OUWL (UND-EMM Intentieverklaring met haken en ogen Algemene reserve in '97 van 3 naar ƒ4 miljoen Aandeelhouders behouden korting F amilieberichten Den Hoorn: piepers en woningperikelen TEXELSE J couRANT ~^L Naam pleintje verdeelt raad Drankrijders halen Skil niet De Waal: veel zachte sirenes Neutrale voorzitter leidt vergadering over sfeer in raad Drankrijder mag half jaar niet achter het stuur Tien vragen aan de burgemeester Wijzigingen Texel Toerist Poster reageert op motie Groen Links: Commissies later Dikke winst voor bowlers Veenbaas Vlielandse interesse voor stenen museum Fexelaartjes De papoea-aardappelen van Harry Bakker vormden een dankbaar on derwerp voor de Hoornder speulers Een groep legde het verband tussen de magische krachten van de pie pers en de zegereeks van voetbal club ZDH Een groep levensechte papoea's met grote peniskokers, bot|es door de neus en een kolos sale kookpot maakte deze voorstel ling compleet Veel gespeulde types waren ditmaal ZDH-voorzitter Jaap „van Gaal" Lap, slager Willem Goénga en schoonmaker Andre Brouwer, die onlangs een eigen bedrijfje op richtte. „Een gat in de markt", aldus een boenend en vegend duo waar- van de vrouwelijke helft telkens haar forse bilpartij toonde. Mooi uitgebeeld werd Brouwer ook door een jeugdspeuler, die gewapend met lad der, matteklopper en bezem over straat ging. In de zalen van Den Hoorn maakten sommige groepen er hele toneelstuk jes van. Langdurig maar wel leuk waren drie dametjes die monopoly spelend de woningperikelen in het dorp bespraken Verhuizingen, bouwplannen en roddels passeerden de revue. Toevallig speelde een duo ook het monopoly-spel, ditmaal met de womngschaarste als inzet. De woningzoekende werd tenslotte door de makelaar afgescheept met de bunker op Loodsmansduin. Hoge ogen gooide een groep die al 25 jaar met Ouwe Sunderklaas van VRIJDAG 13 DECEMBER 1996 De volledige uitslagen van het speulen in de dorpen ver schijnt in de volgende krant. Maria Tesselschadehof, Margriet- straat, Hof van Geus en andere voor stellen De raad kon het dinsdag avond voor de zoveelste keer niet eens worden over een geschikte naam voor de straat bij de bejaarden woningen die aan het Schilderend worden gebouwd. Zeker is dat burge meester W. van Rappard zijn belofte aan zijn collega uit Muiden om op Texel Maria Tesselschade te vernoe men, voorlopig niet kan inlossen Voor de verwijzing naar de vier gene raties Geus die in het bedrijf werkten 20u een meerderheid zijn geweest, v/are het niet dat Kees Hin (CDA) het voorstel blokkeerde Doordat de stemmen staakten, mag de raad zich er in februari nog eens over buigen. de partij is Steeds kwamen groeps leden op de verschillende lokaties binnen om een stukje te speulen. Pas op het laatst bleken alle stuk jes een complete voorstelling te vor men. Middelpunt was het perfect gemaakte schaalmodel van het Hoornder kerkje dat klaagde: „Waarom denkt niemand er bij na. dat ik hier al 350 jaar sta?" Origineel en echt lokaal waren de drie zingende zwangere meiden, van wie er twee op dezelfde dag bleken uitgerekend. Conclusie: „Onze man nen durfden niet alleen." Prominente inwoners gingen op vi site bij wethouder Daan Schilling om de agenda van de dorpscommissie door te nemen Arie Lap tot Schilling. „Waar 'n wil is, is een weg..." Het omstreden weggetje over het land van Lap was volgens een andere groep een goede plek voor de slag boom van De Mok In Den Hoorn kon men gisteravond menig soldaat in camouflagepak met een rood-witte paal over straat zien zeulen. Ook bij de jeugd liepen meerdere soldaatjes rond. Een tweetal hield een verkiezing voor de nieuwe schoolmeester, terwijl een groep de rotonde op de korrel nam „Een slechte rotonde is voor paarden doodzonde." De komst van twee boerengezinnen werd door een stel jonge kinderen leuk uitgebeeld. Een tovenaar maakte indruk met een grote lap tekst die hij uit het hoofd opdreunde. Maar het meest aan doenlijk waren ongetwijfeld de elf maanden jonge Liselotte Zijm en haar drie maanden jongere vriendje Jacco Vermeulen, die als bruidspaar in een kinderwagen werden voorgereden „Wij zijn getrouwd om in 2016 kans te maken op een woning!" Twee Sunderklazen uit Oudeschild probeerden vannacht vergeefs met de auto naar huis te rijden. Op de Pontweg bij Den Burg hield de poli tie om 03.15 uur hun slingerende voertuig aan De bestuurster, een 45- jange vrouw, bleek 450 ug/l alcohol in haar adem te hebben. Ze moest haar auto laten staan, maar toen de politie was verdwenen kroop haar passagier, een 42-jarige man, ach ter het stuur. Toen hij even later op de Keesomlaan werd aangehouden, bleek hij een nog groter stuk in z'n kraag te hebben. De politie controleerde totaal negen bestuurders Verder was volgens de politie sprake van een „rustige" Ouwe Sunderklaasnacht. Een ne gentien-jarige jongen uit De Koog meldde dat hij in Den Burg door een uitsmijter een bloedneus was gesla gen en bij een woonhuis sneuvelde een ruit. Het naambord „Tesselschadelaan" van burgemeester Van Rappard kan voorlopig in de kast blijven. iArct»ettoio) Ook in het kleinste dorp van Texel was veel werk gemaakt van Ouwe Sunderklaas Steeds meer volwas sen Weélders trokken de stoute schoenen aan, maar ook de jeugdi gen voerden gisteravond fraaie voor stellingen op Een veelvuldig terug kerend thema vormde het ontbreken van een nieuwe alarmsirene in De Waal. Ze waren te horen in alle soor ten en maten zachtjes, grappig of gillend hard Erg leuk was de „ham burger" met de bekende MacDonaldsletter op een lange paal Het aanleggen van kabeltelevisie heeft ook veel losgemaakt in het dorp Een aanhanger omgebouwd tot huiskamer was het toneel voor een groep jongeren met veel acteertalent. Met behulp van een aangepaste Verbetering van de sfeer in de ge meenteraad is onderwerp van discus sie tijdens een bijeenkomst op 29 ja nuari. Opmerkelijk is dat de vergadering onder voorzitterschap staat van burgemeester E. Haaks- man van Delfzijl. Hij is erbij betrokken omdat hij vanuit zijn vorige stand plaats Terschelling de beslotenheid van een eiland kent. De vergadering vindt plaats op verzoek van de raad zelf. Eén van de redenen waarom voor een „neutrale" voorzitter is ge kozen, is om ook burgemeester Van Rappard de mogelijkheid te geven deel te nemen aan de discussie. Tij dens de vergadering wordt onder meer gepraat over de wijze waarop de burgemeester de voorzitters hamer hanteert Het „werkoverleg" vindt plaats achter gesloten deuren. Dat is reden voor Pieter de Groot (D66) de bijeenkomst niet bij te wo nen. Het Amsterdamse gerechtshof heeft gisteren een 28-jarige inwo ner van Oudewater veroordeeld tot een boete van 3.500,- en zes maanden ontzegging van de rij bevoegdheid. Bewezen werd ge acht dat de man heeft gereden onder invloed en dat hij na een botsing op een lichtmast is door gereden. De verdachte, die indertijd op Texel woonde, gaf toe dat hij op 2 juli 1993 op de Emm'alaan in Den Burg tegen een lichtmast is aangereden. Hij stelde echter dat hij vervolgens niet is doorgereden, maar juist alles heeft gedaan om zich bij de politie bekend te maken. „Ik ben direct naar het bureau in Den Burg gegaan, maar daar was niemand en de tele foon werd ook met opgenomen. Ik besloot dus om me de volgende dag te melden." Het hof vond dat niet genoeg, om dat bij het politiebureau op een bord is aangegeven op welke manier de politie 's nachts telefonisch kan worden bereikt. De man gaf toe dat hij op 4 septem ber 1993 met teveel alcohol op ach ter het stuur had gezeten. De politie hield hem aan op de Schumakersweg in De Koog omdat hij slingerend reed. Voor deze feiten veroordeelde de Alkmaarse politie rechter hem in november '94 al tot een boete van ƒ1800,- en zes maan den rijontzegging De man was in hoger beroep gegaan omdat hij drie horecabedrijven heeft en zijn auto niet kan missen Om die reden eiste de procureur-generaal nu een hogere boete -3.500 gulden- dan de politie rechter had opgelegd en een geheel voorwaardelijk rijverbod van zes maanden. Het hof volgde deze laat ste eis echter niet op. videoband werd een complete show opgevoerd over het nutteloos worden van de schotel en het geluk dat het dorp nét kabel kreeg. „Kunnen we toch naar GTST kijken." Dat Waalder voetbaltrainer Hans van der Park het zo goed doet met ZDH was een jonge inwoner met ontgaan. Hij zag een nieuwe stap in diens carrière weggelegd nu Ajax binnen kort zonder trainer zit. De goed pres terende koeien van agrariërs in de omgeving van het dorp werkten ook inspirerend, zo bleek uit een familie voorstelling met veel koeien. Uiteraard kwam ook dit jaar de eer ste burger van Texel, die zijn domicili heeft in De Waal, er niet onderuit Hij verscheen zittend achterop een fiets van een vuilnisman, onder het motto „carpoolen". Het was de speuler opgevallen dat opvallend veel Waalders bij de gemeente werken en hij zag hier de hand van de burge meester in De klachten over te harde muziek tijdens de vorige Ouwe Sunderklaasviering lagen enkele speulers nog zo vers in het geheu gen, dat ze er een voorstelling aan waagden Of misschien was dat wel een voorspellende act...? Onlangs was het drie jaar gele den dat burgemeester W. van Rappard op Texel aantrad en daarmee bereikte hij de helft van zijn eerste ambtstermijn. Hoe kijkt Van Rappard daar op terug en wat verwacht hij voor de toe komst9 Wat viel hem op, wat ergerde hem en wat vond hij prachtig? Hoewel de burgemees ter wekelijks spreekuur houdt en inmiddels vele burgers op be zoek heeft gehad met de meest uiteenlopende vragen, heeft u wellicht een brandende vraag voor hem in petto U kunt uw vraag komende woensdag tus sen 10.00 en 12.00 uur doorge ven aan de redactie van deze krant, tel 36 26 20 of fax 31 41 11Rond de jaarwisseling zal de burgemeester in de Texelse Courant op de tien meest ge stelde vragen een antwoord ge ven. Certificaathouders van Calluna be houden tenminste nog tien jaar na de verkoop aan EurOase dezelfde kortingsrechten die ze nu genie-" ten. Die clausule staat in de intentieverklaring die maandag werd ondertekend. Uit deze over eenkomst blijkt dat de de verkoop van Calluna aan de Hoge Raedt Groep (HRG) de gemeente meer geld kost dan aanvankelijk gesteld. De HRG verplicht zich op haar beurt twee miljoen gulden te inves teren in het Calluna-complex, in de geest van scenario 3 van het „rap port-Wortel". De HRG garandeert dat Calluna ten minste tien jaar toegankelijk blijft voor iedereen Daarna is EurOase vrij om te doen met het bad wat het wil. Wel kunnen ingrijpende wijzigingen pas worden genomen na advies van een werkgroep die wordt samengesteld uit vertegenwoordigers van TVO, TVL, certificaathouders, de gemeente en de HRG De HRG vergoedt zes procent over de hypothecaire lening van 2,5 mil joen aan de gemeente Door de be taling jaarlijks achteraf, is de werke lijke rente circa vijf procent. HRG lost de lening af in tien jaar. Als onder pand wordt omschreven „onroerend goed van HRG", zonder daarbij aan te geven om welke zaak het gaat. Dit zou kunnen betekenen dat bij faillis sement of overname van HRG. het onderpand vervalt. De gemeente schrijft het verlies van ƒ2 miljoen af in twintig jaar, wat jaar lijks neerkomt op 170.000,-, het be drag dat gedekt wordt door de verho ging van de toeristenbelasting met vijf cent. Verlies groter De gemeente schiet er met de ver koop beduidend méér in dan de twee miljoen gulden die aanvankelijk wer den genoemd. De rente over de 4,5 miljoen aan uitstaande leningen van de gemeente aan de Recreatie Maat schappij Texel over 1997, is nog voor rekening van de gemeente. Totaal is daar ƒ222.560,- mee gemoeid. De verhoging van de toeristenbelasting met vijf cent waarmee de raad dins dag akkoord ging (opbrengst jaarlijks ƒ170.000), is met voldoende om dit in z'n geheel te dekken. De resterende 52.560,- wordt uit het fonds toeris tische voorzieningen geput Onduidelijkheid bestaat er over de hoogte van de advieskosten die nog voortvloeien uit de verkoop Die wor den gedeeld door de gemeente en de HRG, maar er is geen maximum voor gesteld. De werkzaamheden voor de nieuwe Texel Toerist (1997-98) zijn inmiddels in alle hevigheid ingezet. Een omvangrijk karwei, want elke keer moeten weer hon derden gewijzigde telefoonnum mers, openingstijden etc. door gevoerd worden. Wij verzoeken bedrijven en an dere instanties hun aanpassin genvoor de „Tips" nu al aan ons door te geven U kunt dat op verschillende manier doen: bij de balie van Langeveld en de Rooy of per fax (314111). of 's mid dags - maandag t/m vrijdag vanaf 13.30 uur - telefonisch bij de redactie (tel 362 620) Re dacteur Joop Rommets zal u graag verder helpen. Afgesproken is dat de gemeente ƒ150.000,- betaalt voor de onder grond van hotel De Koger Hoop, een bedrag dat is gebaseerd op de vier kante meterprijs van openbaar groen De HRG financiert de sloopkosten. De HRG zal ƒ350.000,- betalen voor de tot het Calluna-complex beho rende gronden. De bijkomende kos ten voor de gemeente zijn groter, omdat die koopt tegen kosten koper, terwijl de HRG de conditie „vrij op naam" heeft bedongen, en tegen „haar conveniérende" voorwaarden, wat zoveel wil zeggen als tégen con dities die EurOase goed uitkomen. Mocht de aankoop van de omlig gende gronden met doorgaan, dan heeft de HRG het recht om het erf pachtcontract om te zetten in een eeuwigdurig recht van erfpacht (ook tegen HRG conveniérende voorwaar den). Voor de afkoop vergoedt de HRG maximaal 350.000,-) De gemeente mag de eerste tien jaar geen plannen ontplooien die concur rerend zijn voor Calluna als openbaar zwembad. Dat zou kunnen beteke nen dat bij Molenkoog zonder goed keuring van EurOase geen overdekt bad mag worden gebouwd. An dersom staat er niets in over de mo gelijkheid voor EurOase om een openluchtbad bij Calluna aan te leg gen Een 16-jarige Cocksdorper legde woensdagmiddag zijn zwarte rugzak met schoolboeken bij de bushalte aan de Elemert en ging vervolgens een rondje door Den Burg. Toen hij terugkwam waren zijn spullen ver dwenen. De algemene reserve van de ge meente in één klap van drie tot bijna vier miljoen gulden omhoog. Het klinkt te mooi om waar te zijn, maar volgens wethouder Poster (fi nanciën) is het een haalbare zaak. Over de manier waarop, hulde hij zich dinsdagavond nog in nevelen. Hij beloofde de raad begin volgend jaar deelgenoot te maken van zijn plan. „Dat noem ik nog eens scoren", rea geerde Peter Bakker (Groen Links) op de toezegging die Poster deed tij dens de behandeling van zijn finan ciële plan om de gemeentelijke re serve tot vier miljoen te verhogen. „Alleen wij dachten er vier in plaats van één jaar over te doen." Totaal overrompeld door Posters toe zegging, trok Bakker na ampel be raad tegen middernacht de motie van Groen Links in om de reserve te ver hogen Zijn vraag welk konijn Poster uit zijn financiële hoed zal toveren, bleef onbeantwoord. Overigens heeft de gemeente afgezien van de alge mene reserve, verdeeld over andere fondsen, volgens de wethouder nog zo'n slordige twaalf miljoen gulden in reserve Keuzes maken Helemaal gerust was de raad met, gezien de geruime tijd die werd uitge trokken voor de discussie over de hoogte van de algemene reserve. Eensgezind klonken de politici aller- De vergaderingen van de raads commissies in januari zijn een week verschoven om méér voorbereidings tijd te hebben na het kerstreces. De commissies komen nu van maandag 20 tot en met donderdag 23 januari in het raadhuis bijeen Een serie van 641 van André Gijsbertse en een nog hogere score van Piet Kager zorgde ervoor dat het bowlingteam van Timmers' Tearoom voor Bouwbedrijf Veenbaas met 4-1 naar huis werd gestuurd. Croissanterie Stenenplaats versloeg Alkema en Honingh door hoge pun ten van Bert de Ridder en Hans Seegers minst, al waren ze het er wel over eens de reserve jaarlijks met ƒ200 000.- te verhogen. Kees Hin (CDA) wilde zich er echter met al te krampachtig aan binden „Besturen is keuzes maken. Dit jaar besloten we bijvoorbeeld het overschot ten gunste van De Bolder te laten komen, omdat we dat allemaal belangrijk vonden." Poster voelde er weinig voor een overschot komend jaar voor het fiets pad langs de Vuurtorenweg te be stemmen. nu de provincie hiervoor eens flinke bijdrage lijkt neer te tellen. Hij zegde wel toe zijn uiterste best te doen om de aanleg in ieder geval in 1998 te realiseren. Zijn de fraai bewerkte stenen in het dijktalud van het Maritiem- en Juttersmuseum afkomstig van Vlieland of niet? Over die vraag buigt de VVV op het naburige ei land zich. Medewerkers daarvan namen woensdag een kijkje bij de stenen die in 1990 in het dijktalud zijn aangebracht. De keien kwamen te voorschijn bij de dijkverzwaring ter hoogte van Oudeschild. Ze werden geschon ken aan de gemeente Vlieland omdat men dacht dat zij afkom stig waren uit het door overstro ming verwoeste West-Vlieland In januari 1989 kwamen de stenen na herhaaldelijk bezoek van de gemeente terug op Texel en wer den opgeslagen in het depot van het waterschap. Op 26 januari 1990 werden ze met instemming van beide gemeentes in het dijktalud bij het museum ge plaatst. Of de stenen inderdaad afkomstig zijn van Vlieland is tot op heden niet opgelost. MJM-di- recteur Benno van Tilburg wil ze liever niet kwijt en raadde de Vlielanders aan de herkomst te onderzoeken aan de hand van archiefmateriaal. Als de keien in derdaad van het buureiland ko men. is hii bereid er afstand van te doen Dé Vlielanders kwamen voor een tweedaags bezoek naar Texel op uitnodiging van de Texelse Ver eniging van Logiesverstrekkers. Naast het MJM werden EcoMare en de VVV bezocht en maakte het gezelschap een rondrit over het eiland iro>o xomgi Proeven van een ware bakkers-delicatesse, dat kan dit weekend, want dan kost een stol van 600 gr slechts 6,95 Bakkerij Timmer Oosterend. De mooiste kerstbomen en blauwsparren, t.o de Aldi a d Wilhelmmalaan. The Pianobar, vrijdag en zaterdag gesloten. RECTIFICATIE Lieve eigenwijze Opa Langeveld U zou toch 100 worden? U heeft ons verlaten op uw manier en daar hebben wij allen vrede mee Maar toch blijft u in onze gedachten Als de Opa die overal raad mee wist Met touw en ijzerdraad repareerde en maakte u alles Woorden schieten tekort, hoe onze toekomst zonder Opa wordt. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Imme en Jeroen Alphine, Hans en Cornelis Willem-Johan Neeltje en Dennis Imme en Rhoman Arnoud Regina Marianne Pieter Voor uw belangstelling en medeleven betoond na het overlijden van onze vader en opa ANTONIE ABRAM JOHAN VAN ZOEST zeggen wij u hartelijk dank Namens de familie Anneloes Visman-van Zoest Texel, december 1996 Alle mensen die ons gedurende 4 maanden met woord en daad terzijde hebben gestaan, willen wij bedanken. Het was ontroerend, hartverwarmend en bemoedigend. Het geeft ons nieuwe kracht om verder te gaan Rob en Janneke Buitenweg Just married! Menno Koorn Petra Goossens Getrouwd op woensdag 11 december 1996 om 16 00 uur in 't gemeentehuis te Den Burg Ons adres: Zwanebloem 45 1689 PE Zwaag Wij trouwen op 14 december 1996 te Bonaire. Martine Bakker Alan Nance Kaya Nanzi Koko 4, Willemstad, Curagao. Allen, die in welke vorm dan ook, hebben bijgedragen om 28 november 1996 voor ons tot een onvergetelijke dag te maken, onze hartelijke dank. Wim en Bregje Ie Noble Sluyscoog 80 Den Burg Omdat het voor mij onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele kaarten, bloemen en het bezoek, dat ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij thuiskomst mocht ontvangen, bedank ik u langs deze weg heel hartelijk. Opa A P C. Koopman. Oosterend INLEVEREN maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17 00 uur. KOSTEN 7,80 tot en met 3 regels Ter regel meer: ƒ2,60 (incl btw). FOTO-TEXELAARTJE plaatsing Ion» ƒ15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE op aan- T.k a antieke Duitse no ten houten buffetkast. Te vens: dubbelw alles- brander (convector) Veenendaal. Tel 314380 Glazen kandelaar van ƒ14,95 voor 7,50. De Wever, Weverstraat 36 Den Burg Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Denise Lianne Annet geboren. 12 december 1996 Maurice en Majanka Kleinveld Mulderstraat 24 1794 AB Oosterend Tel 0222-318417 Voor bezoek graag even bellen Kerstverlichting voor bin nen en buiten Rentenaar Oosterend Wil je je vrouw versieren? Koop dan een prachtige mantel bij Bontcouture Martin Karlas. De Zilverschat van Wie- ringen, kleine interessante uitgave, voor 6,75 te koop in Het Open Boek. Deze knappe jongen wordt zondag 15 december 50 jaar. Gevonden prachtige cyperse kater van voor jaar '96 Dierenpension Slufterweg, tel 311477 Radio, TV, video. Verkoop en reparatie SCT, 311 777. Een weekendje weg naar een leuk stadshotel of een comfortabele bungalow? U vindt het bij ons Reisburo Texel Holland Internatio nal. Poelier Haantje de Voor ste bezorgt di. 24 dec uw kerstbestelling bij u thuis Tel. 0223-618787. Uw winterjas wassen? Wij hebben het juiste wasmid del Mantje Sport. Reserveer nu alvast voor het kerstdiner-buffet (vol wassenen 70.- en kinde ren tot 12 jaar 25.- p.p.) in restaurant „In de Bloeiende Heide" op Calluna-park tel. 313791. T k VW Jetta 1.6, bj 88 kl. rood, trekh met APK, vr.pr. 5.250,- Tel. 319646 Te koop slachtkippen en kalkoenen. Gratis thuis bezorgd. Tel. 318295. Restaurant 't Bikkele- ment. Gewoon altijd goed' Kikkertstr 19. De Cocks- dorp, tel 316547 Te koop gevraagd: een g.o.h vrijstaand woonhuis voor perm bewoning in rustige omgeving en met landelijk uitzicht. Kavel min 700 m2, omgeving Den Burg Geheimh verzekerd Tel 050-5018677, Lekker uit eten met de kerst Restaurant 't Bikkelement Kikkertstr 19. De Cocksdorp. tel. 316547. Winterjacks, sweats Tot 50% korting bij Mantje Sport. Wilt u nog een Servische blauwspar met kluit voor in huis of de tuin, 25,-, gra tis bezorgd en geplant. Op=op. Tel. 318525/ 315567. Zaterdag 14 december a s is ons reisburo 's mid dags dicht Maandag zijn wij weer geheel tot uw dienst. Reisburo Texel Holland International. Kamik warmtelaarzen, su per comfortabel en heerlijk warm Nu 99,- Mantje Sport. 2 Bier- of cognacglazen, van 25,- voor ƒ12,50. De Wever, Weverstraat 36. Den Burg. Restaurant „In de Bloeiende Heide" op Calluna-park, is zaterdags en zondags geopend, maar vanaf 20 december dagelijks. Tel 313791 Poeh, poeh, weer kadoo- tjestijd. Kom eens kijken bij Galerie Poeh, Ooster end Keramiek en brons, kleine en grote kadootjes Te koop: motormaaier. ƒ100,-; garagekrik, 4 ton, 200,-, kolomboormachine 300,-. Duiventil op paal (nieuw), 250,-. Tel. 310168.

Texelsche Courant | 1996 | | pagina 3