'VV-aandeel te mooi om waar te zijn Vierde klaverjastitel Van der Veen/Westdorp Film E- Mensen -S Familieberichten TEXELSE J COURANT- Drie vissen Beursplein brengt vader naar huis Willem Vlas beste boogschutter Verrassende komedie Hulp nodig bij zwerfvuilactie Tevoko huldigt kampioenen ,lS' 50 jaar!!! 40 jaar Stukkie voor de krant? 'Jexel aartjes Texelaars die naar de Rabobank waren gekomen voor een VVV-aandeel krijgen van VRIJDAG 3 APRIL 1998 VVV-aandeel van duizend gul dal recht geeft op twintig gratis overtochen. Inderdaad, te mooi va ar te zijn Toch werd het ver over de omvorming van de VVV itichling naar NV door menigeen waar genomen Vanaf het mo- t dal de krant dinsdagmiddag in ci ras zondag een slechle dag voor 'isclub Texel. Van de zes deel- irs haalden er slechts drie een ip de dijk. Map van der Zwaag de grootste en werd winnaar |Dorst eindigde als tweede Rein er werd derde. Zondag om uur is bi| de asfaltmolen in schild opnieuw een wedstrijd laaswedstrijd op 13 april begint i9 45 uur bij Oudeschild. Ook de moeten voorinschri|ven via tel $98601317 2 97of315 116 Mee- koste ƒ17,50 exclusief aas (al leen pieren zip toegestaan) de bus viel. rinkelde bij hel ..emmissiekantoor" in de Rabobank de telefoon bijna onafgebroken. Veel mensen die het niét helemaal vertrouwden, maar voor de zekerheid toch maar even informeerden Want stel je voor dat het wel waar zou zijn aldus Rabobank-directeur en VVV- voorzitter Leo Timmers. die zelfs ove rigens niets te maken had met de grap De citaten van hem. maar ook die van Teso-directeur Rob Wortel, Ray Girbes en de betrokkenheid van Reddingboot Beursplein 5 kwam dinsdag in actie om een man over te brengen naar Den Helder. Hij bevond zich aan boord van het sportvisschip Mercuur, zo'n 17 mijl ten noordwes ten van Texel en kreeg te horen dat zijn zoon was overleden. De redding boot-bemanning zorgde dat hij snel naar het vasteland werd gebracht. voorzitter Leo Timmers een nep-exem- IFoto Gerard Timmorman) de burgemeester en de notarissen zijn volledig uit de duim van de redac tie gezogen. Ook medewerkers en bestuur van de VVV moest het nieuws uit de krant vernemen. Timmers, die vóór het uitkomen van de TC over de grap was ingeseind, verleende wel sportief medewerking. Bereidwillig overhandigde hij de nep- aandelen aan een klem aantal lezers dat naar de bank was gekomen. ,,Door de opmerkingen van zo'n se rieuze man, ben ik geen moment gaan twijfelen", aldus één van hen Na het eind van de boogschiet- competitie kon dinsdag de balans worden opgemaakt. Willem Vlas kwam in de eerste klasse glorieus als winnaar uit de strijd, nadat hij ook al aanvoerder van het tussen- klassement was. De wedstrijdencyclus werd in twee delen afgewerkt. Over het geheel moesten minimaal zes wedstrijden worden geschoten. Bi] acht deel names werden de twee laagste sco res afgetrokken. Vlas was heer en meester in de eerste klasse. Henk Witte wist ondanks een kleine terug- De klanten van het postkantoor van Den Burg missen een bekend ge zicht Na 25 jaar trouwe dienst heeft medewerkster Ineke de Porto-Ver berg (46) per 1 april ontslag geno men. ,,Op eigen initiatief' legt ze uit. „Dus niet als gevolg van reorganisa tie of zo Ik had nog best een tijdje kunnen doorgaan, maar Ik vond het welletjes Destijds was ik de opvolg ster van Trijntje Eelman Die werkte door tot ze er zowat bij neerviel. Ik heb toen al gezegd, zover zal ik het nooit laten komen". De goedlachse Ineke zegt met ple zier op de aflopen kwarteeuw terug te zien „Niet alleen door de leuke contacten met de klanten, maar vooral door de gezelligheid binnen de groep collega's Ik denk dat ik dat nog wel zal missen" Het team van het postkantoor van Den Burg bestaat nu nog uit Annemarie den Teuling-van der Vlist (manager). Thijs Molenaar en Koert Koster. (Foto Harry de Graal) Lleuwe van der Veen en Hans Westdorp zijn voor de vierde achtereenvolgende keer kampioen geworden in de competitie van klaverjasclub Den Burg. Zij deden dat in stijl door de 25e kaartronde op hun naam te schrijven. In drie partijen behaalden ze niet minder dan 6211 punten. Het ging echte niet zo makkelijk als deze uitslag doet vermoeden: het kampioen schap werd pas in de laatste zes tien beurten beslist. Na twee ronden hadden Fenny en Rob Caspers 1067 punten meer be haald dan de leiders en hadden ze in het algemeen klassement een voor sprong van 250 punten genomen. In de laatste zestien beurten stelden Van der Veen en Westdorp alsnog orde op zaken De titelverdedigers scoorden 2704 punten, de hoogste partij van het seizoen. De tegenspe lers moesten het met 508 punten doen. Op de tweede plaats, zowel van de avond als de competitie, eindigden Fenny en Rob Caspers Zij behaal den 5900 punten en moesten door een wat mindere laatste partij toch nog ruim 1000 punten toegeven op de kampioenen Na al dat geweld viel het haast met op dat Henk Hooyschuur en Bram van der Linden ook prima scoorden met 5898 punten. Zij eindigden door dit resultaat nog juist in de top-20. De vierde plaats van de avond was voor Guusta Linneman en Jitze de Vries met 5349 punten. Chris Schraag/Nico Barhorst (5344) en Gonda Kiewiet/ Roel de Zwart (5308) dede het de laatste avond goed. De derde periode is door hen gewonnen, met ruime voorsprong op Co en Willem Koomen (tweede) en Astrid Hennink/Gerrie Grootjen (derde). De vierde plaats was voor Jaap en Theo Witte. Het marsenklassement was een prooi voor Chris Schraag/Nico Barhorst en Rob Fenny Caspers met 57 mar sen. Wil Derksen/Peter van Heer waarden en Cees Vinke/Gerrit Smit bezetten werden gedeeld derde. Het avondgemiddelde was 4735 punten (uit drie partijen) met 50 marsen val de tweede plaats te behouden, ten koste van Ed Vermeulen In de tweede klasse gingen Jaap Ja ger, Robin van der Slikke en Evert van Bockom Maas gezamenlijk aan de leiding na de eerste periode Laatstgenoemde viel wegens ziekte uit. Ronald Witte, die aanvankelijk gedeeld tweede was, had een super Jack Nicholson heeft in zijn glo rieuze loopbaan nog nooit een vriendelijke, aangepaste buur man gespeeld. Zijn personages zijn op z'n minst korzelig en licht aangebrand, in het ergste geval gaan ze totaal door het lint. In „As Good As It Gets" speelt hij een buitengewoon onprettig mens, een romanschrijver die iedere avond voor het slapen gaan natelt of zijn verzameling neuroses wel compleet is... Hij is volslagen obsessief Zo ge bruikt hij elk stukje zeep maar eên keer en hij neemt plastic bestek mee naar het café waar hij iedere dag op exact hetzelfde tijdstip aan precies dezelfde tafel wordt be diend door precies dezelfde ser veerster (Helen Hunt) As Good As It Gets is uiteindelijk een hele prettige film geworden. Er kan veel worden gelachen, maar toch zijn de observaties over rela ties scherp en staan dicht bij de werkelijkheid. Bijzonder goeie grappen die toch steeds direct ver band houden met de personages en de situaties waarin ze terecht komen. Dat er bovendien ook nog eens erg goed wordt geacteerd, mag blijken uit het feit dat zowel Jack Nicholson als Helen Hunt de Oscars hebben gewonnen voor beste acteerprestaties. SPHERE De tweede film die meedraait in het programma van deze week bij Ci nema Texel is de Nederlandse première van „Sphere". Een film gemaakt naar een boek van Michael Crichton, die ook verant woordelijk was voor o.a. Jurassic Park, Congo en Rising Sun Alle maal films rond een plot met een hoog technologisch gehalte, een achtergrond waar tegen de perso nages verbleken Hier is dan toch met Dustm Hoffman. Sharon Stone en Samuel L Jackson in de hoofd rollen een uitzondering opge maakt. Wat zou er gebeuren als een groepje mensen in contact kwam met buitenaards leven? In Sphere gebeurt dat op de bodem van de oceaan, 300 meter onder de zee spiegel. Er is een vliegtuig neerge stort en psycholoog Hoffman wordt erbij geroepen om assistentie te verlenen Wat hij nog met weet is dat het midden in de oceaan neer gestorte vliegtuig al drie eeuwen geleden is neergestort Er gebeurt van alles onder water en dit is op hele technische wijze bijzonder fraai weergegeven. En dat Hoffman nog steeds een topacteur is. blijkt telkens weer: ook Stone is niet te versmaden Maar Sphere zal met de geschiedenis in gaan als een weergaloos spektakel.. Zie voor aanvangstijden de agenda van deze krant. In maart vorig jaar lanceerde de dorpscommissie van Den Hoorn het plan zwerfvuil vóór het seizoen op te ruimen. Vrijwilligers bleken echter dun gezaaid, zodat de actie werd uit gesteld Een jaar later gaat het er dan toch van komen. Het opruimen is gepland voor dinsdagmiddag. De Jan Drijverschool heeft medewerking toe gezegd. De bedoeling is dat leerlin gen vanaf 13 30 uur in verschillende groepjes op pad gaan voor het oprui men van zwerfvuil in en om Den Hoorn en 't Horntje. Dan kan echter alleen als er voldoende volwassen begeleiders zijn. Wie wil meehelpen, kan zich aanmelden bij Hans Zijm (319 397) of Ed Vermeulen (319213). eindsprint. Die leverde hem de over winning op. terwijl Van der Slikke tweede werd Hanneke van Laar werd de hoogste vrouwelijke deelne mer met een vierde plaats lemelda van Heerwaarden voerde de derde klasse aan. maar in de tweede pe riode ontbrandde de strijd tussen haar broer Herko en Arno Bakker. Hef wordt een bijzonder weekend voor volleybalvereniging Tevoko. Drie teams zijn zeker van het kam pioenschap en worden zaterdag gehuldigd. Publiek is daarbij zeer welkom. Na de jeugdwedstrijden worden de A- en C-junioren in het zonnetje gezet omdat zij hun competitie hebben ge wonnen. Mevrouw G. Van Dijk, secre taresse van het districtsbureau DSO. reikt de bekers uit Ook dames 2 is zeker van het kampioenschap. Hun beker wordt na de wedstrijd tegen Vodi 1 uitgereikt door S Bankert, competitieleider eerste- en promotie klasse. Door hun overwinning promo veert dames 2 naar de promotie klasse. Zwaar waren de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks hel verlies van de strijd om hel leven heeft U ons een goed voorbeeld gegeven. 1 droefheid delen wij u mede dat rustig is inge- pen onze lieve moeder, grootmoeder en over- lOtmoeder. Trijntje Roeper-Dros duwe van Cornells Roeper de leeftijd van 83 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. jbedanken het personeel van „Frankenstaete" het„M C A.afd. 330, voor de liefdevolle ver- rgmg imaar. 2 april 1998 irrespondentie-adres. 7 Roeper, Kanaaldijk 102, 1831 GB Koedijk ilegenheid om afscheid te nemen en te condo- en op dinsdag 7 april van 13.45 tot 14.15 uur het uitvaartcentrum van de Nuva, Molen- idtje 4a, Bergen. Aansluitend zal de crematie- ichtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in het imatonum Schagen, Haringhuizerweg 3. Na lop is er eveneens gelegenheid tot condoleren de ontvangkamer van het crematorium. js deze weg willen wij U allen hartelijk bedanken de belangstelling bij het overlijden van mijn onze vader en opa ARIE JACOB LAP vele reacties in de vorm, van bezoek, kaartjes, ■men en uw komst naar zijn afscheid heeft ons Igoedgedaan G Lap-Hogetoorn Kinderen en kleinkinderen nedeleven tijdens de ziekte en na het overlijden onze moeder JOHANNA CORNELIA SCHRAMA-ZIJM kent veel voor ons. doet ons goed dat moeder zoveel vrienden had. >edanken u hartelijk voor uw belanstelling. steun aarten. Piet Schrama Henk Schrama iterdam, april 1998 ÜSu.I. |'.,.„JU rlijttUyil nid Humun ritnnin ÜL C«n juflo danl&HM vW. afft *Uu» di« A vW U<1*a lief d,,13 >r4if.jaQL u ju t.r... LmUa Jan ia d.„L ,1 .jJan lU. I OlUn.3(«n. Op de dag af 3 jaar na het overlijden van zijn vader, is tevreden van ons heengegaan onze zoon, broer, zwager, oom en vriend Cornelis Willibrordus Witte Kees 30-12-1951 t 31-03-1998 Joh. Witte t M. A. Witte-Bakker Marius en Anny Witte-Zijm Dennis, Sander, Leome t. Evelien Marga Witte Luciano van Dams Elandsgracht 27. 3h, 1016 TM Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 3 april van 19.30 - 20.30 uur en na de begrafenis in Uit vaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg De uitvaartdienst zal worden gehouden in de R.K. kerk te Oosterend op zaterdag 4 april om 10.30 uur. waarna de begrafenis op het R.K. ge deelte van de Algemene Begraafplaats te Oosterend zal plaatsvinden Correspondentie-adres. Stuifweg 11. 1794 HA Oosterend. 1938 1998 i april is het 60 jaar geleden dat Piet Eelman en Janie Vermeulen in het gemeentehuis te Den Burg met elkaar trouw den. We willen dit vieren met een receptie op 11 april van 15 30 tot 18.00 uur in „In de Bloeiende Heide" (Calluna), waar kinderen, klein- en achterklein kinderen. familie, vrienden en kennissen van harte welkom zijn. Janie en Piet Eelman Epelaan 29, 1796 AS De Koog Voor de enorme belangstelling, in welke vorm dan ook. die we bij de viering van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen, willen wij U allen heel hartelijk bedanken Het was grandioos. Biem en Janna Vlaming-de Ruyter Deze mooiste dochter van Jan van Wijk wordt Marcel van Egmond Anousjka de Jong gaan trouwen op zaterdag 11 april 1998 om 14 15 uur in het gemeentehuis te Den Burg Indien u ons will komen feliciteren dan bent u van harte welkom op onze receptie van 17 00 lol 18 30 uur, inQuestion Plaza Kanloorslraal 3. Den Burg Gernlslanderdijkje 12. 1791 NB Den Burg. tel 0222-310469 Lieve ouders gefeliciteerd! 50 jaar bij elkaar Heerlijk vertrouwd, zeker heid waar je als kinderen op bouwt. Een fijne dag! Alle Van Boven-kids ledereen bedankt voor alle belangstelling. In welke vorm dan ook, tij dens mijn verblijf In het Gemini-ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. L. Ofrein Jan Dirksoord 4, Den Burg Lieve mensen, Bedankt voor alle liefde en warmte, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in 't zieken huis en bij thuiskomst Cathy Krüger-Prins Voor de vele blijken van belangstelling, tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst, hartelijk dank Gosse Waaijer Dit meisie wordt vandaag Van harte! TEXELSE 'COURANT Als de redactie op niéuws- jacht is. kan het voor komen dat u In de War moesstraat voor een dichte deur komt te staan Naast de deur hangt een kastje met pen en papier. Schrijf uw naam en tele foonnummer op, gooi het briefje In de bus en wij nemen snel contact op. Telefonisch zijn we wel 24 uur per dag bereikbaar INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,25 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- excl- tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEX EL AARTJE oP aanvraag. Workshop. A s. dinsdag middag/avond rieten eend met teen op draadmand met nest v stro en echte eende eieren, 30.-. Erna Tromp, tel. 315477 Maandag Leerhuis. Pesach viering. Ontbrak op Texelpop Nilsson. Zaterdag wel in „Question Plaza' Te huur voor feesten en partijen: tent, 5 x 10 m. Wordt opgezet. Inl. 318600. Eierdopjes ontbijtbord jes. theepotten koffiekan nen, bekers kop en scho tels. serviezen én Artima. Zaterdag Van Beurden live in café Sam Sam. Vakantieruil Amsterdam/ Texel. Aanbod: een fraai benedenhuis met tuin aan park middenin .de Pijp". Vraag: een diervrij huis (i.v.m allergie) voor gezin met kind 2 en 4 jr. De Koog en/of vlakbij strand Eind juli - aug. 3 a 4 wkn Tel 020- 6797299. Reparatie en Verkoop van Wasautomaten en Drogers Service CenterTexel, 311 777. Jurassic Park 2 (The Lost World), nu op huur- en koopvideo. Nauta CD. Te koop Hymer camper. Tel 313604 Verhuisd: Roos en Pietje Zegers naar Postweg 149, 1795 JM De Cocksdorp, Nico en Marleen Zegers en kinderen naar Postweg 87,1795 JL De Cocksdorp Tel. nr's ongewijzigd. Le Creuset: perfekte braad- en stoofpannen van geemailleerd gietijzer, ge schikt voor elke warmte bron Bij Artima. Stokke tripp trapp: de ori ginele verstelbare kinder stoel met 7 jaar volledige garantie Bij Artima. Te koop New Forest E pony, 9 jaar, vos ruin, st.m 1.52 m L dress en L sprin gen st.gr Tel. 314100. Big Star jeans bij Mantje mode. Gewijzigde openingstijd en Texaco Postweg m i v 10 april: maandag-zater dag 8.30-20.00, zondags 10.00-20 00 uur „Zaterdag 4 april de grote plantdag": hele partij (meer dan 1000 stuks) en meer dan 30 exclusieve soorten planten, struiken, rhododendron, camellia, enz. Korting tot 50%, alles moet weg' Kom langs tus sen 10 en 16 uur aan de Schorrenweg 32 bij de schuur Theo en Nico Boersen, ook voor conife ren Leylandi 125 cm hoog ƒ11.- zelf uitspitten ƒ10 - Denk vrij - denk zweethut - impi - 2e paasdag info/op gave, tel. 317739. Te koop VW Buggy, oldtimer, bj. '71apk 10-'98. Tel 06-51368483 Thalassa schoonheids salon voor dames en he ren. Gezichts- en lichaams- behandelingen, pedicure, bruids- en bruidegoms- verzorging. sauna beauty avond Anuska van den Berg, tel. 317364. Onderhoud en reparatie van uw auto of motor Ga rage De Ridder, Wezen land 7, tel. 315605. Discotheek Question Plaza vanaf maandag weer elke dag open Wie wil graag geld verdie nen? Wij hebben bezorg ers nodig, jong of oud voor het bezorgen van een och tendkrant in Den Burg. Voor 8.00 uur ben je klaar. Voor inlichtingen kun je bellen naar. Ina Zijm, tel. 314779. Verhuisd: J. M. Bout- hoorn-Sabelis van Mol- werk 25 naar Gasthuisstr 112, 1791 GM Den Burg, tel. 310681 Gewijzigde openingstijd en Texaco Postweg m.i.v 10 april maandag-zater dag 8 30-20.00, zondags 10.00-20.00 uur. Mensen besteden enorme bedragen aan decoratie voor het huis Niet zo gek dus dat Hans van der Klift tegenwoordig prachtige glazen, vazen en schalen in z'n collectie heeft. Gewijzigde openingstijd en Texaco Postweg m.i.v. 10 april: maandag-zater dag 8.30-20 00, zondags 10.00-20.00 uur. Honda motormaaiers al vanaf ƒ645,-, ook met 2 jaar garantie Duinker Motor service, Oudeschild, tel 313831. Zaterdag Van Beurden live in café Sam Sam Klaverjassen. Dinsdag avond 7 april is er weer een gezellige kaartavond in de „Witte Burcht" Aanvang 8 uur. Baby-massage. Voor ba by's van +/- 6 weken tot 10 maanden. Voor beter slaap gedrag Positieve invloed op spijsvertering (darm- krampjes). Verhoging weer stand tegen ziekten. Infor matie K. Keyser-Daalder. Praktijk voor Integrale Mas sagetherapie. Tel. 316218 Levering van motoronder delen. Garage De Ridder, het nieuwe adres voor uw motor. Wezenland 7, tel. 315605. Inb -wasemkap. nieuw ƒ100 -; tuinstoelen, kunst stof, 10 st. a ƒ5,00; 2 aard gas kookplaten en aanhan ger Speedy Saris, vaste prijs ƒ750 - Klif 1. Zondag 5 april. 13.00 uur ga ik weer open met veel nieuw werk. Gerd Jan Roos, Galerie de Reede van Texel, De Ruyterstraat 130, Oudeschild. Spice Girls. Grote hoe veelheid nieuwe artikelen. Kom kijken bij Nauta CD. „De Verhuizers" wensen Corrie Witte-Bakker veel plezier op haar nieuwe stekkie Wilhelminalaan 9. 1791 AL Den Burg. T k Seat Marbella, bj 88. pittig en zuinig, i.z.g st., vr pr ƒ2100,-. Tel. 313404 Carwash-weekend, vrij dag 3. zaterdag 4 en zon dag 5 april Alle program ma's halve prijs. Uw banketbakker is weer op z'n paasbest! Zater dag; proef paasvlaaitjes. 4 halen 3 betalen! Banketbakkerij Ofrein, tel. 312060 'inipi* indiaans zweethut ritueel. Eigen kern-kontakt- verbinding. 2e paasdag. Info 317739 T.k.a. toiletunit, kunststof. 8x4 m. (dames- en heren afdeling). InlH. van Boven, „De Krim". tel. 390117. Gewijzigde openingstijd en Texaco Postweg m i v. 10 april maandag-zater dag 8.30-20.00, zondags 10.00-20.00 uur Carwash-weekend, vrij dag 3. zaterdag 4 en zon dag 5 april Alle program ma's halve prijs. Zonnebanken - SCT, 311 777. Respect voor de overtui ging van anderen is een bewijs van geestelijke vol wassenheid. In de winkel van Hans van der Klift mag je zelf weten wat je mooi vindt. Tk semi-droogduikpak, vest long-john I. 1.70 m. droogduikpak Polarbear met binnenpak. I 1.70 m. Alles in zeer goede staat. Tel. 318250. T k Honda Accord, bj. '86. apk dec. '98, 2750,-. Tel. 317735/317973 Honda zitmaaier, demon stratiemodel van 4490,-, voor ƒ3500,-. Duinker Motorservice, Oudeschild, tel. 313831. Vrijdag 3-4. dr. Beers en Seven Seas (Paradiso Melkweg Nighttown) Gear- jockey in „Question Plaza" Grote sortering Sega 16- bits spelen voor slechts drie tientjes. Profiteer nu Nauta CD. Te koop: tourcaravan, 4-5 m Tel 312229 Zaterdag a s. de landelijk bekende Texelse band Nilsson in „Question Plaza". Aanvang optreden 23.30 uur. Entree ƒ7,50 Telefoons - SCT, 311 777.

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3