Voorrang Durper peuters bij verbouwing 'Mensen dingen laten doen die ze onmogelijk achten' erichten TEXELSE 2 COURANT Radio Texel 1Q6.1 ;.i"" r :.v -V-lt >éi r - 5. Él rt. "*r-f H Texelfair gratis voor hobbyisten Vakantiepark wordt tijdelijk basisschool Piet Beers ment goede wedstrijd Libellen de [)uinpa.n fr Kerkdiensten Medische zorg oud Papier Maaltijddozen Commissie: nog geen voorzitter VRIJDAG 23 FEBRUARI 2001 Vrijdag: 18 00u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Shopping (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 12 00 u Reggae on the move (muziek) 14.00 u. Ministry of sound (dance trends) 16.00 u Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 9 30 u. Kerkdienst SOW-diertst vanuit de Gereformeerde kerk te Oosterend 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13 00 u Goud van Noud (Nederlandstalig) 15.00 u. Country time (herhaling van donderdag) 16 00u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Time travelling (muziek) 20.00 u. Proefproject (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u Doopsgezinde gemeente Den Burg 19.00 u Gereformeerde kerk Den Burg Maandag: 18 00 u Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20 00 u Radio Noordholland Woensdag: 18.00 u Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Radio Noordholland Donderdag: 18 00 u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws). 20.00 u. Radio Noordholland - - x or Enkele peuters poseren rond juf Cobi van der Linde en speelzaalbestuurder Jolanda Abma (I.) op de plek van hun toekomstige speel plaats. Achter hen komt de nieuwe ingang. (foIo bjui Bosch) Om de bezoekers van de Texelfair een beeld te geven van de creatieve activiteiten van de Texelaars, stelt de organisatie een aantal stands gratis ter beschikking van hobbyisten. De fair wordt gehouden op 25 en 26 mei ter afsluiting van de Natuurfnaand en inmiddels hebben zich verschillende ondernemers aangemeld. De stands voor de hobbyisten worden in een grote tent geplaatst, zodat het eve nement ook met minder mooi weer kan doorgaan. Het is de bedoeling dat de hobbyisten actief bezig zijn, zodat bezoekers kunnen zien hoe het eindproduct tot stand komt. Verder wordt ruimte beschikbaar gesteld voor het geven van demonstraties met bijvoorbeeld koeien of schapen, maar ook crossfietsen of aangespan nen paarden. Daarmee wordt ge tracht de bezoekers van de fair een beeld te geven van de activiteiten van de gebruikers van het bos. Opgeven voor de Texelfair kan tot 30 maart bij Tessa van Daalen, tel. 315639, of per e-mail mtvandaalen@bigfoot.com. De verbouwing van peuterspeelzaal 'De Kokkeltjes' is één van de eerste onderdelen van Het Eierlandsche Huis die tijdens de onlangs gestarte renovatie van het dorpshuis onder handen wordt genomen. De peuter speelzaal. die nu nog achter in het dorpshuis is ondergebracht, verhuist naar de voorzijde. Daar wordt één van de vrijgekomen lokalen van OBS Durperhonk ingericht voor de aller kleinsten. Het lokaal wordt iets ver breed en krijgt een eigen ingang met garderobe. Volgens peuterleidster Cobi van der Linde is het grootste voordeel gelegen in de grotere ruimte. De twaalf peuters krijgen ie der omgerekend meer dan drie vier kante meter tot hun beschikking Deze rijksnorm wordt nu niet ge haald. Verder komen er een hoger aanrecht, twee WC's voor de kleintjes en een apart toilet voor van der Linde en haar collega Melme Onzen. Aan de linker voorzijde van het dorpshuis komt een speelplaatsje. Volgens Van der Linde is het een goede investe ring want in tegenstelling tot de peuterspeelzalen in veel andere dor pen. neemt de 'klandizie' niet af. 'We hebben het aantal dagdelen dat we open zijn in november uitgebreid naar vier per week. Vorig jaar februari wa ren we al van twee naar drie dagdelen overgestapt De verbouwing van het dorpshuis en daarmee de peuterspeelzaal komt voor rekening van de gemeente, maar voor nieuw speelmateriaal en het plaatsen van een ruimte- vergrotende houten verhoging in het lokaal, is de peuterspeelzaal op eigen middelen aangewezen. 'En dat geld hebben we niet. We kunnen de ouders wel vragen, maar die betalen al zoveel. Ook hebben we geen zin om opnieuw bij sponsors te gaan bedelen, en de Vereniging Gemeen schap Eierland steunt ons ook al met zoveel dingen. Daarom organiseren we een bingo met^chitterende prij zen, die door ouders en bedrijven beschikbaar zijn gesteld', zegt Van der Linde. 'De bingo is in eerste in stantie bedoeld om de verhoging te bekostigen. Het zou leuk zijn als we daarnaast wat nieuw speelmateriaal kunnen aanschaffen. Door geldge brek doen we dat maar mondjes maat.' De bingo vindt morgen plaats in het dorpshuis en begint om 19.00 uur. Wie geluk heeft gaat met een dekbed, een bootkaart, tafel barbecue of één van de vele andere prijzen naar huis. Binnenkort wordt begonnen met de aanpassing en het groot onderhoud aan de Strijbosschool in Midden- Eierland. De raadscommissie Finan ciën, Werken en Milieu heeft positief geadviseerd over een extra uitgave van ƒ45.000,- voor de tijdelijke op vang van de scholieren in een bun galowpark. Gedurende de werk zaamheden krijgen zij les op bungalowpark 'Avanti' aan de Stuif weg, achter het Prins-Hendrikhotel. Er was geen goedkoper alternatief voor handen. Twintig combinaties hebben zondag deelgenomen aan de vierde ronde om de Jaap de Graaf-bokaal. Piet Beers won en dat was geen verras sing, maar in andere opzichten was de uitslag minder voor de hand lig gend. Zo werden op het onderdeel dressuur meer punten toegekend dan gebruikelijk. Na afloop had jury Ria Bakker nog enkele opmerkingen die de menners ter harte zullen ne men voor de volgende wedstrijd, die op 18 maart wordt verreden. Uitslagen Dressuur. 1 Piet Beers. 40 punten; 2.Cor de Lugt, 52; 3.Richard Eelman. 54; 4 Greet van der Spruyt, 55; 5 Wendy van Elk. 55. Barrageprijs: I.Cor de Lugt. 1 13 minuten. 2.Piet Beers, 1 14; 3.Willem Goënga, 1.18; 4 CarlofWitte. 1.18. Stand na vier wedstrijden: 1 .Piet Beers. 161 punten; 2. Jan Schaap. 242; 3 Cor de Lugt. 245. 4.Anke Vingerhoedt, 249. Pim Edelaar houdt maandag een le zing over libellen voor de IVN-afde- ling Texel.De lezing wordt gehouden in de Jozefschool in Den Burg en begint om 20.00 uur. De toegang is gratis. Voor meer informatie, tel. 313582. Bas Roestenberg is manager, kok, administrateur, receptionist, kelner en rlog veel meer bij Hotel Koogerend. dat deel uit maakt van de Fletcher Hotelgroup, een jonge en nog niet zo grote keten van ho tels. 'Ik ben meewerkend manager, zoals ze dat noemen. Dat is het beste voor de sfeer. Ik voel me met geroepen om in colbert rond te lo pen en iedereen alleen maar te ver tellen wat ze moeten doen. Daar zijn we ook te klein voor. ledereen moet alles kunnen doen. Als het zo uit komt, dan staat iemand die anders vooral de bediening doet ook een keer 's avonds in de keuken. "Ja maar, ja maar", krijg ik dan wel eens te horen. Niks "ja maar", gewoon doen. Als de avond dan om is, zeg ik: "Zie je nou wel. Je hebt veertig mensen te eten gegeven en ze von den het allemaal nog lekker ook." Dat vind ik leuk, mensen dingen la ten doen die ze zelf onmogelijk ach ten.' De 26-jarige Roestenberg, afkom stig uit het Brabantse Gilze-Rijen en sinds ruim een jaar werkzaam bij Hotel Koogerend, is zelf het school voorbeeld van iemand die zich met bij voorbaat wilde toeleggen op één soort werk. Nadat hij de MAVO en een MEAO-opleiding had afgerond, werd hij op 18-jarige leeftijd kelner bij een restaurant van Van der Valk in zijn woonplaats. Omdat hij zich verder wilde bekwamen, besloot hij al gauw in de avonduren de cursus Horeca Ondernemers Vaardighe den aan de Hotelschool in Tilburg te volgen. 'Zo ben ik het management ingerold. Ik werd eerst manager van het restaurantgedeelte. Bij het hele bedrijf in Gilze-Rijen zijn zo'n 350 mensen werkzaam. Ik moest het personeel in het restaurant aanstu ren, voor de planning zorgen, maar ook in de keuken assisteren als dat zo uitkwam. Dat gebeurde nog wel eens, wan soms was het er echt ontzettend druk. Op zondag ston den de mensen in de rij om een ta feltje te bemachtigen.' Roestenbergs kwaliteiten waren kennelijk gauw bekend, want nadat hij was uitgeleend aan zuster bedrijven in Tiel en Leusden - waar Gerrit-Jan van der Valk zijn baas was werd hij tweeeneenhalf jaar geleden benaderd door de Fletcher Hotelgroup. Ervaring deed hij eerst op in hotels in Valkenburg en de Belgische Ardennen, voor hij ruim een jaar geleden als manager werd aangesteld in Koogerend. 'Het is een jonge hotelketen, die de ambi tie heeft om uit te groeien tot een heel groot bedrijf. Toen ik er begon te werken, hadden ze drie hotels. In een paar jaar tijd zijn daar vier bij ge komen. Er werken voornamelijk Bas Roestenberg, manager en kok van Fletcher Hotel Koogerend: 'Koken is een kwestie van durven.(Foto Joop Row mets) jonge mensen bij Fletcher. Hun neu- zen wijzen allemaal in dezelfde rich ting. ledereen heeft de ambitie om op een heel klantvriendelijke manier het vak uit te oefenen. Ik vind het fantastisch dat we die de kans krij gen. Leuk is ook dat het personeel de kans krijgt om te rouleren. Zo kun je ook eens op een andere plaats er varing opdoen.' Koogerend telt vijfentwintig kamers, waarvan er twaalf zijn voorzien van een whirlpool. 'Dat is best luxe, maar we willen vooral een familie hotel zijn. De gasten moeten zich thuis kunnen voelen. We bieden ze een warm onthaal. We hopen dat ze thuis en op verjaardagen verder vertellen hoe gezellig ze het hier gehad hebben.' Opvallend in het restaurantgedeelte zijn de- zeef drukken van popartiest en kunste naar Herman Brood, die opvallend goed passen in het interieur en niet negatief afsteken tegen de glas-in- loodramen aan de voorkant. 'Dat zijn onze Broodjes', zegt Roesten berg liefdevol. 'Die vind je in alle ho tels van Fletcher. Ze dragen bij aan de herkenbaarheid, net als bijvoor beeld de zakjes suiker met ons logo. We adverteren ook met flyers. En we doen zaken met NS Travel en andere touroperators.' De formule lijkt succesvol, want twee jaar geleden - toen Roesten berg er dus nog met werkte - werd het grondig verbouwde Hotel Koogerend door het Algemeen Dagblad in de rubriek 'De dames Reiziger' uitgeroepen tot 'het aar digste hotel van Texel', zoals ook vol trots in de folder van Fletcher wordt vermeld. 'Met "aardig" werd be doeld dat het hotel het meest sfeer volle en knusse eilandgevoel weet over te brengen op de gasten.' Het predikaat kwam als een verrassing, weet Roestenberg van zijn voorgan ger: 'Zulke journalisten komen on aangekondigd en anoniem. Nie mand zegt in die wereld wie hij is. We maken het ook mee met horecamensen, die het in deze pe riode van het jaar zelf rustig hebben en nu vakantie vieren. Ze kijken eerst eens kritisch bij je rond en pas na een paar dagen blijkt wie ze zijn. Het is dan leuk om te horen dat ze vinden dat je het goed voor elkaar hebt. Een tijd geleden hadden we hier een grote makelaar in onroe rend goed. Die wilde iets aparts. We hebben hem een topavond gege ven, met een tong van een kilo en een geweldige sfeer. Pas na afloop hoorde ik dat hij lid was van een culinair clubje, waarin ook een vinoloog, een chirurg en nog wat prominenten zaten. Allemaal men sen die wat te verteren hebben en ook van lekker eten kunnen genie ten. Later belde hij op dat hij nog eens bij me wilde kijken. Ik heb hem de keuken laten zien en verteld dat hij zijn gang kon gaan. Samen met die mensen heb ik boodschappen gedaan en 's avonds hebben we gezellig staan kokkerellen. Fantas tisch!' Lachend imiteert hij met ge affecteerd stemgeluid: 'En een portje voor mij en een portje voor de saus.' Hoewel de klant dus koning is, wordt in Koogerend op 'normale' dagen een menu geserveerd, waar bij de gast kan kiezen uit vlees en vis. ledereen is welkom. 'Toeristen die hier iemand kennen en een hapje willen mee-eten. En ook Texelaars kunnen aanschuiven.' Opvallend is dat Roestenberg kok is maar daarvoor geen specifieke op leiding heeft gevolgd. 'Ik heb een tijdje bij Fletcher in België gewerkt. In Belgié willen ze alleen maar kwa liteit. Daar heb ik een hoop geleerd. Verder moet je gewoon doen, dur ven. Dat was in Gilze-Rijen al zo. Als het daar druk was, zei ik: "Geef mij de vis maar." Dat was best span nend, maar het lukte altijd. Ik doe mijn ervaring op terwijl ik werk.' Gegrilde mul op een bedje van gesauteerde schijfjes truffel aardappel (per persoon) circa 160 gram mul filet bloem truffelaardappel olijfolie zeezout roomboter dragon champagne poedersuiker Dep de mulfilet in de bloem en bak deze 3 tot 5 minuten aan beide zij den in een grillpan. Kook ondertus sen de truffelaardappel in de schil (niet te lang!) Snijd de aardappel daarna in schijfjes en bak deze in olijfolie en zeezout gaar. Breng voor de saus roomboter met dragon en champagne aan de kook, bestrooi het mengsel met poedersuiker en laat het een klein beetje caramelliseren. Afblussen met champagne en vervolgens niet meer laten koken. Monteren met roombo ter totdat de gewenste dikte is be reikt. Zondag 25 februari 2001 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: dienst in De Waal. De Waal: 10.00 u. dhr. B Guiljam. De Koog: 9.30 u ds. J. Vlasblom. Den Hoorn: 11.00 u. ds. J. Vlasblom. Oosterend: 9.30 u. GK ds E J Vledder; 19.00 u. GK dhr. MD Kui per. De Cocksdorp: 11.00 u ds. G. Vd Linden uit Raamsdonk GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds H D van Zessen; en 19.00 u. ds. H.D van Zessen. Vrijdag 2/03: 19.30 u. Wereldgebedsdag mmv. The Messengers. Oosterend: 9.30 u. GK ds. E.J Vledder; 19.00 u GK dhr. MD Kui per. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend 10.00 en 16.00 u. ds. T.M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. L. van Wijk. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. Joh. Tensen uit Emmeloord. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat. 19.30 u. thema viering. The Gospeltrain, uitz. via De Lichtboei; zon. 10.45 u heren koor, kmdernevendienst; woe. 28/ 02:19.30 u. dameskoor, Aswoens dag Oosterend: zon. 9.30 u. De Cocksdorp: vrij. 19.30 u. rozenkransgebed; zon. 10.00 u Woord-Communiedienst parochia nen. Gollards: zat. 16.00 u. Woord- Communiedienst parochianen JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u.: Zorg ervoor dat uw gehoor niet afstompt; Wachttorenstudie, 11.20 u.. Theocratischa angestelde opzie ners en dienaren in de bediening. Artsen: Uitsluitend voor spoedgeval len van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u.: Dokter A.C.P.J. Waverijn en Th. van Hattem, Kogerstraat 87, Den Burg, tel. 312016, Consult uitsluitend na telefonische afspraak. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer bekend vermeld. 313086,314727:314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: T.M Niehoff en A.H Lammers, De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel. 321461 Spreek uur elke werkdag van 9 00-10.00 u. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 24, Den Burg, tel. 313241 Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u. Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinische be valling: Kraamcentrum Noordhol lands Noorden Den Helder, tel. 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzorgingshuis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel. (0223) 671552. Opname geschiedt op ad vies van huisarts of specialist Buddyproject: Voor mensen met HIV of AIDS, Voor aanmelding, infor matie of voorlichting: Humanitas Den Helder; Binnenhaven 76-77, fel. 0223-617422. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen 1-1-2, Of bel de Meld kamer Noordholland-noord- 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11Den Burg, Alleen in spoed gevallen. tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp j bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Toeristenpastoraat: Bram Guiljam, tel. 318581, 327970 Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Molenstraat 2, Den Burg. Tel 312696 Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Kunstgebitreparatie: Tandpro- thetische praktijk Van Kralmgen (sa menwerkend met het tandheel kundig centrum, voor ziekenfonds en particulier-verzekerden), tel 312069. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-18.30 u.; zaterdag 10 00- 13.00 en 15.00-17.00 u.; zondag 11.00-12.00 en 16 00-17.00 u. Bui ten die tijden alleen voor spoedei sende gevallen. De warme maaltijdvoorziening van de Stichting Welzijn Ouderen Texel is op zoek naar maaltijddozen. Doorgaans komen de dozen na gebruik weer te rug naar de keuken van de Gollards, maar het kan zijn dat hier en daar dozen zijn blijven staan. Wie nog een of meerdere maaltijddozen thuis heeft, kan deze terugbezorgen bij de keuken van de Gollards, of contact opnemen met de SWOT, tel. 312696. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels ot een kartonnen doos (geen plastic zak). De papieiwagen komt in de volgende stra ten: 1. Julianastraat, Drijverstraat, Mr. Kraaistraat, Burdetstraat, Tjak- kerstraat, Lieuwstraat, Hallerweg, Korfbaeck. Duykerdam, Sluyscoog, Verlaet, Vuurbaeck en Middelton. In Oudeschild wordt dinsdag 27 fe bruari vanaf 15.00 uur door'De Bruin vis' oud papier opgehaald, leder wordt verzocht het tijdig gebundeld aan de straat te zetten. Zaterdag wordt in De Koog oud papier opgehaald. Bewoners dienen het vóór 10.00 uur gebundeld aan de straat te zetten, of eventueel zelf naar de cont ner aan de Nikadel te brengen In De Waal wordt zaterdag oud papj opgehaald. Inwoners van het dorp I; men tussen 9.30 en 10.30 uur langsj De leden van de raadscommisa Bestuur en Organisatie hebben nl geen besluit genomen over j nieuwe voorzitter. De commisi wordt nu nog voorgezeten doorn burgemeester, maar in het kader n de plannen van de staatscommis Elzinga wil de gemeente bij wijze J proef een met-collegelid de vergaeJ ringen laten leiden. Het CDA z| hierin geen enkele meerwaarde, mij de overige fracties willen de piJ graag voor één jaar aangaan. Tot het laatste toe had ieder en alles uw liefde en interesse. Geheel onverwacht is van ons heen gegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Aaltje Koopstra weduwe van Dirk Eelman A Makkinga, 14-2-1918 t Texel, 21-2-2001 Den Helder: Dora Muste-Eelman Jan Muste Yolande en Jaap Bart, Wouter, Maarten Hans en Carmen Iris, David Edith en Ruud Joost, Karin Mieke Den Burg: Adrie Eelman Norbert Fedor Monnickendam: Ans Bakker Texel, 21 februari 2001 Bernhardlaan 132, Den Burg. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147, Den Burg. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag 26 februari vanaf 13.00 uur voor de uitvaartplechtig heid in het uitvaartcentrum. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op maandag 26 februari om 14.00 uur in het uitvaart centrum, waarna de begrafenis op de Algemene begraafplaats zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Correspondentie-adres: D.M. Muste-Eelman, C.G. Geusstraat 52, 1785 EB Den Helder. Lieve oma Post Het was altijd erg fijn bij U, wat zullen wij U missen. Yolande en Jaap Bart, Wouter, Maarten Hans en Carmen Iris, David Edith en Ruud Joost, Karin Mieke Lieve oma Post Nooit meer gezellig bij U logeren op Texel. Veel liefs van Joost en Karin Onverwacht is het afscheid van een vriendelijk!^ buurvrouw Alie Eelman-Koopstra Rust zacht. De buren Een trouw lid komt niet meer. Alie Eelman-Koopstra We zullen haar missen. FNV Vrouwenbond In de verdrietige dagen tijdens de ziekte en na f overlijden van onze lieve moeder en oma CORNELIA CATHARINA LEXMOND-VEEGERI heeft uw medeleven ons getroost. Het gemis blft maar uw brieven, bloemen en uw belangstelkf waren ons tot steun. Heel hartelijk dank daarvooi Kinderen en kleinkinderei Den Burg, februari 2001 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens hm verblijf in het verpleeghuis Texel en na het overlijd)? van onze zuster, schoonzuster en zorgmoeder MARIJTJE VAN HOUTE-GRIEK onze welgemeende dank. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar dr PL mans en de verzorging van het verpleeghuis voor| goede zorg aan haar besteed. Namens allen, Dirk en Els Vmke Texel, februari 2001

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 2