IV! Sportshop Texel TEXELAARTJE JU 4 h IV! V Het Knipperlicht" verkoper (ster) Sportshop Texel Grunberg gratis Ét3 X Redrijvigheid_ ZDH-trainer in omputerhandel irmtfr TEXELSE J COURANT Geslaagd Dames verliezen van koploper Redactie: rj"exelaartjes Toneelvereniging De Vriendenkring Wij zoeken voor de periode april t/m oktober, een BOEKENWEEK 1998 11-21 MAART Csxrairasï GELEZEN IN 98% VAN DE TEXELSE HUISHOUDENS VOOR INFORMATIE: 0222 - 362600 tomatisering kent weinig ge- men voor hem. Of het nu om zelf bouwen van een computer of om het oplossen van sto- gen. Hans van der Park draait hand niet voor om. Toen dat end werd in zijn omgeving en enden steeds vaker zijn hulp inriepen, besloot de voetbal trainer van ZDH de stoute schoe nen aan te trekken en een eigen bedrijfje, TAG Computers, te be ginnen. „Een logisch gevolg", vindt de in De Waal woonachtige Van der Park, die als beveiligingsbeambte bij defensie dagelijks met computers werkt. „Laat ik eens proberen een breder publiek te bedienen De ontwikkelin gen in de automatisering volgen el kaar zo snel op. dat de markt voorlo pig met verzadigd is Ik doe het naast mijn gewone werk. Hoe het in de toekomst gaat, zie ik wel." l <s t jps van der Park: ,,De ontwikkelingen In de automatisering volgen elkaar snel op. (Foto Joop Hommels) Met de TAG Tesselse Audio Gi gant) handelt Van der Park in com puters, installeert en repareert hij ze en wil hij vooral veel en snelle ser vice verlenen. Streven is om een klant binnen 24 uur te hulp te schie ten „Vertrouwen, dat is mijn kracht. Een paar jaar geleden verkocht ik schotels. Daar ben ik mee opgehou den. Op een gegeven moment in stalleerde ik schotels waaraan men sen door de snelle ontwikkelingen een paar maanden later al niets meer hadden Niet mi|n schuld, maar reden genoeg om er mee te stoppen." Zijn doelgroep bestaat uiteraard uit particulieren. Daarnaast richt hij zich door middel van zijn Multi media pc- project op bedrijven met medewer kers die beroepshalve regelmatig muis en toetsenbord bedienen. „Met een computer thuis raken ze er eer der mee vertrouwd. Daar speel ik op in. Voor elke volledige set die een baas méér koopt voor zijn perso neel, krijgt hij korting. Aantrekkelijk, omdat zo iemand via de belastingen ook nog eens wordt beloond Het rijk is nu eenmaal aardig voor bedrijven die de kennis van automatisering bij hun personeel willen vergroten." Van der Park levert relatief goed koop, stelt hij zelf. „Gemiddeld scheelt het al gauw een paar hon derd gulden per computer. Ik heb een goed inkoopadres gevonden Daar heb ik lang naar gezocht, want het moest goedkoop én betrouw baar zijn. Wat heb ik eraan als een bedrijf binnen de kortste keren failliet is? De leverancier die ik nu heb, zit al 25 jaar in de computers." DINSDAG 17 MAART 1998 De deelnemers aan de horeca-cur- sus van het Arbeidsbureau hebben donderdag een certificaat ontvan gen als bewijs van het succesvol af ronden van de opleiding Alle cursis ten hebben inmiddels werk gevonden. Het waren. Kok: Peter Keijser, Mark Zwierenga, John Geers, Merlijn Adema, Joris Visser, Ad Harman, Joost Hoogenbosch. Medewerk(st)er bediening: Marianne Kuilman, Cocky Timmer, Simone Dros, Mylene Boekei, Anna Czaplinska, Sina de Graaf, Frans van Sambeek, Eduard van der Gracht De dames van Texel '94 begonnen dit weekend voortvarend aan het duel tegen koploper Winkel In de vijftiende minuut werd een zuivere treffer van Michelle Kuiper onterecht afgekeurd wegens buitenspel. In de dertigste minuut schoot Monique Smit een vrije trap maar net over en tien minuten later voorkwam de keepster van Winkel een achter stand toen een goede combinatie van Kuiper en Smit de achterhoede van Winkel opensneed In de 43ste minuut werd het 0-1 voor Winkel. De tweede helft was rommelig en hadden beide teams weinig tot geen kansen In de laatste minuut werd het door een fout van Liesbeth Breman nog 0-2 voor Winkel k Kort na haar 80ste verjaardag is, moege leden en verlangend naar het einde, voorzien n het H. Sacrament der zieken, van ons heen- |gaan onze lieve moeder en oma Johanna van Beek-Geerts (Joke) Iweduwe van Antonius Johannes van Beek Joke en André Marjo en Theo Nick, Marit, Jesse, Mees Ed Matt en Wies Rob en Ivon Mare en Novi Susan en Laurens Jan en Tineke Yvonne en Ed Lisa Conny Charl en Dia Isabel en Sander Silvia en Rob xel, 13 maart 1998 Houtmanstraat 24, Oudeschild. eder is overgebracht naar Uitvaartcentrum xel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. tegenheid tot condoleren dinsdag 17 maart i 19.30 tot 20.30 uur in bovengenoemd laartcentrum. uitvaartdienst zal worden gehouden op ■ensdag 18 maart om 11.30 uur in de paro- lekerk H Martinus te Oudeschild, waarna de fcrafenis op het R.K. kerkhof van Oudeschild 1 plaatsvinden. Irrespondentie-adres: J. Zoetelief-van Beek, 1 Ruyterstraat 57, 1792 AK Oudeschild. ijd een luisterend oor, •jd tijd voor ons, jd goede raad, ijd... ve |was groots. S zullen je nooit vergeten! Marjo en Theo Nick, Mant, Jesse. Mees Ed Rob en Ivon Mare en Novi Susan en Laurens Yvonne en Ed Lisa Conny Isabel en Sander Silvia en Rob Oma is vast mooi in de hemel, jeltjes, bloemen, mooie kleuren... »as altijd zo lief voor ons. eg oma. Nick - Marit - Jesse - Mees - Lisa J Itjjd stond jij klaar, ■r ons allemaal. Vjw teven was, liefde, zorgen en geven, 'it zullen wij je missen. 1 Joke 'ankt namens alle Oudeschilders. Wim Kniese, Thea Eyking, Gré Zegers Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid mevr. Joke van Beek-Geerts Wij hebben grote waardering voor het werk wat zij heeft verricht in het belang van de ouderen op Texel. Namens bestuur en leden van ANBO - regio Texel, W de Vries-Pantus, voorzitter C.P. Laan, secretaris Als, Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben begin dan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel met. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in het verzorgingshuis St. Jan is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Frouwtje Dogger weduwe van Jan Snitjer eerder weduwe van Jacob Dekker 17 oktober 1900 t 15 maart 1998 Halfweg: Fien Wubbenhorst-Dekker Bram Wubbenhorst Den Burg: Teun Dekker Ria Dekker-Peters klem- en achterkleinkinderen Texel, 15 maart 1998 „St. Jan" I Gelegenheid tot condoleren donderdag 19 maart van 16.30 tot 17.30 uur in „St. Jan" en na de crematieplechtigheid in het crematorium De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 20 maart om 14.00 uur in het crema torium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Correspondentie-adres: T. Dekker, Zeebries 13, 1791 HL Den Burg. Na een lang leven, liefderijk verzorgd door haar kinderen en het personeel van verzorgingshuis St. Jan, is overleden mijn lieve zuster en tante Frouw Frouwtje Snitjer-Dogger op de leeftijd van 97 jaar. Annie Vermeulen-Dogger let de Vries Met liefdevolle herinneringen nemen wij afscheid van onze oma en overgrootmoeder Frouwtje Dogger Frouwien en Ed Thora, Roal Frank en Lobke Anja en Theo Jack en Evelien Rosella. Teun mama Je kon met zeggen wat je voelde Je hebt het ons niet uitgelegd Nu weten we wat je bedoelde De stilte heeft het al gezegd Diepbedroefd en verslagen delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve moe der, schoonmoeder en fijne oma Jantje Hemelrijk-Lagerveld weduwe van Simon Johan Hemelrijk op de leeftijd van 71 jaar Lieve mama en oma rust nu maar zacht, Simone en Jos Patrick Michelle Texel, 13 maart 1998 Emmalaan 38, Den Burg. De crematieplechtigheid,zal plaatsvinden op woensdag 18 maart om 16.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid, in de koffiekamer van het crematorium Vertrek vanaf het uitvaartcentrum aan de Bernhardlaan om 14.30 uur. Correspondentie-adres: J. v.d Gracht, Mancoweg 7,1791 MD Den Burg. Nooit meer samen spelen Nooit meer op me passen Nooit meer samen lachen Lieve Ik zal u heel erg missen en nooit vergeten Kusje Michelle (uw snoepie) Wij feliciteren onze ouders met hun 45-jarig huwelijksfeest Jacomicn, Gonnie, Els, Johan. Margreet, Peteren Christien TEXELSE ^COURANT Kantoor Warmoesstraat 45 Geopend op werkdagen van 08 30 tot 17.00 uur m.u.v van dinsdagmorgen. Telefoon 36 26 20 (24 uur per dag) Den Helder, 14 maart 1998 Een stil gekoesterd ver langen Nooit gedacht dat het ooit zou gebeuren Toch ben jij uit ons ge boren Tussen de katten en de honden zal jouw bedje staan En George Willem Jacobus Sjors is jouw naam. -2930 gram Hetty Kooger en Willem Peter Jimmink Bargen 12 1793 GN De Waal S 318725 Wie dit kleine mensje ziet, gelooft zijn eigen ogen niet. En zal moeten beamen, wonderen maak je nog altijd samen. Zijn naam is Kevin 15 maart 1998 Hij weegt 4000 gram en zijn lengte is 49 cm. Zijn trotse ouders zijn: Brida Flahive en Fred Mosk Schoorwal 27, 1791 HM Den Burg Wilt u een beschuitie komen eten, laat het ons dan even weten, tel 0222-315979 Onbegrijpelijk, dat er zo veel mensen van je hou den. Het was hartverwar mend. Hartstikke bedankt voor alle bloe men, fruit en kaarten tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij thuis komst. Lies Kooiman INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,25 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXEL AARTJE op aanvraag. Wolboetiek ,,'t Skuurtje" is in het voorseizoen geo pend van 10.00 tot 16.00 uur. Dinsdags gesloten. Vrijdagavond 20 maart, aanvang 20.00 uur in Question Plaza: uitreikings avond Dubbele von Sion, met diverse verrassende optredens Vrij entree. Zaterdag 21 maart in Question Plaza jaren'70- '80 met dj's Fred Winkel Chris van der Ven. Te koop: div. gebruikte koelkasten, diepvriezers en wasdrogers met garan tie. Duinker Elektro, tel. 0222 -318454. Lente begint in Le Berry op zaterdag 21 maart v.a 00.1 uur met eroticadancing, onder begeleiding van twee katachtige lente-girls. Vrijdag 20 maart in Question Plaza „de Dub bele von Sion". Aanvang 20.00 uur. Lachen om een treurig hu welijk? Natuurlijk! Bij toneelvereniging De Vriendenkring. Vrijdag en zaterdag in dorpshuis De Waldhoorn. Kaarten, tel 319606 Reparatie en verkoop van wasautomaten en drogers Service Center Texel, 311 777. Niet vergeten dat Hans van der Klift behalve z'n eet- en drmkcadeaus ook mooi in gelijste aquarellen van Blok van der Velden en Jan Kagie verkoopt. Te koop racefiets Giant Speeder, 56 cm SPD schoenen, mt 40. Tel. 313794. Beste Texelse muziek liefhebbers, nog 9 sponsor- cd's van het videocliphitlied „Zo tel je niet tot tien". Éénmalige uitgave. Bel of fax naam en adres, tel/fax 317399 Satellietinstallaties. Ver koop en reparaties, SCT. 311 777. Klaverjassen. Vrijdag 20 maart een extra avond klaverjassen om leuke prijsjes Aanvang 8 uur in de .Witte Burcht". Vakkundig snoeien. Aan leg en onderhoud van uw tuin. Gratis advies Zeer laag tarief. (Gerard), tel. 311237. Wolboetiek ,,'t Skuurtje" is in het voorseizoen geo pend van 10.00 tot 16.00 uur. Dinsdags gesloten. Vrijdagavond 20 maart, aanvang 20.00 uur in Question Plaza: uitreikings avond Dubbele von Sion, met diverse verrassende optredens. Vnj entree. Zaterdag 21 maart in Question Plaza jaren'70- '80 met dj's Fred Winkel Chris van der Ven Te koop: div. gebruikte koelkasten, diepvriezers en wasdrogers met garan tie. Duinker Elektro, tel. 0222 - 318454. Lente begint in Le Berry op zaterdag 21 maart v.a 00 1 uur met eroticadancing onder begeleiding van twee katachtige lente-girls. Vrijdag 20 maart in Question Plaza „de Dub bele von Sion". Aanvang 20 00 uur Overspelige echtelieden, platte accenten en mooie benen. De Vriendenkring, vrijdag en zaterdag in dorpshuis De Waldhoorn Kaarten, tel. 319606. Boetiek Allerlei in De Koog zoekt een leuk vlot meisje die ons wil helpen in de periode mei t/m sept., leeft: 17 - 20 jaar. Tel. 0222 -311238/317874 Canal+-dealer. 311 777. SCT, Gladiool, Begonia, Lelie Anemoon, Klaver 4, Dahlia enz Veeger, tel. 312229 Te koop: zw. bont. merrie veulen, type E pony. Tel 312830 Tk kleinvee/ponytrailer. Gegalvaniseerd met goed keunngsbew. Tel. 319497 Te koop t.e.a.b sta caravan, 6.20 x 2.80, voorz. van 10 I. boiler en toilet. Tel. 010-4373749 Gevr hulp i.d. huish.. 3x p. week 1x p. week; kantoorruimte Tel na 13.30 uur: 313457. Wolboetiek ,,'t Skuurtje" is in het voorseizoen geo pend van 10.00 tot 16.00 uur Dinsdags gesloten. Vrijdagavond 20 maart, aanvang 20.00 uur in Question Plaza uitreikings avond Dubbele von Sion. met diverse verrassende optredens. Vrij entree. De toegevoegde waarde van een cadeau uit de win kel van Hans van der Klift is, dat er over is nagedacht. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, cd, satel liet, camera, etc. Service Center Texel, 311 777. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224. Doe de gratis contact lenspassing Bakker Op tiek J A. Winnubst, tel. 310676. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen per week zonder afspraak te recht. De Koog, tel. 317575. cnpplt Een flitsend blijspel in twee bedrijven. Dorpshuis De Waldhoorn, Den Hoorn. Vrijdag en zaterdag vanaf 20.00 uur. Zaterdag bal na met Kees Klaassen. Reserveer nu uw kaarten, tel. 319606 Entree: vrijdag 7,50 (jeugd t/m 15 jaar, ƒ5,-), zaterdag ƒ10,-. voor gemiddeld 25 uur per week. Uw sollieitatie graag richten aan: Weverstraat 50 - 1791 AE Den Burg SPORTIEF GEZIEN DE BESTE J INTER! SPOR1T Boekenweekgeschenk 1998De heilige Antonio over de kunst van het hongerig houden. Geschreven door Arnon Grunberg. een van de meest zichtbare nieuwe schrijvers van dit moment. Cadeau bij aankoop van ten minste 19,50 aan boeken, zolang de voorraad strekt. HET OPEN BOEK Binnenburg 3 Weverstraat 17A Lil DE BESTE KANS OP SUCCES! Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11, 1790 AA Den Burg (als brief frankeren). Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Betaalkaart of contant geld bijsluiten, Brief onder nummer ƒ2,50 extra. Sluittijd maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag). Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy). 8,25 11,00 13,75 16,50 19,25 22,00 24,75 27,50 DEZE BON IS ALLEEN GELDIG VOOR TEXELAARTJES Tarief incl. 17,5% BTW Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Naam Adres Postcode/plaats Plaatsen op Advertentiex per plaatsing zetten. Handtekening

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3