Heuvel scherprechter ATB-kampioenschap Lutz Lohse evenaart record Minne Goënga Koenen gaat zwemles geven in Singapore Afscheid met rode kaart aalvoetbalprogramma Meer uren aquajoggen TEXELSE^" couRANT Foutjes funest voor Oosterend 't Cafeetje verrast met dartnederlaag Marieke Bakker wint menwedstrijd Voetbalprogramma Bridgers houden „horecadrive" Royale nederlaag voorTevoko Voetbaluitslagen Kampioenschap badminton eerlijk" crosskampioenschap: ir man Dick van der Weide werd nipte voorsprong op de verras- pi sterke Bos en Duin-gastheer Koenen kampioen bij de heren ranen. Bi| de heren tot 40 jaar !5,j9ep Lutz Lohse voor de derde keer rij de titel. In de 13-jarige historie deze loop kwam Lohse met zijn op gelijke hoogte met Minne mga. elk met vijf titels. (De overige 27,|mpioenen waren André Brouwer in ■6, Gerhard Jager in 1989 en Theo ^ichimon in 1990.) Lohse be- |rde na afloop de geringe tegen- id Hoewel hij minder heeft ge- hd en moeite had met de jveltjes. liep hij makkelijk naar de rwinning „Er zijn nauwelijks lo in de leeftijd van 20 tot 30 jaar", gde hij de vinger op de zere plek. ij de prijsuitreiking ging de jeugd met miodige bekers naar huis: ook de Miaars van de trimloop-competitie, (■Atletiekvereniging Texel afgelo- M winter hield, mochten hun tro- Bn in ontvangst nemen. Bende zondag kunnen de Texelse pers weer oefenen voor de „60 van I" op tweede Paasdag Ditmaal It de tweede etappe van de „60" ;end. De start is om 10.30 uur op 71 hoek Oorsprongweg-fietspad 1 ™s De Slufter. Istand trimlopen t/m 12 jaar: Jongens |van Zoonen 2 Ramon Noorlander3. Bart man, Meisies: 1 Eva van Zoonen 2 pilla Noorlander. lagen open Texels crosskampioen- jftp: Jongens t/m 12 jaar, 1 2 km 1 Steven ■Vliet 4.55 (parcoursrecord). 2 Ramon pander 4 58,3. Jip van Zoonen 5.05 Meis- t/m 12 jaar, 1 2 km 1 Priscilla Noorlander msdag 26 februari: 10 Rab Bouwmat.2-Texel'94 3 !0 Klif 5-Gempo 1 |10 Rab Bouwmat.3-Mantje 2 )5 De Krim 4-De Koog 3 ildienst: Oosterend •nderdag 27 februari: J.00 Texel'94 6-Texel'94 5 iO Rab Bouwmat.2-Casino 2 10 NIOZ 1-De Krim 3 IO De Koog 4-Mantje 3 Ildienst: NIOZ dag 28 februari: 15 O'end C2-Texel'94 C3 -5 Casino C1 -Oosterend C1 IO Oosterend 1-Casino 2 >0 Texel'94 2-Klif 2 >5 De Krim 1-Jelleboog 3 15 Klif 1-De Koog 1 IO Casino 1-De Krim 2 10 Jelleboog 1-Jelleboog 2 Idienst: De Koog zwemparadijs gaat het aantal i voor aquajogging uitbreiden, lelangstelling voor deze natte Iditietraining in Calluna is der- ite hoog, dat een wachtlijst pest worden aangelegd. Met in- ing van 6 maart wordt ook op inderdag van 10.30 tot 11.00 uur luajoggen gegeven. i aquajoggen worden verticaal drij- tnd in een 'wetbelt' de spieren ge- tfend De training staat onder lei- ng van medewerkers van Calluna, een speciale opleiding hebben ivolgd. De oefeningen trekken we- ilijks 200 zwemmers. Om zoveel Pgelijk mensen kennis te laten ma- •n.met deze sport, is gekozen voor i uitbreiding. Ook op andere tijden in de inleiding aangegeven, is '9 plaats vrij. Opgave bij Calluna ïl. 31 78 88). Jongens t/m 16 jaar, 2.9 km 1. Jan Dankers 11 34, 2. Jaap Witte 12.23, 3. Sebastiaan Ran 12 30 Meisjes t/m 16 jaar, 2 9 km 1 Nienke Eilander 12 52 (p r Recreanten 5 8 km 1 Harry Kmgma 24.00, 2. Theo Legierse 27 34, 3 Martien Baars 27 50 Dames senioren 5 8 km 1 Natascha van der Vis 25 18 2 Roelie Zandee 33 02, 3. Evaline van Weerlee 35 05 Dames veteranen 5 8 km 1. Hanny van der Weide (Den Helder) 26.35 (p r 2 Corrie de Jager 28.59, 3 Tilly Eelman en Erna Kuip 31.00. Heren senioren 8 7 km: 1. Lutz Lohse 30.30; 2 Jan Zijm 34.20; 3. Herman Ploeger 36.10; 4 Dave Huizinga 37 56; 5 Rob Teisman 38.53. Heren veteranen 8.7 km 1 Dick van der Weide (Den Helder) 34.03, 2 Rob Koenen 34.07, 3. Albert Hoven 35 31 DINSDAG 25 FEBRUARI 1997 Op het bochtige parcours op recreatieterrein 't Kerckeland diende de heuvel zaterdag als scherprechter: een hindernis die in het verloop van de wedstrijd steeds meer zeer deed. Maar ook (slaagden veel deelnemers na afloop over de modderige stukken, waar de fiets als het ware in de grond werd gezogen Al met al was het Open Texels kampioenschap ATB een waardige afsluiting van het winterseizoen. De Texelse renners reden de afgelo pen maanden elke zaterdag in het bos. De ene week trainen onder lei ding van Theo Boom en Simon Appel, mee een constant seizoen en goede voorbereiding beloond zag In de slot fase reed Zijm weg bij Yvo Witte uit De Waal Deze talentvolle junior moest zijn inspanningen bekopen, maar kon nog wel de zesde plaats behouden. Oud-Texelaar Hans van Osch uit Alkmaar werd keurig ze vende Voor een klein Texels succes zorgde Loek van Vliet, die als beste veteraan eindigde, vóór Theo Boom De jeugd en dames startten gelijk. De Texelse favoriete Natascha van der Vis moest het afleggen tegen de be kende triatlete Katinka Wiltenburg. Kim Kooger eindigde verdienstelijk als derde Bij de junioren werd vol gens verwachting Evert Rikkenberg kampioen Hij kreeg echter felle te genstand van Robert Bakker die tot op het laatst wist bij te blijven Uitslagen: Heren-senioren 1 Ed Scholte; 2.Willem Mulder; 3.Frans Kmgma; 4.Jordy Vinke, 5.Jan Zijm Texelaars: 6.Yvo Witte. 7 Hans van Osch, 10 Rien Brouwer; 14 Willem van Tatenhove: 16.0tto Goënga; 17.Menno Goënga, 20.Roel Bakker; 21.Guido Betsema Veteranen: I.Loek van Vliet; 2 Theo Boom; 3 Dirk Vinke; 4.Benno Bakker; 5 Rmus Kooger Dames 1.Katinka Wiltenburg; 2.Natascha van der Vis; 3.Kim Kooger Junioren 1 Evert Rikkenberg, 2.Robert Bakker; 3.Robert Jan Appel; 4.Sebastiaan Ran; 5.Erwin Goënga, 6.Jasper Buis. In de finalepoule van de dartcompetitie heeft 't Cafeetje in eigen huis een verrassende neder laag geleden tegen W'tjewel 2. De Zwaan 1 toonde zich oppermach tig tegen het tweede van De Zwaan. 't Cafeetje leidde na de 501 singles met 2-1 dankzij ijzersterk spel van Willem de Kort. Met een finish van 94 punten onderstreepte hij z'n vorm. Pieter Mosk won overtuigend van runner up Bas van Elk, terwijl Jan Bloem (het nieuwe talent van 't Cafeetje) zijn meerdere moest erken nen in Jan van Hoek. In de 501 doubles trok W'tjewel de stand recht tot 3-3. zodat de tac-tic voor de zoveelste maal de beslissing moest brengen In een uitermate spannende partij trok W'tjewel uitein delijk aan het langste eind (eindstand 5-3). In de troostronde wierpen ze tegen de dames van Slock 2, On danks een goed gooiende Menno Timmer, liepen de dames in de 501 singles en doubles uit naar een 4-2 voorsprong. Ook de tac-tics werden een prooi van de dames, zodat de eindstand 6-2 in het voordeel van Slock 2 uitviel. In de andere troost ronde boekte Krim 1 een 6-2 overwm- Met haar Fjordenpaard Jesper heeft Marieke Bakker zondag de vierde menwedstrijd om de Jaap de Graaf- bokaal gewonnen. Joop Noom en Frits Witte werden met hun Friezen Thunder en Jelmer respectievelijk tweede en derde. Elke menwedstrijd bestaat uit twee onderdelen: de dressuurproef. waarin allerlei figuren in stap en draf gereden moeten worden, en de vaardig- heidsproef waarbij elke deelnemer een parcoursje tussen kegeltjes door binnen een bepaalde tijd aflegt Jury lid Lysbeth Woudstra vindt het erg belangrijk dat een paard goed afge richt is en lenig genoeg om alle wen dingen goed te kunnen uitvoeren Dit vergt veel oefening. Marieke Bakker houdt zich bezig met verschillende hippische disciplines. Daardoortraint ze veel met Jesper, waarvan ze vooral in de dressuur profijt heeft. Zes menners reden de vaardigheids- proef foutloos binnen de tijd. In de afsluitende barrage speelden de ze nuwen toch op en lieten slechts twee deelnemers alle kegels liggen. John van der Zwaag met Wendy was iets sneller dan Marieke Bakker met Jesper en vergaarde de meeste pun ten voor de barrageprijs. Marieke Bakker presteerde het best in de dressuur, reed een foutloze vaar digheid en eindigde daardoor als eer ste. Frits Witte behaalde het op één na beste resultaat in de dressuur, maar gooide er een balletje af in de kegeltjesproef. en moest daardoor Joop Noom voor laten gaan in de uit slagen Frank van Lare en John van der Zwaag bleven beiden foutloos in de vaardigheid en werden vierde en vijfde. In het tussenklassement gaat Joop Noom aan kop, op de voet ge volgd door Marieke Bakker en Marit de Leeuw-, Frits Witte en John van der Zwaag staan vierde en vijfde. Op 23 maarl volgt de vijfde men wedstrijd en op 6 april de finale. ning op de dames van W'tjewel. Dit team. met invaller John Vlaming, stond na de 501 doubles en singles met 4-2 achter en raakte in de tac-tics verder op afstand. De finalepartij tussen Zwaan 1 en Zwaan 2 mondde uit in een machts vertoon van eerstgenoemde. Het team kende geen zwakke plekken en versloeg het tweede met 8-0. Het hoogste beurtgemiddelde was met 52,88 voor Nico Bakker. Donderdag en vrijdag speelt W'tjewel 2 in de finale tegen Cafeetje 2 en Zwaan 1 tegen Slock 1In de troost ronde speelt Krim 1 tegen Slock 2 en W'fjewel 1 tegen Cafeetje 3. Zaterdag 1 maart: JVC C4-ZDH C1 13.00 u. O'end B1-Vesdo B1 13.30 u Wieringerw C1 -O'end C1 13 00 u. WGW E1-Texel'94 E1 11.00 u Texel'94 D1-Vrone D1 11.30u. Texel'94 D2-WGW D3 11.30 u. Texel'94 B1-VZV B1 13 30u Texel'94 B2-Hollan T. B2 13.30 u. JVC C1-Texel'94 C1 14.30 u. Texel'94 C2-HRC C2 13.30 u. Texelse pupillen: SVC Dl-O'end D1 12.00 u. De Koog D1-Texel'94 D4 12 00u G-voetbal: HOSV-De Koog 11.00 u. Zondag 16 februari: DTS-Texel'94 14.30 u. ZDH-Oudesluis 14 00u Oosterend-Kaagvogels 14.00 u. De Koog-Dess 14.00 u Geelzwart'30 4-ZDH 2 14.00 u Berdos 2-Texel'94 2 11.30 u. Texel'94 3-Wieringerw. 4 12.00 u. Texel'94 4-DTS 6 14.00 u BKCA1-Texel'94 A1 14.00 u SVW'27 A3-Texel'94 A2 12.00 u. VZV 5-De Koog 2 12 45u. Dames: Sporting 5-Texel'94 14.00 u. Recreanten: O'end 2-Cocksdorp 10.30 u O'end 1-ZDH 10.30 u. De Koog-Tex Boys 10.30 u. Bridgeclub „Groot Slem" houdt zondag 16 maart een bijzondere drive in Den Burg. De deelnemers spelen in vier horecabedrijven. Wie wil deelnemen, moet zich uiterlijk 10 maart aanmelden. De start is om 14.00 uur in de serre van De Lindeboom, waar de deelne mers koffie en informatie krijgen. Daarna verspreiden ze zich over de vier lokaliteiten. Dat zijn naast hotel De Lindeboom ook de restauranis De Kelder. De Smulpot en Theodorahoeve Na afloop van alle spellen volgt de prijsuitreiking en een gezamenlijk diner. Wie wil meedoen aan dit gezellige evenement hoeft geen lid te zijn van de organiserende club. Deelname kost ƒ30,- per persoon, inclusief kof fie en diner. Bij voorkeur moet men zich als paar opgeven, maar indivi dueel kan ook. Opgave en informatie bij Jo van Beek, tel. 31 25 83. De volleyballers van Tevoko heb ben niet op gepaste wijze afscheid genomen van hun naar Singapore vertrekkende aanvoerder Martin Koenen. Vooraf was aangekondigd Koenen het laatste punt te laten scoren. Helaas wilsen de tegen stander van zaterdag, het team van Effect uit Heiloo, niet aan dit sce nario meewerken. Sterker, de Texelse volleyballers werden ge trakteerd op een royale nederlaag: 0-3. Alleen in de eerste set zag het ernaar uit dat Tevoko aan het verwachtings patroon kon voldoen. Met gevarieerd spel en dankzij een serie sprong- opslagen van Martin Koenen konden de Texelaars een voorsprong van 10- 4 opbouwen. Maar teveel spelers hebben moeite met de passing Hier door kon Effect weer eenvoudig te rugkomen en via 10-10.11 -11 en 14- 14 zagen de eilandbewoners de zwaarbevochten eerste setwinst asnog naar de tegenstanders uit Heiloo gaan. Met het setverlies leek ook de wil om te winnen bij Tevoko gebroken Om dat passing en set-ups aan Texelse kant onder de maat bleven, kon de sterke verdediging van Effect met onder druk worden gezet. De Heilooënaren zelf leefden zich aan vallend heerlijk uit, mede omdat uit de blokkering van Tevoko weinig overtui ging sprak. Verwonderlijk was het daarom niet, dat er een 3-15 op het scorebord kwam. Ook in de derde set sprak het spel van de eilandbewoners niet tot de verbeelding. Het team probeerde nog door het overgaan naar het „1-5" - systeem (het spelen met een spelver deler) te redden wat er te redden viel. Effect was echter dusdanig in de wedstrijd gegroeid, dat het de brood nodige drie punten niet meer liet af nemen Bovendien kreeg het Texelse team ook nog eens te maken met een aantal discutabele scheidsrechterlijke beslissingen waarbij Koenen zich dusdanig opwond, dat hij zelfs in zijn afscheidswedstrijd nog met een rode kaart werd geconfronteerd. Uiteinde lijk ging de setwinst vrij simpel met 9- 15 naar Effect Tevoko moet nu verder zonder zijn sterkste (midden)aanvaller en zal uit de resterende zes competitie wedstrijden toch nog wat punten moeten vergaren om toch niet alsnog in de problemen te komen. Ook moeten de heren nog aantreden voorde bekercompetitie De wedstnjd die zondag op het programma stond, is zonder te spelen door Tevoko ge wonnen. Helaas kon de geplande te genstander, Relay uit Alkmaar, geen representatief team op de been krij gen. waardoor men van de wedstrijd afzag Tevoko staat nu in de halve fi nale van de districtbeker en zal waar schijnlijk uit moeten komen tegen de koploper van de promotieklasse. Dinto Uitslagen Tevoko 22 februari Ons Genoegen D Tevoko 1 -Effect 1 3-1 H. Tevoko 1-Effect 1 0-3 D Tevoko 2-Reactie 1 1-3 H Tevoko 3-Coach/Seahawks 3 3-1 O Tevoko 3-Zeemacht 1 3-0 H Tevoko 4-WSOV 3 WSOV n o.g. De jongste jeugd op weg voor 1,2 km hardlopen. Inzet: Lutz Lohse op een klim met je. (Foto's Fmns Hopman) Zaterdag 22 februari: Texel'94 B2-Oosterend B1 uitgest. Oosterend C1-Succes C1 2-10 Texel'94 D1-Nieuwe D1 4-2 ZAP D2-Texel'94 D2 3-3 Texel'94 B1-Duinr S. B1 1-2 Wiering.C1-Texel'94 C1 1-4 Succes C2-Texel'94 C2 5-3 Texelse pupillen: SVC F2-De Koog F1 5-4 Texel'94 F2-0'end F2 11 -0 Texel'94 F4-Texel'94 F3 4-7 ZDH E2-Texel'94 F1 2-3 Texel'94 E5-Texel'94 E4 0-6 SVC F1-O'end F1 5-0 ZDH E1-Texel'94 E2 5-0 SVC E1-O'end E1 4-4 Texel'94 E3-De Koog E1 3-2 G-voetbal: De Koog-WSV'30 2 uitgest Zondag 23 februari: Petten-Oosterend 4-1 ZAP 5-Texel'94 3 3-5 Winkel 3-Texel'94 4 8-2 Geelzwart A2-Texel'94 A2 3-1 Dames: Zuidermeer-Texel'94 uitgest. Recreanten: Cocksdorp-De Koog 0-2 Oosterend 2-ZDH 3-3 In sporthal „Ons Genoegen" worden op 3 en 10 maart de open Texelse badminton kampioenschappen voor enkelspel gehouden Op beide maan dagen wordt vanaf 19.30 uur ge speeld Het inschrijfgeld is voor niet- leden ƒ10,-. Opgave is mogelijk tot 1 maart bij Margriet Reij (tel. 31 23 45) en Nellie Witte (tel, 31 42 39). Oosterend heeft zondag in Petten een 4-1 nederlaag geïncasseerd. Met gelegenheidsdoelman Jan Bloem onder de lat boden de Texelaars onvoldoende weerstand tegen de Noordhollandse midden moters. De thuisploeg, die net als SVO de aanval liefst via dieptepasses opent, was met de straffe wind in de rug di rect in het voordeel. Echt gevaarlijk werd het pas na een kwartier, toen de arbiter op de rand van het strafschop gebied een vrije trap toekende. De onervaren Bloem stelde de muur ver keerd op, zodat de weg naar het doel open lag. De Strender defensie ging andermaal de fout in, toen een fou tief terugspeelballetje werd onder schept door Petten. Na rust openden de Texelaars met wind mee het offensief. Uit een hoek- schap van Maurice Kaspers tekende Dennis Vonk de tegentreffer aan. De reeks hoekschoppen die daarna volgde, bleef vruchteloos. Twee uit braken van Petten zette de thuisploeg wél om in goals. Ail laasel wat van de 55 deelnemers aan I titopen Texels crosskampioen- lap verschenen zondag in korte Wek aan de start. De dragers had geen ongelijk, want de relatief ie temperatuur en het beschutte oers bevorderde de zweet- uktie, met name op de rulle ken over de ruiterpaden. Kam- «n werden Natascha van der Vis de dames en Lutz Lohse bij de J en. heerlijke weer lokte weinig rkantse atleten naar De Dennen van de partij was een aantal else sporters die de dag ervoor „diep" waren gegaan tijdens het ipioenschap voor mountainbikers Calluna. Sommigen hadden jagochtend zelfs alweer de mtraining van de triathlonclub Ier de rug... lanks de warmte sneuvelden drie irds. Bij de jeugd achterhaalden ien van Vliet en Ramon rlander na een tactische race de Ie starter Jip van Zoonen. Steven hte drie seconden onder het re- van Jip van 1996. Verder dook ike Eilander 16 seconden onder record van vorig jaar. Veterane ny van der Weide (Noordkop), die 1 minuut achter dames- ipioene Natascha van der Vis ein- verpulverde het parcours- ird van de veteranes met 1 minuut Terwijl kinderen zich spelend ver maakten op de klimheuvel bij zwemparadijs Calluna, hees een peloton mountainbikers zich ronde na ronde zwoegend en zwetend naar boven. Sommigen sprongen maar van de fiets om de steile klim lopend te bedwingen. Ed Scholte uit Den Helder ging zoals verwacht het soepelst rond en won met over macht. Zijn plaatsgenote Katinka Wiltenburg ging er met de hoofd prijs bij de dames vandoor. de andere week wedstrijd op het heu velachtige parcours aan de Biesbos- weg. Die wedstrijdjes duren echter niet langer dan drie kwartier, terwijl de renners nu een uur en tien minuten voor de kiezen kregen Het erepodium van de heren-senio ren was geheel overkants Jordy Vinke leverde lang strijd om de derde plaats, maar moest aan de finish met een plaats lager genoegen nemen. Goede vijfde was Jan Zijm, die daar- ,,Na vijfjaar Texel was het tijd voor wat anders. Ik ben nog redelijk jong en ongebonden, daarom waag ik het erop. Aldus verklaart Martin Koenen zijn opmerkelijke vertrek naar Singapore, waar hij per 1 maart als zwemtrainer van de Hollandse Club aan de slag gaat. De 29-jarige Koenen werkte op Texel als trainer bij o.a. Tevoko en De Mareis, was badmeester in Molenkoog en Calluna en ser veerde maaltijden in strand paviljoen De Krim. Koenen nam zaterdagmiddag af scheid „in stijl". Tijdens de wedstrijd Tevoko-Effect in sporthal Ons Ge noegen kreeg hij in de laatste set de rode kaart. Geen symbolische, maar wegens commentaar op de leiding. Tevoko, dat kansloos met 3-0 verloor, kampte nog met de naweeën van het gezellige afscheidsfeestje, vrijdag avond in Paal 0 op De Krim „Dit zal ik wel het meest missen", veronderstelde Koenen na afloop van de wedstrijd „Vanaf mijn twaalfde ben ik bezig met volleybal, driemaal per week. Het schijnt dat er daar in Singapore wel een volleybal-uurtje is, maar ik heb geen idee wat dat voor stelt Via zijn moeder, die in Oost-Neder land de cursus zwemonderwijzer ver zorgt, kwam Koenen op het spoor van zijn nieuwe job. „De vacature kwam daar binnen Ik heb gesolliciteerd en ben daarna met een andere jongen gekozen uit 20 kandidaten." De Hollandse Club waarbij hij dienst treedt, omvat 1900 gezinnen Naast Nederlanders zijn nog 40 andere na tionaliteiten vertegenwoordigd. Koenen zal daarom zowel in het Ne derlands als in het Engels les geven, vooral aan kinderen van zakenlieden. De club beschikt over een groot com plex met o.m. drie restaurants, tennis banen. sauna en een golfbaan. Zijn werkterrein is het 25-meterbad, waar hij wekelijks 40 uur les zal geven. Discipline „Ik volg een andere Nederlander op, die er acht jaar trainer was Die gaat nu een eigen zwemschool beginnen. Mijn bedoeling is om er het nieuwe Zwemplan 2000 te introduceren. Met dit plan gaat in Nederland volop wor den gewerkt. Het gaat er vanuit dat kinderen zich op gevarieerde wijze leuk in het water moeten kunnen red den." Ziet hij niet op tegen het leven in het strenge Singapore, dat er bekend om staat dat je al een boete krijgt als je kauwgom op straat smeert. „Ach, de straat niet vervuilen geldt in feite overal, maar in Singapore maakt men er werk van. Het zal er heel gedisci plineerd aan toe gaan, maar ik denk niet dat ik er moeite mee heb." Emigratie Tegenover minder vrijheid staat een „leuk" salaris. Koenen: „Ik ga onge veer tweemaal zoveel verdienen als in Nederland en hoef maar 15% aan de belasting af te dragen. Daarnaast wordt m'n appartement betaald en ontvang ik dagelijks vier dollar eet- geld." Hoe lang hij weg blijft, is onbekend „Ik ga voor onbepaalde tijd, in prin cipe emigreer ik. In elk geval blijf ik een jaar, dat heb ik mezelf voorgeno men." Koenens vertrek betekent ook het eind van de samenwerking met Michel Gomez. Het tweetal richtte vorig jaar een bedrijfje op in sportieve activiteiten voor groepen en bedrij ven. Gomez wil wel doorgaan, maar weet nog niet of dat te combineren valt met zijn baan bij zwemparadijs Calluna, waar hij sinds december full time in dienst is. Coach en medespelers van Tevoko 1 tonen Martin Koenen (met de hand omhoog) na afloop van zijn laatste wedstnjd nogmaals de rode kaart. (Fok, Frsnz Hopmrr.)

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 5