Officiële I berichten Cararoa [Üp Daar kun je mee lezen en schrijven Rabobank Texel TE HUUR OP TEXEL Openingstijden Mobielkantoor Met ingang van maandag 17 mei 1999 gelden voor ons Mobielkantoor de volgende openingstijden: donderdag Oudeschild Den Hoorn De Cocksdorp Oosterend van 9.00-10.00 uur van 10.30-11.30 uur van 12.00-13.00 uur van 13.30-16.00 uur woningaanbod Texelse woningcorporaties TEIL De benedenwoning Botterstraat 17 te Oosterend TEXELSE^ couRANT Ujï Ruimtelijke Ordening Verkeersbesluit Fietsenveiling Raadhuis gesloten Politiebureau Folders zwemwater Collecte Helpdeskmedewerker(s) m/v. DTP-medewerker m/v. Softwareontwikkelaar m/v. administratieve Freelance illustrator m/v. WOENSDAG 12 MEI 1999 Inschrijfformulieren: inschrijfformulieren met mschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de verhuur ders. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum bij de verhuurder van de woning binnen zijn. Verhuurder Woningtype :seniorenwonmg Beschikbaar per 01-06-1999 Uiterste inleverdatum 19-05-1999 Stichting BejaardenzorgTexel Basiscriteria 1. Belastbaar inkomen 1997: alleenstaanden en meerpersoonshuishoudens 40 515,- Kenmerken: Aantal kamers Huurprijs Voorzieningen woonkamer. 2 slaapkamers kaal ƒ675,25 - totaal 752.75 lift aanwezig/ alarmering aanwezig S.v.p. bewijsstukken van het laatst bekende jaarin komen meesturen (1997). Specifieke criteria 1. Verhuizingen binnen het complex krijgen voorrang 2. inschrijvers uit Oosterend en omgeving gaan voor 3 a. leeftijd minimaal 65 jaar b. te duur of te goedkoop wonen t.o.v. het inkomen Stichting BejaardenzorgTexel, Abbewaal 1 .Telefoon 312850. Postbus 73,1790 AB Den Burg WoningstichtingTexel, Wilhelminalaan 74 Telefoon 314193 Postbus 100,1790 AC Den Burg. Aangevraagde bouwvergunningen S Monsma voor gedeeltelijk vernieuwen en veranderen v.e restau rant tot woning a/d Witteweg 9-15 te Den Hoorn (ontvangen 6 mei 1999). Richard Witte voor het plaatsen v e woonhuis a/h Vliegwiel te Oudeschild (ontvangen 7 mei 1999). A.J.J. Graaf voor het ver groten v.e woning a/d Wilsterstraat 40 te Den Burg (ontvangen 7 mei 1999), A Barhorst voor het vergroten v.e. woning a/d Wilsterstraat 42 te Den Burg (ontvangen 7 mei 1999). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunning is verleend. Verleende bouwvergunnin gen worden gepubliceerd Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders van Texel zijn voor nemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan van de heer C. Barends voor het plaatsen v.e. serre a/d De Wittstraat 14 te Oudeschild. De bouwtekening ligt vanaf 17 mei 1999 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op kamer 0.12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeente huis. Eventuele bedenkingen tegen het boven bedoelde voornemen kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar worden ge maakt. Monumentenwet Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verlenen aan een verzoek inge volge artikel 11lid 2 van de Monumentenwet tot het inrichten van een grafkelder tot columbarium in de Nederlands Hervormde kerk te Den Burg, eigendom van de Kerkvoogdij der Hervormde Gemeente Den Burg De aanvraag ligt vanaf 13 mei 1999 gedurende veertien dagen ter inzage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen (kamer 0.12). Eenieder kan binnen deze termijn zijn of haar zienswijze schrifte- de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het t« zwaarschrift dient tenminste te bevatten: de naa en het adres van de indiener, de dagtekening. omschrijving van het besluit waartegen bezwaï wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. lijk naar voren brengen bij burgemeester en wet houders. Gedoogbeschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij een gedoogbeschikking hebben afgegeven aan de heer T.J. Kuip voor: - het dempen van een gedeelte sloot; - en het gebruik van een gedeelte agrarische grond, ten behoeve van naastgelegen woonbestemming met recreatieve opstallen; gelegen naast het perceel Maaikeduinweg 11/13 te De Koog. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen be zwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrecht bank te Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. De hierop betrekking hebbende stukken kunt u in zien bij de sector ruimte en wonen, kamer 0.12. Zaterdag 15 mei houdt de gemeente in samenwe king met de politie een veiling van gevonden fie sen. Eenieder die bij de politie aangifte heeft gedaa van diefstal van zijn of haar fiets wordt in de c genheid gesteld een fiets te kopen Bij de koopv; een fiets dient men het proces-verbaal van aangtf of het aankoopcertificaat te overleggen. De veilm begint klokslag 10.00 uur en geschiedt bij afslag Belangstellenden krijgen vanaf 09.30 uur de gelegen heid de aangeboden fietsen te bekijken en een fiets als de hare of de zijne te identifi ceren. De fiets wordt in dat geval alsnog uit de verkoop gehaald. Deze week is het gemeentehuis op donderda (Hemelvaartsdag) en vrijdag voor het publiek g sloten. Burgemeester en wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: - het instellen van een adviessnelheid van 30 km/ uur op de Grensweg met een onderbord „voetgan gers op de rijbaan". Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij burgemeester en wethouders een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na Sinds enige tijd heeft het politiebureau in Den Bik een nieuw telefoonnummer. 072-549 8360. t spoedgevallen dient men het alarmnummer M te bellen. Zwemmen in oppervlaktewater is goed mogeliji Maar niet overal en altijd. Voor de provincie Noen Holland is dat aanleiding om de folder „Veilig zwei men" uit te geven. Deze folder is gratis af te hak aan de balie van het raadhuis. Voor de kwaliteit vj het zeewater kan men ook het internetadri www.noord-holland.nl raadplegen. In de week van 16 tot en met 22 mei aanstaan zal een collecte worden gehouden door li Prins Bernhard Fonds en de Anjerfondsen Weverstraat 17A, Den Burg Uitgeverij Stark-Texel bv is ruim 17 jaar actief in de ontwikkeling van administratieve software. Deze programmatuur geniet landelijke bekendheid onder de naam "SnelStart" en wordt telefonisch vanaf Texel verkocht en ondersteund. Op dit moment werken 18 mensen met veel enthousiasme continue aan onze producten. De huidige bedrijfs activiteiten kunnen onderverdeeld worden in vier verschillende afdelingen. De Ontwikkelings afdeling ontwerpt de nieuwe modules en zorgt voor het up to date houden van de bestaande software. De verkoopafdeling geeft bestaande en nieuwe klanten telefonische adviezen bij de keuze van de diverse pakketten. De supportafdeling geeft tele fonische ondersteuning bij vragen en problemen van gebruikers en de drukkerij verzorgt al het drukwerk zoals handleidingen, brochures en nieuws brieven. Het bedrijf is gevestigd nabij Oosterend in een recentelijk nieuwgebouwd bedrijfspand. In verband met de groeiende vraag naar onze producten zijn in ons bedrijf de volgende vacatures ontstaan: Voor onze supportafdeling zijn wij op zoek naar: Wij denken dat deze vacature een uitdaging kan zijn voor schoolverlaters met belangstelling voor de informatie technologie, met een communicatieve en servicegerichte instelling. Een interne training zal er voor zorgen dat je volledig wordt voorbereid op deze boei ende en afwisselende functie. Indien de proeftijd met succes doorlopen wordt behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Daarnaast wordt de mogelijkheid van een studieregeling geboden om je binnen het bedrijf verder te ontwikkelen. Al onze reclamewerkzaamheden zoals het opstellen van advertenties, onderhoud van de website, vormgeven van brochures en nieuws brieven en ontwerpen van multimediapresentaties worden in eigen beheer uitgevoerd. Voor deze werkzaamheden zoeken wij een: Wij denken hierbij aan een creatief ingestelde computerfreak met een bovenmatige belangstelling voor grafische vormgeving en mul timedia. Een grafische vooropleiding geeft je hierbij een voorsprong maar is niet noodzakelijk. Ook hiervoor geldt de mogelijkheid voor het volgen van de noodzakelijke cursussen en een vast dienstverband. Op de Ontwikkelingsafdeling hebben wij plaats voor een: Voor deze vacature zoeken wij een analytisch ingestelde medewerker die bekend is met de hedendaagse programmeertalen. Voor het ontwikkelen van de SnelStart-software kun je zowel individueel als in teamverband je programmeertalent tot uiting laten komen. Kennis en gevoel voor administratieve procedures kunnen je een voorsprong geven bij de sollicitatie. Ben je geïnteresseerd geraakt in één van de bovenstaande vacatures en voldoe je aan het door ons geschetste profiel, schrijf dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief aan: Uitgeverij Stark-Texel bv. t.a.v. de heer W. Ploeg, Postbus 302, 1794 ZG Oosterend. Voor meer informatie over de functies of ons bedrijf kun je bellen met de heer W. Ploeg (0222) 318 228, of bezoek onze internetsite www.snelstart.nl Voor het illustreren van ons bedrijfsdrukwerk willen wij graag in contact komen met een: Wij denken hierbij aan een illustrator die op freelance basis met enige regelmaat onze handleidingen en overig instructiemateriaal met behulp van illustratieve lijntekeningen kan verduidelijken.

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 8