<n> Film E Agenda E oud Pa .TEXELSE 2COURANT- Hans Boks herbouwde bank op Zeven Pannekoeken Wat ik zeggen wou. Echte mensen Oranjegekte slaat toe bij veehouder De Dood waart rond in Cinema Esperantisten vieren 65 jaar monument "J kerkdiensten Astmafonds 'Eiland verslaggever' gaat in première Zondag 18 juni 2000 Open huis boeren van Maartenhuis Dressuur Ruilbeurs in Molenkoog Fancyfair van peuterspeelzaal Countryavond in De Zwaan teso Rubrieken in Vakantiekrant Eenakterfestival Fanfarekorpsen treden samen op TX14 spekt kas KNRM-redders Radio Texel DONDERDAG 15 JUNI 2000 Hans Boks op de door hem gemaakte bank in het Bossie aan het Doolhof. (Foto Gerard Timmerman) Wat oudere Texelaars kunnen het zich wellicht nog herinneren: hoe |e vanaf de Zeven Pannekoeken, de bult in het bossie aan het Doolhof.de schepen op de Waddenzee kon zien varen Anderen, zoals amateur-histo ricus Jaap Bakker, gaven op het bankje dat er ooit stond hun eerste kus. De bomen zijn inmiddels zo hoog dat het uitzicht is verdwenen, maar de herinnering is gebleven. De Ezelvereniging, die vorig jaar de hou ten trap van de Zeven Pannekoeken in ere herstelde, heeft door middel van het schenken van een nieuwe bank een oude traditie weer nieuw le ven ingeblazen. Dat gebeurde op Pinksterdrie, volgens traditie Bossiesdag. De bank is gemaakt door Hans Boks, die een jaar geleden aan het karwei begon. Het resultaat is een bank van een ongeevenaarde duurzaamheid. Het imposante zit meubel is gemaakt van Afrikaans Baserelokushout, afkomstig van pa len in de Oudeschilder haven waar Boks als havenmeester werkzaam is. 'Ze moesten worden vervangen na dat de TX14 en een kotter uit Stellen dam ertegenaan waren gevaren. De bedrijven hebben ze voor dit doel ge schonken.' Boks zaagde en schaafde de balken precies op maat. Om de constructie aan elkaar te bevestigen laste hij er ijzeren banden omheen en schroefde het geheel stevig aan el kaar vast, waarna een kraan het ge heel op z'n plek zette. Na nachten lang doorwerken nam hij dinsdag, toen de lak nog nauwelijks droog was, de bank samen met burge meester Joke Geldorp in gebruik. Dat gebeurde in aanwezigheid van lokale prominenten, drie ezels en kinderen van de Bruinvisschool, die volgens traditie pannenkoeken mochten eten en aan wie limonade uit een melkbus werd geschonken. Ter vermaak ver haalde Jaap Bakker over de geschie denis van de bank. Vrijdagmorgen, 9 juni, werd mijn hondje Wolf aangevallen door een buldog en een herdershond. De hon den waren aangelijnd, maar rukten zich los om tot de aanval over te gaan. Over dit feit even geen woor den. Een heer en een dame die net langs kwamen, hebben de honden weggesleurd - ik lag inmiddels ook op straat Wat me is bijgebleven is dat de heer vertelde dat hij lid was van een hondenclub en de kordate manier waarop de vrouw de herder aan zijn achterpoten van ons aftrok. Ik kreeg ook nog van iemand een pakje papie ren zakdoekjes om mijn handen wat af te vegen... Wat een geluk dat deze mensen toevallig langs kwamen. Omdat ik ze niet ken, even dit stukje. Heel erg veel dank. Dierarts David stond onmiddellijk klaar om Wolf te behandelen. A. de Graaff-Niemeijer, Den Burg. Nieuw in Cinema Texel is deze week 'Final Destination', over de middelbare scholier Alex Brow ning die met zijn klas naar Parijs gaat. Als hij in het vliegtuig zit, ziet hij plotseling levendig voor zich hoe de Boeing 747 vlak na het opstijgen explodeert. In pa niek vlucht hij het vliegtuig uit, gevolgd door vijf medeleerlingen en de lerares. Terug in de vertrek hal horen ze dat niet meer mee kunnen en op de volgende vlucht moeten wachten. Groot is de verbijstering wanneer het toestel vlak na de start inderdaad explo deert. De overlevenden weten niet hoe ze met Alex moeten omgaan. Heeft hij hun leven gered of is hij op de één of andere manier juist verantwoordelijk voor de crash? Dan komt één van de jongens bij een merkwaardig ongeval om het leven. Wanneer kort daarna een volgende overlijdt, begint Alex een angstaanjagend vermoeden te kriigen. Stel dat het de bedoe ling was geweest dat iedereen in het vliegtuig om het leven was gekomen? Dat hij samen met de andere overlevenden de Dood te snel af was, maar dat het nu de bedoeling is dat zij alsnog ster ven? Is het einde onontkoom baar of bestaat de mogelijkheid om aan de Dood te ontsnappen? Geprolongeerd is 'The Green Mile', met Tom Hanks, waarin een gevangenisbewaarder met een man te maken krijgt die we gens de moord op twee meisjes is veroordeeld tot de elektrische stoel. Gaandeweg begint hij te twijfelen aan diens schuld Voor de kinderen draaien op verschil lende dagen 'Stuart Little' en 'Pokémon' Woensdag 21 juni is de bioscoop in verband met het EK-voetbal 's avonds gesloten Ondanks de belabberde openings wedstrijd tegen de Tsjechen blijft de Oranjegekte onverminderd aanhou den. Op de A2 ontstond een file van nieuwsgierige automobilisten nadat een boer zijn weiland oranje had ge spoten en zijn koeien van rug nummers had voorzien. In de Texelse noordkop loopt een aantal beesten rond met de Nederlandse vlag op de ene flank en de oranjegekleurde tekst 'Holland!' op de andere. Veehouder Henk van der Star van de Schorren- weg heeft de chauvinstische uitingen in zijn weiland aan de Oorsprongweg met de spuitbus op een drietal koeien aangebracht in de hoop dat 'onze jongens' het er in die andere wei goed vanaf brengen. 'We zijn naar de Arena geweest en gaan ook nog naar Ne derland-Frankrijk en de kwart- en halve finale. Tegen de Tsjechen was het niet best, maar de sfeer was ge weldig, vooral 's nachts in de stad. Het is grandioos om erbij te zijn.' (Foto Bart Bosch) In aanwezigheid van nazaten van de oprichters wordt zaterdag om 13.30 uur het 65-jarig bestaan van het on langs door de gemeente gerestau reerde Esperanto-monument aan de Kogerstraat herdacht, onder meer door bestuursleden van Esperanto Nederland. Vanaf 10.30 uur worden in De Scha kel video's vertoond over de geschie denis van het Esperanto en het he dendaagse gebruik van deze internationale taal die in 1887 werd De collecte voor het Astmafonds heeft een bedrag van ƒ6919,- opge leverd. Dat is minder dan vorig jaar, vooral een gevolg van het geringe aantal collectanten in Den Burg In theater-restaurant Klif 12 in Den Hoorn is vrijdagmiddag 30 juni de premiere van de 'De Eiland- verslaggever'. Deze 50 minuten du rende videofilm is gemaakt door het bedrijf Yucafilms uit Amsterdam in opdracht van de provincie Noord- Holland. Het is de tweede in de serie 'Markante Noord-Hollanders'. Cen trale figuur is Harry de Graaf die in zijn dagelijks werk voor de krant wordt gevolgd. Daarbij krijgt ook zijn onderwijsproject in West Papoea (Nieuw-Gumea) aandacht Onder de ongeveer 130 genodigden die de pre mière bijwonen is provincie bestuurder Enno Neef, gedeputeerde voor maatschappelijk welzijn, zorg en cultuur HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u ds. E.J Vledder; uitz. via De Lichtboei. De Waal: 9.30 u dhr E de Fouw uit Rotterdam; mmv RK-kerkkoor uit De Cocksdorp. De Koog: 9 30 u. ds. L. Giethoorn uit Groningen Den Hoorn: 11.00 u. ds. L Giet hoorn uit Groningen. Oosterend: 9.30 u GK ds. B E Span uit Zuidlaren; 19.00 u GK ds. B E. Span De Cocksdorp: 11.00 u. dhr E de Fouw uit Rotterdam GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u ds. M.G.J Roepers, dienst van Schrift en Ta fel; 19.00 u. ds. M.G.J Roepers, voortzetting dienst van Schrift en Tafel, uitz via De Lichtboei. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend 10.00 en 16.00 u. ds. T M van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg-11.30 en 17.15 u dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat. Den Burg: 10 00 u dhr. J. Wieten; uitz. via Radio Texel BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg. 10 00 u. ev. Ene Wegman uit Almere. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat. 19 30 u dames koor, uitz. via De Lichtboei; zon. 10.45 u. The Gospeltrain, neven- dienst en crèche, Woord- Communieviering parochianen. Oosterend: zon 9 30 u Woord- Communieviering parochianen De Cocksdorp: vrij 19.30 u. rozenkransgebed. Gollards: zat. 16.00 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u.: De tijd ne men om over geestelijke zaken te mediteren; Wachttorenstudie, 11.20 u.: Houd krachtig vast aan goddelijk onderwijs. bedacht door de Poolse oogarts Zamenhoff. Ook wordt ten gehore gebracht hoe de taal klinkt in een kinderprogramma of muziek. Na de onthulling van het monument wordt om 14.30 en 15.30 uur een korte openbare les gegeven door Atilio Orellana Rojas, directeur van het Internationaal Esperanto Instituut. Bij de onthulling vertelt oud-stuurman ter koopvaardij en exportmanager Kees Ruig wat Esperanto voor hem betekende tijdens zijn wereldreizen. Verder betuigen bestuursleden van Esperanto Nederland hun erkentelijk heid aan de Texelse bevolking voor wat deze in het verleden op het ge bied van Esperanto heeft gepres teerd. Het Maartenhuis aan de Ruyslaan nabij De Koog is één van de tweehon derd boerenbedrijven in Nederland die zaterdag en zondag in samenwer king met het Platform Biologica de jaarlijkse 'Landelijke Open Dagen bij de Biologische Boer' houden Het thema is 'kom kijken en proeven'. Naast rondleidingen en proeverijen organiseren de boeren van het Maartenhuis ook activiteiten voor kin deren en is er rondom de boerderij een hoop te zien In het 'petit restau rant' zijn zelfgemaakte producten als soep en brood verkrijgbaar. Bij manege Akenbuurt wordt mor genavond in de open lucht een dressuurwedstrijd gehouden. Circa 75 deelnemers - allen Texelaars - uit alle categorieën komen aan de start De eerste start om 16.30 uur, de laat ste om 20.00 uur. De toegang is gra tis. Pokèmons en oranje voetbalmunten vormen de hoofmoot van de ruilbeurs die woensdag 21 juli in zwembad Molenkoog wordt gehouden. Van 16 00 tot 17.30 uur is iedereen wel kom om zijn verzameling compleet te krijgen. Verder sluit het bad op 17 juli al om 17.00 uur de deuren in verband met de uitwisseling met de zwemclub uit Midswoud. In de luilaknacht bezoch ten vele jongere en oudere kinderen (soms vergezeld door een slaperige ouder) het zwembad, dat al vanaf vier uur in de ochtend (gratis) toeganke lijk was. Om zes uur werd een luilak- ontbijt geserveerd en om acht uur sloot het bad de deuren om op de normale tijd (12.00 uur) weer open te gaan. Het hele feest verliep, iets rus tiger dan vorige jaren, zonder enige wanklank. Peuterspeelzaal Spelemaer, geves tigd in dorpshuis d'Ouwe Ulo in Den Burg, houdt zaterdag tussen 10.30 en 13.00 uur een fancyfair. die in het te ken staat van het Wilde Westen. Hoogtepunt van dit feest is de ingebruikname (rond 11.00 uur) van een nieuw klimrek, waarvan de bouwmaterialen en het kunstgras door sponsors werden betaald en dat door vaders en moeders in elkaar is gezet. Daarnaast zijn er diverse spel letjes en een loterij en kunnen - de al dan niet verklede-kinderen zich la ten schminken en een ritje maken op een pony. Ook de inwendige mens wordt met vergeten. Bij de ingang is voor 7,50 een 'geldketting' te koop, waarmee de jeugd aan de diverse activiteiten kan deelnemen. De op brengst van de fancyfair is bestemd voor een fototoestel en nieuw speel materiaal. De Nederlandse groep 'Busted' ver zorgt zaterdag een countryavond in café De Zwaan. Het betreft een ge routineerd gezelschap. Busted be trad in 1982 voor het eerst het po dium en maakte sinds die tijd vijf CD's. De waardering was groot, wat ook wel bleek uit het enorme aantal optredens in Nederland, Duitsland en Belgie. Ook maakte de groep een korte tournee door Zweden en Noor wegen. De KRO en de TROS ver grootten hun publiek verder door concerten uit te zenden via radio en tv. Diverse prijzen (en nominaties er voor) waren hun deel, onder meer tij dens de jaarlijkse Dutch Country Music Award Show. De vijf muzikan ten beheersen een breed repertoire binnen het genre, uiteenlopend van traditionele country tot moderne en prima dansbare country and western, wat hen een veel gevraagde groep maakt tijdens country in-line-dance- feesten. Hun optreden in De Zwaan begint om 22.00 uur. De toegang is gratis. Donderdag 15 juni In het gemeentehuis begint om 14,00 uur de begrotingsverga dering van de gemeenteraad. De bijeenkomst, die 's avonds wordt voortgezet, wordt rechtstreeks uit gezonden via Radio Texel. In dorpshuis De Hof in De Koog be gint om 19,30 uur een recreatieve bridgedrive Deelname kost ƒ5,- per persoon. Aanmelden via tel. 317 489. In Cinema Texel draaien Final Destination (aanvang 19.00 en 21.30 uur) en The Green Mile (20.30 uur). Vrijdag 16 juni Bij manege Akenbuurt wordt een dressuurwedstrijd gehouden met circa 75 Texelse deelnemers. De eerste start om 16.30 uur, de laat ste om 20.00 uur. De toegang is gra tis Bij de voormalige elektriciteits centrale aan de IJsdijk nabij Oude- schild gaat om 19.00 uur een wielertijdrit over 24 kilometer van start. Deelname is gratis. In Cinema Texel draaien Stuart Little (aanvang 14.30 uur), Pokémon (15.00 uur). Final Destination (19.00 en 21,30 uur) en The Green Mile (20.30 uur). Zaterdag 17 juni De boerderij van het Maartenhuis (Ruyslaan, nabij De Koog) houdt vandaag en morgen open huis, met onder meer rondleidingen, proeve rijen en activiteiten voor kinderen. Vandaag wordt de skeelerronde om De Waal verreden. Inschrijven kan vanaf 9,30 uur in dorpshuis De Wie lewaal. De laatste stempelpost sluit om 16.00 uur. Tussen 10.00 en 11.00 uur gaat op de Groeneplaats de sponsor fietstocht van Amnesty International van start. Er zijn drie tochten uitge zet, van 10, 15 en 25 kilometer. Deelname kost ƒ5,-. Tussen 10.00 en 17.00 uur zijn zeven tuinen, van Den Burg tot Oosterend, te bezoeken. Een passepartout voor de Open Tuinen Dag kost vijf gulden. De adressen staan in een artikel el ders in deze krant. Peuterspeelzaal 'Spelemaer', ge vestigd in d'Ouwe Ulo in Den Burg, houdt tussen 10.30 en 13.30 uur een fancyfair. Om 10.30 uur begint in de Schakel (naast de NH kerk van Den Burg) een feestelijke en informatieve dag van de vereniging Esperanto Neder land. Aan de Kogerstraat wordt om 13.30 uur het gerestaureerde monu ment onthuld. In het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp begint om 19.30 uur een bingo. In Cinema Texel draaien Stuart Little (aanvang 14.30 uur), Pokémon (15.00 uur), Final Destination (19.00 en 21.30 uur) en The Green Mile (20.30 uur). Zondag 18 juni De motocrossers van de MAB gaan voor de vijfde clubcross van het sei zoen naar de overkant. Om 9.00 uur gaat op het parkeerter- reintje halverwege de weg naar paal 9 een circa twee uur durende excur sie door de Bollekamer van start. Deelname is gratis. Om 12.00 begint bij Dijkmanshuizen een surfwedstrijd. Deelname staat open voor iedereen. Aanmelden kan vanaf 10.00 uur in de kantine op de dijk. Bij De Worsteltent treedt de Texelse troubadour Jaap Dros op vanaf 15.00 uur. Bij mooi weer begeleidt hij zichzelf buiten op gitaar. In Cinema Texel draaien Stuart Little (aanvang 14.30 uur), Pokémon (15.00 uur), Final Destination (19.00 en 21.30 uur) en The Green Mile (20.30 uur). Maandag 19 juni Vanavond start om 19.00 uur bij de wielerbaan een skeelertocht over het eiland. Goed geoefende rijders maken een rit van anderli gevorderden ri|den één uur. In het gemeentehuis v« vanaf 19.30 uur de raadj missie voor Bestuur en Org# In de kantine van manege 4 begint om 19.30 uur een j drive, georganiseerd doort club Groot Slem. De insdi start om 19.15 uur en kost ƒ11 paar. Voor meer informatij 312252. In d'Ouwe Ulo begint om 2oJ een klaverjasdrive voor leden In de serre van de Twaalf kunnen Texelaar en toerist 20.00 uur vrijblijvend meedoj een schaakavond van de s vereniging. In Cinema Texel draaien Thel Mile (aanvang 20.00 uur) en| Destination (20.30 uur). Dinsdag 20 juni Op de wielerbaan in Den Bit gint om 19.00 uur een criteriun wielrenners van 15 jaar en Gastrenners die willen mei betalen ƒ5,-. Op de Groeneplaats in Den begint om 19.30 uur de jaa Taptoe, met medewerking va Texelse fanfarekorpsen In het gemeentehuis verg |e vanaf 19.30 uur de raadscom voor Ruimte. Wonen en Econ In Het Eierlandsche Huis begs 20.00 uur een klaverjasavond name kost ƒ3,- p.p. In Cinema Texel draaien Stuar (aanvang 14.30 uur) en Pot (15.00 uur). In verband met he voetbal is de bioscoop 's ai gesloten. Veerdienst Teso onderhoudt dag tussen 9.35 uur en 16.3 halfuurdiensten. Zondag wod sen 13.35 uur en 20.05 uur boten gevaren. Maandag tweede boot om 9.35 uur; vaart, tot 16.05 uur. Zii ei. ee >g K: er Ie In verband met de verschijning van de Vakantiekrant zijn een aantal rubrieken in de Texelse Courant vervallen. Het betreft de Medische Zorg en de pagina Uit Actief. We verwijzen hiervoor naar de Vakantiekrant, een bij lage van de Texelse Courant. Groepen en enkelingen die willen meedoen aan het eenakterfestival kunnen zich tot 1 juli melden bij de Welzijnsstichting (Postbus 143,1790 AC Den Burg, tel. 315 582.). Dit geldt ook voor mensen die als regisseur of speler een bijdrage willen leveren maar nog op zoek zijn naar een ge zelschap. De organisatie brengt ze zo mogelijk samen. De eenakters mo gen met langer dan 45 minuten du ren De auteursrechten en boekjes worden vergoed. Het festival staat gepland op 5 november (aanvang 14 00 uur) en gaat gezien de belang stelling - er staan al zes optredens gepland - zeker door. 'March Appel aux Trompets' is dins dag het openingsstuk van Taptoe Texel 2000, die volgens traditie vanaf 19.30 uur op de Groeneplaats zal worden verzorgd door de drie Texelse fanfarekorpsen. De leiding tijdens deze ouverture is in handen van diri gent F. Meijer. Daarna is de beurt aan Door Eigen Kracht uit Den Hoorn, die achtereenvolgens 'Hava Nagila', 'Jerushala' im Shel Zahav' en 'Coun try March' ten gehore zullen brengen. Muziekvereniging Excelsior uit Oosterend treedt op met 'It's a long way to Tipperary', 'Razzle Dazzle' (met de percussiegroep), 'The longest day' en 'Under the big top' (percussiegroep) en laat tijdens de afmars 'Survelva' horen. Het Konink lijk Texels Fanfarecorps marcheert op onder de klanken van 'Check Point', waarna de drumband 'Brasil' speelt. 'Golden Star', 'Tiritomba' en (tijdens de afmars) 'Saint Triiphon' complete ren het optreden van KTF. De finale wordt verzorgd door de gezamenlijke korpsen, die voor die gelegenheid onder leiding staan van F. Meijer en Erna Bousma. Besloten 1 het Wilhelmus. De organisatie van de Tapj handen van het Contactoja Zang en Muziek, dat geen a Om de kosten te besfrijcl05| een collecte. Als die gera brengt zijn er volgend jaanl weer zitbankjes. De oude| meer bruikbaar. Iedere zaterdag haalt Scout oud papier op in Den Burg Ml verzocht dit vóór 10.00 uur aan| te zetten, in niet te grote bund? kartonnen doos (geen plasticl papierwagen komt in de volgeil ten: 3. Waalderstraat, Marf Paelwerck, Schoudieck, banck, Vroonlant, Buytengoii slag en Noordvlak. Schipper kapitein Marcel Bakker en matrozen Wim Smit, Mare Beuving, Jaap Witte, Leo Wigbout, Cor Trap, Cor Barends en Adrie Kager (niet op de foto), samen de bemanning van de TX 14, schenken de reddingboot met inhoud aan Wim Grisnigt van de KNRM. (Foto Gerard Timmerman) Een bruisend feest aan boord van de TX14 Grietje van de firma Trap-Ellen tijdens de Nationale Visserijdag heeft de KNRM een bi|drage van ƒ1215,- opgeleverd. De bemanning greep de presentatie van de Texelse en Helderse visservloot aan om de reddingmaatschappij een cadeautje te bezorgen. 'Want wat zouden we zonder de redders moeten beginnen', weet bemanningslid Marcel Bakker, destijds opvarende van de gezonken TX18. Om te zorgen dat bezoekers van de visserijdag zoveel mogelijk geld in het miniatuurscheepje van de KNRM zouden stoppen, werd de kot ter omgebouwd tot feestruimte Mede dankzii een bijdrage van brandstofleverancier Esso konden vaten bier, hapjes en zanger Richard Posthumus worden betaald. Deze combinatie zorgde ervoor dat zo'n honderd bezoekers aan boord stap ten en onder aanvoering van de zin gende entertainer een uitbundig aan deel leverden aan de vlootschouw tussen Den Helder en Texel. Na aftrek van kosten bracht de feestende me nigte ƒ815,- bij elkaar, een bedrag dat door motorleverancier Caterpillar werd verhoogd met ƒ400,-. Bij elkaar een schenking die door Wim Grisnigt, secretaris-penningmeester van de plaatselijke commissie van de KNRM, onder dankzegging in ont vangst werd genomen. Radio Texel is te beluisteren op 18 via de kabel (98 5). of via De U (100.4) De programma's van 's: worden de volgende morgen tusse en 13.30 uur via de kabel en DeU herhaald Donderdag: 14.00 u Rechtstreeks vanuit heti meentehuis. Raadsverga over de gemeentebegred 18 00 u Country time (muziek) 19.30 u. Voortzetting begrotmgsc Aansluitend' Radio Noordholland Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (mei' 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 14 ,00 u Ministry of sound (muflé 16.00 u. Wegdromen met een bo 17.00 u. Pietelepote (kinderpret Vandaag Pietelepote laat nog horen hoe de ziekenauto klinkt. I hij nog een keer op de brancard gen, weet hij niet De opnamen» ditmaal gemaakt in de Lubertiscü 18 00 u Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10 00 u Kerkdienst vanuit DoopS) kerk Den Burg 11.00 u Vlaswiek (muziek en p<* 12.00 u. Natuurwijzer 13 00 u Nieuwtjes en achtergror-J 14 00u Goud van Noud (Nederlandstalig) 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18 00 u Time travelling (muziek) 21 00 u. Proefproject (muziek) 22 00 u Radio Noordholland Maandag: 18.00 u. Svmphonica (klassiek) 19.00 u. Even bijpraten met 20.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (ni^1 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u Radio Noordholland Woensdag: 18.00 u. Onder de toren (geestdf programma, met vanal 1? verzoekplaten) 19 45 u Gelezen verhalen (West" 20.00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19 00u Even bijpraten met (Texelaars in het nieuw*! 20 00 u Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 2