TEXELAARTJE Leen van Elk wordt nieuwe trainer ZDH ^3ar He ■Familieberichten Grote Reünie X TEXELSE J COURANT at ik zeggen wou... eiki-instructeur is Schenden HieSchenk^Stoevdaar jaartjes Deze Sarah is gevlogen... 13-6-'79 12-6-'99 Voor iedereen die in de Hema gewerkt heeft. A.s. zaterdag, 12 juni, vanaf 19.00 uur in hotel De Lindeboom. GELEZEN IN 98% VAN DE TEXELSE HUISHOUDENS VOOR INFORMATIE: 0222 - 362600 I I I I DINSDAG 8 JUNI 1999 K brief wil ik u uitleggen ieiki is. Reiki is vergelijkbaar mineraal- en kristaltherapie, alherapie, tarotleggen, lach- klankschaal en gong- pie'of bijvoorbeeld een cur- bloemschikken van twee Door deze activiteiten kun soms prettiger gaan voelen, ze hebben niets met me- handelen of maatschappe- loeleinden (openbare instel- op non-profit basis zoals en. bibliotheek, Riagg etc. ancieerd door de verheid) te graad Reiki (Reiki I) duurt (lagen, je gaat de eerste dag iover energie, over wat het is, voelen, kijken en dan uiteraard iki-handopleggingen doen. De edag ga je daarmee oefenen, in hall jaar kun je de tweede (Reiki II) gaan volgen. Dit duurt lag. Je leert symbolen plus iplegging op afstand. Derde Reiki (Reiki III): werken met Master (instruc- lymbolen. Het masterschap rteschap) zelf, is weten hoe instructies moet geven aan 8 cursisten. Elke hobbyist of in ook kan dit gaan doen, zon- age vooropleiding, wordt soms ook in schoon- ilons of kapsalons gebruikt om gezonde mensen zich irte laten voelen. Het is geen ie of geneeswijze, drie dagen instructie heb je en II. Als je wilt leer je daarna zeil aan een ander weer de les geeft, vorm van energie overdracht de hemel opgevangen en itraald naar de ander wordt irechte vergeleken met me- handelen. Maatschappelijke worden hiermee niet gediend, aanmerking te komen voor juitgifte die in dringende geval lens de provincie mogelijk is, aan deze criteria worden Ik verbaas mij over. 'Ik genees men sen.' (citaat Texelse Courant 21 mei 1999). Welke medische titel en ach tergrond heeft zij? Om diagnoses te kunnen stellen? En mensen te be-, handelen? O wat verstaat zij onder genezen? Want het zal toch niet waar zijn. dat ze na drie dagen instructie zonder enige vorm van medische onder grond op echte patiënten wordt los gelaten! En patiënten dan de sugges tie geeft, dat ze klachten behandelt en geneest. Ik den dat 'echte patiënten' zo worden misleid. Door het idee dat ze in goede handen zijn. Reiki heeft geen beroepsvereniging, geen tuchtcommissie geen klachten commissie. Zou het met eenvoudig zijn als ze op basis van een medische opleiding de aanvraag doet? Of heeft ze die misschien niet? De commissieleden kunnen dan eenvoudig net als bij een sollicitatie-procedure naar bewijzen te vragen, diploma's, enz. Als deze bewijzen er niet zijn kan ze beter ophouden de raadsleden en zo de Texelse bevolking te misleiden met mooie woorden. Reiki kan ieder een leren tijdens drie dagen instruc tie, is met vergelijkbaar met een medische of maatschappelijke in stelling Het is geen alternatieve geneeswijze zoals o.a de homeopa thie, manuele therapie, orthomanuele geneeskunde, chiropracie, natuurgeneeskunde, accunpuntuur, antroposofie. Dit zijn alle opleidingen die ergens voor staan. Met als toelatingseis een ge degen vooropleiding (medisch/para medisch). Het is niet voor niets dat de ziekenfondsen en particulieren verzekeringen dit haast zonder uit zondering vergoeden. Dit is bij Reiki niet het geval, vraag het maar na bij bv. De Goudse, Univé, Nuts, Levob, N.V.S., Het Groene Land, Pensioen en uitkering. Salland Verz., Zilveren Kruis, R.G.Z., Trias, Ver. Voor Artsen en Auto., Ziektekosten voor ambtena ren, P.N.O., PW.Z., Z.A.O. enz. In de Texelse Courant van 23 april 1999 wordt gesteld dat er onderhandeld wordt met de verzekeringen. Dit is met het geval. De verzekeringen en ziekenfondsen onderhandelen alleen als er een volwaardige opleiding al ternatieve geneeswijze achter staat. Drie dagen Reiki-instructie, kun |e niet vergelijken met een drie a vier jarige post H.B O./universitaire oplei ding. In het krantenartikel van 23 april wordt tevens gesteld dat er door huisartsen doorverwezen wordt Dit zegt weer niets over de status van Reiki. De huisarts zal ook weieens door verwijzen naar een goede schoenen-zaak, als iemand moei lijke voeten heeft, of naar de opti cien voor een bril of naar de sport school voor een betere conditie of ter ontspanning naar een bloemschik- of yogacursus. Dick Drijver stelt dat Texels Belang ook kritisch is geweest en een lange afweging heeft gemaakt. Uit niets blijkt dit. Ook GroenLinks en D66 hebben hun huiswerk blijkbaar niet gemaakt. Zij hebben een herkansing Uit het voorgaande moge blijken dat hier van een Maatschappelijke in stelling of Medische handelen geen sprake is. Het is goed om te memoren dat een foto-atelier, een administratie kan toor en architect voor dit gebied af gewezen zijn. Dit omdat ze geen medische of maatschappelijke in stelling zouden zijn (rechtsonge lijkheid?, handhavingsbeleid?) Het is beter om eindelijk het bestem mingsplan in voorbereiding te ne men, zodat er geen ondoordachte of dubbelzinnige beslissing wordt geno men. Uit alles blijkt dat duidelijke toetsingscriteria hard nodig zijn. Conclusie en advies: 1Echte bestuurders durven op hun schreden terug te keren Beter ten halve gekeerd dan ten hele ge dwaald. 2. De titel (Reiki) Master is op geen enkele wi|ze vergelijkbaar met de Universitaire Graad in de Anglosaksise landen (Master of Arts (MA) of Master of Sience (MSC) vergelijkbaar met onze ti tel doctorandes (drs). die staat voor een 4-jarige universitaire stu die) 3. Vraag Mw. Woerlee naar haar di ploma of bul van H B O - of uni versiteit zodat zij een onverant woord 'genezen' overgaat en zo misschien ten onrechte patiënten op het verkeerde been zet. 4 Vraag voor welke maatschappe lijke instellingen zij werkt 5. Informeer naar de instructie bij Reiki-masters. 6. Wees kritisch ten aanzien van Reiki en wees met alleen loyaal aan de eigen wethouder. H. C Kooij, Akersloot. De kritische inhoud van de brief gaf de redactie aanleiding Marjolein Woerlee om een reactie te vragen, die hieronder wordt gepubliceerd. 'Reiki is een complementaire ge neeswijze die zeer eenvoudig zijn werk doet Reiki geneest en onder steunt, zowel op psychisch als op lichamelijk gebied. Het versterkt de werking van medicijnen en van elke andere reguliere of alternatieve behandelwijze Reiki staat op zich én is aanvullend. Het is voor ieder een en iedereen kan het leren en toepassen Niet de mens geneest, maar de Reiki-energie dringt door tot de oorzaak van de kwaal. Kortom: Reiki is para-medisch en tegelijker tijd maatschappelijk. Voor de men sen die de werking van Reiki hebben leren kennen is dit een weet en geen vraag. Doordat ik genoodzaakt ben uit te zien naar een andere woon/werk ruimte is Reiki door de plaats waar het centrum is gepland (Den Burg West) behalve maatschappelijk ook politiek geworden. Ik kan mij voorstellen dat wanneer men geen ervaring heeft met of met openstaat voor alternatieve genees wijzen het moeilijk is om een besluit te moeten nemen over dit onder werp. De vragen vanuit de politiek begrijp ik daarom heel goed Voor het college van b en w en de raads commissie Ruimte, Wonen en Eco nomie heb ik mijn plannen zowel schriftelijk als mondeling toegelicht. Zaken, zoals mijn status, de dek king door verzekeringsmaatschap pijen, opleiding, e d zijn hier na drukkelijk aan de orde geweest. Leen van Elk uit Den Burg wordt de nieuwe trainer van ZDH. Een opmerkelijke stap, want hoewel hij het leuk vindt om langs de lijn te staan en looptrainingen voor de junioren van Texel'94 verzorgt, heeft hij van voetballen volgens eigen zeggen niet zoveel kaas gegeten. Hij heeft wél veel erva ring met andere sporten. Hij was ooit een meer dan verdienstelijk wielrenner, terwijl hij in de triatlon zijn trainersdiploma behaalde. 'We zien wel hoe het gaat. Met de steun van de spelers zie ik het best zitten.' Van Elk heeft dan ook met zoveel te verliezen. Zijn terloops geplaatste aanbod om ZDH te helpen als de club er niet in zou slagen een opvol ger voor de scheidende trainer Hans van der Park te vinden, liet hij daarna steevast vergezeld gaan van de opmerking: 'Maar als het wel lukt, dan moet |e het doen hoor. Dan kom ik net zo lief volgend seizoen ge woon weer kijken.' Het was een mooie geste aan de Hoornders, die ook nog het vertrek van enkele belangrijke krachten moesten zien op te vangen. Van Elk dacht flink mee en kwam met namen op de proppen van jongens die (bijna) gestopt waren met voetballen maar misschien nog wel te motive ren waren om weer actief te worden. Uiteindelijk zegden Mike de Bruyn, Jan Willem Bakker, Jeroen Vooijs en Fedor van Elk (allen van Texel'94) en Robert Hofman (Lisse) toe om bij ZDH te komen voetballen, terwijl Vincent Blom, Richard Bousma en wellicht ook Bart Bosch waren ge stopt maar de kicksen nu weer aan doen. Vervolgens werd Van Elk aan zijn belofte herinnerd. Hij ging akkoord, maar liet wel we- Reeds vooraf hadden ambtenaren zorgvuldig onderzocht of Reiki past binnen de bestemming van het ge bied en zij kwamen tot een positief advies. ten graag een steuntje in de rug te krijgen van een ervaren oud-speler of coach Hoewel Lap en de zijnen nog naarstig verder speuren, is dat laatste nog niet gelukt. 'Maar we hebben sowieso veel vertrouwen in Leen', vertelt de voorzitter. 'Hij is enthousiast en we denken dat hij het in zich heeft om die nieuwe jongens te motiveren Dat is ook zijn taak We willen graag nog een paar jaar verder met het voetballen in Den Hoorn Verdere opdrachten krijgt Van Elk met mee 'Dat is niet reëel. Door het vertrek van Stefan Bousma, Jan Willem Kraay, Bart Oosterhof en Jelte van der Kooi hebben we behoor lijk wat niveau ingeleverd en staan we eigenlijk weer aan het begin, net als zes jaar geleden. Ook toen kwa men er jonge jongens naar ons toe, die wel de kwaliteiten maar nog met de ervaring hadden. Een paar jaar later draaiden we goed mee en on der Hans van der Park zijn we zelfs gepromoveerd. We gaan lekker aan het werk en zien wel hoe het loopt.' Van Elk, die als wielrenner in 1984 Nederlands kampioen werd in de ploegentijdrit en - op de bovenste na - alle podiumplaatsen bij de Tour de Lasalle innam, heeft er veel zin in. Tijdens de feestavond die zaterdag na afloop van het jaarlijkse toernooi werd gehouden, maakte hij (vo-or zover nodig) al kennis met wat spe lers en plaagde hij de oude garde dat die nieuwe looplrainer ze behoorlijk zou afknijpen'Onzin, natuurlijk. Een goede trainer zorgt ervoor dat je he lemaal niet in de gaten hebt dat je zoveel loopt. Maar ik ben ervan over tuigd dat er voor een hoop jongens nog veel te winnen valt. Bij de junio ren van Texel'94 was ik zover dat ze in ieder geval geen wedstrijd meer verloren op conditie. Op een gege ven moment vroegen ze zélf om extra trainingen...' ZDH kan in ieder geval weer even vooruit, constateerde voorzitter Lap verheugd tijdens de receptie, die zaterdag ter gelegenheid van de heropening van de verbouwde kan tine werd gehouden We hebben spelers, een trainer, een dak dat met meer lekt en we hebben geen grote financiële problemen.' Een uitzondering moest hij maken voor de gymafdeling, die het door het tussentijdse vertrek van Ruud Vers- traaten (die vorig jaar eigenaar werd van bureau Zandbank) al meer dan een halfjaar zonder leider moet stel len, aangezien de Sportraad er maar met in slaagt een opvolger te vinden. Lap zwaaide veel lof toe aan be stuurslid Rineke Gieles, die haar afdeling alleen met veel kunst- en vliegwerk draaiende kan houden. 'En dat in een bestuur waar de mannen alleen over voetbal praten', bood hij haar een welverdiend bloemetje aan. 'Hij is enthousiast en we denken dat hij de nieuwe jongens zal weten te motiveren verwacht voorzitter Jaap Lap (links) van trainer Leen van Elk. lleedwezen hebben wij kennisgenomen van ■overlijden van onze gepensioneerde >.w C. Zandee e®i«rZandee is vanaf 1964 tot zijn pensioen voor ons werkzaam geweest als fl pensen zijn vrouw, kinderen en overige «leden sterkte bij de verwerking van dit Directie en medewerkers Teso-bootdienst Hoorn, 4 juni 1999 1999 zijn 50 jaar getrouwd feliciteren dan bent u a.s. zaterdag «n 15.00 - 16.30 uur van harte welkom Jefi aurant Theodorahoeve in de 1 at 26 te Den Burg. 'are «ifl1 ma' re van artsen zonder grenzen. na! ris "ken u van harte voor uw medeleven bij het ers Ion van onze lieve moeder en grootmoeder CATHARINA ANNA NAUTA-GRAAF lei langstelling heeft bijgedragen aan een mooi a'dl9 afscheid. Dit heeft ons veel goed- Kinderen en kleinkinderen "9, juni 1999 medeleven en belangstelling tijdens de to na het overlijden van Janette w'l u langs deze weg onze hartelijke dank. Familie Boon M 1999 jERENmaandag uur er» woens- T1 17.00 uur. ƒ8,40 tot en met ^er r*-"gd meer: ■'■KI. biw). i'TEXELAARTJE: r{,0»° 25,- cxcl. Wp*" voor particu- le(s te koop aan- Dagtocht Terschelling (Oeral) vertr. Texel op 13 juni 8.00 uur, vertr Tersch. 18 00 uur, 45,- p.p., kind. tot 12 jr. 30,- pp Res 0562-443144. Zingen is zo héérlijk! Zomerzang zondag in cen trum White Eagle te Den Burg op 13 juni van 11.00 uur tot 17.30 uur. Info: 020-4207876. Sonja Dek ker. Hoera, Marten heeft een zusje Wij noemen haar Annemijn Zij is geboren op 6 juni 1999 om 2.51 uur en weegt 32 OO gram. Anita Ran en Henk Prins Beatrixlaan 10, 1797 GC Den Burg Texel 322175 We vinden het leuk als je langs wilt komen, maar graag eerst even bellen. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222) 317333. Speelgoed voor een rede lijke prijs. Ook voor klom pen en laarzen. Speel goedhuis Oosterend, tel. 318313 Baby geboren? Huur de ooievaar voor in de tuin, ƒ2,50 per dag. Ook leuk als cadeau! Ooievaar Service, uitgeverij Lange- veld de Rooy, tel 362600. Canada supervoordelige tarieven op enkele data in juni o.a. Toronto v.a. 499,-, Montreal 599,-. Halifax 699,-, Calgary/Vancouver 799,- retour. Ook mogelijk heden voor auto en camperhuur. Kom langs bij Reisburo Texel Hol land International. Beter In Service. Bezoek de Indoor Karting De Koog. Razendsnelle karts, digitale tijd waarneming en pitsbar met uitzicht op circuit. Tevens squash en poolbiljart, da gelijks geopend. Info, tel. 327000 Dagtocht Terschelling (Oeral) vertr Texel op 13 juni 8 00 uur. vertr Tersch 18.00 uur, 45,- p p kind. tot 12 jr. ƒ30,- p p Res. 0562-443144 Gezocht: Schoonmaak- medewerksters die ge noeg willen verdienen. Inl Telnr 319621. Wie wil ons helpen café De Karseboom schoon te maken? Inl.: Lies Pieterse. tel. 315557 Herhaling (wegens ver keerd telefoonnummer). T.k.a voor de liefhebber, Cresent visboot, 5 m. met trailer, 55 PK Yamaha bb.motor en vele extra's Info 314488. Zelfs als je Elvis verzamelt kun je bij Hans van der Klift terecht. Of wat te denken van walvissen, uilen, kikkers, kippen en eenden als peper zout- stel. Gevraagd: huishoudelijke hulp voor de vrijdag en/of zaterdag. Tel. 317134. T.k.: Opel Corsa Swing, 1.4i '92, bord rood met., km.st. 77300, APK 2000, i.z.g.st., 6750,-. Tel. 314228, na 19.00 uur. Help!!! Vermist in Den Burg (Achterom bij Aldi): Sheltie Colli, I.bruin, lang haar, witte voorkant, komt oorspr. uit Oudeschild. Weet u iets? Graag bellen, 319331/310071. Doe de gratis contactlens passing bij Winnubst Op tiek tel 310676. Je leukste verjaardag vier je bij „de Mient" Funfarm: entrée Funfarm, midgetgolf, versierde tafel met verrassing, fris en pa tat, poffertjes of pannen koek voor ƒ11,- p.p Nieuwe attractie super skelterbaan. Rommelpot 11, Den Hoorn, tel. 319296. Te koop. nieuwe aardap pels en verse aardbeien. L. Huisman, Fruitkwekerij De Veen. Tel. 312203 of 06-22030389 Op zoek naar een compu ter, kom eens kijken in onze showroom TC A Oosterend 318489. Nieuw: de huiscollectie van Winnubst Optiek. Bij aanschaf complete bril 2e bril gratis, vraag naar de voorwaarden. Te koop: wandmeubel, donker eiken 2 mtr. breed Tel. 314592 T.k. mesthanen, 7 weekse. Tel. 0222-318309 Gezocht Schoonmaak- medewerksters die ge noeg willen verdienen. Inl. Telnr. 319621. Wie wil ons helpen café De Karseboom schoon te maken? Inl.: Lies Pieterse, tel. 315557. Deze week - Nomad rug zakken van 89,95 voor 59,95 Marten Classics, Weverstraat 32. Wij repareren alle merken, KTV, Video, Radio, CD. Satelliet, Camera, etc. Ser vice Center Texel, 311 777 Mallorca, Menorca en Ibiza. Nu supervoordelig Prijzen al vanaf 475,- incl vlucht en appartement. Kom snel op=op. Reisburo Texel Holland Internatio nal. Beter In Service. Drukbezet huishouden zoekt schoonmaakster die houdt van netjes. Tel 314687/06-22140275. Gevraagd: enkele scho lieren voor werkzaamhe den in de bloembollen PC. van Groningen, Amaliaweg 11 Tel. 319208. Donder, donder, donder. We gaan naar de donderdagavond. Café Chantant, v.a. 21.00 uur in De Karseboom v.a. 17 juni (Midzomerfestival). Tot ziens, Frans en Lies. Grote collectie fleecetruien s - xxl nu bij Marten Classics, Weverstraat 32. TCA: Inkt voor de Epson Stylus printer serie Nu voor 30 gulden!!!!!!!!!! Bel TCA Oosterend 318489 Honda gazonmaaiers, zo gestart, zo gemaaid. Keuze uit 33 stuks, prijzen v.a 385.- Duinker Motorservice Oudeschild Aardbeien! Ze zijn er weer. De zelfpluktuin ma t/m za 9.30/ 17.30 uur. Verkoop/Reparatie van Radio - TV - Video - Ser vice Center Texel, 311 777. Waalder-koffieconcer ten: de enige plek waar kinderen t/m 15 jr voor de halve prijs meemogen' 13 juni, 12.15 uur. Honda Generatoren 220 volt, Duinker Motorser vice, Oudeschild. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken alle soorten textiel. Bijv.T- shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als ge kleurde textiel. Zelf mee brengen van textiel is mo gelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/wit Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken. Snel naar kantoorvakhandel Lange- veld en de Rooy Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak Tel. 315224 Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht. De Koog tel 317575. Texelse Boerenkaas Opruiming. Gazelle' fiet sen tegen zeer scherpe prijzen. Rentenaar, Ooster end. tel. 318000 Kom langs in de ver nieuwde showroorn van tegelzetbedrijf Piet Kooger. Geopend van ma. tot vr 13 30 tot 17.30 uur, za. 10.00 tot 12.30 uur, of op afspraak. Honda bosmaaiers en trimmers 2- en 4- takt, vanaf 595,- Duinker Motorservice, Oudeschild. „DeTegelboet" voor al uw tegels en sanitair. Open maandag t/m vrijdag 14.00- 18 00 uur, zaterdag 10.00- 12.30 uur Tel. 310455 Je bent pas echt geslaagd met een Honda scooter Duinker Motorservice, Oudeschild. tel. 313831 Rits stuk? Wij zetten er een nieuwe in. Schoenmakerij Sleutelservice Van Osch, Weverstraat 88. Den Burg, tel. 313901. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aardappels bij u thuis Be zorgd na 16.00 uur. Gevraagd hulp in de huishouding, 1 ochtend p/week, in de Koog. Tel. 317455- Strandpaviljoen Paal 9 alle dagen geopend. TCA: PC's netwerken, printers, software, eigen lijk alles BeLTCA Ooster end 318489 Adidas - windjacks 116 - 188 v.a. 59,95 Marten Classics, Weverstraat 32 Costa de la Luz. Lange witte zandstranden, para dijs voor golfliefhebbers, ideaal startpunt voor een fly-drive door Andalusié. Kom langs voor info bij Reisburo Texel Holland International. Beter In Ser vice. Australië ƒ1700.- retour. Een van de 15 000 super voordelige vliegtarieven van Reisburo Texel Hol land International. Beter In Service Kein Bild? Kein Ton? Wir kommen schon! SCT, 311 777. Maverick - Spijkerbroeken ƒ59,95, 2 voor ƒ100,- Marten Classics, Wever straat 32. Te huur aangeboden in het centrum van Den Burg. Bed rijfs-/woon ruimte. Tel. 310541. Satellietinstallaties - Re paratie/Verkoop - SCT, 311 777. Heeft u al een passe partout voor de Waalder- koffieconcerten? 1e con cert 13 juni, 12 15 uur. Gevraagd huishoudelijke hulp voor de vrijdag en/of zaterdag. De Zeedistel, tel. 317382. Zo'n grapje van de week van Hans van der Klift moet je natuurlijk wel se rieus nemen Dus nog één keer; 6 stuks Bone China (hotelkwaliteit) voor ƒ25.-. Trimsalon Pet's Place Texel voor zorgzame en vakkundige behandeling van uw hond en/of kat Parkstraat 24, Den Burg, tel. 312206. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575 Wat heeft een Honda Scooter u te bieden flit sende modellen (bij ons heeft u de keus uit 10 stuks), betrouwbaarheid, uitstekende rij-eigen- schappen en prijs/kwaliteit verhouding. Kom langs en maak een proefrit. Duinker Motorservice, Oude schild, tel 313831. Emma werkschoenen. Oersterk en lopen als Ecco's. Mantje Schoenen. Strandpaviljoen Westers lag, Paal 15, is iedere dag geopend. Dinsdag en zaterdag „Pizza-dagen" Alle pizza's 10,- bij Hatim in De Koog. Ook meenemen Tel. 317142. Nu bij kapsalon Corinne de trend van deze zomer een grove omvorming en ton-sur-ton kleunng. Aktie t/m 30 juni: grove onder steunende permanent incl. knippen en stylen 85,- Wij zijn dagelijks open tot 18.00 uur (zat. tot 17.00 uur). Tel. 315100. DE BESTE KANS OP SUCCES! Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11, 1790 AA Den Burg (als brief frankeren). Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Betaalkaart of contant geld bijsluiten. Brief onder nummer ƒ2,50 extra. Sluittijd maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag). Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy). 8,40 11,20 14,00 16,80 19,60 22,40 25,20 28,00 DEZE BON IS ALLEEN GELDIG VOOR TEXELAARTJES Tarief incl. 17,5% BTW Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Postcode/plaats: Plaatsen op Naam Adres Advertentie x per plaatsing zetten. I Handtekening

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 3