Sport 'Wizzkids' starten internetbedrijf 'ermuë/Moens vijfde bij NK biertappen °r al snel tegen een achterstand m -TEXELSE^ COURANT' Voetbaluitslagen |D Q^sUmyd Wiering/Vonk wint Ae klaverjasronde Basketballers delven onderspit Duidelijk verlies [zestal Mareis (d) I Texels succes op horecabeurs Sprint Jimmink goed voor winst Minder animo damesturnen Klif-dames lijden forse nederlaag Goede zaken voor Darters W'tjewel Voetbalprogramma Zaalvoetbal programma Kleine verschillen bij klaverjassers Supportersplan Rondje slaagt Vier 'Jungle Days' in zwemparadijs Nel Bruining ten val op Weissensee 'Jili JU Primafoon DINSDAG 2 FEBRUARI 1999 nier de naam Texelweb Pu- ications zijn drie jonge Texelaars n internetbedrijf gestart. Op hun leractieve site willen ze een groot ala aan informatie over het ei nd bieden. Samenwerking met dere (Texelse) internet-aan- ders gaan ze niet uit de weg. m van Dorsten en Olie de Vries, de jee wizzkids van het ondernemers- i, en administrateur Martin Zijm lo in over van enthousiasme. Ervaring internet deden ze op met hun Igaanspagina fly. to/texelpartyin/o, armee ze drie maanden geleden irtten. 'In die korte tijd zijn we al 480 ier bezocht, terwijl we geen enkele |clame hebben gemaakt.' Via hun pc iden ze informatie over tal van ixelse uitgaansactiviteiten. he\ ambitieuzer is hun nieuwe imtia- f, dat een compleet beeld van Texel I jet bieden. 'We bieden internetters I er de hele wereld snel en uitgebreid I ormatie over het eiland Onderne- rs kunnen zich bij ons presente- i.' en deel van de informatie, over na- ■ur en andere zaken, verzorgen ze llf. Maar koppelingen met andere jternet-aanbieders behoren ook tot i mogelijkheden. Er wordt desge- enst gewerkt met animaties en er kan worden gecommuniceerd via E- mail. Op een zogeheten message board kunnen berichten worden ach tergelaten. Digitaal dorp Het jongste idee is het openen van een 'digitaal dorp', waar alle Texelse particulieren, bedrijven en organisa ties gratis hun homepage (eigen pa gina op internet) kunnen onderbren gen Internetgebruikers die het dorp 'bezoeken', krijgen een plattegrond van het eiland in beeld. In hun computerscherm kunnen ze de 'be woners' aanklikken, waarna de be treffende homepage in beeld ver schijnt. Zo hoeft men dus niet de -vaak ingewikkelde- adressen van de homepages te kennen Verder wil Texelweb cursussen 'hoe maak je zelf een homepage' aanbie den. Via internet uiteraard. Een en ander is nog in ontwikkeling, maar zal snel worden gerealiseerd. Onderne mers en particulieren die op internet willen, bieden ze desgewenst de hel pende hand. Directe aanleiding voor hun initiatief was het verdwijnen van Texel Info Service. 'Er is maar éen manier om er achter te komen of dit haalbaar is: n\M m r-t n c Martin Zijm, Jon van Dorsten en Olie de Vries willen met hun bedrijf Texel zo compleet mogelijk op Internet presenteren. (Foto Gerard Timmerman) door te beginnen Om ondernemers warm te maken voor hun site, gaan ze de bedrijven langs Het drietal is te bereiken via telefoonnummer 322 667, (06) 2254 2888 of (06) 2254 1943 Het internet-adres is www.lexelweb.nl et koppel Wim Wiering en Jan enk heeft de vierde ronde om het Bverjaskampioenschap van exel gewonnen Zij behaalden 65 punten en stijgen tien plaat- en in het klassement. Ze staan i elfde. oud-kampioenen Dick Hendriks sn John Vlaming die tot nu toe een jescheiden klassering hadden, be haalden 7082 punten. Ze stijgen Ilink in het klassement. Het koppel Wil Maas en Bertus Witte deed goede zaken met een score van 7034 punten. Debbie van der Slikke werd goed vervangen door haar 3oom Jaap, die met Carlo Bos 6996 1 pfjiten behaalden. Ze stijgen stijgen naar de zevende plaats. Jan Veen- i andaal en Co Koomen behaalden tiot15 punten en de leiders in het klassement, Bart Weidt en Piet Moree, vergrootten hun voorsprong na hun score van 6904 tot ruim 1200. Het koppel Lieuwe en Gisela van der Veen staat nu tweede en Fenny Caspers en Gerda Veeger moesten een plaatsje prijsgeven en staan nu derde Vrijdag 26 februari wordt de laatste ronde gespeeld Het belooft span nend te worden. Het verschil tussen de tweede en de negende plaats is namelijk net 1000 punten. Er is dus nog veel mogelijk. De nacht van Texel wordt gespeeld van 20 op 21 maart. Opgave bij Nico Ooyevaar tel. 316507. Stand na vier speelrondes. Bart Weidt - Piet Moree 28343, Lieuwe - Gisela v/d Veen 27088, Fenny Caspers - Gerda Veeger 27001, Wil Derksen - Peler v. Heerwaarden 26562, Cees Vinke - Gerrit Smit 26503, Arend Dijker - Nel Koomen 26422, Debbie v/d Slikke - Carlo Bos 26195, Truus Witte - Renz Kampstra 26166, Jos Veeger - Muus Smit 26024, Jaap en Theo Witte 25963. let herenteam van De Mareis ^feeft dit weekend voor de derde er het onderspit gedolven te en koploper FAC 2. Met 65-43 as de nederlaag groter dan ooit. sc®idanks een voortvarende start elde het ontbreken van spelver- ler Erik Heijenk de basketballers wMrten. Er zat onvoldoende opbouw dhetspekDankzijgo^ schoten bleef de achterstand bij de rust beperkt tot 38-31. Toen FAC 2 na de hervatting man-tegen-man de confrontatie zocht, leden De Mareis veel onnodig balverlies. Waar de Texelaars de eerste tien minuten puntloos bleven, bleef de tegenstan der secuur schieten. Het team was veel te sterk voor De Mareis, dat na rust slechts 12 punten scoorde. On danks het verlies handhaven de Texelaars de tweede plaats in het klassement Scores: Vincent Blom (16), Perry Knyff (9), Chris Schlepers (7), Eric Venneker (7), Rob Doelen (2) en Edo Kooiman (2) Het damesteam van De Mareis kon Pupillenvoetbal *iét zaterdag in de Burg. De Komng- tal niet bolwerken tegen JBC 1De gsketbalsters uit Julianadorp waren it 35-52 te sterk. Mareis kampt op het moment met 'Jen aantal blessures Slechts zes _J eelsters konden tegen JBC aantre- I n. De tegenstander begon fanatiek I speelde vooral fysiek sterk bas- H Ibal. De Texelse dames keken hier- n. Toch bleef de schade beperkt tot H n tiental punten: 14-26 bij rust. H lewel de thuisploeg in de tweede H Ift degelijk verdedigde en de beter H gon te scoren, wist men de achter- 51 ind niet weg te werken. Uitslagen 30 januari Z.D.H.F1 - De Koog F1 0-3 Programma zaterdag 6 februari Texel F2 - Texel F4 10.00 S.V.C.F1 - Texel F3 10.00 S V.O.F1 -Z.D.H F1 10.00 De Koog F1 - Ajax 10 00 Texel E2 - S.V.O.E2 11.00 Texel E4 - Texel E1 11.00 Texel E5 - Texel E3 11 00 S.V.C.E1 - De Koog E1 11.00 Texel D4 - Z.D.H. D1 12.00 De Koog D1 - S.V O/S.V.C.D112.00 S.V.O E1 en Texel F1 zijn vrij. i Vermuë en Sander Moens zijn de nationale biertapwed- rijden in Maastricht tot de finale lorgedrongen. Het duo van ta- «rne De Twaalf Balcken in Den 'rg bleef daarin steken op de fde plaats. Deze klassering be ren! een evenaring van het xels record. wedstrijd op de Horecabeurs lg tussen de 40 beste individuelen teams, afkomstig van diverse tecagelegenheden uit heel Ne- rland. Vermuè en Moens waren !ens de voorronde op Texel als 'jij Eecle geëindigd achter het team i café 't Tesselaartje. Door ver- k van een serveerster was dat im echter uit elkaar gevallen. Het tetal van de 'Balcken' nam de nneurs echter voortreffelijk waar. Vermuë had in het verleden al ten paar maal op Texel gewonnen jn éénmaal wist hij met partner «es Dros bijna de finale te berei ken Op een totaal van 1100 punten kwamen ze toen slechts twee pun ten tekort. Met Sander Moens lukte het Vermuë ditmaal wél Royaal zelfs. Eerst overleefden ze vrij een voudig de voorronde en in de zoge naamde selectieronde behaalden de Texelaars een gedeelde tweede plaats, wat toegang gaf tot de finale. 'Dat gaf ons moed. Het kén dus wel, dachten we', vertelt Vermue. De eindoverwinning bleef echter buiten schot. 'Het haperde op kleine din gen. ledereen weet hoe je moet tap pen. maar met camera's op je neus, een jury en een zaal vol collega's is het toch een zenuwentoestand. Het flesje inschenken ging bij Sander niet helemaal goed en bij het afschuimen van een tapbiertje maakte ik geen vloeiende maar een hakkelige beweging.' Maar wat telde, was de eer van de finaleplaats en de bijbehorende prij zen. De trofeeën staan inmiddels in het café te pronken. Het jonge talent Adriaan van Rijsselberghe heeft in de B-poule van de mountainbike-competitie een zware rivaal gekregen. Zater dag werd hij tijdens de clubcross in De Dennen geklopt door senior Niels Jimmink, die de stijgende lijn te pakken lijkt te hebben. Van Riisselberghe ging de hele wed strijd aan de leiding, maar in de laat ste vijftig meter kwam Jimmink met een sterke eindsprint voorbij en won met een fietslengte verschil. Willem Kuiper werd derde en Piet Kingma vierde. In de A-poule heeft Jordy Vinke de ATB-fiets reeds verruild voor de ra cefiets en is in training voor het weg- seizoen. Loek van Vliet, die een goede wedstrijd reed, ging met de hoogste eer strijken. Na acht ronden nam hij de leiding over van Rien Brouwer en stond deze niet meer af Na Brouwer kwamen Jan Zijm (3e) en Theo Boom (4e) over de finish Bij de jeugd nam Marcus Bakker dirrect na de start de leiding en won onbedreigd. Op de tweede plaats eindigde Evert Monsma, voor Ruben van Vliet en Douwe Monsma. Omdat op sommige plaatsen sprake was van opdooi, werd voor de veiligheid van de deelnemers gekozen voor een kleine ronde met een enkele af daling Er kwamen totaal twintig ren ners aan de start. In Den Helder vonden zondag de rayonkampioenschappen turnen voor dames in het D-niveau plaats. De belangstelling voor dit evenement is de afgelopen jaren steeds minder geworden: de nieuwe turnbond KNGU mag zich dan ook achter de oren krabben waarom het aantal wedstrijd turnsters in alle categorieën ach teruit gaat. Landelijk is er in ieder geval een duidelijke trend dat door verzwaring van de norm steeds meer turnster uit de A-lijn afdalen naar het B-niveau en B- turnsters naar het C-niveau. Ook in rayon Schagen is deze ten dens merkbaar Daarnaast hebben veel verenigingen in Noord-Holland de stap naar het moderne turnen niet goed kunnen maken en hebben mede door gebrek aan goede leiding de strijd moeten staken. De turnsters van GVT kwamen zondag terecht in een karig bezet toernooi met veel kwalitatief goede turnsters van slechts enkele verenigingen. Mede door de vergrijzing van de Texelse turnsters (een nieuw jeugd- team zal eerst nog moeten worden geselecteerd) kwamen de eerste Texelaars pas bij de pupillen 2 in ac tie. Cintha Sijtsma had een slechte dag na een week griep en werd een Het nieuwe jaar is voor de zaalvoetbalsters van Klif niet erg succesvol begonnen. Begin ja nuari moest de ploeg al een paar nederlagen incasseren op het MO Projekt-toernooi. De wisselbeker, die twee maal achterelkaar werd gewonnen, verdween dus naar de overkant. Erger was dat verdedigster Marjan Nicolay flink geblesseerd raakte en voorlopig uit de running is Ook keep- ster Marjo van Heerwaarden had vorige week nog last van een bles sure en aanvoerster Wilma Tijsseling kon in de eerste wedstrijd na de 'winterstop' evenmin van de partij zijn. Zo moest het Klif-team dus nogal geïmproviseerd aan de tweede seizoenshelft beginnen. Janien de Bruijn stond op doel en in het veld kwamen Ascha en Bianca de gele deren versterken. De tegenpartij, Uniekaas uit Alkmaar, werd op het toernooi nog met 2-1 verslagen Dit keer zou de uitslag heel anders wor den. al zag het daar in het begin van de wedstrijd niet naar uit. Klif opende voorzichtig, zich goed bewust van de veranderde samen stelling van het team. De ploeg creëerde geen echte kansen, maar gaf de tegenpartij weinig ruimte om dat wél te doen. Pas na een kwar tier spelen opende Uniekaas de score Tot ieders verrassing kwam Klif echter al snel weer gelijk door een goal van Natascha van der Vis. De gelijke stand werd in no lime uit handen gegeven door keepster Janien de Bruijn Zij speelde de bal al opkomend iets te ver voor zich uit en bood de alerte Uniekaas-spits de gelegenheid om te scoren 2-1 We derom zag Klif kans om op gelijke hoogte te komen Een mooie com binatie met Bianca Drijver werd door Natascha van der Vis bekroond met een doelpunt. Daarna ging het mis. Janien de Bruijn probeerde een vrouw-meer- situatie te creëren door zelf mee op te komen met de bal aan de voet. Dit was in de eerste helft een paar keer gelukt, maar dit keer wist een speelster van Uniekaas haar pass te onderscheppen en te scoren. Onver standig genoeg probeerde De Bruijn dit direct daarna nog een keer, met hetzelfde resultaat. De ploeg uit Alkmaar kreeg vleugels door de voorsprong Er werd makke lijk gecombineerd en bijna iedere aanval liep uit op een doelrijpe kans Tien minuten voor tijd deden de Texelse dames nog iets terug. Ascha kwam in balbezit en knalde de bal hard in de hoek 8-3 Aangemoedigd vanaf de tribune ('Welja joh, doe het nóg maar een keer') deed Janien de Bruijn tenslotte een laatste poging om mee te voet ballen. Dat mislukte ook dit keer en de tegenpartij profiteerde: 9-3 Klif bezet momenteel de zevende plaats. Te laag. vindt de ploeg zelf, zodat het weer eens tijd wordt voor een overwinning. Het eerste dartteam van W'tjewel speelde deze week twee competi tiewedstrijden. Door deze allebei te winnen heroverde de ploeg de koppositie op Zwaan 1. De eerste wedstrijd tegen Zwaan 2 gooiden de darters in de singles zeer sterk In de dubbels behaalden ze een voorsprong van 5-1 Alleen in de Tac-Tic wisten de spelers van Zwaan 2 te overtuigen en wonnen, zodat de eindstand met 5-3 wat na laatste, terwijl Laura Albers zich knap naar de twaalfde plaats turnde en zich daarme kwalificeerde voor de halve finale die in Wognum zal worden gehouden. Bij de jeugdturnsters vulde Nienke Daalder haar schoenendoos met eremetaal verder aan. Een prima wedstrijd zonder grote fouten be zorgde haar de eerste plaats Rosa Albers greep net naast het ere metaal, maar kwam toch nog op een eervolle vierde plaats uit. Sprong was bij haar het zwakke toestel Monique de Jong turnde de sterren van de hemel Mede door de zeer sterke concurrentie was haar tweede plaats een geweldige pres tatie. Bij de senioren waren drie tunrsters uit Middenmeer de Texelse turnsters de baas. Karin Zwaneveld werd hier vierde en Esperanza Smidt vijfde draaglijker werd. De andere wed strijd van W'tjewel was tegen het sterke Bulldogs. Hierin maakte Rick Nichols na een lange afwezigheid vanwege een knieoperatie zijn rent ree. Dat Rick er lange tijd uit was geweest, was met te zien aan zijn werpstijl. Hij raakte de trippels en dubbels net zo gemakkelijk als voor heen Hiermee is weer eens bewe zen dat Engelse kinderen met een setje dartpijlen worden grootge bracht. Ondanks dit alles stonden de Kogers na de singles en dubbels op een riante voorsprong van 6-0. Maar ook nu wisten zij het laatste spel niet te winnen, waardoor de eindstand op 6-2 werd bepaald In 't Cafeetje in Oosterend behaal den de dames van Slock 1 bijna hun eerste overwinning van het seizoen. De spelers van Cafeetje Ver3t ston den na de singles met 3-0 achter en waren al bang dat ze voor de derde maal op rij met 8-0 zouden verlie zen Dit gebeurde echter niet, want in de dubbels gaven ze goed partij en wisten de stand tot 4-2 terug te brengen Door de Tac-Tic te winnen eindigde de stand op 4-4. Andere uitslagen Zwaan 1- Slock 2 6-2, Cafeetje 1 - W'tjewel 2 6-2, Zwaan 2 - Cafeetje 2 8-0 Programma: Slock 1 - Cafeetje 1, Cafeetje 2 - W'tjewel 2, Slock 2 - Cafeetje Ver3t, W'tjewel 1 - Zwaan 1 Zwaan 2 - Bulldogs. WGW C1 - Texel'94 C1 0-5 BKC B2 - ZDH/SVC B1 7-5 ZDH F1 - De Koog F1 0-4 Zaterdag 6 febr Meervogels B1 - Texel'94 B1 14.00 ZDH/SVC B1 - DTS B2 13.30 SVO B1 - Callantsoog B1 13.30 Texel'94 B2 - WGW 64 13.30 Texel'94 C1 - SVW'27 C1 13.30 SVO C1 - Succes C1 13.30 De Koog C1 - Con Zelo C1 13,30 BKC C2 - Texel'94 C2 14 00 Texel'94 D1 - Helder D1 10.30 SRC D2 - Texel'94 D2 11.00 Texel'94 D3 - Geelzwart'30 D211.30 G-feams Texel'94 1 - Eendracht'82 2 13.30 Zondag 7 febr. Texel'94 - Go Ahead'18 14.00 ZDH-MOC 14.00 SVO-HOSV 14 00 De Koog - Huiswaard 14 00 Texel'94 2 - SVW'27 5 12 00 Dirkshorn 3 - Texel'94 4 11.00 Texel'94 A1 - Succes A1 12.00 Woensdag 3 februari Texel'94 7 - Oosterend 3 18.45 Z.D.H. 1 - De Krim 3 19.35 Donderdag 4 februari Zaaldienst Texel'94 Nioz 1 - Oosterend 2 18.30 Texel'94 8 - Klif 4 19.20 Klif 3 - Texel'94 6 20.15 Texel'94 4 - Mantje 3 21 05 De Koog 2 - Rab 1 22.00 Vrijdag 5 februari Zaaldienst: Jelleboog Oosterend D1 - De Koog C1 16.45 Texel'94 C1 - De Krim C1 17.30 De Krim 2 - Texel'94 2 18.15 Klif 2 - Texel'94 1 19.05 De Koog 1 - Jelleboog 1 20.00 De Krim 1 - Klif 1 20.50 Texel'94 3 - Rab 2 21.45 Mantje 1 - Jelleboog 2 22.35 Maandag 8 februari De Krim D1 - De Koog D1 17.15 Oosterend E1 - Texel'94 E1 18.00 Arend Dijker en Piet Moree heb ben de zeventiende ronde van Klaverjasclub Den Burg gewon nen. Zij behaalden 'slechts' 7131 punten, een lage score voor de rondewinst. De verschillen waren sowieso niet groot. Er bleven slechts vier koppels beneden de 6000 punten, waar acht tot twaalf niet ongebruikelijk is. In de top van het algemeen klassement ver anderde bijna niets. Arend Dijker en Piet Moree zijn de laatste weken goed op dreef. Hun scores zijn niet hoog, maar wel re gelmatig. Met dit puntenaantal ver stevigden zij de vijfde positie in het algemeen klassement. In de derde periode staan zij nu op de tweede plaats Dini Winters en George Eelman ble ven slechts punten achter Zij be haalden 7127 punten. Zij stegen twee plaatsen en staan nu negen tiende Janny Kiewiet en Door Witte hebben de vaart er weer goed in. Na de goede prestatie van vorige week werden zij nu derde, met 6920 pun ten. Dat betekende opnieuw een plaatsje winst in het klassement. Zij staan nu 26ste. Wil Kamminga en Nel van der Veen legden met 6631 punten beslag op de vierde plaats. Ook zij winnen twee plaatsen en zien zichzelf terug op de zeventiende plaats in het klassement Lieuwe van der Veen en Hans West dorp behaalden met 6604 punten de vijfde plaats. Zij blijven met afstand eerste in zowel het algemeen klasse ment als in de derde periode Het gemiddelde in deze ronde was met 6292 punten aan de lage kant Er werden 56 marsen gespeeld. In d'Ouwe Ulo wordt vrijdag de voor laatste ronde van het Texels Kam pioenschap gespeeld. Nico Waerts van Texel Techniek is geslaagd voor het IMAG-DLO certi ficaat keurmeester trekker keurings station Waerts runt het eerste keuringsstation van Texaco met dit certificaat. Alle catamarans die op 5 juni deelnemen aan de 22ste Ronde om Texel zullen met het welbe kende Texel-logo in de zeilen aan de start verschijnen. Het 'Supportersplan', een initiatief van de VVV en de Stichting Ronde om Texel, om de promotionele waarde voor het ei land te verhogen, is daarmee ge slaagd. Texelse bedrijven konden - en kun nen nog steeds - voor 1200,- deel nemen in het project. Ze verwerven daarmee het recht op een aantal (interessante) voordelen. Zo wor den ze tijdens de ronde als VIP ont vangen, krijgen ze parkeerkaarten. een speciale sponsortrui, entree- kaarten voor de tent. een video band met naamsvermelding op de aftiteling en korting op een adver tentie in de brochure die wordt op genomen in een speciale editie van het tijdschrift 'Texelgevoel'. De financiering van de tv-productie - een van de belangrijkste doelen - is inmiddels rond. 'Door het in eigen hand te nemen, krijgen we veel in vloed op de wijze waarop de Ronde en het eiland in het nieuws komen. Méér dan wanneer we afhankelijk zijn van RTL4 of een andere zend gemachtigde die op het laatste mo ment besluit alleen een paar flitsen uit te zenden', licht rondevoorzitter Ina Schrama toe Met SBS 6 is inmiddels overeenge komen dat die de 'eigen' productie op 'prime time' zal uitzenden. Met enkele buitenlandse maatschap pijen is de stichting nog in onder handeling. VW De samenwerking tussen de stich ting en de VVV is ondertussen ver lengd Het nieuwe contract, dat voor drie jaar is afgesloten, behelst niet alleen sponsoring in geld De belangrijkste inbreng van de VW zal bestaan uit de inzet van de af deling Promotie en Marketing, die een deel van de PR overneemt. De VVV is daarnaast in belangrijke mate betrokken bij het maken van de tv-productie en helpt bij het zo genaamde 'Hospitalityprogramma'. waaraan behalve de 'Supporters' ook de overige sponsors en geno digden kunnen deelnemen. Naast het contract draagt de WV flink bij in het Supportersprogramma. Hoger, moeilijker en spannender. Dat zijn volgens de organisatie de sleutelwoorden voor de nieuwe reeks 'Jungle Days' in zwem paradijs Calluna. De jeugd kan zich op vier woensdagmiddagen uitleven, te beginnen met morgen. Calluna verandert op deze midda gen in een avontuurlijk oerwoud, waar de kinderen zich Tarzan en Jane kunnen wanen Of kleine apen natuurlijk. De eerste en laatste mid dag is dat helemaal het geval. Dan kunnen ze namelijk liefst twaalf me ter abseilen van de glijbaantrap. Buro Zandbank zorgt voor de des kundige begeleiding. Op de andere twee Jungle Days staat er een kussengevecht-installatie opge steld De wiebelende hangbrug, slingerliaan en 'ooiemerflip' zijn alle vier woensdagen van de partij Ook is er voor iedereen limonade. De Jungle Days zijn op de woensda gen 3 en 17 februari en 3 en 17 maart van 14.00 tot 17,00 uur De entree is telkens ƒ5.-. (Advertentie) Wegéns diverse valpartijen heeft Nel Bruining uit Den Hoorn de al ternatieve elfstedentocht op de Weissensee niet uitgereden. De Texelse veterane, die al vaak van de partij was in Oostenrijk, startte goed maar had daarna weinig ge luk. De elfde editie werd vrijdag verreden in sterk wisselende omstandighe den. 's Morgens vroeg bij de start sneeuwde het lichtjes, later scheen de zon, maar halverwege de och tend stak een sneeuwstorm op Nel Bruinmg was toen al betrokken geraakt bij een merkwaardige val partij. De eerste twee ronden ging ze nog uitstekend mee in een grote groep van 60 a 80 rijders In de derde ronde, na ongeveer 68 km, kwam de man die voor haar reed ten val. Met zijn schaats bleef hij in het pak van de Texelse steken, waar door zij eveneens tegen het ijs smakte. Hierbij schoot haar schaats, die met een langlaufbinding aan haar schoen zat, los. Achterop ko mende rijders tikten het ijzer steeds verder weg De fax van echtgenoot Lammert wordt vanaf dit punt volle dig onleesbaar. Zeker is in elk geval dat Nel de strijd uiteindelijk 'bont en blauw' heeft gestaakt U wilt al een tijdje een mobiele telefoon, maar u twijfelt. Te duur. Kom dan naar Primafoon voor de Nokia 5110. Dat is een klein en gebruiksvriendelijk mobiel toestel met kleurrijke, verwisselbare frootjes En in combinatie met een Hi GSM-abonnement is de Nokia 5110 er tfdelqk al vanaf f 78,-. Bovendien betaalt u voor zo'n abonnement nu een jaar lang geen f 34,95, maar slechts f 25,- per maand Voor dubbel mobiel voordeel komt u dus snel even naar Primafoon of belt u 0800-0402 Besteden via Internet kan ook: wwwprimafoon.nl kpn telecom 50,- korting op Nokia 5110 circa 120,- korting op Hi GSM

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 7