JUMBO 06-35 012 023 JOS KAGER N mmm mtoüioimt Officiële I berichten Dit jaar tóch op vakantit Aandelen-lease is nu verouderd! T. .TEXELSE2Q COURANT' H.H. Motocrossers, tweede clubcross voor het kampioenschap van 1998 Haven Restaurant Texel WIJ ZOEKEN EEN DAME (HUISVROUW), OF EEN HEER (V.U.Th Kiezerspas verkiezingen Tweede Kamer Ruimtelijke ordening Fietsenveiling Collecte Kennisgeving besluit Wet Milieubeheer Wijziging spreekuren Verdeling portefeuilles burgemeester en wethoudei •Xjï' Vrijmarkt voor particulieren Wijziging spreekuren Sociale Zaken Gemeentehuis gesloten Wijziging ophaalroutes Verkeersbesluit ~n Vragen over Drugs? Bel voor informatie en advies De Drugs Informatielijn Ook voor gratis folders de zonnebloem VRIJDAG 24 APRIL 1998 Het kan nu veiliger en goekoper. Met veel meer winst dankzij een veel hoger beleggingskapitaal Eigen aandelen met garanties - risico van koersverlies volledig afgedekt bonus van 20% extra koerswinst - met eigen effectenrekening Met een riante fiscale aftrekpost - 100% financiering van de aandelenportefeuille - uitsluitend fiscaal aftrekbare rentebetaling - vaste rente 8,1% Bel voor uitgebreide informatie ASSURANTIËN Bi HYPOTHEKEN Bernhardlaan 109 Postbus 146 1790 AC Den Burg iioü Telefoon 0222-312833 Fax 0222-314511 f THUISZORG V KOP X. RD-HOLLAND - CENTRAAL MELDPUNT (0223) 650222 Elke werkdag van 08.00 - 17.00 uur (ook 's avonds en in het weekeinde). Voor alle zorg- en hulpaanvragen. Aangesloten hij: {ThuisZorS Btfhctr A\. A.B. club TEXEL Zondag 26 april a.s. wordt veneden de Inschrijving vanaf 11.00 uur. Trainingen vanaf 12.00 uur. Start vanaf 13.00 uur. De wedstrijd wordt gehouden op het circuit aan de Hoofdweg. Toegang vrij met ruime parkeergelegenheid. Deze wedstrijd wordt gesponsord door: (gelegen bij de veerhaven) Jan en Jenny Stolk Reserveren Tel. 319310 Deze week in het eetcafé van HAUENRESTAURANT TEXEL Salade „Nicoise", frisse salade met diverse soor ten vis, stokbrood en kruidenboter f 18,50 p.p. De koffie is klaar! TOTAAL B.V. Toonaangevend op het gebied van: industriële onderhouds- en relnigings produkten milieuvriendelijke op- en oversiagprodukten Heeft een vraag: Wie wil er onze bedrijfsbelangen op een verantwoorde manier op Texel behartigen??? welke enige verkoopervaring heeft in bezit van auto en telefoon bereid is onze klanten potentieel op freelancebasis te bezoeken en uit te breiden. Wij bieden: - een hoge commissie (+/- 2000,- p/mnd); - een beschermd rayon; - volledige verkoopbegeleidmg. Bel of schrijf naar JUMBO TOTAAL B.V. Postbus 83 2990 AB Barendrecht Tel. 0180 - 619009 van aangifte of het aankoopcertificaat te worden over legd. De veiling, die klokslag 10.00 uur zal beginnen, geschiedt bij afslag Voordat de veiling begint zijn belangstellenden vanaf 09.30 uur in de gelegenheid de aangeboden fietsen te bekijken en een fiets als de hare of de zijne te identificeren. De fiets wordt in dat geval alsnog uit de verkoop gehaald Verleende bouwvergunningen mevrouw S.A.C. Kraan en de heer GCM Kriek voor hel vergroten v/e woonhuis a/d Califormèweg 3 le Oudeschild (verzonden 20 april 1998), W Trap voor het bouwen v/e bedrijlsschuur a/d Achtertune 28 te Oosterend (verzonden 20 april 1998). L R M Maas voor het ver vangen/uitbreiden v/e berging door garage/berging a/d Schilpbanck 28 te Den Burg (verzonden 20 april 1998). Woning Stichting Texel voor het veranderen v/e woning a/d Commandeurssingel 39 te Oude schild (verzonden 16 april 1998) J W Boon voor het vergroten v/e woonhuis a/d Krimweg 26 te De Cocksdorp (verzonden 16 april 1998), J Duinker voor het verbouwen v/e bedrijfspand/showroom a/d Heemskerckstraat 12 te Oudeschild (verzonden 16 april 1998). firma H Grootelaar voor het bouwen v/e schuur a/d Hallerweg 31 te Den Burg (verzonden 15 april 1998). W J. Reuvers voor het bouwen v/e landbouwschuur a/d Ruigendijk 22 te De Koog (verzonden 15 april 1998) Goedgekeurde melding bouwvoornemen DJ. Trap voor het plaatsen van een dakkapel aan de Wierstraat 1 te Oosterend (verzonden 20 april 1998). Verleende sloopvergunningen J N. Koorn voor het slopen van een woning aan de Dorpsstraat 256 te De Koog (verzonden 15 april 1998). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen be langhebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waar tegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de presi dent van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Postbus 252.. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouwzaken, kamer 2 12. Aangevraagde bouwvergunningen Timmers Bakkerij voor het wijzigen v/e gevel a/d Stenenplaats te Den Burg (ontvangen 16 april 1998) fa vd Star voor het plaatsen v/ e aardappelbewaarplaats a/d Schorrenweg 20-28 te Oosterend (ont vangen 17 april 1998). Hooge Raedt Groep voor het plaatsen v/e schapenboet a/d Schumakersweg 3 te De Koog (ontvangen 17 april 1998), Hooge Raedt Groep voor hel plaatsen v/e uitkijktoren a/d Schumakersweg 3 te De Koog (ontvangen 17 april 1998), Hooge Raedt Groep voor het plaatsen v/e bedrijfswoning (dienstwoning) a/d Schumakersweg 3 te De Koog (ontvangen 17 april 1998); Hooge Raedt Groep voor het plaatsen v/e hotel a/d Schumakersweg 3 te De Koog (ontvangen 17 april 1998). Hooge Raedt Groep voor het uitbreiden v/e zwembad inclusief buitenbad a/d Schumakersweg 3 te De Koog (ontvangen 17 april 1998) Projektontwikkelmgsmaat- schappii de Peijler bv voor het bouwen van 37 recreatie-bungalows a/d Stuifweg te Oosterend (ontvangen 17 april 1998), H H v d We tering voor het veranderen v/e kantoor in woning a/d Vliestraat 16 te Oosterend (ontvangen 20 april 1998), Systeembouw M Boon BV voor het plaatsen v/e kantoor/kantine a/d Vuurtorenweg 27 te De Cocksdorp (ontvangen 21 april 1998). P Veldman voor het plaatsen v/e serre a/d Kamerstraat 66 te De Koog (ontvangen 21 april 1998); Th.J Kooiman voor het bouwen v/e dienstwoning met bedrijfsruimte a/d Pehkaanweg 1 te De Koog (ontvangen 21 april 1998) Ontvangen meldingen bouwvoornemen C. Kuiper voor het plaatsen v/e berging a/d Verlaet 5 te Den Burg (ontvangen 20 april 1998): A.H van Heerwaarden voor het plaatsen v/e tuinhuisje a/d Commandeurssingel 51 te Oudeschild (ontvangen 21 april 1998) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend Verleende bouwvergunningen worden gepubliceerd. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders van Texel zijn voorne mens met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan van Gemeente Texel voor het plaatsen van een fiestenstalling aan de Beatrixlaan 22 te Den Burg. De bouw- en situatietekening ligt vanaf 27 april 1998 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen, kamer 0 12. Eventuele bedenkingen tegen het bovenbedoelde voornemen kunnen gedurende de termijn van ter- mzagelegging schriftelijk aan het college van bur gemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. Vrijstelling kampeermiddelen Burgemeester en wethouders van Texel hebben op grond van artikel 24, lid 3, van het bestemmingsplan „Buitengebied Texel" en artikel 8. lid 2 van de Wet Open lucht Recreatie de volgende vrijstelling verleend voor het houden van een kampeerplaats t.b.v. kamperen bij de boer voor de termijn van 15 maart t/m 31 okto ber voor een periode van 1998 t/m 2002, aan: I.B J Bakker, Hoornderweg 46 te 1797 RA Den Hoorn voor het plaat sen van 8 kampeermiddelen, M E H Bakker, Limietweg 1 te 1795 JH De Cocksdorp voor het plaatsen van 5 kampeermiddelen, N M Bakker Nesweg 44 te 1794 GD Oosterend voor het plaatsen van 7 kampeermiddelen, J.P Bakker, Ruigendijk 16 te 1796 MP De Koog voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen, PC Blom, Wester- weg 80 te 1797 RH Den Hoorn voor het plaatsen van 7 kampeer middelen. R H Boon-De Vries Stuifweg 68 te 1794 HC Oosterend voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. B M Dros, Hoofdweg 66 te 1795 JE De Cocksdorp voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen, S van Egmond Tienhoven 10 te 1793 EC De Waal voor het plaat sen van 8 kampeermiddelen, D de Graaf Amaliaweg 4 te 1797 SW Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen, M van Heer- waarden-vd B., Vuurtorenweg 61 te 1795 LK De Cocksdorp voor het plaatsen van 7 kampeermiddelen. K A Hm-Vlaming, Schorren- weg 31 te 1794 HD Oosterend voor het plaatsen van 8 kampeermid delen, PC Jongejan, Hoofdweg 122 te 1795 JG De Cocksdorp voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen, R Kampstra. Schorrenweg 40 te 1794 HH Oosterend voor het plaatsen van 7 kampeermiddelen, J.S Keijser. Hallerweg 33 te 1791 LR Den Burg voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen; A.J Keijser, Ongeren 5 te 1791 ME Den Burg voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. DJ Keijser, Waal- derweg 115 te 1791 MA Den Burg voor het plaatsen van 2 kampeermiddelen, D C. Kikkert, Hemmerkooi 12 te 1797 RD Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen, mevrouw Krab- Kanters. Pontweg 160 te 1796 MD De Koog voor het plaatsen van 6 kampeermiddelen; M.J. Kuip, Westerweg 28 te 1791 PH Den Burg voor het plaatsen van 5 kampeermiddelen. J Lap. Hemmerkooi 20 te 1797 RD Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. A.S Lap. Witteweg 3 te 1797 RR Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. DP List. Pontweg 180 te 1796 MD De Koog voor het plaatsen van 7 kampeermiddelen; C.J de Lugt Hoofdweg 1 te 1795 JA De Cocksdorp voor het plaatsen van 8 kampeer middelen. J M Meeldijk. Bakkenweg 015 te 1797 RJ Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen W J Reuvers. Ruigendijk 22 te 1796 MP De Koog voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen D J. Roeper Akenbuurt 12 te 1791 PJ Den Burg voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. S N Roeper. Oorsprongweg 69 te 1795 LC De Cocksdorp voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen, M E Roe- per-Goênga Zaandammerdijk 2 te 1793 EN De Waal voor het plaat sen van 8 kampeermiddelen; A. Saai. Vuurtorenweg 83 te 1795 LK De Cocksdorp voor hel plaatsen van 8 kampeermiddelen, H Smit, Postweg 129 te 1795 JL De Cocksdorp voor het plaatsen van 4 kampeermiddelen; C A Snoeij, Waalderweg 120 te 1793 EB De Waal voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen, E M. v/d Star-Dros, Schorrenweg 16 te 1794 HG Oosterend voor het plaatsen van 5 kampeermiddelen. D Terpstra. Van der Sterweg 11 te 1797 SV Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen T J. Timmerman, De Rede 23 te 1797 SM Den Hoorn voor het plaatsen van 5 kampeer middelen. I Uitgeest, Maaikedumweg 8 te 1796 MN De Koog voor het plaatsen van 7 kampeermiddelen. C.G. Veeger. Westerweg 32 te 1797 RG Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. W Veeger. Grensweg 5 te 1791 NJ Den Burg voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. A de Visser. Pontweg 60 te 1797 ST Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen. J Wuis. Genteweg 6 te 1794 HK Oosterend voor het plaatsen van 7 kampeermiddelen; N A Zegers. Postweg 149 te 1795 JM De Cocksdorp voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen W PJ. Zegers Slufterweg 211 te 1795 KM De Cocksdorp voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen; C P. Zijm. Fonteinsweg 8 te 1797 RK Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen; J C. Zoetelief, Oude Dijkje 42 te 1796 ML De Koog voor het plaatsen van 1 kampeermiddel. J.O Zoetelief, Wester- boersweg 8 te 1793 ER De Waal voor het plaatsen van 8 kampeer middelen, A van Zuilen, De Zeshonderd 9 te 1792 CH Oudeschild voor het plaatsen van 7 kampeermiddelen P van Groenigen, Amaliaweg 11 te 1797 SW Den Hoorn voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen; W.T. van der Linde. Krimweg 22 te 1795 LP De Cocksdorp voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u bin nen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekend gemaakt een bezwaarschrift bij burgemeester en wet houders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestre den besluit. Het bezwaarschrift schorst met de wer king van het besluit waartegen het is gericht. Het bo venstaande besluit ligt ter inzage bij de sector ruimte en wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Gedogen kampeermiddelen Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij hebben besloten tot het plaatsen van twee kampeer middelen, zijnde twee toercaravans, welke worden gebruikt als schaftketen, op het perceel Schilderweg 208A, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie O, nummer 1341ten name van timmerbedrijf D&D Bouw tot 1 januari 2000 te gedogen. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekendge maakt een bezwaarschrift bij burgemeester en wet houders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestre den besluit Het bezwaarschrift schorst met de wer king van het besluit waartegen het is gericht. Wij wij zen u erop dat u de president van de Arrondissements rechtbank te Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. De hierop betrekking heb bende stukken kunt u inzien bij de sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12. Plaatsen kampeermiddelen Burgemeester en wethouders van Texel hebben op grond van artikel 13 van de Wet op de Openlucht Re creatie ontheffing verleend, voor het gelegenheid ge ven tot het plaatsen of geplaatst houden van kampeer middelen buiten kampeerterreinen, door groepen uit gaande een vereniging of andere organisatie met een doelstelling van sociale, culturele, educatieve of weten schappelijke aard, aan V.V.Texel '94 ten behoeve van het kamperen op het trainingsveld van de vereniging ten behoeve van een veteranentoernooi in de periode van 15 mei tot en met 17 mei 1998 Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u bin nen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekend gemaakt een bezwaarschrift bij burgemeester en wet houders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestre den besluit. Het bezwaarschrift schorst met de wer king van het besluit waartegen het is gericht. Het bo venstaande besluit ligt ter inzage bij de sector ruimte en wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Op vrijdag 1 mei is burgerzaken geopend van 8.30 tot 12.30. Dit is tevens de laatste dag dat het mogelijk is om mondeling een kiezerspas aan te vragen. Een kiezerspas stelt u in staat om met de verkiezing voor de Tweede Kamer in heel Nederland uw stem uit te brengen. In de periode van 26 april tot en met 9 mei wordt op Texel een collecte gehouden door het Nationaal Fonds Kinderhulp. Bij het aantreden van het nieuwe college van bul Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend meester en wethouders op 14 april jongstleden r, I Op 14 april 1998 heeft de gemeenteraad van Teug intentie uitgesproken de dienstverlening voor burg en bedrijven te zullen verbeteren. Als een van dei I ste voorbeelden daarvan kan genoemd worden dj I pas aangetreden wethouders, alsmede de burger^ I ter, hebben besloten hun spreekuren tegelijker^ I houden. De spreekuren zijn met ingang van 12 me I dinsdagmiddag vanaf 15.00 uur. De nieuwe regel houdt ook in dat voorafgaand een (telefonische; I spraak gemaakt behoort te worden. Dit kan via dec I trale balie in de hal van het gemeentehuis (tele) I 36 21 21). U wordt vriendelijk verzocht bij het me I van de afspraak ook het onderwerp van het gesl door te geven Het voordeel van de nieuwe regel! dat de wachttijden voor de bezoekers van het sprc uur zo veel als mogelijk is. zullen worden beperkt Tot de nieuwe regeling op 12 mei in werking gaai den, houden de wethouders Schilling en Bak spreekuur op maandagmogen van 10.00 tot 12 oq, I Burgemeester Van Rappard en wethouder Ee!"® houden spreekuur op dinsdagmiddag vanaf 15.00 dat zij vergunning op grond van de Wet milieubeheer hebben verleend aan de heer C. Otten voor een las- bedrijf ten behoeve van de scheepvaart gevestigd aan de Schilderweg 273 te Oudeschild. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning verbonden Vanaf 27 april aanstaande liggen tot het einde van de beroepstermijn dagelijks van 8 30 tot 12.30 uur, ter inzage op de afdeling mi lieubeheer in het gemeentehuis (bovenste verdieping, kamer 2.05): de vergunning en alle daaraan voorafge gane openbare stukken Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht. Uitslui tend: - wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; - wie bedenkingen hebben tegen eventuele afwijkin gen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluit; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ont werp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen Met ingang van de dag na de datum van de terinzage- legging, is binnen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepstermijn de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Nadere informatie: afdeling milieubeheer, telefoon (doorkies)-nummer 36 21 88. vens de verdeling van taken (portefeuilles) vastgi Onderstaand treft u deze taakverdeling aan aangetekend wordt dat burgemeesterVan Rappas wethouder Schilling elkaar onderling vervangen I geldt eveneens voor de wethouders Eelman enB I ker. Burgemeester mr W.L.F.C. ridder van Rappard - bestuurlijke coördinatie, promotie en represent waaronder O.O.W.. Gewest Kop van Noord-Hd en V.V.V. Texel; - Euregio Waddeneilanden; - politie; - brandweer; - openbare orde en veiligheid; - strandvonderij, - public relations en voorlichting - personeel en organisatie; - informatisering; - integrale kwaliteitszorg. - 1e loco-burgemeester; - ruimtelijke ordening; - volkshuisvesting, - grondzaken; - recreatie; - economie en toerisme - monumentenbeleid; - natuur- en landschapszorg. Wethouder mevrouw N.D.K. Eelman-van 't Veerfl Ook dit jaar zal op koninginnedag een vrijmarkt wor den gehouden in het centrum van Den Burg. Op deze vrijmarkt mogen uitsluitend particulieren een stand plaats innemen Bedrijfsmatige verkoop van goederen of produkten is met toegestaan. De straten die voor deze vrijmarkt zijn aangewezen zijn: een gedeelte van de Binnenburg vanaf de Stenenplaats tot aan het rood witte hek, de Stenenplaats. Weverstraat, Waalderstraat en de Parkstraat tot aan het rood-witte hek. Het inne men van een standplaats op de Groeneplaats en het gedeelte van de Binnenburg en de Parkstraat vanaf de rood-witte hekken tot aan de Groeneplaats is met toegestaan in verband met de daar te houden koninginnemarkt t.b.v. de verenigingen. Bij het inne men van een standplaats moeten de volgende voor waarden in acht genomen worden: uitsluitend aan de zijkanten van de straat mag een plaats worden ingenomen zodat de straat ter breedte van 4 meter vrij blijft voor brandweer, politie en ambulancevoertuigen, toe- en uitgangen van woningen en/of bedrijven die nen te worden vrijgehouden; het plaatsen van marktkramen is in de Weverstraat en de Binnenburg niet toegestaan in verband met de vereiste doorrijbreedte voor hulpverlemngsvoer- tuigen; er mag geen gebruik worden gemaakt van geluids- of muziekversterkers. het is verboden alcoholhoudende dranken te koop aan te bieden; bij het verlaten van de standplaats moet de standplaatshouder zorgen voor de verwijdering van vuil, afval en dergelijke. Bij het bureau sociale zaken kunt u terecht voor infor matie over en het aanvragen van bijstand in de ruim ste zin van het woord en gehandicaptenvoorzieningen - 2e loco-burgemeester; - welzijn; - onderwijs en educatie; - volksgezondheid (medisch-sociaal); - sociale werkvoorziening, - sociale zaken; - werkgelegenheid (sociaal gericht). Wethouder de heer P Bakker (GroenLinks) - 3e loco-burgemeester; - financieel beleid; - volksgezondheid (technisch gericht), - openbare werken; - verkeer en vervoer, w o. verkeersveiligheid; - milieu; - strandbeheer. Vanaf 30 april tot en met 5 mei is het gemeente? voor publiek gesloten. Het bureau burgerzaken e vrijdag 1 mei van 8.30 tot 12.30 uur geopend voer aangeven van geboorten en dergelijke. De ophaalroute voor huisvuil en bedrijfsvuil van derdag 30 april wordt op woensdag 29 april gere De ophaalroute voor voor huisvuil en grofvuil vane I dag 5 mei wordt gereden op woensdag 6 mei. In1 band met het rijden van de in-haalroutes wordt ui zocht de contai ners vroeg aan de weg te plaat sen. Burgemeester en wethouders maken bekend hebben besloten tot het nemen van het volg? verkeersbesluit: het afsluiten van de Herenstraat I sen 13.00 en 18 00 uur op 30 april 1998, voof Op zaterdag 2 mei 1998 wordt in samenwerking met de politie wederom een veiling gehouden van gevonden fietsen. Eenieder die bij de poli tie aangifte heeft gedaan van diefstal van zijn of haar fiets wordt in de gelegenheid gesteld een fiets te ko pen. Bij de koop van een fiets dient het procesverbaal zoals rolstoelen, woningaanpassing en vervoers- verkeer m.u.v aanwonenden, wegens het sI programma voor de jeugd i.v.m. Koninginnedag■lf I volge de Algemene wet bestuursrecht kunt u is I deze besluiten bij burgemeester en wethouders bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaar# dient ten minste te bevatten: de naam en hels van de indiener, de dagtekening, een omschrijving I het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt I gronden van het bezwaar en zo mogelijk een als- van het bestreden besluit voorziening. Doordat een steeds groter beroep op het bureau wordt gedaan, namen de wachttijden voor de cliënten van dit bureau in onverantwoorde mate toe. Daarom is er vanaf 1 mei aanstaande geen vrij spreek uur meer voor het bureau sociale zaken. U kunt voortaan een dag tevoren tussen 8.30 en 12.30 uur een telefonische afspraak maken. Hiermee wordt voor komen dat lange wachttijden ontstaan en bent u ver zekerd van de onverdeelde aandacht en een vlotte afhandeling van uw bezoek aan het bureau. Het tele foonnummer om de afspraak te maken is 36 21 00. VOORLICHTINGSBUREAU DRUGS De Zonnebloem zorgt dat 6000 langdurig zieken en zwaar licha^J gehandicapten dit jaar tóch op vakantie kunnen Dankzij de hulp van 6200 vrijwilligers. Postbus 2100, 4800 CC Breda-Telefoon (076) 564 63 62 L KEURMERK VOCR VI' f FONDSENWERVING

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 10