NO AB De Texelse makelaars bieden aan: tsn m DUIN Iets voor u? 0800 - 022 34 32 Officiële I berichten Pleegouder worden, alleen in de vakantie. Bel voor meer informatie en voor aanmelding gratis de Pleegzorg Centrale pieegzorg Noord-Holland. KOORN nTf\~ Eelman Van Heerwaarden WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG TEXELSE couRANT medewerker (m/v) De zaken op orde memmj I gemotiveerde medewerk(st)er Een vrijstaand woonhuis Een hoekwoning BOUWBEDRIJF werkvoorbereider-calculator Kom naar de informatiebijeenkomst op woensdag 14 februari a.s. in Den Burg. Telefoonnummer: Verkeersbesluit Ruimtelijke ordening Wet milieubeheer Evenementenvergunningen Kapvergunning VRIJDAG 26 JANUARI 2001 ADMINISTRATIEKANTOOR AdministMtickantaor hoorn liV is een ix'latief kleine organistitie hel gebied ran adinini- stratiere en fiscale dienstt erlening en adrisering raar ondernemers. uoii-pmjlt instellingen en particnl/eivn. Onze kracht ligt in klantgerichtheid, /lersoon- lijke benadering, gunstige fn ijs-kiraliteit- i vi hi Hiding en flexibiliteit. Als gekiralificeeirl XOAH-kantoor kunnen wij een beroep doen op een gioot aantal specialis ten fiscalistenadrocaten. juristen ed). mede u aanlaar wij kannen zoigdragen raar een optimale dienstrer/ening raar onze cliënten. W ij zoeken op korte termijn een enthousiaste NEDERLANDSE ORDE VAN ADMINlSTRATIE- EN BELASTINGDESKUNDIGEN die kan rekenen op een /eer gevarieerd takenpakket: uitwerken van administraties >- samenstellen van jaarrekeningen; verzorgen van fiscale aangiften. geven van administratieve hulpverlening aan onze cliënten; uitwerken belastingaangiften vix>r particulieren. Functie-eisen: opleiding minimaal MBO+ niveau. inventief in het vinden van oplossingen; accuraat kunnen werken; flexibele instelling goede contactuele eigenschappen; >- grote mate van verantwoordelijkheidsbesef; relevante werkervaring. Wat bicden wij: een fulltime baan; een zeer afwisselende, zelfstandige functie. uitstekende arbeidsvoorwaarden. >- een informele werksfeer. Informeren en solliciteren: Voor meer informatie over de functie en ons bedrijf kunt u contact opnemen met de heer k.D koorn.te bereiken onder tel 0222-312888. LNv schriftelijke reactie met cv kunt u sturen aan Administratiekantoor koorn BV. Weverstraat s6, 1791 AE Den Burg. Langeveld en de Rooy b.v. is een bednjf dat met 25 medewerkers, midden in de Texelse gemeenschap staat. Via de drukkerij en de uitgeverij wordt met diverse producten naar buiten getreden. Het meest bekend is de Texelse Courant die in 97% van de Texelse huiskamers wordt gelezen. Langeveld de Rooy b.v. Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 362600 Fax 0222 - 314111 In het bedrijfskantoor van onze uitgeverij ontstaat binnenkort een vacature. Daarom zijn wij op zoek naar een voor 24 uur per week met de bereidheid incidenteel en tij dens vakanties van collega's extra te werken. Het betreft voorlopig een tijdelijke baan van circa 7 maanden (vervanging wegens zwangerschap). De functie De functie omvat o.a. de volgende werkzaamheden; - het te woord staan van klanten, zowel aan onze drukkerij-/ uitgeverijbalie, als aan de telefoon - het aannemen, voorbereiden en controleren van advertenties voor o.a. de Texelse Courant - administratieve werkzaamheden. Uw profiel - u heeft een afgeronde Mavo- of Havo-opleiding - u heeft een uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - u heeft een vriendelijke en rustige uitstraling - u heeft een commerciële en klantgerichte instelling - u bent flexibel - u heeft gevoel voor vormgeving er? creativiteit - u heeft affiniteit met het drukkers-/uitgeversvak - u bent accuraat en heeft enige administratieve ervaring. Wij bieden - een afwisselende baan in een team van 4 medewerkers - een 24-urige werkweek, waarbij de functie valt onder de grafi-media CAO Handgeschreven sollicitaties, voorzien van cv, vóór woensdag 7 februari a.s. richten aan de directie van L&R. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Carry de Kok, telefoon 362600, na 20.00 uur, telefoon 316914. (Kikkertstraat 52 in De Cocksdorp) met aanbouw en 365 m2 onder* en bijgelegen grond. Indeling: entree in hal met toilet en trapop- gang, doorzon-woonkamer met schuifwand, kantoortje aan straatzijde, keuken, bijkeuken, achteruitgang naar ruime tuin. Op de eerste verdieping zijn vier slaapkamers (elk met wastafel) en een badkamer met douche. De woning is voorzien van een aardgas gestookte cv-installatie met warmwatervoor ziening. Oplevering is per direct mogelijk. (Pamassiastraat 6a in De Koog) met vrij* staande garage/berging en 415 m2 onder en bijgelegen eigen grond. Indeling: entree in hal met toilet, moderne badkamer, royale eetkeuken, drie slaapkamers en een woonkamer. De woning ligt nabij het dorpscentrum, is goed bereikbaar en biedt voldoende parkeer gelegenheid op eigen grond. Voorzien van een aardgasgestookte cv- installatie. Oplevering in overleg. U vindt ons actuele aanbod steeds op www.detexelsemakelaars.nl www.detexelsemakelaars.nl L,U A:a', A rismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax 313 946 telefoon weckend: 0653 167 156 e-mail: info(a dctcxelscmakelaars.nl Wij zijn veelal actief in projecten met een grote uitstraling. Voorbeelden als de Rabobank, de Tesselse Reede. vakantie woningen prinses Beatrixfonds, 'Strendzicht', Fun Shopping Center De Koog en 'Tussen de bankespreken voor zich. Natuurlijk wordt ook bij ons hard gewerkt, maar geldt dat plezier in het werk minstens zo belangrijk is. De uitgebreide orderportefeuille zal de komende jaren leiden tot aanzienlijke vergroting en verbreding van onze activiteiten, daardoor zijn wij op zoek naar een (aankomend): De man/vrouw die wij zoeken heeft bij voorkeur een bouw technische achtergrond op minimaal MBO-niveau, enkele jaren (administratieve) ervaring en kan zelfstandig werken. In nauw overleg met de directie draagt u zorg voor een goede werkvoorbereiding en calculatie van de uit te voeren werken. Wij hechten sterk aan een wederzijdse betrokkenheid, de aard en omvang van ons bedrijf geven u de ruimte om uit te groeien. Wij bieden een vaste baan met goede arbeidsvoorwaarden U kunt ons bellen (0222-312386) of schrijven naar DUIN bouwbedrijf, Maricoweg 8, 1791 MD Den Burg. Wij vernemen graag van u. Centrale Noord-Holland Aangevraagde bouwvergunningen J. Roeper voor het geheel vernieuwen v.e. garage/berging en zo merhuis a/d Limietweg 16 te De Cocksdorp (ontvangen 17 januari 2Q01); P Dogger voor het vergroten v.e woonhuis a/d Kogerstraat 81 te Den Burg (ontvangen 17 januan 2001); P. Thijssen voor het plaatsen v.e. serre a/d Epelaan 39 te De Koog (ontvangen 17 ja nuari 2001); Fam. Hischler voor het gedeeltelijk vernieuwen/veran deren v e woonboerderij a/d Veenselangweg 12 te Den Burg (ont vangen 23 januari 2001), WP J Zegers voor het plaatsen v.e tuinschuur/garage/berging a/d Slufterweg 211 te De Cocksdorp (ontvangen 23 januari 2001), A.J.M. Eppmk voor het vergroten ve. woning a/d Postweg 207 te De Cocksdorp (ontvangen 23 januari 2001) Fam lagerwei| voor het plaatsen v.e. kap op garage a/d Schoudieck 18 te Den Burg (ontvangen 24 januari 2001) Aangevraagde melding bouwvoornemen Middenweg Vastgoed bv voor het plaatsen v e dakkapel a/d Ooster- enderweg 34 te Oosterend (ontvangen 18 januari 2001); H van Houten voor het plaatsen v e. zonnescherm a/d Grensweg 226 te Den Burg (ontvangen 22 januari 2001) M.W M Janssen voor het plaatsen v.e garage a/d Bnnk 11 te De Koog (ontvangen 23 januari 2001). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Verleende bouwvergunningen Gebr Boersen voor het plaatsen v e kas a/d Schorrenweg 30 te Oosterend (verzonden 18 januari 2001), C. Zutphen Deelnemingen Partners voor het plaatsen van 4 bedrijfspanden met bedrijfs woningen aan de Dorpsstraat 87. 87a, 87b, 87c en 89. 89a, 89b en 89c te De Koog (verzonden 19 januari 2001E Pekel voor het plaat sen ve. woning a/d Molenstraat 5a te Den Burg (verzonden 19 ja nuari 2001); J A. van der Werve voor het plaatsen v.e garage/ berging a/d Kogerstraat 76 te Den Burg (verzonden 19 januari 2001); J H Hin voor het geheel vernieuwen v.e woning a>'d Spangerweg 32 te De Waal (verzonden 19 januan 2001); R Boersen voor het bouwen v.e woonhuis a/d Commandeurssingel 23 te Oudeschild (verzonden 19 januari 2001), T B.Z. b.v voor het realiseren van di verse gebouwen ten behoeve van de bestemming Centrum voorzieningen, categorie I aan de Badweg 5 en de Dorpsstraat 2 tot 66 te De Koog (verzonden 25 januari 2001) (rectificatie) Goedgekeurde melding bouwvoornemen J. van der Spek voor het geheel vernieuwen v.e berging a/d Bos- randweg 202 te De Koog (verzonden 18 januari 2001); D. Ouden dag voor het plaatsen v.e dakkapel a/d Kogerstraat 122 te Den Burg (verzonden 22 januari 2001) Verleende sloopvergunningen M. Zwijnenburg voor het slopen van asbesthoudende golfplaten van een dak a'd Kogerstraat 118 te Den Burg (verzonden 24 januari 2001N Veelo voor het slopen van asbesthoudende golfplaten v e gedeelte van het dak a/d Westerweg 47 te Den Hoorn (verzonden 24 januari 2001). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis- Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders zijn voornemens me dewerking te verlenen middels een procedure ex ar tikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan de bouwplannen van: D J Barends voor het vernieuwen/vergroten v.e garage/berging a/d De Wittstraat 6 te Oudeschild, D. Krijnen voor het vergroten v.e. woonhuis a/d De Ruyterstraat 138 te Oudeschild, M W Witte voor het plaatsen v.e tuinschuurtje a/d Noordwester 39 te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen. De bouw- en situatie tekeningen liggen vanaf 29 januari 2001 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schrif telijk zijn zienswijze kenbaar maken. Op 12 januari jongstleden hebben wij kennisgegeven van ons voornemen om vergunning te verlenen aan de firma Cavo Latuco Agrifirm, Waalderstraat 53 te Den Burg. Abusievelijk zijn in de kennisgeving en de ontwerp beschikking enkele foutieve passages opgenomen. De passages in de ontwerp-beschikking zijn inmid dels gecorrigeerd, derhalve volgt hieronder de her nieuwde kennisgeving. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om een vergunning op grond van artikel 8.4, lid 1 (revisie vergunning) van de Wet milieubeheer te verlenen aan de firma Cavo Latuco Agrifirm, Waalderstraat 53 te Den Burg voor het: het aan- en afvoeren, opslaan, schonen drogen en bewerken van granen graszaden en peulvruchten; een detailhandel in land- en tumbouwbenodigdheden; ondergronds opslaan en verkoop via cre- dit-cardsysteem van motorbrandstoffen, het opslaan en verkopen van veevoeders en meststoffen; het opslaan en verkopen van maxi maal 20.000 kg bestrijdingmiddelen het opslaan en verkopen van gasflessen (propaan en butaan). aan de Waalderstraat 53 te Den Burg, kadastraal bekend sectie S9, nummers 600 en 601 In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 29 januari tot en met 26 februari 2001 liggen gedurende de werkuren in het gemeentehuis op de afdeling milieubeheer ter inzage: de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrek king hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de ge bruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachte wisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt dan-uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te zijn Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schrif telijk bedenkingen inbrengen. De*schriftelijke beden kingen dienen geadresseerd te worden aan: Het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200 te 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schrifte lijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer Kui per, bureau milieu, telefoon 36 21 88 Burgemeester en wethouders hebben het volgende verkeersbesluitgenomen: het wegens de aanleg van twee verkeersdrempels opheffen van het bestaande éénrichtingsverkeer op de Ruijslaan, tussen de Badweg en de Brink, en het afsluiten voor alle verkeer, uitgezonderd bestem mingsverkeer, van de Ruijslaan, tussen de Badweg en de Brink, gedurende de periode van 29 januari 2001 tot en met 9 februari 2001 of zoveel langer de werkzaamheden duren. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. De burgemeester heeft evenementenvergunningen verleend aan: de Stichting Popmuziek Texel voor het houden van een jubileum editie van Texelpop op 23 en 24 maart a.s. in de Burgemeester De Koninghal (verzonden 23 januari 2001), Circuitpark Karting Texel B V voor het houden van mini-motorfietswedstrijden op 19 en 20 mei a.s (verzonden 16 januari 2001); de organisatie van de Meimaand Natuurmaand voor het houden van een Texelfair op 25 en 26 mei as in de Dennen nabij de Ploeglanderweg (verzonden 23 januari 2001); de Stichting Horecabelangen De Koog voor het houden van De Koog Music Night op 8 en 9 juni a s en het Texel Sea 8 Street Festival van 31 augustus en 1 september a.s. (verzonden 23 januari 2001), de Vereniging Texel Jazz voor het houden van het Midzomer festival op 22 en 23 juni a.s., het Hollands Muziekfestival op 11 augustus a s en het Bluesfestival van 12 t/m 14 oktober a.s. (ver zonden 23 januari 2001), organisatie Rommeltjesmarkt Oosterend voor het houden van rommelmarkten op 7, 21 juli en 4, 18 augus tus 2001 (verzonden 16 januari 2001). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Burgemeester en Wethouders van Texel maken be kend dat zij voornemens zijn kapvergunning inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, te verlenen aan: de heer D. Koopman, Molendwarsstraat 4 te Den Burg voor het kappen van een heg van zwarte elzen en een aantal struiken op het perceel Hollewal 40 De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het ad vies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belangheb benden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belanghebbenden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stukken zijn gedurende de openings tijden van het gemeentehuis aanwezig op de afde ling Grondzaken, kamer 2.03 (bovenste verdieping). Nadere informatie: telefoonnummer (0222) 36 22 76.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 6