Wat speulen we met Ouwe Sunderklaas? S1-1-2 F amilieberichten J Wat ik zeggen wou... Wat ik zeggen wou... Wagens niet te hoog maken Juttersbuit Jutters-(re)actie Wat ik zeggen wou. ZDH TEXELSE J couRANT Wat ik zjeggen wou.. Van „kontjekiek" tot caravan 'Jexelaartjes Zaterdag middag a.s. DEMONSTRATIE APPELS PERSEN r^K- GEZONDHEIDS- WIJZER X w ZELF5 Op c>£ 0( Tea VhG IK GC£U SKfl- omende week gaan bij veel Texelse huishoudens de iprdijnen ongewoon vroeg dicht. Wie denkt dat de bewoners al i bed liggen, heeft het mis. Binnenskamers smeden de landers hun plannen voor Ouwe Sunderklaas. Wie worden dit jar op de hak genomen? Voor degenen die nog geen idee iebben, doet de Texelse Courant een greep uit het nieuws van iet voorbije jaar. gj lerloskundige op Texel Gamma aar Den Burg Deluge op jacht naar a Grote Prijs spreekuurbeleid B V? horeca wil meer zeggenschap i politiek luisteronderzoek Radio 'exel stankoverlast in De Koog choorsteen Keijser Co.schiethal chutters vertrek predikanten jetregen Schulpengat topdrukte choonmakers Twijnstra stopt met exeltoursStichting Natuur Mens verjonging VVD-lijst actiecomité jgen bommen Vlieghors derby w, :DH-Oosterend G-team weg bij De loog overdracht Calluna aan Hoge laedt Groep AOT-bus tegen abri aartenactie Ab Hemelrijk beelden- jm Brink Hans Eelman stuit op 'OC-wrak replica Spin Girbes tart Accommodatiegids provincie ,il meer Texels initiatief nieuwe ietspaden jutters halen deel sllectie uit Maritiem Museum leremging van met-leden van de Izelveremging antennes op zee- widen hertaxatie onroerend goed broodautomaat plan Nauta neuwe schoenmakerij Burcht van (arlas struisvogels op Texel jraancirkels zeehondenpopulatie iroeit onderwaterzaal EcoMare ek Libertel bij vuurtoren vernieling nosselbank waar bleef lintje loogerheide? schrikbarend aantal Irandhuisjes stijging gebruik arddrugs schooljeugd wil enquête iver 1 -2-3 regeling problemen rond foning Witte Kruislaan bloemen- ïagazijn Kortenhoeve sluit snel- boot theaterreizen schapen van de dijk? kritiek op RST KNRM vergeten in te schakelen Le Berry voor de rechterTexel op internet OSG scoort hoog in onderzoek skatepark in Raad van State passante gewond door voetbal mariniers wel of niet in Nationaal Park? stoomketels naar Pakistan geveltoerisme NH kerk onderko men voor Historische Vereniging karts in tennishal? dijkwerk PH- polder hausse in ontwikkeling kleine vakantieparken „Niet met slaapplaatsen slepen" Poster naar Drente burgemeester naar Oosten rijk betaalde nestbescherming duurzaam toerisme Vlieland wil stenen MJM-museum hygiëne OSG ter discussie wethouder wil vrijen in het hooiraadsleden nemen afscheid bestemmingsplan buiten gebied deels afgekeurd Peter Kaan gemotoriseerd plaggenhut in één nacht Erik Jan Geus draagt vlag Texel'94 over fors overschot redt college „Dirk" op heterdaad betrapt bij valse melding kritiek op houtkap Dennen plan Brügemann assemblage vliegtuigjes kampeer- boeren lid van TVL vuurtoren geverfd verkoop Question stag neert Dirk de Lugt nieuwe Teso- commissaris Texelse denktank in Lindeboom Texelcertificaat voor Gemim-baby's koopzondag met aan Texelaars besteed plannen met disco Toekomst nieuwbouw RST nieuwe paviljoens Noordzee en Buteriggel belegering Koger politiebureau illegale fuiken wanklanken Texel Sea festival rotonde geopendgeen „goedkope" huizen pensioenmigrantenGeuzen- hof of Maria Tesselschade niet meer wonen op bedrijventerreinen caravan voor jeugd kavelruil Baronie raad trekt zich terug op De Krim Teso-aandeel van de beurs slagerij Dros doekt winkel Oosterend op aanloopproblemen magneet kaart Teso golfbaan geeft obligaties uitdiscobus nieuwe accommoda tie IJsclub Oostaankoop industrie- grond Oudeschild grote grond aankoop SBB in Eierland vallende sterren logiesverstrekkers roof vrachtauto Piet Zoon kandidaat Tweede Kamer Texelse modder mannetjes in Israël. Wegens de feestverlichting in het centrum van Den Burg mo gen voorstellingen op wagens met hoger zijn dan vier meter (vanaf de straat gemeten) Ook mogen de wagens, om de krappe bochten te kunnen ne men, met langer zijn dan acht meter en niet breder dan 2Vz meter Het „naklazen" op zater dag 13 december mag om 15.00 uur beginnen. Café's blijven tot die tijd gesloten Sommige ouwe sunderklaas-voorstellingen behouden hun actualiteit. Beste dorpscommissie van Oude schild Ik verbaas me over uw onge noegen over het weghalen van onze eigen juttersbuit op 4 en 24 novem ber. U kunt weten dat de overeen komst tussen de Stichting Juttersmuseum en de Stichting Texels Museum op 19 april dit jaar afliep en wij al de volgende dag over onze buit wilden beschikken Echter, het leek beter om „gezien het sei zoen" de zaak te laten rusten tot no vember '97 Een zure boodschap voor ons jutters, maar a la, het onge noegen duurt al vanaf 1986 Het verwijderen van de buit uit de wierschuur gebeurde onder het toe ziend oog van een museum medewerker en de directeur De laatste had nog wat bezwaren over wat wel of met op de lijst stond, maar dat 100% onze buit is. Dat er dan wordt gescholden lijkt mij normaal vandaag de dag. We mogen blij zijn dat er tot nu toe geen „kracht" aan te pas kwam (wij zijn geen domme krachten, zoals u in de dorpskrant schreef). Maar het virus van ,,'t ver keerd denken", wat meer voorkomt bij doctorandussen, moet niet in een dorpscommissie woekeren Vandaar dit schrijven, kom tot u zelf, lest uw Texel-gevoel „Eet wat gaar is, drink wat klaar is en spreeke wat waar is." Tijdens een storm commu niceren wij niet, dan is er werk aan de winkel en bepalen we wat we kunnen buitmaken (daardoor kon den we in 1980 het eerste juttersmuseum ter wereld oprich ten). Wij hebben verstand van veel dingen, ik wens dat uw bestuur ook toe en vooral uw inwoners, (P.s. Er zit veel molm in de wierschuur.) Cor Ellen, Oosterend. Met enige verbazing lazen wij dat de dorpscommissie van Oudeschild niet te spreken was over de manier waarop de jutters hun spullen uit het juttersmuseum hebben gehaald In overleg met de Stichting Texels Museum (STM) zouden de betref fende spullen tof 1 november in de wierschuur blijven liggen. Voor ons was dat geen probleem. Met direc teur Benno van Tilburg spraken we af dat we ze dinsdag 4 november om 9.00 uur konden ophalen. Eén van de medewerkers had een lijst van de eigendommen van Cor Ellen, en streepte aan wat naar buiten ging, ook nog eens gecontroleerd door twee andere medewerkers en onze vriend Benno. Dat er enkele dingen méér mee naar buiten zijn gegaan, was met medeweten van controleur Gelein Jansen, die daarvan aante keningen maakte Dit waren geen spullen van de STM, maar van de Stichting Jutters Museum (SJM). of van één van de bestuursleden. Dus niets per ongeluk of opzettelijk, zo als de dorpscommissie vermeldt De arrogante toon waarop directeur Van Tilburg meende de jutters te moeten pakken, heeft er toe geleld dat er wat opmerkingen werden ge maakt. Maar Van Tilburg, die nog maar twee jaar op Texel is, brult met de directeur van de STM mee Zij zullen de jutters wel eens een lesje Het is nu alweer een paar weken gel den dat we de derby ZDH 1-Ooster end 1 hebben gespeeld. Als speler/ voorzitter kun je naar mijn mening best stellen dat de media rondom deze wedstrijd zwaar op de hand van ZDH waren. Het begon die bewuste zondagavond op de Kabelkrant Jam mer dat mensen zulke stukjes zo maar publiceren. De scheidsrechter moest onder begeleiding worden af gevoerd Wat een onzin, dit is abso luut met gebeurd. De Texelse Cou rant van de bewuste dinsdag was voor de vereniging Oosterend niet echt positief. Toch blijft het jammer dat schrijvers van bepaalde stukjes naar mijn mening ver van het voetbal afstaan, anders gezegd dat ze er niets van snappen. Ik denk dat er in de hele Nederlandse geschiedenis geen derby is geweest waar één elf tal alle kaarten heeft gehad. Wat ei genlijk het meeste zeer doet, is dat je te horen krijgt dat zo n derby door dringt tot onze pupillen aan toe Die VRIJDAG 5 DECEMBER 1997 leren, maar vergeten dat zij nog ge boren moesten worden toen de jutters al aan het verzamelen waren Het mooi weer spelen van de STM over de rug van de jutters zal bin nenkort afgelopen zijn' Het waren toch de jutters die in 1980' het voortouw namen voor het juttersmuseum. Dit is ook met veel inzet van de Oudeschilders gereali seerd. De STM was later belast met beheer en exploitatie, dus had geen eigendommen op het gebied van loods- en reddingswezen en jutterij. De overeenkomst tussen STM en SJM was op 19 april j.l. afgelopen. Normaal gesproken gaat dan ieder een kant op „Maar", zegt de STM, „die spullen in de wierschuur en er omheen zijn met van de jutters, maar van het maritiem museum". Jammer dat dit ook wordt ondersteund door de afgevaardigde van de dorps- commissie in de stuurgroep van het museum. De dorpscommissie wil toch eerlijk en rechtuit? Nog veel triester is het dat je nog rechten moet voor de spullen die je 50 jaar of nog langer geleden van het strand hebt gehaald. Ook wor den de jutters in de GO-krant uitge maakt voor dommekrachten en zou den ze weinig verstand hebben. De dorpscommissie ziet de domme krachten terug bij de rechtbank en hoopt dat we nog eens het verstand vinden op het strand. Inwoners van Oudeschild en omstreken, als dit uw vertegenwoordigers zijn, wordt het hoog tijd dat er een nieuw bestuur komt Jan Uitgeest, Stichting Jutters Museum. DAAR RED JE LEVENS MEE moesten natuurlijk ook schoppers zijn. Tot dusver was er voor mij nog weinig reden een stukje te schrijven. Wat de emmer bijna deed overlopen, is dat gesuggereerd werd dat spelers van Oosterend tijdens de minuut stilte voor de wedstrijd vanwege het over lijden van een vrijwilliger van ZDH, gekscherende opmerkingen hebben gemaakt. Een speld had die minuut heel veel lawaai gemaakt, maar het blijft teleurstellend dat je dit achteraf moet horen. De bewuste druppel was de krant van afgelopen dinsdag Nu waren het (al)weer strenders die hoopten dat de derby ZDH-De Koog eens even lekker uit de hand zou lo pen We noemen dit schijnbaar ramp toerisme Leuke woordspeling, maar alle strenders waren in Oosterend, waar de geheel niet onaantrekkelijke wedstrijd tegen Watervogels werd gespeeld We hebben nu week na week in het nieuws gestaan en alle keren met een wrange bijsmaak. Daarom hoop ik dat dit kinderachtige gedoe tot het verleden behoort Een leuke sfeer creëer je hier zeker met mee. Piet Graaf, Voorzitter SV Oosterend Dat op Texel de caravan momenteel negatief in de belangstelling staat, hebben we veelvuldig in de TC kun nen lezen. De ellende begon bij de vaste Texelgangers met hun sta caravans, die moeten wijken voor vaste onderkomens', lees vijfsterren vakantiebungalows die meer geld in het laadje brengen Er wordt tegelij kertijd op gehamerd dat Texel zuinig op z'n ambassadeurs moet zijn. Welnu, deze caravanbewoners ko men veelal dertig of veertig jaar aan eensluitend van het kampeerseizoen op Texel genieten. Zijn er nog betere „Texelpromotors" te verzinnen?! Nu we naar de kerstdagen lopen, mag je verwachten dat het gekrakeel om de caravans wel wat verstomt Niets bleek minder waar te zijn Er staan nog enige ongewenste huisjes op wielen die per se weg moeten. De locaties zijn: Den Burg, De Waal, Oudeschild en inmiddels ook 't Horntje. Voor de stoepzitters en park bewoners in het centrum van Den Burg moeten we alle begrip opbren gen Dat het overlast geeft en er mets aan gedaan wordt, moeten we ge woon maar accepteren. Het is toch met te geloven dat de jeugdcaravans, waar geen mens last van heeft, nu ineens in het middelpunt van (poli tieke) belangstelling staan. Is het niet prima, een eigen clubhuis, zonder noemenswaardig toezicht en toch zonder subsidies draaiende te hou den? Wat betreft de vermeende excessen die er plaats zouden vinden, is ook niets nieuws onder de horizon. Op de dijk bij Oudeschild stond eens de Witte Punt. Dit maakte deel uit van een aantal meetpunten waar men gebruik van maakte om de snelheid van schepen te kunnen meten. De jeugd noemde de Witte Punt zonder veel omhaal „kontjekiek". Dat had wel een reden hoor1 De Witte Punt is al jaren weg en wordt uit nostalgische overwegingen node gemist. Moeten die caravans dan ook maar weg? Kom nou! Roy M. Helleman, Oudeschild. De mensen van voorbij zij blijven met ons leven t De mensen van voorbii ze zijn met ons verweven n liefde en verhalen die wij zo graag herhalen n bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet De mensen van voorbij zij worden niet vergeten mensen van voorbij zijn in een ander weten Zij mogen elders wonen daar waar geen pijn kan komen De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Hiermede geven wij u kennis dat heden, na een liefdevolle verzorging in het verzor gingshuis „Gollards", van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Cornelia Wouterina Boon-Kalis weduwe van Pieter Boon op de leeftijd van 83 jaar Weert: Neeltje en Cor Colinda en Patrick Ronald en Wendy De Cocksdorp. Sienke en Jaap Petrina Oen Burg, 3 december 1997 Correspondentie-adres: Keidelplein 5, 1795 AH De Cocksdorp Gelegenheid tot condoleren zaterdag 6 decem ber van 19.30-20.30 uur in het gebouw naast de Hervormde kerk te De Cocksdorp en na de be grafenis op Kikkertstraat 19. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 8 december om 13.30 uur in de Hervormde kerk te De Cocksdorp, waarna de begrafenis op de begraafplaats te De Cocksdorp zal plaatsvin den Heden. 3 december, overleed onze schoonzuster en tante Cornelia Boon-Kalis Trijn Cathrien Jan en Tineke Maarten Maarten en Carla Hetty en Roel Martin en Annemiek Na een kort ziekbed is in het rusthuis de Gollards overleden onze zuster, schoonzuster en tante Cornelia W. Boon - Kalis 3 december 1997 Familie A Kalis Oosterend Voor de vele blijken van belangstelling na het overlij den van mijn innig geliefde vriend JAN DE WAARD zeg ik u hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan Jan Brouwer voor de troostvolle woorden tot ons gesproken en de heer Maat voor de goede verzorging. Trudy Halsema Texel, december 1997 ledereen hartelijk bedankt voor alle geluk wensen en cadeaus, voor, tijdens en na ons fantastisch huwelijks feest. René en Ina Boogaard-van der Horst Deze vogel uit het Eitje wordt 8 december 50 jaar. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,65 (incl. btw). FOTO-TEXEL AARTJE: plaatsing foto ƒ15,- cxcl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop jan- bieden. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE op aanvraag. Schoorsteenveger Brou wer, 319565 Voor echte kwaliteit. Goedkope vliegtarieven naar honderden bestem mingen in Europa, USA, Canada, Azië, Zuid Ame rika en Australië, o.a alle KLM Zwaanzinnige aan biedingen en KLM Call Go. Wij hebben ze. Reisburo Texel Holland International, Beter In Ser vice. Tk.. orig. biljart, afm 100 x 200, in pr. staat. Tel. 314880 Uit eten met de kerst! Res taurant 't Bikkelement. Tel 0222-316547 Schoorsteenveger Brou wer, 319565 Voor echte kwaliteit. Aangeb.: 1200 LP's ƒ375, 1200 singeltjes ƒ375. Toe zending mogelijk. Tel. 070- 3638667/3894543 Satellietinstallaties. Ver koop en reparatie. SCT, 311 777 Het wordt koud! Winter- fietskleding van Ultima Fietssportief, Oudeschild. Aangeboden zwart kater tje, vrolijk en zindelijk, 9 weken oud Tel. 318673. Schoorsteenveger Brou wer. 319565 Voor echte kwaliteit. Restaurant Nikos de Griek. Alle dagen geo pend, ook op 1e en 2e kerstdag. Zie onze grote adv Groetjes. Nikos. Voor al uw sportprijzen, lekker makkelijk op Texel Vermeulen sportprijzen, Herenstr. 67, Den Hoorn Bel voor een catalogus, tel 319213. Maandag 20 uur Leerhuis Dinsdagmiddag 9 decem ber is De Witte Engel ge sloten wegens studiedag personeel Nu nog 3 weken open Rest. de Graanzolder. Open vrijdag t/m zondag. Buiterlboordmotor-bezit- ters opgelet! Denk aan uw wmterservice-beurt. Duinker Motorservice. Oudeschild, tel. 313831 Schoorsteenveger Brou wer, 319565. Voor echte kwaliteit. Leuk 2/3 pers. vakantie- app. in Sauerland, Duits land te huur Nog vrij met kerst/nieuwjaar Tel. 311720. Naar de wintersport? Kom- langs bij ons. Wij hebben de grootste keus in mogelijk heden en in elke prijs klasse. Reisburo Texel Holland International. Beter In Service Aang talencursussen in 127 talen op cass., enz. 75,-, ook voor buitenl Tel 070-3638667/3894543 T.k.a Super Nintendo, 2 controllers, Mario Cart 99,-. Apart spelletjes, ƒ25,-per stuk.Tel. 319819 Specialized mountainbike F.S.R wereldwijd als beste getest. Bij Fietssportief Oudeschild. Antieke secretaire, leer bekleed, mahonie. 4 laden, eind 19e eeuw. Tel. 318041 Originele Amerikaanse geurkaarsjes bij De Blauwe Rafel, Warmoes- str 8 Schoorsteenveger Brou wer, 319565 Voor echte kwaliteit. T.k. electr. orgel, als nieuw, merk Diamond, zeer uitgebreid m o.a. slagwerk. tel.314880. T.k industrieaccustof- zuiger (zonder opladen), ƒ100,- Tel. 312669. Aanbiedingen op korte ter mijn O.a. Tenerife va 650,-, Algarve v a 495,-, Costa del Sol va ƒ495,-. Gran Canaria v a. 595,-, Lanzarote v a. 650,-, alles inkl. vliegreis, transfers en appartement of bungalow Informeer bij Reisburo Texel Holland Internatio nal, Beter In Service Verloren tussen De Koog - De Waal. terrastafel, groene poten, wit blad. Wie heeft hem gevonden'? Tel 317279 Honda scooters en brom fietsen, nieuw en gebruikt, alle 8 modellen op voor raad Duinker Motorser vice - Oudeschild, tel. 313831. Kerstbomen, kerstgroen, div. soorten mos, leuke bij stekers voor bloemstuk- jes, o a gedroogde vruch ten op draad. Tuincentrum v.d. Werve, tel. 312925. T k.: ski-box merk Thule 250, incl langlaufskién en schoenen mt. 41, 1x gebruikt. Tel. 314880. Eurocamp De Nieuwe gids met kant-en-klare tenten en caravans zomer '98 is uit. U kunt al bij ons boe ken. Kom langs bij Reisburo Texel Holland International, deelnemer Sint Nicolaas-actie. Stihl kettingzagen, bos- maaiers, bladzuigers, betonzagen Stihl, de wereldmarktleider in motorgereedschap. Bonne mechanisatie b.v., Eier land, tel. 311229. Voor de laatste keer het gras gemaaid? Dan is het nu tijd voor een winter- beurt van uw grasmaaier. Wij halen en brengen gra tis Dros Tweewielers, tel. 311611 SCT, 311 777 Dealer Canal+ Nieuw op de markt!!! Leuke haarmode en siera den voor elke beurs. Diverse smjplankjes en pannenonderzetters, ser vetten en leuke placemats vanaf ƒ4,50. Artima. Schoorsteenveger Brou wer, 319565 Voor echte kwaliteit. Restaurant Nikos de Griek. Alle dagen geo pend. ook op 1e en 2e kerstdag Zie onze grote adv. Groetjes, Nikos. Voor al uw sportprijzen, lekker makkelijk op Texel. Vermeulen sportprijzen, Herenstr. 67, Den Hoorn. Bel voor een catalogus, tel. 319213 Maandag 20 uur Leerhuis. Dinsdagmiddag 9 decem ber is De Witte Engel ge sloten wegens studiedag personeel. Nu nog 3 weken open. Rest. de Graanzolder. Open vrijdag t/m zondag. Schoorsteenveger Brou wer, 319565. Voor echte kwaliteit. Restaurant Nikos de Griek. Alle dagen geo pend, ook op 1e en 2e kerstdag. Zie onze grote adv. Groetjes. Nikos Te koop vuurbuks, kal 22, met richtkijker, alleen voor vergunninghouders. Tel 0222-317800. Hoe u uw huis ook ingericht heeft, bij Hans van der Klift vindt u altijd iets naar uw smaak. Om zelf te houden of om weg te geven T.k Peugot 405 GL, b| '92, kl rood, schuifdak. Inl. tel. 322856 Schoorsteenveger Brou wer, 319565 Voor echte kwaliteit Vele soorten kransen, o.a berkentak, conifeer, taxus. o30 cm ƒ5,-, o40 cm 7,50. Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan Schoorsteenveger Brou wer, 319565 Voor echte kwaliteit. Je kunt altijd jezelf nog een lamsbontjasje geven. Bontcouture Martin Kar- las. Judo, karate, shaolin kempo bij Budover. Shima. Info- boekje, 315640 Schoorsteenveger Brou wer, 319565. Voor echte kwaliteit Texel Techniek Master heteluchtkachels. Te huur aangeboden per 5- 1 -'98: grote kamer in cen trum Den Burg. Huur 700,- all in Huur minimaal 1 jaar, borg vereist 1400,- Reacties bij Norbert van Leeuwen, Weverstraat 5, 1791 AA Den Burg, tele foon 315323 Sony-dealer. SCT. 311 777 T.k gevr. rokkostuum, mt 50.Tel. 322856 T.k.a.: Renault 21 Nevada, stn. wgn bj. '90, apk 8-'98, vr pr ƒ7500,- Tel. 319819 Met Ouwe Sunderklaas kijken! Restaurant 't Bikkelement. Tel 0222- 316547. Aangeb.. stal weide voor paard of pony. Schilderweg 199 Inl 310381. T.k.a Ford Siërra 2.0, b.j. '84, in prima staat, pr.?'?? Bel. 322036/06-53118636. Te koop: i.g.st.z. 2- persoonsbed. Afm 1 60 bij 2 00. Kleur wit Evt. met matras Tel. 313298 (na 18 00 uur) 3 Hyacinthen op mand ƒ8,45 Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan. Aangeb zeer goede licht eiken Rippen piano. Tel 314115. Reparaties en verkoop van wasautomaten en drogers. Service CenterTexel, 311 777. Cursus leerbewerken (brilet J. tas. etc.) start in ja nuari Info Lilian Koorn, 312245 Keukenklokjes en wek kers met traditionele En gelse afbeeldingen bij De Blauwe Rafel, Warmoes- straat 8. Tk.a Volvo 240 station, b.j. '87, vr.pr. ƒ4500,- Tel 314319. Ma. 8 dec. De Stoffenman heeft de stoffen per meter maar ook deze keer coup ons tegen te gekke prijzen. Voor de heren! Camel Collection! Bij Mantje Mode. Wapen v. Texel, ontmoe tingsplaats voor Texelaars. Zondag 7 december v a. 16.00 uur met live-muziek. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Reparatie en onderhoud alle merken met Bovag- garantie. Gratis af te halen ledikan ten zonder matras 190x80, zakken met door. Rie de Jager. tel. 319304 Een grote keuze oude gla zen uit de twintiger tot zes tiger jaren, in eindeloze va riatie qua model en uitvoe ring vindt u bij Hans van der Klift. (Nu voor de halve prijs). Wij repareren alle merken KTV, video, radio, cd, satel liet, computer, camera, etc. SCT, 311 777. Te koop moderne zwart leren bank, 272 - zitter, ƒ300.-. Bellen na 18.30 uur, tel. 311461 T.k nieuw winterhok vooi konijnen. Tevens t k hamsterkooi. Tel. 0222- 317800. T.k.: paardstrailer, i.z.g.st. Tel. 314100. De kop is er af, van enkele nieuwe Honda scooters. Duinker Motorservice - Oudeschild, tel 313831 Ouwe Sunderklaas vieren? Wij verhuren en verkopen de juiste kleding, ook ver koop feestartikelen. De Scharrelboet, Belt 9. Hippolytushoef, telVfax: 0227-593195. (IM TEXELAARTJE) FRUiïBEDRUF .ÉLENBUURT" Leuk om te zien en natuurlijk kunt u proeven Het verse sap is te koop voor ƒ1.50 per liter. Fust meenemen a.u.b. Kees Keyser Molenbuurt 3, De Waal Als je ondanks alle ont moediging en scepsis toch wilt zoeken naar het goede in je leven, dan kan je ik je daarbij terzijde staan via individuele ses sies. E. Zwaan, energe tisch therapeut, tel. 0229- 248237. Praktijkadres WeverstraatDen Burg Wil je een karaokebandje maken of wil je een op name met je band of muziekgezelschap? Of ie mand een opname ca deau doen? Het kan bij Stichting Studio Texel, 35.- p/u, 314992. Voor alle informatie over ziekte, gezondheid en gezondheidszorg. Elke werkdag van 09.00-17 00 uur telefoon (0223) 650135

Texelsche Courant | 1997 | | pagina 3