JjS Agenda 5i: Geknip%<f F amilieberichten TEXELSE J Van Lubek blijft joed presteren Geen spoor van and op veerboot nschrijven voor te wandelrondje rankrijder had geen rijbewijs COURANT jugustus: j2' cabaretier Arno van der men' met zijn programma „Van- sprekend". Aanvang 21.00 uur, ƒ20,-. vriendenprijs ƒ15,-. augustus: talgroup Close Up, 16.00 tot 17.00 JPTEMBER: eptember: 12 Zang, dans en spel van de aes.De dulle Roeckers" met hun gramma „Chickentales". Aanvang 00 uur, entree ƒ20,-, vriendenprijs iptember: liercomité Texel houdt het N-Hol- DINSDAG 29 JULI 1997 Hete Ingrid van Lubek levert regelmaat knappe prestaties, ae weken nadat ze in Sint ■rsburg een zilveren plak pakte, lede Texelse in een worldcup- jslrijd in Stockholm tot een ile plaats. gezien in de Zweedse hoofdstad teste tachtig triatleten van de ekf meededen, was Van Lubek ontevreden met deze positie in de Wél wordt steeds duidelijker ,ehet zwemonderdeel moet zien «toeteren Sinds bij het fietsen j «orden gestayerd. is het zaak ulop z'n minst temidden van de ten uit het water te komen. In Molm lukte dat niet, waarna ze goed samenwerkende toppers zaam uit het oog zag verdwijnen. iagavond heeft de brandweer we tijd gezocht naar brand aan •dvan de veerboot Molengat, die eserveboot aan de onderhouds- van't Horntje lag Tegen 22.00 nas vanaf het schip automatisch d gemeld, zodat de voltallige dweer naar de veerhaven kwam. ens de apparatuur aan boord ode melding in sectie vijf van het Samen met de wachtsman Ie een groepje brandweermen- een uitgebreid onderzoek in, i er werd geen spoor van vuur of gevonden ■idag 16 augustus wordt voor - te keer het wandelrondje om ilgehouden. Gestart kan wor- m het wachtlokaal van Teso op veerhaventerrein tussen half tien zeven uur. De finish (met ekvan Ewout Adriaanse e.a.) de kantine van het NIOZ. Inemers moeten een normaal dsltempo aanhouden, minstens 5 Werper uur, maximaal 7,5 km. I" its het rondje moeten drie con- *posten worden bezocht. li is voorinschrijving mogelijk van Heerwaarden, Lieuwstraat jji )ekosten zijn dan f10,- voor le en f12,50 voor niet-leden. In- jiiBvingbij de start kost f15,-. Ui door de Koger Dorpsstraat rij- 20-jarige automobilist uit ««oude moest zich vrijdag- 311 M rond 4.25 uur onderwerpen snpolitie-controle. Bij de adem- 31 «werd duidelijk dat hij driemaal icgestane hoeveelheid drank genuttigd Bovendien bleek de nel in het bezit van een rijbewijs, ad de auto van een vriend ge- omdat hij even iets moest op- lands kampioenschap tijdrijden voor recreanten. Start. 13.00 uur, jachtha ven Oudeschild 15 september: Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, afd Texel organiseert een lezing over „Jeugdcriminaliteit", spreekster mw. Otterspoor uit Alkmaar (kinderrech ter) in de kantine van de O S G te Den Burg (voormalig LBO), Emmalaan 55, aanvang 20.00 uur 25 september: Klif 12 De „Berini's" met hun pro gramma „Onbekend Terrein". Aan vang 21,00 uur, entree ƒ25,-, vriendenprijs ƒ20,-. OKTOBER: 3 oktober: Bloedafname door CLB en Texelse Rode Kruis in de aula van de O.S G. te Den Burg. Van 17.30 tot 21.00 uur. 4 oktober Oudeschilder Ondernemers Presen teren zich op een feestelijke dag in de loods van firma Rab (naast Texgro). Adres: Vlamkast te Oudeschild. Van 10.00 tot 22.00 uur. 5 oktober: Openingsconcert van De Muze in theater de Kiekendief op De Krim te De Cocksdorp Apituley Strijkorkest o.l.v. Esther Apituley. Aanvang: brunch 12 00 uur/concert 14.00 uur. 6 oktober: Ned. bond van Plattelandsvrouwen afd. Texel organiseert een lezing „Trekpaarden ter zee", over o.a. het bergen van schepen, spreker dhr. M de Rooy, voorheen werkzaam bij Smit Int. te Rotterdam, in de kantine O.S.G. (voorheen L.B.O.), Emmalaan 55 te Den Burg. Aanvang 20.00 uur. 12 oktober: Blues Festival te Den Burg 14 oktober: Klif 12: een voorstelling van „Echte Mannen" (Rik Hoogenboom en Bruun Kuijt) „De Rode Kamer". Aanvang 20.30 uur. entree ƒ20,-, vriendenprijs ƒ15,-. 18 oktober: Rommeltjesmarkt aan de Witteweg te Den Hoorn, t b v restauratie van het Hoornder kerkje. Van 9.00 tot 14 00 uur. 19 oktober: Concertserie „een uur voor iedereen", een concert I.J.E. koor uit Den Helder in de gerei, kerk te Den Burg. Aan vang: 19,00 uur Inl. W. Beijert, tel. 313753 Het hele jaar door heeft de Modelvliegclub Texel elke zater dag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur demonstraties op het terrein van de noodcamping, Westerweg 15. wkken en van klepels. Vorig stelde burgemeester Van terloops eens voor de slenbelasting te gebruiken om 'Penbaar vervoer gratis te ma- ""zodoende het autogebruik op |terug te dringen De raad rea- weinig enthousiast. In de Wen van juli/augustus presen- wotddirecteur Mr. P A. Nouwen »ANWB de suggestie van de trader echter als al bijna verwe- '!gemeente-beleid isienoelasimg als gtneei. Onduidelijkheden leiden ertoe dfl gemeenten hier nogal vrij mee om gaan. Overigens niet altijd op een ne gatieve manier, want op Texel wil men bijvoorbeeld een deel van de opbrengsten gebruiken om bezoe kers gratis van het openbaar vervoer gebruik te laten maken. De toeris'^ krijgt op deze manier wat terug ei Jat vinden wij heel positief. Zolang de overheid de toej Op U. mijn Heiland, blijf ik hopen Vol vertrouwen is, temidden van haar dierbaren, overleden onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Aaltje Lap weduwe van Simon Pieter Troost 21 augustus 1908 t 28 juli 1997 Den Hoorn. Annie Vlaming-Troost t Arie Vlaming Kees en Janny, Alie en Anton. Cora en Gerrit, Petra. Den Helder: Biem Troost Welmoet Troost-Blom Simone, Cees en Chnstie, Alice en Rien, Martien. t Grietje Troost. Den Burg Henk Troost Trijntje Troost-Lap Biem en Signd. Simon en Yvonne Klaas Hendnk. Nieuwleusen: Grietje Terpstra-Troost Harry Terpstra Simon Dirk, Alieke. t Pieter Simon Troost Nijmegen: Nico en Elsemiek. en achterkleinkinderen Den Hoorn, 28 juli 1997 Gelegenheid tot condoleren op donderdag 31 juli van 14.30 - 16.30 uur aan huis, Heren straat 65, Den Hoorn en na de begrafenis in „Ons Huis", Herenstraat 35. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op zaterdag 2 augustus om 14.00 uur in de Hervormde kerk te Den Hoorn, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Correspondentie-adres: A. Vlaming-Troost, Amaliaweg 13, 1797 SW Den Hoorn Na een kortstondig ziekbed is van ons heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Petronella van Druten weduwe van Florent de Coninck Amsterdam, Texel, 10 april 1911 28 juli 1997 W. F. Heinis-de Coninck J. Heinis F.M. Vendel-de Coninck W. Vendel klein- en achterkleinkinderen Texel. 28 juli 1997 „De Gollards" De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 augustus om 16.00 uur in het crema torium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het crematorium. Correspondentie-adres: Bernhardlaan 141. 1791 XD Den Burg Texel, 29 juli 1997 Hieperdepiep... hoera' De baby is uit mama's buik. Mijn zusje heet Wendy Kevin Jan en Jolanda Abma-v.d. Bend Klimpstraat 51 1795 AN De Cocksdorp Je bent van ons weggenomen, we leven met het gemis. We slaan zo zwak. maar hebben van jou geleerd wat strijden is. Bedankt voorde jaren van liefde en trouw Je bent met meer bij ons. maar onze gedachten blijven bij jou Bedroefd geven wij u kennis, dat na een dappere ongelijke strijd, van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Gerrit Zijm 23 maart 1949 27 juli 1997 Geeske Zijm-Scholtanus Sandra en Ed Ronald Texel, 27 juli 1997 Beatrixlaan 134, 1791 GG Den Burg Gerrit is overgebracht naar uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg Gelegenheid tot condoleren dinsdag 29 juli van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. Een overdenking zal worden gehouden op woensdag 30 juli om 11.00 uur in het uitvaart centrum, waarna de begrafenis op het R.K. kerk hof te Den Burg zal plaatsvinden. Waarom? Hij was geliefd bij zovelen. Niet alleen om wat hij zei maar vooral om wat hij deed. Zo zal hij voor altijd in onze herinnering voortleven. Verdrietig nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Gerrit Zijm Wij wensen Geeske en de kinderen veel kracht toe, om dit grote verlies te dragen. Annie Zijm en Cor Rob Cees Zijm en Annemarie Keyser Robert en Peter Margriet en Adrie van der Vliet-Zijm Mark en Kim Jacob-Jan en Nine Zijm-Bakker Sander en Marieke Den Burg, 27 juli 1997 Bedroefd delen wij u mede, dat van ons is heengegaan mijn schoonzoon en onze zwager Gerrit G. Scholtanus-van Dijk Jans en Piet Bouk en Jelle Rink en Germ Cor en Petra Piet Oudeschild, 27 juli 1997 Lieve ome Gerrit Waarom zo vroeg. Gerda en Gerrit Jan Samantha en Patrick Tanja Mariska en Jacco Marco en Laura Natascha en Chris Tamara Sharon Oudeschild, 27 juli 1997 We hebben een bijzonder goede vriend verloren Gerrit Zijm En zullen je verschrikkelijk missen ome Gerrit. We wensen Gees, Sandra, Ed en Ronald heel veel sterkte. Richard, Lida, Erik en Robert Te vroeg en te snel hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Gerrit Zijm Bij heel veel dingen zullen wij hem missen, dus vergeten doen wij hem nooit. Hans, Cora, Joost en Dieneke Onze uitstapjes zullen nooit meer zijn zoals ze waren nu wij onze vriend Gerrit Zijm moeten missen. Maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Adri en Wilma Jos en Afke Jaap en Marloes Willem en Benna Hans en Cora Diep bedroefd maar met veel bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde medewerker, vriend en collega Gerrit Zijm In de korte tijd dat we elkaar kenden, hebben wij hem ervaren als een uniek mens met veel inzet voor ons bedrijf en zijn collega's De leegte die hij achterlaat is groot Jan Keijser Kampeercentrum Jan, Karen en medewerkers Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van Gerrit Wij wensen Geeske en de kinderen veel kracht toe met dit verlies. Jan, Karen, Sarah, Frida, Thijs en Christina Verwacht maar toch plotseling is van ons heengegaan onze buurman Gerrit Zijm Wij wensen Geeske, Ed en Sandra en Ronald heel veel sterkte toe in de komende tijd. John, Sylvia. Remco, Alex en Dave Met grote droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van Gerrit Zijm Wij wensen Geeske, Sandra en Ed en Ronald heel veel sterkte toe. Paul en Natasja Gerrit Na een aantal jaren fijn met je samengewerkt te hebben, doet het mij heel veel verdriet afscheid van jou te moeten nemen. Ans Te zijn bij wie er met meer zijn, heel diep in je gedachten en niet met woorden lang en luid, kan af en toe een stille pijn verzachten. We missen je. Gerrit Cor, Petra en Maurijn Er zijn momenten waarop woorden te kort schieten, niet kunnen uitdrukken, wat we denken of voelen. Dan is er stilte... Het diepste woord schuilt in de stilte. Rust zacht lieve Gerrit Ria en Jan Zoetelief Kees en Mieke Witte en kinderen Bedankt Gerrit Dat je altijd voor ons klaar stond. We wensen Geeske, Sandra en Ed en Ronald veel sterkte toe. Martin, Silvan, Diana. Dimitri, Marco, Stefan, Jasper, Rick, Annemieke, Marcel. Carla, Robbert, Simon, Marco. Mark, Bianca, Irene, Frans, Jitse, Mariska, Danielle, Albert, Marije, Dennis. Dankbaar voor hetgeen wat hij voor ons betekende, nemen wij afscheid van onze motocrosswedstrijdleider Gerrit Zijm Wij wensen Gees en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. bestuur M A B.-Club Texel "Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 1125 Geborgen in Gods liefde is tot rust gekomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Klaaske van der Knaap - van der Zee sinds 1 mei 1992 weduwe van Benjamin Jan van der Knaap in de leeftijd van 84 jaar Kinderen klein- en achterkleinkinderen Den Burg, 25 juli 1997 De Zes 23, 1791 EW De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 30 juli 1997 om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk te Den Burg, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren is er dinsdag 29 juli van 19.30 - 20.30 uur in "De Poort" achter bovengenoemde kerk en na de begrafenis even eens aldaar Rust zacht lieve Oma We zullen u erg missen. Margo en Simon Jeanette, Ruben, Annemieke Ingrid Ronald Bartina en Guus Celina Klazina Arjan en Marie-Jolie Marco en Mariska Karien Marleen Heieen Maaike Dag lieve „Ouwe Oma" U was een lieverd. Nog een laatste kus Je kleine poppetje, Celina Tot onze droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons oudste lid Mevr. K. van der Knaap-van der Zee Wij wensen de familie veel sterkte Gereformeerde Vrouwenvereniging „Ora et Labora" Den Burg Ps90 1 onberijmd Uit onze familiekring werd weggenomen onze broer en zwager Jan de Visser echtgenoot van Andrea Rustenburg Geb 11-8-1915 Overleden 25-7-1997 Namens de familie: J. de Visser Bernhardlaan 107, Den Burg. JACOB JOHAN MENSINK De aanwezigheid van zovelen tijdens de rouwdienst, de vele bloemen, condoléances en gesprekken hebben een diepe indruk op ons gemaakt. Hierdoor hebben wij ervaren dat Jaap voor velen. veel heeft betekend. Hartelijk dank voor al uw steun. Sandra en familie Mensink Juli 1997 Misterweg 230, 7109 BA Winterswijk. Gerrit

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3