'at ik zeggen wou. Verhuizing bedrijf in volle gang .TEXELSE J COURANT Positief „Loffelijk plan molen met gejuich onthaald" Wat vind ik aan het strand? Schrikbeeld Misbruik paard bij politie gemeld Slaapproblemen bij kinderen KORT Texels Zomerkamp voor scouts summum Nostalgierit Diefstal bagage 50 jaar Jo van den Berg Reinoutje Trap familieberichten Texelaartjes VRIJDAG 22 AUGUSTUS 1997 0 on lca?rs_ een fijne vakantie op duin- ppeerterrein Kogerstrand, willen nog reageren op het negatieve ,el m de Texelse Courant van de (De Groot, raadslid van D66. komen nu al 25 jaar op Koger- onden mogen ons dus wel tot de ilegasten rekenen. Ons inziens is ,el degelijk iets veranderd in die laar. De houten toiletgebouwen vervangen door stenen gebouw en er zijn ook meer warme «hesgekomen. Electra en kabel- ijn aangelegd en waterleiding en jrmg zijn vernieuwd. De afgelopen s(i is het hele aanzien van de cam- ij vernieuwd en in de komende o komen de toiletgebouwen nog debeurt Ook is ons nooit geble- dat, als we met gegronde klach- kwamen, we bang moesten zijn (onze plaats Zowel bij de heer jinan als de heer Verhoeven heb- «I altijd alles in goede harmonie «n oplossen. de jongeren betreft zijn wij blij dat iiouwtjes strakker zijn aangehaald. ,ite|ongeren moeten weten dat er azen zijn. Zou mijnheer De Groot iams leuk vinden om iedere nacht ie slaap te worden gehouden door ss en radio's? Of als je je bad- jieneens vergeet binnen te halen jde waslijn, ze de volgende mor- n weg zijn? Bij aangifte op het jtebureau zei een agent' „Het is unieke camping; jammer dat de ijeren het verzieken. Laten ze hen camping in een weiland geven!" jstaan daarin dus niet alleen, topen dat Kogerstrand dit beleid njortzet, zodat wij nog jaren kun- ijemeten van de natuur en de zee fat wij met door de jongeren wor- »er|aagd (de goede niet te na Builen verantwoordelijkheid van de redactie gesproken). Mijnheer de Groot, als er zoveel anoniem wordt geklaagd, wil len wij die wél tevreden zijn met dit beleid ons ook laten horen, maar dan niet anoniem. Als het negatieve voor de TV komt, dan ook het positieve. Fam D van den Bos, Hilversum Fam. C C van der Spoel, Hilversum Fam. M Oosterhagen, Hilversum Fam. J Oosterhagen, Hilversum Fam. B Griffioen, Hilversum Fam. H.J. van den Bos, Hilversum Fam J. Vesterink, Lelystad Met enige verbazing lees ik dit bericht inde Texelse Courant van 15 augus tus jl. Het is voor de subsidievrager verheugend dat de aanvraag positief is beantwoord Ook werd er tijdens de raadsvergadering gebrainstormd over andere instanties die mogelijk ook nog een subsidie kunnen geven. Aan instanties wordt wel gedacht, maar een belangrijk aspect in deze zaak wordt behoorlijk terzijde gescho ven. Ik heb 't over mensen Mensen die in hun vrije tijd als vrijwilliger draaien met de molen en heel veel onderhoudswerkzaamheden verrich ten. Natuurt ijk zijn wij als vrijwillige mole naars op de hoogte van de plannen die De Hollandse Molen in overleg met het Waterschap, Natuur monumenten en de Stichting Texels Museum heeft ontworpen. Maar wij hebben helemaal geen behoefte om de massa mensen, die naar het oos ten van Texel toegetrokken moeten worden te informeren of doorlopend van dienst te zijn Of sowieso te ont vangen. Nog maar met over slecht- cegroeid in de tijd dat er in de bos- van ons land hier en daar een je stond met het opschrift: „Laat als dank voor 't aangenaam ver- ai, de eigenaar van 't bos de IJlen en de dozen", moet ik daar. en de huidige normen en waar- »aak aan terugdenken, intussen heel veel in de samen- gveranderd, goed en slecht. Wat slechte betreft, ergeren veel LUtiegasten en Texelaars zich enen geel aan de van dag tot dag •«mende hoeveelheid rommel die seloos op het strand wordt achter een. Ahier is sprake van de kreet: „we in een weggooimaatschappij" izou te ver voeren op het hoe-en- i/om in te gaan. Maar wel: wat en wat kan hier aan worden laan? Uiteraard ligt hier een taak het gemeentebestuur en eigen leek wel voor hen die door verkoop ibie rommel hebben verdiend. Zij dan een voorbeeld kunnen ne men aan bepaalde stranden elders in Europa die 's morgens met man kracht aangeharkt en van rommel worden ontdaan Dit moet hier, o.a. te financieren uit de toeristenbelasting, toch ook mogelijk zijn met behulp van een tractor met daarachter een hark- constructie. Al zouden alleen al de mechanische middelen beschikbaar worden gesteld, dan zijn er beslist wel vrijwilligers te vinden die bij toerbeurt dagelijks voor een schoon strand wil len zorgen. En komen de badgasten op een opgeruimd strand, dan werkt dit preventief en zijn ook de onverbe- terlijken eerder geneigd de lege blik jes en plastic verpakking te depone ren waar het hoort. Dit seizoen, hoe mooi en hoe warm het toch nog is geworden, is wat de vervuiling betreft met meer goed te maken Maar laten we er wel voor zorgen dat Texel de naam „Het Gou den Boltje" nog waardig is en laten we volgend jaar met een schoon strand beginnen en het zo houden. J. van Eijk, De Koog Toeristische trekpleisters in het Texelse landschap zijn lange tijd al leen aan de westkant geëxploiteerd door particulieren en door van over heid afhankelijke instanties. De rest van het eiland bleef landschappelijk lange tijd intact, totdat het dorp De Cocksdorp in tien jaar tijd er aan ten prooi viel. Nu komt tot mijn schrik de oostkant in beeld om geëxploiteerd te worden met alle gevolgen van dien (zie Texelse Courant van 15 augus tus jl., pagina 5). Staan er al nieuwe zomerhuisjes bij Oost, komen er al 35 bungalows bij het Prins Hendrik Hotel: deze prach tige landschappelijke oostkant wordt nu bewust en juichend door onze ei- weervoorziening gesproken. Hoe stellen de instanties zich dat voor7 Wij zijn met van plan om als vrijwilli gers een promotieteam voor massa toerisme te worden. Echter, aan ons is niks gevraagd en tijdens onze aan wezigheid op de molen zijn er geen mensen van de betreffende instanties langs geweest. Ik zou tenminste niet weten wie. Wij als vrijwilligers hebben er plezier in om onze hobby uit te oefenen met „mooi draaiweer". Onze doelstelling is uitsluitend de in standhouding van de molen als mo nument. Degenen die daar belang stelling voor hebben, zijn bij ons altijd welkom. Dat de gemeente van me ning is dat de Cultuurhistorische as pecten zich in een warme belangstel ling verheugen, verwondert mij enigszins wat betreft de andere mo len aan de oostkant van Texel, nl. de Traanroeier in Oudeschild. Dit cul tuurhistorische gebouw staat wel heel diep in de vrieskist. Al jaren staat deze molen stil en het onderhoud vliegt achteruit. Er is na genoeg geen belangstelling van gemeentezijde. Ook de Stichting Texels Museum is er na enkele jaren onderhandelen met ENW (de eige naar) nog steeds niet in geslaagd om de warme belangstelling te vertalen in het laten draaien van de molen. Waar liggen de prioriteiten? Waarachtig, een kans om de warme belangstelling van de gemeente ook eens in een koude periode, na deze warme zomer, te laten gelden. W.S. Keijzer, Oudeschild Hoewel hij geen aangifte heeft ge daan, heeft een Texelaar bij de poli tie gemeld dat zijn paard vermoede lijk seksueel wordt misbruikt. De man treft al enige tijd in het weiland van het dier bij Den Burg condooms aan en merkt dat het paard zich anders dan normaal gedraagt. Hij had een dader op het oog, maar die heeft te genover de politie in alle toonaarden ontkend. Volgens de politie woordvoerder kan alleen worden op getreden bij ,,een heterdaadje". Het paard is overgebracht naar een an der weiland, meer in het zicht. gen gemeente bedreigd door ƒ35.000,- beschikbaar te stellen aan Vereniging De Hollandse Molen, die samen met Waterschap, Natuur monumenten en EcoMare, een toe ristisch informatief attractiepunt wil realiseren en exploiteren bij de molen van het Noorden! Uitgerekend een toeristische trek pleister bij de molen van het Noorden, hoe is het mogelijk! Dit terwille van natuur-, historische- en culturele informatie, die in iedere bibliotheek opgezocht, of desnoods voor luie toeristen elders tentoonge steld kan worden. Een waar schrik beeld en naar ik hoop voor veel Texelaars om daar ook al vlaggen masten, vlaggen, borden, hekken, geparkeerde auto's en op den duur bouwsels (in stijl natuurlijk), terrasje, commercie te zien verschijnen. Het zal zo'n vaart met lopen, zal gezegd worden, maar dat loopt het mijns in ziens wèl, langzaam, maar zeer ze ker. Ik roep alle Texelaars die de buiten gewoon grote schoonheid van het landschap bij de van het Noorden verkiezen boven een toeristische at tractie, op te protesteren tegen dit onloffelijke plan. Siem Hemelrijk, Oudeschild Voor ouders met kinderen tussen anderhalf en vier jaar, houdt de Stichting Kruiswerk Kop van Noord-Holland op donderdag 25 september in Den Burg een avond over peuters met als thema: „Pra ten over slapen". De bijeenkomst begint om 19.30 uur en is in het wijkgebouw aan de Schoonoord singel. Elk kind heeft zijn of haar eigen slaap gedrag en slaapgewoontes. Soms verandert dat ritme voor een korte of langere periode en ontstaan slaap problemen bij de peuter. Het kind wil niet inslapen, droomt veel, wordt 's nachts vaak wakker, wil steeds uit bed komen of wil alleen bij de ouder in bed slapen. Met deze verschijnse len krijgt menig ouder te maken. De vraag hoe zulke slaapproblemen bij het kind moeten worden opgelost, is niet één-twee-drie te beantwoorden en voor elk kind kan de oplossing ook anders zijn. Het doel van de thema-avond is om ouders inzicht te geven hoe slaap- Woningstichting. Mieke de Boer is benoemd als commissaris van de Woningstichting Texel. Zij volgt daar mee Martin de Weijer op, die per 1 juli is afgetreden Oud-voorzitter van de raad van commissarissen Martin de Weijer is al geruime tijd geleden van Texel naar Groesbeek verhuisd. Van wege zijn leeftijd heeft hij zich niet meer beschikbaar gesteld voor een volgende periode Rieuwerd Veen- stra bekleedt na het vetrek van De Wei|er de positie van voorzitter van de raad van commissarissen Wan onderen...Medewerkers van de VTB en LenR sjouwden gisteren heel wat al. Maandag zit alleen de redactie van deze krant nog in het verder lege gebouw. Ook de kantoorvakhandel aan de voorzijde (Parkstraat) verhuist niet. ,f0io Frans Hopman) De Texelse Courant van vandaag is de laatste die geheel drukklaaris gemaakt in ons bedrijf aan de War- moesstraat. Drukkerij/uitgeverij Lan- geveld de Rooy was de afgelopen 30 jaar op deze lokatie gevestigd. Vanaf volgende week zijn de werk zaamheden verdeeld over twee ge bouwen. De redactie van de krant blijft in het huidige pand. maaralle andere afde lingen van LenR verhuizen naar de Spinbaan. De voormalige drukkerij van Brügemann heeft daar inmiddels een verbouwing ondergaan Gisteren werd met een verhuiswagen van de VTB at een deel van de inboedel overgebracht. Het warme karwei ver liep gedeeltelijk via het platdak, zo dat er een liftinstallatie aan te pas moest komen. De verhuizing wordt dit weekend afgerond. Wie een nieuwsbericht, (sport)ver- slag of ingezonden stuk in de Texelse Courant wil hebben, kan maandag gewoon terecht bij de redactie aan de Warmoesstraat. Omdat de ont ruimde benedenverdieping wordt ver bouwd. kan dit voor bezoekers enig ongemak opleveren. Advertenties voor de krant dienen te worden inge leverd in het nieuwe hoofdgebouw van LenR aan de Spinbaan. gedrag ontstaat. Ook is het belangrijk te weten welke factoren het slaap gedrag van een kind kunnen beïn vloeden, omdat juist daardoor slaap problemen kunnen ontstaan. Het kruiswerk wil mensen vertrouwd maken met het slaapgedrag en de eventuele slaapproblemen van hun kind door zoveel mogelijk informatie te verstrekken. Door het organiseren van deze thema-avond krijgen ouders bovendien de gelegenheid onderling ervaringen uit te wisselen. Deze bijeenkomst is ook bedoeld om mogelijke onzekerheid weg te nemen wanneer een peuter problemen met slapen heeft. Daarbij probeert het kruiswerk een handvat te bieden dat tot oplossing van de slaapproblemen kan leiden. De bijeenkomst staat onder leiding van wijkverpleegkundige M. van Etten. De kosten bedragen ƒ5,- inclusief koffie of thee en lesmateriaal. Aan melding via de Gezondheidswijzer van het kruiswerk, elke werkdag van 09.00 - 17.00 uur. telefoon 0223- 650135. Het hele jaar wordt door de leden van Scouting Texel toegeleefd naar het zomerkamp. De gidsen en verken ners (meisjes en jongens van 11 tot 15 jaar) zijn tien dagen naar Borkel en Schaft (Valkenswaard) geweest Na een jaar voorbereiding mochten de Texelse scouts zelf koken op een eigengemaakt vuur, werd proviso risch gekampeerd en de verkenners hadden zelfs een douche geïmprovi seerd. Daarnaast werd een route uit gestippeld door Brabant, waarbij di verse opdrachten moesten worden volbracht. Eike avond werd een groot kampvuur gebouwd. Eén van de hoogtepunten was een dagje naar de Efteling Voor de Rowans en Sherpa's (14 tot 18 jaar) ging na een jaar hard wer ken en door hulp van enkele spon sors een grote wens in vervulling: ze vertrokken naar Kandersteg in Zwit serland, voor een tiendaags bezoek aan een internationaal scouting- centrum. Het programma bestond uit specta culaire bergbeklimmingen en abseilen. Na een tocht van zesenhalf uur werd overnacht in een blokhut. Ook werden nachtelijke tochten ge maakt om de zon in de Alpen te kun nen zien opkomen en de edelweiss te aanschouwen. In Bern werd een dagje de toerist uitgehangen. De jaarlijkse nostalgierit van men vereniging Wad en Duin was ook dit maal een succes Totaal 49 bewo ners van verzorgingshuis Gollards uit Den Burg genoten zondag van een mooie tocht. In twaalf aan spanningen. waaronder twee grote wagens voor rolstoelgebruikers, ging men via De Waal naar De Koog. Daar stond in restaurant In de Bloeiende Heide de koffie (en een borreltje) klaar. Na deze versnaperin gen werd de rit vervolgd via De Den nen terug naar Den Burg. De politie zorgde onderweg telkens voor afzet ting van de kruispunten. Tussen dinsdag 18.00 en woensdag middernacht 0.00 uur werd een hoe veelheid bagage gestolen van een Engelse toerist. De toerist had twee fietsen gehuurd bij een bedrijf aan de Brink in De Koog. Hij heeft zijn ba gage bij dit verhuurbedrijf achterge laten en was daarna met zijn zoon gaan fietsen Toen hij terugkwam bleek de bagage te zijn gestolen Dit waren twee sporttassen met o.a. kle ding en een fotocamera en een slaap zak. In liefdevolle herinnering Jibent geen dag uit mijn gedachten KLAASIE Baukje Donderdag 28 augustus 1997 is het geleden dat onze ouders en in het huwelijk verbonden werden. wtikbaar aan God willen zij deze dag vieren. U tal hen feliciteren op zaterdag 30 augustus in ^.Bijenkorf', Mulderstraat 37 Oosterend van 'WO tot 17.30 uur. Zij gaan kort daarop met taantie dus bloemen leiden dan een treurig be- üan. Leen en Joke; Willem en Marianne en kinderen. Tel. 0343-443268 of 023-5292474 -j.i wij met de FWorte van onze zoon Cor Augustus 1997 3650 gram jKhard Bijpost ^jjna Bijpost- Broekman poolstraat 21 u iï? Oosterend e|- 0222-318526 bezoek graag cven bellen. Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Melanie 20 augustus 1997 Zusje van Selina Dochter van Martin en Esther Kuip-Vlas Ons nieuwe adres: Oorsprongweg 1 1795 LA De Cocksdorp Tel. 311717 Zeg het voort Heb je het al gehoord Het is echt waar Ton Smidt wordt 23 augustus 50 jaar Gefeliciteerd Mathilda INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot cn met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,65 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- cxcl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXEL AARTJE op aanvraag. Lamellen, plissés, jaloe zieën, gordijnstoffen. De nieuwste motieven en snufjes (ook afwijkende modellen) vindt u bij Schildersbedrijf en interieurwinkel Graaf, Postweg 215, De Cocksdorp. Tel. 316243. Zondag van 18.00-22.00 uur live-muziek in/op bar/ terras vak.park Dennen oord a.d. Grensweg. 'n Biertje, pleziertje en meezingen met Kees Tesselaar. Audire hoortoestellen. 1 en 8 sept. a.s. C Ooster hof met vakantie Clubkampioenschappen tennisvereniging Deuce: 29 aug. t/m 13 sept. Inschr. mog. voor enkel- dubbel en gemengd/dubbelspel. Sluiting inschr. ma. 25 aug. om 18.00 uur. Te koop gevraagd: accor deon, 96 of 120 bassen. Tel. 313644 Wrangler for kids. Stan Stacy, de familystore, hoek Stenenplaats/Wever straat. Pils voor een piek. Zaterdagmiddag 5 tot 6 uur In den Grooten Slock. Nieuwe bankstellen v.a. ƒ695,00. Wiersma meube len, Wilhelminalaan 14, tel. 0222-315361/315099. Romantisch diner voor twee of plezier voor vier... In Restaurant 't Boodthuis natuurlijk. Restaurant 't Boodthuis, Boodtlaan 8, De Koog, tel. 317947 (ma. gesloten). Lingerie, van sportief tot luxe, bij Stan Stacy, de familystore, hoek Stenen plaats/Weverstraat. Gravenstraat. Uitgaan met smaak Al dobberend genieten van een heerlijk diner. In restaurant 't Boodthuis na tuurlijk Restaurant 't Boodthuis, Boodtlaan 8, De Koog, tel. 317947 (ma. gesloten). Zondag van 18.00-22.00 uur live-muziek in/op bar/ terras vak.park Dennen oord a.d. Grensweg. 'n Biertje, pleziertje en meezingen met Kees Tesselaar. Audire hoortoestellen. 1 en 8 sept. a s. C. Ooster hof met vakantie. Barhorst Meubelhandel. Gel. gr. meubels, w.o. le dikant 160 x 200; spek kast; hoekkastje; dressoirs; 9-ladenkastje; tv-kastjes. Maricoweg 2A, tel 312381 T.k.a.: minivarkentjes, 4 wkn. en gratis af te halen zwart katertje, 10 wkn. Tel. 310173. O.S.G. restaurant „Het Proefkonijn" start 27-8 1997. Reserveren via tel. 312121. Pioneer-dealer SCT, 311 777. Zondag van 18.00-22.00 uur live-muziek in/op bar/ terras vak.park Dennen oord a.d. Grensweg. 'n Biertje, pleziertje en meezingen met Kees Tesselaar. Verhuisd: Dirk en Sjaan Bakker van De Ruyter- straat 90, Oudeschild naar Schilpbanck 19 Den Burg en Harry, Hanneke, Silvia en Rik van Katwijk van Trompstraat 17 naar De Ruyterstraat 90, Oude schild. Rechtstreeks uit Indonesië: een unieke betaalbare collectie handgemaak te potten, beelden, keramiek, schalen, etc. Schildersbedrijf en interieurwinkel Graaf, Postweg 215, De Cocksdorp. Tel. 316243 T.k aangeb Stacaravan, 8x3,5 m. Tel.: 0297 242308 Welder-shop-Texel. Le vering van alle soorten: roestvrijstaal (304 en 316 kwaliteit). Tevens ook voor al uw roestvrijstaal las- werkzaamheden. Tel 317853. T.h.: grote kamer met eigen keuken in Bergen, ƒ450,- p/mnd incl., v a. 1 oktober. Tel. 072-5897464. Nippers - Nippers - Nip pers. De eerste winter- spullen zijn er al. Baby reiszakken met oortjes, stoere jongensbroeken, eigenwijze rokjes, A-lijn- vestjes, badjasjes, enz Eenvoudig te maken. Tevens opruiming van zomerpakketten; veel kor ting. Di-, wo-, en do. och tend geopend. Tot ziens, tot bij Nippers. Slotskolk 22, Oosterend M'n petje (moet) af voor (bij) Qnipp kapsalon, 312227. Inschrijven voor de cursus Engels conservatie van Sector Algemene Educa tie Texel in d' Ouwe Ulo kan op di 26/8, do 28/8 en di 2/9 tussen 19.00 en 21.00 u. Gevr.: fulltime verzorger/ ster voor mijn pony, st. mt. 1.40 m., omg. De Koog. Info 327540. Tk: pruimen en aard appelen Doré, Gloria, Frieslander L. Huisman, fruitkwekerij De Veen. Tel. 312203. De kop op de knop. Aan hangers. Voor bedrijven en particulieren, "stan daard" maten of bouw op maat Bovag-aanhang- wagen-specialist Herm v.d. Beek, De Cocksdorp, tel 316571. Clubkampioenschappen tennisvereniging Deuce: 29 aug. t/m 13 sept. Inschr. mog. voor enkel- dubbel en gemengd/dubbelspel. Sluiting inschr. ma. 25 aug. om 18.00 uur. Te koop gevraagd, accor deon, 96 of 120 bassen Tel. 313644 Zondag van 18.00-22.00 uur live-muziek in/op bar/ terras vak.park Dennen oord a.d. Grensweg. 'n Biertje, pleziertje en meezingen met Kees Tesselaar. T.k.a.: Honda Prelude, bj 1994, schade, vr.prijs ƒ750,-. Tel. 322214 Inschrijven voor de cursus Duits conversatie van de Sector Algemene Educa tie Texel in d' Ouwe Ulo kan op di 26/8, do 28/8 en di 2/9 tussen 19 00 en 21.00 u. Verhuisd van Golfslag 8 naar Buytengors 91, 1791 WN Tel 312961. Piet en Annie de Graaf. Welder-shop-Texel. Ver koop van gegalvaniseerde brandladders Voor de vei ligheid voor u of uw gasten ƒ112.-de mtr. Tel. 317853 De nieuwe winterzon- gidsen van Holland In ternational, FITT-reizen, Eurojet, Vrij Uit winter sport en nog andere zijn uit Kom langs bij Relsburo Texel Holland Internatio nal, 25 Jaar Beter In Ser vice. Wij zijn gaan samenwo nen... Ons nieuwe adres is: Drijverstraat 1b, 1791 VC Den Burg. Tel. 322970. Groetjes, Maarten-Willem Roeper Mariska Martens. T.k.: ronde eettafel vier stoelen, 3 oorstoelen, sa lontafel, 3-zitsbank, t.e.a.b. Tel. 314481. Zondag van 18.00-22.00 uur live-muziek in/op bar/ terras vak park Dennen oord a.d. Grensweg. 'n Biertje, pleziertje en meezingen met Kees Tesselaar. Koopje! Modern 2-zits bankstel rood/zwart, i.z.g.st. Tel. 314134 Inschrijven voor de cursus Duits Havo (1-jarig) van de Sector Algemene Edu catie Texel in d' Ouwe Ulo kan op di 26/8, do 28/8 en di 2/9 tussen 19.00 en 21 00 u. Welder-shop-Texel biedt te koop aan: oerdegelijk sier-hekwerk poorten, op maatgemaakt, eigen ontwerp mogelijk, v.a. 89,00 p mtr60 cm hoog, gegalvaniseerd, mo dellen aanwezig. 3 jaar garantie op roestvorming, vrijblijvende offerte. Welder-shop-Texel. Ver koop van alle metalen. Tel. 317853 Inschrijven voor de cursus Engels voor beginners van de Sector Algemene Educatie Texel in d' Ouwe Ulo kan op di 26/8, do 28/8 en di 2/9 tussen 19.00 en 21 00 u. Scouting Texel, natuurlijk avontuurlijk, info Marcel Bakker, tel. 315897 Computerreparatie. SCT, 311 777. Inschrijven voor de cursus Voorbereidend Beroe- penjaar (oriëntatie op werk en opleiding) van de Sec tor Algemene Educatie Texel in d' Ouwe Ulo kan op di 26/8, do 28/8 en di 2/9 tussen 19.00 en 21.00 uur. Te koop: Audi 80. 1984, Amerikaans model, 750,- Tel. 314542 Huisje nog vrij of caravan leeg? Wij verhuren het graag voor u. Geef vrije accommodatie door aan de Texellijn van Reisburo Texel, tel 314627. Informeer bij ons voor goedkope vliegtickets. Wij hebben de laagste tarie ven, zowel per charter als lijndienst. Reisburo Texel Holland International, 25 Jaar Beter In Service. Scouting Texel, je ver veelt je nooit, info Marcel Bakker, tel. 315897 Te koop: Swift catamaran (opknapper), ƒ475,- of rui len tegen kleine sta caravan Tel. 313866. Vrouw, 43 jaar zoekt vaste baan, minimaal 15 uur per week. Reakties br. o. nr. 1726 aan bur. Tex. Crt. Reparatie en Verkoop van Wasautomaten en Dro gers. Service Center Texel, 311 777. Hans van der Klift is een trefpunt op Texel voor men sen die iets bijzonders zoe ken. T.k.: plaatstalen badkuip, standaard afm., 50,-. Tel. 314460. Te koop: lelijke eend, technisch goed Tel. 314158 Welder-shop-Texel. Ver koop van sierhekwerk. Stijl vol, oerdegelijk en duur zaam Op maat geleverd. Gevr huishoudelijke hulp i.v.m. invaliditeit. Tel. 316536 Zoek je een baan? Ben je tussen 17 en 19 jaar, kom dan langs Tweewieler- centrum Kikkert, tel. 0222 - 317215. Superlichte titanium mon turen Gratis oogtest. Bak ker Optiek, J.A. Winnubst, tel. 310676 Carwash Postweg iedere dinsdag en woensdag Progr. 2 voor ƒ7,-. Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen geopend A.s zaterdag Van Beur den live in De Kuip vanaf 22 00 uur. Verkoop van gebruikte bromfietsen Bruining, De Koog, (0222) 317333. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel 318313. Ook voor laarzen en klompen. Carwash Postweg iedere dinsdag en woensdag. Progr. 2 voor ƒ7,-. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken alle soorten textiel. Bijv T- shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als ge kleurde textiel. Zelf mee brengen van textiel is mo gelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken. Snel naar kantoorvakhandel Lange- veld en de Rooy Aandelen TESO. Gevr.: aand. a ƒ5.-, ƒ1.250,-. Tel. 0251-655636. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Cocky's Kapsalon is weer 6 dagen geopend. Zonder afspraak. De Koog, tel. 317575.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3