Toegewijde redacteuren maken een blad voor het hele dorp 250ste aflevering van De Hoornder: 'een monument' SPort Tevoko presteert goed ondanks gebrek aan jeugd TEXELSE yCOURANT' Volleybaldames Sportploeg 2000? Jeugdbowler gooit supergame Marcel Bakker kampioen bowling Wat ik zeggen wou... Hoge score voor klaverjassende broers Witte Stiltegebied Libellen later Eilandcompetitie volleybal VRIJDAG 26 JANUARI 2001 Het praatje van de voorzitter van ZDH, de standen in de biljart competities, nieuws over de toneelvereniging en DEK, de agenda van het dorpshuis, de plannen van de feestcommissie, de archeologische bevindingen van Kees de Jager en Willem Kikkert of de column Harry's Hoekie, iedere (oud-)inwoner van Den Hoorn heeft wel een reden om naar de brievenbus te snel len wanneer dorpskrant 'De Hoornder' naar binnen glijdt. Deze week gebeurt dat voor de 250ste keer. Redacteuren Marco Bakker, Els de Jager en Ben Bakker vertellen over 'hun' blad en de binding met de lezers. De totstandkoming van De Hoornder gebeurt iedere keer, tien keer per jaar, volgens een vast ritueel. Geschreven, getypt, op diskette of per e-mail, de oorrespondenten van de verenigin gen en andere medewerkers leveren hun bijdrage in de loop van de derde week van de maand in op het adres Naalrand 42, ten huize van redacteu ren Ben Bakker en Els de Jager. De meesten doen dat uit eigen beweging en zeer trouw. Anderen hebben een srinnering nodig dat de deadline adert. De Jager kan hun reacties ftorspellen, zegt ze lachend. 'Er is één vaste reactie: oh, is het weerzo- ver. Anderen zeggen: ja, dat doe ik, dat weet je toch wel.' 's Zondags gaat de redactie aan het jerk om de kopij te bewerken. 'Dan aginnen we om een uur of elf 's och tends en als het een beetje meezit zijn we om elf uur 's avonds klaar. Els doet het meeste tikwerk, ik maak op Beeldscherm op. Daar zijn we dan éjgenlijk de hele dag mee bezig', ver telt Bakker Zondagavond gaat het zetsel naar Marco Bakker, de derde redacteur. Zijn werk bestaat tegenwoordig hoofdzakelijk uit het illustreren van enkele rubrieken en het maken van een grote tekening voor de titelpa gina. Dat was in zijn begintijd, zo'n j vijftien jaar geleden, wel anders. 'Ik moest alles knippen en plakken, was echt de man van de lay-out. Ik werkte met plakletters, de lijnen maakte ik met zwarte tape. Dat ging eens in de twee jaar ook zo met de advertenties. Ik ging bij alle adverteerders langs met de vraag: is het zo goed? Bij de één moest het logo op een andere plek. een ander wilde iets heel anders maar had nog geen tijd gehad om er over na te denken. En als ik dan uit eindelijk alles had verknipt en ge plakt, kreeg ik vaak te horen dat ze het toch maar zo wilden laten als het was. Het is nu nóg een heel werk, maar met de computer kun je natuur lijk veel gemakkelijker wijzigen. En een groot deel gebeurt bij Ralph Grabowski. Die is professional en kan dat heel mooi.' Ben Bakker: 'Maar het leuren blijft. Het duurt vaak heel lang voor je alles binnen hebt. De laatste keer is alles gedaan door Joop Groeskamp. Voor de gewone werk zaamheden had hij niet zoveel tijd meer. Daarom bood hij aan om alle adverteerders langs te gaan.' Grijn zend: 'Om zijn schuldgevoel kwijt te raken, denk ik. Het viel hem niet mee. Hij is daarna meteen gestopt als re dacteur.' Dinsdagochtend levert Marco Bakker het dan geïllustreerde zetsel in bij zijn collega-redacteuren. De pagina's worden vervolgens vermenigvuldigd op het eigen kopieerapparaat dat sinds kort in de ZDH-kantine staat. Ook in dat opzicht is flink wat veran derd. herinnert Marco Bakker zich. 'In het begin leverde ik het spul in bij Gijs Afman en die leverde het weer af bij Corrie Maas. Op school stond toen een stencilapparaat. Dan stond Corrie twee avonden lang te stencilen. Als ze thuis kwam, had ze zwarte vingers.'A hell of a job', knikt Els de Jager, Ben Bakker en Marco Bakker leggen in de ZDH-kantine de laatste hand aan het jubileumnummer van De Hoornder. De Jager bewonderend. 'Come ver dient echt waardering. Ze heeft twin tig jaar in de redactie gezeten.' Woensdag tussen zes en zeven uur 's avonds komen de zogenoemde rapers bijeen in de kantine. Ze lopen rondjes langs tafels waarop de pagi na's in stapels liggen opgetast en 'ra pen' deze bij elkaar, om er tot besluit twee nietjes door Je slaan. 'Er zijn twee tafels: één voor de langzame en één voor de snelle rapers. Anders krijg je filevorming.' De rapers worden allemaal op maandag gebeld, maar eigenlijk behoeven ze geen herinne ring. 'Het is een heel vaste ploeg - Janny Schuijl, Corrie Maas, Marjan Hoogerheijde, Anneriet Bremer, Caroline van der Graag, Mieke Vla ming, Nel Bedrand, Piet Schneider, Riet Broersma, Nel Witte en Ingrid van Schie -, ze doen het allemaal al jaren. Samen lopen ze ruim vijfhon derd rondjes. Zoveel abonnees heb ben we.' Daarna zijn de bezorgers aan de beud. let de Ruyter, Annemarie Bak ker, Riek Zuidland en Els de Jager nemen - vaak nog dezelfde avond - Den Hoorn voor hun rekening. Anctré Bakker, Margriet de Graaf en Ruud Bakker doen het buitengebied. Riet Broersma 't Horntje en Wilfried Com mandeur zorgt al, sinds jaar en dag dat de lezers in Den Burg hun Hoorn der in de bus krijgen. 'Een hele klus, dat moet je met onderschatten. Het zijn er ruim honderd en die wonen ook nog eens door heel Den Burg verspreid. Veel abonnees zijn oud- Hoornders, die de band met het dorp een beetje in stand willen houden. Er zijn er best veel die best in Den Hoorn hadden willen wonen, maar die er geen huis konden krijgen. En er zijn ook abonnees bij gekomen toen Kees de Jager en Willem Kikkert met hun stukjes over de geschiedenis van het dorp begonnen.' Dertig lezers wonen aan de overkant, tot in Zwit serland en Canada aan toe. Om te zorgen dat die hun exemplaar krijgen, plakt Els de Jager donderdag adres stickers en postzegels. Wanneer ze ze bij het postagentschap in de win kel van Goénga heeft afgegeven, zit ten de werkzaamheden er weer voor drie weken op. 'Alleen 's zomers maak ik nog een rondje over de cam ping. Daar zitten dan veel abonnees die in de rest van het jaar aan de over kant wonen Alledrie doen ze het werk al jaren. Marco Bakker het langst. 'Mijn lid maatschap is nooit officieel inge gaan. Ik maakte wel eens strip tekeningen die ik opstuurde. Gerard Bakker deed in die tijd de lay-out. Toen hij ermee stopte, stond er een oproep in De Hoornder of de strip tekenaar zich bekend wilde maken. Dat zal in 1984 zijn geweest, want ik heb nog meegeholpen aan het hon derdste nummer en dat verscheen in 1985. Ik ben een paar keer bij Gerard thuis geweest en voor ik het wist deed ik zijn werk. En ik maakte steeds een paar tekeningen. Dat deed hij ook wel eens, maar hij vond zichzelf niet goed genoeg.' De Jager trad in september 1989 toe tot de redactie. Dat gebeurde op ver zoek van redacteur Joop Groeskamp, met wie ze eerder ge trouwd was geweest. 'Met mijn zus heb ik jarenlang het blaadje gemaakt van de atletiekvereniging in Utrecht waarvan we lid waren. Dat wist Joop natuurlijk en daarom vroeg hij me of ik wilde helpen.' Dat was ook het moment dat partner Ben Bakker bij het werk betrokken werd Hij lacht: 'Niet officieel, maar de redactievergaderingen waren bij ons thuis. Daar zat ik dan met m'n rug (Toto Joop Rommets) naartoe gekeerd bij. Achter de com puter. Ik kon daar toen als enige aar dig op overweg. Ik leverde techni sche hulp en deed ook de administratie: rekeningen voor abon nementen en adverteerders verstu ren. Ik was in die tijd al penningmees ter bij ZDH, dus dat ging goed samen. In 1993 werd ik redacteur. Joop ging toen voor zijn werk drie jaar naar Sint Maarten en ik stapte in zijn vacature. Toen Joop terugkwam, werd hij ook weer redactielid. En tij dens zijn verblijf stuurde hij een soort journaals van wat hij er meemaakte. Ja, je komt niet zomaar van dit werk af...' Vlak na het aantreden van De Jager en Bakker. 1989, werd De Hoornder 'omgevormd' van het clubblad van ZDH tot dorpsblad. 'In die tijd stond er alleen sport in: voetbal en gym. En wel eens wat van school. Daar viel wel wat meer van te maken, vonden we. Punt was alleen dat het financieel moest kunnen. De Hoornder werd huis-aan-huis verspreid. Joop heeft toen iedereen in het dorp opgebeld met de vraag of ze abonnee wilden worden. Vrijwel iedereen wilde wel een tientje betalen. Nu is het écht een blad van het hele dorp. Officieel zijn we nog van ZDH en het beetje geld dat we overhouden komt ten goede aan de club. maar de redactie is on afhankelijk. Alle verenigingen kunnen er hun mededelingen in kwijt', legt Ben Bakker uit. Marco Bakker: 'En al geef je er verder geen donder om wat ze er allemaal doen, in De Hoornder staan ook de agenda van het dorps huis en de busdienst. Alleen daarom al wordt-ie veel bewaard.' Een aparte plek in De Hoornder is voor Harry's Hoekie, de column waarin Harry Bakker vertelt over al lerlei van zijn dagelijkse en mmder- dagelijkse belevenissen. 'Dat was één van de eerste rubrieken toen het een dorpsblad werd. Harry leverde wel eens wat in, maar dat gebeurde al vaker en al snel werd het een vaste rubriek. Nu ziet hij het zelf ook als verplichting. Het is een bijzonder hoekje, want veel lezers bladeren meteen door naar de laatste blad zijde. En het is het enige stuk dat er handgeschreven en ongeredigeerd in komt.' Zeker is dat De Hoornder niet valt weg te denken uit de dorps gemeenschap. Maar hoe zit dat met de redacteuren zelf? 'Je komt er nooit meer vanaf', meent De Jager la chend. Ben Bakker: 'Je wordt ooit gevraagd en dan moet je het blijven doen, tenzij je zelf een opvolger vindt. Dat is met alles zo. of je nu kantine beheerder, secretaris of redacteur bent.' Marco Bakker: 'Op maandag avond speel ik toneel. Dan blijf ik toch even een biertje drinken na afloop, dat hoort nou eenmaal zo. Maar als ik daarna thuis kom, moet ik verplicht tot twee uur tekenen. Het moet af, want de volgende ochtend moet het bij Ben en Els in de bus liggen. Dat is met altijd even leuk, toch doe je het.' Ben Bakker 'De bijzondere projecten maken het leuk. In dit nummer staan zo'n veertig foto's van allerlei vereni gingen en gezelschappen uit het dorp, mét hun namen erbij. Dit num mer vormt over tien jaar een monu ment. Hetzelfde hadden we een paar jaar geleden met een nummer over de oorlog. Zulke dingen doe ik graag. Met een gewoon nummer heb ik soms meer moeite. In de loop van de zondag wil mijn stemming wel eens zakken. Dan denk ik dat we er maar mee moeten stoppen. Maar als het klaar is, dan is alles weer vergeten. Wat dat betreft is het net gewoon werk, eigenlijk.' Van alle Texelse sportclubs speelt het eerste damesteam van volleybalclub Tevoko omgerekend op het hoogste niveau. Geen ge ringe prestatie voor de ploeg die drie jaar na de promotie naar de regioklasse Noord-Holland nog al tijd goed meedoet op het sterke provinciale niveau. Het team is bij de verkiezing van de Sportman, Sportvrouw en Sportploeg van het jaar 2000 vanavond in Question Plaza één van de genomineerden. Een duidelijke reden voor het succes is dat de kampioensploeg van toen nog altijd nagenoeg compleet is. 'Het team is al wat langer bij elkaar en dat betekent toch wat routine', zegt coach André van der Vliet. Ook in de toekomst blijft dat voorlopig zo. 'De gemiddelde leeftijd in het team ligt rond de dertig, dus de meeste dames gaan nog wel een paar jaar mee.' 'We hebben genoeg kwaliteit om ons te handhaven", zegt ook speelster Rita Dogger. 'Hij zal het wel met willen, naar schrijf toch maar op dat André héél belangrijk is voor het team. Een absolute stimulans.' Ook trainer/ speelster Connie Joling noemt Dogger een echte versterking voor het team. 'Zij heeft veel hoger ge speeld dan dit niveau.' In de beginperiode in de regioklasse hadden de dames te maken met een vat misplaatste onderschatting van de andere teams in de klasse. Dat leidde soms tot verrassende uitsla gen. Nu de ploeg al wat jaren mee loopt, verdwijnt die onderschatting naar de achtergrond. Momenteel staat Tevoko derde, zaterdag is de belangrijke wedstrijd tegen de num mer twee op de ranglijst, Madjoe uit Enkhuizen. Wordt er in Enkhuizen gewonnen dan klimt Tevoko naar gelijke hoogte met Madjoe. Vorig jaar werd deze wedstrijd verrassend ge wonnen, doordat de kwaliteiten var. Tevoko danig onderschat werden. 'Enkhuizen is een echte volleybal- stad, de sport leeft er enorm. Alle volleyballende jeugd uit de omgeving gaat naar Madjoe, in de omgeving wordt heel veel in clubverband ge speeld', legt Van der Vliet uit. 'Dat hebben wij op Texel helaas met. We zouden wel wat jeugd erbij willen', vult Dogger aan, 'maar op hun acht tiende gaat de meeste Texelse jeugd aan de overkant studeren en is er geen tijd meer om te trainen of te spelen.' Dus moet Tevoko het doen met men sen die op Texel zijn komen wonen en goed kunnen volleyballen en de wei nige jeugd die wel de tijd heeft om te spelen. Dogger- 'Het is gewoon het lot van een eilandclub, dat zie je ook bij andere Texelse verenigingen.' Toch heeft een club op een eiland ook zijn voordelen. Van der Vliet: 'Volley bal is in de rest van het land eigenlijk een beetje een sport voor witte boor den en intellectuelen, maar in de eilandcompetitie is dat helemaal met zo. Hier speelt iedereen het. Dat vind ik een hele goede zaak.' Op de vraag of een kampioenschap er nog in zit, antwoordt Van der Vliet: 'Qua punten moet het nog mogelijk zijn. Een deel van de speelsters zou het wel willen, het andere deel niet. Je komt name lijk terecht in de derde divisie op lan delijk niveau. Dat kost natuurlijk veel reistijd. Ik zou wel willen hoor.' Hoe schatten de twee hun kansen in voor de naderende verkiezing van Sportploeg van het jaar? Dogger denkt dat de tennissers van Deuce het worden. Van der Vliet gokt op het eerste voetbalteam van Texel '94. 'Wij hebben ons gehandhaafd in deze klasse. Tevoko heeft geen kampioen schap gewonnen, de andere twee genomineerden wél', luidt de verkla ring. Na overleg weten ze: 'Wij wor den het in ieder geval met.' Van der Vliet besluit het gesprek: 'Toch wil ik daar even bij opmerken dat wij van alle Texelse sportclubs omgerekend op het hoogste niveau spelen, en daar mag je best trots op zijn.' Michiel Dekker Jeugdbowler Steven van Beek van Boetiek de Oorzaak had dinsdag de avond van zijn (bowling)leven. Hij gooide een game van 204 pin- val en over drie games een serie van 570 pins. Omdat ook team genoot Maarten van Aken zijn pun ten lustig bij elkaar gooide, had tegenstander Hotel de Branding weinig in te brengen en werd de eindstand 4-0. Jok anderen gooiden hoge scores in 3owling de Koogel. Fred Poede van PCA Oosterend liet in de eerste game gelijk een 203 pmval noteren, waarna •hij en Rime de Kruif met meer te stui ten waren en Dubbel V in het stof "peet. Bij het team van Windkracht 12 Stonden Joke Kamminga en Eva Kreutzgrabe hoog te gooien, wat een eindresultaat opleverde van 1138 pinval en de volle overwinning op het team van Op de Steenenplaats, vavid Hillen gooide een game van 145 pinval en een serie van 403 over drie games, een fraai resultaat voor zijn categorie, de mim-jeugd. Uitslagen Verh Bedr. H Brummg-Swirl's IJssalon 0-5; TCA Oosterend-Dubbel V 4-1App verh. Land en Zeezicht-Primera Mets 1 -4, Windkracht 12- Op de Steeneplaats 4,5-0,5; Vliegveldrest Texel-Kraanverh. Kager 5-0; Arch. Bur Honingh-Hotel Tatenhove 0,5-4.5. Jeugd Tropical Mix-Het Speelkwartier 1-3; Hotel de Branding-Boetiek de Oorzaak 0-4. De SMS'jes- Het Sop 0-4 Mini's Taxi Grootjen-Pnmera Mets 0-4, Mexicaans Rest Eduardo's-Strand Hotel Noordzee 4-0 Marcel Bakker mag zich na een sterke finale bowlingkampioen van Texel noemen. Deze titel werd bij de vrouwen opgeëist door Trijn Stiggelbout, die weinig tegenstand ondervond. In het goed bezette en gezellige toer nooi - waarin beide clubs weer voor het eerst samen speelden - werden veel games van 200 gegooid. Er werd in twee klassen gespeeld, te weten A/ B en C/D. De hoogste game was in de A/B-klasse voor Dennis Saai (236) en voor Will Rovers (211). In de CD- klasse viel die eer te beurt aan Kees Mets (217) en Ineke Witte (212). Bij de dames van de C/D-klasse ver drong Ineke Witte in de finale Janine Witte en Marijke de Ridder naar de tweede en derde plaats. Bij de heren C/D speelden Bart Witte, Jacob Kriinen en Kees Mets een sterke fi nale, die door Bart Witte werd ge wonnen. Ondanks dat ze goed partij boden, kwamen Kri|nen en Mets met verder dan een tweede en een derde plaats. Bij de dames A/B wist Trijn Stiggelbout zonder moeite kampioen te worden Al in de voorrondes gooide zij een gemiddelde van 179 Will Rover ging de finale in met een pinval van 1735 en Dime Nicolasen met 1625, maar Stiggelbout gaf de voorsprong niet meer uit handen. In de herenfinale was de spanning groter, al was het maar omdat de drie finalisten in de voorrondes vrijwel gelijk waren geëindigd. Pietje Kager. die als derde aan de start verscheen, wist de tweede plaats te veroveren op Dennis Saai, die een heel goed toernooi speelde. De eerste plaats was echter voor Marcel Bakker. Jaap en Theo Witte hebben deze week op overtuigende wijze de vijf tiende speelronde van Klaverjas- club Den Burg gewonnen. Zij slaagden erin de grens van 8000 punten te doorbreken en waren daarmee pas het tweede koppel dat die prestatie dit seizoen le- yerde. De tegenstellingen waren sowieso groot. Het verschil tussen de hoogste en de laagste score was niet minder dan ruim 3100 punten. Opvallend veel koppels (veertien, waaronder de leiders in het algemeen klassement) slaag den er niet in om boven de grens van 6000 punten te spelen. De basis voor hun superscore legden Jaap en Theo Witte vooral in het eer ste spel van de avond. In zestien beurten behaalden ze niet minder dan 2800 punten, een score die slechts zelden voorkomt. In dit spel werden vier marsen behaald en ging de tegenstander ook nog eens drie keer nat (degene die speelt moet de helft plus één punt behalen, anders gaan alle punten naar de tegenstan der, die dan 'beet' of 'nat' gaat). De opponenten moesten zich bij gevolg met slechts 862 punten tevreden stellen. De teller voor de gerouti neerde broers stopte uiteindelijk bij 8001 punten, goed voor een flinke stijging in het klassement. Zij klim men van de veertiende naar de ne gende plaats. Roel de Zwart en Henk Witte (die op deskundige wijze George Eelman verving) hebben de stijgende lijn na de rondewinst van vorige week ge woon doorgezet. Nu behaalden zij 7528 punten, goed voor de tweede plaats van deze avond. Winst in het algemeen klassement leverde deze score niet op, zij blijven zevende. Wél hebben zij een stevige voorsprong in de derde periode genomen. Bas Tromp en Frans Stark beleefden eveneens een sterke avond. Zij wer den derde met 7458 punten en stij gen van de zeventiende naar de der tiende plaats in het klassement. Lieuwe van der Veen en Hans West dorp wisten zich ook weer boven de 7000 punten te spelen. Zij behaalden 7219 punten en verstevigden hun derde plaats in het algemeen klasse ment. Gerda en Freek Veeger zetten hun gestage opmars naar de top tien voort. Deze keer behaalden zij 7017 punten, goed voor wéér een plaats winst. De kampioenen van het afge lopen seizoen staan inmiddels op de elfde plaats en gaan ongetwijfeld nog verder stijgen. Het gemiddelde was met 6279 goed te noemen. Het marsenrecord van 54 werd vermorzeld. Er werden er 63 bij elkaar gespeeld. In het algemeen klassement behou den Arend Dijker en Piet Moree de leiding, maar na een niet al te beste avond zien zij Fenny en Rob Caspers (tweede) en Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp (derde) weer angstig dicht bij komen. In de derde periode leiden Roel de Zwart en George Eelman, voor Martien en Marja Bakelaar en Gerda en Freek Veeger. De vierde plaats wordt ingenomen door het deze periode sterk spelende duo Annie Vermuè en Dirk Timmer man. Minister Netelenbos geeft aan dat recreatieve vluchten boven het Waddengebied verboden worden. Maar nu al is een groot gebied boven de Wadden verboden voor recrea tieve vluchten. Het verboden gebied wordt aangeduid als EHR 4 en ge bruikt door de luchtmacht. Minister Netelenbos stelt dat het hele Waddengebied stiltegebied is Maar is het met zo dat het resterende lucht ruim boven het Waddengebied rond Texel nodig is voor de uitbreiding van vliegveld De Kooy om vanaf hier met Orion-vliegtuigen te kunnen opere ren? Waarbii de recreatieve vliegtui gen de Orions in de weg zitten. Hoe bedoelt u 'stiltegebied'? Aan de noord- en oostkant gevechts vliegtuigen en aan de zuid- en oost kant Orions en helikopters Nu noemde men het geluid van gevechtsvliegtuigen boven Kosovo wel de 'sound of freedom', maar als ik mag kiezen, hoor ik toch liever een recreatief vliegtuigje, waarvan het geluidsniveau - door de regelgeving- inmiddels aardig is gereduceerd. Met het verbod van de minister kan alleen naar Texel worden gevlogen door het gecontroleerde gebied van vliegveld De Kooy. Alle initiatieven die het vlieg veld Texel heeft ondernomen om vliegtuigen hoger over het Wadden gebied en Texel te laten vliegen, wor den hiermee teniet gedaan daar vanaf dat moment de hoogte- toewijzmg plaats vindt door de vluchtleiding van De Kooy. Die nu al - uit veiligheidsoverwegingen - regel matig een lagere hoogte toewijst. Worden we soms door de minister om de tuin (het Waddengebied) ge leid? Piet Standaart, Den Burg In de krant van dinsdag stond een IVN-lezing over libellen aangekon- De volleyballers van de eiland- competitie spelen dinsdag het tweede deel van het afvaltoernooi. De scheidsrechter wordt steeds gele verd door het verliezende team vaan de voorafgaande wedstnjd. Achter de wedstrijden staat een nummer, dat correspondeert met een wedstrijd verderop in het schema. Zo speelt de winnaar van wedstrijd 32 (DGM-CVI) om 20.4Ö'uur tegen de winnaar van wedstrijd 31 (Twaalf Balcken-Paal 28/ De Krim). Veld A 18.30 Sportshop Texel 2-Paal 28/ De Knm Cocky 19.20 W'tjewel 1-Cocky's Kapsalon (29) 19.40 Twaalf Balcken-Paal 28/ De Krim (31) 20.00 Super de Boer-L&R (33) 20.20 Euroase-Tatenhove 2 (35) 20.40 wedstnjd 32-wedstrijd 31 (43) 21.00 wedstrijd 36-wedstnjd 35 (44) 21.20 wedstnjd 34-wedstrijd 30 (45) 21.40 wedstrijd 29-wedstrijd 33 (46) 22.00 finale dames, wedstrijd 49- wedstnjd 52 (5S) Veld B 18 30 Twaalf Balcken-Paal 9 W'tjeweH 19.20 Sportshop Texel 1-Agrifirm (30) 19.40 DGM-CVI (32) 20.00 Slagerij Beverdam-Prepress Center (34) 20 20 Question 2-Klif 12 (36) 20.40 Wiersma Meubelen-B&B/vdVis/ denBoer (41) 21.00 Sportshop Texel 1 - Jozefschool (42) 21.20 wedstrijd 41-wedstrijd 37 (48) 21 40 wedstrijd 44-wedstrijd 45 (50) 22.00 finale heren, wedstrijd 50- wedstrijd 51 (54) Veld C 18.30 Timmer's Bakkerij-Jozefschool Keurslagerij Dros 19.20 Keurslagerij Dros-De Krim (37) 19.40 Slagerij lepe de Boer-Timmer's Bakkerij (38) 20.00 Haarstudio-Natuurwinkel (39) 20 20 vrijgeloot (40) 20 40 wedstrijd 39-wedstrijd 38 (47) 21 00 Question 1-wedstrijd 42 (49) 21.20 wedstrijd 48-wedstrijd 47 (52) 21.40 wedstrijd 43-wedstrijd 46 (51) Wedstrijdleiding: let Willem (tel. 319436/315194) digd voor komende maandag. De le zing van Pim Edelaar is echter met aanstaande maandag maar op maandag 26 februari om 20.00 uur in de Jozefschool. De informatie betref fende de lezing over de ruilverkave ling was wél juist.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 7