Weekend Tarief noodcamping zelfde als van RST Historische Vereniging wil groene Groeneplaats Film TEXELSE^? COURANT Nieuwe besturing voor Molengat Lezing: paarden en hun gezondheid VOOR 25 en 26 januari 1997 Kerkdiensten zondag 26 januari Agenda Achtste visie op „Hart Hersteld" Klassieke rampenfilm til; oud Papier Besteilen archieflijst doopsgezinde gemeenti Ezelnacht op 1 TVTexel l Gebedsdienst Even een pak 4 SNERT halen in Ertc^c Pav VRIJDAG 24 JANUARI 1997 Veerboot „Molengat" ligt tijdelijk stuurloos in de haven. De ap paratuur in beide bruggen van het schip wordt momenteel ingrijpend gemoderniseerd. Teso heeft hier toe besloten omdat de oude in stallatie van onvoldoende kwaliteit was om het schip tot zeker 2006 in de vaart te houden, zoals wèl de bedoeling is. De renovatie zal 6 februari zijn voltooid. Uit onderzoek is gebleken dat het radar- en besturingssysteem moet worden vervangen De besturings lessenaars met de radarschermen in de -stuurhutten worden compleet vernieuwd en de Voith Schneider- machinekamers worden gemoderni seerd. Als de renovatie is afgerond, is de besturing van de Molengat van vergelijkbaar niveau als de Schulpengat en kan het schip volgens Teso nog zeker tien jaar betrouwbaar de veerdienst met Den Helder onderhouden. Zullen jongeren straks weer 's nachts over Texel zwerven als het tarief voor de noodcamping wordt opgetrokken? Het merendeel van de commissie voor ruimtelijk en huisvestingsbeleid denkt van niet. Kostendekkend bleek dinsdag een toverwoord. De prijs gaat omhoog. Hoeveel is nog een puntje voor in de raadsvergadering. Het verslag van beheerde Kees Maas werd. zoals alle (aren, door de commissie geroemd, al meenden sommigen er een geïrriteerde ondertoon in te bespeuren. Het is geen geheim dat de beperkte opname van |eugd op reguliere campings Maas een doorn in het oog is. De voorgestelde tariefsverhoging tot een niveau van de RST is bedoeld om het jaarlijkse tekort van zo'n 10 000,- weg te werken. Of. zoals wethouder Schilling het verwoordde ,.We zitten daar ieder jaar mee te klieren. Het gaat om een nóódvoorziening Je krijgt toch kromme tenen als je daar iedere keer zoveel moet bijleggen?" Jan Koolhof van het CDA ziet meer in kostenverlaging evenals Pieter de Groot van D66. Laatstgenoemde vindt een noodcamping passen bij een goed toeristisch produkt terwijl het ook nog goed is voor de leefbaarheid Dat mag van hem best iets kosten. Erna Eelman van de VVD en Jaap Vlaming van GroenLinks zijn voor verhoging tot het RST-niveau. terwijl Dick Drijver van Texels Belang minimaal kostendekkende bijdragen wil vragen. Dierenartsen Veronne Koot en Loek van Vliet verzorgen woensdag op ini tiatief van menvereniging Tussen Wad en Duin in manege Akenburg een avond over gezondheid bij paar den en pony's. Ze zullen aandacht besteden aan huidaandoeningen en wondverzorging en illustreren hun verhaal met dia's. De leerzame bijeenkomst is toegan kelijk voor alle belangstellenden. En tree ƒ5,- p p., aanvang 20 00 uur. Beheerder Kees Maas heeft voorgesteld frisdrank te mogen verkopen in zijn kantoortje. Ook wil hij graag een tweede telefoonverbinding met een teller. De commissie ziet dat, met uitzondering van Eelman en in tegenstelling tot het college, wel zitten. Maas wil af van de middagsluiting Ook daarin kreeg hij steun van de commissie. Voor de bewaking ziet Drijver liever een Texels bedrijf ingeschakeld worden Het probleem van opname van jeugd zal door de wethouder opnieuw worden aangekaard bij de Recron. Ondanks goede afspraken blijken kampeerbazen nog altijd jongeren te weren Schandalig, want er wordt wel landelijk promotie bedreven om ze naar Texel te halen. Stel dan je voorlichting bij", brieste Jaap Vlaming. Ook De Groot wist een sterk staaltje van promotie. ,,Er is een horeca-ondernemer die aan de overkant adverteert met de mogelijkheid om twee nachten op de noodcamping te verblijven..." HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg: 9 30 u ds J. ter Haar. uitz. via De Lichtboei De Waal: geen dienst. De Koog: 9.30 u dhr B Guiljam Den Hoorn: 11.00 u dhr B. Guiljam. Oosterend: 9.30 u. ds. E. J Vledder Oudeschild: 11.00 u ds E J. Vledder, Heilig Avondmaal. De Cocksdorp: 11.00 u. dhr. M. D. Kuiper. GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg: 10.00 u ds F J Daane; uitz via Radio Texel 19.30 u. gezamenlijke dienst in RK kerk te Den Burg Oosterend: 10.00 u. ds. J. Vonk. 19.00 u. geen dienst i.v.m. gezamenlijke dienst in RK kerk te Den Burg. aanvang 19 30 uur INTERKERKELIJKE DIENSTEN: 19.30 u. RK kerk te Den Burg: Dienst voor de eenheid van de Christenen Voorgangers ds. F J Daane en E. J. Vledder GEREFORMEERDE GEMEENTE In kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10 00 en 16 00 u. dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Kogerstraat. Den Burg 10 00 u ds. L. Knipscheer; kerkbusje Den Hoorn; 19.30 u. gezamenlijke dienst in RK kerk te Den Burg BAPTISTENGEMEENTE Julianastraat, Den Burg. 10.00 u. Evangelist J. v.d. Weg uit Bolsward ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: zaterdag 19.30 u. themaviering, The Gospeltrain. uizending via De Lichtboei Zondag 10.45 u. herenkoor, kindernevendienst en crèche De Cocksdorp: zo 10.00 u., woord-communieviering. Sint Jan: zo 9 30 u. woord-communieviering. JEHOVAH'S GETUIGEN Noordwester 3. Den Burg. Openbare lezing: 10 30 u Barmhartigheid, een over heersende eigenschap van ware Christenen. Wachttorenstudie: 11 20 u Wat is het voornaamste in uw leven? Opgaven voor vermelding in de lijst „Voor het weekend" moeten dinsdag voor 12.00 uur worden ingeleverd. Artsen: Dokter K. Eissen/J. F. Hoekstra, Julianastraat 9, Den Burg, tel. 312039. Aanvragen visites s v p tussen 9 30 en 10 30 uur Spreekuur op zaterdag en zondag van 11.30- 12 00 uur en van 16 00-16.30 uur, zonder afspraak Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is er spreekuur zaterdag en zondag om 18.00 uur precies in het tand heelkundig centrum. Witte Kruislaan 19, Den Burg Bij ongevallen of bloedingen is een tandarts bereikbaar via één van de volgende telefoonnummers. 313086 (R. Heerenveen), 314727 (P. Meuleman). 314669 (C M van Karsen) of 312270 (J.G. de Winter). Verpleegkundige thuiszorg (wijkverpleging) Kruiswerk Kop van Noord-Holland, afdeling Texel Voor verpleegkundige thuiszorg op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde. Centraal Meldpunt (0223) 650222. Spreekuur jeugdgezondheidszorg (iedere werkdag van 8 30-9 00 uur), telefoon 313241Het uitleenmagazijn/ servicepunt in het wijkgebouw aan de Schoonoordsingel 24 is elke werkdag tussen 13 00 - 14 00 uur geopend, telefoon 313241. Thuiszorg (bejaardenhulp en gezinszorg): Voor dringende hulp in het weekend en buiten de spreekuren 314152 Spreekuur maandag t/m vrijdag 9 00-10 00 uur. Stichting Thuiszorg Texel. Jonkerstraat 6, Den Burg. Kraamhulp: Voor directe kraamhulp op Texel en na poliklinische bevalling: Kraamcentrum Noordhollands Noorden Den Helder, tel 0223-637744 (24 uur bereikbaar) Nuttige adressen: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen 06-11 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is dagelijks open van 9 00 tot 17.00 uur. Telefoon: tijdens kantooruren 322188, buiten kantooruren 072-5122222 Bij spoedeisende gevallen 06-11 Gevonden munitie: Bel de politie, tel 322188 Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg Alleen in spoedgevallen, tel 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij acute problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: tel. 319413 (De Nieuwe Skuul) Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood tel 316270 Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, tel. 312066 Kunstgebitreparatie: Tandprothetische Praktijk Van Kralingen (samenwerkend met het tandheelkundig centrum) particuliere en ziekenfondspraktijk, tel 312069, b g.g.06-52804779. Tandtechmek R van Oosten (particuliere praktijk), tel 310605 Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg Tel 312112 Maandag t/m vrijdag 8 00-18 30 uur Zaterdag 10.00-13.00 en 15.00-17.00 uur Zondag 11 00-12.00 uur en 16.00-17 00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoedeisende gevallen. Vrijdag 24 januari De Christelijke plattelandsvrouwen houden om 14.30 uur een verga dering in De Poort achter de Ge reformeerde kerk Bram en Maartje Guiljam houden een lezing over Vrouwen in de Bijbel" De verzamelaarsafdeling van de Historische Vereniging Texel houdt vanaf 20 00 uur ruilbeurs in de Witte Burcht in de Molenstraat te Den Burg. In Cinema Texel draait om 19.00 en om 21.30 uur .Daylight". Om 20.00 uur begint een informa tie-avond over de Vrije School in het gebouw Gasthuisstraat 55 in Den Burg. Eén van de leerkrach ten houdt een inleiding, er wordt een rondleiding door de school gegeven en er is gelegenheid voor het stellen van vragen in De Lindeboom geven de Schotse folkmuzikant John Wright en z'n band vanaf 20.30 uur een optreden. De entree is tien gulden. Zaterdag 25 januari Wie is geïnteresseerd in werken in de horeca (hotel, café of restau rant) kan tussen 11.00 en 15 00 uurterecht op De Krim Daar wordt tijdens een themadag een kijkje in de keuken gegeven, waarbij men sen uit het vak uitleg geven en vra gen beantwoorden De bijeen komst is bedoeld voor jongeren, hun ouders of werkzoekenden, maar ook andere belangstellenden zijn welkom. Vandaag en morgen worden in het bowlingcentrum in De Koog de Texelse kampioenschappen bowling gehouden. De wedstrijden beginnen om 12 00 uur De Rangers van het Wereldnatuur- fonds afdeling Texel komen van 13.00 tot 16.00 uur bijeen in de schuur van Staatsbosbeheer aan de Ploegelanderweg Daar worden natuurfilms vertoond. Naast leden zijn ook andere belangstellenden welkom. In Cinema Texel draait om 14.00 uur „De Klokkeluider van de Notre Dame", om 16 00 uur „Pinocchio" en om 19.00 en 21.30 uur „Daylight" De wielerclub houdt op het par cours aan de Blesbosweg in De Dennen (zijpad van Westerslag) een ATB-wedstrijd. Start B-poule 14.00 uur, A-poule 14.45 uur. Toneelvereniging Nieuw Leven voert in dorpshuis 't Skiltje in Oude schild voor de tweede keer de En gelse klucht..Eens in de 1000 jaar" op De voorstelling begint om 20.00 uur. In dorpshuis De Wielewaal in De Waal heeft de vereniging van de Oud-Leerlingen de jaarlijkse uit voering. Het blijspel „Mens. had dat toch gezegd1" begint om 20.00 uur. De Zangroep Oude Volksliedjes van de Historische Vereniging Texel viert het 10-jarig bestaan. In de grote zaal van De Lindeboom begint om 20.00 uur een geva rieerde uitvoering met medewer king van de Dansgroep Oude Dan sen en een kledingshow die wordt gepresenteerd door Doortje van Sambeek-Schrama. Entree vrij voor ieder In de oefenkelders van d'Ouwe Ulo in Den Burg presenteert de Stich ting Popmuziek Texel vanaf 20.00 uur de nieuw aangeschafte band- installatie. Ook wordt gesproken over Texelpop '97. ledereen is in Calluna welkom voor een drijf-in disco Muziek wordt verzorgd door Radio Royaal. Zondag 26 januari Bij boskiosk Het Turfveld in De Dennen kan vanaf 10.30 uur wor den ingeschreven voor de tnmloop van de atletiekvereniging. Start jeugd 11.00 uur, senioren 11 15 uur. Vanaf 10.30 uur verzorgt topruiter Boudewijn Heuseveldt training voor Texelse ruiters in manege Akenburg. Publiek is welkom, toe gang is gratis De lokale televisie zendt om 11.00 uur een programma uit over tal van Texelse onderwerpen. De uitzen ding wordt herhaald om 14 00 uur en om 17.00 uur. Om 12.00 uur begint in het bowlingcentrum in De Koog de tweede dag van de Texelse kam pioenschappen bowlen. De finale wordt om 19.00 uur gespeeld. Tussen 13.00 en 14 00 uur gaat bij boskiosk Het Turfveld een winter- wandelmg van wandelsport- vereniging Het Gouden Boltje van start, In de concertserie De Muze ver zorgt de uit Madagaskar afkom stige groep N|ava een optreden in theater De Kiekendief in vakantie centrum De Krim bij De Cocksdorp. Het programma begint om 14.00 uur. Entree 20,- (vrien den van De Muze 15,-). In Cinema Texel draait om 14.00 uur „De Klokkeluider van de Notre Dame", om 16.00 uur „Pinocchio" en om 19.00 en om 21.30 uur „Daylight". Van 14 00 tot 17.00 uur houdt ZDH een zaalvoetbaltoernooi in sport hal Ons Genoegen. Roy Helleman verzorgt om 15 00 uur in de filmzaal van het Maritiem en Juttersmuseum een lezing over de internationale offshore-wereld De bijeenkomst, die ongeveer vijf kwartier duurt, wordt opgeluisterd met dia's. Entree is gratis voor mensen met een geldig entree kaartje van het museum Een kinderbijbelclub onder leiding van Jan en Paula Brouwer begint om 16.00 uur in dorpshuis De Hof in De Koog. In de RK kerk in Den Burg wordt om 19.30 uur een gebedsdienst gehouden voor de eenheid van alle christenen. Voorgangers: ds. E J Vledder en ds. F J. Daane. Maandag 27 januari Tevoko houdt voor de jeugd van 11 tot 14 jaar om 16.00 uur een volleybalinstuif in sporthal „Ons Genoegen" In het zaaltje bij de Doopsgezinde kerk van Den Burg komt vanaf 20.00 uur het Leerhuis bijeen. Spreker is mw dr. B. Evers- Emden over „Ouders die kinderen in de onderduik moesten geven". Ze is ontwikkelingspsychologe en doceert aan de Universiteit van Amsterdam Van haar hand zijn o.a. de boeken „Onderduikouders en hun Joodse kinderen" en „Ge leende kinderen". Alle belang stellenden zijn welkom In Bosch en Zee houdt de Vereni ging voor Bedrijfsvoorlichting Texel om 20.00 uur een avond over de teelt van smjmais. In Cinema Texel draait om 19 00 en om 21.30 uur „Daylight". Dinsdag 28 januari Om 20 00 uur komt in d'Ouwe Ulo de afdeling dialect van de Histori sche Vereniging bijeen. Het algemeen bestuur van de Sportraad vergadert om 19.30 uur in het kantoor van zwembad Molenkoog. In Cinema Texel draait om 20.30 uur „De Jurk". De Texelse afdeling van de Neder landse Bond van Plattelands- vrouwen houdt om 19.30 uur jaar- vergadering. Na de pauze wordt een demonstratie gegeven met voorwerpen voor in en om huis. De Vereniging van Texelse Kampeerboeren houdt om 20.00 uur in De Lindeboom een alge mene vergadering, waarbij onder andere een bestuursverkiezing op de agenda staat. Hoogwater te Oudeschild Vr. 24 8 50 en 20.55 u. Za. 25 9.00 en 21.24 u. Zo. 26 9.17 en 22.04 u. Ma. 27 10 00 en 22.45 u. Di. 28 10.30 en 23 .04 u Wo. 29 10.50 en 23.34 u. Do. 30 11.14 en - u. Vr. 31 00.05 en 11 30 u. Aart het strand is het ongeveer een uur eer der hoogwater De zon komt 31 januari op om 08 21 uur en gaat onder om 17 24 uur 31 januari laatste kwartier 25 januari springtij. Het groen moet terug op de Groeneplaats. Dat is de achtste visie op de herinrichtingsplannen voor het centrum van Den Burg, ingediend door de Historische Vereniging (HV). Om de be slotenheid van het marktplein te vergroten wil de vereniging de doorbraak naar de Elemert maskeren met een muziekpodium. Een rijtje bejaardenwoningen langs de Burgwal is een ander onderdeel uit het plan. .Groeneplaats De naam zegt het al en daarom is in ons plannetje een gedeelte van het plein voorzien van een gazon, omringd met groen en bloemen, alsmede grote bomen Het geheel is ommuurd met een laag muurtje van gele handvormsteeri", schrijft de HV aan de gemeente „Het marktplein wordt hierdoor kleiner en intiemer en toch blijft er genoeg ruimte over voor muziek-uitvoeringen en dergelijke." De HV ziet het niet zitten om mensen naar de Groeneplaats te trekken met de bouw van winkels. „Want daarop zit Den Burg met te wachten." Om meer gezelligheid op plein te krijgen denkt de HV aan een muziekpodium bij de telefooncellen op de Groe neplaats, dat tevens een „visuele afsluiting" van de Elemert zal vormen. Het pleintje eromheen wordt verhard en er komen bankjes, wellicht met een waterpomp. Bult „Uiteraard moet de „bult" worden ontgraven", vindt de HV In afwachting van de bouw van de zijvleugel aan De Lindeboom kan het gat tussen De Lindeboom en De Zwaan op goed-kope wijze worden weggewerkt door het planten van de donkergroene Lylandi-coniferen. De natuur als tegenstander is een geduchte. Dat blijkt in de film Daylight, die de geschiede nis zal ingaan als een klassiek rampenverhaal, waarbij ieder sprankje hoop op een uitweg door nieuwe tegenvallers de bodem wordt ingeslagen. Sylvester Stallone is de held te midden van bibberende stak kers van allerlei pluimage. Daylight begint met een catastro fe, die met eens erg onrealistisch is. Door een botsing ontvlamt een chemicalien-truck. Een steekvlam en een serie ontploffingen ver zengt talloze auto's met inzitten den. Als de rook is opgetrokken blijkt een handjevol geblakerde overlevenden opgesloten te zitten in een tunnel onder de Hudson-ri- vier. Onheilspellend gerommel geeft aan dat de constructie op in storten staat. Na een blunder is Kit Latura (Stallone) uit het Rescue 911 -team gegooid, maar nu kan hij zich rehabiliteren. Regisseur Rob Cohen en Stallone zelf hebben in het echt claustrofo bie Misschien hebben ze er daar door wel zo'n realistische vertol king van kunnen maken. De paniek werkt aanstekelijk, de kijker valt op 't puntje van z'n stoel van de ene schok in de andere Je vraagt je af wat Cohen zou kunnen doen met de vervaarlijk zwiepen de tuien van een Nederlandse brug.. De Jurk Regisseur Alex van Warmerdam behoeft geen introductie Met Abel en De Noorderlingen gaf hij zijn vi sitekaartje al af. De reacties op De Jurk waren echter wisselend. Het verhaal draait om een, de titel zegt het al, jurk Het gaat al fout bij het ontwerp van de stof' dat is gejat. De film volgt de jurk van episode tot episode, van het atelier van een perverse couturier tot de naar geestige woonomgeving van een dakloze vrouw die aan de winter kou bezwijkt. Op oer-Hollandse lokaties worden tragische voorval len beleefd, waarbij de verhouding tussen de seksen nog altijd een strijd blijkt. Pinokkio Het tijdloze sprook|e Pinokkio blijft altijd boeien. De romantische ver filming met muziek van Brian „Queen" May en Stevie Wonder maken het ook als volwassene een bezoekje waard. The Jim Henson Creature Shop (Muppets) tekende voor de titeldrager en dat staat garant voor topkwaliteit Voor aanvangstijden zie de agenda van deze krant. „Deze groeien in vier jaar zeker vier meter hoog." De aanleg van gezellige terrassen, is een zaak voor de horeca De herinrichting van de Groeneplaats is niet los te zien van de Burgwal en het park. Over een naam voor de rij bejaardenwoningen langs de Burgwal, opgetrokken in oude stijl, heeft de HV al een naam. De Holle- bol De opbrengst van de ondergrond kan bijdragen aan de herinrichting van het park De gedachten gaan uit naar een bewaakte fietsenstalling achter „Oosterhof Wonen", een volière en kleinveeparkje tegen de kerkhofmuur, die wordt onderhouden door de beheerder van de fiet senstalling. Om de reputatie van de Texelse bloembollen te versterken, bepleit de HV een fleurig bloe menperk in het park. Plan Piet de Graaf Oud-architect Piet de Graaf komt in aansluiting met z'n „Plan 2010 Groeneplaats en Park" met een variant. „Wijziging van het park moet worden losgekoppeld van de Groeneplaats", aldus de bijna 90- jange oud-Texelaar uit Bussum. De schets verschilt met veel van de eerste, alleen zijn haaks op de Burgwal meer paden in het park getekend. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op. De mensen wordt ver zocht deze spullen vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen worden ingeladen Komende zaterdag wordt oud papier etc. opge haald in de volgende straten: 4. Wilhelminalaan, Witte Kruislaan, Wagemakerstraat, Schoonoord singel en Burgerhoutstraat. De Koog Vrijdag wordt vanaf 19.00 uur oud papier opgehaald in De Koog en di recte omgeving leder wordt verzocht het papier tijdig gebundeld aan de straat te zetten Oudeschild: In Oudeschild wordt dinsdag 28 ja nuari vanaf 15,00 uur door "De Bruin vis" oud papier opgehaald, leder wordt verzocht het papier tijdig ge bundeld aan de straat te zetten. De Waal In De Waal wordt zaterdag oud pa pier opgehaald. Leerlingen, ouders en leerkrachten van de Redmer IJskaschool komen tussen 9.30 en 10.30 uur langs de huizen Oud pa pier kan ook worden ingeleverd bij de schapenboet in De Mars te Den Burg, naast het gebouw van Kotex (vóór 9 30 uur). Binnenkort komt de „Beschrijvint der inventaris van het doops gezind gemeentearchief" gereed Deze omvat de periode (1528- j 1625-1949 en beslaat ongevee 1000 nummers. Belangstellender^ kunnen nu al een exemplaar be stellen. Aan de beschrijving is een vierti |j naamlijsten toegevoegd: 1 een regis ter op de persoonsnamen, voorko™ mende in de inventaris: 2.een lijst var1 de voorgangers die in deze period: op Texel dienden; 3.een naamlijs van doopsgezinde families, geba seerd op „Texelse Geslachten" vail de heren Dijt; 4.een naamli|St van d! eerste groep dopers uit circa 1534 Het geheel krijgt een omvang va ongeveer 90 pagina's. Van deze archieflijst zal een bepert aantal kopieën (ca. 25) worden ge maakt. Wie tegen de kostprijs var f17,50 een exemplaar wil ontvanger dient -liefst voor 1 februari- contact c: te nemen met Wil Keyser (31 49 31 of Gerard van der Kooi 31 39 78) r t TVTexel besteedt in de uitzendin: r van zondag aandacht aan de com j mercièle plannen van het Maritiem e B Juttersmuseum Verder wordt eeïj kijkje genomen in de bowlingwerel; en wordt een reportage over d: „Nacht van de Ezelgedachteg uitgezonden. Kijkers krijgen ook eer voorproefje van het Weerkanaal er i tenslotte geeft een oud-gemeen teraadslid z'n mening over de manie - waarop de huidige raad functioneer! De uitzendingen zijn om 11 00 uui 14 00 en om 17.00 uur. In de RK kerk in Den Burg word zondagavond om 19 30 uur ee- gebedsdienst gehouden met a' thema ,,De eenheid van all*»' Christenen". Het is een dienst varw schrift en tafel. De voorgangers zij' ds. E.J Vledder en ds. F.J. Daane (ADVERTENTIE) Telefoon 11 48 90 Technici brengen nieuwe radar- en besturingsapparatuur aan in het stuurhuis van de Molengat. (Foto Dirk Kuiter

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 2