Jujjj 'itfJ-Ed n weer... Eelrrum Van Heerumrden stappeland PLATINUM CAI 0222 3 1 72 59 GEMEENTE TEXEL de bolder Werkleider Afdeling Groenvoorziening en Buitenobjecten (m/v) TEXELSE COURANT Hordifood Texel c.v. WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG Een recreatiebungalow Vrijgelegen woonhuis (Pontweg 98 aan de rand van Den Burg) met aanhorigheden en 2340 m2 onder en bijgelegen eigen grond. Prettige feestdagen] Garage Nagy ...de nieuwe MF 6200 komt overal het beste weg. Telefoon Watermunt 11 De Koovï fax nr.: 0222 31 76.)<> De Stappeland Bronze Card speciaal voor de squash fans een heel jaar onbeperkt squashen voor 375,— Stappeland B parkeerterrein Mi karfel De Koog TE\EL Tel iobbbj 3B7 OOO fax [OSBB] 3B7 311 afhankelijk van het type card. In 1999 besteld geen f B5f- registratiekosten. Het hele jaar door geopend van 11. OO tot B3.00 uur. -VACATURE- De Bolder is, als dienst van de gemeente Texel, het werkbedrijf voor de gesubsidieerde arbeid op Texel. Voor circa 130 werknemers wordt de WSW (Wet Sociale Werkvoorziening) en de WIW (Wet Inschakeling Werk zoekenden) uitgevoerd. Binnen het productiebedrijf zelf bestaan de werk zaamheden ondermeer uit hout-, metaal- en textielbewerking. En van uit dat productiebedrijf opereert de afdeling Groenvoorziening en Buiten objecten. Naast de producten en de diensten die De Bolder levert wor den er ook detacheringen verzorgd naar diverse bedrijven en instellin gen op Texel. Zo wordt er passende arbeid geboden, waar mogelijk gericht op doorstroming naar reguliere arbeid. Voor dit bedrijf nodigen burgemeester en wethouders gegadigden uit te solliciteren naar de functie van: (100%, 36 uur per week) Functie-inhoud: Leidinggeven (w.o. het geven van instructie, uitvoering perso neelsbeleid, zorg voor de arbeidsomstandigheden) aan de afdeling Groenvoorziening en Buitenobjecten: de afdeling heeft een omvang van 20 - 25 medewerkers en is belast met de volgende werkzaam heden: - het onderhoud van openbaar groen, - het onderhoud groen bij bedrijven en particulieren, - het onderhouden van verwijsborden en brandkranen, - het op- en afbouwen van verschillende markten, en - het uitvoeren van divers reinigingswerk. Tevens geeft de werkleider leiding aan de werkzaamheden van de medewerkers van de afdeling in het kader van het licht- en weerveriet. Het maken van offertes, het afsluiten van contracten. Het onderhou den van de daaruit voortvloeiende contacten met opdrachtgevers over de uitvoering van de werkzaamheden. Dit zelfstandig en in over leg met de productieleider en de verantwoordelijke voor de verkoop. Het begeleiden van de medewerkers in het licht van de doelen van de respectieve wetgeving van gesubsidieerde arbeid. Functie-eisen: Het betreft een vrij zelfstandige functie, waarbij de functionaris, als een van de vijf werkleiders, direct valt onder de productieleider. T.a.v. het meer commerciële deel van de functie bestaat er tevens een directe werkrelatie met de verantwoordelijke voor de verkoop. Bij de begelei dende taak in het kader van de gesubsidieerde arbeid bestaat een zelfde relatie met de personeelsfunctionaris. Voor een goede functievervulling denken wij aan een MBO-niveau in de groenvoorziening, met ervaring van minimaal 5 jaar in een leidinggevende functie in de sector bij een private onderneming. Het commerciële aspect behoort nadrukkelijk tot de verwachte ervaring. Verwacht wordt tevens dat de werkleider in het bezit is van een geldig EHBO- of BHV-diploma of bereid is dat te beha len. En ook moet er de bereidheid zijn tot het volgen van specifieke scholing in het vakgebied of op het gebied van de begeleiding binnen de gesubsidieerde arbeid. Functie-niveau: De rechtspositie van de gemeente Texel is van toepassing. Dit houdt ondermeer in dat afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximaal f 5392,- bruto (niveau 8) per maand kan worden geboden. De gemeente Texel hanteert een systeem van aanloop-, functie- en uitloop schalen. Op termijn behoort een maximum salaris van f 6090,- tot de mogelijkheden, niveau 9. Onder de uitgebreide secundaire arbeids voorwaarden vallen tevens een gemeentelijke hypotheekregeling en uitgebreide studiefaciliteiten. Informatie omtrent de sollicitatie-procedure: Deze functie wordt gelijktijdig m- en extern opengesteld. Informatie over de functie kan telefonisch ingewonnen worden bij de directeur, de heer L. Noordzij, bereikbaar onder telefoonnummer 0222-313141. Via dit num mer kan ook een algemeen informatiepakket over De Bolder worden aangevraagd. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 1 januari 2000 richten aan: Het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200,1790 AE Den Burg, ter attentie van de heer J. Steendam. Wilt u in de linker bovenhoek van de briefen enveloppe vacature 99/DB/2" vermelden. Er zijn drie soorten kaarten; Be Stappeland Platinum Card de absolute top. 1 jaar harten voor I&.50 per heat en 50% horting op reguliere frisdranh en bier. 1 Jaar onbeperht squashen tO mede spelers credits. Recht op diverse priveleges zoals. In het donher harten, circuit in tegenge stelde richting rijden en nog veel meer speciale atractles. acties en hortingen. Prijs 675,— De Stappeland Gold Card jaar harten voor 15.— per heat. 50% horting op reguliere frisdranh en bier. Tevens Is het mogelijh het circuit in tegengestelde richting rijden. Prijs 475,— VRIJDAG 10 DECEMBER 1999 HORECA TOTAAL GROOTHANDEL t/ifv ürrc. \J2ino/ fhZ-t Zir$! El ZONNERANDA' de setae voo» aue seizoenen (Roggeslootweg 527 nabij De Cocks- dorp) met inpandige berging en 391 m2 onder- en bijgelegen eigen grond op vakantiecentrum De Krim. Indeling: entree in hal, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, slaapkamer, woonkamer met haardpartij, open keuken en open trap naar de verdieping, toegang tot zonneterras, berging (buitenom bereikbaar). Op de verdie ping is een overloop met twee slaapkamers. Indeling: hal/entree, toegang tot aange bouwde schuur, douche, toilet, keuken, woon kamer met opkamer en openslaande deuren naar terras en tuin. Op de verdieping zijn een ruime overloop, vijf slaapkamers (waarvan één met balkon), toilet en badkamer met ligbad. Vliering. Wn'.mTv,)'il.k'iiU iLnn Éi'J 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 31 35 55 fax 31 39 46 in het weekend: (0653) 16 71 56 E-mail: maktexel@tref.nl Wij bedanken alle sponsors en vrijwilligers die de intocht van Sint Nicolaas tot een succes hebben gemaakt. Stichting Sint en Piet Hordifood CV is samen met Horditransport BV een levensmiddelen groothandel/Transport be drijf voor Texel en de gehele kop van Noord-Hol land. Wij leveren transporteren dagelijks een vers pakket, food, non food, diepvries en drank aan de gehele horeca, diverse diensten en instel lingen. Wij zijn op zoek naar: een dynamische duizendpoot (office manager) m/v Je taken bestaan uit het ontvangen en doorver binden van alle in en uitgaande gesprekken, cor respondentie, het ontvangen van bezoek, telefo nische verkoop, facturering, en alle voorkomende administratie. Je bent onderdeel van een organisatie van 25 mensen die nog steeds groeit en midden in de markt staat en waar service de hoogste prioriteit heeft. Je hebt een gedegen opleiding (mbo/hbo), ad ministratieve ervaring, ervaring met Word, Excel, Exact, geautomatiseerde telefooncentrales, geïn teresseerd of ervaring in levensmiddelen, erva ring in de verkoop, een correcte uitstraling en bent zeer flexibel beschikbaar. Wij bieden je een vaste baan voor minimaal 36 uur per week, zelfstandig werk met ruimte voor goede ideeèn, salariëring afhankelijk van oplei ding en kennis. Ben jij de duizendpoot die wij vragen? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie naar: Hordifood CV Postbus 158 1790 AD Den Burg Texel In het Stappeland hebben we graat nieuws np klein formaat. De Stappeland Platinum. Enid en Bronze Card. Een heel interessante aanbieding voor de liefhebbers van harten eo/of squashen. Want met de Stappeland Card* kun je vnnr half geld een heel jaar harten af squashen, kasten de dranken de helft en warden in de toekomst diverse speciale activiteiten georganiseerd. Het woonhuis wordt door bosschages, fruit bomen en bpomsmgels aan het oog onttrok ken. Op het perceel bevinden zich verder nog een houten garage en twee houten schuurtjes. Vraagprijs 795.000 (€360.755) kosten koper De nieuwste editie van het i erhuisblad Kopen en Wóneit - het informatie-magazine over kopen en inrichten - besteedt extra aandacht aan "worien aan het water". U kimt het blad gratis bi) ons afhalen Voor informatie kun je dagelijks bellen naar: Hordifood CV 0222 - 313057 (tijdens kantooruren, vragen naar de heer Hopman) ...het is altijd genieten in een serre van Zonneranda. Zowel met vast- als met electrisch schuifdak! Informeer naar onze vele mogelijkheden... De halfvrijstaande bungalow (type D) heeft een aardgasgestookte c.v.-installatie en wordt opgeleverd inclusief inventaris. Vraagprijs 255.000 115.714) kosten koper inclusief inventaris MF: DE MEEST GEKOCHTE TREKKER TER WERELD. Te zien bij De Koog - Tel. 317567 De nieuwe MF 6200-serie gaat verder op elk terrein dankzij: Energiezuinige Perkins 'Fastram' motoren, Powercontrol: electronische bewaking van de versnellingsbak,' Soepele Powershuttle omkeerschakeling, Doorontwikkelde achterbrug en eindaandnjving; MASteYFERGUSON Gebruiksvriendelijke hefinrichting; TC, Trekker Controle: automatische controlefuncties. Opel Corsa 12i 5-deurs Opel Corsa 14i Sport 3-deurs Opel Astra 14i stationcar Opel Astra 16i 16V stationcar Opel Astra 16i 3-deurs Opel Vectra 18i Sport 5-deurs Opel Vectra 18i 4-deurs Opel Vectra 18i 5-deurs Opel Vectra 18i GLS Opel Omega 20i 16V stationcar Opel Combo bestel 17D Chrysler Voyager 25i Ford Escort 16i 3-deurs Ford Fiësta 1100 3-deurs Volvo 440 5-deurs Volvo 440 5-deurs 1994 1989 1995 1996 1992 1994 1994 1990 1989 1995 1997 1992 1995 1989 1990 1989 Nieuw en uniek Power Control System Maximaal rendement van 15 veldversnellingen Uitstekend presterende "groene" motoren

Texelsche Courant | 1999 | | pagina 12