2 Kinderen dansen het hele jaar Klantvriendelijk 'Chef-kok heeft me in het diepe gegooid' 0 Als eerste onder 't mes m oud Papi Geslaagi. .TEXELSE COURANT' Rookwedstrijd in Oosterend |Wat ik zeggen wou... Vooral kerken open op Open Monumentendag Engelse Sommeltjes in Cabaret-café Kankerbestrijding Schapenfokdag Yogalessen J^_adio Texel 106.1 de /)«mpan {j3 Kerkdiensten Wat ik zeggen wou. Vernielingen Conditietraining Medische zorg Molenexcursi komt naar Tex t Meer bewege voor oudereul VRIJDAG 1 SEPTEMBER 2000 Op het grindpad naast Het Cafeetje in de Kerkstraat wordt zaterdag 16 september de Oosterender visrook- wedstrijd gehouden. Er wordt poon en sliptong gerookt, die door een deskundige jury zal worden gekeurd. Deelnemers moeten hun eigen vat, hun eigen houtkrullen en hun eigen vis meebrengen; opgeven kan tot 10 september bij Het Cafeetje, tel. 318975. De wedstrijd begint om 10.00 uur, waarna tot 13.00 uur poon wordt gerookt. Na het juryberaad wordt vervolgens tussen 14.00 en 17.00 uur tong gerookt. Gedurende de hele dag is de nostalgische visserijfilm van 'ome' Ane Ellen te zien, terwijl Peter Kaan voor de mu zikale omlijsting zorgt. De gerookte vis wordt verkocht, de opbrengst komt ten goede aan de KNRM. Ook wordt paling verloot, waarvan de opbrengst ten goede komt van de Oosterender rommelmarkt. r..T>Vli|khCKl VM Je rcdavlrc Met hun optreden op de laatste folk lore van dit zomerseizoen hebben de leden van de Kinderdansgroep Texel woensdag voor het laatst hun kunnen getoond. Maandag 2 oktober komen ze echter alweer bij elkaar, want het is de bedoeling dat de dansers in het vervolg het hele jaar door dansen, met uitzondering van de school vakanties. Tot nu toe was het gebruik dat de groep ieder jaar een paar maanden voor het zomerseizoen op nieuw werd gevormd, waarna er in een korte penode hard moest worden gestudeerd op de dansen die in juli en augustus wekelijks op de folklore- markt werden gedemonstreerd. Betsie Verhoeven, die sinds dit jaar de leiding heeft over de groep, wil er nu echter het hele jaar door een we kelijkse activiteit van maken, met de bedoeling méér kinderen enthousiast te maken. Jongens en meisjes die willen meedansen en ouder zijn dan zes jaar. zijn op maandag 2 oktober om 15.45 uur welkom in de aanbouw van sporthal Ons Genoegen. Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met Betsie Verhoeven, tel. 317 767. Dat de sfeer in de groep erg plezierig is, bleek woensdag na het laatste optreden, toen het hele gezelschap bij restaurant Theodorahoeve neerstreek voor een heerlijke pannenkoeken. (Foto Hany da GroaS) Ook op Texel worden diverse mo numentale gebouwen voor publiek opengesteld ter gelegenheid van Open Monumentendag op zater dag 9 september. Het zijn meren deels kerken, dus geen gebouwen die iets hebben te maken met de zee. Elders is dat wel het geval en zijn vooral poldergemalen, water molens, bruggen, sluizen, pomp stations en andere met het water verband houdende gebouwen opengesteld. Op Texel kan men terecht in de N.H. kerken van Den Hoorn, De Koog, Oudeschild, De Cocksdorp, Den Burg en Oosterend. Verder in de Doopsgezinde kerk in Den Burg, de voormalige Doopsgezinde kerk in Oosterend de molen van Het Noor den, Het Wijnhuis (vroeger slijterij De Jong) in Oosterend en de boerderij De Waddel in Westergeest. In tegen stelling tot vorige jaren zal de Eierlandse vuurtoren met bezichtigd kunnen worden. De vuurtoren wachter is met in de gelegenheid mensen rond te leiden omdat hij zelf dienst heeft. Publiek is welkom tussen 10.00 en 16.30 uur, in De Waddel tussen 10.00 en 13.00 uur. In alle gebouwen is een boekje verkrijgbaar met informatie over de betrokken monumenten en staan vrijwilligers klaar om rondleidin gen te geven. Het boekje kan vanaf woensdag ook in het raadhuis wor den afgehaald, evenals het magazine van de landelijke Stichting Open Monumentendag. In het maandelijks Cabaret-café, waarin het lokale nieuws wordt be sproken door Pip Barnard en Janien de Bruijn, deze keer aandacht voor de komst van het Texelse bordeel en voor de Engelse neven van de Sommeltjes. Ook wordt het einde van het seizoen aangekondigd en spelen de hoofdpersonen in het feuilleton 'Mosselweg 14' een laatste potje bil jart in Het Wapen van Texel. Verder worden actuele onderwerpen be sproken met een 'mystery-guest' en komt de weer-webcam van de WV ter sprake. Verder is er ruimte voor muziek: op eigen teksten en op tek sten van Huib 'de rijmelaar' Fenijn. Cabaret-café wordt zondag van 11.00 tot 12.00 uur gehouden in de serre van De Lindeboom, de toegang is gratis. Onder het motto 'we gaan weer sco ren tegen kanker' gaan collectanten tussen 4 en 9 september op pad voor de jaarlijkse collecte van de Neder landse Kankerbestrijding/Koningin Wilhelmma Fonds De opbrengst gaat naar onderzoek, opleiding, patiëntenbegeleiding en voorlichting. Op de Groeneplaats in Den Burg wordt maandag de jaarlijkse schapenfokdag gehouden. Achttien inzenders zijn dit jaar goed voor 195 inzendingen, verdeeld over ruim der tig rubrieken. De keuringen beginnen om 9.30 uur De avondlessen yoga van Margot Bik starten op dinsdag 12 en donderdag 14 september De lestijden zijn op beide avonden van 18 45 tot 19.45 uur of van 20.00 tot 21.00 uur. Voor informatie en aanmelding: tel. 31 52 35. Beste Texelse ondernemer, Als trouw Texelganger voel ik dit jaar de behoefte u deelgenoot te maken van mijn Texelgevoel als het gaat om de gastenbenadering. Al 34 jaar ben ik een vaste bezoeker van het wondermooie eiland met over het algemeen aardige bewoners. Meer dan voorgaande |aren bespeur ik helaas bij diverse bedrijven een weinig klant-, gastvriendelijke instel ling. Zonder een enquête te hebben gehouden ben ik gewoon op mijn ei gen gevoel en waarnemingen afge gaan. Drie weken is toch een behoor lijke tijd om een en ander objectief te kunnen vaststellen. Gelukkig zijn er nog ondernemers die weten wat de klant of gast van 2000 wil. Echter, de groep ondernemers die onvoldoende aandacht besteed aan de genegen heid voor de klant/gast neemt toe. Er is vorig jaar een Europese prijs uit gereikt met onder andere de stelling: In de afweging van de klanten is goede service zelfs belangrijker dan de kwaliteit van het product en de hoogte van de prijs. Als de klanten tevreden zijn over de service, komen ze terug,. Ze laten dan de producten van de concurrent links liggen. Zelfs als ze elders goedkoper uit zijn. Ver koop- en marketingmanagers die voorheen in concept bedachten hoe ze de klanttevredenheid konden ver groten, willen nu van de personeelsmanagers weten hoe ze tevreden medewerkers kunnen kwe ken. Zelf geef ik reeds meer dan dertig jaar als eindverantwoordelijke leiding in een commercieel bedrijf, dus alle te genwerpingen op bovengenoemde stelling ken ik al lang. Toch ben ik er van overtuigd dat de strijd om de Radio Texel is te beluisteren op 106.1 FM. via de kabel (98.5). of via De Lichtboei (100.4) De programma's van 's avonds worden de volgende morgen tussen 11.30 en 13.30 uur via de kabel en De Lichtboei herhaald. Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 14.00 u. Ministry of sound (muziek) 16 00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18 00u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit Doopsgezinde kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12 00 u Natuurwijzer 13.00 u Nieuwties en achtergronden 14,00 u Goud van Noud (Nederlandstalig) 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u Time travelling (muziek) 21.00 u. Proefproject (muziek) 22.00 u. Radio NoordhoUand Kerkdiensten De Lichtboei: 10 00 u. Doopsgezinde kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19 00u Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws). Vandaag Seks, drugs en rock en roll. Registratie van het programma zoals dat zondag om 11 00 uur in de serre van De Lindeboom is opgenomen Met zomer gast en deel vier van Mosselweg 14' aansluitend Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 18 00 u. Onder de toren (geesteli)k pro gramma. met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19 45 u. Gelezen verhalen (Westfries) 20 00 u Radio Noordholland Donderdag: 18 00u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws). 20.00 u. Radio Noordholland Over vakdiploma's beschikt hij niet en zelfs zijn LTS-opleiding staakte hij al na drie jaar. Toch heeft de 22-jarige Merlijn Rump uit Den Burg het inmid dels tot souschef geschopt in de keu ken van restaurant Loodsmans welvaren in Den Hoorn 'Ik wist niet wat ik moest worden, maar omdat mijn moeder in de Balcken werkt, hielp ik daar wel eens. Ik was veer tien jaar. In het begin sorteerde ik al leen flesjes, daarna mocht ik ook het mis-en-place-werk doen. Samen met een ander deed ik overdag in de keu ken de voorbereiding voor het koken zelf: groente snijden, soep maken, mayonaise bereiden, dat soort din gen. Daarna ben ik naar een vak internaat voor de keuken gegaan.' Na een jaar koos Rump voor het leerlingstelsel en belandde hij als stagiair bij hotel De Pelikaan De keu ken werd' er gerund door Jet Schuur, die kort daarna zijn eigen restaurant Bij Jet' begon. Al snel ging de leer ling van school en belandde achter eenvolgens bij Loodsmanswelvaren, het Pakhuus en opnieuw Loods manswelvaren 'Tussendoor heb ik ook nog in de snackbar aan de Park straat gewerkt en bij de Pollepel in De Koog. Culinair heb ik er niet zoveel geleerd, wél hard werken.' Momenteel werkt Rump alweer bijna een jaar bij Loodsmanswelvaren. 'Ik ben hierheen gehaald door Gorden Filius, de chef-kok. Met hem had ik al eerder gewerkt. Hij heeft me echt klaargestoomd om souschef te wor den. Hij heeft me heel veel geleerd; ik denk wel het meeste van wat ik weet. En hij heeft me zekerheid ge geven. In het begin durfde ik met zo veel, maar hij heeft me in het diepe gegooid Je kunt het toch wel, dat weet ik. zei hij tegen me. Dat heeft gewerkt.' Hij heeft het prima naar zijn zin bij het Hoornder restaurant, dat zo'n vijfen twintig tafels telt en waar het dankzii de hotelgasten zomer én winter ge woonlijk gezellig druk is. In de keu ken werken, afhankelijk van de te verwachten drukte, vier tot vijf men sen. Ze hebben het zelf 'vanaf de ba sis' maken van allerlei gerechten hoog in het vaandel. 'Eén keer in de week komt Alewijn Ott met botten. Die trekken we om er een basisjus van te maken. Van daaruit worden alle sauzen gemaakt. Ook alle soe pen maken we zelf en we gebruiken altijd verse groentes. We doen hier nog aan het echte koken, zou je kun nen zeggen. Je kunt daarin nog veel verder gaan, om een ster te krijgen. Maar dat red je niet op het eiland, daar heb je gewoon het publiek met voor. Ze mogen dan geen pakje vin den in je keuken. En bovendien, een 'In het begin durfde ik niet zo veel', kijkt Merlijn Rump, souschef bij Loodsmans welvaren, terug op zijn begintijd bij het Hoornder restaurant. (Foto Joop Rommals) ster kriigen is misschien nog te doen, maar |e bent hem zo weer kwijt ook.' De vraag of hij ook vindt dat Loods manswelvaren tot de betere restau rants op het eiland hoort, beant woordt hij liever niet. 'Dat moeten anderen maar beoordelen. Ze vinden je al gauw arrogant. Maar ik vind ze ker dat we een goede keuken heb ben. Met een uitgebreide kaart. Je kunt hier terecht voor een eenvou dige schnitzel, maar ook voor iets veel luxers.' Zijn vele wisselingen in de laatste |a- ren ten spijt, verwacht Rump dat hij voorlopig nog wel aan het werk blijft bij Loodsmanswelvaren. 'Ik kan nog veel leren van mijn chef. Het zou met slim zijn om al weer weg te gaan. Bovendien hebben we een leuk team. We hebben heus wel eens ruzie, maar dat komt door de werkdruk. Als we 's avonds een biertje drinken, is het allemaal weer over.' De gevulde kip met kaas en ananas die hij voor de lezer van 'De Duinpan' in petto heeft, maakt hij geregeld voor de medewerkers van Loodsmans welvaren, bij wie het gerecht erg ge wild is. Hoeveel ketjap, sambal of kipkruiden er precies in moeten, durft hij niet voor te schrijven. 'Ik weeg niets af, doe alles op gevoel.' Gevulde kip met kaas en ananas (voor één persoon) 7 kipfilet ketjap kipkruiden knoflook sambal twee plak/es kaas ananas satéprikkertjes boter Maak een marinade van ketjap, kip kruiden, knoflook en wat sambal en laat de kipfilet er een middag in lig gen. Snij de kipfilet daarna open (zo als een kadetje) en klap 'm open. Leg er een plakje kaas in, wat ananas en weer een plakje kaas en klap de filet vervolgens weer toe. Rijg 'm met satéprikkertjes goed dicht. Doe het pakketje in een koekenpan met bo ter en schroei het dicht. Niet te lang, want door de marinade wordt het snel zwart. Laat het ten slotte gaar worden in een op 180 graden voor verwarmde oven. De tijd hangt af van de dikte van de filet, maar varieert tussen de vijf en tien minuten. Suggestie: serveer de filet met ge bakken aardappelen (met ui, prei en wat spek) en een frisse salade. Zondag 3 september 2000 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9 30 u ds. gezamen lijke dienst met gerei, kerk in tent bij Molenkoog, ds H D. van Zes sen; startzondag. De Koog: 11 00 u mw C. Vlaming uit Diemen. Den Hoorn: 9.30 u mw. C. Vla ming uit Diemen. Oosterend: 9.30 u HK ds Buur meester uit 's Gravezande, Heilig Avondmaal; 19 00 u HK ds E J. Vledder, Heilig Avondmaal. Oudeschild: 11 00 u ds. E J Vledder, Heilig Avondmaal. De Cocksdorp: 11 00 u ds Buur meester uit 's Gravezande. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u gezamenlijke dienst met NH-gemeente in tent bij Molenkoog, ds. H.D. van Zessen, dienst van Schrift en Tafel, 19 00u ds H D. van Zessen, voortzetting dienst van Schrift en Tafel GEREFORMEERDE GE MEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Oosterend: 10.00 en 16 00 u ds T.M van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrij gemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg 11.30 en 17.15 u. dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. L. van Wijk-Hoekstra; extra collecte voor Kerk en Minima. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat 19 30 u. herenkoor, woord-communiedienst parochia nen; uitz. via De Lichtboei, zon 10.45 u. dameskoor. Oudeschild: zon 9 30 u De Cocksdorp: vrij. 19.30 u rozenkransgebed. Gollards: zat. 16.00 u. woord communiedienst parochianen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg Open bare lezing, 10.30 u. Is dit leven alles wat er is? Wachttorenstudie, 11 20 u De opstandingshoop heeft kracht. consument steeds meer gestreden moet worden. We kunnen en mogen als ondernemer met de houding heb ben van: 'klant/gast, je mag blij zijn dat je bij mij mag komen. Kom je met, voor jou tien anderen'. Die tijd is ge lukkig sneller voorbij dan we denken. Een goede sfeer op de werkvloer is het belangrijkste eigen vermogen van een onderneming. Als parttime eilander vind ik met dat ik u dit mocht onthouden. Jan Leunk, Zevenaar. Wij vinden het helemaal niet leuk dat op het Sommeltjespad alle Som meltjes kapot worden gemaakt. Suzanne de Vries (7 jaar), Jeske Tjepkema, (7 jaar), Linda Tjepkema (10 jaar), Oudeschild. In dorpshuis De Hof in De Koog gaan maandag de conditietrainingen van GYVO van start. Deze zijn wekelijks en duren van 20.30 tot 21.30 uur. Wie lid wil worden, kan zich melden aan de zaal. Artsen: Uitsluitend voor spoedgeval len van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u Dokter W. Vos, Haffelderweg 2. Den Burg, tel. 312023. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer bekend vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: T M Niehoff en AH. Lammers, De Ruyterstraat 86, Oudeschild Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp. Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel. 313241. Spreek uur elke werkdag van 9.00-10 00 u. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 24, Den Burg, tel. 313241 Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diétiste voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222 Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinische bevalling: Kraamcentrum Noordhol lands Noorden Den Helder, tel. 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzorgingshuis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel. (0223) 671552 Opname geschiedt op ad vies van huisarts of specialist. Buddyproject: Voor mensem HIV of AIDS, Voor aanmelding, in matie of voorlichting: Humamta'si Helder, Binnenhaven 76-77 0223-617422. 00 de dh un bu OVERIGE HULPVERLENING. Brand/Ambulance: Bij branj voor spoedeisend ambulance, voer bellen: 1-1-2. Of bel de kamer Noordholland-noord: 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, DenB Het bureau is dagelijks open 9.00 tot 17 00 u Telefoon: tijd ari: kantooruren 072-5498360; kantooruren 072-5122222. spoedeisende gevallen 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de pö|de tel 072-5498360. Dierenartsenpraktijk: Kees laan 11Den Burg, Alleen in spc e gevallen, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voorin bij problemen met alcohol, drug andere verslavingen bel tijdens! >xe tooruren 319413 (De Nieuwe Ski Toeristenpastoraat: Guiljam, tel. 318581327970. Stichting Welzijn Ouderen Te Warme maaltijdvoorzier alarmering, klusjesdienst, huisii delijke dienst, versteldienst Spri uur van 9 00 tot 10 00 u en 14.00 tot 16.00 u., De Buurej Molenstraat 2, Den Burg 312696. Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444 Kunstgebitreparatie: prothetische praktijk Van Krali (samenwerkend met het tandti kundig centrum; voor ziekenfi en particulier-verzekerden), 312069. Apotheek: Weverstraat 95, Burg, tel. 312112. Maandag t/rrn dag 8 00-18.30 u.; zaterdag 10 13.00 en 15.00-17.00 u.; zon 11.00-12.00 en 16.00-17 00 u. ten die tijden alleen voor spoe sende gevallen. 'ilk er er hi ■IK 12 its ie T-: VÉ Nog vóór de officiële opening liet Frans Schellingerzich knippen in de sterk uitgebreide en gemoder niseerde kapsalon Corinne in Oudeschild, gedachtig de slogan 'Kijk eens wat vaker in de spiegel van de kapper'. De nieuwbouw van het bedrijf heeft twee maan den langer geduurd dan de be doeling was, maar het eindresul taat mag er zijn. De zes kapsters die aan het bedrijf zijn verbonden doen voortaan hun werk in een ruime en sfeervol ingerichte om geving en maken daarbij gebruik van de nieuwste technieken en hulpmiddelen Meegekomen kin deren kunnen zich vermaken met mini-motoren, een speelhuis en speelgoed. In de winkel kan men tevens terecht voor wenskaarten en er is een filiaal van 'Eureka' met boeketten en zijden stukken. Een aparte afdeling is de schoonheidssalon die niet alleen wordt gebruikt door Corinne maar ook wordt geëxploiteerd door de zelfstandig opererende Elisabeth Krugers. De twee ap partementen in gebouw zijn in middels bewoond. Zaterdag tus sen 75.00 en 78.00 uur wordt openingsreceptie gehouden en ingaand maandag draait kap sa lon/schoonheidssalon Corinne op volle toeren. (Foto Flarry de Graaf) In De Waal wordt zaterdag ouc opgehaald. Inwoners van het men tussen 9.30 en 10.30 uurls huizen. Oud papier kan ook ww e geleverd bij de schapenboet in Cs naast het gebouw van Kotex. De jaarlijkse molenexcursie i vereniging De Hollandsche I doet op 30 september de tó Wieringen en Texel aan. Na ver het station in Schagen worde tereenvolgens bezocht de m<A Hoop in Den Oever of De 0n ming in Hippolytushoef en de van Het Noorden en De Tras op Texel. Op het eiland passé bussen met belangstellendent dien een aantal weidemoleni het molentje De Kempha u Waalenburg. De 21-jarige Elise Appel uit schild is geslaagd voor het dl Moderne Bedrijfsadmir» (MBA), dat zij volgde via de L( pel is werkzaam bij Rab. Met de warming-up van del dansvariëteiten begint maani' nieuwe seizoen beweging voor mensen van 55 jaar en| van de Stichting Welzijn 0. Texel. De lessen worden in ve lende dorpen gegeven en ve lende groepen doen mee aan tiviteiten van de Stichting Bewegen in Noord-Holland. Z( de deelnemers op 8 novemtü een workshop dans in Haren': en wordt op 17 maart een line dansdag gehouden in 0 noegen. De 'warming up'-t komst wordt maandag 4 sepf van 9.30 tot 11.00 uur gehoif De Buureton in de Molenstraat Burg. Voor meer informatie: de Bu'J tel. 312696, Baukje Drijv» 319411 of Betsie Verhoeve 317767. Het rooster voor het komen* zoen ziet er - vanaf maandag l' tember - als volgt uit: Maandag: 9.00-10.30 dansvariëteiten in De BW 10.30-12.00 u. dansvariëteite1 Buureton; 13.30-14.15u.gyHr in 't Skiltje; 14.45-15.30 u. g>' tiek in De Hof (onder voorbet' Dinsdag: 14.00-14.45 u. gyn* in De Waldhoorn. Woensdag: 9.00-9.45 u. gym1 in de aanbouw aan sportN Genoegen; 10.00-11.30 dansvariëteiten in De BW 20.00-21.30 u. country-lineda" De Buureton.

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 2