 322002. Sapketels, Leifheit mmaak- potten Rentenaar, O'end, tel. 318000. T.k.a h.h overn Hel- derse kajuitflat, 8 40 x 2.40 m goed dr.. 4 cil., Mere diesel, 180 D 40 p.k., kopp. 1:3, o w -toilet, dieptem r.v.s -aanr., 3 sip p gesch. voor sportviss 6-8 pers vr.pr ƒ6500,- Tel. 0223-628665. B&M Milieutechniek BV voor milieukundige bege leiding en alle bodem onderzoeken. Tel 315190 De nieuwe stalenboeken zijn binnen bij Meubelstoffeerderij De Singel. Tel. 315576. Digitale satellietontvangers voor iedere schotel, uit voorraad leverbaar Ser vice Center Texel, 311 777. Verloren omg Den Burg met.-kleurige wieldop, merk Renault Tel. 315313. Wat is de overeenkomst en wat is het verschil tus sen een schimmel en een bacterie? Leer dit en veel meer bij de cursus mavo- Biologie van het Open Leercentrum in d'Ouwe Ulo. Start op 8 sept van 18 00-19.30 u Volg vrijblij vend de eerste 2 lessen. T.k.. Atari spelcomp. voor TV joystick en 2 spellen (Packman). Tel. 314488 Aanvang klaverjasclub De Waal: dinsd. 10 sept.. De Wielewaal, nieuwe le den van harte welkom' T.k Renault 11 GTL. Bj. '83, APK tot 09/97, ƒ1 250,- Tel. 315419. Over smaak valt te twis ten, maar over Salamita druiven met Biologisch geteeld en met met zwavel behandeld. De Vlier. Huis kopen? Al aan een schoon grond verklaring gedacht9 B&M Milieu techniek BV, tel. 315190. Welder Shop Texel biedt te koop aan nieuwe meta len: platstaal-hoeklijn- rond massief, diverse maten, ƒ1,80 per kg. Te koop pruimen v a. ƒ2,- per kilo. handperen en prima aardappels L. Huis man, fruitkwekerij De Veen, tel 312203 Centrale antenne-installa ties Service Center Texel, 311 777. OSG restaurant „Het Proefkonijn" start wo 11 sept Reserveren via tel.nr. 312121 Te koop: Hollewal 43. Woonhuis met open keu ken. drie slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, ruime zolder en kleine gezellige tuin, 237 500,- Tel 314850 Zebra-superstunt! Diesel jeans (de echte), nu alleen bij Zebra. v a. 99.-. Muskaatdruiven van Salamita strelen uw tong bij De Vlier. Duur? Wie roept daar duur9 De eiken salontafels kosten bij Hans van der Klift v a 65.- Welder Shop Texel biedt te koop aan sier-hekwerk op maat gemaakt, eigen ontwerp mogelijk v a 89,- p. mtr, 60 cm hoog, gegalvaniseerd, 3 jaar ga rantie op roestvorming, vrij blijvende offerte Tel. 317853 Waarom heb ik een lees bril nodig? Dit en veel meer leer je bij mavo- Biologie van het Open Leercentrum in d'Ouwe Ulo Start op 8 sept van 18.00-19 30 u Volg vrijblij vend de eerste 2 lessen! Scanners Service Center Texel, tel. 311 777. Opa en oma, hartelijk ge feliciteerd met jullie 30- jang huwelijk. Dikke kus van Lynn. Chiemsee Sky Hi. Zebra-superstunt: T - shirts 30% korting. TESO-aandeel te koop gevraagd, ƒ1 200,-. Tel 0222-319290 Gratis af te halen lief, zindelijk cypers katertje en wit poesje (3 mnd. oud). Tel. 322010. Welder Shop Texel biedt te koop aan. nieuwe meta len kokerbuisprofiel, ge lijkzijdig en ongelijkzijdig. Diverse maten ƒ2,75 per kg. Spaans, de taal van uw vakantieliefde? Volg vrij blijvend de eerste 2 lessen mavo-Spaans van het Open Leercentrum in d'Ouwe Ulo, vanaf do 12 sept van 14.15-15 45 u. T.k. visboot, incl. trail., 55 pk. outb., nw. kompas, gps nav.-syst. schrijv. dieptem. Tel. 314488 Tk Nubische geiten (hangoor) ouessantram- men pauwen, alles t.e.a.b. 319497. Te huur gevr p. 1 okt.: woonruimte v 2 personen Bv. Den Burg. tel 314411/ 313515. Te koop Ford Escort XR 3i bj. '85, apk 6-'97, vr pr. ƒ1.500.- Tel. 315628/ 314786 na 18 00 uur Welder Shop Texel biedt te koop aan nieuwe meta len. 2e keus, koker pro fiel pijp-materiaal, ƒ2,25 p. kg. Zebra-superstunt! Sky Hi sweaters nu v.a. 99.- Weggevlogen: 2 valk parkieten uit De Koog. iets gezien? Bel Roswitha, 317282.

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3