Joelen en yellen voor schoolvoetbalsterren De Koog-St George kortste wedstrijd Provinciale titels Texelse turners )erde klaverjastitel voor Van der Veen/Westdorp TEXELSE 7 couRANT Slordig Tevoko naar onnodig verlies Programma eiland competitie tennis Bowlers IBS winnaar bedrijvenleague Duel duurt slechts vijf minuten ZDH boekt nuttige zege Terechte nederlaag voor Mareis (H) Kennismaken met karate-do Klaverjasdrive Kampioenschap voor Thijsse en Jozef Collecteren voor gehandicaptensport Extreme gemiddelden in kruisfinale dart Tevoko Eilandcompetitie volleybal VRIJDAG 11 APRIL 1997 oiojo,zóisdeCVO", Nooinooi 0i, wij spelen 'n supertoernooi tandoeken in kleurige letters sie- 7 de tribune langs het A-veld van jexei '94. Het jaarlijkse school- etbaltoernooi inspireert niet al- in de jongens en meisjes binnen lijnen, maar ook de andere kin- ren. Juichend, joelend en ilend ontpoppen zij zich als fana- ke supporters. lts ontvouwt Maurits het fraaie tO-spandoek, dat hij met zijn sndjes Gharib. Renny, David en mame heelt gemaakt. Thuis? tee. gisteren onder schooltijd", mdert hip Aan de talrijke andere andoeken is te zien dat de hele ijee/ meeleeft met de prestaties n hun „sterren". ik andere Texelse basisscholen bben zich terdege voorbereid. \em bijvoorbeeld de meiden van De wnvis, die al vijf weken in training Maar één meisje kon voetbal dus we moesten eerst flink oefe- n Als /e ziet hoe ze vooruit zijn gaan en hoeveel plezier ze erin bben, dan verdienen ze de cup", rteit de fel meelevende coach irda van der Meer. Stiekem heeft al een beetje rekening gehouden >1 de hoofdprijs. Gisteren ben ik ar de kapper geweest, want stel je or dat ik in de krant komt", zo maakt er een dolletje van ..Kom op mei- n, knallen1" iar aanmoedigingen zijn in de par- fc tegen Thijsse 2 echter vergeefs. idanks het enorme overwicht van Skilder meisjes blijft hel O-O. De II .Rent-rent-rent. wij gaan naar Imerend" heeft niet geholpen. Bij iijsse 2 sneeuwt de blijdschap over II behaalde punt onder bij de be- igdheid om een geblesseerde teister. Alle meisjes drommen sa- in rond Annette Kenter, die een ike blauwe plek heeft overgehou- II van een trap met een échte voetbalschoen Wie filmster wil wor den, moet niet meedoen", lacht meester Loning Coach Francita Brinkman besprenkelt de verwonding met water sportieve Annette geeft geen krimp Opeens komen ze tot de ontdekking dat ze nog in het veld staan terwijl de volgende wedstrijd alweer is begonnen Massaal naar voren buigende kinde ren en ouders zijn overigens geen uitzondering op deze zonnige woensdagmiddag Zelden is het zo druk geweest bij het schoolvoetbal. Degenen die even een kijkje zouden komen nemen, blijven dankzij het aangename weer en de gezellige sfeer de hele middag hangen. Mede-organisator Piet Schneider. één van de vakleerkrachten gymnas tiek, bevestigt dat het schoolvoetbal- toernooi springlevend is. In vergelij king met andere sportdagen, zoals het slagbaltoemooi. springt dit evene ment eruit. Waarschijnlijk omdat het al zo n oude traditie is. Het is niet al leen drukker met ouders, maar ook met bijvoorbeeld brugklassers die nog even naar die kleintjes' van hun vroegere school komen kijken. Positief toont Schneider zich over de sfeer.De scherpe kantjes tussen de scholen zijn er min of meer vanaf en dat komt de gezellligheid ten goede Het mooie weer doet de rest. Zo heeft het schoolvoetbaltoernooi een so ciale functie Voetballertjes gebruiken het dak van een dugout als ..skybox" voor het volgen van de wedstrijden Foto Frans Hopman) De klaverjascompetitie zit er op. t was al weken duidelijk dat uwe van der Veen en Hans lestdorp voor de derde achter- involgende keer clubkampioen «Kien worden. Het zo langzamer- nd magische duo behaalde in laai 167.710 punten, goed voor n gemiddelde score van 6776 inten. Dat het koppel ook de irdeperiodetitel nog pakte geeft n hoe groot de overmacht in de lelopen weken was. h is de competitie vooral door toe ten van het duo Fenny Caspers/ ithde Ruwe lang spannend geble- jn Pas in de laatste vier weken wis- de kampioenen het beslissende gatte slaan. Het uiteindelijke verschil is toch nog 3331 punten. Dat de |mes in vorm waren bewezen ze irook de laatste ronde te winnen met een score van 5965 punten (uit drie partijen) De tweede plaats van de laatste 'oud was voor Piet en Mia Flick met De volleyballers van Tevoko zijn in de eindfase van de competitie be tond. waarbij ze bijna traditioneel links en rechts punten laten liggen. Zaterdag stond de laatste uit wedstrijd van het seizoen op het programma. Tegenstander was het team van Schorpioen uit Midwoud. Op papier had het een te klaren klus r de Texelaars moeten zijn. De lenstanders uit Midwoud zitten kj in degradatieproblemen en jfevoko had voldoende routine en Blleybalcapaciteiten binnen de ploeg om de wedstrijd eenvoudig te beslis sen Hiervan was in de sporthal te ■dwoud helaas weinig te bekennen. De eilandbewoners speelden slordig on maakten teveel individuele fouten om aanspraak te maken op de winst. Ho ging vrij simpel met 3-1 naar .horpioen, waarmee deze laatste «g het verblijf inde promotieklasse oen jaar prolongeert. Nadat de irste set vrij vlot met 15-6 verloren ig. kon Tevoko alleen in de tweede V een acceptabel niveau halen, ■ompt haalden de Texelse WOlleyballers de set met overtuiging Btnen. 9-15. |n qe der(je en vierde sol vielen de Texelaars echter weer "or lerug Door slordig serveren, 'Slechte set-ups en geen overtuiging B de aanval gingen deze sets met ■pidelijke cijfers verloren; 15-10 en B'8. Trieste bijkomstigheid was nog het uitvallen van Mardik Leopold met sen (gelukkig lichte) enkelblessure. V routinier stopt na dit seizoen en png in zijn laatste wedstrijd voor de roodzwarten in de tweede set door zijn enkel. Helaas konden zijn team- noten hem geen passend af- 'eidscadeau aanbieden Volgende speelt Tevoko de laatste wed- i|d thuis tegen het eveneens laag- !Piaatste Ardea. 5463 punten. Zij slaagden erin de rode lantaarn aan de concurrentie over te doen. Aad Winters en Carlo Bos legden beslag op de derde plaats met 5363 punten. Zij bleven op de 30e plaats staan De vierde plaats van de ronde was voor Peter van Heerwaarden/Wil Derksen met 5361 punten, precies 20 punten meer dan het duo Theo en Jaap Witte met 5341 punten. De meeste marsen werden gespeeld door Fenny Caspers en Ruth de Ruwe (61). voor Corrie en Jan Deelnemers wordt verzocht de uitsla gen door te geven aan de wedstrijd- leidmg, tel. 316301. In poule 7 (zondagavond) is H. Kikkert (tel. 312454)toegevoegd Deuce 08.30 M. Land-D. Bol 08 30 A. v/d Velde-M. v/d Wetering 08.30 M v Liere-I. Rijpstra 09.30 R. Verduyn-I Mantel 09.30 P. Witte-I. V. Beek Heri Hordie 09.00 R. v/d Bent-J. Beyert 09.00 H. Schraag-R Saai 10.00 L. Saal-H. Witte 10.00 F Haasdi|k-T. v. Koppen 20.00 F. Stolk-R. Mulder Koogerslag 09.00 P. Brons-H. Pastoor 09.00 A. Kamstra-B. v. Veen 10.00 N Erwich-E. Dankers 10.00 V Koot-H Mulder 19.00 J. Zoetelief-H Kikkert Uitslagen: L Saal-M Land 2-0; H Witte-M Jansen 0-2, R v/d Benl-H d Porto 0-2. H Schraag-H Pastoor 0-2 P Brons-A Wester- laken 2-0, A Kamslra-P Witte 2-0 R Mulder- H Maas 2-0 Spaans (58) Op de gedeelde derde plaats in het marsenklassement kwa men de koppels Peter van Heer- waarden/Wil Derksen. Chris Schraag/ Nico Barhorst en Bart Weijdt/Willem Koomen, allen met 55 marsen. De laatste maandag van september begint de club met een leden vergadering, De competitie start weer op de eerste maandag van oktober. Wie in de zomer een kaartje wil leg gen kan terecht bij de zomêrdrives vanaf de dinsdag na Pinksteren (20 mei) en wekelijks vanaf 2 juni op maandagavond. Daarbij is iedereen welkom Eindstand 3e periode: 1 .Lieuwe van der Veen/Hans Westdorp 57 811 2. Fenny Caspers/Ruth de Ruwe 55 530, 3. Theo Witte/Jaap Witte 54 945, 4. Peter van Heerwaarden/Wil Derksen 54.835, 5 Freek Gerda Veeger 54 412 Eindstand clubcompetitie 1996-1997: 1 Lieuwe van der Veen/Hans Westdorp 167 710, 2 Fenny Caspers/Ruth de Ruwel 64.379, 3.Jelle Wiersma/Johan Vinke 162 083,4 Peter van Heerwaarden/Wil Derksen 162 019. 5.Theo Witte/Jaap Witte 161 889 6. Freek 8 Gerda Veeger 158.9017 Chris Schraag/Nico Barhorst 158 497, 8 Arend Dijker/Piet Moree 158 433, 9 Gonda Kiewiet/Roel de Zwart 158.415, 10 Bart Weijdt/Willem Koomen 157.785 IBS Oele/Schoo is met 76,5 winstpun ten winnaar geworden van de bedrij ven leaque bowlen in De Koogel. Teamleden Dennis Beumkes, Menno en Mark Schuyl gooiden in 22 avon den 3.1691 pins, een respectabel gemiddelde van 180 pins per avond Bouwbedrijf Veenbaas (Piet Kager, Andre Gijsbertse en Paul Thijssen) legde met 76 winstpunten beslag op de tweede plaats Cirrine Plaatsman, Libberdien Witte en Bob Blijerveld van van Tatenhove claimden met 68,5 punten de derde plaats. Eindstand 1 IBS Oele Schoo (76.5 winstpun ten), 2. Bouwbedrijf Veenbaas (76). 3 Tatenhove dames (68,5). 4 Tatenhove heren (66), 5. Timmers Tearoom (58 5), 6 Alkema Honingh (52.5), 7 Croissanterie Stenenplaats 47,5), 8. Paal 12 (II) (46 5). 9 Paal 12 (I) (46,5), 10. Vliegveldresaurant (42.5), 11 Texlin (41). 12. Last Minnet (38). ZDH heeft zondag een nuttige overwinning geboekt op Dirks- horn. Na een doelpuntloze eerste helft raakten de Hoornders in het tweede gedeelte van de uit wedstrijd op toeren. Het werd uit eindelijk vrij eenvoudig 1-4. Daar mee houdt ZDH uitzicht op een hoge eindklassering. Het begin was rommelig. De Hoornders waren weliswaar beter dan hun zwakke tegenstander, ze schiepen zich nauwelijks kansen en leden op vervelende momenten bal verlies Tot drie keer toe verschenen de voorwaartsen van Dirkshorn al leen voor keeper Christiaan Stolk, maar geen van de doelpogingen had succes Aan de andere kant was Jelte van der Kooi dicht bij een treffer Na rust oogde het spel van de Stienepikkers sneller en slagvaardi ger. Van der Kooi brak na tien minu ten de ban. Hij joeg de bal uit een vrije schop vanaf de rand van het straf schopgebied recht door de muur en langs de keeper: 0-1. Vervolgens ging ZDH door. Het werd in de zestigste minuut 0-2 door op nieuw Jelte van der Kooi, die profi teerde van goed doorzetten van Arie van der Vis. Korte tijd later kreeg ook Bart Oosterhof de beloning voor zijn harde werken. Een cornerbal werd doorgekopt bij de eerste paal. waarna de jonge middenvelder zich alert toonde Een misverstand in de achterhoede veroorzaakte een tegentreffer (1-3), maar méér zouden er met volgen Dennis Trouerbach herstelde de marge van drie doelpunten op cu rieuze wijze De Hoornder kon aan de linkerkant ver oprukken. Op de rand van het strafschopgebied besloot hij de bal met de buitenkant van de rech tervoet voor te zetten op Jelte van der Kooi Tot zijn eigen verbazing zag Trouerbach de bal echter hard in het doel verdwijnen (1-4) SV De Koog speelt zondag waar schijnlijk de kortste officiële wed strijd uit de Texelse geschiedenis. De inhaalwedstrijd tegen St. George uit Spierdijk duurt slechts vijf minuten. De wedstrijd werd op 29 september vijf minuten voor tijd gestaakt wegens het overlijden van scheidsrechter W. van Her waarden. Kort, maar hevig, zo is de verwach ting rond het duel dat bij 1-2 in het nadeel van de Kogers wordt hervat. De wedstrijd krijgt met een vrije trap voor St. George op de rand van het Koger strafschapgebied een sensa tioneel begin Om zich te wapenen heeft coach Gerrie Plaatsman tijdens de training van deze week met doel man Jan Plaatsman het opstellen van de muur uitgebreid doorgenomen. St. George zal vrijwel zeker geen verstek laten gaan. gezien de kans op het kampioenschap. Als de ploeg niet komt opdagen verspeelt het drie pun ten en daarmee de titel De Koog is gebrand op de gelijkmaker, omdat de club voor de periodetitel nog één punt te kort komt Secretaris Jan van Beek verwacht dat St. George om tijd te winnen de resterende tijd zal benut ten om drie wissels aan te brengen De „wedstrijd1' begint om 14 00 uur Vooratgaand aan de wedstrijd treedt Zaterdagavond traden de heren Mareis aan tegen het team van HBC 3 uit Heerhugowaard. Na lange tijd deed ook Christiaan Schlepers weer eens mee maar ook hij kon niet verhinderen dat de Texelaars tegen een verliespartij opliepen. Vooral in de eerste helft speelde het team ver onder het normale niveau en het keek bij rust tegen een achter stand van tien punten aan (25-15). Er was weinig systeem in het spel van de basketballers te ontdekken en ook simpele lay-ups werden al te vaak gemist. De rebound was eveneens vaak een prooi voor HBC 3 dat daar door de center zag uitgroeien tot de meest produktieve speler in de tweede helft. De Mareis zetten de Heerhugowaarders wel meer onder druk maar HBC 3 gaf de voorsprong uit de eerste helft met meer uit han den en won uiteindelijk verdiend met 45-35 Met dit resultaat zakten de Matrels naar de derde plaats op de ranglijst Scores Albert ten Wolde 18 pnt; Ene Heijenk 16 pnt, Jos Witte 1 pnt Programma: Zondag 13 april Bgm. de Koninghal 17.30 u. De Mareis (D)-Marmag Di.dag 15 april Sportlaan, Den Helder 19.00 u. De Mareis (h)-JBC/N 2 en zaaldienst 19.00 - 20.00 u. De Koog 2 om 13.45 uur aan tegen CSVV 6. In dit geval moet nog acht minuten worden gespeeld. De wed strijd werd destijds gestaakt wegens een dreigende vechtpartij. De stand was toen 0-0. Gezien het uitzicht van CSVV op het kampioenschap zal ook deze ploeg geen verstek laten gaan. De Koog 1 wacht binnenkort nog een korte inhaalmatch. Tegen WBSV werd de strijd gestaakt omdat Pieter List zn tong had ingeslikt. Op dat moment had De Koog een 1-0 voor sprong. In dit geval is nog 20 minu ten te gaan. Het is nog met bekend wanneer dit duel wordt uitgevochten. Wie wil kennismaken met karate-do kan terecht bij Budovereniging Shima. De beginselen worden bijge bracht in de maanden april mei en juni. Het gaat om weerbaarheid en beheersing De jeugd krijgt op een speelse manier les De volwassenen krijgen ook een korte meditatie-oefe ning Karate-do is geen vechtsport, maar een verdedigingskunst waarbij evenwichtigheid en zelfvertrouwen centraal staat. De lessen worden gegeven door Klaverjasclub De Doormars uit Oude- schild houdt vrijdag 25 april om 20.00 uur een jubileumdrive in dorpshuis 't Skiltje. Inschrijfgeld bedraagt ƒ7,- per koppel, daarvoor zijn vele mooie prij zen te verdienen. De bedoeling is dat middels een verloting geld in de kas vloeit voor het op handen zijnde feest wegens het 45-jarig bestaan Thijsseschool 1 werd kampioen bij de jongens en Jozefschool 1 bij de meisjes Zij zullen Texel op woensdag 7 mei vertegen woordigen op het Noordhollands kampioenschap in Purmerend. Bij de mini-teams sleepten de jongens van De Bruinvis (ge traind door Texel '94-spits Erwin Koning) de beker in de wacht en de Redmer IJskaschool had het sterkste meisjesteam Vrije School 1 kwam bij de gemengde teams als eerste uit de bus. Poule A (jongens): 1 en Texels kampioen Thijsse 1; 2.Luberti; 3Jozef 1 Poule B (meisjes) 1 en Texels kampioen Jozef 1 2 Thijsse 1 3.School met de Bijbel 1 Poule C (mini-teams |ongens) 1 De Bruin vis; 2.School met de Bijbel; 3.Durperhonk. Poule D (mmiteams meisjes) 1 Redmer IJskaschool; 2 Jozef 2; 3.Luberttschool Poule E (mmiteams gemengd) 1 Vrije School, 2 Daalderschool 1, 3 Daalder- school 2. Texelse turners hebben dit wee kend hoge ogen gegooid op de in dividuele Noordhollandse turn- kampioenschappen in Amsterdam. Van de twaalf Texelse deelnemers werden Gian Battista Marei, Edwin Zwaneveld en Joey van der Vis in hun klasse Noordhollands kam pioen. Bij het damesturnen is de concurren tie het stevigst. Voor dit kampioen schap hadden turnsters van GVT zich gekwalificeerd. Allen keerden echter zonder prijs huiswaarts. Bij de pupil len (t/m 10 jaar) werd Nienke Daalder tiende en Rosa Albers twaalfde. Balk en vloer waren de boosdoeners Ondanks goede oefeningen had de jury er echter weinig waardering voor. In de leeftijdsklasse t/m 12 jaar had Esther Albers goede vooruitzichten. Helaas vergat ze een belangrijk on derdeel van de voorgeschreven oe fening op de vloer, waardoor ze ach teruit werd geworpen in het klassement naar een vijfde plaats Monique de Jong moest de balk twee keer verlaten, maar herstelde veel bij de sprong en werd zevende. Bij de turnsters (vanaf 16 jaar) werd Marlon Witte elfde Vooral vloer en balk haalde het resultaat omlaag, ter wijl de brugoefenmg als beste door de jury werd beoordeeld. Dit alles speelde zich af op de zaterdag Op zondag konden de heren hun krachten meten In niveau 7 (t/m acht jaar) heeft GVT het nodige talent in huis. Onbevangen turnde Gian Battista Marei naar de eerste provin ciale titel Sprong en rek waren de positieve uitschieters. In niveau 5D was Patrick Simons lange tijd in de strijd voor de eerste plaats Bij de sprong verloor hij de wedstrijd en kwam zelfs de tweede plaats nog in gevaar. Dankzij de voltige bleef hij op de been en werd toch nog tweede Pieter Jan Eelman kon in hetzelfde niveau nog niet meestrijden om een plek bij de eerste drie. Hij werd elfde Aspiraties In niveau 6C turnde Alwin Bakker. Zijn voltige is nog onvoldoende en haalt het hele resultaat omlaag On danks dat kwam hij uit op de vierde Claudia Dijk uit Den Helder, die vorig jaar Europees kampioen werd in koshiki-karate. Ze traint de jeugd op dinsdag in De Ferrever van 17.30 tot 128 30 uur en de volwassenen aan sluitend tot 19.30 uur. Inlichtingen via 31 89 33 of 31 97 08 Volgende week is de nationale col lecte voor gehandicaptensport Op Texel gaan de voetballers van het G- team langs de deur om geld in te za melen. De opbrengst komt ten goede aan voorzieningen die het aangepast sporten mogelijk maken. Waartoe dat kan leiden, bleek vorig jaar uit de suc cessen van de Nederlandse ploeg tij dens de Paralympics in Atlanta. On der het motto Lopen voor goud" wordt een beroep gedaan op vrijwilli gers die volgende week langs de deur willen gaan. Informatie: Theo Franchimon. tel. 31 47 49 De eerste kruisfinale tussen darters van Slock 1 en 't Cafeetje 2 werd een duidelijke overwinning voor de Slock, die in Mare Prins de „man off the match" had. In zijn single tegen Roel Blonk was Prins de eerste die met 20 darts ein digde, wat neerkomt op een gemid delde van 75,15. Dave Plates won nipt van Jan Duinker met 3-2, Rick Nicols verloor met 3-0 van schoon zoon Alewijn Ott zodat er na de sin gles een 2-1 voorsprong was voor de Slock. Deze voorsprong werd uitge bouwd naar een eindstand van 7-1, zodat Slock 1 de eerste finalist werd De andere finalist moest komen uit de partij tussen Zwaan 1 en Cafeetje 1 In de eerste single nam Arie Eelman het op tegen het nieuwe talent Jan Bloem van 't Cafeetje. Eelman won met 3-1Daarbij viel een 19 darts fi nish wat neerkomt op een gemid delde van 79,11In de tweede single werd dit record gebroken door een ontketende Nico Bakker van de Zwaan. Deze eindigde met slechts 17 darts, wat neerkomt op het hoge ge middelde van 81,41 De derde single werd zeer overtuigend gewonnen door Ron Braaksma, zodat het 3-0 in het voordeel van De Zwaan stond. Deze voorsprong werd uitgebouwd tot de eindstand van 8-0, zodat de fi nale tussen Zwaan 1 en Slock 1 gaat De strijd om de derde en vierde plaats is tussen 't Cafeetje 1 en 't Cafeetje 2 De strijd om de vijfde en zesde plaats, die tussen Zwaan 2 en W'tjewel 2, werd er een op leven en dood. Zelfs het meubilair moest het ontgelden. Het werd een prachtig gelijkopgaande strijd, waarbij de Zwaan 2 in de singles met 2-1 voor kwam Na de doubles werd het 4-2 voor de Zwaan, waarna een ijzer- sterke tac-tics van W'tjewel de eind stand op 4-4 bracht De uitblinkers aan Zwaan-zijde was Ed Tolboomen aan de zijde van W'tjewel „Kets" Kaerchen De return wordt in De Zwaan gehouden. plaats. In 5C (t/m 12 jaar) heeft GVT dit jaar een ijzersterke troef in han den. Op de twee voorwedstrijden voor de plaatsingswedstrijden werd hij dit jaar al eerste en ook voor de NK zijn er grote aspiratie's. Joey van der Vis werd, ondanks een voor hem zeer matige wedstrijd, met twee vingers in de neus en een voorsprong van zes punten eerste Yannis Engelvaart en Steven van Vliet (niveau 4Dhadden een zware wedstrijd De turners van Keizer Otto uit Naarden legden hen het vuur na aan de schenen Het laatste toestel brug was de scherprechter. Beide turners gingen hier onderuit, zodat een derde plaats voor Yannis res teerde en een vierde voor Steven. In 6B kon Malik Kariebo nog geen echte vuist maken Dit jaar is voor hem een opleidingsjaar Volgend jaar mag hij op hetzelfde niveau nog een keer deelnemen en zal dan ongetwij feld zijn gegroeid. Een vijfde plaats was zijn deel. Zwaarste niveau's In de laatste wedstrijd van het week end kwamen de zwaarste niveau's aan bod. In niveau 3C turnde Pieter Daalder een prachtige wedstrijd te gen Ivar Kant uit Badhoevedorp Het was geven en nemen en bijna zorgde Pieter nog voor een stuntje door zeer goed te scoren op vloer Ivar had ech ter de puntjes zuinig bij elkaar ge sprokkeld en werd met zeer klein ver schil eerste. In niveau 3D had Jefferson van Karsen een harde dob ber aan Martin Loenen van Keizer Otto uit Naarden. Voltige en sprong waren bij Jefferson iets minder zodat voor hem de tweede plaats resteerde. In niveau 2D werd Edwin Zwaneveld kampioen, met een kleine punt voor sprong op Justin Boonkamp van SVH uit Venhuizen. Bastiaan Willem Witte werd vierde. Volgende week wordt de eerste plaatsingswedstrijd voor de NK ge houden in Zuidwolde. Voor GVT heb ben Malik Kariebo. Boy v d Vis, Joey v.d.Vis en Pieter Daalder zich ge plaatst. Zaterdag 12 april, Ons Genoegen laatste thuis-speelzaterdag seizoen 1996-1997. Zaaldienst Dames 3. 13.30 D Tevoko 1-EMM 1 15 00 H. Tevoko 1-Ardea 13.30 H. Tevoko 2-Nieuwedlep 1 15.00 D. Tevoko 2-HCSC 13.30 H. Tevoko 4-The Serve 3 15.00 D. Tevoko 3-Coach/ Seahawks 3 Dinsdag 15 april Veld A vrouwen mannen: 18.30 Jozefsch -Smash '68 Wiersma 19.15 Wiersma-Gr. Slock Jozefsch 20 00 Tatenhove 1-Tex. Autoc. Slock 20 45 Heren 1e klas nr 5-nr. 6 Kobeko-Grote Slock Cocky 21.30 nr. 3-nr. 4 Cocky-Maarco bouw Kobeko 22.15 nr. 1-nr. 2 12 Balcken-De Krim Maarcob. Veld B gemengd: 19.15 Rabo-Slag. Beverdam EcoMare 20.00 EcoMare-Tatenhove 2 Rabo 20 45 LenR-Cavo Latuco Tatenh. 2 21.30 VVV-Fitt Cavo Latuco 22.15 Waayer-Dennenoord Fitt Veld C vrouwen: 18.30 Klif 12-Nioz TopTien 19.15 Texèle-Top Tien Klif 12 20 00 Timmers bak -Nokanto Durper 20.45 Westerl -Durper Drup Nokanto 21.30 Haarstudio-Eierl. Huis De Boer 22.15 Question-lepe de Boer Eierl. H Wedstrijdleiding voor deze avond Frans en Guus (314171). Uitslagen eilandcompetitie 8 april 1997: Teso-Super 0-3, Graat Spuitenj-Texelse Auto centrale 2-1OSG-Paal 9 0-3, Pertect Bodies- Handicap '94 1-2; Maarco bouw-Grote Slock 2 3-0 DGM-12 Balcken 0-3; Beautique Texèle- Nokanto 0-3; Klit 12-Timmers bakkerij 3-0; Question-Top Tien 2-1, Haarstudio-Nioz 3-0; Durper Drup-Eierlandse Huis 1-2; Westertaken- Slagenj lepe de Boer 2-1, Bosma woning inrichting-Zeilmakerij 2-1, De Rival-Are dag ochens 3-0, Jozefschool-Kruiswerk 3-0; Wiersma Antiek-ABN/Amro 2-1 De Vlier- Smash '68 3-0; Visser bouw-Grote Slock 3-0

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 7