.andbouwers geven jsie op de toekomst Van Zoonen en Waverijn actief bij NK in Hengelo 'Hogere ambtenaren, dan ook breder inzetbaar' Qeslaagd 1-1-2 F amilieberichten Sarah! Met het oog op morgen' Wielrennen Country-disco Bouwdorp Geld zwemclub voor Enschede TEXELSE C0(JRANT. Hondenclub Collecte TEXELS E®OURANT Adverteren? Gemeente moet minder kwetsbaar worden Bingo in Bethel Alle menners voor examen geslaagd Winst voor Saai en Plag Netwerkdirecteur opnieuw benoemd Familieberichten 'Fexelaartjes IWO en. 00 Verburg, gedeputeerde van de jncie Noord-Holland, neemt rijdag 21 juli om 16.30 uur het te exemplaar in ontvangst van apport 'De Texelse land- en 2D rB>ouw: v'taal en zelfbewust, het oog op morgen'. en tuinbouwers, verenigd in de -afdeling Texel, en bloem- ntelers van de KAVB-afdeling hebben in het belang van de se land- en tuinbouw een onder laten verrichten naar de imstkansen. Dit heeft geresul- m een sociaal-economische dsvisie met daaraan gekoppeld ictieprogramma. Daarin worden andere protecten en beleids- nten voor de komende jaren jegeven. In de rapportage wordt peeld op ontwikkelingen op het d, zoals de spectaculaire groei et toerisme heeft doorgemaakt, ndien zijn, door maatschappe- ontwikkelingen, natuur- en ichapsorgamsaties een grotere aan spelen. Maar de landbouw It nog steeds als een belangrijke van de Texelse economie ge- een gegeven dat in het rapport matig wordt onderbouwd. Bo- len draagt de land- en tuinbouw inde variatie van het landschap, iet rapport is langdurig en inten- gewerkt door een groot aantal rin de Boer (22 jaar) uit Den Burg in de Hogeschool Haarlem ge- voor de opleiding HTS Bouw- het ROC in Den Helder is de 21 - itó eFranciscaWestervelduitDen 9f! geslaagd voor het diploma So- Pedagogisch Werk. line Platte (28 jaar) is aan het I te Den Helder geslaagd voor de iding Sociaal Pedagogisch Werk. IQ-|arige Wendy Hurkmans uit lerend is aan de Middelbare kakschool in Almelo geslaagd de opleiding Horecamanage- 2e verhuist nu naar warden, waar ze de vierjarige '■opleiding Vrijetijdsmanagement 'volgen. e' Barnard uit Oosterend igde deze week voor het toela- «xamen piano tweede fase, spe cie hedendaagse muziek aan conservatorium van Maastricht. het examen speelde zij werken Bach, De Leeuw. Messiaen en betrokkenen uit verschillende gele dingen van de landbouw. De overhandiging zal plaatsvinden op het bedrijf van Bert en Meina Keijser op Ongeren. Alle landbouwers die lid zijn van genoemde organisaties zijn hierbij welkom. De middag wordt opgeluisterd door troubadour en boerenzoon Jaap Dros. Na afloop wordt een barbecue gehouden. Leden van Wielervereniging Texel strijden zaterdag op de wielerbaan aan de Haffelderweg om de club kampioenschappen. De renners uit de A-poule moeten zestig ronden af leggen, om de beste te worden van de B-poule dient de baan ook altijd nog veertig keer te worden gerond. Het startsein klinkt om 16.00 uur. In dorpshuis De Bijenkorf in de Mulderstraat in Oosterend wordt za terdag een country-disco gehouden. D.J. Jan Bloem jr. zorgt voor een ge zellige sfeer waarin liefhebbers de gelegenheid hebben oude en nieuwe dansen te proberen. De avond begint om 20.00 uur, de toegang bedraagt ƒ5.-. De Welzijnsstichting is voor de jaar lijkse bouwdorpen, die dit jaar wor den gehouden van 24 juli tot en met 4 augustus, nog op zoek naar aller hande bouw- en spelmateriaal. Daar bij kan worden gedacht aan doeken, kleden en oude gordijnen, kippen gaas en netten, maar ook hout is welkom. De Welzijnsstichting is tij dens kantooruren te bereiken via te lefoonnummer 315582. De jeugd van Zwem- en waterpolo club TX'71 heeft zich het lot aange trokken van de slachtoffers van de vuurwerkramp in Enschede. De op brengst van de rommeltjesmarkt die onlangs werd gehouden wordt be stemd voor een nieuw te bouwen jeugdcentrum in de door de vuurwerkramp getroffen wijk Jack Backus. De cheque van f3.800,- wordt komende zaterdag overhan digd aan de wijkagent. Dit zal gebeu ren tijdens een zwemwedstrijd in het zwembad De Mors te Delden, in aan wezigheid van leden van de Texelse zwemclub. VRIJDAG 30 JUNI 2000 De collecte van het Nationaal Epilepsiefonds die vorige week werd gehouden, heeft op Texel ƒ9840,90 opgebracht; dat is ƒ1362,50 meer dan vorig jaar. Met de opbrengst van de collecte wordt wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaken en de bestrijding van epilepsie gefinan cierd. Tevens wordt bijgedragen aan individuele hulpverlening. De Texels opbrengst was als volgt verdeeld: 't Horntje ƒ121,-; De Cocksdorp ƒ609,35; Den Hoorn ƒ342,45; Eierland 428,25; De Koog 783,25; Oudeschild 786,-; De Waal ƒ363,20; Oosterend ƒ1276,40; Den Burg ƒ5131,-. yw» Zigrt'JhdiA M ±«*i- Voor een advertentie, eenTexetaartje of een familiebericht kurrt u terecht bij Langeveld en de Rooy aan de Spinbaan 6, telefoon35 2600of fax 31 41 11. Ook voor vragen over abonnementen en bezorging kunt u zich hiervervoegen. Geopend tijdens kantooruren. De Texelse atleten Eva van Zoonen en Gijs Waverijn liepen afgelopen weekend mee in de strijd om de nationale titels bij de A- en B-junio- ren. Beiden behaalden in het fraaie Fanny Blankers-Koenstadion in Hengelo een elfde plaats in hun klasse. Gezien haar persoonlijk record van 2.23 had Eva van Zoonen op een finaleplaats gerekend op de ver trouwde 800 meter. Zeker gezien haar plaats in de top tien in de natio nale ranglijsten. Zij startte in de tweede serie van drie en had daarbij het nadeel van een start in baan 6. Bij het naar binnen komen, nam ze ech ter een sterke tweede positie in, ge zien het niveau van de concurrentie en het onstuimige weer een terechte keus. Zij verzuimde echter dicht te gen de rand te lopen en de halve meter die zij openliet, had na vijfhon derd meter een demarrage van twee tegenstanders tot gevolg. Hierdoor raakte Van Zoonen eventjes uit ba lans en vergrootte het gat zich tot twintig meter, ondanks een sterke Het college zinspeelt op maatrege len om te voorkomen dat stoelen binnen het raadhuis onbezet blij ven. Om belemmeringen voorwer kende ouders weg te nemen wor den kindplaatsen aangekocht en om de kwetsbaarheid van het ge meentelijk apparaat te verminde ren wordt van hogere functionaris sen in de toekomst een bredere inzetbaarheid gevraagd. Om de gemeentelijke organisatie minder kwetsbaar te maken wordt van ambtenaren die een hogere func tie ambiëren in de toekomst een bre dere inzet worden gevraagd. Het hoge aantal gespecialiseerde ambte naren binnen de huidige gemeente lijke organisatie verhoogt namelijk de kwetsbaarheid van het apparaat. In geval van ziekte, ontslag of anders zins blijft het werk bij gebrek aan een vervanger doorgaans liggen. Bij de flexibilisering wordt met name ge dacht aan leidinggevenden 'Want of je nu op de ene of andere afdeling leiding geeft, hoeft voor het functio neren geen verschil te maken', con stateert burgemeester Geldorp. Vol gens haar Kunnen mensen vaak in meer dan eén functie goed zijn. 'Als ik kijk naar de manier waarop men sen zich hebben ontplooid, dan ben ik de laatste tijd aangenaam verrast.' Leden van de raadscommissie Be stuur en Organisatie waarschuwden Geldorp de gemeentelijke organisa tie niet in onbalans te brengen. 'Want van iemand die al tientallen jaren in een bepaalde functie zit, kun je in eens geen flexibiliteit gaan eisen.' Hondenclub Texel neemt zaterdag 8 juli haar nieuwe locatie bij zwembad Molenkoog officieel in gebruik en daarmee ook haar onderkomen, dat dankzij noest vrijwilligerswerk tot stand is gekomen Tussen 15.30 en 18.00 uur zijn er allerlei activiteiten, waarbij belangstellenden welkom zijn. In buurthuis Bethel aan de Muyweg in Eierland wordt met ingang van 5 juli iedere woensdag bingo gespeeld. Er wordt steeds begonnen om 20.00 uur en de opbrengst wordt gebruikt om de bij de restauratie opgelopen schulden te vereffenen. Alle zeven kandidaten voor het men- examen zijn geslaagd voor het koetsiersbewijs. Het examen werd door W. Vos afgenomen in de straten van Den Burg, Cursusleider Piet Beers van menvereniging 'Tussen Wad en Duin' liet de kandidaten voor het enkelspan rijden met het paard van de familie G. Westerlaken; voor het dubbelspan werden de dieren van Martin Kikkert gebruikt. Jocelyn Kikkert, Roland Bisschop en Cees Bakker behaalden het koetsiers bewijs enkelspan. Martin Kikkert, Cor de Lugt, Hans Jimmink en Erwin Brokken slaagden voor het dubbels pan-diploma. In De Cocksdorp zijn de club kampioenschappen van tennis vereniging Heri Hodie begonnen. Inmiddels zijn de dames en heren enkel en dubbel en het jeugd kampioenschap gespeeld, waarbij de kleine vereniging zich in een vrij goede opkomst mocht verheugen. Jeroen Plag eindigde als eerst bij de heren, Ingrid Saai werd eerste dame. Bij de jeugd waren vele leuke partijen te zien. In de eindstrijd kwamen Josien Westdorp en Edwin Boon te genover elkaar te staan; in een lange en afmattende eerste set gaven ze elkaar geen duimbreed toe. De winst voor de set en later voor de wedstrijd ging naar Edwin Boon (6-5, 6-4). Bij de dames B werd dit jaar geen enkelspel gespeeld, maar wel een dubbelpoule. In een aantal ani merende wedstrijden wisten Jacque- lien Aarts en Ankie Hooyschuur de eerste plaats te bemachtigen. In de dames A-poule bleef de eind uitslag tot de laatste wedstrijd ge heim. De verschillen waren zeer ge ring, wat tot uiting kwam in de vele driesetters Het duo Els Ooyevaar/ Mieke van den Bent kon al naar ge lang de uitslag op een eerste, tweede, derde of zelfs een vierde plaats eindigen. Uiteindelijk mochten zij zich kampioen noemen door een 2-0 overwinning in de laatste wed strijd. Was de dames A-poule vorig jaar nog een zaak van de geroutineerdere speelsters, dit jaar wist de jongere Ingrid Saai in de finale door te drin gen. Daar moest zij het opnemen te gen de sinds 1995 regerende Mieke v/d Bent. Het werd een fraai schouw spel. Gaandeweg raakte Saai meer in haar spel en wist ze met hard gesla gen ballen de subtiele antwoorden van haar opponent te overklassen. Met een overwinning van 2-0 (6-4, 6- 3) viel de titel haar ten deel Bij de heren staken Dirk-Jan en Leo Saai in het dubbelspel met kop en schouders boven hun concurrentie uit. Het enkelspel leverde een eind strijd op tussen Leo Saai en Jeroen Plag. waarbij de laatste beheerst en technisch zeer fraai spel liet zien. Dat leverde niet alleen een fraai schouw spel op, maar resulteerde ook in een 2-0 overwinning (6-3, 6-1). In september vervolgt het kampioen schap met het onderdeel mix. Uitslagen: Jeugd: 1. Edwin Boon, 2. Josien Westdorp; dames B dubbel: 1Aarts/ Hooyschuur, 2. Saai/Gerritsen, 3. Bakker/v. Tongelen; dames A dubbel: 1Ooyevaar/v/d Bent, 2. Westdorp/ Zoetelief. 3. A. 1Saai, 4. Karels/v/ d Linde, 5. Stark/Saal; dames A en kel: 1Ingrid Saai, 2. Mieke v/d Bent; heren dubbel: 1D-J +L Saai, 2. F C. Stolk, 3. Schraag/v/d Bent, 4. Ooyevaar/v/d Veen; heren enkel: 1 Jeroen Plag, 2. Leo Saai. Het aflopende arbeidscontract van netwerkdirecteur Tine Visser is door b en w omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. De 'boven schoolse directeur' van de Texelse openbare basisscholen had een arbeidscontract voor drie jaar. eindsprint een onoverkomelijke ach terstand. Met een derde plaats en een tijd van 2.25.67 hing het van het resultaat van de derde serie af of Van Zoonen een finaleplaats zou krijgen. Dit was niet het geval en met een elfde plaats verliet zij teleurgesteld het veld. Voor Gijs Waverijn verliep de 100 meter - zijn specialiteit - ook met naar wens. Zijn prestatie stond in geen enkele verhouding tot eerdere resul taten dit seizoen. Haalde hij vorig jaar nog de halve finales, dit jaar was ook hij na de series uitgeschakeld. Beter verliep het op de 200 meter. Hoewel hij eigenlijk niet in aanmer king kwam, werd Waverijn door ver schillende afzeggingen toch tot het deelnemersveld toegelaten. In ver band met diezelfde afzeggingen kwa men echter ook de halve finale te vervallen en zouden de twee eerst- geëindigden direct naar de finale gaan. Waverijn liep zich naar een niet onverdienstelijke vierde plaats met een persoonlijk record van 23.38.5. Goed voor een elfde plaats in het kampioenschap. Dat is volgens de burgemeester niet de bedoeling. Alleen nieuwe krachten zullen vooralsnog met deze aanpak te maken krijgen. Om te voorkomen dat medewerkers met wie zogenaamde leerwerk contracten zijn afgesloten, en die dus een extra belasting voor de ge meente betekenen, zal in het contract een clausule worden opgenomen waarmee voortijdige uitstroom wordt voorkomen. Kinderopvang Zoals de krappe arbeidsmarkt nade lig is voor het bedrijfsleven, leidt dit ook bij de gemeente tot vaak lastig vervulbare vacatures. Dit brengt extra kosten met zich mee, direct en indi rect. Direct in de vorm van wervmgs- en selectiekosten, zoals advertenties, verplaatsingkosten, gesprekken, etc. Indirect maakt de gemeente hoge kosten voor opleiding en begeleiding. De gemiddelde kosten voor een werving voor een functionaris van hoger niveau bedragen zo'n ƒ35.000,- Om te voorkomen dat jonge en goed opgeleide krachten voortijdig vertrekken, ter bevordering van komst van nieuw personeel en om de kosten voor het aantrekken van nieuw personeel te beperken wil de gemeente maatregelen treffen om arbeidsbelemmeringen voor ouders met jonge kinderen te verminderen. Gedacht wordt om een bijdrage in te voeren voor reguliere kinderopvang en de opvang door gastouders. De raad is bereid hiervoor 30 000,- neer te tellen. Voor uw hartverwarmende medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa HARM OOSTERHOF onze hartelijke dank. Het is voor ons tot grote steun geweest. Marie Oosterhof-van Bennekom kinderen en kleinkinderen Den Burg, juni 2000 Twee harten vonden elkaar... Daarom trouwen wij op zaterdag 8juli 2000 Voor allen die dit met on> willen vieren, bent u welkom in hotel „De Witte Bergen", Rijksweg 2 te Eemnes van 19.30 tot 22.30 uur. Aard Nieuwendijk. Mar/a Wijnhoff Sint Jxn>traat 55a, 1251 Lc Laren S3 JJS-6229474 Deze jonge dame ziet vandaag INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ8,70 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ2,90 (incl. btw). FOTO-TEXEL AARTJE: plaatsing foto 25.- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: 1M-TEXELAARTJE op aanvraag. Te koop: Honda XR 600 Enduro. Wim Mets, 317406/ 312371. Te koop gevrkofferset voor motorfiets. Tel 310691 of 06-29568827 Te koop wasmachine 250,-, wasdroger ƒ100,-. Tel. 310899. Tandem te koop Gazelle (3 versn zeer goed on derhouden. Tel. 311767 Tk gaasbakken. Tel 312818 T h van 15 tot 22 juli 4- sterrenwoning voor 4 pers. ƒ1250.- Tel. 312049. Onderhoud van twee- wielers, brommers, moto ren en fietsen Ook ver koop van nieuw. Wij halen en brengen gratis. Dros Tweewielers, tel 311611. Wij rijden dinsdag a.s. flessengas Prima Gaz Verhuurbedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. 0222-317333. Verhuizen, opruimen? Denk aan de Rommel markt, Oosterend. Karei Dorst, Kotterstr. 23. O'end, tel 318873. Husqvarna motor- en electrische kettingzagen met automatische ketting smering: zaagbladlengte 40 cm Vanaf ƒ450,-. Tatenhove, Oudeschild, tel 313809. Blusmiddelen Service Texel. Voor controle en onderhoud van alle mer ken brandblussers Ook voor verkoop van Saval Eco sproeischuimblus- sers. 316545/315680. Stereo mimset met cd a.b. ƒ179,- bij Voordeel- land Oudeschild, 322398. Te huur: hometrainers, elektrische fiets of Spartamet Vermeulen Bikes, tel. 319213 Zoveel-delig servies komt bijna niet meer voor Daarom stel je bij Hans van der Klift je eigen ser vies samen en combineer je dat met je eigen spullen Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. De Vang 35, Oudeschild, tel. (0222) 363000 Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Haardhout, gemengd: eik, iep, beuk, es, etc. Handels onderneming. Eelke Kloos terman, tel. 0517-579592. Honda generatoren Duinker Motorservice Oudeschild. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommelrem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuurbedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222 317215. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kie vit, Jonkerstraat 4, tel 312525. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assu rantiekantoor Bremer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Administratie, Adviezen Belastingzaken Admini stratiekantoor Rood, De Dageraad 61, tel. (0222) 319429. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60. De Koog. tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Nieuwe bankstellen v a. ƒ1090,- Wiersma meu belen, Wilhelminalaan 14. tel. 0222-315099. Honda-occasions: motor scooter FES 150, motor off road MTX 200, Suzuki motor GSX 400. Yamaha chopper VX700, Honda bromscooters: 2 x Scoopy, Bali, X8RX, Shadow en MB 50. Duinker Motor service Oudeschild. PBGhet adres voor EHBO en Bednjfshulpverlenings- trainingen. Neem contact op met Jan Vonk, tel. 314928. Voordelige reparatie: tv, audio, video en cd Rob s Techno Vana, De Ruyter- straat 24, tel. 314350. De Koopman Koerier, voor bedrijf en particulier Tel 315001/06-20073394 Te koop: I m velgen VW 15" 4-gaats met banden 850,-; nieuwe 4-punts- gordel (3 aansl.p.) ƒ100.-; Gazelle herenfiets 3 versn 200,- Tel. 315048. „Vrije School Texel". Ben je peuter of kleuter? Kom dan naar'verhalen luiste ren. Elke woensdag van 15.30 tot 16.30 uur. Tot dan Een glazen object van Hans van der Klift ziet er door de lichtinval steeds anders uit, zodat je er de hele dag van kunt genie ten. Dartbord met 6 pijlen 35 - bij Voordeelland Oude schild, 322398 Werkende man zoekt (tij delijke) woonruimte. Tel 310376 of 06-20952089 Te huur aangeboden: ruime kamer in Heerhugo- waard Tel 072-5727202 Bankkleden in nieuwe uni kleuren en grand foulards in voordelige aanbieding bij De Blauwe Rafel, War moesstraat 8 Holland Festival 12 au gustus, Den Burg. Past uw fiets met goed op de fietsendrager? Kom eens kijken naar de alumi nium fietsendrager met frame bevestiging. Vermeulen Bikes, tel. 319213. Pedicure Martine Wester laken. Schilderend 1, tel. 322667. Ook in de verhuur voor wie eens wil proberen, een ligfiets van Sparta Vermeulen Bikes, tel 319213 Te koop: nog 1 witte Herderpup m. stamboom, ingeënt, parasitevrij en vet erinair goedgekeurd Tel 0223-522516. Ons zomerprogramma is uit, heeft u hem al in huis? Restaurant Juliana. AB Service zoekt voor een bedrijf op Texel met spoed een glazenwasser. Er wordt beslist een hoog loon betaald. Bel voor inl. 319621. Zondag finale EK 2000 Haal nog even wat snoep jes voor bij de buis. Ook zondag geopend van 13.00 - 17.00 uur. Inde Soete Suyckerbol, Heren straat. Den Hoorn. Tel. 319767. Elektrisch ontharen? Voor info Schoonheidssalon Martine, tel. 322667 De Blauwe Rafel, War- moesstr. 8 is elke dag geopend van 11.00-15.00 uur. Ons zomerprogramma is uit. heeft u hem al in huis? Restaurant Juliana. Bollenpellers gevraagd bij Veeger. Grensweg 5. Tel. 312229. Zondag finale EK 2000 Haal nog even wat snoep jes voor bij de buis Ook zondag geopend van 13.00 - 17.00 uur. Inde Soete Suyckerbol, Heren straat. Den Hoorn. Tel. 319767. Aanbieding - Falcon Fleece-pull van 69,95 voor 39.95. Marten Classics, Weverstraat 32. „De Tegelboet", deze week alleen op afspraak, tel. 310455 of 315379. Holland Festival 12 au gustus. Den Burg. „Vrije School Texel". Ben je peuter of kleuter? Kom dan naar verhalen luiste ren. Elke woensdag van 15.30 tot 16.30 uur. Tot dan. Aanstaande zondag kof- ferbakmarkt. parkeer plaats Calluna van 11 00 - 15.00 uur. Voor het vakkundig trim men van uw hond of kat Dierenpension-Trim salon Slufterweg, tel. 311477 Voor ons is het nooit afge lopen! Wij zijn zes dagen per weEK open! Qmpp Kapsalon, Waalderstr. 15, tel. 312227. Mét of zonder afspraak! Mr Zap: TVsurfer. films bestellen, het filmkanaal CineNova, TV kijken, mu ziek luisteren, games spe len. Vraag naar onze intro ductie-aanbieding. Kabel- tex, tel. 315411. Voor iedere klus groot of klein moet U natuurlijk bij Bouwmarkt Fixet v.d. Vis zijn! Maricoweg 6, Den Burg Tafelkleden in diverse kleuren en maten bij De Blauwe Rafel. Warmoes straat 8. Oosterend zaterdag 1 juli rommelmarkt met gebak ken vis en oliebollen. Di verse attracties 4 jonge poesjes zoeken goed tehuis. Tel. 314769 Wij repareren alle merken KTV, video, radio. cd. sa telliet, etc. Service Center Texel, 311 777. Bollenpellers gevraagd PC. van Groningen Amaliaweg 11 Tel. 319208 Surfboard nu 28,50 bij Voordeelland Oude schild, 322398 Voor traditionele Indone sische rijsttafels bent u in Rest. Dunia Ketjil aan het juiste adres Warmoesstr 2, Den Burg. Tel. 322155. woe. gesloten. Gevonden: nog geen jaar oude schildpadpoes a/d Krimweg. Dierenpension Slufterweg Tel. 311477. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d Tatenhove, Oudeschild, tel. (0222)313809. Opruiming - kinderkleding. Rags. Oliver Twist Adidas etc. Marten Classics, Weverstraat 32. Bezoek de Indoorkarting De Koog. Razendsnelle karts, digitale tijd waarneming en pitsbar met uitzicht op cirquit Tevens twee squashbanen, prof poolbiljart en EK voetbal tafel. Dagelijks open van 11-23 uur Info 327000. De leukste kinder verjaardag vier je bij 'de Mient' Funfarm. Entree funfarm. minigolf, verrassing, fris. patat, pannenkoek of poffertjes 12.50 p.p. Rommelpot 11 Den Hoorn. 319296 Te koop rode bessen en prima nieuwe aardappels 15 kg voor 20.- (ook Dore) L. Huisman, Fruit- kwekerij De Veen, tel. 312203 of 06-22030389 Wordt ook bezorgd.

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 3