w „Relatie tussen bedrijf en loods 3 Eis van Pieter de Groot (D66): Werkdruk RO bedwingen met prioriteitenlijst Wat ik zeggen wou... Familieberichten 50 TEXELSE COURANT yy I Kosten riolering mogen in termijnen a worden betaald Fiets buit inbraak =- Mensen -E .Bestemmingsplan op perkament' Probleembedrijven van 23 gereduceerd tot 7 veehouderijen Groepscursus Mariska Coutinho promoveert op studie afstoting Voorstel gemeente: discussie met SBB over de Dennen Jan en Paula starten weer kinderbijbelclub Koger croissanterie wil verlegging as straat zelf betalen B en w: voorstel appartementen Hoorzitting over plan buitengebied Hamburger Harry „Verkeersproblemen vooral kwestie van mentaliteit" 'Fexelaartjes VRIJDAG 24 JANUARI 1997 Even op de plattegrond kijken is bij De Mars een hele loer. Automobi listen hebben bijna een tractor nodig om weer uit de slappe berm te komen. Het gevolg is dat menigeen z'n voertuig op de weg laat staan, wat gevaarlijke situaties oplevert. Een verstevigde inham, bi/voorbeeld van graskeien, zou een oplossing zijn (Foto Tessa van Daalen) „Van z'n lang zal ze leven niet." Op krachtige wijze verzette Pieter de Groot zich dinsdag tegen de bouw vergunning voor een loods aan de Maricoweg. De aanvraag is inge diend door Veltkamp beheer BV. /olgens De Groot heeft het bedrijf iele andere plannen met de schuur lan opslag van eigen goederen. Jaap Vlaming van GroenLinks had noeilijkheden met de opstelling van e Groot. ,.Dat is nou weer typisch Texels. Wat gaat ons het aan wat ze Jaar gaan doen? Het is bedrijventer- ■ein en een bedrijf vraagt om een oods." Dirk Terpstra (PvdA) begreep niet wat het spoedeisende karakter, n daarmee de aanleiding voor een rtikel 19-procedure was. Dat kon Vlaming hem wel uitleggen. ,,Er geldt Jaar een bestemmingsplan uit 1965. Dertig jaar oud, dan wordt het toch vel eens tijd? Wij hadden gewoon noeten zorgen dat het plan was ge actualiseerd 3e Groot heeft uit betrouwbare bron aegrepen dat TV Texel z'n studio in de ruimte wil vestigen. Hoewel hij een ;cj 34 Het gemeentelijk rioleringsplan is ai gisteravond door de Texelse poli tiek met gemengde gevoelens ont- rj- vangen. De plicht om zoveel moge- ga lijk panden in het buitengebied op a, het riool aan te sluiten, wordt een !r kostbare zaak voor zowel eigena- 0, ren als gemeente. II Het plan gaat er vanuit dat particulie ren maximaal ƒ6.000.- hoeven bij te dragen en bedrijven ƒ12 000,- Gis teravond bleek in antwoord op vragen van Paul Kikkert (Texels Belang) en. Erna Eelman (VVD) dat er extra kos ten mee zijn gemoeid De eigenaren n. moeten namelijk zelf de aanleg op III hun erf betalen. Het gedeelte van de warm plekje in zijn hart heeft voor de televisiemakers vindt hij dat er op in dustrieterrein een relatie moet be staan tussen het bedrijf en hun be drijfsruimte. „Je kunt toch wel nagaan dat dit niet klopt? Als Veltkamp voor opslag van aandelen een loods nodig heeft gaan de zaken wel heel erg goed De Groot bepleitte een harde opstel ling in deze zaak, daar er al schaars te aan bedrijventerrein is. In dit geval vond Vlaming dat onzin. „Zo'n stuk- kie? Hier wurm je echt geen ander tussen." Hij kreeg bijval van Dick Drijver (Texels Belang) die zelfs al een precedent wist. „Bij Schuijl On roerend Goed BV staat ook een gro te schuur..." Uit een schuur bij een huis aan het Schilderend is in de nacht van zater dag op zondag ingebroken. Een rode mountainbike van het merk Batavus wordt vermist. De waarde bedraagt ƒ1500,-. perceelgrens tot aan de bestaande riolering komt voor rekening van de gemeente Kikkert vroeg of de kosten konden worden gedrukt door zelfwerkzaam heid. Van ambtelijke zijde werd dat sterk ontraden. „Het graafwerk komt erg nauw bij omdat sprake moet zijn van een bepaald verval Misschien kun je nu kosten besparen, maar de problemen komen later op het bordje van de gemeente." Lichtpuntje voor de eigenaren is dat de betaling mag worden gespreid over een aantal jaren, net zoals de gemeente met de strandexploitanten is overeengekomen. Onduidelijk is nog welke panden als woning en welke als bedrijf zullen worden aangemerkt. Erna Eelman vond dat agrariërs tot de particulieren moeten worden gerekend. De ge meente heeft daar „nog geen pas send antwoord op". De gemeentelijke afdeling ruim telijke ordening komt om in het werk. Om overzicht te houden is een prioriteitenlijst gemaakt. In de praktijk wordt het meest aan gelopen tegen sterk verouderde regeltjes in nog niet geactuali seerde bestemmingsplannen. Als daaraan wat wordt gedaan ontstaat meer lucht. Ze staan net met meer op perkament, maar het scheelt niet veel De omschrijving wekte de lachlust op van de raadscommissie voor ruimtelijk en huisvestingsbeleid, maar bevat een schrijnende kern van waarheid. Tal van Texelse bestemmingsplannen zijn dringend aan actualisering toe Via een „paraplu-regeling" wil de afdeling verouderde regeltjes in alle bestemmingsplannen tegelijk aan pakken Dat zou al veel schelen. Het maken van zo'n paraplu is echter een hele klus, daar alle bestemmings plannen moeten worden uitgevlooid op onwerkbare regelingen. De bedoeling is dit voorjaar een uitgewerkt voorstel ter visie te leggen. Op de plank Omdat bij de provincie iets positievere geluiden doorklinken over woningbouw in kleine kernen, is het zaak plannen klaar te hebben Mocht er groen licht worden gegeven, dan wil de gemeente die kans meteen benutten. Vandaar dat de structuur visie „wonen in kleine kernen" als tweede op de prioriteitenlijst is geplaatst. Het uitbreidingsplan in hoofdlijnen Den Burg 1965 is met zijn ruim dertig jaar hoognodig aan actualisering toe. In maart wil de afdeling beginnen met dit bestemmingsplan, waar Den Burg Noordwest bij betrokken zal worden. In het najaar volgt de ter visie legging Een ontwerp voor het bestemmings plan bedrijventerrein De Koog heeft inmiddels ter inzage gelegen, dus deze procedure loopt Ook de uitbreiding van het bedrijventerrein van Oudeschild zit eraan te komen, maar deze klus wil de gemeente uitbesteden. De raadscommissie ROH miste een lijst met alle actiepunten van de afdeling. „Hoe kunnen we nou een keuze maken als we niet alles hebben?" verwoordde Dirk Terpstra (PvdA). Wethouder Schilling beschikte echter ook met over zo'n lijst. „Dit zijn de grootste knelpunten en hier hebben we een jaar onze handen aan vol." Het college heeft aan de term „ammoniakreductie" nieuwe in houd gegeven. Van de 23 veehouderijen die door de nabijheid van natuurgebieden de status „probleembedrijf" hadden, zijn er 16 van de lijst geschrapt. Dat is gebeurd na overleg met de landbouwers, waaruit bleek dat alleen voor de zeven resterende boerderijen in de toekomst problemen worden verwacht. Er zit grote variatie in de 23 bedrijven nabij zogenaamde verzuringsgevoe- lige gebieden. „Er zijn keuterboeren bij met een klein koppeltje schapen en gepensioneerde landbouwers zonder uitbreidingsplannen, maar ook zeven jonge en. dynamische bedrijven die niet meer kunnen groeien", constateert Kees Witte van de gemeentelijke afdeling Milieu Het college gaat zich op deze .bedrijven concentreren en probeert „maat werk" te leveren om voor hen de toekomst veilig te stellen Een en ander is nodig doordat het ammo- niakbeleids(reductie)plan van gemeente en provincie met tot een oplossing heeft geleid B en w hebben volgende week een gesprek met Gedeputeerde Staten Aanwezigheidscounselen wil zeggen elkaar ontmoeten in een groep om gevoelens en gedachten te verdiepen en veranderingen op gang te bren gen. Er is nog plaats voor enkele mannen Inlichtingen E Van Os tel. 0299-42 40 16 of K. Knook tel 31 65 21. Aan de HTS afdeling werktuigbouw is Dirk Pieter Slot (26) afgestudeerd Zijn stage-opdracht bij landbouw- werktuigenproducent Vicon in Nieuw Vennep stond in het teken van flexi beler produceren Het beviel zo goed dat Slot gelijk een baan heeft gekre gen bij dit bedrijf. Voorspellen, voorkomen en behan delen van afstotingsverschijnselen na een niertransplantatie. Op een studie oVer dit onderwerp zal oud- Texelse Mariska Kooijmans- Coutinho (41) op 19 februari pro moveren aan de Rijksuniversiteit Leiden. Om 14.15 uur verdedigt ze in het Academiegebouw aan het Rapenburg haar proefschrift dat de titel draagt „Predicting and preventing rejection after kidney transplantation; Immunohistoche- mical, functional and therapeutic approaches". Het tegengaan van afstoting is van doorslaggevend belang voor het suc ces van een transplantatie. De weten schap op dit terrein heeft zich zoda- De gemeente zou het liefst zien dat Staatsbosbeheer een openbare dis cussie hield met de Texelaars over de Dennen. De dunningswerkzaam- heden die daar momenteel worden uitgevoerd wekken veel beroering Velen zijn het niet eens met de visie die SBB heeft op de ontwikkeling van het bos. Leden van de raadscommis sie voor ruimtelijk en huisvestingsbe leid toonden zich voorstander van een dergelijk overleg. Zelf zouden ze er ook graag meer over te zeggen wil len hebben. Jan en Paula Brouwer zijn van plan om de veertien dagen in het Koger dorpshuis De Hof een kinderbijbel club te houden. Alle kinderen zijn welkom, maar ouderen mogen ook komen. Zondagmiddag om vier uur begint de eerste bijeenkomst. Vroeger hield het Texelse evan- gelistenpaar in alle Texelse dorpen bijbelmiddagen voor de jeugd. Toen het echtpaar zelf kinderen kreeg, werd het te druk en verwaterde dit initiatief. Wel bleven ze 's zomers doorgaan met activiteiten voor de kin deren van toeristen. Nu pakken Jan en Paula de draad weer op. Aanlei ding is dat zij iets willen doen voor de asielzoekersjeugd, maar ook hun Texelse leeftijdsgenootjes kunnen aanschuiven „Het wordt een vrolijk uur waarin Je zus liefde voor ons mensen centraal zal staan", aldus het echtpaar Dat betekent o.a. veel zingen, iets leren, een bijbelverhaal en samen bidden. Mariska Kooijmans-Coutinho. mg ontwikkeld dat de vooruitzichten met name bij niertransplantaties steeds beter worden. Tegenwoordig heeft ongeveer 87% van de patiènten één jaar na de transplantatie nog een voldoende functionerende nier. Vijf jaar na de transplantatie is dat ruim 70%. Ondanks het verbeterde resul taat gaan nog steeds getrans planteerde nieren verloren door afsto ting („rejectie"). De afstoting kan zich snel voltrekken maar is met medicij nen die het afweersysteem onder drukken, goed te behandelen Moei lijker ligt het bij chronische afstoting, waarbij de verkregen nier langzaam in functie terugloopt Patiènten moe ten levenslang met afweer- verzwakkende stoffen wórden-behan deld. waarbij rekening moet worden gehouden met bijwerkingen Men zoekt dan ook naar mogelijkheden om de bijwerkingen tegen te gaan Verder is de behandeling van afsto ting gediend met een zo vroeg moge lijke ontdekking. In het proefschrift wordt onder andere een onderzoek beschreven dat gericht is op tijdige herkenning van afstoting in nier weefsel. Dat getransplanteerde nie ren zo lang mogelijk hun werk doen is vooral belangrijk omdat er nog steeds een groot tekort is aan donor nieren. Mariska Coutinho, dochter van Bob en Aja Coutinho te Den Burg. werd 30 juni 1956 geboren in Oegstgeest. In 1974 haalde ze het Atheneum b di ploma aan het Johannescollege in Den Helder en in 1978 begon ze haar studie geneeskunde aan de Eras- musuniversiteit in Rotterdam. In 1985 slaagde ze cum laude voor het arts examen, was een jaar werkzaam als arts assistent in het Holy ziekenhuis in Vlaardingen en volgde aansluitend de opleiding tot internist in het Bronovo ziekenhuis in Den Haag en het Academisch ziekenhuis in Leiden. Tijdens de opleiding tot nephroloog (specialist nierziekten) verrichtte zij de studie waarop haar proefschrift is gebaseerd. Mariska Coutinho werkt tegenwoor dig als opleidingsmanager bij Excerp- ta Medica Medical Communications, een onderdeel van Elsevier Science BV. B en w moeten proberen een op lossing te vinden voor crois santerie De Stern, dat na de her inrichting van de Dorpsstraat een te klein terras heeft. Dat advies gaf de raadscommissie voor finan cieel. economisch en technisch beleid gisteravond aan wethouder Poster. De commissie had vooral oren naar het voorstel van exploi tant Otto Lindeman om het op nieuw wijzigen van de straat zelf te bekostigen. Lindeman maakt bezwaar tegen het verleggen van de as van de straat. Mede omdat het pand méér naar vo ren staat dan aangrenzende bedrij ven, houdt hij slechts twee meter over om tafeltjes neer te zetten. Dat is de afstand van de gevel tot de goot van de straat. Totaal is het terras 75 cen timeter kleiner geworden. Aangezien de exploitatie grotendeels afhankelijk is van de omzet op het terras, is dat een gevoelige aderlating Lindeman beroept zich erop dat hij op de hoorzitting over de herinrichting met goed is voorgelicht. Gisteravond kreeg hij steun van Erna Eelman (VVD) en Pieter de Groot (D66). Zij namen geen genoegen met de uitleg van Poster en zijn ambtenaren en vonden dat de gemeente in gebreke is gebleven. De Groot opperde dat Lindeman maar naar de burger rechter moet stappen als het college niet bijdraait. Vooral het argument van Poster, dat hij wel geprobeerd heeft te bemiddelen maar geen me dewerking kreeg van de overburen, was volgens De Groot en Eelman zwak „Lindeman heeft de oudste rechten", meende Eelman. Kees Hm (CDA) daarentegen vond dat Lindeman zich tevoren zorgvuldi ger had moeten informeren. Toch ging ook hij akkoord met het zoeken naar een compromis, evenals Peter Bakker (GroenLinks). Paul Kikkert (Texels Belang) stelde voor dat Lindeman de goot (volgens hem 60 cm breed) bij diens terras betrekt. Na afloop van de vergadering gaf Lindeman echter aan dat dat niet vol doende is. Liefst wil hij de as van de straat 60 cm opschuiven, zodat de overburen en hijzelf een terras van gelijke grootte hebben De kosten die hiermee gepaard gaan. circa ƒ15 000,-, wil hij eventueel geheel voor rekening nemen. In plaats van kampeerplaatsen kunnen boeren ook vergunning voor twee inpandige recreatie-appar tementen aanvragen. Er ontstaan echter problemen als het agrarische bedrijf wordt beëindigd. De PvdA deed al eerder een voorstel om de appartementen in zo'n geval toe te voegen aan de woningvoorraad en dat werd door de raadsleden enthousiast onthaald. Dinsdag vroeg Dirk Terpstra wie nu het initiatief neemt om deze regel op papier hard te maken. Wethouder Schilling beloofde dat het college de handschoen zal oppakken ,,We De provincie houdt op vrijdag 14 februari in De Lindeboom een open bare hoorzitting over het bestem mingsplan buitengebied. Degenen die bij Gedeputeerde Staten bedenkingen hebben ingediend, bij elkaar zo'n zeventig a tachting, krijgen volgende week een uitno diging. De hoorzitting begint om 13.00 uur en wordt voorgezeten door gedeputeerde Frans Tielrooij (ruim telijke ordening) moeten toch nog aan het repareren aan het nieuwe bestemmingsplan buitengebied, dus daar kan dit in meegenomen." Rnoen m lezers Builen verwoorde bjfcheid van 4- redactie Beste Harry, je begrijpt er ook totaal niets van Die hamburgers zijn helemaal met bedoeld om de goegemeente in geval van nood te waarschuwen Immers, die nood klokken hebben al veel eerder geluid, overigens zonder dat er iemand naar luisterde. Maar die prachtige bolussen zijn veeleer bedoeld als een totempaal der zotheid, een monument voor geflipte gemeente bestuurders. En er zijn, net als indertijd met de gele 100 km-bordjes op de vangrail of de carpoolstrook van May Weggen, weer een paar handige jongens die hiermee leuk hun zakken hebben gevuld. En de burger, die hiervoor op „strikt democratische wijze" heef gekozen en dit allemaal accepteert, verdient met beter dan het gelag te betalen. Jan A. Does. Oosterend De opkomst voor de discussieavond over verkeersknelpunten in Den Burg, georganiseerd door de dorps commissie in oprichting, viel gistera vond tegen. Slechts een tiental men sen had de moeite genomen om naar De Lindeboom te komen. Na opsom ming van een aantal punten, zoals het te hard rijden op de Bernhardlaande gevaarlijke kruising van deze weg met het Schilderend, de parkeerover last als de scholen uitkomen en fiet sers die in de Julianastraat in de knel komen, werd duidelijk dat ver keersproblemen vooral te maken hebben met mentaliteit. Of. zoals Jan Driehuis van de Texelse Veilig Ver keer Nederland-afdeling verwoordde: „We kunnen met heel Texel volbou wen met verkeersvoorzieningen ten behoeve van een aantal mensen dat categorisch weigert zich aan de re gels te houden." Mogelijke aanpassingen brengen ook altijd weer nadelen met zich mee, wat éen van de aanwezigen deed ver zuchten dat het misschien beter was om een psychiater aan te nemen, om de onaangepaste verkeersdeel nemers onder handen te nemen. De bijeenkomst bleef tamelijk vrijblijvend. il Wij zijn getrouwd! Marco van der Vis José Geertsma 22 januari 1997 V- \li ^Gisteren nog droomden ar we van een ventje1" i|' Joshua Michaël "Woensdag _22 januari 1997 19.14 uur 4250 gram zwaar Ruud Nooy Marrigje Barnard Sander, Mascha en llja Warmoesstraat 4 1791 CR Den Burg -© 315034 Allen die aan mij ge dacht hebben in het ziekenhuis, hartelijk dank! Ik zit nu in het verpleeghuis. H. M. Moonen Graag wil ik iedereen bedanken voor de bloemen, kaarten, etc. tijdens mijn verblijf in het VU en bij mijn thuis komst! Ronald Kleinveld Dit meisje wordt 27 januari a.s. Gefeliciteerd! Voor de vele blijken van belangstelling na mijn ongelukkige val op het ijs, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, wil ik U hartelijk bedanken. Wim Wiering, Den Burg Verbouwings stuntuitver koop Alle tops Suchita - Debbie Morgan nu 15,-. Alleen bij Bora Bora. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE op aanvraag. Verbouwings stuntuitver koop Bij Bora Bora, Levi's - Diesel - Replay jeans 75,-. De cursus werken met klei van Nesrin During be gint wo. 29-1. Tel. 318879. Ford Sierra 1.6, 3-drs., kleur blauw, 107.000 km Vraagprijs ƒ3450,00. Zien is kopen. Inl. tel. 322856. Barhorst Meubelhandel heeft iedere week iets nieuws, w o. gel. grenen eethoek, t.v -hoekkastje, vitrinekastje, buffet, com mode, rotan planten- tafeltjes, rieten fauteuils en div. matrassen. Maricoweg 2A, tel 312381/313055. Wij zijn zondags geopend, maar alle andere dagen van de week kunt u op afspraak bij ons terecht. „In de bloeiende heide" op Calluna park, tel 313791. T.k.a Stockar Formule 1, zonder motor, ƒ750,-, nr 5. Tel. 318827. Te koop 3-zits manoe bank, m. losse kussens Tel. 315171, na 18.00 uur. Supervoordeel-tarieven. KLM naar de USA. U kunt nog tot 2 feb a.s. boeken. Kom snel langs bij Reisburo Texel Holland International, het adres voor voordelig vliegen. Digitale'Satellieten - TV - Reparatie en Verkoop - SCT311 777. Bora Bora superstunt. Replay hemden van 189,95 voor 75,-. Van Berkel vleessnij machine - in goede staat ƒ500,- Van Berkel weeg schaal 50,-. Hema, tel. 314595. Verloren tussen De Koog en Den Burg: gouden oor hanger. Tel. 31 31 65. Het Maritiem- en Jutters- museum is het hele jaar door ook op zondag geo pend! Waar blijven de Texelaars? Wie wil er het komende seizoen vrijdags 2 appar tementen en 1 caravan verzorgen tussen 10.00 en 14.00 uur Goede verdien ste. Mantje, Mieterglop 11 De Koog, tel 317280. Onbeperkt voor-, hoofd en nagerechten halen van onze rijk gevulde buffet tafels. Diner-Buffet „In de bloeiende heide", iedere zondag vanaf 18 00 uur, tel. 313791. Mitsubishi L300 Long, wit, type 1990, i.g.st., vraagprijs 7250,-. Inl. 322856. Bij Hans van der Klift vind je snuisterijen die het wo nen weer aangenaam ma ken. Aangeboden voor perma nente bewoning: mooi 4- kamer appartement. Inl. 0222-319722 Boerenbont (oud) voor de halve prijs bij Hans van der Klift Combinatiereis La Palma Tenerife, vertrek 14 feb. voor 11 dagen. Alleen vlucht en boottransfer 695,-, inkl akkommodatie v.a. 995,-. Info en boekin gen Reisburo Texel Hol land International, want daar boek je je vakantie. CD Rom's natuurlijk bij Nauta CD. Is je haar ook zo futloos? Wij niet! Qnipp Kapsa lon, 312227 Texelpop op 14 en 15 maart. Laat zien wat je kunt en geef je op vóór 7 februari 18.00 uur bij Nils Lely, tel. 315126. Je kunt je erg onprettig voelen in je moderne func tionele interieur. Maar met leuke spulletjes van Hans van der Klift maak je het weer knus. Reinigingsset voor kera mische kookplaat met rvs krabber. Compleet 29,95 Keukencentrum Texel, Maricoweg 6, tel. 312447. Ook zondag hebben wij weer een heerlijk Diner- Buffet „In de bloeiende heide" op Calluna park. Reserveren, tel. 313791 Radio - TV - Video - Ver koop en Reparatie - SCT 311 777. Aanbieding. 19-Daagse rondreis Nieuw Zeeland met Nederlandse begelei ding. Vertrek op 6 en 27 maart '97. Prijs 4250,- p p inkl. vlucht, vervoer, uitstekende hotels, verzor ging I o Info en boekingen Reisburo Texel Holland International, want daar boek je je vakantie Sieme Wuis brengt (na 18 30 uur) de aardappels bij u thuis. O.a. Doré, Texla, Irene, Woudster,.. Bel 31 88 85 Waarom alleen blijven als het samen kan?Chr Relatiebureau „Samen op weg" werk discreet, via persoonlijke bemiddeling in meerdere regio's. Wilt u meer weten? Bel voor info. Enkhuizen: 0228-319147, Harderwijk: 0341-430586. Lid van het Genootschap RelatiebemiddelingsCon- sulenten. Heeft jouw band zich nog niet opgegeven voor Texelpop? Dat kan nog tot 7 februari 18 00 uur bij Nils Lely, tel 315 126. Te koop Ford Escort, 1300 I, 1982. Tel. 314339 Jeans damesmodel in stoned en bleached, lengte 28 en 30. Herenmodel stoned, lente 32 en 34, ƒ39.95 Rabbit Habit. Nieuw op koopvideo: Aladdin en de dieven- koning. Nauta CD Te koop: Ford Sierra, 2.0i, bj. '84. Tel. 313858 Te weinig zon gehad7 Huur een zonnehemel. Sunrent zonnehemels Tel. 310690 of 316232 Naar de wintersport? Neem een lamsbontjasje mee. Bontcouture Martin Karlas, Burgwal 29. Jeans damesmodel in stoned en bleached, lengte 28 en 30 Herenmodel stoned, lente 32 en 34, ƒ39,95 Rabbit Habit. Alle kleding 30% - 50% korting bij Treffers, Bin- nenburg 8. Alle jaarkalenders nu voor de halve prijs bij Bruna A.s. zaterdag live-muziek Intrude, Wtjewel De Koog Renault 5 Express, bouw jaar 1988, kleur blauw, trekhaak, apk. Alles in goede staat Tel 322856. Jeans damesmodel in stoned en bleached, lengte 28 en 30. Herenmodel stoned, lente 32 en 34, 39,95 Rabbit Habit. AJIe kleding 30% - 50% korting bij Treffers, Bin- nenburg 8 De hele wintercollectie kle ding 50% - 66% - 75% kor ting Boutique „Déja-vu", Weverstraat 38, Den Burg. Verbouwings stunt uitver- krp bij Bora Bora. Chiemsee trui van 69,95 voor 49,95. Chiemsee sweatshirt van 109,95 voor 35,-. Cadeaus, sieraden, horlo ges, halve prijs Boutique „Déja-vu", Weverstraat 38, Den Burg. Leggings Sust-lnsite van 49,95 en 59,95 voor 20,-. Alleen bij Bora Bora. Aktie bij De Vlier. 2 Mooie avocados voor 2,95. Smaakvolle champig nons, 1,95 p. ds.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3