Op herhaling bij jubileum Smash'68 Sport ■stafette motorcross «are uitputtingsslag TEXELSE f COURANT 'Vergunning voor Pinkstertoernooi loopt geen gevaar' Grote opkomst bij eerste trimloop Weer verlies dames Mareis Bowler Stiggelbout blijft verbazen Zware tegenstand dames Mareis Jan Zijm wint run-bike-run Drukke finale op golfbaan Vergadering SVO Veteranen AVT in actie in Etten-Leur Voetbalprogramma Zaalvoetbal Nieuwe shirts voor geslaagde fusie Darters Cafeetje meteen op dreef Zege voor Derksen en Van Heerwaarden bij klaverjassers Terug van weggeweest was ook Egbert van der Werf, die de gebless eerde Henri van Maldegem verving in het team van John Boeijen en Arjan van Maldegem. Van der Werf had er niet op gerekend en was zon der spullen naar Eierland gekomen. Gezien zijn rijstijl was hij het crossen nog niet verleerd. Teamleider Henk Boeijen slaagde er ondanks een vastgelopen motor van Van Maldegem in zijn ploeg op de baan te houden De strijd werd uiteindelijk beslist door het team Jansen, Eggens en Bergsma, dat met een minieme voorsprong de ploegen van Bakker, Pater, Van Baaren en Schouten, Goénga, Bonne Klein Woolthuis achter zich liet. De jeugd was 's morgens al de on derlinge strijd aangegaan. Zij moes ten in duo's anderhalf uur rijden. Het team Rodney Vermeer en Niels Kistemaker leek de overwinning te behalen, maar kreeg een straf opge legd omdat Vermeer een aantal ke ren te laat wisselde Hierdoor ging de overwinning naar Pascal Veenstra en Rick Dijker. Uitslagen: Kleine klasse 1 Rick Dijker, Pascal Veenstra. 2 Rodney Vermeer, Niels Kistemaker, 3 Lotte Bakker, Remco de Groot, 4 Jacco Boersen, Leo Witte, 5 Michel Koorn, Hendrik de Lugt Grote klasse 1 Gerrit Jansen. Theo Eggens, Peter Bergsma. 2 Richard van Baaren, Wouter Bakker. Erik Pater, 3. Sijf Goudsblom, Ben Bakker, Michael Muileboom, 4 Otto Go nga, Arjan Schouten, Bonne Klem Woolthuis 5 Nico Bakker, Rob Peetoom, Patrick Korver. 6 Youri Vos Pieter Koper, Johan Kiste maker. 7 Geert Koert, Jarno Stap. Harmen- Jan Polkerts, 8. Dave Straathof. Robin Groeneweg, Frans Ampt, 9 Dick de Geus Adnaan Klijn. Rene Duin. 10 Marco Witte. Sander Witte, Jeroen van de Sar, 11George Jimmmk, Bart Been, Thijs Bakker. 12 Pascal Pronk. Steven Pronk. Jeroen Pronk, 13, Willem-Johan Bakker, Joost van Heer waarden, Rob Schraag. 14 Arjan van Maldegem, John Boeijen. Henri van Maldegem (Egbert van de Werf). 15 Hans Adams, Ko Stoop, Leon Beneker. 16 Stephan Raateland. Ramon Daalder. Michel Jongedijk. 17 Joost de Winter, Hans de Win ter, Rob van Beurden, 18 Gerne Meereboer. Mike Put. Mark Schilder, 19 Rob Graaf, Danny Westerlaken, Theo Kuip, 20, Pablo Brandenburg (Nanning Kikkert). Ben Renten aar. Jan van de Vis De vergunning die Texel'94 jaar lijks krijgt om het Pinkster- toernooi te mogen organiseren, loopt geen gevaar. Dat is de strek king van het antwoord van de ge meente aan Cor van Poelje, die als buurman van de voetbalclub had geklaagd over hevige overlast. Wél zal de gemeente Texel'94 aan de belofte houden dat er gedu rende het hele toernooi bewakers aanwezig zijn. 'leder jaar vier slapeloze nachten, vier dagen ernstige geluidsoverlast en soms ook een bedreigende situa tie' dwongen Van Poel|e en zijn vrouw naar eigen zeggen om gedu rende het Pinkstertoernooi hun huis aan de Haffelderweg te verlaten en elders onderdak te zoeken Het is toch van de zotte dat je verplicht wordt huis en haard te verlaten en ook moet toezien hoe de planten uit de grond getrokken worden. Burgemeester J. Gutker antwoordt Van Poelje namens de gemeente dat geen andere klachten zijn ont vangen en dat ook de politie weinig problemen heeft geconstateerd. Bo vendien, schrijft Gutker, 'bevreemdt hem mij enigszins dat u de overlast beschrijft en tegelijkertijd vermeldt dat u gedurende het Pinkster toernooi elders verbleef Indien u niet thuis was, kunt u met precies weten wat zich op en rond de velden van de VV Texel'94 afspeelde Hij werpt Van Poelje voor de voeten dat deze geen aangifte heeft gedaan bij de politie en dat een deel \an de mogelijke (geluids)overlast een ge volg is van de Luilakviering in het zelfde weekend ur elders in het land geen ;isbaan begaanbaar was, werd Eierland zondag een gktaculaire estafetterace verre- i Een aantal rijders uit het irdoosten van het land vond no ongeloofwaardig, dat werd pien van deelname. De teams wel aan de start verschenen, üefden een spannende mid- j. Winnaar van de uitputtings- gwerd het team van Gerrit Jan- i Theo Eggens en Peter [jsma. opzet van de wedstrijd week af i een normale cross-wedstrijd, -naai worden twee manches van ig minuten gereden. Nu reden jns van drie renners in estafette- tand vier uur achter elkaar We- s het grote aantal renners was baan uitgebreid tot bijna twee ki- eler Wedstrijdleider Jack Knol svoor de Le Mansstart. Met hun sre beschermende kleding moes- de renners tweehonderd meter voel afleggen alvorens op hun chines te mogen springen. Som- jon trokken een sprint, maar an- en deden dit rustig wandelend ide gedachte dat ze nog vier uur tjd hadden om de achterstand in alen wedstrijd kende een flitsende waarbij de Texelse topper n Schouten ronden lang alleen top kon blijven. Ook teamgenoot oGoenga kon lang voorin blijven, jr moest het team van Wouter der, Richard van Baaren en Erik jrvoor laten gaan. Lange tijd zag er naar uit dat één van deze twee ms aanspraak zou maken op de aal. Totdat het team van Gerrit ssen en Theo Eggens hun troef Onder ideale loopomstandig heden vond zondagochtend de eerste trimloop plaats. Er ver schenen 48 atleten aan de start, die de keuze hadden uit verschil lende afstanden. De wedstrijd over 9,3 kilometer bij de heren werd gewonnen door Lutz Lohse, in de fraaie tijd van 32.16 minuten. Bij de jeugd tot en met 12 jaar over 1,3 km deden 12 kinderen mee Hendrik Arendsen werd knap eerste bij de jongens in 5 32, Priscilla Noorlander was in 6 12 het snelste meisje. Johanna Wouda en Josien en Daan Wessels kwamen samen over de finish in een tijd van 12.27. Zij hadden een richtingaanwijzer (in de vorm van een pijl van zaagsel) over het hoofd gezien en een veel grotere ronde gelopen. Jort Hammer won de loop over 3,1 kilometer, die hij voor het eerst liep Zijn tijd was 14.53. De meeste deelnemers waagden zich aan 6,2 kilometer Laurien Bak ker won bij de dames veteranen, Jan Dankers bij de senioren en Norbert Dankers liet alle andere heren vete ranen zijn rug zien Dankers sr. liet net als Erik Bakker en Piet Kingma een nieuw persoonlijk record note ren. In de loop over 9.3 kilometer verbe terden Lydia Verweij. Robert Bakker en Alex Cofmo hun beste tijd. Verweij was zelfs bijna twee minuten sneller dan vorig jaar. De volgende trimloop vindt op 15 november plaats Winnaars 1,3 km. Hendnk Arendsen 5.32 (jongens). Priscilla Noorlander 6 12 (meisjes), 3.1 km Jon Hammer 14 53 (jongens); Ina van Sambeek 17.32 (dames veteranen); 6.2 km: Launen Bakker 30 17 (dames vetera nen): Jan Dankers 24.20 (heren). Norberl Dankers 26 05 (heren veteranen); 9.3 km Lydia Verweij 46 09 (dames vetera nen). Lutz Lohse 32 16 (heren); Jan Zijm 35 59 (heren veteranen) Dat het voor De Mareis tegen HBC 1 uit Heerhugowaard moeilijk zou worden was van te voren al duide lijk. De Texelse dames treffen door de promotie naar de eerste klasse geregeld sterkere tegenstanders. Deze opponenten speelden ook nog ruw (wo)man to (wo)man-spel, waardoor De Mareis veei balverlies leden Het leed begon snel na de aanvang HBC 1 scoorde direct. Het viel De Mareis moeilijk om los van de verde diging te komen. In de tweede helft kregen de dames weer grip op de wedstrijd, dankzij enkele goede rebounds van Gerda Kuiper. Nadat Odile Nitzche uitviel met een ernsti ge enkel blessure was de controle wederom weg. De eindstand werd 39 -16 in het voordeel van de dames uit Heerhugowaard gen holes spelen. Deze strijd werd bij de heren gewonnen door Marcus Kuip, voor Bob Hoogenraad en Michel Gomez Gerrie Boller was de beste dame. voor Noor ten Camp en Margreet Gerlsma. Aanmoedigings prijzen waren er voor Dawn Mevius en Anneke Rienks. In de bowlingcompetitie voor be drijven werd dinsdagavond een spannende strijd uitgevochten tus sen de teams van Hotel Tatenhove en Alkema/Honingh. De scores waren vrijwel gelijk. Marcel Witte gooide een paar mooie games (van 191 en 186) en pakte samen met Libberdien Witte drie punten. Ho tel Tatenhove deed het met twee punten maar iets minder. Aad Stiggelbout. speler van Paal 12. blijft zichzelf en anderen verbazen Gooide hij vorige keer een serie van 764, deze week was dat met 723 en twee games van 200 niet veel minder. Samen met Ton Witte gaf hij Verhuur bedrijf H. Bruining het nakijken en ging met de volle winst naar huis. Bij het team van Vliegveldrestaurant Texel zette Trijn Stiggelbout op baan 1 een mooie 242-game neer. Deson danks behaalde ze met teamgenoot Theo Zuidewind met meer dan één punt tegen Kraanverhuur P. Kager, waar Dennis Saai en Piet Kager dit jaar een sterk duo vormen. Bij jeugd gooide Jesper Kragt sterk. Hij en broer Christian versloegen de Teletubbies, waar Gerard Witte en Simone Stiggelbout nog net wat spierkracht tekort komen. Uitslagen Hotel Tatenhove-Alkema/Honingh 2-3. Duin- rest Juliana-TCA Computers 4-1. Op de Steenenplaats-App. Land en Zeezicht 4-1, Kraanverh P Kager-Vliegveldrest. Texel 4-1 Windkracht 12-Primera Mets 4-1; Paal 12- Verhuurbedr H Bruinmg 5-0. Jeugd Disco Dancing Team-Hotel de Branding 3-1Teletubbies-Hotel Brinkzicht 0-4; Loodgie ter G. Keyzer-lnterpole on the C 0-4. Vorig jaar kampioen geworden in de tweede klasse, spelen de dames van basketbalvereniging De Mareis dit seizoen mee in de eerste klasse. Af gelopen zaterdag kwam Zeemacht 1 op Texel op bezoek Ook in deze wedstrijd bleek de tegen stander te geroutineerd Zoals vaker het geval, speelde het Texelse team met slecht, maar kwam het scorend vermogen te weinig tot uiting Dit re sulteerde in een ruststand van 11 -42 in het voordeel van Zeemacht In de tweede helft kwam de machine beter op gang. Door mooi samenspel en snelle acties wisten De Mareis to taal 32 punten te scoren. De neder laag was evengoed ruim 32-81 Scores: Ria van Maldegem 6 punten. Gerda Kuiper 6, Gatske Ykema 2. Irma Schuijl 6. Floor Driessen 2. Saskia de Veij 10. Op het parcours aan de Biesbosweg in De Dennen werd zaterdag niet al leen gefietst, maar ook gelopen. Voor de run-bike-run kwamen veer tien liefhebbers opdagen, onder wie drie jeugdleden. Bij de senioren (1600 m lopen, 8 km fietsen en tot slot nog 2400 m lopen) toonde Jan Zijm zich oppermachtig Al na een ronde lag hij op kop en won in 38.21. Zijm was daarmee ruim twee minuten sneller dan Jan Dankers, die 40.25 liet aantekenen. Derde werd Theo Boom (41.00), op korte afstand gevolgd door Harry Kingma (41.16) De jeugd moest 800 m lopen, 4 km fietsen en weer 800 m lopen. De overwinning ging hier naar Adriaan van Rijsselberghe in een tijd van 20.18. Tweede was Los Wester laken (22.51derde Ruben van Vliet (23.35). Zaterdag is er weer een ge wone ATB-wedstrijd, aanvang 14 30 uur. Overige uitslagen: Piet Kingma 42.33, Gauke van Lingen 42.52, Otto Goénga 44 09 Menno Goénga 44 11 Willem Kuyper 44 30, Sebastiaan Ran 46.42 Peter Bergsma inzette. Janssen, voormalig testrijder van Kawasaki en Eggens, broer van de viervoudig nationaal kampioen 125cc, raakten in het Texelse geweld aanvankelijk achterop Maar toen zij aflosten met Bergsma, met voor niets brons bij het Nederland Kampioenschap viertakt, liep dit team in. Condititie Intussen werd de baan die met veel moeite in optimale staat was ge bracht, zienderogen slechter. Er ont stonden diepe sporen en gaten Door het tracé en de lange duur van de rit voltrok zich een ware slijtages lag. Dat ondervond Pablo Branden burg, die na enkele jaren weer eens op z'n crossmotor was geklommen Hij ondervond al na enkele rondes dat zijn conditie te kort schoot. Stie kem gaf hij zijn nummerhesje aan toeschouwer en oud-crosser Nanning Kikkert, die maar al te Terwijl een motocrosser achter haar langs scheun. werkt een moeder een kommetje soep naar binnen. Haar zoontje past intussen de graag Brandenburg's rondjes reed. racebrii van zn vader. golfbaan De Texelse kwamen idag liefst 70 spelers in actie, deden mee aan drie verschil de wedstrijden. Reynier de aff won de 'grote' finale en ik van Wijk de gewone maand- Bistrijd. Op de kleine par 3 baan Belden 40 deelnemers die net B kennismakingscursus heb- flvoltooid. lei Maldegem werd tweede, Van Wijk derde. De overige leden speelden de maandwedstrijd. De spelvorm was 'strokeplay' iedere slag telt Met 43 slagen over negen holes bleef Henk van Wijk 21 deelnemers voor Hij werd winnaar van de maand, voor Mare Schuijl en Jaap Duin. Uitslag handicap 36-45: 1-Cees Duin; 2.Sidney van Zon, 3,Elly Boorsma. De longest drives waren voor Arnold Wesselman en Elly Boorsma. De 40 golfcursisten moesten even eens in zo min mogelijk slagen ne en golfers met de meeste pun- over zeven maandwedstrijden elden in een finale om de wissel- rer. Irt vier ronden van negen ho- speelden ze allen een keer tegen aar. Al snel werd duidelijk dat iynier de Graaff de beste was Al- in Pieter de Boer kon in zijn partij i gelijkspel behalen. De andere slisten. Jan Winnubst, Stephan i Maldegem, Rik van Hattem, Jan iWijk, Jan Mevius, Menno Schuijl Peter Boorsma moesten in De aaff hun meerdere erkennen. Van Sportvereniging Oosterend houdt vrijdag de jaarlijkse algemene leden vergadering De bijeenkomst begint om 20.00 uur in de kantine aan de Vliestraat Naast de gebruikelijke onderwerpen stelt het bestuur voor een veld minder te gaan gebruiken. De lasten van het tweede veld zijn voor de club steeds moeilijker te dra gen. "en oud-leden van volleybalvereniging Smash'68 bijeen tijdens de reünie in De Bijenkort. (Foto Gerard Timmerman) bonden met Oosterend is blijven voe ten. 'Elke lid heeft wel iets met dit dorpkeek voorzitster Fia Joustra om zich heen. Boonman, toch klein van stuk. stond zijn mannet/e aan het net. 'Trainer Theo van Asperen zei steeds dat ik hoger moest springen De oefenmeester van toen omschreef de club als heel gezellig 'Het was net één grote familie.Met enige spot: 'Vooral als het op eten en douchen aan kwam stond iedereen z 'n manne tje. Overigens bestaat de vereniging nu volledig uit vrouwen, wat allerminst wil zeggen dat mannen niet welkom zijn Om ze alvast wat te porren kre gen de dames hun echtgenoten na een smakelijk buffet zover dat ze de strijd met de dames aangingen. tem van Diesen moest z'n aller- iste wedstrijd voor Smash '68 beko- nmef een blessure. Zaterdag, tij- is het dertigjarig jubileum van de fybalveremging, herhaalde de xhiedenis zich. Opnieuw verliet hij «eist het strijdperk, ditmaal met i zere rug 'Had je maar een war- up moeten doen voor de wed- jd Maar net als vroeger ben je nog sds te eigenwijs om te luisteren'. 91e oud-trainer Theo van Asperen. Je ti/den herleefden tijdens de reu- ■n De Bijenkorf, waar de mannen wouwen van het eerste uur elkaar Wee/ /aar weer troffen. Van de ff was ook Leen Boonman, samen 'l Jan Drijver de oprichter van de 'inging, die zich altijd sterk ver- DINSDAG 3 NOVEMBER 1998 Drie veteranen van Atletiek vereniging Texel liepen zondag de Marathon van Etten-Leur. Ze werden begeleid door trainster Coby Bakelaar. Hun prestaties mochten er zijn. Laurien Bakker deed mee aan de halve marathon. Ondanks de winde rige omstandigheden finishte ze in 1.54 uur, slechts twee minuten bo ven haar persoonlijk record van De Waal 1998 Piet Bakelaar (53) debuteerde op de hele marathon Hij ging zoals gebruikelijk snel van start Vooral om tijdens de stukken tegen wind te kunnen profiteren van het groepje waarin hij liep, dat met als Zaterdag 7 november ZDH/SVC B1-WGW B4 SVO B1 -Petten 81 SVO C1-WGW C3 De Koog C1-JVC C2 Berdos B1-Texel '94 B1 Texel '94 B2-ZAP B2 Texel'94 C1-N Niedorp C1 Texel '94 C2-SVAP '74 C2 SRC D2-Texel '94 D2 Geelzwart D1-Texel '94 D3 Texelse pupillencompetitie Texel F2-Texel F3 Texel F4-SVC F1 Texel F1-SVO F1 ZDH F1-De Koog F1 Texel E4-Texel E5 SVC E1-Texel E1 SVO E1-Texel E3 De Koog E1-Texel E2 SVO Dl-De Koog D1 ZDH D1-SVC/SVO D1 Texel D4 Ajax 13 30 13.30 13.30 13.30 14.00 13.30 13 30 13.30 11.00 10.00 10.00 10.00 10 00 10.00 11.00 11 00 11.00 11.00 12 00 12.00 vrij vrij G-voetbal Eendracht-Texel '94 Zondag 8 november DWOW-ZDH SVO-ALC De Koog-Kreileroord Texel '94-De Rijp Texel '94 2-WGW 3 Con Zelo 2-Texel '94 3 DTS 6-Texel '94 4 Flevo A1-Texel 94 A1 11.30 14.00 14.00 14 00 14.00 12.00 11 30 14.00 12.00 doel een eindtijd van 3.15 vertrok ken was De eerste helft legde hij vlot af in 1.34, maar daarna betaalde hij de tol. Hij had te weinig op duur- lopen kunnen trainen Door flink ver val deed hij 1.48 over de tweede helft. Met zijn eindtijd van 3.22 zat hij echter toch nog drie minuten onder zijn voorgenomen schema. Moe maar voldaan roemde hij na afloop het parcours. Dat bestond uit een lange lus door beschut Brabants buitengebied. Achteraf was hij er niet rouwig om dat hij wegens een blessure de massamarathon van Berlijn een maand geleden had moeten laten schieten Hij ver klaarde ook nu pas goed door te hebben hoe goed zijn vrouw Coby zo'n tien jaar geleden haar mara thons liep: steeds rond 3.35 en nooit zo 'dwars af' als hij zich nu voelde. Martien Baars (50) liep ook de hele marathon, maar bewust in trainings tempo. Toch kreeg ook hij na 35 km met de man met de hamer te ma ken. Met de sp//fs2.04/2.11 finishte hij in 4.15 Baars wil over vier weken een poging wagen het parcours van De Zestig van Texel af te leggen, liefst binnen de limiet van 6.5 uur zo als die volgend jaar op 5 april weer bij de officiële wedstrijd geldt Programma deze week: Woensdag 4 november: Jelleboog 4 - Klif 4 18.45 Texel'94 10 - Texel'94 19.35 Donderdag 5 november: Oosterend 2 - Texel'94 6 18 30 Nioz 1 - Texel'94 5 19.20 Texel'94 7 - ZDH 2 20.15 Rab 1 - De Koog 2 21.05 Rab 2 - Texel'94 3 22.00 Vrijdag 6 november: De Krim C1 - Oosterend C1 16.45 Texel 94 C1 - De Koog C1 17.30 Texel'94 2 - De Krim 2 18.15 Jelleboog 2 - Mantje 1 19.05 Jelleboog 1-De Koog 1 20.00 Klif 1 - De Krim 1 20.50 Texel'94 1 - Klif 2 21 45 Oosterend 1 - Jelleboog 3 22.35 Maandag 9 november: Oosterend D1 - Texel'94 D1 17.15 De Koog E1 - De Krim E1 18.00 Vorig jaar moest nog maar worden afgewacht hoe de uit nood geboren samenwerking tussen ZDH enSVDe Cocksdorp zou uitpakken. Maar van een 'bloedgroepenstrijd' bleek abso- De eerste avond van de competitie heeft Cafeetje 1 al laten zien dat het een gooi naar het kampioenschap doet Met goed gemikte darts werd het tweede team van 't Cafeetje ver slagen. De uitslag was 8-0 Deze eindscore kwam tot stand omdat het tweede de partijen niet wist uit te gooien. Wel werd de maximumscore van 180 punten in één beurt gegooid. Deze prestatie kwam op naam van Johan Eldering. Wim de Kort gooide zijn partij met 148 punten uit. Een andere partij waarnaar met span ning werd uitgekeken was die tussen Zwaan 2 en W'tjewel 1 Beide teams zijn kanshebber voor de titel. Na de singles en de doubles was de stand 3-3, zodoende moest de tac-tic de beslissing brengen. Dit spel werd door W'tjewel gewonnen. Zodoende wonnen de Kogers de partij met 5-3. Cafeetje Ver3t zorgde voor de groot ste verrassing van de eerste speel ronde Vorig seizoen verloren ze bijna alle wedstrijden, maar nu kwamen ze heel sterk voor de dag Weliswaar verloren ze hun wedstrijd tegen W'tjewel 2 (met Texels kampioen Bas van Elk), maar het verschil was klein: 3-5. De andere uitslagen van de eer ste speelronde waren: Zwaan 1 - Slock 17-1, Cafeetje Bulldogs - Slock 2 6-2 Programma: Donderdag Slock 1 - Cafeetje Ver3t. W'tjewel 2 - Cafeetje 1 Vrijdag: Cafeetje 2 - Zwaan 2; Slock 2 - Zwaan 1W'tjewel 1 - Bulldogs tuut geen sprake, met een fraaie tweede plaats op de ranglijst en de wens om tot in lengte van jaren op deze voet door te gaan als resultaat Reden voor beide verenigingen om hun gezamenlijke (B-)juniorenteam voor het nieuwe seizoen eens goed in het pak te steken De shirts zijn getooid met rode. witte en blauwe banen (eveneens een samenvoeging dus), sponsor is vakantiecentrum De Krim (Foto Robert van den Bent) In de eerste ronde van het Texels kampioenschap klaverjassen, die vrijdag in d'Ouwe Ulo werd ge speeld, waren de krachts verschillen nog klein. Wil Derksen en Peter van Heerwaarden won nen met een score van 7118, maar hun voorsprong op Erik Jan Geus en Willem Koomen bedroeg niet meer dan vijftien punten. De derde plaats was voor Corry Zijm, die partner Corry van der Slikke tijdelijk had ingeruild voor Jaap van der Slikke, Het duo be haalde 6998 punten Ook Bart Weijdt, die een stand-in had voor Piet Moree, nestelde zich in de kop groep. Rob Caspers en Swier Oosterhuis deden het met 6857 punten keurig, evenals de dames Fenny Caspers en Gerda Veeger. die al jaren in de top meedraaien en ditmaal goed wa ren voor een score van 6846. Dat in vallers met bij voorbaat een ver zwakking betekenen, bewees ook Theo Hm, die als vervanger van Jan Keesom samen met Piet Grisnich 6825 punten uit het vuur sleepte Wellicht dat de tweede ronde, die 27 november wordt verspeeld, voor wat meer afscheiding zorgt.

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 7