Sport Texel in top door vijf maal Koning Zebravinken fokken aan als witte muizen Ingrid van subtop op Lubek in zwaar WK IB aï ii 'I .TEXELSE COURANT' Joop Smit doet siervogels aan de kant Gevoelig verlies voor Mareis (H) Calluna Kinderweken „Arbiter ZDH-SVO floot eenzijdig" K Voetbaluitslagen Sterk optreden menner Beers Cafeetje 1 wint darttopper Zaalvoetbalprogramma Versmalling in Ruyslaan I Voetbalprogrammi Niet verder met privatisering sportvelden Boeiende remise ZDH en Con Zelo DINSDAG 18 NOVEMBER 1997 jy yy Op z'n eerste grote vogelshow 28 jaar geleden werd een bonte zebra- vink van Joop Smit uit Den Burg gelijk kampioen. En laat nu - alsof de duvel ermee speult -op z'n laat ste show uitgerekend een zebra- vink (witte) opnieuw tot kampioen worden uitgeroepen. De score van 90 punten zegt veel over de ver worven kweekkunst. Toch doet Smit (65) dit jaar al z'n siervogels aan de kant. Omdat hij er met z'n vrouw na z'n pensioen lekker op uit wil trekken. Reden voor „Op Eigen Wieken het scheidend bestuurs- In de basketballtopper tussen de ongeslagen ploegen van de heren Mareis en Rekound2'84 uit Schagen werden de Texelaars ge trakteerd op een lesje basketbal. Van te voren hadden de Mareis een nederlaag ingecalculeerd (Re bound werd vorig seizoen de kam pioen in deze klasse) maar zater dagavond bleek het klasseverschil wel erg groot. Dit werd mede veroorzaakt door dat twee lange mensen bij de Mareis al uit het veld waren verdwenen (knie blessure Jaap de Wijk en vijf persoon lijke fouten voor Eric Venneker). De daaruit voortvloeiende omschakeling zijn de Mareis nooit meer te boven gekomen. Toen ook Chnstiaan Schlepers halverwege de tweede helft het veld moest ruimen met vijf persoonlijke fouten was het helemaal gedaan met de tegenstand van de Mareis. In de eerste helft nam Rebound2'84 al duidelijk afstand (33-8) door vele scores van de fysiek sterke zwarte center en naarmate ook de iritatie groeide bij de Mareis over scheids rechterlijke beslissingen wat Eric Venneker de ,,kop" kostte was het voor Rebound2'84 een koud kunstje de Mareis naar een bijna ver- driedubbeling te spelen De eindstand werd derhalve 62 - 21 en hieruit blijkt wil dat de Mareis geen moment in de wedstrijd zijn geweest. Rebound2'84 is een maatje te groot voor de Mareis maar hopelijk kunnen de Texelaars in de volgende ontmoe ting de schade wat meer beperkt hou den. Scores: Albert ten Wolde 6 pnt.Paul Inpijn 5 pnt Chnstiaan Schlepers 6 pntEric Venneker 2 pnt.. Eric Heijenk 2 pnt. Programma voor zaterdag 22 november: Sportlaan Den Helder 18 00 u Zap-De Mareis (H) 19 00 u De Mareis (D)-Hoppers jun. B In het kader van de Calluna Kinder weken is er woensdag een sport en spel-festijn in en om het zwembad Zo kunnen alle kinderen bijvoorbeeld ringsteken en de glijbaan, slingeren aan de liaan, aquaerobic-en en ligt natuurlijk de ooiermeflip in het water. Ook is er limonade De entree be draagt ƒ5,- t/m 12 jr. Per kind één volwassene ook ƒ5,- Aanvang 14 00 uur. Woensdag 3 december sluit Sin terklaas de Calluna Kinderweken af. Arbiter W. Roozendaal uit Pur- merend heeft te snel gele kaarten getrokken voor praten in het veld. Bovendien leek hij bevooroor deeld, want alle bekeuringen wa ren voor SVO-spelers. Dat staat in het rapport over scheidsrechter W. Roozendaal uit Purmerend, die vorige week de veelbesproken voetbalderby ZDH-Oosterend leidde. Het rapport werd opgesteld door KNVB-waarnemer Gerrit Terwindt uit.. Oosterend. ,,lk bekijk zo'n wed strijd als onafhankelijk waarnemer, niet als Oosterender", verdedigt hij zich. „Door de bond ben ik aange steld om scheidsrechters te beoorde len. Die volg ik negentig minuten lang. Daardoor kijk ik anders naar een wedstrijd." Volgens Terwindt waren negen gele en twee rode kaarten met nodig ge weest. „Dit was een derby, die moet je anders benaderen. Ik was ook waarnemer bij De Koog-ZDH Die wedstrijd was véél harder Dit was gewoon een pittige pot Nu kreeg Vonk twee keer geel voor babbelen. Pas daarna sloeg de vlam in de pan De waarnemer vermoedt dat de arbi ter met een vooroordeel jegens SVO aan de wedstrijd is begonnen. Toch geeft hij Roozendaal gemiddeld een 7)4 als cijfer. „Hij was niet zó slecht Alleen floot hij een beetje eenzijdig De KNVB heeft het rapport inmiddels in bezit Wellicht wordt het ook betrok ken bij de beoordeling door de tucht- commissie. In afwachting hiervan zijn Dennis Vonk en Vincent Kaspers, die beide een rode kaart kregen, ge schorst. lid als echte VIP met de T-ford van Geus op te halen en op de tentoon stelling in d 'Ouwe Ulo tot erelid uit te roepen. Samen met mede-oprichter Arie Eelman is Smit vanaf het begin be trokken bij de vogelsportvereniging. Begonnen met tropische vogels legde hij zich later toe op kanaries, met daarbij de zebravinken. Deze Australische huismus, zoals Smit het uitdrukt, en andere soorten hebben hem in de loop der jaren geen wind eieren gelegd. De prijzenkast puilt uit. Niet alleen door goede resultaten op Texelse shows waar hij zeven maal een kampioen inzond. Smit boekte ook goede resultaten op shows aan de vastewal Met een postuurkanarie (gloster) veroverde hij ooit een tweede plaats. „De jury beoordeelt het formaat van de vogel, de houding, conditie, de kop, de snavel en de te kening van het verendek. Het zijn al lemaal standaardeisen, waar een kweker zich aan heeft te houden De beste resultaten boekte Smit met kanaries en Zebravinken. „Dat fokt net zo snel als witte muizen. Als je die hun gang laat gaan, heb je zo een hele serie. Ik heb er zelf momenteel een stuk of veertig Om een kam pioen te kweken moeten de eigen schappen van het mannetje en de pop die je bij elkaar stopt goed op elkaar zijn afgestemd. Voor je het weet heb je ongewenste eigenschap pen." Het lidmaatschap van een vogel vereniging als „Op Eigen Wieken" met op Texel circa vijftig leden is voor echte liefhebbers een must. vindt Smit „Je wisselt met elkaar kennis en ervaring uit en bovendien staan er altijd nuttige tips in het blad van de bond voor vogelliefhebbers." Kolibries Andere aandachtstrekkers op de ten toonstelling waren de kolibries van Hans Lammers uit Waalwijk. De vleu gels van de twee exemplaren die hij had meegebracht, bewogen zo'n 80 keer per seconde „Maar kleinere soorten, ongeveer zo groot als een hommel, maken er wel 120", aldus de kenner die op de kersthow in kweke rij Eureka met meerdere kolibries naar het eiland wil komen. De kweker, die met een compagnon zo'n honderd kolibrie s heeft, wist als eerste de Zuidamerikaanse vogels aan het broeden te krijgen. „We kregen be langstelling uit de hele wereld." De kolibrie is geen vogelsoort die ieder- - m P IB Htj |M Zaterdag 15 november N Niedorp B1-Texel'94 B1 De Koog C1-HCSC C2 Texel'94 C1-Alcm. Victrix C1 ZAP C2-Texel'94 C2 Texel'94 C3-Sint Boys C1 Wieringerm D1-Texel'94 D1 JVC E1-Texel'94 E1 G-voetbal RAP 1-Texel'94 Joop Smit bij de witte zebravink. één van de kampioenen op de tentoonstelling van „Op Eigen Wieken". (Foto Gerard Timmerman) een kan houden. „Ze vragen heel veel zorg Mijn compagnon is van 's morgens vroeg tot 's avonds laat met niets anders bezig Ze zijn dus niet te koop." Triatlete Ingrid van Lubek is tijdens de wereldkampioenschappen Olympic Distance in het Austra lische Perth 32ste geworden. De Texelse had stiekem op een wat hogere positie gerekend, maar het lange en zware seizoen heeft waar schijnlijk z'n tol geëist. Zo stond ze kort geleden nog aan de start van een belangrijke wedstrijd in Sidney, helemaal aan de andere kant van het continent. Al bij de start zondag stond vast dat het een lastige klus zou worden. Ter wijl het daags ervoor nog rond de 20 graden was geweest, voorspelden de meteorologen temperaturen van bo ven de 30 graden, slechts vergezeld van een lichte bries. Het eerste onderdeel, twee maal 750 meter zwemmen, werd afgewikkeld in de zoute Swanriver. De start verliep chaotisch in het 72 deelnemers tel lende veld. „Alles wat ik zig is schuim en ik krijg rake klappen", aldus Van Lubek in een gefaxt wedstrijdverslag aan familie en fans thuis. Toch verliep het zwemmen niet slecht, zeker niet met de wetenschap dat vorige week voor de kust van Perth nog een surfer werd aangevallen door een haai. Uiteindelijk klom ze temidden van de dat ik na de finish in de EHBO-tent wakker word Van Lubeks eindtijd bedroeg 2,05 46 uur, ruim zes minu ten achter winnares Emma Carney uit Australië tweede (grote) groep uit het water Ook het fietsen (vijf ronden van 8 km door het centrum van Perth en het beroemde Kings Park) verliep vervol gens niet slecht, ondanks een steile klim en veel bochten In de groep van Van Lubek werd flink gestayerd en veel gesprint, waardoor de spieren soms verzuurden „Het afstappen voor de wisselzone gaat met zo vloeiend in een grote groep. Vóór mij valt iemand en zodoende struikel ik ook, maar ik kan snel door naar mijn loopschoenen Hup, aan die dingen en weer door..." Het slotonderdeel was loodzwaar. „De palmen geven weinig schaduw en het is erg heet Ademen doet pijn en ik heb met zulke goede loopbenen merk ik." Gedragen door een zeer enthousiast 40.000(1) koppig publiek met aan moedigingen van inheemse Neder landers lukte het meer dood dan le vend de race te 'beeindigen. „De finish nadert, Lucienne Groenendijk (uit Den Helder, red.) moet lossen (we liepen samen) en ik geef alles. Zoveel In haar eerste reacties toonde Van Lubek zich weinig tevreden Later brak toch het besef door dat ze een prestatie van formaat had neergezet. „Ik kon met beter en ik heb toch ook wel bekende namen achter me gela ten." Heupblessure Het seizoen zit er nu op voor de Texelse Dat werd tijd. want de ver moeienissen waren groot en boven dien kampt ze met een heupblessure De nabije toekomst zal ze gebruiken om zich (alvast) voor te bereiden op de Olympische Spelen in 2000. Dat wordt in Sidney gehouden, op het parcours waarmee ze begin deze maand kennis maakte. Ondanks de niet zo heel zo goede recente klasseringen, ziet Van Lubek perspectieven voor de Spelen. Ze is vast van plan hard te trainen op het zwemmen, aangezien het zaak is (sinds stayeren is toegestaan) in de voorste gelederen aan het fietsen te kunnen beginnen Texel'94 stuurde zondag met een klinkklare 5-1 overwinning, VZV uit 't Veld naar huis. De beide gebroe ders Koning namen de volledige produktie voor hun rekening, Texel'94 was verplicht deze partij te winnen, wilde het mee blijven doen voor de bovenste plaatsen. De ploeg uit 't Veld, VZV, heeft de afgelopen twee jaar een groot aantal spelers zien vertrekken en tracht dit seizoen een nieuw team op te bou wen. Dit gebrek aan routine en erva ring was duidelijk af te zien aan het nerveuze spel van de gasten. Texel'94 miste aanvoerder John List wegens vakantieverplichtingen, maar zijn afwezigheid werd goed opgevan gen. Een twijfelgeval voor aanvang van de wedstrijd was Bart Heerschap, die een vervelende blessure heeft Heer schap doorstond de warming-up ech ter goed en stapte in zijn doel. De publieke belangstelling voor deze wedstrijd was redelijk, ook al speel den alle eerste elftallen van de buiten dorpen ook thuis. Texel'94 kwam zondag met zo flit send uit de startblokken als in andere wedstrijden. Het was duidelijk dat de ploeg nog moest zoeken naar de pa tronen en de zwakke en sterke pun ten van de tegenstander Een opsteker was dat Ralph Koning met een onverwacht schot van zeker twin tig meter knap de doelman van VZV verschalkte. Binnen een kwartier stond de thuis ploeg op een 2-0 voorsprong Ralph Koning omspeelde in het strafschop gebied enkele spelers en gaf tenslotte een prachtige voorzet op zijn broer Erwm, die geen moeite had de score op 2-0 te brengen. Texel'94 liet de teugels hierna wat vieren, maar VZV kwam evengoed met verder dan een verdwaald schot Een andere tegen stander echter zou beter van de ver slapte aandacht van Texel'94 profi teren Voor rust kwam Texel'94 zelfs nog op een 3-0 voorsprong Erwin Koning tikte na goed aangeven van wederom broer Ralph de bal in het netje. Na rust zakte Texel'94 verder weg en gaf het VZV de gelegenheid terug te ko men in de wedstrijd. Dit leverde en kele goede kansen op voor VZV Slechts éen van deze werd benut. Het was de van een blessure terugge keerde Erno Hertog, die voor 3-1 zorgde De opleving van VZV duurde een kwartier en toen wist Ralph Ko ning op knap aangeven van Martin Koorn voor 4-1 te zorgen. Dit doel punt was de nekslag voor VZV Enige minuten later werd het zelfs 5-1 door Erwm Koning, wederom op aangeven van de goedspelende Martin Koorn. Texel'94 kreeg nog een aantal kan sen, maar wist de score met meer op te voeren Trainer Kees de Wit gaf zowel Erwm Koning, als Hans Boswijk een publiekswissel en bood aan twee spelers van het tweede, Ruben Boog aard en Rick Ransdorp, de gelegen heid aan het eerste team te ruiken. Najaarsvergadering Maandag wordt in de kantine „de kletskeet" aan de Haffelderweg de najaarsvergadering gehouden van Texel'94 Hierin komt het jaarverslag en de financiële situatie van de vere niging ter sprake De aanvang is 20:00 uur. In manege Akenburg is zondag de eerste menwedstrijd in de serie om de Jaap de Graaf-bokaal verreden. De competitie kent dit seizoen twintig deelnemers, waaronder drie debutanten. Piet Beers met Ferdinand eindigde als eerste, ge volgd door Frits Witte met Jelmer en Carlo Witte met Figaro. Dit seizoen kan er voor het eerst wor den gekozen voor de gebruikelijke dressuurproef of een wat moeilijkere. In de proef voor gevorderden wordt o.a. ook het mennen met de leidsels in één hand beoordeeld, bovendien zijn sommige wendingen scherper en daarom moeilijker uit te voeren. Er is slechts eén klassement. Veel menners gebruiken de men- competitie om hun nieuwe of jonge paarden te trainen Voor deze dieren was het wel even wennen om in de De onbetwiste topper van deze competitieronde was de confronta tie tussen de twee dartgiganten Zwaan 1 en Cafeetje 1. Beide teams speelden met invallers. De meest opvallende was Mischa Witte voor De Zwaan, die het presteerde om een gerenomeerde tegenstander als Wim de Kort te verslaan in de 301 singles. Na de 301 en de 501 stond het 3-3. In de tac-tic werd koploper de Zwaan door Cafeetje 1 van de baan geveegd, zodat de eindstand 5-3 in het voordeel van 't Cafeetje 1 werd. Ook een spannende partij was die tussen Krim en Slock 2, waarbij de tac-tic ook de beslissing moest bren gen. De Krim, met een uitblinkende invaller Ab-Jan Witte, wist zich na een 2-1 verlies in de 301 knap te herstel len door na de 501 weer op 3-3 te komen De Slock, met een sterk spelende Bart Post, wist zich in de tac-tics te ontdoen van de tegenstander. Cafeetje Bulldogs moest aantreden tegen de dames van Slock 1 Altijd een beladen wedstrijd, omdat Rick Nicols dan tegen zijn twee dochters speelt. Dochter Yvette Nicols moest na een uiterst spannende strijd bui gen voor vader Rick. Karin Duinker won overtuigend van Frits Bakker, maar kon het tij verder niet keren, waardoor de Bulldogs uit liepen naar een 7-1 overwinning, on danks een bijzonder fel tegenstribbe lende Nicole Ott. Speelschema 20/21 november: Donderdag Cafeetje 2-Zwaan 1 Vrijdag Cafeetje 1-Cafeetje 3 Cafeetje 4-Cafeetje Bulldogs Zwaan 2-Krim Slock 2-Slock 1 binnenbak te rijden met z'n spiegels en felgekleurd hindernismateriaal langs de wanden Dhr. Sinnema uit Friesland jureerde de combinaties Hij is een actief menner en zeer betrok ken bij de samengestelde men wedstrijd in Oranjewoud, waar meer dere Texelaars elk jaar aan deelnemen. Door zijn jarenlange er varing is Sinnema een geschikt jury lid. De vaardigheidsproef telde twaalf poortjes, die niet al te moeili|k waren opgesteld, zodat de deelnemers lange lijnen konden rijden Negen menners bleven foutloos binnen de tijd en mochten deelnemen aan de barrage. Kees Timmer, Piet Beers en Sjef Beers hielden ook in de barrage alle balletjes op hun plaats Kees Tim mer met de schimmel Avant Coureur was echter net even sneller dan de gebroeders Beers Piet Beers reed met Ferdinand een uitstekende dressuurproef, bleef fout loos in de vaardigheidsproef en mocht de taarl mee naar huis nemen. Frits Witte met de Fries Jelmer gooide er ook geen balletjes af in de kegeltjesproef, presteerde goed in de dressuur en werd tweede. Carlo Witte met Figaro deed weer voor het eerst sinds jaren mee met de men- competitie en eindigde op een ver dienstelijke derde plaats. Carla van Wijngaarden met Ferdinand en Marit Visser -de Leeuw met Cendo deelden de vierde plaats Lisanne de Leeuw met de zwarte Shetlander Sjakie deed weinig voor haar zus onder en ein digde als zesde. De volgende wedstrijd is op 21 de cember Woensdag 19 november 18.30 Casino 2-Texel'94 5 19.25 Klif 1-ZVVC Uniekaas 1 Donderdag 20 november 18.30 Klif 4-Texel'94 8 19.20 ZDH 2-Texel'94 6 20.15 Nioz 1-De Koog 2 21.05 Mantje 3-Texel'94 4 22.00 ZDH 1-Krim 4 Vrijdag 21 november 16.45 De Koog C1-Krim C1 17.30 Texel'94 C1-Oosterend C2 18.15 Oosterend 1-Rabbouwm 2 19.05 Klif 2-Krim 1 20.00 Jelleboog 2-De Koog 1 20.50 Mantje 2-Krim 2 21.45 Klif 1-Mantje 1 22.35 Cinema Texel-Texel'94 3 Om het begin van het eénrichting- gedeelte op de Ruyslaan duidelijker te maken voor weggebruikers zal net na de afslag naar de Brink een wegversmalling worden gemaakt. Dit kost 2000,-. Bovendien wordt onder zocht of bij de slingers in de weg extra maatregelen nodig zijn om deze in het donker op te laten vallen Pupiltencompetitie Barcelona-Oosterend Ajax-SVC F1 o De Koog F1-Real Madrid 2- Texel'94 E4-ZDH E1 SVC E1-Texel'94 E3 10 De Koog E1-Texel'94 E5 2 Texel'94 D3-Oosterend E1 2i De Koog D1-Texel'94 D2 14i SVC D1-ZDH D1 2' Zondag 16 november Texel'94-VZV ZDH-Con Zelo Oosterend-Nieuwe Niedorp De Koog-Sint Boys Texel 2-Vrone 2 Vesdo 2-Texel'94 3 Texel'94 A 1-Wiron A1 Dames Texel'94-JVC Recreanten De Koog-SV Texel Texelse Boys-ZDH Oosterend 2-De Cocksdorp afgeb Zaterdag 22 november Castricum C1-Texel'94 C1 10. Texel'94 C2-Con Zelo C1 13. JVC C3-Texel'94 C3 13.1 Oosterend B1-Wieringerw. B1 13: i; Dirkshorn C1-Oosterend C1 12: BKC C1-De Koog C1 14. Texel'94 D1 -JVC D2 10, SRC E1-Texel'94 E1 10. G-voetbal WSV'30-Texel'94 12. Pupillencompetitie Barcelona-Oosterend F2 Ajax-De Koog F1 Oosterend F1-AC Milan SVC F1-Real Madrid Texel'94 E2-Texel'94 D3 Texel'94 E4-De Koog E1 Oosterend E1-Texel'94 E3 ZDH E1-Texel'94 E5 ZDH D1-Oosterend D1 SVC D1-Texel'94 D2 Zondag 23 november Foresters-Texel'94 Nieuwe Niedorp-ZDH Petten 1-Oosterend Con Zelo-De Koog Hollandia T. 5-Texel'94 3 DTS 6-Texel'94 4 Flevo A1 -Texel'94 A1 WGW B2-Texel'94 B1 Dames Zouaven 2-Texel'94 Recreanten Cocksdorp-De Koog SV Texel-Tex Boys Oosterend 1-Oosterend 2 0 101 10. 10. 101 11: 11. 11. 111 12: 12 14. 14. 14. 14. 12.1 12,1 12.1 12.1 14J 10 10 10 Voorlopig ziet de gemeente af vant privatiseren van onderhoud a sportvelden. Het risico dat na enki jaren weer wordt aangeklopt metk verzoek achterstallig onderhoud» te werken wordt te groot geacht, k de overkant blijft privatisering mees beperkt tot het in beheer geven v kantines en kleedaccommodatie. C is op Texel al zo: iedere voells vereniging heeft een eigen onderf men. Het onderhoud van de velden J veel vakkennis en vrijwilligers» vereisen De meeste clubs hebb het echter nu al moeilijk met hel: peil houden van het vrijwillige bestand. De kans dat de veld slecht of op een verkeerde man worden onderhouden is te groot, vindt de gemeente. Herfst op het Texel 94-veld. Het spel was echter zo fris als de lente, want de thuisclub won met 5-1. (Folo Frans Hopman) Een punt gewonnen of twee verlo ren? De meningen waren zondag enigszins verdeeld bij ZDH na de remise (0-0) tegen Con Zelo. Ge zien het voortreffelijke spel en de hoeveelheid kansen van de ploeg uit Waarland leken de Hoornders weinig reden tot klagen te hebben. Het meest tevreden met de uitslag was ongetwijfeld De Koog, dat beide concurrenten verder ach terop zag raken. De gezichten stonden vooraf zorge lijk bij de Zwaluwen, die de derde plaats op de ranglijst innamen. Con Zelo stond niet alleen een plaatsje hoger, in eerdere confrontaties had den de gasten al bewezen over een soepel voetballend elftal te beschik ken. Bovendien ontbraken bij ZDH belangrijke pionnen als Jan Willem Kraay (gekneusde rib), Klaas Regtop, Stefan Bousma en Bart Oosterhof. Gezien het belang van de wedstrijd betrad de met rug- en schouder klachten kampende Jelte van der Kooi toch maar de grasmat, maar hij deed dat zonder de hoop een grote bijdrage te kunnen leveren. Gedurende het grootste gedeelte van de eerste helft was Con Zelo heer en meester De strijd speelde zich voort durend af op de speelhelft van ZDH, dat maar heel sporadisch een tegen aanval kon opzetten. Het team mocht zich gelukkig prijzen dat Christiaan Stolk als een duivel stond te keepen en een engeltje op de lat had. Voorst opper Dennis Saai slaagde er boven dien vrij aardig in het gevaar van spits van de gasten in te dammen. Ook hij was echter kansloos toen de voor hoede van Con Zelo een prachtige combinatie opzette. De bal belandde op de paal, waarna een instormende speler ook in de rebound geen kans zag doeltreffend af te rónden. Na een half uur werd Jelte van der Kooi uit zijn lijden verlost en vervan gen door Pascal Riemens. goede zet van coach Van der Pa want Riemens speelde verdedige zeer degelijk, waardoor Berns Ipenburg zich met een gerust l> weer in de aanvalslinie kon melde Vooral na rust was hij een voortd rende bron van zorg voor de ver» digers van Con Zelo. Diverse mat was hij dicht bij een treffer, maan keeper, de lat en een waarschijn! ten onrechte voor buitenspel vlij gende grensrechter stonden zijn si ces in de weg. Toch kon Con Zelo veruit de mees aanspraak op de overwinning mak? De ploeg had misschien wel tien ke kans de score te openen, maaree maal oog in oog met Stolk zakte t moed de aanvallers kennelijk int schoenen. Twee minuten voor b einde leek Ipenburg de verhouding! alsnog op hun kop te zetten, maai'1 een ren over ruim vijftig meter vlo> den alle krachten hem uit de bent en schoof hij de bal simpel in de IV den van de keeper.

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 6