II GRATIS FILM Officiële I berichten Kom kijken en verbaas uzelf. en SOkS SSSJASV, ZEGEL RUIMT OP □□□I HALVE PRIJS! 595 natuurTwinkel Ontdek... De slijter die u verrast... KlKlE .TEXELSE g COURANT' damesmode moerbeek en Parkstraat 4-6, Den Burg Telefoon 313393, fax 310263 Wij hebben plaats voor een: Magazijnbediende /chauffeur medewerker/-ster Wie heeft er zin in? Wij zoeken voor de periode van medio maart tot begin november: alg. medewerksters om ons team te versterken parttime hulpen weekend- vakantiekrachten en schoolverlaters Hotel Boschrand, a 3i728i Uitlopende series bh's en slips van Triumph - Pastunette en Lovable met veel korting. Restanten ondergoed van Sloggi - Ten Cate en „Frank Rijkaard" voor de Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee TECHNISCH MEDEWERKER (m/v) 1-1-2DAAR RED JE LEVENS MEE Cotes du Roussillon DE WIT O BOTTELIER zaterdag-/ vakantiekracht GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis Binnenburg 1, Q 312258 Wet milieubeheer Ruimtelijke Ordening Afvalinzameling VRIJDAG 12 JANUARI 2001 Totale leegverkoop winter 2000! Nodig: rijbewijs B C Heb je interesse in deze afwisse lende baan, graag reageren t.a.v. dhr. J.M. Boon Tel. 312669 Vlamkast 20 Oudeschild s texgro e nuwnuw Postbus 82 1790 AB Den Burg Wij zijn op zoek naar een voor 20 uur/week. Interesse in/bekendheid met Natuur- voeding is voor ons belangrijker dan winkelervaring. Sollicitaties graag binnen 14 dagen gericht aan. De Natuurwinkel, Hogerstraat 15, 1791 CH Den Burg Voor inlichtingen: 's morgens tot 11.00 uur in de winkel, ot telefonisch: 313951, vragen naar Hannie 38 uur (4V2 dag) prettige werksfeer geen late diensten werktijden tussen 9.00 en 13.30 en/of tussen 17.30 en 20.30 uur die eventueel ook na het examen aan de slag kunnen (evt tot november) Heb je interesse, bel dan Bi) de dienst Gebouwen en Installaties kan. vooralsnog voor een periode van twee jaar, mogelijk met uitzicht op verlenging voor onbepaalde tijd, op korte termijn worden geplaatst een Functie-informatie: het verrichten van alle noodzakelijke onderhoud- en reparatie werkzaamheden aan het gebouwencomplex en de bijbehorende koel en elektrotechnische installaties het installeren of doen van aanpassingen aan laboratorium opstellingen het ontwikkelen, installeren en in stand houden van technische systemen en apparatuur ten behoeve van gebouwen en installaties het uitvoeren van periodiek onderhoud en controle werkzaamheden Functie-eisen: MTS-diploma of een combinatie van opleiding en ervaring op gelijkwaar dig niveau ervaring als koelmonteur elektricien met kennis van praktijkgerichte automatisering bereidheid tot het uitvoeren van weekenddiensten Bereidheid tot het volgen van cursussen Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer PR Alkema, Hoofd Dienst Gebouwen en Installaties (tel. 0222-369309 e-mail: alkema@nioz.nl). Overige informatie bij de afdeling Personeelszaken (telefoon: 0222-369491 of 369337). Schnftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae, dienen voor 26 januari a.s. gericht te worden aan het NIOZ, t.a.v. afd. Personeelszaken, Post bus 59, 1790 AB Den Burg Be rent zen Parade Apfelkorn j Vieux Jim Beam Stoocker Boerenbitter of Beerenburg Whiskey Jonge Jenever .||pil70cil SLIJTERIJ-WIJNHANDEL Weverstraat 18 Den Burg Tel. (0222) 31 21 34 www.bottelier.nl Geldig t/m 20 januari 2001 Prijzen zijn afhaalprijzen. I Binnenkort hebben wij plaats voor een Wij zijn op zoek naar een scholier die beschikbaar is op de zaterdag en in de schoolvakanties. Heb je zin om bij ons te komen werken, kom langs of bel voor een afspraak. Tel. 312966. De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken DAAR RED JE LEVENS MEE Dus ook in de voordelige twee- dagen-service en bij APS-films 1 uur fotoservice al voor 79 cent '-!■ - 1 wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vrijstelling kunt u inzien bij de sector Ruimte en Wo nen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Aangevraagde bouwvergunningen G J Roos voor het plaatsen v e. tuinhuisje/berging a/d De Ruyterstraat 130 te Oudeschild (ontvangen 2 januari 2001); A. Lap voor het vergroten v.e. kapschuur a/d Klif 33 te Den Hoorn (ontvan gen 8 januari 2001); J. v d, Linden voor het plaatsen v.e bi|keuken a/h Hogeremd 25a te De Waal (ontvangen 8 januari 2001); Midden weg Vastgoed bv voor het plaatsen v.e. een serre a/d Oosterender- weg 34-34a te Oosterend (ontvangen 9 januari 2001). P Witte en E de Graaf voor het plaatsen v e garage/berging a/d Vuurtorenweg 5 te De Cocksdorp (ontvangen 10 januari 2001); MO Projekt Texel BV voor het vergroten van vier woningen a/d Commandeurssingel 19 tot en met 22 te Oudeschild (ontvangen 10 januari 2001). Aangevraagde meldingen bouwvoornemen R.T S. Siersma voor het plaatsen v.e. serre a/h Paelwerck 33 te Den Burg (ontvangen 5 januari 2001). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Verleende bouwvergunningen Vakantieburo Kobeko voor het plaatsen v.e bedrijfsruimte a/d Ruigencfi|k te De Koog (verzonden 10 januari 2001); A.P Kikkert voor het gedeeltelijk vernieuwen/veranderen/vergroten v e groeps- accommodatie met woonhuis a/h Meyertebos 19 te Den Burg (ver zonden 10 januari 2001); T.B Z. b.v voor het realiseren van diverse gebouwen ten behoeve van de bestemming Centrumvoorzieningen, categorie I aan de Badweg 5 en de Dorpsstraat 2 tot 66 te De Koog (verzonden 11 januari 2001) Goedgekeurde melding bouwvoornemen Joh. J. Jongedijk voor het plaatsen v e. schuurtje a/d Sluyscoog 66 te Den Burg (verzonden 10 januari 2001). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders zijn voornemens mede werking te verlenen middels een procedure ex artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan de bouwplannen van. Mantje Schoenen b.v voor het plaatsen v e bergruimte/opslag a/d Hogerstraat 5 te Den Burg. Vogel werkgroep Texel/Agr Natuur en Landschapsvereniging voor het plaatsen v.e vogelkijkhut a/d Ottersaat te Oudeschild; J.F. Halsema voor het geheel vernieuwen v.e woonhuis a/d Boodtlaan 22 te De Koog. C. van Wijk voor het plaatsen v.e schuur a/d Muyweg 41 te De Cocksdorp Voorts zijn burgemeester en wethouders van Texel voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: j.enH. Oosterhof voor het vergroten/veranderen v.e woonhuis a/d Duykerdam 16 te Den Burg; C Mets voor het veranderen/vergroten v e. appartementengebouw a/d Dorpsstraat 84 te De Koog De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen. De bouw- en situatie tekeningen liggen vanaf 15 januari 2001 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schrif telijk zijn zienswijze kenbaar maken. Fietspad Westerweg Burgemeester en wethouders zijn voornemens om een plan van wijziging vast te stellen ten behoeve van de aanleg van een fietspad langs de Westerweg en Akenbuurt, op grond van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met in achtneming van arti kel 29 van het bestemmingsplan "Buitengebied Texel". De wijziging betreft het verbreden van de weg- bestemming op twee locaties. Het ontwerpbesluit en de wijzigingstekeningen liggen vanaf maandag 15 januari 2001 gedurende twee weken ter inzage bij de sector ruimte en wonen, kamer 0.12 van het gemeen tehuis. Gedurende deze termijn hebben belangheb benden de gelegenheid schriftelijk bedenkingen te gen dit ontwerpbesluit bij ons in te dienen. Een bedenking dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een om schrijving van het voornemen waartegen de beden king wordt ingediend en de gronden van de beden king. Vrijstelling kamperen bij de boer Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 24, lid 3, van het bestemmingsplan "Buiten gebied Texel" en artikel 8, lid 2 van de Wet Openlucht Recreatie vrijstelling voor het houden van een kampeerplaats ten behoeve van het kamperen bij de boer voor de periode van 15 maart t/m 31 oktober uitsluitend in de termijn van 2001 t/m 2005, aan: Aan de heer/mevrouw Terpstra en Vlaming, De Rede 7 te Den Hoorn voor het plaatsen van 5 kampeer middelen. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij Verleende vergunning Burgemeester en wethouders hebben een vergunning op grond van artikel 8.1 lid b van de Wet milieubeheer verleend aan; De Dienst Gebouwen, Werken en Terreinen, Directie West-Nederland, Mineurslaan 500, 3521 AG te Utrecht, handelend namens de Staatssecretaris van Defensie voor het veranderen of de werking daarvan te veranderen van bepaalde delen van de inrichting Joost Dourleinkazerne te Den Hoorn. Hoewel de voorschriften van een reeds verleende vergunning van toepassing blijven zijn in het belang van de bescherming van het milieu voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Vanaf 15 januari aanstaande liggen tot het einde van de beroepstermijn dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur, ter inzage op de afdeling milieubeheer in het gemeente huis (bovenste verdieping, kamer 2.05): de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht. Uitsluitend: - wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerpbesluit, - wie bedenkingen hebben tegen eventuele afwijkin gen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluit, - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ont werp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de terinzage- legging, is binnen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepstermijn de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, in dien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist. Nadere informatie: H. Kuiper, afdeling milieubeheer, telefoon (doorkies)nummer 36 21 88. Aangevraagde vergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om een vergunning op grond van artikel 8.4, lid 1 (revisie vergunning) van de Wet milieubeheer te verlenen aan de firma Cavo Latuco Agrifirm, Waalderstraat 53 te Den Burg voor het: het aan- en afvoeren, opslaan, schonen, drogen en bewerken van granen, graszoden en peulvruchten; een detailhandel in land- en tuinbouwbenodigdheden; on dergronds opslaan en verkoop via credit-cardsysteem van motorbrandstoffen; het opslaan en verkopen van veevoeders en meststoffen; het opslaan en verkopen van vuurwerk; het opslaan en verkopen van maximaal 2000 kg bestrijdingmiddelen; het opslaan en verkopen van gasflessen (propaan en brutaan). aan de Waalderstraat 53 te Den Burg, kadastraal be kend sectie S9, nummers 600 en 601 In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 15 januari tot en met 12 februari 2001 liggen gedurende de werkuren in het gemeentehuis op de afdeling milieubeheer ter inzage: de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de ge bruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het monde ling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aan vrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachte wisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schrif telijk bedenkingen inbrengen. De schriftelijke beden kingen dienen geadresseerd te worden aan; Het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200 te 1790 AE DEN BURG. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het de finitieve besluit in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer Kui per, bureau milieu, telefoon 36 21 88. Inleveren van grofvuil Ook in 2001 is het vuiloverslagstation De Hamster iedere tweede zaterdagmorgen van de maand van 9 tot 12 uur geopend voor het inleveren van grofvuil. Deze openstelling is bedoeld voor particulieren, die hiervoor door de week geen gelegenheid hebben. De regeling geldt uitsluitend voor particulieren, dus niet voor bedrijven. Het inleveren van grofvuil is gratis tot een gewicht van 250 kg. Onder grofvuil wordt verstaan: verhuisbaar afval uit de woning, dat niet in de minicontainer past De data voor 2001: zaterdag 13 januari, 10 februari, 10 maart, 14 april, 12 mei, 9 juni, 14 juli, 11 augustus, 8 september, 13 ok tober, 10 november en 8 december. Overigens kunt u uw grofvuil ook op werkdagen gra tis inleveren. De openingstijden hiervoor zijn: van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Vuilnisroute Den Burg ongewijzigd In de loop van dit jaar zal de huisvuil-ophaalroute voor Den Burg worden aangepast. Dit is op voorhand reeds vermeld in het Texelse telefoonboekje voor 2001. Voorlopig echter worden de routes nog als vanouds gereden, zoals u dat gewend bent: woensdag Den Burg Centrum, donderdag de Bernhardlaan, Noord wester e.o., Maricoweg, Spinbaan en De Mars oude gedeelte. Vrijdagmiddag: De Mars nieuwe gedeelte. GFT afval Doorgaans is de vuilniswagen in de groene ophaal- week veel vroeger in de route dan in de grijze week. Dit wordt veroorzaakt door het verschil in de aange boden hoeveelheid grijs en groen afval. Om ook het ophalen van groenafval zo efficiënt mo gelijk uit te kunnen voeren, verzoeken wij u om voortaan de groene container 's morgens vroeg al aan de weg te zetten. Dit geldt óók voor de groene containers die tot nu toe pas na de middag werden opgehaald. ,„-1

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 8