pen dag muziekschool: reel nieuwe activiteiten i amilieberichten H Joge snelheden (bij skelterrace Tangodansen .TEXELSE J couRANT Golfteam weer naar de eerste plaats lee. muziek- en dansschool houdt rdag 16 mei van 10.15 tot 14.00 een open dag in d'Ouwe Ulo. Er doorlopend voorstellingen en n lessen. Daarnaast wordt een ia aan nieuwe activiteiten ge tenteerd, die in september van tgaan. I tel weer het toelaat, wordt tijdens pen dag ook buiten opgetreden rnaast is er tussen 12.00 en 0 uur een popsessie in de kelder, ;r leiding van Menno Smit en J die sinds korl werkzaam is bij nuziekschool. Op video worden essies getoond van de ballet- =n en de diverse uitvoeringen die maar zijn geweestOok wordt ge- jnstreerd hoe met de computer t gewerkt De muziekschool heeft naast het ge bruikelijke aanbod een aantal nieuwe activiteiten op het programma staan, waarovpr tijdens de open dag infor matie kan worden verkregen. Zo is er „heterogeen samenspel", een ver volg op het project dat vorig jaar werd gehouden. De nieuwe lesvorm is be doeld voor eerstejaars leerlingen. „Gewone" lessen, waarbij aandacht wordt besteed aan de vaardigheid in de omgang met het instrument, wor den afgewisseld met lessen samen spel, waarbij verschillende instrumen ten in één groep worden gezet. Er is ook steeds meer behoefte aan oplei dingen in de popmuziek-richting Daaraan wordt een invulling gege ven Omdat de muziekschool met name is gericht op jongeren, vielen de volwas- iet trapskelters hoge snelhe- ijn te bereiken, bewezen 53 crossers die zaterdag meede- aan het open Texelse kam- ischap skelterrace Menig ren- [scheurde op het terrein van Latuco bijkans op twee wielen de bocht. Dat de populariteit [de skelters groot is, bleek toen deelnemers van de vastewal aanmeldden. Onder grote be langstelling pakte Jan Sierd Wouda de overwinning in de categorie van zes tot negen jaar Bij de jeugd van tien tot twaalf jaar behaalde Arjan van Benthum de hoogste snelheid. Net als alle andere deelnemers kre gen ze voorbij de finish van organi sator André Keesom een skelter diploma. Om de sfeer te verhogen pronkte een collectie echte old timers op het terrrein. Uilslagen. 6 t/m 9 jaar: 1. Jan Slerd Wouda. 2. Roy Barhorst. 3. Pascal Veenslra 10 t/m 12 jaar: 1. Arjan van Benthum. 2. Peter Koorn. 3. David Stark. senen die les wilden hebben tot nu toe enigszins uit de boot Er was een wachtlijst. Daar wordt een mouw aan gepast, maar dat heeft wel financiële consequenties Directeur Hendrik Jan Trooster: „We hebben een aanbod ontwikkeld naar kostprijs van een docent. Er zijn tal van variaties moge lijk, bijvoorbeeld individueel les of in een groepje of een knipkaart waar mee men les kan afspreken wanneer het uitkomt. Het is prijzig, maar daar krijgt men ook wat voor Een andere wiiziging in de tarieven is het loslaten van de inkomens groepen. Mensen met een minimum inkomen kunnen bij de gemeente te recht voor een bijdrage voor de lessen. In het nieuwe seizoen start ook het project „muziek in de basisschool". Trooster heeft er hoge verwachtingen van. „De bedoeling is dat alle kinde ren zo gratis in aanraking komen met instrumenten. Mochten ze verder wil len met muziek, dan hebben ze er al een beetje aan geproefd en bepaald welk instrument ze leuk vinden." Als eerste komen de Thijsseschool, De Bruinvis, Durperhonk en de Strij- bosschool aan bod, maar uiteindelijk zal deze lesvorm op alle basisscho len van Texel worden geïntrodu ceerd. leder jaar houdt de muziekschool enkele korte cursussen. Het aanbod wordt gebaseerd op vraag. „Maar we laten ook wel eens een proef ballonnetje op. Je hoort wel eens wat van andere muziekscholen, iets dat daar erg leuk was. Of we proberen in te spelen op trends Afrikaans dan sen en trommelen voor kinderen is zoiets En het Klezmerweekend met Jiddische volksmuziek was afgelopen seizoen een groot succes, dus dat wordt nog eens gedaan Ook is er een korte opleiding muziek en com puter en kunnen jongeren van 13 tot 17 jaar leren hoe ze zelf een videoclip kunnen maken Nieuw is een compositiewedstrijd, waarbij iedereen die een muziekin strument bespeelt wordt uitgedaagd zelf een stuk te componeren. De al gemene muzikale vorming voor vol wassenen wordt ook weer gehouden, met als prettige bijkomstigheid dat nu een vervolg kan worden geboden in de vorm van de lessen voor volwas senen. Een cursus tangodansen en een zuid-Amerikaans weekend zullen de muziekschool in Latijnse sfeer dompelen. Volgend jaar bestaat de muziek school veertig jaar Daar aan zal uit gebreid aandacht worden besteed Jubileumactiviteiten worden in het najaar aangekondigd. Het team van de Texelse Golfclub heeft na de derde wedstrijd weer de koppositie gepakt in de Geassoci eerden Competitie van de Neder landse golf-federatie In de thuis wedstrijd heeft het team zich een goede positie verworven, om eerste in de eigen klasse te worden. Het was met name Fleur van Duyl die het team er doorheen sleepte; met maar liefst 48 stablefordpunten was zij de sterkste van de dag. Het team van Ogan uit Amsterdam, dat na de tweede speeldag nog op de eerste plaats stond, had het moeilijk op de Texelse baan Ondanks het mooie weer kon Ogan de eerste plaats niet waar maken Met nog eén wedstrijd te gaan staat het Texelse team 24 punten voor Ogan. Ook Jan Winnubst had een uitste kende dag met 42 stablefordpunten. De andere scores waren Pieter de Boer 36, Henk van Wijk 33, Wil Homan 27 en Peter Boorsma 27 De derde en vierde plaats waren voor Amstelborgh en Dorhout Mees. Vrijdag wordt in Biddinghuizen de laatste wedstrijd gespeeld. Mocht het team van Texel de eerste plaats behouden, spelen ze op 5 juni de halve finale bij Schaerweijde Golf in Zeist. DINSDAG 12 MEI 1998 bplein bij de Weikoop veranderde zaterdag in een skeltercircuit. (Foto March Hei/non) Vrees met. want Ik ben met U" b een liefdevol en zorgzaam leven is rustig in slapen onze lieve moeder, oma en over-oma Antje Vlaming-Vermeulen sinds 1972 weduwe van Jacob Vlaming de leeftijd van 91 jaar Diemen Oosterend Arnhem Oosterend Den Burg Harderwijk Heiloo Den Burg Janny en Co Frederiks Elko Vlaming Biem Vlaming Ans en Jan Maas Kees en Janneke Vlaming Rem en Janny Vlaming Jan en Hendriek t Vlaming Johanna Kliphuis Jaap en Nanda Vlaming Alie Vlaming Tineke en Wim Jongejan kleinkinderen en achterkleinkinderen n Burg, 11 mei 1998 rpleeghuis Texel" legenheid tot condoleren is er op donderdag mei van 19.30 tot 20.30 uur en na de begrafe- beide keren in het „Kerkelijk Centrum", Peper aat 7 te Oosterend. rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 15 mei 14 00 uur in de Nederlands Hervormde kerk Oosterend, waarna de begrafenis plaatsvindt de begraafplaats aldaar. rrespondentie-adres: 'laming, Mulderstraat 32, I4AB Oosterend - Texel Oma st zacht René, Guido Ronald en Paula, Anja en Jeroen, Jolanda en Richard Karen en Eduard, Marco en Judith, Suzan Rick en Ester, Carolien en Wim Judith en Ron, Jacobi, Chaja en Eddie Rernco, Sjoerd Wim, Frank Nanda, Ingrid en Erwin, Cora, Cor en achterkleinkinderen 'aar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve zus- °nze tante Antje Vlaming - Vermeulen Den Burg A. Vermeulen Nieuwe Niedorp Fam. Vermeulen Oosterend Fam. Vermeulen Oosterend Fam. B. Vlaming C.G. zn. Als een bloem, zo is het leven. 't begin is teer en klein. De eén die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen bh/ven lang. weer anderen blijven even Dat is het geheim van het leven Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van ons lief en dapper dochtertje en zusje, Daisy A 25-12-1991 t 10-5-1998 Peter en Annie Hin-Witte Roy Naomi Pontweg 95. 1791 LA Den Burg - Texel. Daisy is thuis opgebaard. De uitvaartmis wordt gehouden op donderdag 14 mei om 10.30 uur in de Johannes de Doper- kerk te Den Burg, waarna de begrafenis plaats vindt op de Rooms Katholieke begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in Hotel De Lindeboom Texel, Groeneplaats 14 Den Burg. Dag Daisy Dag kleine Spice Girl Charlie Jacob, Christina en Martina Dirk-Jan, Joelle en Esmay Veel te kort hebben we van je kunnen genieten. Rust zacht lieve Daisy Opa en Oma Witte Jouw leven moeten we loslaten, maar in ons hart houden we je voor altijd vast.. Dag lieve Daisy We wensen Peter, Annie, Roy en Naomi heel veel sterkte toe. Catharma - Rob Charlie Corrie - Kees-Piet Jacob, Christina, Martina Jannie - Jeroen Dirk-Jan, Joelle, Esmay Jan - Anja Een leven geëindigd door ziekte belaagd een leven zo kort een toekomst vervaagd. Een leegte blijft over een afscheid veel pijn maar herinneringen blijven en dat is heel fijn Bedroefd zijn wij om het heengaan van ons nichtje Daisy Wij hebben bewondering voor de wijze waarop zij geknokt heeft tegen haar ziekte. Wij wensen Peter. Annie, Roy en Naomi heel veel sterkte en kracht om dit grote verlies te dragen. Ooms en tantes Hin Anny- Jaap Gerda - Jaap Kees - Tinet Emmy - Theo Corry - Dirk Nelly - Aris Johan Texel, 10 mei 1998 Marja - Piet Jacques - Henny Rosalien - Theo Alexandra - Martin Eduard - Karin Marcel - Henrike Stephan - Ester De kikkers kwaakten luid vannacht De paarden gingen buiten. De madelief/es kwamen in bloei De vogels gingen fluiten. De middag met clown en Pippi-paard zal in ons geheugen worden bewaard. Dag, lieve Daisy nichtjes en neefjes Martijn, Chantal Marjorie - Pascal, Jan Jaap Petra, Miranda, Cor, Johnny Natascha, Ronald - Reina Arnold, Jolanda, Dave, Maaike Bart, Arjan, Ewout Mandy, Pieter Gerard, Madeion, Annemiek Tamara, Melroy, Rosita, Natanja Limanda, Jordy, Shandor Angelique, Marjolein Marielle. Vera Stefanie Texel, zondagmorgen 10 mei 1998 Lieve Daisy Ik zal je nooit vergeten. Je vriendin Nadine Een bloem voor je lieve ogen Een bloem voor je vriendschap met iedereen Een bloem voor jouw altijd blije lach en een bloem voor je dapperheid en moed Ook een bloem voor alle dagen dat je kwam met je verhalen elke dag dat wij je zagen Wij zijn zo verdrietig dat ons vriendinnetje dood is gegaan Daisy Wij zullen je nooit vergeten! Maikel Robin Bob Caren Bianca Mike Maikel Elise Sjaak Yvette Geeta Puck Bas Danny Xander Julie Jeroen Dennis David Shannon Guido Mark Jennifer Evelien Chris Bob Jaquelien Groep 1/2 Jozefschool een lief klein meisje... ..met enorme wilskracht Daisy je blijft ons sterretje! Adrie, Mieke Sandor en Jacobien Dag lieve Daisy Yvette Daisy Hin Ons Meisje! Ons Meisje - was je op de sportschool' Al kleurende liet jij ons jouw wereld, jouw regenboog zien Nu ben je via de regenboog jouw weg omhoog gegaan. We wensen Annie, Peter en de kinderen alle sterkte toe bij dit gemis. Karin, Ineke, Anneke, Conny, Marjo, Frida, Ria, Ria, Elly. Andrea, Esther, Pam, Ynte "geen dag zonder jou" Lieve, dappere Daisy We zullen je missen. Joop, Freerk en Jeanme Grote verslagenheid voelen wij bij het overlij den van Daisy Hin Wij wensen Annie, Peter, Roy en Naomi heel veel sterkte bij het dragen en verwerken van dit ver lies. Schoolcommissie, medezeggenschapsraad en ouderraad van de Jozefschool Den Burg, 10 mei 1998 Een kanjer is van ons heegegaan Lieve Daisy Zoveel wilde je nog doen Zoveel wilde je nog leren Zoveel wilde je nog ontdekken En nu is je weg al ten einde Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Annie, Peter, Roy, Naomi en familie veel sterkte. Theo, Gré, Dennis en Patrick Wij ontvingen het trieste bericht van jouw overlij den, Daisy Een kind hoorl een onbezorgde jeugd te hebben, iets wat jij hebt moeten missen Fam E. Venneker Fam. W. Mets Lieve Daisy Nooit meer samen zwemmen met ons We zullen je missen. Je zwemjuffies, Christy en Ria Zal iemand ooit begrijpen waarom ik zomaar huil als ik jou zo zag spelen met je snoetje zo lachend soms vuil. Zal iemand ooit begrijpen dat de angst soms moordend is dat een ander jouw wil hebben terwijl alles hier fijn in orde is. Ik niet lieverd, Cocky Koos, Barbara Een vechtertje, zo dapper en wijs We zullen je missen meis. 10 mei 1908 Daisy Sanne Sjef. Marian. Marline. Joost Marjolein Hans, Marian. Charlotte Wendy Jan, Jolanda, Kevin Intens verdrietig vernamen wij het bericht van het overlijden van Daisy Wij wensen Peter. Annie. Roy en Naomi alle kracht en sterkte toe. om dit grote verlies te dra gen. Henk en Marja Dapper Alert I ntelligent Spice-girl Yverig kortom, Daisy Liefs, Jolanda en Marjorie IK BLIJF ALTIJD AAN JE DENKEN Ik blijf altijd aan je denken Hoe je liep en hoe je lachte, hoe je keek Ook je naam blijft altijd bij me want van jou is er geen tweede En door steeds je naam te noemen, zal ik jou nooit meer vergeten zal je met voorgoed verdwijnen ook al krijg ik nooit meer antwoord Mijn gedachten laten jou met in de steek Helemaal stil en verdrietig laten wij u weten dat Daisy Hin is overleden. Tot het laatst toe zagen wij haar blijmoedig en dapper in school. Anme, Peter, Roy en Naomi, stil en verdrietig le ven we met jullie mee Leerlingen en team van de Jozefschool Na een moeilijke periode is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve zorgzame vader Jan Boerhorst echtgenoot van Margriet Boerhorst-Jonkergouw op de leeftijd van 51 jaar M.G.M Boerhorst-Jonkergouw Björn Emmy Bastian Nanda Christian Rozemarijn Texel, 10 mei 1998 Hoornderweg 18, 1791 PN Den Burg. Jan is overgebracht naar "Uitvaartcentrum Texel" Gelegenheid tot condoleren woensdag 13 mei van 19 30 - 20.30 uur in uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg De uitvaartdienst zal worden gehouden op don derdag 14 mei om 14.00 uur in de Doopsgezinde kerk te Den Burg, waarna de begrafenis op het Oudeschilder kerkhof zal plaatsvinden Met grote verslagenheid hebben we op 10 mei plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom. Jan Boerhorst Lieve Jan, rust zacht. Je zult altijd in onze gedachten blijven D Boerhorst E Boerhorst-Hovenkamp Gerrit, Willy, Angelique Nel, Ronald, Esther, Mascha Aafke, André, Mathijs, Nina Peter, Xema, Kirsten

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3