De makelaars bieden aan: m HCEL «r Keukencentrum Texel Officiële I berichten Zondag 9 augustus, nabij Oosterend Eelman Van Heenvaarden iBEBS555EE5S5tI25CT ZATERDAG LAATSTE DAG 160 auto's aan de start Aanvang 13.00 uur een gemotiveerde medewerk(st)er TEXELSE JO COURANT Pos,bus11 WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG Een hotelstudio Helft van een dubbel woonhuis WiUM V ZOMEROPRUIMING bij In verband met VAKANTIE aangepaste openingstijden: Deze week in ons Eetcafé: Loempia met gratis pindasaus ƒ6, Ruimtelijke Ordening LjT, Milieuvergunning Brandgevaar Wit- en bruingoed voortaan inleveren bij De Hamster Geef uw tip door! f/f/j Overlast? Bel de politie! Gratis parkeren Organisatie M.A.B.-club Texel VRIJDAG 6 AUGUSTUS 1999 Langeveld en de Rooy b. v. is een bedrijf dat met 33 medewerkers, midden in de Texelse gemeenschap staat. Via de drukkerij, de uitgeverij, de kantoorvakhandel en de Brunawinkel wordt met diverse producten naar buiten getreden. Het meest bekend is de Texelse Courant die in 98% van de Texelse huiskamers wordt gelezen. Drukkerij/Uitgeverij Langeveld en de Rooy b v 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 362600 Fax 0222 314111 Omdat een van onze medewerksters in blijde verwachting is, ontstaat er binnenkort een vacature in het bedrijfskantoor van onze uitgeverij. Daarom zijn wij op zoek naar De functie De functie omvat oa.de volgende werkzaamheden: - het te woord staan van klanten, zowel aan onze drukkenj/uitgeverijbalie, als aan de telefoon - het aannemen, voorbereiden en controleren van advertenties voor o.a. de Texelse Courant - administratieve werkzaamheden, o.a. de abonnementen-administratie. Uw profiel - u heeft een afgeronde Mavo- of Havo-opleiding - u heeft een uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - u heeft een vriendelijke en rustige uitstraling - u heeft een commerciële en klantgerichte instelling - u bent flexibel - u heeft gevoel voor vormgeving en creativiteit - u heeft affiniteit met het drukkers/uitgeversvak - u bent accuraat en heeft enige administratieve ervaring Wij bieden - voorlopig een tijdelijke baan van circa 7 maanden (vervanging wegens zwangerschap), op basis van 36 uur per week volgens de Grafimedia CAO - een afwisselende baan in een team van 4 medewerkers, waaronder de verkoop buitendienst Handgeschreven sollicitaties, voorzien van CV, vóór vrijdag 27 augustus a.s. richten aan de directie van LenR. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Carry de Kok, telefoon 362600, na 20.00 uur telefoon 316914. (Stappeland 203 in De Koog) op de tweede verdieping van het hotelstudio- complex Greenside. Indeling: woonkamer met zitgedeelte en deur naar balkon (op het westen, met schitterend uitzicht) en slaapgedeelte, afgescheiden door een garderobekast. Badkamer met ligbad, douchecabine, badkamermeubel en toilet. De hotelstudio's worden centraal gestookt en van water en elektriciteit voorzien. De over de koopsom verschuldigde htw is onder bepaalde voorwaarden terug te vorderen. Op levering (inclusief inventaris) onder de lusten en lasten van de lopende verhuur. Vraagprijs 155.000 (€70.336) kosten koper (Burgwal 8 in Den Burg) met aanbouw, schuurtje en 81 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. Indeling: entree/hal met toilet, woonkamer met open keuken, open trap naar de verdie ping en openslaande deuren naar fraai aangelegde achtertuin met houten schuurtje (3,90 x 2,50 m). Aanbouw met c.v.-ketel, wasmachincaansluiting en achteringang. Op de verdieping zijn een slaapkamer met dakkapel en een hadkamer met douche. De woning heeft een aardgasgestookte c.v.- installatie. Oplevering in overleg. Vraagprijs 245.000 (€111.176) kosten koper Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2 .3.3 van de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur. VisjiiüpkuZv. 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 31 35 55 Telefoon in het weekend: (0653) 16 71 56 fax 31 39 46 NVM (makelaar J E-mail: maktexcl(o trcf.nl des Weverstraat 55, *5» 312692 Week 31 ma. wo, do. vrij 08.30-12.30 Week 32+33 ma. 08.30-12.30 di. wo. do vrij. 08.30-12.30 en 13.30-17.30 Verkoop: Marjet v/d Vis Maricoweg 6 - 1791 MD Den Burg Tel. 0222-312447 Telefoon 31 48 90 Verleende bouwvergunningen Fa Witte (Julia) voor het plaatsen v e landbouwschuur a/d Laag- waalderweg 26 te De Waal (verzonden 30 juli 1999), R J Witte PR. Witte-Zuidewind voor het bouwen ve bedrijfswoning met opslagloods a/d Schilderweg 241 te Oudeschild (verzonden 2 au gustus 1999); C Bremer voor het veranderen/vergroten v e bedrijfsruimte tot bedrijfsruimte met dienstwoning a/d Achtertune 6 te Oosterend (verzonden 3 augustus 1999). R Witte voor het plaatsen v p woon huis a/h Vliegwiel 9 te Oudeschild (verzonden 4 augustus 1999). Goedgekeurde meldingen bouwvoornemen Jeu de Boulesclub Den Burg voor het plaatsen v.e schuur a/d Slingerweg (zwembadterrein) te Den Burg (verzonden 30 juli 1999); E Raemaekers voor het plaatsen ve serre a/h Schilderend 34 te Den Burg (verzonden 30 juli 1999), J Grit voor het vergroten ve woonhuis a/d Molenstraat 63 te Den Burg (verzonden 4 augustus Verleende sloopvergunningen Familie Braspenning voor het slopen ve woonhuis a/h Hogereind 41 te De Waal (verzonden 4 augustus 1999), Fr Dijkstra voor het slopen ve dak a/d Californieweg 1 te De Koog (verzonden 4 au gustus 1999) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te be vatten de naam en het adres van de indiener, de dag tekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling bouwzaken, kamer 2 12 van het gemeentehuis. Aangevraagde bouwvergunningen Fam Hooyschuur voor het vergroten v e woonhuis a/d Vuurtoren- weg 42 te De Cocksdorp (ontvangen 27 juli 1999). A. de Wolf voor het geheel vernieuwen/vergroten v e tuinhuis/plantenkas a/h Meijertebos 22 te Den Burg (ontvangen 28 juli 1999), L GrYner voor het veranderen/vergroten v.e zomerhuis a/d Slufterweg 132 te De Cocksdorp (ontvangen 28 juli 1999), G v/d Star voor het ver anderen/vergroten ve zomerhuis a/d Zanddijk 218 te De Cocksdorp (ontvangen 28 juli 1999), R van der Veen voor hel ge heel vernieuwen v.e bergruimte a/d Dorpsstraat 146-150 te De Koog (ontvangen 29 juli 1999); PJ. Bakelaar voor het veranderen ve kantoor in winkel a/d Kogerstraat 5 te Den Burg (ontvangen 29 juli 1999), EcoMare voor het ged. vernieuwen/vergroten ve tentoonstellingsgebouw a/d Ruyslaan 92 te De Koog (ontvangen 29 juli 1999); K J Veenbaas voor het vergroten ve woonhuis a/d De Houtmanstraat 50 te Oudeschild (ontvangen 30 juli 1999); M Pool S Dijker voor het uitbreiden ve woonhuis a/d Sluyscoog 98 te Den Burg (ontvangen 3 augustus 1999) Ingediende meldingen bouwvoornemen D B Westerlaken voor het plaalsen v.e tuinhuisje a/d Kogerweg 134 te Den Burg (ontvangen 15 juli 1999); J.S. Groot voor het ge heel vernieuwen v.e fietsenschuurtje a/h Klif 22 te Den Hoorn (ont vangen 26 juli 1999). C L. de Vries voor hel plaatsen v e dakkapel a/d Wittekruislaan 10 te Den Burg (ontvangen 28 juli 1999) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld. Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders van Texel zijn voorne mens om met toepassing van artikel 6r lid 7 van de voorschriften van het bestemmingsplan "De Cocksdorp, 1e wijziging" medewerking te verlenen aan een bouwplan van De Muy Vastgoed bv voor het vergroten ve. supermarkt a/d Kikkertstraat 11 13 te De Cocksdorp De bouwtekening ligt vanaf 9 augustus 1999 gedu rende veertien dagen voor omwonenden ter inzage op kamer 0 12, van de sector ruimte en wonen, van het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders zijn van plan een ver gunning op grond van de Wet milieubeheer te verle nen aan: Firma C J Witte Zn Nesweg 12 te Oosterend. voor het veran deren en in werking hebben van een veehouderij met melkkoeien en schapen, gevestigd aan de Nesweg 12 te Oosterend. In het belang van de bescherming van het milieu wor den voorschriften aan de te verlenen vergunning ver bonden Tijdens de inzagetermijn van 9 augustus tot en met 6 september 1999, liggen gedurende de werkuren in het gemeentehuis op de afdeling milieu beheer ter inzage de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de gebruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor eenieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het monde ling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aan vrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachte wisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan eenieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schrif telijk bedenkingen inbrengen. De schriftelijke beden kingen dienen geadresseerd te worden aan Het col lege van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schrifte lijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan Nadere informa tie kunt verkrijgen bij de medewerkers van het bu reau milieu, telefoon 36 21 87. Met het huidige mooie weer ligt het gevaar van terreinbrand op de loer. Bossen, duinen en heide zijn kurkdroog met alle risico's van dien BrandweerTexel waarschuwt eenieder daarom voorzichtig te zijn. Speciale aandacht wordt gevraagd voor barbecuen, kamperen en gasflessen Hier een aantal tips: Barbecue zorg dat de barbecue stevig staat, let op de wind richting en gebruik bij het aansteken NOOIT brand bare vloeistoffen verplaats een werkende barbecue niet, doof na het gebruik direct het vuur met zand en laat de barbe cue "rusten" Kamperen zet het kook/gastoestel op een vlakke ondergrond, voorkom oververhitting van olie en vet en schuif bij vlam in de pan een passend deksel op de pan of dek hem af met een natte deken; gebruik nooit water om te blussen! laat het roken en het gebruik van kaarsen in de tent achterwege Gasflessen gastankjes voor eenmalig gebruik: alleen in de open lucht vervangen en NOOIT met open vuur in de buurt, met ontkoppelen en gebruiken voor een ander apparaat, volledig laten afkoelen voor ver wisselen hervulbare gasflessen zet de gasslang aan beide einden goed vast met slangklemmen; let erop dal de drukregelaar goed aansluit op de gasfles; con troleer de slangen en de aansluitingen regelmatig met zeepsop op lekkage; draai na gebruik de hoofdkraan dicht, gebruik en vervoer de gasflessen uitsluitend en alleen rechtop GEBRUIK GEEN LPG VOOR KOKEN, VERLICHTING EN VERWARMEN Als gevolg van het "Besluit wit- en bruingoed" (WEB) is het per 1 augustus j.l. niet meer mogelijk om afge dankte huishoudelijke apparatuur af te geven aan of bij Metalenhandel Spigt. Detaillisten, consumenten en reparatiebedrijven kunnen voortaan kosteloos hun oude wit- en bruingoed deponeren bij overslagstation De Hamster. Een uitzondering wordt gemaakt voor professionele koel- en vriesapparatuur, die met on der de WEB-regeling valt. De nieuwe wettelijke regeling is bedoeld om de recycling van oude elektrische en elektronische ap paraten te bevorderen. "Koopt u een nieuw apparaat? Lever het oude in!", zo luidt de oproep aan het pu bliek. Kort gezegd betreft het alle huishoudelijke appara ten waaraan een snoer zit. Behalve bij De Hamster kan men de goederen ook inleveren in de winkel of bij de reparateur, waar een nieuw apparaat wordt aangeschaft. Ook daaraan zijn geen kosten verbon den. Detailhandel waar een apparaat wordt gekocht, is verplicht eventuele oude apparatuur in te nemen Apparatuur die is bestemd om mee te koken, braden of bakken (bijv frituurpannen) moet vetvrij worden aangeleverd. In alle gevallen moet het gaan om com plete, liefst gave apparatuur, dus niet om onderde len of gedeeltelijk gedemonteerd materiaal. Het gaat om de volgende categorieën: koel- en vries kasten (voor particulier gebruik), was- en droog- machines, fornuizen, ovens, televisies, computers, printers, schrijfmachines, telefoons en faxen. Per 1 januari 2000 komen daar bij: verwarmingsap paraten (o.a. CV-ketels), boilers, stereo-apparatuur, keukenapparatuur, elektrisch gereedschap en andere elektrische apparaten. Nadere informatie, bureau milieu, telefoon 36 21 87. Wie-opmerkingen en/of tips heeft over openbare orde en leefbaarheid, kan deze melden bij de gemeente. Rom van Schaik (tel. 362151en Mare Oosterdijk (tel 362152) zullen u tijdens kantooruren graag te woord staan Zorg dat u deze zomer niet wakker ligt van overlast, maar waarschuw meteen de politie. Als het zonder zwaailicht kan, belt u 072 - 512 2222. Als elke se conde telt, belt u het alarmnummer 1 -1 -2 (dit laatste nummer uitsluitend in acute noodgevallen). Voor min der spoedeisende zaken is het politiebureau in Den Burg bereikbaar via 072 - 549 8360. Sensationele autocross

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 10