1-1-2 Crossers naar NK Lelystad TEXELSE J couRANT ergadering ZDH Herfstwandeltocht Bridge- kampioenschap Schutters winnen Brabantse tweekamp fat ik zeggen wou. Milieu? CjQslaagd DAAR RED JE LEVENS MEE Wittes winnen met overmacht Expositie van kunstcollectief Texelse telefoonkaart Cursus Engels en economie Crossers knokken in run-bik-run Geslaagd dubbelconcert 40-jarige huwelijksdag 50 jaar Salina rJexelaartjes gesloten. UT Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Raam- en deurkozijnen incl. iso-glas Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar ti handvol Texelse autocros- u verschijnt zondag aan de ^tvan het NK-stockcarracen in «I (stad. Ze rijden op het snelle slldrcuit in de zogenaamde 'l ^klasse. De wedstrijden begin- >lfi ,0m 12.00 uur. ut elname van Martijn de Veij, Dirk Marcel Barends, Pascal Spigt en j Amsing staat vast. Bram de ,(ji verkeert in verband met jeriaalpech nog in onzekerheid, wordt gereden op een korte, ;'e baan van 420 meter, waarbij "snelheden hoog oplopen, tot 140 vur De Texelaars nemen het op vn 60 a 70 coureurs De Veij -j al eens tweede en hoopt met nieuwe bolide opnieuw hoog te digen. Andere kanshebber is Dirk tl DINSDAG 13 OKTOBER 1998 Hhoudt vrijdag 16 oktober in kan- De Spil de jaarlijkse algemene givergadering. Op de agenda m enkele bestuursverkiezingen ingmeester Ben Bakker stopt na i jaar met zijn functie, maar wil iniueel wel als 'gewoon' lid in het ituur blijven. Jaap Schoen wordt rgedragen als nieuwe financiële Ook Nils Seifert verlaat het be- De nieuwe kandidaat is school deur Henk Dekker. De vergade- begint om 20.30 uur. Barends, die tweemaal zesde werd en het ronderecord (voor landrijders) aanscherpte tot 17,5 se conde. Barends: 'Het wordt echt ra cen, waarbii we enig duw en trek- werk niet uit de weg gaan Wandelsporlvereniging Het Gouden Boltje houdt zaterdag 18 oktober de jaarlijkse herfstwandeltocht Deze is in navolging van vorige jaren een sponserlocht Ditmaal is door de le den gekozen voor gehandicapten judo. De gehele netto opbrengst van deze tocht is voor dit doel. Het inschrijfgeld voor deze tocht be draagt ƒ5,-, zowel voor leden als voor anderen. De start is tussen 13 00 en 14.00 uur, vanuit Cafe Restaurant De Slufter. Er kan uit de afstanden van 5, 10 en 20 kilometer worden gekozen. Aanmelden en in schrijven alleen op de dag van de tocht. Het fimshlokaal sluit om 18.00 uur. In het start/finishlokaal kan men zich ook inschrijven voor de najaars wandeling, die op zondag 8 novem ber wordt gehouden, start vanuit Paal 9 Den Hoorn. Bridgeclub Groot Slem houdt vrijdag 16 en zaterdag 17 oktober in De Hof in De Koog het Open Texels Bridge- kampioenschap. De eerste zitting is om vrijdag om 20.00 uur, de tweede zaterdagmiddag om 13 30 uur. De Een tweekamp tussen handboog vereniging 'Semper Unitas' uit Dommelen en de 'Eilandschutters is uitgelopen op een nek-aan-nek race. Met een miniem verschil van 0,08 punt per schot kwamen de Texelaars in de return met de Noordbrabanders als winnaar uit de bus. Beide verenigingen ontmoetten el kaar eerder op 27 april 1996, tijdens een tweekamp in De Ferrever De Texelse club stuurde een afvaardi ging van negen schutters naar Dom melen, die het opnam tegen 17 Bra banders. De Texelaars (lemelda van Heerwaarden, Evaline van Weerlee, Henk de Steur, Ronald Witte, Kees Bakker, Henk Witte, Ben Moor, Robin van der Slikke en Willem Vlas) kwa men na 25 pijlen op een totaal van 1 814 punten, goed voor een gemid delde van 8.06 per schot. De schut ters uit Dommel haalden 3.395 pun ten gemiddeld 7,98. laatste sessie start om 20.00 uur. Er kunnen zich maximaal zestig paren inschrijven (kosten 50,- per paar) Vanavond sluit de inschrijftermijn. Er zijn fraaie prijzen beschikbaar Op gave bij J. van Beek (tel. 312 583) of J Hopman (312 523). >tid vznife rcJfcrtit ski 6 weer zover, de sloten worden vifcongemaakt en de kanten ge- td De boeren mogen het riet en Santmaaisel niet meer op het laten liggen om het bij droog 5% le verbranden, want dat is ■(voor het milieu. Tegenwoor- ioet dit spul tegen hoge kosten dan afgevoerd naar de Hamster, site voorkomen dat de kwalijke sn ervan in de Texelse bodem tanen, heeft men er voor vele Uzenden guldens een enorme men bak laten maken Hierin liet riet en kantmaaisel worden ilagen, totdat het. geheel vol de richtlijnen voor het che- afval, verder kan worden ver- Jsst allemaal wel een paar cen- laar het gaat goed met de Ne- Jidse economie en dan kun je je loort ongein permiteren Het •gaande 'beleid' staat in schrille Instelling tot dat van Staatsbos beheer want dat dondert z'n riet en kantmaaisel gewoon in het bos. Niks milieu, niks afvoeren naar de Hamster, hoezo kwalijke sappen die in de bodem verdwijnen? Gewoon dumpen die zool! En tot op zekere hoogte hebben zij nog gelijk ook. Want sinds het ontstaan van de aarde wordt dit organisch materiaal door een natuurlijk proces afgebro ken en in feite danken wij onze steenkool en aardgas aan dit soort processen Het is mij alleen met zo duidelijk waarom SBB deze rommel nu perse tot kniehoogte op de wandelpaden moet uitstorten. Gaat men er soms vanuit dat zij de wandelende bosrecreanten als een soort trapvee kunnen gebruiken om het afbraak proces van hun rommel te versnel- Ien7 Officieel heet het, dat hiermee verstuiving van de wandelpaden wordt tegengegaan Maar als SBB dit beoogt doet het er beter aan er voor te zorgen dat de vast aangelopen wandelpaden, die zelfs bij windkracht 12 nog niet ver stuiven, met dagelijks en tegen alle regels in door ruiters worden Philippine Boswijk (23) is aan de Vrije Universiteit in Amsterdam ge slaagd voor het doctoraal examen Rechtsgeleerdheid, Privaatrecht. Haar scriptie betrof een onderzoek naar het inbreukmakend karakter van Hyperlinks op het internet, met be trekking tot het Auteursrecht Ze treedt medio november in dienst bij een makelaarskantoor in Vinkeveen en gaat in Amsterdam de makelaars- opleiding volgen omgeploegd Want hierdoor ont staat wel verstuiving van de wandel paden. Maar paarden en ruiters zijn bij SBB heilig Speciaal voor be spannen wagens wordt momenteel in het bos bij de Pelikaanweg een verhoogd zandpad aangelegd. Vrachtauto's vol zand worden hieraangereden om een droog en goed berijdbaar karrepad te creë ren. Eén zo'n lading zand zou voldoende zijn om alle kuilen in de Heidevlak- weg op te vullen, zodat de bos- wandelaar bij een beetje nat weer met door enorme plassen hoeft te waden. Maar boswandelaars zijn nu eenmaal geen paarden en daarom plaatst SBB bij de Pelikaanweg wel speciale bordjes waarop werkzaam heden aan dit paardenpad met zich meebrengt. Maar waarom zou je je verontschul digen aan een boswandelaar die tot aan z'n knieën door de rotzooi loopt te baggeren? Dan had ie maar hoef ijzers moeten onderdoen! J A Does Oosterend Jaap en Theo Witte hebben op de eerste avond van het kaartseizoen van Klaverjasclub Den Burg met overmacht gewonnen. Het goed ingespeelde koppel speelde in twee beurten meer dan 2000 bij el kaar en haalde een totaal van 7653. Op de tweede plaats bewezen Cees Vinke en Gerrit Smit de vorm te pak ken te hebben. Ze kwamen tot een score van 7093. Fenny en Rob Cas- pers eindigden met 7073 op de derde plaats. Dit duo, dat vorig jaar als tweede eindigde, heeft zich naar ver luidt voorgenomen kampioen te wor den. Ze speelden met minder dan zes marsen, meteen goed voor een eer- In 'Tussen de banke', de gemeente lijke expositieruimte aan de Groene- plaats, wordt zaterdag om 16.00 uur een tentoonstelling geopend van Wantij. Dit nieuwe kunstenaars collectief bestaat uit Willem Broens, Constance van Duinen, Sahi Kuiper. Patrick Tanghe, Ben Witte en Joke Witte. Zij willen 'de verscheidenheid van het menselijk verlangen bena drukken', zoals ze zelf zeggen. Cen traal in deze eerste expositie staat het landschap. De tentoonstelling wordt geopend door landschapsarchitect Dirk Sijmons. Hij schreef samen met an deren het boek 'Oorden van onthou ding over nieuwe natuur in het verstedelijkte Nederland. De kunst in 'Tussen de banke' is te bezichtigen tot en met 15 november. Het gebouw is vrijdag, zaterdag en zondag geopend van 14.00 tot 17 00 uur en maandag van 10.00 tot 13.00 uur. Texel krijgt z'n eerste telefoon kaart Een bedrijf onder de naam De Texelse Telefoonkaart brengt in november 7 000 exemplaren op de markt, met een afbeelding van 't Hofje van Texel in de Weverstraat De kaart kost ƒ11,95 en heeft een belwaarde van ƒ5.-. De kaarten worden ver kocht in de Primafoonwinkel en bij Euroase Texel in De Koog Ze zijn ook te bestellen door ƒ11,95, verhoogd met ƒ0,80 aan porto kosten over te maken op rekenmgnr. 52.18.87.631. t.n v De Texelse Telefoonkaart, Oude- schild Naam. adres, postcode en woonplaats vermelden, zodat de kaart kan worden toegestuurd Woordvoerster Jolande Blom zegt vooral belangstelling van verzamelaars te verwachten. ste plaats in dit klassement. Willem Koomen en Chris Schraag pakten 6970 punten Hoewel ze voor het eerst samen spelen, worden ze niet gehinderd door aanloopproblemen De vijfde plaats was met 6750 pun ten voor Truus Witte en Janny Won der. Er doen dit jaar 30 koppels mee (vorig |aar 34) Daarom hebben de leden besloten dit jaar vier periodes te spelen, in plaats van de gebruike lijke drie De competitie duurt tot half april. Poldermodel, handel in aandelen en inflatie. Economie staat in de belang- stelling. Vandaar dat de lokatie Texel van het Regionaal Onderwijs Cen trum Kop van Noord-Holland het vak Mavo Economie aanbiedt Onderwer pen als kopen, budgetteren, sparen, lenen, verzekeren, wonen, productie, wetgeving en sociale zekerheid ko men aan de orde. De opleiding duurt twee jaren (1,5 klokuur per week). Of de cursus doorgaat, hangt af van het aantal aanmeldingen (minimaal 12). De lessen starten na de herfst vakantie. Avond en tijdstip zijn nog niet bekend. Naast de cursus Engels voor beginners, verzorgt Coosje Ampt Engels voor gevorderden, op Havo niveau. De cursus duurt 22 weken en wordt gegeven in d'Ouwe Ulo. Op gave en informatie bij ROC Algemene Educatie in d'Ouwe Ulo (310223) of Mijke Uittenbogaard (314 203). Prijsvraag Mevrouw A. Blom-van Klaveren hoort tot de winnaars van de puzzel die het Regionaal Onderwijs Centrum Kop van Noordholland uitschreef in de informatiekrant Ze mag een cursus naar keuze volgen in de sector Alge mene Educatie. Rlen Brouwer is zaterdag in een tijd van 45.11 minuut winnaar geworden van een run-bike-run op het cross- parcours in De Dennen De wed strijd telt mee voor het club kampioenschap. Tweede werd Theo Boom (48.27) en derde Menno Goënga (48.27). Bij de jeugd won Adriaan van Rijsselberghe (18.34) eindigde Pim Lexmond (20.04) als tweede en werd Marcus Bakker (21.09) derde. Samen op de foto: het 7-jarige 'A 'Capabel van Texel en het 25- jange The Sea Sight Singers' van Bergen. Zondagmiddag ga ven de koren in de Hervormde kerk van Den Burg een geza menlijke uitvoering. Het uitwisselingsconcert (de avond tevoren waren de Texelaars te gast in Bergen) werd een suc ces. dank zij de variatie en de kwaliteit van het gebodene 'A 'Capabel kampt overigens wel met een probleem: als gevolg van recente mutaties is de tenorensectie te licht. Een (eer ste) tenor die zich bij het koor wil aansluiten, wordt dan ook met open armen ontvangen. Aan melden kan via telefoon 313515 De koren, onder leiding van res pectievelijk Jan Beyert en Roy Voogd, hadden zondagmiddag over belangstelling met te kla gen de kerk was precies vol. Aan het slot kregen de Bergen- aren allemaal een Texels souve nir: een stukje zeep, gemaakt van Texelse schapenmelk... (Foto Harry do Graaf) •t Uw lichaam is zo smal geworden dat ik er al uw pijn in lees ik kus nog eenmaal uw koude wangen ik streel nog eenmaal uw koude hand Dag moeder, papa wacht al op u. j 'erdrietig laten wij u weten, dat na langzaam aval van krachten en een moedige strijd, van ns is heengegaan onze lieve Moeder en Oma Trijntje de Jong-Boon oud-kraamverzorgster n,ji<ids 1951 weduwe van Wim de Jong jwerd 89 jaar. Callantsoog Alie le Noble-de Jong Henk le Noble Leiden. Willem le Noble Elisabeth Kukofka Nieuwegein: Jantine le Noble Casper Moerbeek "iflen Burg, 10 oktober 1998 ntf M :tn korte rouwdienst zal worden gehouden op inderdag 15 oktober om 14 00 uur in de loopsgezinde kerk te Den Burg, waarna de «grafenis zal plaatsvinden op de Algemene igraafplaats. elegenheid tot condoleren woensdag 14 okto- kvan 16 30 - 17.30 uur en na de begrafenis de zaal bij de Doopsgezinde kerk. torrespondentie-adres" fam. H le Noble, Duin- Msweg 69, 1759 HG Callantsoog. 10-97 14-10-' SIEB in liefdevolle herinnering Pa en Ma Franchimon Theo Rinske, Ward Jan en Elly Plaatsman en kinderen Via deze, weg willen wij iedereen hartelijk bedanken, die onze onvergetelijk heeft gemaakt. Fam. B. Vlaming Keesomlaan 24 ;Ane Kanet Kr< willen u laten weten, dat wij 28 oktober 1998, om 15-00 uur qaan trouwen in het gemeentehuis van Texel. L\ bent van harte welkom op onze receptie die van 19-00 tot 20.30 uur wordt gehouden in hotel „De Lindeboom Texel", CTroeneplaats 14 te Den Burg. Ons adres blijft Postweg 35, 1795 3D I?e CocLsdoep. Anneke Rodenburg wordt 15 oktober Op de Hollandsevveg staat de gehele dag de koffie klaar! Jlpplèièièièl eindeljjk, hier Pen ik dan... (gePoren: 9 oKtoPer 199Q (gewicht: 5645 gram Lengte: 51 cm Mijn pappa en mamma zJjn: tripZJJm en AnnaSimone Kooiman Hierbij wil ik eenieder bedanken voor de bloe men en de kaarten die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst. Mevr T v.d. Hoek- Barhorst INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 1 7.00 uur. KOSTEN: f8,25 tot cn met 3 regels. Per regel meer: 2,75 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15.- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXEL AARTJE op aanvraag. Strandpaviljoen "Wester slag" Paal 15, is iedere dag geopend, tel 314847 Rits stuk, wij zetten er een nieuwe in. Schoenmakerij Van Osch, Weverstraat l tel 313901. 1791 EL Den Burg s 512551 Mamma en ik. rusten van 12. OO tot 14. OO uur. Mijn pappa nok1 Voor uezoek graag een Peüetje. 9-delige badset in vanille, ecru of wit voor maar 99 Bosma Babyface, Wever straat 3 Restaurant Nikos de Griek blijft gewoon open voor lekker eten en gezel ligheid! Groetjes, Nikos. EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Satellietinstallaties - SCT 311 777 Servies van o.a. Nijntje, Paddington, Winnie de Pooh bij Bosma Baby face, Weverstraat 3, tel 315492. Extra training voor uw per soneel, met een cursus van TCA werkt u beter Bel TC A-Oosterend, 318489. Het Cafeetje, Oosterend: 318975. Ook voor snacks om mee te nemen. Dage lijks tot 22.30 uur keuken geopend. Zaterdag en zondag even bij de vuurtoren kijken en dan kip met frites eten voor ƒ9.50 p.p. Zoveel als je lust In het Torenrestaurant. Weekend aanbieding. Honda motor-maaiers al vanaf 645.- Duinker Motorservice, Oudeschild. La Crevette Catering, uw partyverzorger, 314155, Mooi meegenomen die kortingskaart op kinder schoenen bij Mantje Schoenen. Zonnebril op sterkte: verte of lees 4C-2 98.-: Bifocaal ƒ199.-; Varilux 299,- Bakker Optiek. J A Wmnubst, tel 310676 Baby geboren? Huur de ooievaar voor in de tuin. 2,50 per dag Ook leuk als cadeau' Ooievaar Service, uitgeverij Lange- veld de Rooy, tel 362600. La Crevette Catering, uw partyverzorger, 314155. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Je bent pas echt geslaagd met een Honda scooter. Duinker Motorservice Oudeschild, tel. 313831 Honda bosmaaiers en trimmers, 2 en 4 takt. vanaf ƒ595,- Duinker Motorservice, Oudeschild. Het Cafeetje, Oosterend: Onze keuken is dagelijks geopend tot 22.30 uur Superlichte titanium mon turen Gratis oogtest. Bak ker Optiek, JA. Winnubst. tel. 310676. Strandpaviljoen Paal 9 Alle dagen geopend. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333 Mooi meegenomen die kortingskaart op kinder schoenen bij Mantje Schoenen. Prijzen: kijk en vergelijk 't Speelgoedhuis, Ooster end. tel 318313. Ook voor laarzen en klompen. Honda generatoren. Duinker Motorservice, Oudeschild Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken alle soorten textiel. Bijv T- shirts. jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als ge kleurde textiel Zelf mee brengen van textiel is mo gelijk Klaar terwijl u wacht Full-color of zwart/wit Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken Snel naar kantoorvakhandel Lange- veld en de Rooy. La Crevette Catering, uw partyverzorger, 314155. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 315224 Doe de gratis contact lenspassing Bakker Op tiek J A, Winnubst, tel. 310676. Honda-4 takt b.b.-moto ren, van 2 tot 130 pk.vanaf 995.- Duinker Motorser vice, Oudeschild. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht. De Koog tel 317575. Voor vakkundig snoei- werk, aanleg en onder houd van uw tuin. Gratis ad vies, zeer laag tarief Bel 06-51015697 en wij komen vrijblijvend kijken. Iedere vrijdagavond: café chantant in De Karse- boom v a. 21.00 uur. Tot ziens' Frans en Lies TAG-Computers. Nieuwe of gebruikte Computers. TAG-Computers: 310757. Oktobermaand aktie- maand. Profiteer nu van onze aanbiedingen' Keukencentrum Texel, Maricoweg 6. Den Burg. Nieuwe KTV? Nieuwe Ste reo? - SCT 311 777 Uw foto's reeds afgewerkt voor 39 ct per 10/15 cm En uit eigen vak laboratorium! Combifoto Texel. Parkstraat 9 Den Burg. Wil de bollen- planten- dief van Vredelust mijn gejatte 40jr oude monniks kappen retourneren? Workshops 14 okt. herfst- mand. 28 29 okt Guirlande op cillindervaas. Linda en Helga 313696 - 310134. Gratis af halen autoban den. Parel van Texel Den Hoorn T.k. flitsende snelle gele Peugeot scooter, 3 jaar, 11000 km Off road brom mer Tomos, weinig bere den t.e.a.b. Lintzaag 380 V ƒ450,- Zonnescherm 3,7 m ƒ150 - tel. 319699 Wi) repareren alle merken KTV, video, radio, cd, satelliet, camera, etc, Service Center Texel 311 777 Tk bébé comfortwagen- turbo ƒ150,-: maxicosimi- no kap 50,- Tel. 317065. Na de herfstvakantie gaan wij weer feestjes organi seren in Café De Karse- boom. Bijv. verjaardag, personeels of reünie. V a 25 pers. is de levende muziek gratis InlLies Pieterse, tel. 315557 Kleurenfilm 200 asa 2- pak voor ƒ6,95!!! Met 2 waardebonnen voor elk 2,50 korting op o/a. Combifoto Texel Park straat 9 Den Burg. Je interieur moet aanslui ten bij je eigen persoonlijk heid. Bij Hans van der Klift vind je elementen die een sfeer uitademen die bij jou hoort. Volg deze winter een cur sus Windows 95/98, start 26 oktober Bel TCA- Oosterend, 318489. 4 kilo Goudrenetten ƒ5,- L. Huisman, fruitkwekerij De Veen. tel. 312203 Iedere vrijdagavond: café chantant in De Karse- boom v.a. 21.00 uur. Tot ziens' Frans en Lies Oktobermaand aktie- maand. Profiteer nu van onze aanbiedingen! Keukencentrum Texel, Maricoweg 6. Den Burg Workshops Groen Deco programma t/m de kerst ligt klaar. Linda en Helga 313696-310134 Pasfoto's direct klaar Combifoto Texel Parkstraat 9 Den Burg, Opknappen, verbouwen: klussenbedrijf "Altijd Han dig". Voor elke klus laag tarief. Tel 322002 Bedrijfsauto's te koop: VW-bestel met reserve motor ƒ600,- Ford transit ƒ3 000.- (met APK) Ford transit compleet met in richting ƒ7.000.- (met APK). Bedragen incl. BTW Drijver bouw tel. 0222 - 362700. T.k gevr.: trailer voor zeil boot (4500 kg) H Ridder- inkhof. tel. 319529 Het glaswerk, oude servie zen, vazen en wandborden (en H. v.d. K, zelf) maken van die zaak van Hans van der Klift een echte sfeer winkel Aangeb.: kamer met douche en kl. kook gelegenheid in Den Burg. ƒ500,- p mnd incl. Reakties br.o.nr. 1760 aan bur Tex Crt. Spinbaan 6 3x op de kiek voor 25 piek. Vandaag gemaakt, morgen klaar' Bel voor een afspraak Combifoto Texel 314924. Scanners - Service Center Texel 311 777 Nieuw: Honda scooter FES 250 Foresight, X8R, SXR en nog 15 andere Honda's. Duinker Motor service, Oudeschild Elke woensdag 501 dart- toernooi. Aanvang 22.30 uur. 180 score: 50,- prijs. W'tjewel. Emma werkschoenen. Oersterk en lopen als Ecco s Mantje Schoenen. TAG-Computers. Altijd goedkoop. 100% service en garantie. Bel: 310757. Texelse Boerenkaas. Opruiming. Gazelle fiet sen tegen zeer scherpe prijzen Rentenaar, Ooster end, tel. 318000. Kom langs in de ver nieuwde showroom van tegelzetbedrijf Piet Kooger. Geopend van ma. tot vr. 13.30 tot 17 30 uur. za. 10 00 tot 12 30 uur. of op afspraak. Sieme Wuis brengt de aardappels bij u thuis. Bel 318885 Bezorgd na 18 00 uur (ma -vr.). Bedrijfsdiners? Bel Pakhuus Co!Tel. 310611 Bebé confort wandel- wagens, incl voetenzak van 549,- nu voor 349.- Bosma Babyface. Wever straat 3. tel 315492 Tekstverwerken doe je in Word 97, de cursus bij TCA. Bel TCA-Oosterend, 318489. Verwilderingsbollen, ama ryllis, kalebassen bij bloembollenwinkel Veeger Nu bij Babyface. Wever straat 3 Zootjes! Leren slofjes voor kinderen tus sen de 6 en 18 maanden. Ideaal voor de eerste stapjes. Aangeb.: ruime eenge- zins koopwoning Almere btn Bloembrt. Gevr.: boer- derij/vr.-staande woning eengezinswoning Tel. 036-5320703. Surfen voor beginners, een internet-mtroductie-avond bij TCA. Bel TCA-Ooster end. 318489. Restaurant Nikos de Griek blijft gewoon open voor lekker eten en gezel ligheid! Groetjes, Nikos. Voor de leukste funver- jaardag ga je naar „De Mient" Funfarm. Entrée Funfarm. ponyrijden, ver sierde tafel, verrassings zakje, drinken, patat, pof fertjes of pannenkoek voor slechts 11,- pp Tel 319296 Rechtstreeks uit Indone sië: een unieke betaalbare collectie handgemaakte potten, beelden, keramiek, schalen etc schilders bedrijf en interieurwinkel Graaf, Postweg 215, De Cocksdorp. Tel. 316243. In verband met vakantie is de praktijk van de doktoren van Hattem Waverijn van 21 tot en met 25 oktober Alle andere artsen nemen waar.

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3