Paul van Exel neemt afscheid met nederlaag 1-1-2 Zonde... TEXELSE J? couRANT jeslaagd OSG-docenten 'overleven' examenstunt Diploma- zwemmen EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF pamilieberichten r[exelaartjes LET OP!! CD-R 10 stuks 49,95 LhB Kantoarvaktiandel -I DONDERDAG 29 APRIL 1999 Het team was gekomen om de derde periodetitel binnen te halen en zich van een plaatsje in de nacompetitie te verzekeren. Een spannende wedstrijd was het gevolg Texel'94 toonde zich over het algemeen de betere ploeg, maar trof het niet dat.de keeper van Wie- ringerwaard, Dén Haan, als zo vaak tegen Texel'94 in een bloedvorm stak en menig doelpunt wist te voor komen. Tegen de verhouding in wist Wieringerwaard vlak voor rust op een 0-1 voorsprong te komen, toen de verdediging van de thuisploeg met een snelle aanval uit elkaar werd gespeeld. In de tweede helft speelde Texel'94 zo mogelijk nog fanatieker. Lange tijd zag het ernaar uit dat de keeper van Wieringerwaard onpasseerbaar was, maar halverwege nam spits Erwin Koning de bal uit een door- gekopte corner ineens op de schoen en had zelfs Den Haan het nakijken. Deze gelijke stand gaf de verhoudin gen goed weer en het leek erop als of beide ploegen daar ook genoegen mee namen, tot Wieringerwaard en kele seconden voor het einde de winst alsnog binnenhaalde, op een manier die sterk deed denken aan de doeltreffende aanval uit de eerste helft. Een domper, maar de festiviteiten na afloop waren er niet minder sfeervol om. Hoogtepunt was de huldiging van Paul van Exel, de man die vol gens voorzitter Rob Dapper 'nooit in het middelpunt wilde staan maar zichzelf in het middelpunt voet balde'. Theun de Winter las het ge dicht voor dat hij ooit over Van Exel schreef en overhandigde hem een gouden schoen als trofee. Van de vereniging kreeg de scheidende spe ler een schilderij waarop hij zelf met één van zijn kenmerkende bewegin gen te zien is. Het doek werd ge maakt door Henk Noorlander. Nicolle Kager (18) uit Den Burg is aan de kappersopleiding van het Regionaal Opleidingscentrum in Heerhugowaard geslaagd voor het examen permanenten. Zij werkt bij kapsalon Joke DAAR RED JE LEVENS MEE n Brand (links) troost rijn afscheid nemende maatje Paul van Exel. maar lijkt zelf [stens even aangedaan. (too Una term) We leven in een weggooi- maatschappij Wal Ie denken van dit nog in goede staat ver kerende strandhuisje met inboe del dat morgen op de meierblis van Den Hoorn in vlammen zal opgaan? Het was eigendom van een thans in België wonende ex- Hoornder Het stond op een ver rijdbaar onderstel in de tuin van zijn huis aan het Klif en hij wilde er vanaf. 'Via-via' kwam het bouwsel in handen van een dorpsgenoot, maar op zijn beurt wilde die het ook kwijt toen bleek dat het plaatsen van het huisje op het erf bij zijn woning proble men opriep. Kennelijk is het niet gelukt een nieuwe gegadigde te vinden, zodat het bij de btis be landde De jeugd heeft met huisje en interieur inmiddels korte metten gemaakt. De brok stukken liggen nu op de brand stapel. De rubberoid dak bedekking is door de gemeente naar elders afgevoerd omdat die niet op de meierblis thuishoort. Foto Harry da Graaf) leven na Paul van Exel? Die ig drong zich op bij het af leid van de routinier, die acht- jaar lang in het eerste elftal Texel('94) voetbalde. Bij een ndvan 1-1 in zijn laatste thuis- Istrijd verliet hij onder een erend applaus en met tranen de ogen het veld. Vervolgens Itegenstander Wieringerwaard |i het restant van één minuut ioeg om te scoren en daarmee lerde periodetitel te veroveren. [was in meerdere opzichten een Itionele middag, aangezien het (rschijnlijk de laatste wedstrijd van Texel'94 op het 'oude' complex was en bovendien afscheid werd genomen van Gerco van Putten, die al enige tijd werk en thuis aan de overkant heeft en dat niet langer kon combineren met voetballen op Texel. Voor het laatst actief waren ook Alie Veltkamp en Bertus Heerschap, die jarenlang toegangsbewijzen en programmaboekjes aan de man brachten. Ook omdat de resultaten en het spel peil het afgelopen half jaar met bijs ter goed waren, was Texel'94 vast besloten er een mooie wedstrijd van te maken Wieringerwaard had ech ter weinig op met de feestelijkheden. v. Docenten van OSG De Hogeberg waren vrijdag het mikpunt van de tra ditionele examenstunt van de hoog- ste klassen. In alle vroegte hadden de leerlingen op de Groeneplaats een survival-oefening voor ze in petto waarvoor echte commando's ontzag zouden hebben. Op foto pro beren twee leerkrachten zich staande te houden tussen de tou wen (Foto Henk ZorHCorgon) Zwem- en Poloclub TX'71 heeft het winterseizoen in Calluna zaterdag afgesloten met diploma-zwemmen. Eenenveertig jeugdleden behaalden een diploma of een sticker. Op zaterdag 8 mei starten de zwem- trainingen in Molenkoog De waterpoloërs beginnen een paar da gen eerder, op maandag 3 mei. Voor met-leden is er iedere woensdag tus sen 19.45 en 20.15 uur 'trim- zwemmen'. Deelnemers kunnen onder deskundige leiding hun zwem- techniek en conditie verbeteren. De geslaagden waren. Basiszwemdiploma/diploma C: Mant Rijk. Wemer Kuip, Yvonne Huisman. Simon Kra mer en Patrick HoOenberg. Zwem- vaardigheid 1: Marco Brozius. Nina Vlaming. Bart Loos en Hick van oer Vis Balvaardigheid 1: Bram Ruarus, Yasmijn Moonen, Kim van Egmond. Laura Vinke. Daan Dekker en Renske van Raaphorst. Reddend zwemmen 1: Leome Kiewiet Springen van de plank 1: Arjen Pool, Peter Zijm, Anane Standaart, Hendrik Tromp. Jonas Leenhouts. Mannka Oskam, Simon van der Zee en Marilyn Brou wer Balvaardigheid 2: LindaTrap Reddend zwemmen 2: Daniël van der Zee Springen van de plank 2: Bart Schreurs, Thomas Huberts en Laura Albers. Balvaardigheid 3: Anne van Egmond. Patricia Hoogewonmg, Niek van Egmond. Ruben Verkaart en Simon Mangelrod Kunstzwemmen 3: Monique de Jong en Simone de Wit. Nostalgische zwem slagen 3: Manan Trap, Nora Terpstra. Simone Toorenburg en Robert Zijm Springen van de plank 3: Menno Kiewiet. Na een leven vol godsvrucht, zorg en liefde is zacht en kalm van ons heen gegaan onze lieve moeder en groot moeder Catharina Anna Nauta-Graaf sinds 1983 weduwe van J.G. Nauta ■5-1-1910 n avondwake wordt gehouden op donderdag 1 april om 19.30 uur in de R K.-kerk, ihannes de Doper, te Den Burg, waarna te ws condoléance. t 26-4-1999 Oosterend J. Nauta C. Nauta-Didden Amsterdam Utrecht Den Helder Den Burg Amsterdam Bergen intweg 98, 91 LB Den Burg. W. Nauta O. Raue- Nauta C. Raue L. Tompot-Nauta R. Tompot J. Nauta E. Nauta-Schuppers A. Nauta W. Nauta en kleinkinderen Heilige Mis van Requiem wordt opgedragen zaterdag 1 mei om 10.30 uur. Aansluitend 1 de begrafenis plaatsvinden op de R.K.-be- aafplaats. Moeder ligt thuis sl droefheid geven wij kennis van het erlijden van onze inng geliefde zus Rina Nauta-Graaf X" haar Godsvertrouwen, liefde, zorgzaam- "d. verdraagzaamheid en bescheidenheid is zij een voorbeeld voor velen, gedenken haar met trots. Annie Door Karei een slopende ziekte is overleden onze 'ager en oom Rien den Boer wensen Dudy en de kinderen veel sterkte Fam. B. Lap Fam. J.H. Lap Fam. S.A. Lap Op de leeftijd van 86 jaar is rustig overleden onze dierbare zwager en oom M.H.Filius echtgenoot van T. Stark S. Stark-Haan E. Koorn-Stark H. Slik-Stark Ph. Stark C. Stark-Sanderde H. W. Stark C. Stark-Knol Jb. Stark H. Stark-Roeper N. Vlaming-Stark C. Vlaming C. Koers-Stark M. Kooger-Stark C. Kooger neven en nichten 25 April 1999 Waterhoenstraat 18, 1431 VZ Aalsmeer. Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze va der en opa WILLEM JACOB EELMAN zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie N. Eelman-Lap Texel, april 1999 Gollards, kamer 38. 1939 1999 We waren met z'n allen bij elkaar, want Aris en Trijn zijn al 60 jaar een paar. Nog van harte gefeliciteerd van de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. ledereen die, op welke wijze dan ook, ons veertig-jarig huwelijksjubileum tot een feest heeft gemaakt, willen wij heel hartelijk bedan ken. Lies en Jaap van Heerwaarden De Koog, april 1999 16 april was voor ons een hele mooie dag. ledereen die op enigerleiwijze daartoe heeft bijgedragen, onze hartelijke dank. Hans en Adn Schraag Dolblij zijn wij met de geboorte van onze dochter Anouk Zij is geboren op 24 april 1999 om 14.04 uur en weegt 3220 gram. Ellis Chris de Lussanet de la Sabloniére Buysstraat 1 1795 AP De Cocksdorp ■S 316005 Wij rusten van 13.00 tot 15 00 uur en na 21.00 uur. Op 6 mei gaan wij trouwen! Janneke Heys Stefan Witte Ons adres: Maerten van Heemskerckstraat 65 2021 ZH Haarlem Geboren op 24 april 1999 Lodewijk Jan Vibeke Roeper en Diederick Wildeman Gijs, IJsbrand en Reijer Tetterodestraat 4 2023 XN Haarlem 023-5259759 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,40 tot cn met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,80 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto ƒ15,- exel. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE op aanvraag. Hier zijn nog twee mensen die niet op elkaar uitgeke ken zijn, dat zijn Aris en Trijn. Gevraagd: hulp bij de wis seling van bungalows. Tel. 318295. ""Ruitersportartikelen*** Kadotip moederdag. Geef i IM TEXELAARTJE Jan Keijser Kampeer- centrum. Tel. 313163. een kadobon voor sauna, massage of zonnebank. Finse Sauna, tel. 317272. Kom kijken en kopen in de kraam "Stuur een Papoea naar school" op de koninginnemarkt. Alle in formatie over ons werk. 80 min. 730 Mb Aanbieding laatste week. Maak een afspraak voor een gezichtsbehandeling van 1/2 uur in april en u krijgt f 12.50 kado op de volgende behandeling bij de schoonheidssalon "Van Top Tot Teen" van Dunja Vonk. Tel. 318630. Te koop: visboot Rana Fisk op trailer met b.b.- motor, buiskap, afdekzeil en andere extra's. Start klaar! Tel. 312515. Dames-stretchbroeken, grote keus! Wijde pijp, smalle pijp, met zakjes, enz., vanaf f59.95 Rabbit Habit. Wij zoeken woonruimte in Oosterend e.o., 2 perso nen. Tel. 0222-318842 81 nA» jur «s 4i| nor kastoor mm tktli Parkstraat 10 - Den Burg S 322422 De hele maand mei houdt de Openbare Bibliotheek weer een grote verkoop afgeschreven boeken. Alle boeken ƒ2.50. Dineren met Big Band Texel! Zo 9 mei v.a 18.00 uur in Klif 12. Reser veren- 319633. Optreden v.a. 20.30 uur, vrij entree. Geraniummarkt???? Waar???'? Bij Gamma na- tuurlijk'MM"l"l"|mimmmm Rits stuk? Wij zetten er een nieuwe m Schoenmakerij Sleutelservice Van Osch, Weverstraat 88, Den Burg, tel. 313901 Je bent pas echt geslaagd met een Honda scooter Duinker Motorservice, Oudeschild, tel. 313831 Als je toch een fles Jutter cadeau geeft, kun je er net zo goed twee mooie oude glaasjes van Hans van der Klift bij doen. Hoe zit dat nou met die Papoea's? Hoe werkt dat project? We vertellen het u zelf in de info/spelletjes- kraam van de rotary- vrouwen op de koningin nemarkt De winkel van Hans van der Klift is een cadeau winkel voor mensen met smaak. Bakken vullen!!!!!!!!!! op de geraniummarkt bij Gamma. Vitamine Vakantie Verras sing. Mallorca app. Jutlandia f 495,-. Gran Canaria bung. Bali f 695,-; Curasao hotel Princess Beach f 1695,- En omdat we jarig zijn, een gratis reischeque van f 100.- voor uw volgende vakantie. Boek snel op op. Reisburo Texel Holland International Beter In Ser vice. Fly drive-vakanties vindt u bij ons over de gehele wereld. Vlieg naar de plaats van keuze, de auto staat klaar voor een rond reis langs de mooiste plaat sen. Informeer bij Reisburo Texel Holland International Beter In Ser vice. Dames A-lijn shirts, mouwloos, div. kleuren, t/m maat XXL, f 19.95. Rabbit Habit. Dick Blom Interieur- aftimmerbedrijf. Extra kastruimte in uw bijkeu ken? Oude uitstraling voor uw kast9 Bel: 315096. Modellen van "98 voor een zacht prijsje. Kinder fietsen 24". Vermeulen Bikes, tel. 319213. Te koop: catamaran Nacra 5.7 incl. trailer en Mylar-zeilen Tel 322158 Liesbeth Roeper Uit vaartverzorging, tel. 310952. Dag en nacht be reikbaar. Wie heeft mijn bordeaux rode jas gevonden9 Za terdag verloren in Den Burg. Tel. 314687 Te koop goede Ford Siërra. Tel. 312238. "'Ruitersportartikelen*** Jan Keijser Kampeer- centrum. Tel. 313163. Klaverjassen. A.s. dins dagavond is voorlopig de laatste kaartavond in de "Witte Burcht". In verband met 4 mei begint de avond om 8.30 uur. Wij repareren alle merken k.t.v., video, radio, CD, satelliet, camera, etc Ser vice Center Texel, 311 777 Zaterdag 1 mei bingo met hele mooie prijzen. Aan vang 19.30 uur. Eierland- sche Huis, De Cocksdorp. Het aspergeseizoen is be gonnen. Bij Jef. Morgen op de konin ginnemarkt gebakken gerookte vis. Waterski vereniging. Kinderbroeken; combats, workers, salopetten, enz. 49.95, spijkerbroeken vanaf 39 95 Rabbit Habit. Ons terrein is weer omge toverd in een bloementuin. Maak uw keus en doe uw voordeel bij P. van Heer- waarden, Beatrixlaan 17. Ja, ze zijn er weer!!!'!!!!!"! die mooie geraniums van uw specialist, Schermer- Schuyl, bij de Gamma. Te koop aangeboden sportvisboot Rana 17, met 40 pk Evinrude bui tenboordmotor Afsluitbaar kajuitje plus boottrailer met elektrische lier. Voor infor matie. tel. 0222-313551/ 313604. Rijbroeken Jan Keijser Kampeer- centrum, tel. 313163. Italië, fantastisch vakantie land. Cultuur, natuur, mooie stranden, lekker eten. Kom langs voor de programma's bij Reisburo Texel Holland Internatio nal Beter In Service. Koninginnedag zijn wij geopend! Van 9.00 tot 14.00 uur. Rabbit Habit. Koninginnedag! Café De Karseboom. Gezellig ter ras, ook voor de kinderen iets lekkers, 's Avonds le vende muziek, groot feest Voor de liefhebber, een gratis "oranjebitter" Tot ziens, Frans en Lies. Het smaakt extra lekker als het ook nog voor een goed doel is. Let op de informatiekraam "Stuur een papoea naar school" op de koninginnemarkt! Te koop: kunststof kozijn met iso-glas, afm, 2.65 breed, 1 80 hoog. Tel. 319388. T k aquarium, Ixbxh 100x40x40 cm. volglas met Eheim pomp T.k.: halter- bank met gewichten. Tel. 315799. Strandpaviljoen Westers lag, Paal 15, is iedere dag geopend. Lekker fietsen in de wind? Maak een testrit op een elektrische fiets met winkans op een nieuwe Sparta Pharas. Vermeulen Bikes, tel. 319213. Uw geraniumspecialist Schermer-Schuyl vindt u bij de Gamma. Kein Bild? Kein Ton? Wir kommen schon' SCT, 311 777. Dick Blom Interieur- aftimmerbedrijf. Hout- hok of fietsenafdak? Speel huis of zandbak? Bel: 315096. Zaterdag 1 mei bingo met hele mooie prijzen. Aan vang 19 30 uur. Eierland- sche Huis, De Cocksdorp. Het aspergeseizoen is be gonnen Bij Jef. Kadotip moederdag. Geef een kadobon voor sauna, massage of zonnebank. Finse Sauna, tel. 317272. Morgen op de konin ginnemarkt gebakken gerookte vis. Waterski vereniging. Koninginnedag zijn wij geopend! Van 9.00 tot 14.00 uur. Rabbit Habit. Koninginnedag! Café De Karseboom Gezellig ter ras, ook voor de kinderen iets lekkers, 's Avonds le vende muziek, groot feest. Voor de liefhebber, een gratis "oranjebitter". Tot ziens. Frans en Lies. Aanbieding laatste week. Maak een afspraak voor een gezichtsbehandeling van 1/2 uur in april en u krijgt f 12.50 kado op de volgende behandeling bij de schoonheidssalon "Van Top Tot Teen" van Dunja Vonk. Tel. 318630. Mexico nu f 999.- retour. Eén van de 15 000 super voordelige vliegtarieven van Reisburo Texel Hol land International Beter In Service Voor de heerlijke cakes en de leuke spelletjes moet u betalen De infor matie over ons project "Stuur een Papoea naar school" kost niks. Let op de kraam op de konmginnemarkt. Te koop: 3 éénpersoons bedden met matras 90 bij 1.90; 1 rotantafel. Tel 317635 Moederdag in Klif 12! Dineren met Big Band Texel. Vraag naar de spe ciale Moederdagkaart! Tel. 319633 Optreden v.a. 20.30 uur Vrij entree. Dubbele roze tulpen, f3,- per bos. Bij Veeger, Grensweg 5, tel 312229. Afritsbroeken 2 kleuren, ƒ49 95. voor kinderen 39.95. Rabbit Habit. Satellietinstallaties Repa ratie/verkoop. SCT, 311 777. Te koop brommer Puch, f1000,-. Tel. 311482. Wat een gedoe met die potgrond. Laat lekker je bakken gratis met pot grond vullen bij Scher- mer-Schuyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Weg. omst.h. te koop: Toyota Carina E 2.0 GLi, 1994. i.z.g.stalle opties w.o. airco, CDV met afst.bed., enz., prijs ƒ21.995,-. Tel 312196, b.g.g. 06-51401826. Tegenwoordig kun je alles combineren Oude spullen met nieuwe, chique met eenvoudige Vrijheid staat voorop. Creatieve mensen vinden bij Hans van der Klift altijd wel iets van hun gading T k rij/trekpaard met toebeh. Tel. 316048 Zaterdag 1 mei bingo met hele mooie prijzen Aan vang 19.30 uur Eierland- sche Huis, De Cocksdorp. Het aspergeseizoen is be gonnen Bij Jef. Sony-dealer Service Cen ter Texel, 311 777 Caravan-seizoenplaats aangeboden, unieke plek, nabij de dennen. 327372 Texas-Bull spijkerbroe ken, 5 modellen. 5 lengte maten, f 39.95, "sterk voor in 't werk!" Rabbit Habit. Voor een immense sortering geraniums van superkwaliteit gaat u naar de geraniummarkt. Waar9?? Bij Gamma na tuurlijk!!! Te koop Ford Sierra 1.8 sedan, turbo-diesel, bj "92, trekhaak, nette auto. Tel. 311253. Mooie Gazelle meisjes- fiets 26". f 250,- Tel 310338.

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 3