Texels Verbond van Ondernemers feliciteert de volgende bedrijven: Stichting VW Texelpromotie Dankzij de medewerking van deze bedrijven en de inspanningen van een groot aantal mensen is de bijdrage van TVO aan de voor de komende vijf jaar een feit. TEXELSE j COURANT Sectie ambachten Sectie diensten algemeen Sectie detailhandel Sectie bouw- en installatiebedrijven Sectie toeristische dienstverlening Horeca Nederland afdeling Texel Belofte maakt schuld, in 1995 beloofden wij u een ander TVO, een nieuwe opzet, een nieuwe organisatie, een nieuw beleid. De herstructurering is een feit. De herstructurering werkt. TVO is een democratische ondernemersorganisatie. Die met veel vertrouwen de toekomst tegemoet ziet. DINSDAG 13 FEBRUARI 2001 Graaf Spuiterij Schoenmaker Autoschade Texelse Autocentrale Firma Kooiman Garage bedrijf Kievit Jachtwerf Betsema Texel M.C.Keijser H/O Polybouw Drukkerij/Uitgeverij L&R Autospuiterij Betsema Fa.Witte Wezenspyk Kees Hin banden Garage Grisnigt Stolk Mechanisatie Rob's Technovaria Texelse Wolonderneming Wim van Sambeek Truckservice Meubelmakerij Tromp »*M. van Dorssen scheepsreparatie Duinker Motorser vice Garage Rentenaar Garage Westend Autobedrijf Van der Beek Garage Dros Bonne Mechanisatie BV Automobielbedrijf Nagy Maatschap St Donatus Fa. Heijne Verhuurbedrijf Hordifood CV B Bakker Beheer expl.mij Salon Henri Simon Smit foto video Texelse Apotheek B.V. Administratiekantoor Koorn Videolux productions De Witte Engel TX Kossen horeca v.o.f. Assurantiekant. Ab de Wijn Kabeltex BV Coop Rabobank Texel BA ING Bank Makelaar Eelman en van Heerwaarden Dral Media ABN Amro Bank Reisburo Texel NBC Eelman partners Dogger Kooi notarissen Assurantiekantoor Siebe Waaijer F.I.T.T. Texel Taxi 31 2000 ABC Desin B&B van der Vis d.Boer Jos Kager Assurantiën Vinke Schone Diensten Tex-Lin Texgro BV Mw. H Amsing-Mosk Ass kantoor Bremer T.C.A. R.A. van den Bent DBB Administratieve Ondersteuning Korringa adviseurs TESO-Bootdienst - Hema Hoogerheide schoenmode Bruna Stan Stacy Zegel Modes De Lutine P. Tromp Slijterij De Wit Boetiek 22 Martens Classics Juwelier Martin Tromp Boutique Deja Vu Sportshop Texel Bloemerie Groenewoud Drogisterij Mets Den Burg Nauta CD De Notenstolp Kapsalon Joke V.O.F.Oosterhof wonen Kantoorvakhandel L&R Fa. F.Zegel en Zn. Damesmode Moerbeek Moerbeek Herenmode Zegel Retailing V.O.F. Blokker Nauta beheer BV/Nauta Boek Winnubst Optiek Zegel Lingerie Foto De Waal Het Open Boek De Spinboet Mantje Schoenen B.V. Echte Bakker Timmer Fa. Z.Graaf Moerbeek Meubelhandel Ran Tweewielers Automobielbedrijf J.Kaczor JOJO mode Dros' Magazijnen BV Intertoys Etos De Gulle Bottelier Bloemisterij v.d. Wal Gebr.Schoorl BV/Expert W.K. Leijdekkers Albert Heijn Bosma Woninginrichting Slagerij Nic.Ran H.F. Switzer Zeilmakerij Texel 't Gouwe Boltje Slagerij Dros Wijnhuis Oosterend G.Koot Zelfbediening Het Speelgoedhuis Buurtwinkel Ria Trap Handelskwekerij Eureka Vishandel Lange Ben Badweg Sportief Boetiek De Oorzaak Slagerij lepe de Boer Drogisterij W.Mets Holotech Bon Apetit H. Kragt Super markt Super de Boer DPI Supermarkten Mantje Sport B.V. De Koog Inter Deco Fa.M.Goenga en Zn. Houtgravuren A. Waterman Architektenburo Jan Visser Texel Installatiebedrijf De Graaf J.N Koorn architekt Installatie bedrijfjan Geus Zaanderwijk B.V. Rene Commandeur Drijver bouw groep bv NVOB afdeling Texel F.C. de Ridder» Loodgietersbedr.G.Keijzer Timmerbedrijf P. Hin VEM Elektrotechniek VOF Maarco Bouw C.V.I. Texel B.V. Govers Groothandel Bouw- en timmerbrijf Veeger Fa Veltkamp Verenigde Schilders Texel BV Bouwsma bouw Bouw en timmerbrijf Niels Drijver Duin bouwbedrijf Westerlaken bv Tegelzetbedrijf Twan Bouwbedrijf Gebr. Bruin Bouwkundig tekenburo Beerling J.M.Schoo centrale verwarming BV IBS/Oele architektenburo Uriot Fa Zijm en Blonk Fa. van Heerwaarden Bouw bedrijf TEBO Installatie 2000 Gebr Huisman tegelzetters Koos Witte Fa. Frans Zegel Bouwservice buro Kuip Rab Beheer BV A.T. verhuur Kager Bouw- en Timmerbedrijf Veenbaas Tatenhove BV D&D Bouw C.M. Dros Visser's Bouw- en Timmerbedrijf Schraag sierbestrating De Vries v.d. Wiel Bouwbedrijf Kooger de Ridder Bremer Schilders CV Piet Kooger Tegelzetbedrijf Elko Vermeulen bouw BV H. Daalder Zn aannemingsbedrijf P.J.Graaf Timmerbedrijf C.Rutten Systeembouw Meijert Boon GraBo Nico de Graaf bouwbedrijf Architektenburo R Honingh Agter Elektrotechniek Bouw kundig adviesburo Groote De Wit installatietechniek BV Chinees Restaurant Azië Twaalf Balken Hotel Den Burg In den Grooten Slock De Pilaar J'elleboog Snackplek Binnenburg 't Tesselaartje De Smulpot Fa. 't Vierspan Cinema Texel Restaurant Bij Jef 't Swarte Schaep Café biljart De Zwaan E.A.P. Nouwen strandpaviljoen 19 Op de Steenenplaats Segers V.O.F. Els Erik Pizzeria Venetia Theodorahoeve Jan Keijser kampeercentrum Vakantiecentrum Dennenoord Rest.Catharinahoeve Kartingbaan Texel Pizza Mondo Vispaleis en rokerij v.d.Star Cafe De Kombuis Garnalenvissen TX27 Veronica van Liere De Verrekieker Cafe rest. Havenzicht Visrestaurant 't Pakhuus De Zeven Provinciën Boom/TXlO Emmie De Zee ster/Hutjes Sportvisbedrijf Rival Ruud Boom Catering service Uitzend Centrale Texel De Noordkroon 't Cafeetje Prins Hendrik Texel BV Golfbaan De Texelse De Nieuwe Aanleg 't Bikkelement Topido Fa. van der Linde Eierlandsche Huis Viegveld Texel Vliegveldhotel Tessel Air BV Paracentrum Golfschool Texel Fa. café rest. De Slufter De Muy BV Maarten Boon De Vriendschap Van Tongelen rijwielverhuur Fa. Grabo Paal 28 I.B.M. Boom Paal 28 Hotel De Kievit Sporthotel Nieuw Breda Pangkoekehuus La Morena Tweewielercentr.Kikkert Café rest. Noordzee Restaurant Juliana Recreatie- stichting Texel Hotel Opduin Paviljoen Drie nabij paal 20 De Taveerne Ussalon Italia Tapperij Onder de Pomp Restaurant De Pollepel Chineesrestaurant De Lange Muur Res taurant Capri De Koog Bar Cafe de Metro Bar Tiffani Taxibedrijf Grootjen Zn. Cafe De Kuip Automobielbedrijf Kikkert Verhuurberijf L.S.Bruining Verhuurbedrijf P. Bruining Greenside-Vincent Jan Bakker Eethuis De Tijd Hotel De Strandplevier La Casserole Brons Horeca Sam Sam Oranjerie Terras Zandbank R. Verstraaten Usheertje van Texel H.R. De Pelikaan bv Bungalowpark 't Hoogelandt Automatiek PP Zeester Beachkcafe De Nieuwe Toekomst/T. Blom Café-bar-rest Het Kompas Evenementenburau Texel Vermeulen Bikes Loodsmanswelvaren Klif 1 2/23 Rebotex B.V. Bos een Duin Seamount tracks Paviljoen Paal 9 BV Havenrestaurant Texel TvO

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 4