KINDEREN WILLEN SPELEN IN EIGEN BUURT F amilieberichten TEXELSE J COURANT Amerikaans bedrijf :laimt naamTexel Tweede geval van nekkramp Statenfractie Groen Links bezoektTexel Pizza-bakker veroorzaakt brandalarm Grootjen wil serre aan 't Pakhuus Serre mag op bedrijventerrein Veltkamp mag schuur bouwen Negen gemeentelijke infopagina'sinTC 10t/m 15 maart lantjeT'Beton Jop rJexelaartjes DINSDAG 18 FEBRUARI 1997 in Amerikaans bedrijf claimt de lam „Texel" op Internet. Om ecies te zijn betreft het de nduiding texel.com, zoals die op digitale snelweg voorkomt, -■zelfde naam gebruikt Texel Info ■rvice (TIF) uit Den Burg als idrijfsadres (domeinnaam) op lernet. De Amerikaanse firma !xel Corporation dreigt nu met ridische stappen. Ook andere ■drijven zouden de naam van het land claimen. it is onwaarschijnlijk dat de jdrijfsnaam van de Amerikaanse ma verwijst naar het eiland. Het ligt eer voor de hand dat het een imenvoeging van enkele woorden is. Volgens de Nederlandse wet geving zijn geografische namen met beschermd. Volgens het Ameri kaanse bedrijf, dat zich beroept op het Trademarkrecht in de USA, is dat wel het geval met Texel.com. Volgens onbevestigde berichten zou ook sprake zijn van juridische stappen tegen het gebruik van de domeinnaam texel.net, zoals die door de VVV wordt gebruikt. Het com in de domeinnaam is van waarde doordat de gebruiker bij het veelgebruikte Internetprogramma Netscape alleen „Texel" hoeft in te toetsen om de gevraagde gegevens op het scherm te krijgen Ray Girbes van TIF beschouwt het als een flinke tegenvaller en heeft een advocaat in de arm genomen td Oosterend is voor de tweede er in korte tijd een geval van ikkramp geconstateerd. Ditmaal ■treft het een achtjarig meisje, bij e de huisarts de ziekte ndagmiddag constateerde. Het eisje is met een extra boot rergebracht naar het Medisch ïntrum in Alkmaar. Het jongetje it enkele weken geleden door ■kkramp werd getroffen, is middels weer volledig genezen. ok in dit geval gaat het om een geval an klassieke nekkramp (hersen vliesontsteking), dat volgens een eerste onderzoek waarschijnlijk door dezelfde bacterie is veroorzaakt. Een uitgebreider ondezoek was maandag nog niet afgerond Het meisje wordt behandeld met antibiotica Volgens dokter Van der Bent bestaat er geen verband met het eerste ziektegeval, maar is sprake van een opmerkelijk toeval Er is namelijk geen direct (huiselijk) contact geweest tussen de twee Oosterenders, die wel op korte afstand van elkaar wonen. Uit voorzorg krijgen gezinsleden van het meisje een antibioticakuur. Tot dusver wordt aangenomen dat het niet zinvol is andere Oosterenders preventief te behandelen. De fractie van Groen Links in Provinciale Staten brengt vrijdag 28 februari een werkbezoek aan Texel. Een aantal van de staten leden woont de kennismakings avond van de Texelse GL-afdeling bij, die om 20.00 uur in De Lindeboom wordt gehouden. In herberg Panorama aan de Schansweg kwam zaterdagavond om 18.00 uur het automatisch brandalarm in werking. Dat ge beurde toen in een keuken op de bovenverdieping medewerker George Hoeijen bezig was een pizza te bakken. De daarbij vrijkomende damp acti veerde een vlakbij het fornuis zittende sensor van het alarmsysteem. De (nieuwe) medewerker wist met hoe hij het alarm moest uitschakelen Dat gebeurde na zes minuten door assis tent-manager Rob van der Werf uit Den Burg, die een seintje van de alarmcentrale had gekregen. Ook de brandweer was snel ter plekke, maar hoefde uiteraard niet in actie te ko- men. De provinciale politici praten onder meer over het bestemmingsplan buitengebied. Het gezelschap neemt een kijkje bij het Tuureluursproject en praat met de dorpscommissies van Den Hoorn en Oosterend over de leefbaarheid op het platteland. Andere gespreksonderwerpen zijn: bereikbaarheid, openbaar vervoer, voorzieningenniveau en zorg. Wellicht komen ze erop terug 's avonds in De Lindeboom, tijdens de kennismakingsavond voor „oude" en „nieuwe" leden van Groen Links EcoMare-bioloog Arthur Oosterbaan huodt een inleiding over de stand van de natuur op Texel en de noodzaak (ol niet?) van natuurbouwprojecten Na de pauze houdt Jaap Vlaming een dia-presentatie over zijn reis naar Bolivia en Peru. ledereen is welkom en de koffie staat klaar. De familie Grootjen wil visrestaurant 't Pakhuus in Oudeschild uitbreiden met een serre. Omdat het beeld bepalende pand op de gemeentelijke monumentenlijst (en binnenkort wel licht op de rijksmonumentenlijst) staat, is het plan voorgelegd aan de Noordhollandse welstandscommis sie. Die geeft de voorkeur aan hand having van het huidige monument, maar vindt de uitbreiding toch aan vaardbaar. B en w denken er het zelfde over. De uitbreiding wordt dins dag 18 februari aan de raads commissie ROH voorgelegd. De serre die de familie Rutten aan haar huis op het industrieterrein van Oosterend mag bouwen, heeft inzake geluidsoverlast geen na delige gevolgen voor de omrin gende bedrijvigheid. Aldus rea geerde wethouder Schilling (ruimtelijke ordening en milieu) dinsdagavond op kritische op merkingen van Texels Belang. Wonen op bedrijventerreinen is een Een schuur voor opslag van registergoederen of niet, Joop Veltkamp mag de bedrijfloods aan de Maricoweg gewoon bouwen. „Want het is niet aan de gemeente om te bepalen wat er in een bedrijfspand gaat gebeuren. De studio van Joop van de Ende zit toch ook op een bedrijventerrein", aldus wethouder Schilling (ruim telijke ordening) dinsdagavond. De wethouder reageerde op de waar schuwing van Pieter de Groot (D66), dat Veltkamp de schuur zou gaan verhuren aan TV Texel. Zijn partij maakt zich zorgen over dat oneigen lijke bedrijfsactiviteiten en woningen steeds meer gaan overheersen op bedrijventerreinen. We moeten zeer stringent met dit soort vergunningen omgaan Anders bouwen we het ei land zo vol." De overige partijen deelden de zorgen niet. omstreden zaak. Wie een grote serre aan z'n huis bouwt hoort meer omgevingsgeluiden dan wanneer hij achter een goed geïsoleerde muur zit, wees Gerard Weijers (Texels Belang) op het risico van klachten over overlast Volgens Schilling is het verschil te verwaarlozen. Bij de geluidsmetingen stelt de gemeente de apparatuur namelijk op bij de voorgevel van het woonhuis. „Het enige verschil is dat de apparatuur straks drieëneenhalve meter dichter bij de geluidsbron wordt geplaatst. Dat maakt vrijwel niets uit. De serre is een prima voorziening aan elke woning. Een goedkope oplossing om veel energie te besparen Schillings argumenten overtuigde de raad. uit gezonderd Weijers. Vier keer is afgelopen jaar een ge meentelijke informatiepagina in de Texelse Courant verschenen. Onder de kop „Eilandberichten" werd in een geheel eigen lay out aandacht ge schonken aan diverse gemeentelij ke of algemeen voorlichtende onder werpen. De pagina blijkt duidelijk in een behoefte te voorzien, naast de gebruikelijke raadhuisadvertenties. Daarom wil het college dit jaar negen keer een dergelijke pagina laten ver schijnen. De raadscommissie voor algemeen en organisatorisch beleid mag binnenkort een oordeel vellen over dit voorstel. De Jantje Beton collecte Geeft u ooW I Met droefheid geven wij u kennis dat geheel on- Iverwacht van ons is heengegaan mijn man en lonze vader Willem Bouke Poede echtgenoot van Greta Poede-Eelman lop de leeftijd van 62 jaar. G. Poede-Eelman Auke Fred iTexel, 17 februari 1997 ISchansweg 1 J1791 LK Den Burg. Selegenheid tot condoleren donderdag 20 Jfebruari van 19.30 tot 20.30 uur en na de begra fenis in „Uitvaartcentrum Texel". Bernhardlaan |147 te Den Burg. JEen overdenking zal worden gehouden op vrij- Idag 21 februari om 14.00 uur in het uitvaart- Icentrum, waarna de begrafenis op de Algemene •begraafplaats zal plaatsvinden. I Plotseling is van ons heengegaan onze zwager |en oom Willem Poede echtgenoot van Gré Eelman de leeftijd van 62 jaar. Den Hoorn: W. Schuijl C. Schuijl-Eelman Purmerend. A. Kroeze-Eelman Den Burg: G. van Boven J van Boven-Eelman neven en nichten Plotseling is overleden onze beste vriend Willem Poede Je vriendschap zullen we erg missen. Wim en Marianne van der Vis Den Burg, 17 februari 1997 Op 14 februari overleed op de leeftijd van 75 jaar mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Cornells Vonk ridder in de Orde van Oranje-Nassau in goud Na een leven van deining en storm, heeft hij zijn anker laten vallen in de zee van de eeuwige rust. f Vaarwel... C. Vonk-van der Vis Jan en Lia Liane - Allard, Frouke Frouke t Willem en Netty Erik, Dave, Dunja Adrie en Ineke Cor, Klaas-Willem, Thijs Tine en Jaap Peter. Caren, Kim Texel, 14 februari 1997 Oosterweg 32, 1794 GL Oosterend. De begrafenis heeft heden plaatsgevonden op de Hervormde begraafplaats te Oosterend. Lieve opa Wat zal het stil zijn zonder u. We zullen u heel erg missen. Erik, Dave, Liane en Allard Frouke, Dunja en Patrick Cor, Klaas-Willem, Peter, Thijs, Caren en Kim Opa bedankt voor de mooie tijd die ik met u gehad heb. Je maat, Dave Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Cornells Vonk Arie en Annie Vonk Ilse en John Rianne en Robert Oosterend, 14 februari 1997 Plotseling is overleden onze zwager Cornells Vonk T. Zegel-van der Vis W. R van der Vis M.T. van derVis-van der Slikke J. Waaijer N. Waaijer-van der Vis Oosterend, 14 februari 1997 Rust zacht Cor Vonk Wij wensen Cornelia en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Artur en Kathe Kapplusch Oost, 14 februari '97 Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze buurman: Cor Vonk Wij wensen Cneel, de kinderen en familie veel sterkte toe. Fam. C. Daalder Fam. Kuiper Fam. Betsema Fam. Dijker Mevr. Kooger-Brouwer Fam. Kiewiet Kees en Eilen Witte Fam. Koning Fam. v. Nieuwkerk Fam. Zegers Kees Mosterd Fam. Huberts Fam. Kooger-Barhorst Fam. Kuiter Kees Dijkema Fam, Plaatsman Fam. Barhorst Fam. Brans Guurtje Roeper Mevr. Enuma Mevr. Drost Fam. de Smidt Jaap Verhoeve Nel Koorn Mevr. v.d. Vis Fam. Wintermans Fam. van Dijk Fam. Boot-Koopman Fam. Brouwer Fam. v. Tatenhoven Fam Boonman Fam. Leegwater Fam. v. Liere Fam. v.d. Vis Bertus Plaatsman Fam. C D. Vonk Bert Vonk Het doet ons verdriet om afscheid te moeten ne men van onze oud-schipper en werkgever C.Vonk Jzn. Zijn integriteit en betrokkenheid bij het bedrijf en zijn werknemers zal ons altijd bijblijven. De opvarenden van de TX 1 en de TX 2 Oosterend, 14 februari 1997 Op vrijdag 14 februari 1997 is overleden, op 75- jarige leeftijd, ons lid Cornells Vonk Zijn grote kennis en inzet voor zijn geliefde visserijsector zullen wij node missen. Wij wensen de familie sterkte toe dit verlies te dragen Namens bestuur en leden, Visserijvereniging D.E.T.V. Texel B. Daalder, voorzitter G. van der Slikke, secretaris Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons oud-bestuurslid Cornells Vonk Met waardering en dankbaarheid voor zijn grote inzet, zien wij terug op de 36 jaar, waarin hij als secretaris en voorzitter aan onze vereniging ver bonden is geweest. Wij hopen dat de familie kracht kan vinden om dit zware verlies te dragen Het bestuur en de leden van de Coöperatieve Inkoopvereniging van Visserijbenodigdheden op Texel. Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van onze lieve dochter en zusje Esmay Texel, 17 februari 1997 Jeroen en Janny Hin Dirk-Jan en Joëlle Wilsterstraat 29 1791 XR Den Burg S 312288 Op 16 februari 1997 zijn wij de trotse ouders geworden van Matthijs-Cees Wij noemen hem Matthijs Ron Blankevoort Mariëtte Blankevoort- Boot Laagwaalderweg 34 1793 ED De Waal - Texel Tel. 0222-310423 Heel gelukkig ben ik met de geboorte van mijn eer ste kleinkind Matthijs-Cees Zoon van Ron en Mariëtte Blankevoort oma Mary Heel blij zijn we met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Suzanne Zij is geboren op 16 februari 1997 Maarten-Jan, Marleen en Desirée Boon Duinroosstraat 1 1796 BJ De Koog S 0222 - 317212 Voor een bezoekje even bellen INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: 2,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- cxcl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXELAARTJE op aanvraag. Vrijdag 21 febr. a s. lezing Henk de Velde op De Krim vanaf 20 00 uur En tree 7.50 p.p. Leden CKZ en KZW gratis. 20% Korting op alle typen buitenzonwering tot 1 april Meijert Laan Zonwering en, tel. 318664. Wat is verhuizen in het leven Dat is pakken en dan gaan Wat is het einde van het leven Dat is gaan en alles laten staan Na een kort ziekbed is toch nog onverwacht over leden mijn lieve levenspartner, onze heit en opa Hendrik Andries Bruinsma op de leeftijd van 67 jaar Texel: Conny Steggerda: Trienke en Gerrit Oranjewoud: Anita, Erwin, Miranda Sieger en Hanme Fiona, Richard, Hans Sneek: Gea Heerenveen: André 14 februari 1997 K. van Heerenstraat 16 8442 GW Heerenveen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woens dag 19 februari om 12.30 uur in het crematorium „Heerenveen", Rotstergaastweg 45 te Heeren- veen-Nieuweschoot Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Er zijn nog enkele open plaatsen bij de internet- curcussen van de biblio theek. Bel 312743. Bouk 40 jaar. van harte gefeliciteerd. Niet verge ten Karsekoor' Het wordt vast gezelli. Café Chan- tant, iedere vrijdagavond v a. 21.00 uur in De Karse- boom. Tot ziens, Frans en Lies. Te koop: straattegels 30x30 cm 0,50 per stuk; partij dakpannen, tel. 317323. De Worsteltent zoekt per soneel voor het komende seizoen In de keuken: een aankomend kok en een afwasser die ook bij drukte hand- en spandien sten kan verrichten. In de bediening: ervaren per soneel achter de bar en in de bediening. Reacties, te lefonisch of schriftelijk, t a v. Annet of Wenny. De Worsteltent, Smitsweg 6, 1791 PG Den Burg. tel. 310288. Hans van der Klift heeft iets met tafeltjes. Oude massief eiken planten- en salontafels v.a. 40,-. Tk: Toyota landcrui- ser?? Custom, bj. 1986, Kmst. 186.000, grijs ken teken 6 cyl., 4 Itr., turbo diesel. Extra: lier, lucht pomp, 2 trekhaken Nieuw: velgen, banden, bladveren. Prijs ƒ17 500,- ex. BTW. Tel. 322600. T.k.: Ford Transit, bj. '78, 1 jr. APK. Tel. 315405 Wasautomaten en drogers, reparatie en verkoop, SCT 311 777. Cross country travel Het nieuwe programma met de avontuurlijkste rondreizen over de gehele wereld heb ben wij Haal het bij Reisburo Texel Holland International, want daar boek je je vakantie Wandelvakanties door de „Yorkshire Dales" 9 Ver schillende routes door dit zogenaamde James Herriott country". Haal de speciale brochure van North Sea Ferries bij Reisburo Texel Holland International, ook het adres voor aktieve vakan ties. Zonnebanken 311 777. SCT Met spoed te huur gevr.: woonruimte voor jong stel Tel 317168. Vrijdag 21 febr. a.s. lezing Henk de Velde op De Krim vanaf 20.00 uur. En tree ƒ7,50 p p Leden CKZ en KZW gratis. 20% Korting op alle typen buitenzonwering tot 1 april. Meijert Laan Zonwering en. tel. 318664. Er zijn nog enkele open plaatsen bij de internet- curcussen van de biblio theek. Bel 312743 Hew je 't al hoort...? Nel is met Arie trouwd! O, ja...? Weerom don? Nou. van wege z'n interieur netuur- lijk Dot komt bee Graaf fondaan Deer hewwe ze alles Van systeem plafonds tot floere en ok behang, gordienstoffen, glas. furref. sierpotten, de coraties enz Postweg 215, Kosdurrep. Tillefoon 316243. Autocross. T.k.: achteras van Opel Blitz, 350,-. Tel 318827. Te koop: Citroën BX 1.4 bouwjaar 1989, i.z.g.st. 7.250, tel. 312737 Ook aan de Bruids kinderen is gedacht op de bruidsshow op zondag 9 maart „In de bloeiende heide" op Calluna-park Videocamera's - verkoop en reparatie, SCT 311 777 Verhuisd van Dijkmans huizen 4 naar Schoudieck 13, 1791 WD Den Burg. tel. 322976: fam. C. Koop man. 20% Korting op alle typen buitenzonwering tot 1 april, Meijert Laan Zonwering en, tel. 318664 Badkleding. Nu laagste prijzen: 19. 39 en 49 gul den!! Mantje Sport. Carwash Postweg iedere dinsdag en woensdag. Progr. 2 voor ƒ7,-. Wie wil voor mij de wis sels en de eindschoon- maak doen van 2 vakantie bungalows? Goede belo ning. Tel. 314192. Goed tehuis gezocht voor cypers katertje, V& jaar oud, wegens ouderdom van zijn baasje. Tel. 317852, fam. Bijl. T.k.: partij gebruikte knappe tegels, 30x30x4V2 Tel. 315405 Vroeger stond een nacht kastje (met pot) naast het bed, tegenwoordig in de huiskamer. Hans van der Klift heeft er een paar te koop. Klaverjassen. Vrijdag 21 febr. een extra avondje gezellig kaarten in de Witte Burcht. Aanvang 20.00 uur. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, cd, satel liet, computer, camera, etc. Service Center Texel, 311 777 Goedkope vliegtickets van alle gerenommeerde airlines over de gehele wereld vindt u bij ons. Ook de supervoordelige KLM tarieven naar de USA. In formeer vrijblijvend over tarieven en voorwaarden bij Reisburo Texel Hol land International, want daar boek je je vluchten. Bremer Schilders Ooster end, Verlorenkost 14, tel 318229, fax 318718. Ver koop open ma. t/m vrij 16.00 - 18.00, za. 9.00- 13.30 en op afspraak. Verf waren Schilderskwaliteit. T.k.: Nintendo spel computer, incl. pistool, gamegeme, 6 spellen en nette opbergdozen, 1 jr oud., ƒ200,-. Tel. 315384 Trouwplannen? Kom zon dag 9 maart naar de Bruidsshow in restaurant "In de bloeiende heide" op Calluna-park. Radio, tv, video Verkoop en reparatie, SCT311 777. Donderdagmiddag begint de cursus naaimachine huisje maken. Er zijn nog plaatsen vrij. Atelier de Witte Engel natuurlijk. De helft is bij elkaar. Nu de rest nog. Maak wat over voor de concertvleugel. Bankrekening 3625.57 152 t.n.v Vleugel, Den Burg. Voelt u zich met uw haar wat verloren, na een be zoek aan Qnipp voelt u zich als herboren. Qnipp Kapsalon 312227. Opa, Kico, Willem, Jacob bedankt voor het mooi ma ken van mijn kamertje Dikke kus Elske. Hotel "De Zeven Provin ciën" vraagt een hulp voor het schoonmaken van het hotel Vanaf maart tot ok tober, tel. 312652 310158. Kein Bild? Kein Ton? Wir kommen schon! SCT 311 777 Last van kalk-aanslag? Magneet-waterontharders Gratis montage, 3 mnd. op proef Bel 313637. T.k.: Amiga 500 compu ter, incl kl.monitor, joy sticks, muis, uitbreiding en schijfjes, vr.pr 750,- Tel. 315384. Spetterprijzen op de zol der van Boetiek 22. O a. colberts van ƒ199,95 Nu ƒ50,-. Vrijdag 21 febr a.s. lezing Henk de Velde op De Krim vanaf 20.00 uur En tree ƒ7.50 p.p Leden CKZ en KZW gratis. Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen geopend. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end. tel. 318313. Ook voor laarzen en klompen. Carwash Postweg iedere dinsdag en woensdag. Progr. 2 voor ƒ7,-. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken alle soorten textiel. Bijv.T- shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als ge kleurde textiel. Zelf mee brengen van textiel is mo gelijk. Klaar terwijl u wacht Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken. Snel naar Nauta Foto of kantoorvak handel Langeveld en de Rooy. Aandelen TESO. Gevr aand. a ƒ5,-, ƒ1.250.-. Tel. 0251-655636. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224 Cocky's Kapsalon is maandags gesloten Ver der kunt u 5 dagen per week zonder afspraak te recht. De Koog, tel. 317575. Doe de gratis contact lenspassing Bakker Op tiek J A. Winnubst, tel 310676 Gezocht: meisjes van 7 - 14 jr. met zin in avontuur en spanning. Kom bij Scouting. Info: 315897. Laatste winterjacks nu v.a. ƒ75,- Mantje Sport. Baby geboren? Huur de 2 meter hoge ooievaar voor in de tuin, 2,50,- per dag. Ook leuk als kado! Ooievaar Service, uitge verij Langeveld de Rooy, tel. 362600. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen per week zonder afspraak te recht. De Koog. tel. 317575. Zaterdag en zondag even bij de vuurtoren kijken en dan kip met frites eten voor ƒ9,50 p.p. Zoveel als je lust In het Torenrestaurant. Weekend aanbieding. Kees Tesselaar, live mu ziek. Voor elk feest. Avond vullend. Tel. 319767 „DeTegelboet": open di. t m vr. 16 00 - 19.00. za. 09 30-12.30. Vliegwiel 4, Oudeschild, tel. 310455. Nieuwe collectie titanium monturen. Gratis oogtest. Bakker Optiek, JA. Winnubst, tel. 310676 Restaurant Vincent, sfeervol restaurant, gele gen aan het water Dage lijks geopend. Tel. 327123. Per 1 -3 permanent te huur: luxe 4-kamer apparte ment. Inl. tel. 319722. Zolder-leegverkoop bij Boetiek 22, o.a. blouses van 79,-. Nu ƒ10,-. T.k.: Opel Kadett station, bj '89, met lekke kop- pakking, 1.7d., t e.a.b. Tel na 18.00 u.: 322173 Gezocht: meisjes van 7 - 14 jr met zin in avontuur en spanning. Kom bij Scouting. Info: 315897 O'Neill, Mistral, Bad Boys sweaters nu 35 en 50 gulden Mantje Sport. Geschrapt uit het Texelse Telefoonboekje maar we blijven bereikbaar. Res taurant Het Oude Veer huis, tel. 312705 Café 't Vooronder, tel. 322893 (nieuw 'nummer) Privé Parkstr. 16 (Riny en Willem Roeper) tel. 314734.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3