I K WOU... V TEXELSE COURANT Ontluisterend Onaantastbaar? Wanbeheer Recreatief? Groen Zwart Dennen plat /interconcert KTF in De Koninghal Bijbelweek voor jeugd bedrijventerrein Nieuwe glijbaan voor jubilerende peuterspeelgroep Gemengd dubbel tennistoernooi Wat ik zeggen wou... Kar Vrije doortocht zanger Tesselaar na schietpartij Kledingmarkt in De Schakel J^edrijvig heid Klaverjasnacht in Eierlandsche Huis Brügemann zet bouwgrond nieuw bedrijf te koop Kampioenschap klaverjassen Zaalvoetbalsters pakken weer punten Beurs voor Texelaars met trouwplannen familieberichten fexelaartjes DINSDAG 25 FEBRUARI 1997 ïven van lezers |ndaag heb ik getracht het natuur- te lopen. Het is werkelijk [luisterend om te zien wat er heeft latsgevonden. Of er een tornado >r Texel is getrokken. En wat een locrisie! Als in het verleden dert- i waren geveld door een storm fd ach en wee geklaagd, lartoe Staatsbos,.beheer' in staat moet men met eigen ogen gaan ischouwen. De aanslag op het inenbestand is ronduit schandalig, recht lopen vele Texelaars te hoop en de kaalslag van hun „Dennen", imgetrokken door de zeewind is de de enige boom die de elementen :seerde En wat is er prettiger dan een regenbui de frisse dennen- ur op te snuiven. Bomen vormen ie natuurlijke longen, bemoeienis van de overheid in ze is groot. Als ik als particulier een >m uit mijn tuin wil neerhalen, heb sen vergunning van de gemeente dig, anders heb je een boete „aan ,x) <ont" Wat een zorg heeft deze a Srheid voor het milieu Maar waar ,xt[:|ijft die zorg nu? r, Hderlanders hebben de mond vol i de kap van tropisch hardhout en ontbossing van regenwouden. En gebeurt hier9 toerist blijft weg, lijkt me een juiste iclusie. Want Texel heeft in plaats méér, minder te bieden. Dat is rigens een trend die jaren geleden ngezet. Zie de horizonvervuiling de vesting Juliana op de Badweg, sloop van de paviljoens Noordzee Buteriggel, het vlakmaken van ilnhellingen op Kogerstrand en het irme parkeerterrein bij paal 21 it nostalgie denk ik ook graag terug Builen verantwoordelijkheid ran de redactie aan het kneuterige, maar o zo gezel lige Texels Museum van De Haan in De Dennen Vorig jaar verscheen in uw krant een weinig kritisch artikel over de mana ger van hotel Opduin Het ging om een prachtig natuurpad, dat wel, maar was datzelfde hotel er met debet aan dat een heel stuk bos werd platgelegd omdat het pad naar zee met vlak langs het hotel mocht lopen9 (Wat poen vermag.) Een andere bron van ergernis is hondenpoep op bospaden en het strand. De klant is koning, maar welke klant? De commercie viert hoogtij, ten koste van alles Misschien zou ik mijn ba kens moeten verzetten naar één van de andere Waddeneilanden om weer van de natuur te genieten, want Texel is dacht ik niet meer te redden. Jan Sierhuis (Texel-ganger vanaf 1955), Wormerveer Op mijn vorige brief - over het bos - kreeg ik véél reacties. Men belde zelfs naar Alkmaar om steun te betui gen! De emoties liepen af en toe hoog op, emoties van mensen die van het Texelse bos, De Dennen houden. In die reacties ging het niet om het dunnen op zich. ledereen begrijpt dat niet alle geplante bomen kunnen blij ven staan. Tegen het uitdunnen van een perceel met dennebomen was geen bezwaar, het gaat om het ge weld waarmee dit gebeurt, en de grote schaal Tien procent van de to tale oppervlakte betekent dat er geen deel van het bos is waar je er met mee wordt geconfronteerd als je een wan delingetje maakt. WTtSVAV3d -■ Hel dennenbestand op de hoek Gerrltslanderdilkje/Ploegelanderweg is weliswaar Hink uitgedund, voorbijgangers kunnen de geur nog steeds opsnuiven. Het dunnen is voor de wandelaar dus geen probleem Maar het weghalen van bijzondere bomen, zoals de oude sparren langs het natuurpad, elzen hagen, de sparren langs het fietspad ih het Botgras, daar heeft niemand begrip voor. Het zal jaren duren voor de geknakte en platgereden ondergroei van de gedunde gebieden zich heeft her steld Een aardig met mos begroeid duinpannetje op de Okusrichel is sinds de vorige dunning nog een zandgat Misschien is de recreatie- waarde van het bos straks hoger. Dat is afwachten. En' welk mooi is het mooist, en wie beslist daarover? Het is goed daar eens met alle betrokke nen over te praten - echt luisteren naar elkaar. De inspraakprocedure rond het beheersplan heeft bij som mige mensen frustraties achtergela ten. Er werd wel ingesproken, maar niet geluisterd, begreep ik. Misschien is het nu tijd om dat anders te doen. Eigenlijk zijn alle Texelaars betrokken bij De Dennen, en niet al leen de omwonenden. Maar praten heeft geen zin als het beheersplan onaantastbaar is. Ik heb begrepen dat dit de laatste commerciële dunning was Misschien kan het werk in het vervolg op een natuur vriendelijke manier worden gedaan. Was er ongeveer tien jaar geleden geen sprake van werken met paar den, dat goedkoper was dan met machines9 Tenslotte nog een uit spraak van een gepensioneerd bos- arbeiders. „Als wij hadden gedund, (Foto Gerard Timmerman kon je met zien dat we waren ge weest". De ondergroei bleef onbe schadigd en takken werden opge ruimd Dat is een heel ander gezicht dan de ravage die nu is aan gericht Irene Maas, Alkmaar Het zal wellicht bekend zijn. dat overheidsinstanties in principe met reageren op ingezonden brieven in de pers. Als dus achter elkaar twee bosbazen wél reageren, dan kan dat twee dingen betekenen: ze hebben daar geen principes meer óf men is bij Staatsbos eindelijk tot de conclu sie gekomen, dat er iets mis is in het bos, of liever „De Ruïne van Van der Spek". Ik houd het maar op het laat ste. De plaatjes in de Helderse krant van vorige week waren wel héél roos kleurig Gaat u maar eens kijken op de hoek Heidevlakweg/Paradijsweg, aan de Pachaweg of het laatste stuk Kwekerijweg bij de Ploeglanderweg. En last but not least hoek Bosweg/ Randweg, waar de Staat met tanks de slag tegen de bomen heeft gewon nen. Overal waar het Staatsbos Wan Beheer (vroeger SBB) heeft gewon nen, heeft Texel als geheel verloren. Hoe moeten we aan onze kinderen duidelijk maken dat SBWB voor tien tallen jaren ONS bos heeft verminkt9 Net als Klaassen en Van der Spek nu doen: ze met een smoesje de Ruine van Van der Spek (vroeger De Den nen) insturen? Ik ben van mening, dat SBWB aller eerst de tonnen rotzooi, die ze overal heeft neergesmeten, moet opruimen. Het restantje bos heeft anders tiental len jaren nodig om al die troep te con sumeren. Verder is te hopen, dat we dit jaar een bosbaas krijgen, die ook natuurliefhebber is. Want SBWB zal deze vernieler toch met in dienst wil len houden? Karei van Empel, Den Burg Als Nederlands staatsburger voel ik mij een stukje eigenaar van ons bos. Ik respecteer als zodanig de mede werkers die dat bos onderhouden. Hun kennis en deskundigheid kan ik niet toetsen, want ik ben een leek en mag mij daar met over uitlaten. He laas is voor mij als simpel burger zo'n instituut dus ook met met een klacht bereikbaar, want ik heb de kennis met Dat is mooi, want dan kun je je in een ivoren toren afschermen Ik schaar mij dus onder de „idioten" en als zodanig hoop ik dat u dit schrijven wilt afdrukken, zodat mijn kleinkinde ren later kunnen zien dat hun groot- Ach, erzijn heus wel voordelen op te sommen over het Hak-proces in De Dennen. Althans, met een beetje ge voel voor humor! Want eindelijk kun nen de Tesselse en toeristische bos- struikelaars nu eens verder kijken dan hun neus lang is. Prachtig toch. die vergezichten? Wat is daar nu op te gen? Straks kunnen we wellicht van uit de tent of caravan zien of het eb. dan wel vloed wordt! Bij het wande len in het bos zijn wegwijzers overbo dig, hooguit de windrichting aange ven is voldoende. Geen vermaningen aan de kinderen meer, want verdwa len is uitgesloten. Een voordeel is ook: waar geen hoge dennen meer staan, kan niks omwaaien. Niet zeuren over een mooi paadje bij „De Rovershut", want het is nu vrij wandelen geblazen. U weet wel. zo van: De paden op. de stronken in! Een nieuw Spel daarbij, voor de gehele familie, wordt onge twijfeld het „Stronken springen", En tenslotte zal alleen op het Blindenpad nog extra moeten worden vermeld: Dit is het einde van het loofbos, hier beginnen de stronken. Uit mijn relaas spreekt natuurlijk in de eerste plaats verbittering over de gang van zaken, maar helaas is het kwaad reeds ge- schled! J.P. de Jong. Amstelveen. vader heeft gereageerd. Een bos met mooie lanen wordt het niet; wel een „depri-bos" met kale takken, 5 maan den groen? Uitdunnen en beheer voor recrea tieve uitgangspunten? Nou, recreatief was het. Wij genoten van de dennen, 's zomers en 's winters groen en rus tig naaldhout met een lucht en atmo sfeer. Ik hoop dat mijn gevoelens overkomen en vraag: geef de dennen een kans! H.A. Mays, De Koog. snci r Koninklijk Texels Fanfare- Ips houdt zaterdag de jaarlijkse iteruitvoering. Het programma, arin alle secties uitgebreid voor voetlicht treden, bevat zoals iruikelijk voor elk wat wils. Igens traditie wordt de avond ge ïnd met een gezamenlijk optreden t alle geledingen, waarna het pro- imma voor de pauze afwisselend rdt verzorgd door majorettes en mband. Onder leiding van respec- 'elijk Erna Bousma en Henk Beijert >ben zij voor deze optredens een ital nummers ingestudeerd om oor oog van de toeschouwers te stre- i. Na de pauze is dan de beurt aan orkest van KTF, onder leiding van ink Meijer. Op het programma ato.m de „Little Suite No. 2", één i de nummers waarmee KTF afge- en najaar succesvol optrad op een idsconcours. Daarnaast kunnen toehoorders zich vermaken met tende en minder bekende, maar eds prettig in het gehoor liggende lodieën. De uitvoering vindt plaats Je Bgm. De Koninghal. en begint t om 20.00 uur. Kaarten a ƒ2,50, Jusief consumptie, zijn verkrijgbaar pegel (Marlen Classics), Weikoop 's avonds aan de zaal. Evangelische Commissie Ooster- houdt in de voorjaarsvakantie een lelweek voor de |eugd. Alle kinde- erjén uit de groepen 1 tot en met 8 zijn P al woensdag en vrijdag van 10.00 tot ?s 12.00 uur welkom in het Jeugdhuis Bn de Oranjestraat. Er wordt gezon- e pn, dia's gekeken, een bijbelverhaal ezen, geknutseld, toneel gespeeld [spelletjes gedaan. Vrijdagochtend irdt samen gegeten. Vooraf opge- is niet nodig en meedoen kost its Wie meer inlichtingen wil kan illen naar Immy Vlaming, tel. 31 89 Jeugdige bezoekers maakten meteen gebruik van de glijbaan. (Folo Frans Hopman) mgoorkijkjes." „Het doorkijkje naar de luigendijk mag met worden aange- it", stemde Dirk Terpstra (PvdA) in ,Het is beter als we de bestaande |nmte in en rond De Koog beter invul- Dan zijn er best nog wel plekjes Ivinden voor de strandexploitanten. vestiging moet voorbehouden zijn in verzorgende en dienstverlenende Irijven. Anderen kunnen best uitwij- In naar Den Burg of Oudeschild." |S|Hap Vlaming (Groen Links) verweet ''®t college selectief om te gaan met /a-het prijsgeven van agrarische grond. rey.Voor het ene stuk is elke meter hei lig en hiervoor is ineens wel ruimte, ftet lijkt wel alsof het er moet komen. e®1dat in het collegeprogramma staat 1 dat elk buitendorp een bedrijven- reintje moet komen." Hij waar- ihuwde ervoor met al sluipende het itengebied vol te bouwen. „Geen idrijven voorbij het Mienterglop 'ethouder Schilling zegde toe alle lumenten tijdens de hoorzitting te itrekken bij de verdere lokalisering van het bedrijventerrein. Zowel de i raad als De Koog kan zich er nog een keer over buigen. Het 10-jarig bestaan van peuter speelgroep 't Sterrekind is zater dag naar volle tevredenheid ge vierd. Een flink aantal bezoekers wist de weg naar het gebouw aan de Gasthuisstraat in Den Burg te vinden en zorgde voor een gezel lige sfeer. Niet alleen ouders en kinderen uit eigen kring, maar ook diverse anderen kwamen erop af. Letterlijk hoogtepunt voor de kinderen was de nieuwe houten glijbaan. De jeugd stond in de rij om er vanaf te mogen roetsjen. Het door één der ouders gemaakte speelobject was 's morgens aangeboden door het peuterbestuur. Hannelore Speelman, tien jaar geleden mede-initiatief neemster van de speelgroep, mocht de glijbaan onthullen. Dat gebeurde tijdens een bijeen komst voor genodigden, bestaande uit huidige betrokkenen en medewer kers van het eerste uur Penning meester Hans Purner maakte zelfs de volle tien jaar mee. Vanaf het begin was sprake van vrijwilligerswerk. Onder het genot van koffie en door de ouders gebakken cake haalden ze talrijke herinneringen op. „De ge schiedenis kwam weer tot leven", al dus Luud Lemstra, die momenteel samen met Alie Vlaming peuter leidster is. De speelgroep voor peuters begon als zaaltje in het Maartenhuis bij De Koog en kreeg later onderdak in de Vrije School in Den Burg. Daarna werd de groep ondergebracht in een eigen lokaal naast de school. „Een heerlijke plek. We hoeven ons niet aan te passen aan de 'grote' school, de peuters hebben hier een eigen dagritme", vertelt Lemstra De kinderen, van 2Vz tot 4 jaar. worden opgevangen in twee groepen van maximaal twaalf. Elke groep heeft een juf, geassisteerd door vaste helpers. De animo was de afgelopen tien jaar prima, gemiddeld tien kinderen per groep In de Stappelandhal houdt de All Sport Stichting zaterdag 8 maart van 19 00 tot 23 00 uur een gemengd dubbel tennistoernooi, ledereen speelt drie wedstrijden van 40 minu ten en met een vaste partner. Er wordt gespeeld in de categorieën D1 en C en in D2 en E. Deelname kost een tientje De inschrijving sluit op 6 maad of wanneer het maximale aan tal dubbels is bereikt. Jook Khandekar met meer trek ken... denkt Klaas. (K. Smidt. Den Burg Tijdens de fatale schietpartij zaterdagnacht in en bij discotheek The Drome in Heerhugowaard be vond zanger Kees „Tesselaar" Klaassen uit Den Hoorn zich slechts op vijftig meter afstand. Kort na zijn laatste toegift in de na burige dancing Marlène. brak de hel op straat los. „Het was net wild west", zo maakte Klaassen van nabij mee. „Mijn eigen optreden, waarbij ook Sugar Lee Hooper van de partij was, was één groot feest. Om twintig voor twee was ik klaar, om drie uur was het sluitingstijd, evenals in The Drome. Mazzel dat ook wij een uur langer mochten doorgaan Nu zat ik nog bin nen toen verderop de schietpartij ge beurde Schoten heeft hij niet gehoord, wel de paniek daarna. „Ambulances, hol lende mensen, politie We hebben maar even gewacht. Al snel hoorden we dat er doden en gewonden waren gevallen." Klaassen had het geluk dat zijn auto De Hervormde Vrouwendienst Den Burg houdt donderdag 6 maart van 9 30 tot 12 00 uur en van 13.30 tot 16 00 uur in De Schakel de jaarlijkse kledingmarkt. Behalve kleding zijn in het gebouwtje naast de NH-kerk aan de Binnenburg ook zelfgemaakte kaaden te koop en wordt een ver loting gehouden. Koffie en thee staat klaar. De opbrengs is bestemd voor het restauratiefonds van de Her vormde kerkvoorgdij. Wie goede spullen wil afstaan, kan deze maan dag inleveren in De Schakel tussen 9.30 en 12.00 uur en woensdag 5 maart van 10 00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur achter de dancing stond. Peter van der Struis uit Den Burg, die als collega van Klaassen het optreden bij woonde, had zijn voertuig echter voor The Drome geparkeerd Midden in het schootsveld, maar de auto bleef van kogelgaten gevrijwaard. Van der Struis had geen legitimatie bij zich, maar mocht desondanks snel vertrek ken. Terwijl de politie de omgeving afzette en alle aanwezigen aanhield, gaven ze (oud-politieman) Klaassen én Van der Struis toestemming om weg te rijden. Liefhebbers van lang kaarten tot diep in de nacht kunnen binnenkort hun hart ophalen. Zaterdag 15 maart is in het Eierlandsche Huis weer de „Klaverjasnacht van Texel". Wie wil meedoen moet zich met vaste maat opgeven vóór 10 maart via tel 31 65 07. Deelname kost ƒ12,50 per per soon (inclusief koffie, brood en soep). Vanaf 19.30 uur worden vijftien par tijen gespeeld, onderbroken door een pauze na de vijfde en tiende partij Voor de deelnemers is de keuken de hele nacht geopend. Vermoedelijk is de kaartmarathon om circa 7.00 uur ten einde, waarna de prijsuitreiking volgt. Voor de beste kaarters staan bekers klaar Ondernemer Sjef Brügemann uit Den Burg ziet mogelijk toch af van de vestiging van een nieuw bedrijf op het industrieterrein aan de Abbewaal in Den Burg. In de krant van afgelopen vrijdag bood hij de grond te koop aan. „Omdat ik nog geen zekerheid heb dat ik op 1 maart over een hinderwet-vergun ning beschik", aldus Brügemann. Eerder deze maand kwam Brügemann in het nieuws toen hij dreigde zijn plan in te trekken Hij vond dat de afdeling milieu zijn aan vraag nodeloos vertraagde. Tijdens de raadsvergadering stelde De Groot Nog drie klaverjaskoppels zijn in de race voor de Texelse titelDe eindstrijd is vrijdag vanaf 20.00 uur in De Linde boom. Het duo Vlaming/Hendriks heeft 476 punten voorsprong op Fenny Hopman en Gerda Veeger. Maar met slechts 34 punten daarach ter zijn Piet Moree en Bart Weijdt ook nog in kansrijke positie En als één van deze drie koppels een slechte avond heeft, dan kunnen Rens Kampstra en Truus Witte zich naar een podium klassering vechten. De verwachting is dat de einduitslag rond 23.30 uur bekend is. (D66) hierover vragen Wethouder Schilling beloofde snel met de onder nemer in contact te treden. Dat ge sprek kwam de volgende dag tot stand. Na afloop liet Brügemann we ten genoegen te nemen met de uit leg. .Maar het duurt me nog te lang", zo stelt hij nu. „Gezien mijn ervaringen het afgelopen half jaar met diverse gemeentelijke afdelingen denk ik dat de volledige hindernisbaan nog niet is genomen. Om kostbare tijd te be sparen heb ik intussen overeenstem ming bereikt met een gegadigde, zo dat ik snel kan vertrekken als de vergunning er na de gestelde termijn niet is." Brügemann zegt serieus bezig te zijn om elders, mogelijk zelfs in het bui tenland, het bedrijf te starten. Wie de gegadigde is. wil hij nog met zeggen. Het dames-zaalvoetbalteam van Klif heeft de afgelopen tijd goede presta ties geleverd. Tijdens een sterk bezet toernooi in Stedebroec om de „Klaas Weeteling"-bokaal legden de Texelse dames beslag op de derde plaats. Ze verloren geen duel, maar struikelden in de kruisfinales na strafschoppen. Klif slaagde zelfs het ijzersterke Wa tervogels uit Den Helder met 2-0 te verslaan. In de competitie ging het eveneens voor de wind. Old Stars werd in sporthal De Brug met 6-3 aan de zegekar gebonden. De wedstrijd tegen hekkesluiter Fitt Groen uit Sint Pancras verliep moeizamer. Na een 2-2 stand bij rust won Klif met 3-2 In restaurant „In de Bloeiende Heide" bij Calluna is zondag 9 maart een grote bruidsshow, waarvoor nu al kaarten verkrijgbaar zijn bij de Dio- drogisterijvestigingen van Mets in Den Burg en De Koog en bij Vismans' warenhuis in De Cocksdorp Ze kos ten ƒ15,- (inclusief welkomsdrankje). Erzijn twee optredens: om 12.00 uur en om 15.00 uur Bruidshuis Esmeralda uit Schagen laat zes mannequins, twee dressmen en twee bruidskinderen het nieuwste uit de collectie tonen, evenals avond kleding. Tevens zijn de Texelse bedrij ven Bloemisterij Van der Wal, Banket bakkerij Ofrein, Fotografie Simon Smit, Drukkerij Langeveld en de Rooi|, Ruud Boom Catering Service, Holland International Reisburo, Dio drogisterij Mets, Sunrent Zonnehemels en Bosma Babyface vertegenwoordigd met een stand. Bezoekers kunnen meedoen aan een prijsvraag. Hallo, hier ben ik dan! Mijn naam is Bridget Ik ben geboren op 21 februari 1997 en weeg 4080 gram Mijn trotse mama en papa zijn Linda Vossen en Gorden Filius Gasthuisstraat 36, 1791 GM Den Burg. S 322214. Wilt u mij komen zien, bel dan even, anders slaap ik misschien. INLEVEREN': maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 1 7.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXEL AARTJE op aanvraag. Uitverkoop! Honderden CD's en koopvideo's halve prijs of minder. Nauta CD. T.k.a.: 100 pak gerste stro Tel. 318459 Bedankt Bouk, Jos, Douwe, Corrie, Joyce, Jacqueline, Willem. Janet en Dirk, oftewel het Karsekoor. We gaan naar Zandvoort Tot vrijdag in Café Chantant De Kar- seboom. Iedere vrijdag avond v a 21 00 uur. N.t.v. Cees en Tim Kok, zusters en zwagers. Tot ziens! Frans en Lies. Storm wind of regen, met een goed geknipt kapsel kunt u er beter tegen Qnipp Kapsalon, 312227 Uitverkoop! Honderden CD's en koopvideo's halve prijs of minder. Nauta CD. Texelse schapenkaas geitenkaas. De Vlier, Ho- gerstraat, Den Burg A.P.S. nu ook in 1 uur klaar' Combi Nauta, Park straat 9. Den Burg. Canada met Martinair. Nog tot 1 maart a s. vroeg- boektarieven, Toronto v a. 598 -. Calgary/Edmonton v.a. 720,-. Ook mogelijk heden met Canada 3000 en Air Transat Informeer bij Reisburo Texel Hol land International want daar begint je Canada vakantie. Alleen a s. woensdag: 2 films halen, 1 betalen (behalve dagfilms). Nauta CD. De Zonnebloem regio Texel wil iedereen bedan ken die mee heeft gehol pen de feestmiddag van zaterdag 22 febr, jl te doen slagen. M n dr en mevr. Eissen, firma Hans Boom, Gerard en Truus Kuip. De chauffeurs en alle medewerk(st)ers Te koop Thomas off the road brommer, 550.- Tel 312652. Sieme Wuis brengt de aardappels bij u thuis: Doré, Premiere, Gloria, Bildtstar, Texla, kene of Woudster. Tel. 318885. Kodak Express 1-uur Fotoservice Topkwaliteit uit eigen kleurenvak- laboratorium Met gratis al bum/indexprint! Combi Nauta, Parkstraat 9. Den Burg T.k.: betontegels, 30x30 banden, p st. 0,30. Tel. 316346. De collectie schilderijen, aquarellen en tekeningen van Blok van der Velden breidt zich steeds meer uit. Maar Hans van der Klift zou het toch wel prettig vinden zo nu en dan iets te verkopen Alleen a.s. woensdag: 2 films halen, 1 betalen (behalve dagfilms) Nauta CD. Texelse schapenkaas geitenkaas De Vlier, Ho- gerstraat, Den Burg Zonnebanken, 311 777. SCT De Vriendenkring Half Den Hoorn speult mee! T.k. gasstellen, 4-pits, stof zuigers. boodschappen- karretjes, bedlampjes en div. hang- en wandlampen. Alles voor een beetje Tel. 310675. Al trouw je nog lang niet. kom je toch vergapen aan de nieuwe bruids- en bruidegomcollectie op de Bruidsshow. zondag 9 maart in „In de bloeiende heide" op Calluna-park. Foto op T-shirt. Perfect van kwaliteit en snel klaar' Combi Nauta. Parkstraat 9, Den Burg „Iedereen is welkom" op de kennismakingsbijeen komst van Groen Links Texel op 28 februari om 20.00 uur in De Linde boom. Last van kalk-aanslag? Bespaar 450,- per jaar Magneet-waterontharders. Gratis montage, 3 mnd. op proef Bel 313637 Wasautomaten en drogers, reparatie en verkoop, SCT 311 777 Voor een perfecte, en voordelige kleurenkopie Combi Nauta, Parkstraat 9, Den Burg. Let opl Horecavakbeurs op 11 maart in 't Stappe- land.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3