Joop Veltkamp ere-lid Kotex Texel'94 niet langs felle hekkensluiter Sport Kledinginzameling op Vrije School Prijswinnaar was na 23 jaar aan nieuwe fiets toe Opnieuw winst dames Texel'94 1 couRANT De Koog verliest van naaste concurrent Permanent gebouw kleindierenclub „Snertgolf" voor Texelse spelers Dartteam Cafeetje 4 verrast Bulldogs Crossers presteren goed in Den Helder Ruim 300 fietsers toeren door veld Zaalvoetbalprogramma llessureleed Mafketelspel Voetbalprogramma Voetbaluitslagen Een gedurende grote delen van de wedstrijd te afwachtend spelend Texel'94 heeft zondag in Heiloo twee belangrijke punten laten lig gen. Tegen de op de laatste plaats vertoevende Foresters werd het 2- 2. Bij het betreden van het nieuwe sport complex van Foresters keken de meegereisde supporters hun ogen uit. „Dat een voetbalsportminnend gemeentebestuur van doorslagge vende betekenis is, bleek hier des te meer Ruim 1,5 miljoen gulden mocht de club uit Heiloo besteden om de accommodatie naar eigen wensen in te richten, zonder schuldenlast", meldt correspondent Jan Heethuis enigszins afgunstig De spelers van de thuisclub, drager van de rode lantaarn, schoten voort varend uit de startblokken. De Heilooërs gingen de duels fel aan en het was vriend en vijand al snel dui delijk dat ze er alles aan wilden doen om uit de gevarenzone te geraken Texel'94 had het er moeilijk mee en leed veel balverlies Binnen een kwar tier kwam de ploeg op achterstand, toen Jan Schoorl, de rechterspits van Foresters, invaller-doelman Sjoerd Siebinga geen schijn van kans gaf Het openingsdoelpunt schudde de Texelaars blijkbaar wakker, want vanaf dat moment werd er beduidend beter gevoetbald. Een goed geno men vrije schop kon ternauwernood onschadelijk worden gemaakt dobr de keeper van de thuisclub. In de 22ste minuut was het toch raak, toen Hans Boswijk uit een mooie aanval knap inschoot en Erwin Koning in de rebound doeltreffend afrondde Kort daarna had dezelfde Koning een uitgelezen mogelijkheid zijn ploeg op voorsprong te zetten. Hij tikte de bal evenwel naast Ook daarna kroop Foresters een aan tal keren door het oog van de naald, maar omdat de voorhoede van Texel niet op scherp stond, kon de thuisclub blijven hopen op een goed resultaat Het begin van de tweede helft was een afspiegeling van het spel van De Vrije School aan de Gasthuis straat in Den Burg houdt evenals vo rig jaar weer een inzamelingsactie. Gedragen, nog bruikbare kleding kan -schoon en verpakt- tijdens school uren worden afgegeven. Ook schoe nen en huishoudtextiel zijn van harte welkom. De actie is inmiddels gestart en loopt tot eind mei Een stichting koopt de binnengebrachte goederen op en zorgt dat ze terecht komen bij mensen in Derde Wereld-landen. De opbrengst komt ten goede aan ver schillende doelen binnen de school De hoofdprijs van de jubileumloterij van Wielervereniging Texel, een gloednieuwe mountainbike van f2.000.-. is gewonnen door Peter Hm uit Den Burg. De stratenmaker was er dolblij mee. want hij was juist toe aan een nieuwe fiets De tweewieter waar mee hij dagelijks op en neer naar zijn werk pendelt, had hij 23 jaar geleden gekocht bij Ran, die nu de hoofdprijs beschikbaar stelde. Hm was na de trekking, verricht door notaris H.C. Kooi. gebeld en samen met echtge note Rita naar het feest in Catharinahoeve gesneld. Uit handen van WVT-voorzitterBenno Bakkeren sponsor Cees Ran nam Hm de prijs in ontvangst (zie foto) Leden en oud-leden van de wielerclub beleefden een gezellige avond vooraf gegaan door een bar becue en receptie. Gangmaker tij dens het feest was Henk Stevens, die voor rust. De Texelse ploeg speelde te afwachtend en bood Foresters de ruimte om aan te vallen. In de 60ste minuut verving Maarten Koom de met weinig zelfvertrouwen spelende Coen Timmer Vanaf dat moment kreeg Texel'94 langzaam maarzeker meer grip op de wedstrijd Dat resulteerde in een voorsprong, toen de mee op gekomen Barry de Vries op spits Erwin Koning passte en deze in de draai vanaf twintig meter op doel knalde Mede doordat John List de bal nog licht aanraakte, was de doel man kansloos: 1-2 De Texelaars bleven ook hierna aan vallen, maar verzuimden Foresters de genadeslag toe te brengen. Dat kwam hen duur te staan toen spits Dennis Dijkhuis de stand uit éen van de sporadische uitvallen weer gelijk trok. Trainer Kees de Wit had na afloop een bittere conclusie „Texel laat onnodig twee belangrijke punten lig gen We hebben de overwinning uit handen gegeven Ik kan derhalve niet tevreden zijn." Zondag speelt Texel'94 opnieuw uit, ditmaal tegen SRC in Schagen De dames van Texel'94 hebben voor de tweede achtereen volgende keer drie punten aan hun conto toegevoegd. Na de 2-1 over winning van vorige week op het hooggeplaatste JVC, werd Zouaven met dezelfde cijfers ge klopt. In de eerste helft liet Texel'94 het er nog enigszins bij zitten. Waar een week geleden tegen JVC goed en agressief werd gevoetbald, was het nu een stuk minder Zouaven speelde wel goed en kreeg ook kansen om de score te openen. Doelvrouwe Michelle Kuiper redde enkele malen fraai, maar kon toch niet verhinderen dat het uit een corner 1-0 werd voor de thuisploeg. De tweede helft was voor de dames van Texel'94. die lieten zien dat ze weldegelijk kunnen voetballen Bin nen drie minuten werd het 1-1dank zij een strak ingeschoten bal van Bianca Kager In de dertigste minuut werd een voorzet van de na rust in de spits spelende Monique Smit door een speelster van Zouaven in eigen doel gewerkt 1-2. De gastvrouwen deden daarna ver woede pogingen de stand in even wicht te brengen, maar door uitste kend verdedigend en opbouwend werk van onder meer Merel Moens kwam Texel'94 niet meer in de pro blemen. als „T. Riatleet" een avondvullend komisch optreden verzorgde. De bar becue werd grotendeels verzorgd door Corry de Jager. Rob Teisman en personeel van hotel Molenbos. Van uit een rolstoel, waarin hij herstelt van zijn motorongeluk op de MAB-cross- baan, keek eigenaar Maarten Hoogenbosch van Catharinahoeve goedkeurend toe. Tijdens het officiële gedeelte stelde voorzitter Bakker dat de wielerbaan er door het grote aantal activiteiten op ..sportpark zuid" niet veiliger op is geworden Albert Hoven, voorzitter van de Texelse Sportraad, en wet houder Nel Eelman haakten daarop in. zonder concrete toezeggingen te doen Volgens de aanwezige KNWU- afgevaardigde vervult WV Texel een voortrekkersrol De wielerbond voert nu vernieuwingen door. die op Texel zijn bedacht en/of voorgesteld. Benno Bakker lanceerde gelijk een nieuw idee: hij zou de jaarlijkse wielerronde over Texel willen openstellen voor ie dereen Zelfs al komen profrenners als Adri van der Poel aan de start. TT7YTT1 CT7 r~ DINSDAG 25 NOVEMBER 1997 feanten Osdorp-De Koog 2-3 'Texel-Tex. Boys 5-7 - berend 1 -Oosterend 2 afgelast Recreanten De Koog-Oosterend 2 10.30 Oosterend 1-ZDH 10 30 Cocksdorp-SV Texel 10.30 De Koog moest zondag in Waar land spelen, om z'n koppositie te verdedigen tegen het plaatselijke Con Zelo. Een zware opgave voor het team van trainer Gerrie Plaats man, temeer omdat hij enkele vaste basisspelers uit zijn elftal moest missen. Na een aftastende beginfase nam De Koog het heft in handen. Uit een inworp verscheen Martijn de Vey al leen voor de keeper, welke kans hij niet onbenut liet. Daarna werden en kele goede kansen op een 0-2 voor sprong onbenut gelaten. Toen na een half uur spelen wederom een kans rijke aanval van De Koog werd afge slagen, wist Con Zelo wel te scoren uit de hieropvolgende counter. Dit was ook de enige doelrijpe kans die Con Zelo in de eerste speelhelft wist te creëren. Op slag van rust schoot Hans Polderman, doormiddel van een schot van 20 meter met buiten kant voet in de kruising, De Koog naar een verdiende 1-2 voorsprong. Na de pauze leek het of Con Zelo vleugels had gekregen. In het eerste kwartier wist ze De Koog volledig te rug in de verdediging te dringen en zichzelf diverse kansen te creëren. In korte tijd keek De Koog ineens tegen een 4-2 achterstand aan. Ook in het resterende half uur lukte alles wat Con Zelo probeerde, en bij De Koog was het moreel gebroken. De meest kansrijke aanvallende ac tiviteit van De Koog was een trap van Rob van der Stap over de keeper, net naast het doel. De Waarlanders waren nog wel één maal succesvol, waardoor er na 90 minuten een 5-2 eindstand op het scorebord stond. Ondanks deze ne derlaag behoudt De Koog de kop positie, zij het met een minimale voor sprong van 1 punt. Zondag mag De Koog deze voorsprong verdedigen in een uitwedstrijd tegen ZDH, dat er alles an zal doen om de aansluiting met de top niet te verliezen Ij was er helemaal een beetje be- jusd van. Het ere-lidmaatschap in de Kotex was dan ook wel het atste waarop Joop Veltkamp had irekend. Toch riep Jaap Mets, jorzitter van de kleindiersport- ireniging, de oud-voorzitter bij de liciële opening van de tentoon- elling naar voren om hem de ver- erselen op te spelden. jltkamp maakt deel uit van het >me clubje veteranen van Kotex dat titer de schermen bergen werk ver- Ivoor de vereniging Bijvoorbeeld it jaarlijks opbouwen en afbreken m het tentoonstellingsgebouw, tioonmaakwerk en andere karwei- s. het verleden gaf Veltkamp leiding n de verhuizing naar van het drijventerrein naar de huidige loka- aan het Paelwerck ofwel de Sport pers Allee. „Het ging destijds niet uzelf. We hebben er flink voor moe- I i knokken", weet de sportfokker in j iten nieren. De uiteenlopende dier- I orten op het 3.300 vierkante meter i jte terrein waarvan de kinderboer derij deel uitmaakt, mag zich nu da gelijks in een flinke belangstelling verheugen. Afwisseling Veltkamp is een sportfokker die van afwisseling houdt. „Ik ben geen fok ker met honderd konijnen van de zelfde soort. Geef mij maar meerdere soorten Ik heb kippen gehad, vogels en konijnen De duvel en z'n ouwe moer Bladerend door dit plakboek met ouwe krantenknipsels, komen keuringen boven waarvan ik geen weet meer had. De eerste show van Kotex was 55 jaar geleden in de oor log Twee konijnen kregen een pre dikaat, de rest ging voor de slacht." Een beter lot wacht het koppel hangoordwergen (Sallanders) dat Veltkamp op de show afgelopen weekend presenteerde. Bont Hij was éen van de tientallen inzenders die gezamenlijk 242 dieren exposeerden. Uit de bonte variatie en de kwaliteit bleek dat de 55-jarige vereniging het met rustiger aan gaat doen Integendeel. De bloeiende jeugdafdeling („Kotex-kleinkinderen") zorgt voor nieuwe impulsen In de categorie hoenders pronkten soorten als Australorp, New Hampshire, Barnevelder, Friese Hoender en verschillende dwerg soorten. Bijzonder tal- en soortrijk waren de watervogels. Aandacht trekkers waren de enorme rouaaneend, de zwarte loopeend, een mandarijneend, manengans, berg eenden en andere kwakers Onder een warmtelamp krioelde een koppel kuikentjes en verderop was een broedmachine te zien. Bont was ook de verscheidenheid bij de konijnen, waar naast de Franse Hangoor en de zware Vlaamse Reu zen enkele ruige Angora's en schich tige Belgische hazen. Fokker Stendert Tjepkema ontving uit handen van wet houder Nel Eelman de gemeenteprijs Gebouw De wethouder liet weten dat de ge meente positief staat tegenover de wens van Kotex een blijvend tentoonstellingsgebouw in te richten De vereniging heeft uitgerekend dat het jaarlijks opbouwen en afbreken van het tentoonstellingsgebouw elke keer zo'n drieduizend uren van vrijwil ligers vergt. Bovendien wordt het materiaal er met beter op Buurtbewo ners zien geen bezwaar in een per manent onderkomen, mits het ge bouw van enige smaak getuigt. Volgens secretaris Jaap Vlaming zal het zeker het aanzien waard zijn Oude rassen Vlaming zorgde ervoor dat op de show naast dieren ook de nodige verscheidenheid aan planten was te zien. Geen veredelde groente, bo nen- en graanrassen die door de he dendaagse boer op grote schaal wor den geteeld. Vlaming presenteerde op originele wijze zelfgekweekte ras sen uit een eigen zaadbank. De oude soorten danken hun kenmerken aan de streek waar ze van oudsher wer den geteeld. Veel van deze rassen zijn door de moderne landbouw in enkele tientallen jaren verdwenen Vlaming is één van de hobby-kwekers die zich inspant om het laatste restant te laten overleven. Variatie bood ook Cees Maas van de Vlinderstichting, die een brede collec tie vlinders en rupsen liet zien. Men sen die er méér over wilden weten, konden voor raad bij hem terecht. Zondag wierpen 35 leden van de Texelse Golfclub zich in de strijd om de „snert-bokaal". Een bijzon dere wedstrijd: zowel de wedstrijd commissie als de evenementen trojka had alles uit de kast gehaald om er een sportief en ludiek evene ment van te maken. De wedstrijd werd op beide banen (de „lange" en de „korte") verspeeld. Behalve het fysieke resultaat werd ook een regelkennistoets meegeteld in de uitslag Dit vergde veel van de spelers. De evenementencommissie had dit goed ingeschat en twee tussenstops ingelast. In de schuilhut stonden twee niet-golfende vrijwilligsters urenlang met broodjes warme worst voor de spelers klaar. Deze dames hadden alleen een ke tel met worst voor een beetje warmte. Zij bevonden zich op het verste punt van de grote baan en iedereen weet nu tenminste waar de schuilhut (ver plicht op golfbanen als schuilplaats bij onweer) zich bevindt Verder was er een vloeibare hartversterking in het Hanenhuis. Maar ook de wedstrijdcommissie had een zware taak: er moest veel en lang gerekend worden. Verassend was dat de poedelprijs voor de slechtste regelkennis door een van Texels beste golfers werd gewonnen Rein de Graaff. Onder begeleiding van pianomuziek werd na de prijsuitreiking nog lang genoten van snert met roggebrood en spek Uitslagen Neary dames/heren Henk Wijsman. Longest dnve heren Jan Pelgrim Longest drive dames Fleur van Duyl Categone A (han dicap 0-36) 1 Pieler de Boer, 57 pnt., hcp 33, 2 Rick van Hattum, 57 pnt handicap 35 3 Jan Winnubsl. 55 pnt Categone B (37-54) 1 Martin Warnaar 59 pnt. hcp 43 2 Ellie Boorsma, 59 pnt hcp 47, 3 Rob Beumkes 58 pnt. Overall- prijs Martin Wamaar Konijnenfokker, oud-voorzitter en actie! vrijwilliger Joop Veltkamp mag zich sinds vrijdag ere-lid van Kotex noemen. jFoto Cernre Tvnmoman) De darters van Cafeetje 4 raken steeds beter op elkaar ingespeeld, wat blijkt uit de goede partij die ze tegen Cafeetje Bulldogs op het bord zetten. Teamcaptain Thom Maas heeft met Paul Witte (winst op Rick Nicols) en Cees Jan Laan (winst op Harold), twee goede en veelbelovende spelers om zich heen. Na de 301 en de 501 stond het ver rassend 3-3, zodat de tac-tics weer uitkomst moest brengen Deze werd op overtuigende manier gewonnen door het ervaren team van de Bulldogs, zodat de eindstand toch 5- 3 in het voordeel van de Bulldogs werd. In de confrontatie tussen Cafeetje 2 en de Zwaan 1 was het invaller Jan Eelman die het verschil maakte tus sen winst en verlies voor zijn team. Ook hier moest de tac-tics de beslis sing brengen, omdat Cafeetje 2 zich op een mooie manier naast Zwaan 1 knokte. In de spannende tac-tics waren er over en weer kansen om de partij te pakken. Maar met een stoïcijnse blik maakte Jan Eelman er een eind aan door maar liefst zeven maal twaalf te gooien in één beurt. Deze klap kwam Zes Texelse motocrossers trotseer den zondag de kou ti|dens de laatste clubwedstrijd van HMC De Twee Wielen in Den Helder. Bovendien sleepten ze diverse ereplaatsen in de wacht. Joost de Winter, die door zijn alles of niets acties meestal goed voor de dag komt, kwam niet verder dan de vierde plaats in de 80 cc. Michel Jongedijk rijdt normaal niet in Den Helder, maar wist knap als vierde te eindigen in de 125 ccA. In dezelfde klasse werd Bonne Klein Woolthuis in beide manches tweede. Otto Goënga en Siebrand Lups, die bij de snellere 125 ccB rijden, eindigden in het overall klassement resp als vierde en tweede. Texels kampioen Ronald Zijm (250 ccB) wist deze titel niet helemaal waar te maken door gebrek aan motivatie in de eerste manche Maar door de tweede race op formi dabele wijze te winnen, behaalde hij toch de tweede plaats in de totaal stand het Cafeetje niet meer te boven, waardoor de eindstand 5-3 in het voordeel van de Zwaan werd Programma 27/28 november Donderdag Slock 1-Zwaan 1 Vrijdag Cafeetje 2-Cafeetje 1 Cafeetje 4-Cafeetje 3 Krim-Cafeetje Bulldogs Slock 2-Zwaan 2 De veldtoertocht van Toerclub Taxi 312000 bracht zondag ongeveer 320 fietsers aan de start. De meerderheid kwam met de boot van half tien uit Den Helder en was afkomstig uit de kop van Noordholland Het aantal deelnemers was minder groot dan eind september, toen toerrijders uit heel Nederland naar Texel kwamen. Maar dat was dan ook een speciale, extra lange tocht waar bij de fietsers zelfs door De Slufter mochten. Voor een „gewone" tocht was de opkomst ditmaal echter uitste kend. Hieruit blijkt de groeiende be hoefte aan sportieve recreatie in een mooie omgeving. De organisatie was weer tot in de puntjes verzorgd, met medewerking van Staatsbosbeheer, vrijwilligers op alle kruisingen en een beker cola in De Dennen Die versna pering kwam voor veel deelnemers als geroepen, want de passage van het strand was door het hoge water loodzwaar De volgende veldtoer tocht is op zondag 11 januari. Woensdag 26 november 18 30 Nioz 1-Casino 2 19.25 Rab bouwm, 3-Jelleboog 3 Donderdag 27 november 18.30 Oosterend 2-Texel'94 7 19.20 Texel'94 9-Texel'94 6 20.15 Texel'94 2-Mantje 2 21.05 Klif 4-ZDH 3 22.00 Rab bouwm. 1-Klif 3 Vrijdag 28 november 16.45 Casino C1 -Koog C1 17.30 Oosterend C1-Texel'94 C2 18 15 Rab bouwm. 2-Oosterend 1 19.05 Koog 1-Casino 1 20 00 Texel'94 1-Mantje 1 20.50 Krim 1-Jelleboog 1 21 45 Klif 1 -Klif 2 22.35 Krim 3-ZDH 1 nners herkennen in dit dier een angora konijn. stellingen en ging vlak achter zijn spitsen spelen. De gedurfde plannen leken een averechtse uitwerking te krijgen toen de Nieuwe Niedorpers een nieuwe fout in de verdediging van ZDH genadeloos afstraften (3-0). Maar prompt daarna beleefden de Hoornders een wonderbaarlijk her stel. Jan Willem Kraay en Bart Oosterhof scoorden in respectievelijk de 55ste en 65ste minuut en alles leek weer mogelijk Zeker toen Bernard Ipenburg voor de gelijkmaker zorgde, maar zijn treffer werd tot ver driet van de blauw-witten wegens buitenspel afgekeurd Nóg leek er mets verloren en tien minuten voor het einde had Pascal Riemens een enorme kans 3-3 te maken. Hij faalde echter voor open goal, waarna de vierde treffer van Nieuwe Niedorp - overigens een fraai afstandsschot - slechts van (lichte) invloed op het doelsaldo was. Alle kinderen uit de groepen 3 t/m 8 van de basisschool kunnen zaterdag meedoen aan het „mafketelspel". Ook met-leden zijn welkom bij dit eve nement. dat wordt georganiseerd door de jeugdraad van Gymnastiek vereniging Texel (GVT). Het spel be gint om 14.30 uur in de Beatrixzaal in Den Burg en is om 16.00 uur afgelo pen. De kinderen kunnen dan worden opgehaald. Deelnemers doen er ver standig aan warme kleding mee te nemen, zodat ze na afloop geen kou vatten. Zaterdag 29 november ZAP B1-Texel'94 B1 10.00 Vitesse'22 C1 -Texel'94 C1 14.00 Vios C2-Texel'94 C2 13.00 Texel'94 C3-Wiermgerw C1 13.30 Callantsoog D1-Texel'94 D1 12.00 Texel'94 E1-HRC E1 10.30 WGW C5-ZDH/SVC C1 12 00 Oosterend C1 -HCSC C2 13.30 VZV C1-De Koog C1 13.00 Pupillencompetitie Ajax-AC Milan 10.00 Real Madrid-Oosterend F2 10.00 Oosterend F1-De Koog F1 10.00 SVC F1-Barcelona 10 00 Texel'94 E4-Texel'94 E3 11.00 Texel'94 E5-SVC E1 11.00 ZDH E1-Texel'94 E2 11.00 Texel'94 D3-De Koog E1 11.00 SVC D1-De Koog D1 12.00 Texel'94 D2-Oosterend D1 12 00 Zondag 30 november SRC-Texel'94 14.00 ZDH'De Koog 14.00 Oosterend-Watervogels 14.00 Always Forward 4-Texel'94 2 12 00 Texel'94 3-Zeemacht 2 12.00 JVC 4-Texel'94 4 12.00 ZAP A1-Texel'94 A1 11.00 Dames Westfriezen-Texel'94 10.00 terdag 22 november ■stricum C1-Texel'94 C1 5-5 «xel'94 C2-Con Zelo C1 3-2 C C3-Texel'94 C3 1-6 «terend B1-Wieringerw. B1 3-5 kshorn C1-Oosterend C1 5-1 ICCI-De Koog C1 3-0 xel'94 D1 -JVC D2 3-3 IC E1-Texel'94 E1 2-2 voetbal SV'30-Texel'94 6-6 ipillencompetitie 'celona-Oosterend F2 1-2 ix-De Koog F1 1-0 islerend F1-AC Milan 2-2 IC F1-Real Madrid 2-2 xel'94 E2-Texel'94 D3 0-12 xel'94 E4-De Koog E1 4-3 sterend E1-Texel'94 E3 9-2 'H E1-Texel'94 E5 7-3 'H D1 -Oosterend D1 afgelast HC D1-Texel'94 D2 5-2 Mag 23 november i,esters-Texel'94 2-2 euwe Niedorp-ZDH 4-2 tten 1-Oosterend 6-1 iZelo-De Koog 5-2 Hlandia T. 5-Texel'94 3 1 -2 'S6-Texel'94 4 7-3 vo A1-Texel'94 A1 2-1 3W B2-Texel'94 B1 1-1 «nes «aven 2-Texel'94 1-2 blessuregolf die zich een paar j ken geleden plotseling uit- irtte over de spelers van ZDH is n teveel geworden. Tegen het ggeklasseerde Nieuwe Niedorp, I in Den Hoorn destijds nog isloos was, werd een 4-2 neder- g geleden. t als vorige week ontbrak in de ornder gelederen een handvol pro lenten. En net als de vorige keer jon Jelte van der Kooi wel aan de dstrijd maar viel hij kort na het be- uit Ditmaal stortte de spitsspeler een ongelukkige botsing dizzy ter de. Aanvankelijk werd gedacht leen gebroken sleutelbeen Foto's zen echter uit dat er niets stuk was. ilheeft Van der Kooi waarschijnlijk ihersenschudding opgelopen. Ide nog maar sporadisch voetbal de Dennis Trouerbach als zijn ver- iger, deed ZDH er alles aan om het teil af te wenden. Foutjes en fou nt de verdediging leidden evenwel een 2-0 achterstand bij rust. «het vege lijf te redden, werd in de iede helft veel risico genomen. Jan Hem Kraay verliet de verdedigende

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 5