mm Goede voornemens? De makelaars bieden aan: HARTVERWARMEND VOOR KOUDE DAGEN! Eelman VM^Heerwaarden J? berichten Slijterij-Wijnhandel DE WIT Weverstraat 18 Den Burg Tel. 0222-312134 TEXELSE COURANT 1995 DOMAINE St. BERNARD FPE jagcmififltr 17; 19!5 GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis Woonhuis met zomerwoning (Brink 15 in De Koog) met 377 m2 onder' en bijgelegen eigen grond en aangelegde tuin, fraai gelegen aan een vijverpartij. Helft van dubbel woonhuis De makelaars op Internet OPLEIDING Algemeen Beveiligingsmedewerker ADMINISTRATEUR MA/ Janneke Brinkman POLITIE NODIG? Ais het zonder zwaailicht kan bel 072-512 22 22. 06 - 11 IN ALLE VORMEN EN KLEUREN Vervallen spreekuren wethouders 2 Ruimtelijke ordening Openbare kennisgeving Inzameling kerstbomen Nieuw alarmnummer Afgegeven bouwvergunningen mm Verkeersbesluit Kapverordening Texel Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen Parkeerontheffingen VRIJDAG 10 JANUARI 1997 Uit de wijnschuren van het Franse land! Hij is soepel en toch stevig van smaak. Fns geschonken smaakt hij heerlijk hij een stool'schótel. MVT MkKWWB ieu\r® 1 üubbsle Graan Jenevar 'iü »L» U*ü Jêi Hoppe Coebergh Mansion Jagermeister Hooghoudt Vieux Bessen House Whisky 0.7 liter Jonge Jenever liter liter 0.7 liter liter ■*«95 'tn^s De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken ALARM ALS ELKE SECONDE TELT Indeling woonhuis: hal/entree met toilet, trapopgang, doorzon woonkamer met eetbar, open haard en schuifpui naar beschut terras, bijkeuken. Op de verdieping zijn een over loop, drie slaapkamers en een badkamer met douche en toilet. Vaste trap naar tweede verdieping met slaapkamer en slaap/opslag ruimte. A angebouivde zomerwoning: hal/entree, bad-kamer met douche en toilet, woonka mer met open keuken en schuifpui naar terras, twee slaapkamers. Het vrijstaande woonhuis heeft een aardgas gestookte HR CV-installatie met warmwater voorziening. De zomerwoning wordt met een gaskachel verwarmd; warmwater via gasgeiser. Aangelegde tuin op het zuiden, met houten blokhut als berging. Vraagprijs 425.000 kosten koper ('t Buurtje 11 in Oudeschild) met aan bouw en 150 m2 onder- en bijgelegen eigen grond en zonnig gelegen tuin. Indeling: entree in lange hal, keuken met doorgang naar plaatsje (en achtergelegen tuin met uitzicht op de dijk), badkamer (met ligbad, douche en toilet), ruime slaapkamer annex werkkamer, woon/eetkamer met open haard. Op de verdieping is een overloop met drie slaapkamers en een bergkast. Zoldervliering. De woning heeft een aardgasgestookte CV- installatie met warmwatervoorziening. Vraagprijs 195.000 kosten koper U surft naar onze eigen Internet site via http://www.tref.nl/texel/makelaars_e&vh Ons e-mail adres is maktexel@tref.nl MAKELAARS IN ONROEREND GOED Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 31 35 55 fax 31 39 46 Telefoon in het weekend 0653 - 16 71 56 U wordt opgeleid voor het (landelijk)examen. Het diploma is minimaal vereist om bewakingswerkzaamheden uit te mogen voe ren en dient als basis voor verdere opleidin gen in de dienstverlening. Start 21 januari 1997 Lesduurgedurende 20 weken, 2 avonden per week Lokatie Texel Prijs ƒ575,00 per cursist incl. lesmateriaal (afhankelijk van aantal deelnemers gaat de opleiding door) Inschrijven en informatie: Best Beveillgings Service Texel Keesomlaan 13,1791 DA Den Burg TeUfax: 0222 - 314779 TEXELSE BOUWONDERNEMING B.V TEBOTexelse Bouwonderneming B.V., een bouw onderneming met ca. 20 medewerkers, gevestigd te Texel, heeft een vacature voor een die de verantwoordelijkheid krijgt over de boekhouding, de periodieke verslaglegging, de bud gettering en financiële planning, de nacalculatie alsmede de administratieve organisatie en automatisering. Opleiding, minimaal SPD I - II. Minimaal 3 jaar relevante ervaring met projektadmmistratie; affi niteit met het bouwbedrijf alsmede ervaring met de in de bouwbranche gebruikelijke admini stratieve systemen (bv. ACECOM) is een pre. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de heer A. W. van der Vliet, tel. 0222-314225, privé 0222-314510 Belangstellenden wordt verzocht binnen een termijn van veertien dagen schriftelijk te reflecte ren aan: TEBO Texelse Bouwonderneming B V, t a.v. A. W. van der Vliet, Bernhardlaan 176, 1791 XJ Den Burg, Texel. In de Imker bovenhoek van de envelop vermelden: sollicitatie schriften, postpapier, ringbanden, adresboekjes, memoblaadjes enz. Exclusief bij IctR Kantoorvakhandel Voor noodgevallen Drukkerij L&R drukt ze wel PARKSTRAAT 10 1791 CA DEN BURG TELEFOON 0222 - 362630 Burgemeester en wethouders van Texel maken in gevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend door: Woningstichting Texel voor het bouwen van 16 wooneenheden met dienstruimten op de hoek Kogerstraat'De Zes te Den Burg (ont vangen 13-12-"96); FJ Bakker voor het bouwen ve woonhuis met kantoor, kantine en garage/berging a/d Schorrenweg 11 te Ooster end (ontvangen 13-12'96), Fam Korringa-Hofmann voor het plaat sen ve bijgebouw a/d Fontelnsweg 5 te Den Hoorn (ontvangen 13-12- 96), B C Jansen voor het plaatsen ve garage/berging a/h Schilderend 36 te Den Burg (ontvangen 17-12-'96) M Brons voor het vergroten v e. restaurant/bar/snackbar a/d Dorpsstraat 100 te De Koog (ontvangen l8-12-'96), M.T. Boom voor het vergroten v.e aanbouw/serre a/d Heemskerckstraat 55 te Oudeschild (ont vangen 19-12-96); MO-Projekt Texel bv voor het bouwen van 2 woningen a/d Strandkaap 13-15 te Den Burg (ontvangen 20-12- '96), MO-Projekt Texel b.v voor het bouwen van 2 woningen a/d Strandkaap 1-3 te Den Burg (ontvangen 20-12-'96). MO-Projekt Texel b.v. voor het bouwen van 2 woningen a/d Strandkaap 5-7 te Den Burg (ontvangen 20-12-"96). MO-Projékt Texel b.v voor het bouwen van 2 woningen a/d Hoefslag 49-51 te Den Burg (ontvan gen 20-12- 96), MO-Projekt Texel b.v. voor het bouwen van 2 wo ningen a/d Hoefslag 77-79 te Den Burg (ontvangen 20-12-'96), MO-Projekt Texel b.v. voor het bouwen van 2 woningen a/d Strand kaap 9-11 te Den Burg (ontvangen 20-12-'96), F.J. Bakker voor het bouwen van 2 bedrijfsloodsen en het ged vernieuwen van 2 bedrijfsloodsen a/d Schorrenweg 11 te Oosterend (ontvangen 20- 12-'96), P en C. Rodenburg voor het plaatsen ve veestalling a/d Hollandseweg 2 te De Cocksdorp (ontvangen 20-12-96); Fam De Lussanet voor het bouwen v.e woning a/d Buiisstraat te De Cocksdorp (ontvangen 23-12- 96), C.P Zi|m voor het vergroten ve woning a/d Fontemsweg 8 te Den Hoorn (ontvangen 24-12- '96), G J Rietveld voor het plaatsen ve garage/berging a/d Buytengors 4 te Den Burg (ontvangen 24 12 '96), H.J Witte voor het verbouwen v.e. woning a/h Schilderend 55 te Den Burg (ont vangen 24-l2-'96), Th Kuip voor het plaatsen van 2 recreatieve opstallen a/d Maaikedumweg 11-13 te De Koog (ontvangen 24- 12-'96), J A Veldman voor het plaatsen v e garage a/d Kikkertstraat 88 te De Cocksdorp (ontvangen 30-12-'96). B C Klippel voor het veranderen v e hotel/restaurant a/d De Ruyterstraat 60 te Oude schild (ontvangen 30-12-96) Tevens is een melding bouwvoornemen ontvangen van: ENW Kop Noord-Holland voor het plaatsen ve. transformator station a/d Hemmerweg/Westerweg te Den Hoorn (ontvangen 16- 12-'96) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend Verleende bouwvergunningen worden gepubliceerd. De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat burgemeester en wethouders van Texel voor nemens zijn om met toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50. lid 5 van de Woningwet, medewerking te verlenen aan: De aanleg van een fietspad langs de Vuurtorenweg te De Cocksdorp. De vrijstellingsprocedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening wordt gevoerd voor het gedeelte van het tracé van het fietspad langs de Vuurtorenweg dat gelegen is bin nen de plangrenzen van het bestemmingsplan De Cocksdorp Voor dit gedeelte is een bestemmingsplan in voorbereiding verklaard De aanleg van dit gedeelte van het fietspad is overeenkomstig het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan De situatietekening ligt vanaf 13 januari 1997 gedu rende twee weken voor eenieder ter inzage op ka mer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen van het gemeentehuis. Eventuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde verzoek kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van burgemees ter en wethouders kenbaar worden gemaakt, De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat burgemeester en wethouders van Texel voor nemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: de familie Siersma voor het vergroten v e woning a/d Peperstraat 51 te Oosterend, de heer FP Koorn voor het plaatsen ve kweek kas a/d Grensweg 390 te Den Burg, de heer FP. Koorn voor het uitbreiden ve woonhuis en het plaatsen v.e bedrijfsruimte a/d Grensweg 388 te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen. Ter plaatse is een be stemmingsplan vastgesteld. De bouwplannen zijn overeenkomstig het vastgestelde bestemmingsplan. De situatietekeningen liggen vanaf 13 januari 1997 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Eventuele bedenkingen tegen de bovenbedoelde plannen kunnen gedurende de termijn van ter in zage legging schriftelijk aan het college van burge meester en wethouders kenbaar worden gemaakt Op maandag 13 januari vervalt het spreekuur van wethouder Poster, op dinsdag 14 januari vervalt het spreekuur van wethouder Eelman-van 't Veer. Restant prijsjes Bij de inzameling van de kerstbomen op 3 januari zijn enkele prijsjes niet opgehaald De nummers van deze prijsjes zijn: De Cocksdorp groen 654 Den Hoorn groen 504 groen 516 Sluyscoog geel 861 geel 830 Deze prijsjes kunnen worden opgehaald bij de bui tendienst van gemeentewerken aan de Reijer Keijserstraat in Den Burg Totaal zijn ca. 950 kerst bomen opgehaald. Een nieuw alarmnummer per 1 maart 1997 Op 1 maart 1997 wordt in heel Nederland het nieuwe alarmnummer 1-1-2 ingevoerd. Het is overigens al leen het nummer dat verandert. De structuur van de hulpverlening blijft ongewijzigd. Dit 1-1-2-alarmnummer komt in de plaats van het huidige 06-11-alarmnummer. Het huidige alarm nummer blijft van 1 maart 1997 tot 1 september 1997 naast het nieuwe 1-1-2-alarmnummer bereikbaar. Het oude 312066-alarmnummer voor Texel zal nu definitief worden afgesloten. De omnummering is het gevolg van een beslissing van de Europese Commissie op 29 juli 1991. Alle lidstaten van de Europese Unie zullen op termijn dit nummer invoeren, zodat hun burgers als zij in één van de overige lidstaten zijn, meteen weten welk alarmnummer ze in geval van nood moeten draaien. Zo wordt de kans op een snelle en goede hulpverle ning vergroot. Vanaf half februari 1997 start het ministerie van Bin nenlandse Zaken een grote publiekscampagne on der het motto: „1 -1 -2, daar red je levens mee." In het kader van deze campagne zullen brochures met in formatie worden verstrekt J C.M Nauta voor het veranderen v.e winkelpand a/d Parkstraat 9/Weverstraat 76 te Den Burg (verzonden 19-12- 96), H Lugtmeijer- Bos voor het verbouwen v e winkel/woonhuis a/d Weverstraat 104 te Den Burg (verzonden 19-12-'96) Architektenburo Alkema Honingh voor het bouwen v.e woning met kantoorruimte a/d Ruyslaan 31 te De Koog (verzonden 23-12-'96) R JT, Zijlstra voor het plaatsen ve schuurtje a/d Vloedlijn 18 te Den Burg (verzonden 20-12-'96) Bezwaar en beroepsmogelijkheden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het be sluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u er op dat u de president van de Arron dissementsrechtbank te Alkmaar, sector Bestuurs recht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouwzaken, kamer 2.12. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij het volgende verkeersbesluit hebben genomen het creëren van een voorrangskruising op de Badweg en de Ruyslaan zodanig dat het verkeer op de Badweg-Oost en de Ruyslaan voorrang heeft op het verkeer op de Badweg-West, on der gelijktijdige intrekking van verkeersbesluit de dato 1 juni 1971 waarin werd bepaald dat het verkeer op de Badweg voorrang had op het verkeer op de Ruyslaan Tevens het creëren van een voorrangssituatie bij de oversteek van het fietspad ter plaatse, zodanig dat het verkeer op het fietspad voorrang moet verlenen aan het verkeer op de Badweg. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u te gen dit besluit bij burgemeester en wethouders een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagteke ning; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het be zwaar; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Wij wijzen u erop dat per 1 januari 1997 alle parkeer ontheffingen van 1996 ongeldig zijn Mocht u nog geen nieuwe ontheffing hebben aangevraagd dan raden wij u aan dit zo spoedig mogelijk te doen Met een verlopen kaart loopt u namelijk het risico bekeurd te worden Parkeerontheffingen kunnen alleen 's morgens worden aangevraagd op de afdeling Grondzaken (kamer 2.02) van het gemeentehuis. Kennisgeving (Algemene wet bestuursrecht) Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend dat zij voornemens zijn kapvergunning inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht. te verlenen aan; de heer J Hin, Wilsterslraat 54 te Den Burg voor het kappen van een leylandiicypres in de achtertuin wegens de grootte en het scheefgewaaid zijn, de heer C.A J.G de Jongh, Boogerd 32 te Den Burg voor het kappen van een den in de voortuin wegens de grootte en de daaruit voortvloeiende overlast, de heer R. Terpstra, Pontweg 35 te Den Hoorn voor het rooien van een boomsingel in verband met de bouw van een schuur, de heer A.S Lap. Witteweg 3 te Den Hoorn voor het rooien van een boomsingel achter het erf in verband met de bouw van een champignonkwekerij, Architecten bureau Alkema en Honingh, Boodtlaan 7 te De Koog voor het kap pen van een prunus en een berk op het perceel Ruyslaan 31 te De Koog in verband met de nieuwbouw van een woning/kantoor pand De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van het hoofd van de afdeling Groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belanghebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belanghebbenden hun zienswijze daarover, hetzij mondeling, hetzij schriftelijk aan burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stukken zijn gedurende de openings tijden van het gemeentehuis aanwezig op de afde ling Grondzaken, kamer 2.02 (bovenste verdieping). Nadere informatie telefoonnummer 362121toestel 276.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 6