eiligheid wielerbaan I blijft struikelblok Irritatie over onduidelijkheden TEXELSE J couRANT Groen tros heeft geld stolen trekker indelijk terug Koks gezakt voor examen Zonnebloem huldigt harde werker Cursus tennis voor ouderen Zwart Stuurhut t 'Jexelaartjes VRIJDAG 19 MAART 1999 prdt vervolgd, a continuing story.' Met een optimistische i sloot wethouder Nel Eelman woensdag een nieuw debat r sportpark Den Burg Zuid af. 'An ever continuing, bromde rjri Binsbergen, voorzitter van de atletiekvereniging, aan- Ikelijk minder monter vanaf de publieke tribune. Duidelijk >rd in ieder geval dat het laatste woord over de inrichting het complex nog (lang) niet is gesproken. discussie die in de raads- nissie welzijn ontbrandde, de maar liefst anderhalf uur, *rkelijk, want de aanleiding gevormd door drie ingekomen en, normaal een onderdeel van rgadering waar snel overheen I gestapt De brieven werden op verzoek echter mondeling toe- it door de afzenders, waarna de ssieleden ook nog een duit in ak|e deden, met voorspelbaar Ifl- 1 Hoven, voorzitter van de Iraad, vertegenwoordigde in zijn hting de onzekere gevoelens je toekomstige gebruikers. 'Er ilonduidelijkheid. Deverenigin- :ijn bereid mee te helpen, maar eten niet wat ze kunnen en wat ogen.' Vragen rootste vragen leven nog bij de rvereniging (WVT) en de ekvereniging (AVT). WVT wil iwerker Werner Dros heeft het 'dat hij heeft betaald voor de ter die achteraf gestolen bleek zijn, terug ontvangen. Dat ge le pas nadat de Oosterender imelijk heeft kunnen maken tij te goeder trouw heeft ge leld. )ros kocht de trekker vorig jaar van phandelaar uit Overijssel, met wie ij en zijn vader al jaren zaken de- e landbouwer aan wie Dros de ik zware Fendt (bouwjaar '98) doorverkopen, had in vakblad Ioerderij' gelezen dat de trekker [verjTtist. Daarop nam de depr- ler de trekker in beslag. Hoe- ros de politie direct van zijn luid kon overtuigen, moest hij ip zijn geld wachten. Daarop een advocaat in de arm. met schetste resultaat. Het is de meier die Dros moet schade- itellen. Deze handelaar zal de Ie op zijn beurt moeten verha- degene van wie hij de trekker gekocht. Uiteindelijk hoopt :o op het spoor van de dief te graag een tunnel onder de wielerbaan, als verbinding tussen de openbare weg en het complex. De veiligheid voor de wielrenners en andere gebruikers zou daarmee be langrijk worden vergroot. AVT hoopt op een flinke bijdrage voor de aan leg van een kunststof atletiekbaan Het gemeentebestuur besloot al eer der beide verzoeken van de hand te wijzen. Voor de dure tunnel zijn goedkopere alternatieven te beden ken en een atletiekbaan heeft so wieso weinig prioriteit, aldus het col lege. Hoven wees zijn toehoorders erop dat beide verenigingen op zoek zijn gegaan naar goedkopere oplossin gen. Zo meent WVT dat de aanleg van een tunnel aanmerkelijk goedko per kan worden uitgevoerd dan door de gemeente beraamd. En AVT ziet goede kansen om een deel van de kosten voor een kunststof baan zelf op te brengen. De voorzitter van de Sportraad riep de commissie op dui delijkheid te verschaffen en een be slissing te nemen over de volgorde waarin de werkzaamheden moeten worden uitgevoerd. Onduidelijkheid Hoven kreeg bijval van de commissieleden, van wie Pieter de Groot (D66) moest toegeven zelf ook het overzicht kwijt te zijn. Hij constateerde dat de raadsfracties nog niet hebben laten weten welke voorzieningen het sportpark nu wel Alle acht leerlingkoks die examen hebben gedaan voor het diploma van de Stichting Vakopleiding Horeca zijn gezakt. Het is voor het eerst dat de deelnemers aan de Texelse horecacursus officieel examen de den, om zo de cursus een officiële status te geven. De opleiding werd afgesloten met een diner voor geno digden, waaronder oud-burgemees- ter Gutker. Er bestaat een vermoeden dat de leerlingen, die zijn opgeleid in restaurant Orangerie 't Vogelhuis in De Koog. de verkeerde stof hebben geleerd. De initiatiefnemers (het Ar beidsbureau, de gemeente en Horeca Texel) zijn met gelukkig met de uitslag en gaan actie ondernemen. en niet moet krijgen en welk bedrag ze daar voor over hebben. Wethouder Nel Eelman ontkende dat sprake is van volledige onduidelijkheid. 'We zijn steeds in overleg met de verenigingen, maar er is nu eenmaal een financieel knel punt.' Ze prees de bereidheid van AVT om mee te denken, maar 'bespeurde een verkeerd uitgangspunt' Volgens haar gaat AVT er ten onrechte van uit dat de vereniging slechts dertig procent en de gemeente zeventig procent van de aanlegkosten van de baan voor haar rekening zou moeten nemen. Een gemeentelijke bijdrage bedraagt maximaal eenderde deel, aldus de wethouder. Dat zou bete kenen dat AVT ƒ440.000,- kwijt is en geen 200 000,-, zoals de vereni ging zelf veronderstelde Genoemde dertig procent betreft volgens de wethouder een heel an dere berekening, namelijk voor de aanleg van een baan waarvan de gemeente eigenaar is in plaats van de vereniging. In dat geval zou AVT ieder jaar dertig procent van de to tale (jaarlijkse) lasten aan huur moe ten betalen. Grasbaan Alles overziend stelde Eelman vast dat een kunststof baan veel geld kost en dat het niet reëel is te ver onderstellen dat deze binnen één of zelfs twee jaar kan worden gefinan cierd. Dat de huidige voorzieningen ontoereikend zijn, had ze echter zelf geconstateerd tijdens een rondje met het bestuur van AVT over het terrein. 'Mijn schoenen zijn nu nóg smerig.' De wethouder stelde daarom voor eerst een grasbaan aan te leg gen op het C-veld van de voormalige Texelse Boys. Op diezelfde lokatie zou later dan wellicht een kunststof baan kunnen worden aangelegd. Voordeel van zo'n oplossing zou zijn dat de bestemming van het betref- In bijzijn van de Texelse vrijwilligers is Ans Gieles uit Den Burg zaterdag door provincievoorzitter Wim Otten gehuldigd voor haar bijzondere ver diensten voor De Zonnebloem. Gieles, die de Texelse afdeling op richtte en vervolgens dertien jaar lang voorzitter was. kreeg een zilve ren erepenning, een ereblijk dat nor maal alleen is voorbehouden aan vrijwilligers die 25 jaar of langer ac tief zijn geweest in de vereniging 'Het opzetten van een afdeling is geen eenvoudig werk. Dat vraagt veel tijd, energie en doorzettingsver mogen', motiveerde Otten de reden om af te wijken van de gebruiken. 'Jaren op Texel zijn tropenjaren', droeg ook districtshoofd Thom Bruijnincx een steentje bij Gieles zelf had het er moeilijk mee. Terwijl ze hard riep de onderschei ding niet nodig te vinden, werd haar stoerheid ondergraven door de tra nen die in haar ogen opwelden 'Ik vond het gewoon nodig, iets doen voor mensen die nooit meer hun deur uitkomen', zei ze als vanzelfspre kend. Het zoeken en motiveren van vrijwil ligers en het organiseren van feest middagen, uitstapjes en reisjes met soms wel driehonderd Texelse be jaarden en gehandicapten slokte vooral in de beginjaren veel van haar vrije tijd op. 'Ik had toen een 12-urige baan. De rest van de tijd was voor De Zonnebloem', aldus Gieles Haar voldoening putte ze uit de blijheid die de deelnemers uitstralen. 'Als je die gezichten ziet of als je lang erna nog iemand spreekt die zegt Wat was het mooi, hé?, dan weet je waar je het voor doet. Nu vindt Gieles het tijd dat een an der de fakkel overneemt. 'Het moet geen sleur worden. Je doet iets of je doet het niet. Iets half doen, dat kan ik niet.' Wie de opvolger van Gieles wordt, was zaterdag nog niet bekend. (Foto Joop Rommets) fende terrein alvast wordt vastge legd, zodat de toekomstige gebrui kers van het sportpark elkaar niet hoeven te 'bijten'. De commissie ging akkoord met de tussenoplossing, maar drong er op aan de financieringsvoorstellen van AVT goed te bestuderen, vooral omdat de landelijke atletiekunie in middels ook suggesties heeft ge daan. Bestuurslid Erik van Zoonen meldde vanaf de publieke tribune vier scenario's te hebben ontvangen, maar aangezien hij die nog maar een uurtje in bezit had, had nog niet de tijd gehad ze nader te bestuderen Uitstraling Martin Trap (VVD) en Pieter de Groot meldden alvast dat het mis schien een goed idee zou zijn de atletiekvereniging wat meer facilitei ten te verlenen dan strikt genomen noodzakelijk is voor een (kleine) Texelse club. Beiden baseerden zich bij hun overweging op de brief van AVT Daarin wordt gesteld dat Texel zich volgens deskundigen van de atletiekunie in een unieke positie bevindt en dat een mooie accommo datie aantrekkelijk zou zijn voor ver enigingen uit de rest van het land en zelfs uit Duitsland. Volgens Trap zou zelfs sprake kunnen zijn van 'uitstra ling voor het hele eiland'. Trap en De Groot benadrukten dat dan wel eerst duidelijk moet zijn aangetoond dat die behoefte er is. Gerard Weijers (Texels Belang) en Jaap Vlaming (GroenLinks) waar schuwden voor precedentwerking. Volgens hen zouden toezeggingen aan AVT er toe kunnen leiden dat ook andere Texelse verenigingen een 'accommodatie met aan zuigende werking' willen 'Bovendien, hoe noodzakelijk is noodzakelijk', vroeg Vlaming zich sceptisch af. Hij riep in herinnering dat de gemeente veel geld had ge stoken in behoud van een schouwburgzaal in De Lindeboom en dat die nu maar mondjesmaat wordt gebruikt. Wielerbaan Daarna barstte een warrige discus sie los over de noodzakelijke veilig heidsmaatregelen rond de wielerbaan. Veel onduidelijkheid be stond over wat nu wel en niet nodig is. Het voorstel van WVT en de Sportraad om een tunnel aan te leg gen, moest het wederom doen zon der de steun van het college. Vol gens WVT zou een tunnel 'slechts' ƒ60.000,- hoeven kosten in plaats ƒ150.000,-. B en w menen echter dat de kosten van het aanpassen van de baan en de entree daarin niet zijn berekend, 'zodat het totaal weer in de buurt van de door ons beraamde ƒ150.000,- komt'. Slagbomen even tueel in combinatie met toezicht dom vrijwilligers zijn volgens het college goede en veel minder dure alterna tieven. Vlaming zei zich in het antwoord van de wethouder te kunnen vinden Hij was de enige. 'Ik wou dat ik wist of ik me er in kan vinden Ik snap het verhaal gewoon niet', merkte De Groot op. Weijers en Trap merkten op dat de veiligheid voorop staat en dat die best wat extra's mag kosten. Eelman benadrukte dat ook wat het college betreft 'totale veiligheid' wordt nagestreefd, maar dat deze wel moet kunnen worden gefinan cierd. Stemverheffing Toen Benno Bakker, voorzitter van de wielervereniging, tenslotte aan het woord kwam, ontplofte hij bijna. 'Er wordt wel erg gemakkelijk gere deneerd over veiligheid en vrijwilli gers. Alsof je zo even een blik open trekt. De baan is 1,1 kilometer lang. Je kunt niet overal zijn', sprak hij met forse stemverheffing. Volgens Bakker wordt de wielerbaan de laatste tijd al veel minder vaak gebruikt dan vroeger. Hij berekende dat er voorheen 50 tot 60 wedstrij den per seizoen werden verreden, tegen ongeveer 30 tegenwoordig. Omdat de vereniging wegens trainingsactiviteiten van Texel'94 de veiligheid van de renners niet kan garanderen, wordt voor de tijdritten regelmatig uitgeweken naar de open bare weg (De reden is verzekerings technisch. Op de baan is de vereni ging verantwoordelijk voor het welzijn van de gebruikers, op de weg is het risico voor de renners zelf.) Hij voorzag dat WVT straks nóg minder van de baan gebruik kan maken, zeker wanneer het aantal gebruikers van het sportpark toeneemt. Op aandringen van Bakker werd ten slotte besloten nog geen beslissing te nemen en een deskundige van de wielerume uit te nodigen voor ad vies In de maanden april, mei en juni houden de tennisverenigingen Heri Hodie en Deuce een kennismakingscurus tennis voor dames en heren van vijftig jaar en ouder. Deze cursus is georgani seerd in verband met het project 'senior-plus tennis' van de lande lijke tennisbond KNLTB. Deelname staat open voor iedereen van vijftig jaar en ouder die nog nooit, of heel lang geleden, heeft getennist en zijn vrije tijd op een ontspannen, gezellige en vooral gezonde manier wil doorbrengen. De cursus bestaat uit acht lessen, die overdag worden gegeven en zijn afgestemd op de fysieke mogelijkheden van de deel nemers. Cursusleiders zijn districts trainer S. Keyser en tenmsleraar Th. van Maanen. Deelnemers worden voorzien van rackets en ballen, maar moeten wel zelf zorgdragen voor sportkleding en tennisschoenen (bij- wateeW bootschoenen). Deel name kost 30,- (inclusief koffie na elke les) en bovendien kan men ge durende de kennismakingsperiode voor 20,- lid worden van een van beide organiserende verenigingen, zodat men vaker van de banen ge bruik kan maken. Voor meer infor matie en opgave: Theo van Maanen, tel. 316434. Redactioneel commentaar Buiten haar schuld om maakte bur gemeester Joke Geldorp-Pantekoek dinsdag een start die menigeen nog lang zal heugen. Het is niet te hopen dat de last die haar nieuwe functie met zich meebrengt, hetzelfde weegt als de indrukwekkende ketting die ze bij de wat hilarische installatie- plechtigheid kreeg omgehangen. Texel mag dan een mooi eiland zijn dat romantische gevoelens oproept, voor een bestuurder zit het Gouwe Boltje vol valkuilen, zeker voor ie mand die van buitenaf komt Tegen- stnjdigheid van belangen en een diepgewortelde eigenzinnigheid zor gen ervoor dat menig voorganger met gemengde gevoelens afscheid van het eiland nam. 'Lastig te bestu ren', luidt een kwalificatie. De oor zaak schuilt niet alleen in de ver deeldheid onder de eilanders, maar ook in de kwetsbare eilandpositie waardoor landelijke of provinciale regelgeving verstarrend kunnen wer ken en een uitzonderingspositie rechtvaardigen. Het is een uitdaging om als burge meester Texelaar te willen zijn tus sen de Texelaars, maar als bestuur der toch uit te stijgen boven de partijen- en groepsbelangen en open te staan voor wat zich boven- en onderin de maatschappij afspeelt. Want binnen lang niet alle eiland geledingen is alles koek en ei. Hoop vol is dat ze begrippen als 'toleran tie en respect' als eeuwige waarden kwalificeert Goed voorbeeld doet goed volgen, zeker op Texel, waar niet valt te ontkomen aan het maat schappelijke verschijnsel van toene mende individualisering. Goede verstaanders hebben begre pen dat de keuze op mevrouw Gel dorp met de voorkeur is geweest van alle politieke partijen die in de vertrouwenscommissie zitting had den. De fractievoorzitters van het CDA en Texels Belang waren meer gecharmeerd van een mannelijke kandidaat, tenwijl D66. PvdA en GroenLinks het juist met mevrouw Geldorp zagen zitten. Het is met name te danken aan de steun van haar liberale partijgenoten dat Texel met de ambitieuze Meppelse in zee is gegaan. Uit wat we mogen geloven heeft de gemeente een slagvaardige bestuur der binnengehaald, die echt voor het eiland heeft gekozen Te hopen is dat ze in de 'stuurhut van Texel' de koers zal varen die van een goede kapitein mag worden verwacht Een koers die niet zal wijken voor 'de waan van de dag', maar één met weloverwogen visie en waarin ruimte is voor traditionele, 'groen-zwarte', waarden en normen. Zodat Texel, ook in de volgende eeuw, zichzelf blijft. I de leeftijd van 91 jaar is overleden onze Ier, zwager, oom en oudoom Johannes Dob 64-12-1907 t 17-3-1999 Uit aller naam: K. Dob pel, 17 maart 1999 Brkenburgh 38, Den Burg. is overgebracht naar „Uitvaartcentrum pel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 20 art 1999 om 14.00 uur op de Algemene be- lafplaats te Den Burg, vanuit het uitvaart- Trum. de begrafenis is er gelegenheid tot condole- in het uitvaartcentrum. respondentie-adres: >ob, Boogerd 16, 1791 GX Den Burg. Imaart 1999 Isa Roeper Tot ziens mijn lieve Isa Je naam is net zo mooi als jij Zo zul je voor ons blijven leven Een eindje vóór ons in de rij 7es maanden eindigde voor ons een droom. |is inmiddels begraven. Dirk Roeper en Mariët Bouw Indammerdijk 9, 1793 EN De Waal. Doof nu 't licht en sluit je ogen, en vergeet de strijd. Jouw leven hier is omgevlogen, maar je liefde blijft. En waar jij gaat zijn zon en maan gelijk. De kleinste bloem is daar als de hoogste eik En alle koningen en kinderen zijn daar gelijk. Jan Vergeten doen wij je met. Wij wensen Anna en familie veel sterkte toe. Peter en Annie Hin 1949 18 maart 1999 Hoi, hoi, hoi Wij vieren feest met Opa en Omoe Vlaming Als u ze net zo lief vindt als wij, mag u ook komen. Zaterdag 20 maart tussen 15.30 en 17.00 uur bij tante Nelia en Ome Roel in „Loodsmansduin". vworje ■*0*4 J 9c c Kim -Joyce Nu de kuur voorbij is, en we vol goede moed ver der gaan, wil ik graag ie dereen bedanken die deze maanden zo intens meegeleefd heeft d m.v. bezoekjes, bloemen, fruit, kaarten, etc. Het is hartverwarmend te we ten dat zovelen meele ven. Héél hartelijk dank, ook namens Theo Hanna Witie-Bakker „St. Marcus" 't Noorden Hierbij wil ik, mede na mens mijn man. U allen heel hartelijk bedanken voor de enorme belang stelling en het gewel dige meeleven wat we mochten ontvangen bij mijn verblijf in het zie kenhuis en vooral na mijn thuiskomst. Dank U wel. Janna Vlaming-de Ruyter Groot is het wonder jij bent zo klein wat zijn wij gelukkig Jouw papa en mama te zijn. Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Jeffrey Geboren op 17 maart 1999 om 05 20 uur en weegt 4070 gram. Marcel Bakker Yvonne Bremer en Rianne Commandeurssingel 5 1792 AT Oudeschild 0222 - 322087 Wilt u Jeffrey zien, hel lielst bin nen een dag ot veertien. Wij rusten van 12.00 lol 15 00 en na 22 00 uur Jouw bedje werd met zorg gespreid Jouw komst uitvoerig voorbereid Met verlangen werd op |OU gewacht Nu je er bent heb je ons vreugde gebracht Met grote blijdschap ge ven wi| u kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje 'Brcyje Charlotte Bregie is geboren op 16 maart 1999 om 15.02 uur en weegt 4030 gram Niels en Manon Jimmink-van Gent Anne-fleur Weverstraat 43 1791 AB Den Burg Tel. 0222 -322262 „Een blij bericht van een nieuw gezicht". Geboren op 17 maart 1999 Fee Minje Jasmine Dochter van: Tanja van Arkel en Boban Djordjevic Zwinweg 10, 1794 HJ Oosterend. Tel. 316114 Wij rusten van 12.30 tot 15.30 uur. Hartelijk dank aan allen die mijn 80e verjaardag tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Jo Schuurman-Maas INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,40 lot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,80 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXELAARTJE op aanvraag. Legerkisten. De Twee Paardjes Texas-Bull-jeans, 5 mo dellen, 5 lengtematen, in stone, bleach, darkstone ƒ39,95 Rabbit Habit. Haal ze nu voor het te laat Is: Honderden Top CD's slechts ƒ19,99. Nauta CD. Iedere zat. van 14 00 tot 16.00 uur: kijkdag op de struisvogel boerderij. Volw ƒ5,- en kinderen ƒ2,50. Telefoon 310205 Visman's warenhuis heeft alles (bijna). Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. De Vang 12, Oudeschild, tel. (0222) 363000 Haardhout, gemengd: eik, iep, beuk, es, etc. Handels onderneming. Eelke Kloos terman, tel. 0517-579592 Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Ga- rage Kievit, Jonkerstraat. Enorm veel nieuwe dag films! Nauta CD Nog iets nodig? De Krim! Zaterdag 20 maart hou den wij een openbare verkoop van allerlei in boedel en inventaris. Kom langs in restaurant 't Rob- bengat vanaf 10 00 uur. Prachtige serie nieuwe jazz-CD's. Bij Nauta CD! Herenstretch-jeans, stone, lengtemaat 32, 34 en 36 59,95. Rabbit Habit. Voorsportprijzen, bekers, medailles en erelinten, Vermeulen Bikes tel 319213. Ondanks herinrichting zijn we normaal geopend Onze excuses voor de overlast. Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan. Gratis af te halen: partij dakpannen Tel. 317591. Veelzijdigheidszadel voor paard, nieuw, 450,-. Tel. 319679 06-21244231. De toekomst in met een blik op het verleden. Bij Hans van der Klift vind je artikelen van deze eeuw die v.n.l. met eten en drin ken te maken hebben, zo als glaswerk en servies goed Voor mannen met lef. Mannen zweethut: 28 mrt. Opg./info.: Inipi 317739 T.k.a: Mig lasapparaat, Elektro Beckum, 1,5 jr. ga rantie, 1000,-. Tel. 310173. Echtpaar zoekt voor z.s.m. woonruimte voor 1 jr. Min. 2 slp.kmrs. Tel. 310386. Te koop: 2 senioren bedden, 90x200. Tel. 311642. Te koop: biertap met 2 pompen koeler, incl uitneemb. bar, vraagpr. ƒ1750,-, in prima staat; Animo r.v.s koffiezetapp. type Favonet Combi met 2x20 Itr. ketels, ook in prima staat, vraagpr. ƒ1850,-. Tel. 0227-593235. Te koop: grote trap- skelters, merk Berg, incl. 2 jr. garantie. Tel 0223- 624188. Te koop: Peugeot 405 GR. bj. 1988, APK t/m 25- 9-'99, vr. prijs ƒ3500,-. Tel 316311 Damesstretch-jeans, stone, black, lengtematen 28. 30 en 32.. ƒ59,95. Rabbit Habit. Te koop gevraagd: Honda XL/XR 500/600. Telefoon 318602 Kinder glijbaan schom mel. Parel v. Texel, tel. 319485. Kom eens langs voor een proefrit op onze demo- elektrische fiets. Ver meulen Bikes, tel 319213. Scooter te koop, type Peugeot Zenith, 3 jr. oud, ƒ2100,-. Tel 319679/06- 21244231. Je hoeft met opnieuw het wiel uit te vinden. De spul len van Hans van der Klift hebben hun nut reeds lang bewezen. Te koop: veewagentje Ixbxh 1.75/1 00/1.15 m ƒ750,-; Ford Ghia 2 Itr. 6 cyl voor cross ƒ100,-; Spartamet tandem ƒ1500,-, racefiets ƒ75,-; vneskist 440 Itr. 250,-, 2-trapskelters z g.a.n 1-zits ƒ300,-, 2-zits ƒ400,-. Pomona, tel 317858. R.V.S. Palux vaatwasser. 380v. Bravilor koffieapp. 380v Parel v. Texel, tel. 319485 T.k.a. camera Nikon, ƒ50,- z.g.a.n incl. zoom 35/70. Tel. 319571. Te koop MG-B, Cabrio, 1976. Tel 313211 Te koop t.e.a.b.; Nissan Prairie, '85. 1.8 I., evt. voor de cross Tel 317817. Witte kunststof terras schermen stoelen ta fels, Parel v. Texel, tel. 319485. Planten groot en klein voor binnen en buiten. Bakjes of mandjes opgemaakt naar eigen keus? Natuur lijk Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan. Grote keus in stretch broeken div. pnnts, of met zakje, of uitlopende pijp, enz. 59,95 en 69,95. Rabbit Habit. 10 Tafels 40 stoelen, Parel v. Texel, 319485. Enorm veel nieuwe dag- films! Nauta CD Legerkisten. Paardjes. De Twee Texas-Bull-jeans, 5 mo dellen, 5 lengtematen, in stone, bleach, darkstone 39,95. Rabbit Habit. Haal ze nu voor het te laat is: Honderden Top CD's slechts ƒ19,99. Nauta CD. Nog iets nodig? De Krim! Zaterdag 20 maart hou den wij een openbare verkoop van allerlei in boedel en inventaris. Kom langs in restaurant 't Rob- bengat vanaf 10.00 uur Prachtige serie nieuwe jazz-CD's. Bij Nauta CD! Kapsalon Salique geopend van di. t/m za. op afspraak. Tel. 0222-316711 Te koop: 3 antieke 1-cil. Listermotoren, kinderfiets skelter v a 4.jr. Telefoon 317545. Gezocht met spoed: woon ruimte voor moeder en dochter in het buiten gebied. Tel. 0222-310285 na 26/3 0597-541648. T.k.: Kettler schommel a ƒ100,- fietsje (3-6 jr.) a ƒ100,- fietsstoeltje a 25,-z.g a n. Tel. 323019 Te koop Renault Esta fette, klassieke bus, te restaureren, koopje Tel 312407 De Agrarische Bedrijfs- verzorging zoekt oproep krachten voor melken, veeverzorging, aardappel- selectie en diverse werk zaamheden in de bouw Vraag inl. bij Fokke-Jan de Visser, tel. 319621 Grenen 2-zits bankjes eetkamerstoelen Parel v. Texel, 319485 Kamperfoelie Belgica voor ƒ4,95, rozen op pot ƒ6,95 Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 3