Dud-Texelaar in race als voorzitter PvdA Mediaspektakel rond kandidaten Inschrijving Texels iiljartkampioenschap TEXELSE J COURANT Punt voor ZDH in curieus duel Bowlers Hordifood naar tweede plaats Programma Tevoko Van der Veen en Westdorp vinden de weg omhoog Jeugdige winnaars van golfwedstrijd Kleine zwaan op eigen wieken De Gooyer en Spanjer naar Nacht van de Ezelgedachte Stuur uw kerstkaart naar de krant Kerstconcert in RK kerk Den Burg Oosterend verspeelt snelle voorsprong Afvaltoernooi volleybal Hoge score voor bowler Plaatsman Wit triomfeert bij dammen Volleybaluitslagen VRIJDAG 11 DECEMBER 1998 zar, ik had natuurlijk wel aan- cht verwacht, maar dit was echt mediacircus.' Flink schor en g niet helemaal uitgerust kijkt van Bruggen donderdag- htend terug op het spektakel een dag eerder losbarstte Hl hij samen met Lennart Booij icieel bekend maakte als duo nieuwe (landelijke) voorzitters nde Partij van de Arbeid te wil- worden. 'Maar ik wil niet kla- n, hoor. Het is juist hartstikke annend.' belangstelling voor de kandidaat- Hlmg van de oud-Texelaar en zijn npaan was inderdaad groot, jmalisten uit alle disciplines ver engen zich tijdens de persconfe- nlie rond het duo en de televisie- ;er moest 's avonds flink zappen niet het karakteristieke hoofd nVan Bruggen in beeld te krijgen, ilukkig was er vooral veel aan- :ht voor de inhoud. Journalisten Jen weten wat we van plan zijn en e we denken onze ideeën te kun- i realiseren.' Jeugdig ïh viel op dat veel media zich oral geïnteresseerd toonden in de gdige leeftijd van de kandidaat- jrzitters. Booij viert vandaag pas 28ste verjaardag, Van Bruggen irdt twee dagen voor kerstmis ook il ouder dan 30. 'In de hele maat- «appij worden functies vervuld or jonge mensen. Maar in de poli- kzou dat niet kunnen. Ik vind dat pal merkwaardig. Bovendien, we ogen dan nog jong zijn, we hebben ibei wel al verschrikkelijk veel er- nng opgedaan in bestuurlijke cties en het organiseren van eve- Erik van Bruggen. (Foto arctuct Texoiso Courant) nementen.' Dat is met overdreven. Al als leerling van (toen nog) RSG Texel liet Van Bruggen van zich horen als (mede)organisator van de scholier enstaking tegen de kruisraketten. 'Het was een enorme teleurstelling dat de kruisraketten er toch zouden komen, ondanks dat in het hele land zoveel mensen op de been waren. Tóen heb ik het besluit genomen om politiek actief te worden.' Nadat hij in 1988 naar Amsterdam verhuisde om geschiedenis te stu deren, werd Van Bruggen lid van de onderwijscommissie van zijn eigen studierichting, bestuurslid van een vereniging van politicologen, voorzit ter van de Amsterdamse studenten vakbond ASVA en daarna ook se cretaris van de landelijke vakbond LSVb. Hij had het druk, want het was de tijd van de grote studentenacties en als onderhandelaar en organisa tor van grote demonstraties werd Van Bruggen al gauw een goede be kende van Jo Ritzen, de minister van Onderwijs. Stroomversnelling In 1993 kwam zijn 'loopbaan' in een stroomversnelling, toen hij samen met studievriend Lennart Booij een brief schreef naar de kersverse voorzitter van de PvdA, Felix Rotten berg, met de mededeling dat ze graag actief wilden worden in de partij. Dat was niet aan dovemans oren gericht, want gezamenlijk stond het drietal daarna aan de wieg van twee initiatieven die nog steeds hun weerklank vinden in de PvdA: het Vlugschrift, dat met prikkelende stel lingen voor veel discussie zorgde in de volgens velen nogal ingeslapen partij en de tamelijk spraakmakende jongerenbeweging Niet Nix. 'Dat was een buitengewoon inspire rende tijd', vindt Van Bruggen. 'Wij wilden discussie uitlokken, om te voorkomen dat de partij zich alleen maar braaf aan de politieke agenda houdt. Maar juist op de middellange en lange termijn zijn nog veel proble men op te lossen. De PvdA moet een ideeénorganisatie worden, waarin geen taboes bestaan en die nu al vaststelt wat ze op de lange termijn wil. Mensen moeten weten waar ze op stemmen', aldus de jonge ideoloog, die niet snel uitge sproken raakt over zijn ideeën. Texel Zijn wens om de politiek dichter bij de mensen te brengen (en an dersom) en de democratie binnen de partij te versterken, bracht Van Bruggen al in de praktijk toen hij be gin van dit jaar met een team van Niet Nix Texel bezocht en Texelaars uit allerlei geledingen vroeg hoe zij vinden dat het eiland er in de toe komst moet uitzien 'Dat was heel leuk en succesvol. Daarna zijn zulke projecten .ook in Utrecht, Deventer en Lelystad georganiseerd.' Hoewel er ongetwijfeld partijgeno ten zijn die hen lastig vinden, ver dienden Booij en Van Bruggen veel respect. Beiden werden lid van het campagneteam voor de lokale en nationale verkiezingen van afgelo pen voorjaar, die de PvdA in beide gevallen winst opleverde. Op voor spraak van de twee werden de cam pagnes gevolgd door een camera ploeg, wat zeer onlangs leidde tot de presentatie van de film 'De keuken van Kok' 'Idee is om mensen te la ten zien hoe de PvdA werkt, hoe be leid in de dagelijkse praktijk wordt gemaakt. Politiek is mensenwerk, dat wilden we tonen.' Wim Kok En hoewel de partijleiding ervoor waakt om al te opzichtig steun te betuigen, lijkt ze tamelijk gechar meerd van het idee om met beide jonge honden als voorzitter de vol gende eeuw in te gaan. 'We hebben veel mensen gesproken, ook Wim Kok, en iedereen reageerde heel enthousiast, van Klazinaveen tot Limburg.' Zondag wordt bekend gemaakt welke tegenkandidaten het op het landelijke PvdA-congres op 20 fe bruari tegen hen zullen opnemen, maar naar verwachting zullen dat er niet veel zijn. Tot die tijd gaat het tweetal op toernee om zich te pre senteren. Van Bruggen zal van de gelegenheid gebruik maken om te melden dat hij niet de luidruchtige kandidaat uit de Randstad is, zoals hem nu nog wel eens wordt nagedragen. 'Ik ga benadrukken dat ik Texelaar ben. Maar wat een onzin trouwens. Mijn roots liggen ook in Friesland. Ik voel me Nederlander, Europeaan, wereldburger of hoe je dat ook maar wilt noemen Mensen moeten ons beoordelen op wie we zijn en wat we voorstaan, niet op waar we vandaan komen.' (else biljarters kunnen zich tot erlijk 9 januari inschrijven voor Texelse biljartkampioenschap- n die van 9 tot 14 februari in irpshuis De Hof in De Koog wor- m gehouden. Er wordt libre en .ecanden gespeeld. de vele biljarters de ruimte te »en plaatst de firma Feller naast de biljartafels die er al staan nog ns drie exemplaren. De organisa- van het elfde kampioenschap is derom in handen van biljart- remging DVO. De opzet verschilt uwelijks van de vorige editie, langstellenden zijn welkom De slagen zijn dankzij de verwerking or de computer a la minute bekend. Het libre wordt in de vrije klasse ge speeld in vier moyenne-klasse: 0.00 -1.00,1.00 -1 50, 1.50 - 2.50 en 2.50 en hoger Voor de 55-plus spelers zijn er drie klassen: 0.00 -1.50,1.50 -2.50 en 2.50 en hoger Het driebanden wordt gespeeld in de klassen laag, midden en hoog. Het inschrijfgeld is ƒ12,50 per onderdeel. Inschrijf formulieren kunnen worden ingele verd bij Cees Bonne, Haffelderweg 1 Den Burg. Op clubavonden kan dit gebeuren in De Witte Burcht, op maandag, dinsdag en donderdag vanaf 19.30 uur. Inschrijfformulieren zijn verspreid en op clubavonden van DVO (maandag, dinsdag en donder dag) beschikbaar een moeilijk bespeelbaar veld Heerhugowaard heeft ZDH een lijkspel behaald tegen KSV: 2-2. I zwaar bevochten punt leek re minuten voor tijd alsnog te «ten worden ingeleverd, toen thuisploeg een strafschop ocht nemen. Keeper Christiaan olk had echter weinig moeite met zacht ingeschoten bal. ider dat hij één van beide partijen iet bevoordeelde, was de scheids- liter zondag de bepalende factor, wijl de sfeer gemoedelijk was, td de nogal pedante man in het irt het nodig om een handvol gele irten uit te delen. Robert Jalving ZDH kreeg na protesten tegen de ilschop in de slotfase zijn tweede noest van het veld. l/erwege de tweede helft ver- lelde de arbiter binnen twee minu- alle respect, toen hij een veelbe- ende aanval van ZDH afbrak om KSV-er een reprimande te geven reen onschuldig vergrijp van een •■e minuut eerder. Hij hervatte het imet een stuiterbal, waarna een dediger van de thuisploeg zich irtief toonde door de bal direct !r bij ZDH in te leveren. Een mi- He later kreeg deze gentleman 'a weer spijt van zijn stijlvolle ge- ir, toen hij de bal op ongelukkige te tegen de hand kreeg en de eidsrechter voor een strafschop L Vervelend voor hem, oordeelde Jelte van der Kooi, maar hij be lt de bal toch maar in het net te 'eten (2-2). H kwam moeilijk uit de start ten op het behagelde veld, dat 'el harde en gladde als boter de plekken telde. Veel duels wer- i gewonnen door de overwegend )al tengere tegenstanders, die zich tdelijk beter thuis voelden in de las- omstandigheden. Het was hal- «ege de eerste helft de directe 'aak van de voorsprong van de J "Sploeg, toen de Zwaluwen na een vrije schop als vastgenageld in hun eigen strafschopgebied stonden en één van de KSV-ers ongehinderd kon inschieten. Daarna werd ZDH lang zaam beter, maar genoeg voor de gelijkmaker was het vooralsnog niet. Na de thee gingen de Hoornders re soluut in de aanval. Dat had na vijf minuten al resultaat, toen Joop Rommets de bal vanaf twintig meter in de kruising knalde 1 -1 ZDH leek door te drukken, maar vanaf het moment dat spelbepaler Kees van Heerwaarde geblesseerd moest afhaken, werd het initiatief geleidelijk weer uit handen gegeven. Een moment van onachtzaamheid leidde zelfs tot een nieuwe voor sprong van KSV, maar omdat ZDH vanaf elf meter wél scoorde en de thuisploeg het verlate Sinterklaas cadeautje afsloeg, prijkte na negen tig minuten toch een gelijke stand op het scorebord. Hordifood heeft in de donderdag avondcompetitie van de bowlingvereniging een 5-0 overwin ning behaald op de Smarties. Hier door steeg het team naar een ge deelde tweede plaats met W'tjewel, dat 4-1 winst boekte tegen de Hekse. Strandplevier, dat vorige week nog tweede op de ranglijst stond, zakte verder door een 3-2 nederlaag tegen The Boss In dit team hervond Robert van Splunter z'n vorm. Hij bowlde een keurige serie van 68. De dames van de Sommeltjes waren met opgewas sen tegen drogisterij Mets. In de huis vrouwen league was er een span nende strijd tussen Klaver 4 en De Pins, die de punten met 2-2 eerlijk verdeelden. Zaterdag Ons Genoegen, zaaldienst Heren 2 D Tevoko 1 - Polisport 1 13 30 H Tevoko 1 - Dinsvo 1 15.00 H. Tevoko 2 - HCSC 2 13.30 D. Tevoko 2 - Schoorl 1 15.00 H. Tevoko 3 - Adelborsten 13.30 Tot nu toe speelden zij een beetje in de schaduw van de top, maar hielden ze de achterstand binnen de perken. Nu lijken Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp toch orde op zaken te willen stellen, gezien de winst in de tiende kaart- ronde van Klaverjasclub Den Burg. De drievoudige kampioenen behaal den een score van 7714 punten. Door dit resultaat stijgt het succes volle duo naar de tweede plaats in het algemeen klassement. De ach terstand op nummer een bedraagt ruim 1200 punten De tweede plaats was een prooi voor Arend Dijker en Piet Moree Zij behaalden 7448 punten en staan nu op de zevende plaats in het alge meen klassement. Zij draaien vanaf het begin van het seizoen al in de onderste helft van de top-10 mee. Wil Derksen en Peter van Heer waarden tekenden voor de derde plaats met een score van 7286 pun ten. Dit is de derde achtereen volgende week dat dit duo boven de 7000 punten speelt. Door deze sterke serie nemen zij de leiding in de tweede periode. De vierde plaats was voor Astrid Hennink en Gerrie Grootjen met 7234 punten Dit koppel maakt een sterke periode door. Zij blijven on- Terwijl de rest van Nederland on der een laag sneeuw lag, werd zondag op een schone, groene Texelse golfbaan de maand- wedstrijd gespeeld. De jeugd leden Jan van Wijk en Jaap Duin waren met 74 slagen iedereen de baas. Hun vaders zullen wel tossen om de parkeerplaats, die iedere winnaar van de maand toe komt. De 24 deelnemers werden opge deeld in zes flights van vier perso nen, die weer twee-aan-twee speel den. leder speelde zijn eigen strokeplay en na negen holes wer den de slagen van de partners bij el kaar opgeteld. Ook de handicaps werden samen gedeeld. De tweede plaats achter het jeug dige duo was met 76 slagen voor Fleur van Duijl en Henk van der Veer Als derde eindigden, met nog twee slagen meer, Reynier de Graaff en Pieter de Boer. De longest drives waren voor Fleur van Duijl en Arnold Wesselman. Neary's werden niet geslagen. Wel maakte Henk van Wijk een birdy (één onder par), waarmee hij even als de andere winnaars een golf balletje won. Na een liefdevolle verzorging in de vogelopvang van EcoMare is gister ochtend de kleine zwaan vrijgelaten die bijna twee weken geleden met een schotwond werd gevonden in een akker langs de Staart. De vogel at weer en leek voldoende op krach ten gekomen, reden voor de dieren arts om te adviseren hem weer op eigen benen te laten staan. 'Dat was maar goed ook, want hij was vrese lijk wild', vertelt vogelverzorger Henk Brugge 'Het is moeilijk om zulke die ren in gevangenschap te houden. Rijk de Gooyer en Maarten Spanjer zijn prominente aanwezigen op De Nacht van de Ezelgedachte, die op zaterdag 30 januari in De Lindeboom wordt gehouden. Het komische twee tal. beiden leden van de Ezel vereniging, treedI op met een aange paste versie van het programma waarmee ze door het land trekken. Volgens voorzitter Teun de Winter is hun komst zo goed als zeker. Hun liedjes en sketches zijn slechts een onderdeel van een zeer gevarieerd programma dat het organiserende feestcomité de leden biedt. De 'harde kern' van de Ezelvereniging bestaal uit zo n 800 mensen, van wie onge veer de helft afkomstig is van de vastewal. Een deel van deze overkantse leden zal naar verwach ting de festiviteiten op Texel bezoe ken. Het eind van het jaar nadert, dus is het weer tijd voor 'de beste wen sen', Velen gaan creatief aan de slag om hun eigen kerstkaart te maken en zo op persoonlijke wijze familie en kennissen te groeten Wij zijn erg benieuwd naar al die originele bedenksels. Stuur daarom vóór 21 december a.s. uw zelfgemaakte wenskaart naar de redactie van de Texelse Courant. Warmoesstraat 45, 1791 CN Den Burg De mooiste inzendingen worden gepubliceerd in de krant van woensdag 23 december Als het onderwerp verband houdt met Texel is dat een pluspunt. Deelne mers maken kans op boeken- bonnen t.w.v. 50,- en 25,-. Texelse zangers en muzikanten geven zondag 20 december een kerstconcert in de RK kerk van Den Burg, aanvang 15.00 uur. Het programma, waarin meerstem mige zang, solozang en orgelspel worden afgewisseld, duurt onge veer een uur. De samenstelling van het gezel schap onder leiding van Frans Vis ser is ditmaal geheel anders dan on langs bij de uitvoering van het 'Requiem' in dezelfde kerk. Toen be trof het een 11-stemmig koor met orgelbegeleiding, nu treedt een vo caal kwartet voor het voetlicht, ge steund door een instrumentaal trio en twee organisten. Iris Pedroli (so praan) en Margaret Elzmga (alt) zor gen samen met Wim Luiken (tenor) en Rob Manse (bas) voor de zang. Hans Cadee en Imme Wassink (alle bei dwarsfluit) en Anne Marie Visser (viola da gamba) bespelen de instru menten, terwijl Dyo Wassink en Frans Visser het orgelspel voor hun rekening nemen. danks deze mooie score op de ne gende plaats in het algemeen klassement. Het nog op vakantie zijnde duo Mia en Piet Flick vond in Eric Jan Geus en John Vlaming prima vervangers. Zij speelden 7177 punten bij elkaar en boekten ze vier plaatsen winst (van 26 naar 22) in het klassement. Het algemeen klassement wordt nog steeds aangevoerd door Chris Schraag en Willem Koomen. Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp staan op kleine afstand tweede. Ook de achterstand van Fenny en Rob Caspers is nog niet echt groot. Opvallend is, dat er een breuk in het klassement dreigt te ontstaan. Het verschil tussen nummer 10 (Gerda en Freek Veeger) en nummer 11 (Jelle Wiersma ern Johan Vinke) be draagt nu ruim 1.700 punten. In dit stadium van de competitie is dat veel, maar het kan nog wel in twee weken worden goedgemaakt. Het gemiddelde was met 6331 punten aan de hoge kant, er werden 63 marsen gespeeld. Een prima bespeelbaar veld en een vroege voorsprong tegen nummer twee op de ranglijst Apollo'68 heeft Oosterend zondag niet mogen ba ten. Aan het eind keken de Stren- ders tegen een 2-4 achterstand aan. Het was Sil van Dijk die de openingstreffer voor Oosterend in leidde. Zijn voorzet werd bij de eer ste paal goed ingeschoten door Roberto Casciola. De mannen uit Beemster lieten in het vervolg het betere spel zijn en kwamen tien mi nuten later op gelijke hoogte. Een corner werd door alles en iedereen gemist, en door een Apollo-aanvaller snoeihard ingeschoten. Op jacht naar de tweede treffer haalden de SVO- verdedigers alles uit de kast om die te voorkomen Na een half uur zwichtte de Strenders onder de druk en zagen een pegel vanaf 25 meter achter doelman Rob Zuidwijk verdwij nen. Net toen leek alsof Oosterend berustte in de achterstand, werd Sil van Dijk vijf minuten voor de thee onderuitgehaald in het strafschop gebied. De goed leidende scheids rechter bestrafte dit met een straf schop, die werd benut door Dennis Vonk. De tweede helft viel uit in het voordeel van de gasten. Ondanks het voordeel van de wind en twee wissels werd SVO niet gevaarlijk. Na twintig minu ten sloeg het noodlot toe, in de hoe danigheid van een strakke voorzet van de zijkant. De Beemster spits rondde af met een fraaie kopstoot Toen twee Oosterenders het veld wegens een blessure moesten verla ten, leek de strijd gestreden. Good old Jan de Vries bracht als invaller ech ter uitkomst en vuurde twee afstand schoten af, maar trof geen doel. Vijf tien minuten voor tijd wist Beemster doelman Zuidwijk met een knappe aanval voor de vierde keer te passe ren. Programma afvaltoernooi van de eilandcompetitie volleybal op dinsdag 15 december. Veld A Scheidsr. 1 1900-19.20 Cavo Latuco- Teso sportshop 2 19.20-19.40 Kobeko - Sportshop Teso 3 19 40-20.00 12 Balcken - Maarcob. Kobeko 4 20.00-20.20 Paal 28/De Krim - Cocky's Maarcob 5 20.20-20 40 Grote Slock (h) - CVI Cocky's Kaps 6 20.40-21 00 Rabo - Tatenhove 1 Gr.Slock (h) a 21.00-21.20 Winnaar 8- Winnaar 6 winnaar 2 b 21 20-21.40 Winnaar 2 - Winnaar 4 verliezer a c 21 40-22 00 Winnaar 3 - Winnaar 5 verliezer b d 22.00-22.20 Winnaar a - Winnaar b verliezer c e 22.20-22.40 Winnaar c - Winnaar G verliezer d f 22 40-23 00 (finale) Winnaar d - Winnaar e verliezer e Veld B 7 19.00-19 20 Tex Aut. Centrale - OSG Super 8 19 20-19.40 Super - Paal 9 OSG g 19.40-20.00 Winnaar 1 - Winnaar 7 Paal 9 9 20.00-20.20 Ecomare - Euroase Denneoord 10 20 20-20.40 Denneoord - SI Beverdam Euroase 11 20.40-21.00 Fitt - Tatenhove 2 SI. Beverdam 12 21.00-21 20 De Zandbank - L en R Fitt h 21.20-21.40 Winnaar 9 - Winnaar 12 winnaar 11 i 21.40-22 00 Winnaar 10 - Winnaar 11 verliezer h j 22.00-22.20 Winnaar h - Winnaar i verliezer i Veld C 13 1900-19.20 Zeilmakenj - Keursl DrosSmash '68 14 19.20-19.40 Smash '68 - Videolux Keursl Dros 15 19.40-20.00 Timmers Bakkerij - Eierl. HuisKlif 12 16 20.00-20.20 Klif 12 - SI. lepe de BoerTimmers B 17 20.20-20.40 Cinema Texel - Waayer SI De Boer 18 20.40-21.00 Kees de Waal - Gimsel Waayer k 21.00-21.20 Winnaar 13 - Gr. Slock (d) De Waal I 21 20-21 40 Winnaar 14 - Winnaar 18 verliezer k m 21.40-22.00 Winnaar 15 - Winnaar 16 verliezer I Jan Plaatsman van bowlingteam Hotel Tatenhove zette dinsdag avond een mooie serie van 730 neer. Samen met zijn zus Corine veroverde hij vier punten tegen Paal 12, van welk team Aad Stiggelbout nog wel een game van 187 liet note ren. Hoogste game van de avond was voor Marcel Witte van Alkema en Honingh, met een pinval van 215 Samen met Libberdien Witte be haalde hij de volle winst tegen het team van Primera Mets. Trijn Stiggelbout en Theo Zuidewind van Vliegveldrestaurant Texel gooiden hoge scores tegen TCA Oosterend. Ook zij pakten vier punten en zetten de inhaalrace naar de top daarmee goed in. Bij de jeugd was Peter Stiggelbout van het Disco Dancing Team op dreef. Hij zette een mooie serie van 394 neer en versloeg samen met maatje Dennis Hin het team van Verseput Verzekering met 3-1 Uitslagen: Vliegveldrest-TCA Oosterend 4-1. Hotel Tatenhove-Paal 12 4-1: Windkracht 12-Verti H Bruinmg 3-2. Kraanverti. Kager-App.Land en Zeezicht 3-2. Alkema/Honingh-Pnmera Mets 3-2; Op de Steenenplaats-Duinrest. Juliana 2-3. Jeugd: Disco Dancing Team-Verseput Verz. 3-1, Loodgietersbednjf Keijzer-Hotel Bnnk- zicht 216-1 16; Teletubbies-Hotel de Branding 0-4. Het publiek wordt in kerstsfeer ge bracht met twee cantates van Dietrich Buxtehude, twee 4-stem- mige koraalzettingen met instrumen ten. solozang door bas en sopraan en enkele orgelwerken. De toegang is vrij, maar na afloop is er een col lecte. Bij schaken heeft de speler die de witte stukken hanteert een niet onbe langrijk voordeel. Bij het dammen maakt de kleur normaal gesproken niets uit, alleen leek dat deze week anders zwartspelers behaalden geen enkel punt. Ook Gerrit Vlaming en Rinus Vittali en niet. Eerstge noemde moest het opnemen tegen Frans Bos. Die speelde de sterren van de hemel. Met een verrassende slagzet behaalde hij twee schijven winst en dat kwam Vlaming niet meer te boven. Gerrit Blom draait gewoon bovenin mee alsof hij daar al jaren staat. In het begin van het seizoen profiteerde hij van een fout van Piet Bakelaar. Deze keer bood hij Rinus Vittali goed tegenspel De partij leek in remise te gaan eindigen, maar via een verrassende wending behaalde Blom schijfwinst. Hij voerde dit voor deel bekwaam naar winst. Piet Bakelaar en Cees Vinke gingen ook lang gelijk op In het eindspel kon Bakelaar profiteren van een onnauwkeurigheid Hans Galjaard wist Jos de Wolf lang aan de praat te houden, maar moest tenslotte toch het onderspit delven Door deze uit slagen is het spannend aan de kop van de ranglijst Rinus Vittali gaat nipt aan de leiding, direct gevolgd door Gerrit Blom en Piet Bakelaar. Kort daarachter liggen Bert Duin en Frans Bos op de loer. Uitslagen Frans Kuiper - Simon de Jager 2-0. Frans Bos - Gernt Vlaming 2-0. Piet Bakelaar Cees Vinke 2-0. Jos de Wolf - Hans Galjaard 2-0. Gemt Blom - Rinus Vittali 2-0 n 22.00-22.20 Winnaar m - Winnaar 17 verliezer m o 22.20-22.40 Winnaar k - Winnaar I verliezer n p 22.40-23.00 Winnaar o - Winnaar n verliezer o Om 23 10 uur zal de prijsuitreiking zijn voor de winnaars van het afval toernooi. Wegens het aantal afzeggingen in verband met de kerstvakantie zal al leen op 15 december 1998 gespeeld worden. 1-2 0-3 3-0 1-2 DGM - Autocentrale Tatenh e 1 - Sportshop Paal 28/DK - Maarco Balcken - Cocky Klif 12 - Timmer Euroase - Dennenoord 0-3 De Zandbank - Beverdam 0-3 Rabo - Ecomare 3-0 LenR - Tatenhove 2 3-0 Waayer - Dros 2-1 Leydekkers - Videolux 3-0 Smash '68 - Rival 0-3 Slock (d) - Jozefschool 0-3 TopTien-Wiersma 2-1 Vervuld van fijne herinneringen, maar bedroefd om haar heengaan, geven wij kennis dat na een leven vol liefde en hartelijkheid, toch nog onver wacht van ons is heengegaan onze lieve vrouw en pleegmoeder Elisabeth Maria Kant-de Vries (Elly) Amsterdam 1 juni 1917 Texel 10 december 1998 Texel: Joost Kant Den Helder: Jane en Wilfried „De Gollards" De Zes 12, Den Burg. Elly is overgebracht naar „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 14 december om 10.30 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Correspondentie-adres J. Keijzer, Jacob van Heemskerckstraat 80. 1782 CE Den Helder. Jesaja 43:1 Vrees met, want Ik heb u verlost Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt Mijn Dankbaar dat wij zo lang bij elkaar mochten zijn, geef ik u kennis, dat de Heer heeft thuisgehaald, mijn lieve vrouw Jinke Bosma-van der Kuip op de leeftijd van 81 jaar Wij mochten 51 jaar lang, lief en leed samen delen. De diepbedroefde P Bosma Correspondentie-adres: Schoolstraat 156, 9251 ED Bergum De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. 12 december om 14 00 uur in de Gereformeerde kerk te Oostermeer. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats te Oostermeer Gelegenheid tot condoleren een half uur voor aanvang van de rouwdienst Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. Drachten. 8 december 1998 Mocht ik iemand hebben vergeten een rouwbrief te sturen, wil diegene dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Texelsche Courant | 1998 | | pagina 3