Platte voorstelling Amateurtje biedt slechts onderbroekenlol Trofee voor vinder van eerste kievitsei Juttertje voor milieujutters TEXELSE 2 COURANT Kerkdiensten Cursussen reiki Medische zorg Om nestbescherming te promoten Radio Texel 1Q6.1 Bingo Wat ik zeggen wou.. Mekkeren 2.500,- voor kunstroute In Situ oud Papier EcoMare in ZipZoo VRIJDAG 2 MAART 2001 De titel deed al het ergste vermoeden en het vermoeden werd helaas bewaarheid. De klucht 'Deze vrouw.is uw man!' die 't Amateurtje zaterdagavond in dorpshuis De Wielewaal op voerde. was van een treurigstemmend niveau. Aan de spelers lag het niet: zij haalden alles uit de kast om er iets van te ma ken, maar het script bood daarvoor geen enkel aanknopings punt. Iedere verrassing ontbrak, laat staan dat er ook maar een greintje spanning was die de aandacht kon vasthouden. Het plot was zo voorspelbaar als eb en vloed en alleen dankzij onderbroekenlol viel er af en toe wat te lachen. Het acteertalent van De Waal én het publiek verdienen beter. 'Sorry, uitverkocht. De volgende keer meer succes', vertelde het briefje op de deur van De Wielewaal Het Waal der dorpshuis was te klein om alle toneelliefhebbers een plaatsje te bie den en dat terwijl 't Amateurtje in november ook nog met een blijspel op de planken had gestaan Waarin een klein dorp groot kan zijn. Nu hebben de spelers van 't Ama teurtje stuk voor stuk heel wat acteer talent in huis en wordt er doorgaans flink gelachen als zij hun kolderieke kunsten vertonen, dus wie een leuke avond wil hebben zit bij hen gebak ken. Zelfs als alles in het honderd loopt biedt 't Amateurtje vermaak door erop los te improviseren en het publiek erbij te betrekken, zoals Henk Slikker tijdens de recente opvoering van Veluwse Taferelen nog zo mees terlijk deed en Karin Gaasbeek daar voor in Een Vrouw voor Tobias. Toch moet het toneelgezelschap waken voor de automatische piloot: niet ié der stuk is in hun handen een garan tie voor een geslaagde opvoering, ook al doen de spelers nog zo hun best en is de basis voor succes door het hoge ons-kent-ons-gehalte op het dorp altijd wel aanwezig. Dat is de les die kan worden geleerd van de klucht 'Deze vrouw is uw man!' van Jan Tol. Met zo'n allerbelabberdst verhaal zouden zelfs 's lands beste beroepsacteurs mets kunnen begin nen. De rivaliteit tussen moeder en doch ter, gespeeld door respectievelijk Ada Nooy en Yolanda Legierse, was het centrale thema van het matte stuk dat werkelijk geen enkel verrassend of niet-clichématig element bevatte. De dochter heeft het met zo op moeders nieuwe minnaar (Henk Slikker) die haar kamer inpikt en zijn ondergoed naast het hare opbergt. Zij schuwt geen enkel middel om hem zo snel mogelijk het huis uit te krijgen. De controleur van de sociale dienst (Jan Eelman) heeft dankzij de loslippigheid van de buren (Richard Eelman en Janka Daalder) lucht van de verhou ding gekregen en komt langs voor een grondige inspectie. Als hij wat al te lang wegblijft komt zijn vrouw Kann Gaasbeek poolshoogte nemen: hij zal toch niet wéér met een ander de kof fer in zijn gedoken (jawel)? De doch ter des huizes manipuleert iedereen en denkt de oplossing te hebben gevonden als zij ontdekt dat moeders vnend al een vrouw hééft. De 'onthul ling' valt echter in het water want de vrouw in kwestie (een knappe dub belrol voor Kann Gaasbeek) blijkt met zijn echtgenote maar zijn zuster te zijn, waarop de tortelduifjes in eikaars armen vallen en de dochter er net zo beteuterd bij staat als in het begin. Na enkele mislukte versierpogingen slui ten ook de opportunistische contro leur en de buurman hun 'geliefden' in de armen. Eind goed. al goed; het doek kan weer dicht. De mimiek, timing en handelingen van de spelers waren goed. Welis waar had souffleuse Thea Hin handen vol werk, maar van storende stiltes was geen sprake. Regisseuse Ria Kleinveld had de poppetjes goed op hun plaats gezet en de rollen toebe deeld aan degenen die de verschil lende karakters het best konden persomficeren. Het decor was prach tig en met zorg neergezet: door het raam van de huiskamer waren zelfs tuinplanten te zien. De grime was door Brenda Vermuë met gevoel op de gezichten gesmeerd en licht en geluid waren als altijd prima voor el kaar - ook al nep een slechthorende dame ongegeneerd 'Het moet een stuk harder!' van achter uit de zaal. Een tijdelijk vermomde Henk Slikker was als vrouw een lust voor het oog en kreeg dan ook prompt twee kerels achter zich aan. 'Ze willen me alle maal. Heb ik soms .stroop aan m'n kont?', vroeg hij zich vertwijfeld af. Toen hij even later op hoge hakken met BH en panty over het toneel liep, lag de zaal dubbel. Ook toen Jan Eelman zich wat minder gracieus als vrouw voordeed werd er onbedaarlijk gelachen. Grappig was verder de huwelijksband zoals die door Janka Daalder en Richard Eelman werd in gevuld Daalder regeerde als een bazige kenau over haar stumperige man ('Jaja, ik weet het al Miep: "Kop houwe..!"). Maar daarmee hielden de komische situatie^ eigenlijk wel op. De relaties tussen de hoofdrolspelers vertoonde geen enkele diepgang of enigszins beklemmend werkelijkheidsgehalte, en voor het ovenge was ook de originaliteit ver te zoeken. 'Deze vrouw, is uw man!' bleef steken in de voor kluchten ge bruikelijke ingrediënten als verkleed partijen, (volstrekt ongeloofwaardige) persoonsverwisselingen en verstop pertje spelen in kasten en kamers. Zelfs een leuke clou ontbrak, want daarvoor kwam de aap veel te om slachtig uit de mouw. Op zich is er geen bezwaar tegen het opvoeren van lichte blijspelen die zonder al teveel moeite door iedereen zijn te volgen en goed zijn voor een avondje onbekommerd plezier. Nie mand verwacht dat een plattelands toneelgezelschap 'zware' stukken van Tsjechov, Osborne of Shakespeare op de planken zet. Maar zo platvloers en inhoudsloos als zaterdagavond hoeft het nou ook weer met. De ene klucht is de andere niet en ook buiten dit genre zijn er genoeg komische toneelstukken te vinden die wat meer diepgang heb ben zonder dat ze te ingewikkeld of zwaar op de hand zijn voor een groot publiek. Wie kiest voor een toneel stuk als 'Deze vrouw... is uw man!' onderschat zijn publiek schromelijk en balanceert op het randje van min achting. 'Ze zeggen dat ze dit soort stukken vooral spelen voor de oude ren. Die zouden het mooi vinden. Maar ik vind er niks aan. Voor mij hoeft het met', sprak de bejaarde moeder van één van de speelsters. Uw recensent was het helemaal met haar eens. Bart Bosch Vi v Zondag 4 maart 2001 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: dienst in De Waal. De Waal: 10.00 u. ds. J. Vlasblom De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal Oosterend: 9 30 u. HK ds F. van Helden; 19.00 u. Ds. F. van Helden Oudeschild: 11.00 u ds F. van Helden De Cocksdorp: 11 00 u. ds. E.J Vledder. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10 00 u. ds. GR. Rinsma uit Schagen GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds L. Hoekstra. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u ds G Sipkema ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat 19.30 u. herenkoor, uitz. via De Lichtboei; zon. 10.45 u. dameskoor Oudeschild: zon. 9.30 u. De Cocksdorp: vrij. 19.30 u. rozenkransgebed. Gollards: zat. 16.00 u Woord- Communieviering parochianen JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u.: De oordeels dag - Een tijd van angst of hoop? Wachttorenstudie, 11.20 u.: Houd gelijke tred met Jehovah's organi satie In het Reiki-centrum in Den Burg wordt op 23, 24 en 25 mei een cur sus Reiki 1 gegeven, waarvoor nog enkele plaatsen beschikbaar zijn. In mei wordt een volgende cursus ge houden. Elke woensdag - behalve in de laatste week van april, wanneer het centrum is gesloten - wordt een inloopochtend gehouden. Voor meer informatie over cursussen of een reiki-behandeling, tel. 312965. Reikimaster Maria Markwat verzorgt donderdag 15, vrijdag 16 en zaterdag 17 maart een cursus Reiki I. Tijdens een (gratis) informatieavond op maandag 5 maart, die begint om 20.00 uur, geeft ze uitleg over de in houd van deze cursus. Voor zover mogelijk krijgt iedere aanwezige bo vendien een korte behandeling. Deze bijeenkomst vindt net als de cursus plaats in de praktijkruimte van Mark wat, Binnenburg 4 in Den Burg. Voor informatie of aanmeldingen: tel. 320 850 of 06-517 76 066. Artsen: Uitsluitend voor spoedgeval len van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 u.: Dokter H. van Dijk en N. de Grave, Robbepad 2, Oosterend, telefoon 318234 Consult uitsluitend na tele fonische afspraak Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer bekend vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008 Verloskundigenpraktijk: TM Niehoff en A H Lammers, De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG. Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel. 321461. Spreek uur elke werkdag van 9.00-10.00 u. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 24, Den Burg, tel. 313241. Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u. Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 24, Den Burg, tel 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste voor afspraken elke werk dag van 8 30-17.00 uur\ tel. 0223- 650222. Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinische bevalling: Kraamcentrum Noordhol lands Noorden Den Helder, tel 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzorgingshuis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel (0223) 671552. Opname geschiedt op ad vies van huisarts of specialist. Buddyproject: Voor mensen met HIV of AIDS; Vooraanmelding, infor matie of voorlichting: Humanitas Den Helder; Binnenhaven 76-77, tel. 0223-617422. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17 00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844 Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11Den Burg Alleen in spoed gevallen, tel 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul), Toeristenpastoraat: Bram Guiljam, tel 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst Spreekuur van 9.00 tot 10 00 u. en van 14.00 tot 16 00 u., De Buureton, Molenstraat 2, Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Kunstgebitreparatie: Tandpro- thetische praktijk Van Kralingen (sa menwerkend met het tandheel kundig centrum; voor ziekenfonds en particulier-verzekerden), tel. 312069. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij- dag 8.00-18.30 u.; zaterdag 10.00- 13.00 en 15.00-17.00 u zondag 11.00-12.00 en 16 00-17.00 u. Bui ten die tijden alleen voor spoedei sende gevallen. Om haar uitkering veilig te stellen versiert moeder Ada Nooy de controleur van de sociale dienst, vakkundig gespeeld door Jan Eelman. (Foto Bart Bosch) Om de bescherming van weide vogels te promoten, stelt de feest commissie van Den Hoorn een tro fee beschikbaar voor de vinder van het eerste kievitsei. Het is een in hout uitgevoerde uitvergroting van een ei op een sokkel, 'bekroond' door een kievit en met aan de on derzijde een ruimte voor een pa pieren rol met daarop de namen Vrijdag: 18 00u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 12 00u. Reggae on the move (muziek) 14 00 u. Ministry of sound (dance trends) 16.00 u Wegdromen met een boek 17 00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit Doops gezinde kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u Natuurwi|zer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlandstalig) 15.00 u. Country time (herhaling van donderdag) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18 00u. Time travelling (muziek) 20.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u Doopsgezinde kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19 00u Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u Radio'Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 18 00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19.00 u Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws) 20.00 u. Radio Noordholland van alle eerste vinders en de vind plaatsen sinds 1900. De 'winnaar' mag het kleinood een jaar houden, totdat zich een nieuwe eerste vin der aandient. Het fanatieke zoeken naar het eerste kievitsei mag dan volgens sommigen een verouderde en vogelonvrien delijke traditie zijn, in de huidige prak tijk wordt misschien wel even ver woed naar broedsels gezocht door mensen die de vogelbescherming juist hoog in het vaandel voeren. Een belangrijk voorbeeld vormt de Texelse agrarische natuurveremging De Lieuw, die een premie beschik baar stelt voor het vinden en marke ren van broedsels, om de bestuur ders van tractors de gelegenheid te bieden om de eieren heen te rijden. Door het land op te gaan en te hel pen zoeken, bieden leden van de Vogelwerkgroep Texel en andere vrij willigers de agrariërs daarbij geregeld de helpende hand 'Het is juist deze nieuwe tendens die wij met onze ac tie willen onderstrepen. Het vinden van het eerste kievitsei mag dan wel een begin zijn, het is zeker met het einde van de cyclus van het broed- seizoen. Het belangrijkste moet nog komen', legt Piet Schneider van de Hoornder feestcommissie uit. Schneider is overtuigd van het nut en de noodzaak van nestbescherming: Mn januari verscheen een alarmerend bericht in de landelijke pers over één van onze mooiste weidevogels, de grutto. Meer dan de helft van de wereldpopulatie broedt in Nederland, terwijl het aantal broedparen in de afgelopen tien jaar in Nederland met de helft verminderd is.' Wie in aanmerking wil komen voor wisseltrofee, moet met alleen het eer ste kievitsei vinden, maar dient zich volgens de feestcommissie eveneens te houden aan enkele (fatsoens)- regels: er is overleg met de eigenaar of pachter van het land, men gaat voorzichtig te werk en probeert zo weinig mogelijk verstorend op te tre den, het broedsel wordt onopvallend gemarkeerd en gevonden eieren blij ven liggen. In verband met de premie die hij daarvoor ontvangt van de agrarische natuurveremging, moeten gevonden nesten worden gemeld bij de pachter of eigenaar. Wie vermoedt het eerste kievitsei te hebben gevon den, brengt de redactie of de dienst doende redacteur van de Texelse Courant op de hoogte, die in dit ge val optreedt als een soort meldkamer. In verband met de dreiging van monql- en klauwzeer wijst Schneider de zoekers erop eventuele regels en aanwijzingen hierover nauwkeurig op te volgen. Aan de totstandkoming van de trofee hebben diverse Hoornders meege werkt. Reime Dijkshoorn tekende voor het ontwerp en de vervaardiging van de kievit, timmerman Han Bak ker draaide het houten ontwerp, André Smit verzorgde het koperwerk, Johan van Heerwaarden het graveerwerk en Gerdie Grabowski het schilderwerk, terwijl Jaap Dijker de lijst van de vinders van de afgelo pen eeuw samenstelde. Senioren kunnen woensdag 7 maart in dienstencentrum De Buureton meedoen aan een bingomiddag, ge organiseerd door de Stichting Welzijn Ouderen Texel. Er staan vanaf. 14.00 uur vijf speelrondes op het pro gramma, waarin volgens de organi satie 'leuke prijsjes' zijn te winnen. Deelname kost ƒ10,-. De bingospelers krijgen voor dat bedrag tevens een kop koffie. -o vu Ieicn 8aren vcnorvoorfelijkbttd van de red^tre GroenLinks loopt te mekkeren over paardenhokjes en een paar auto's op een erf. Slecht voor het landschap! Maar ze willen wel 100 meter(!) hoge windmolens plaatsen. Snapt u het? Ik niet. Henk van de Blaak, Oudeschild. Het college heeft besloten 3.500,- toe te kennen aan de kunstenaars groep 'Waantij' voor het organise ren van de kunstroute 'In Situ' op 31 maarten 1 april. De groepsleden en vijf gastexposanten zullen werk ophangen in een aantal huizen in Den Burg, waaronder bijzondere panden als 'Sonnevanck' maar ook rijtjeshuizen uit de jaren zestig. De initiatiefnemers denken dat er daardoor veel publiek op af zal komen. Ter gelegenheid van deze expositie zal een catalogus worden uitgegeven waarmee 7.000,- is gemoeid. De groep had de gemeente om een bij drage van ƒ4.500,- gevraagd in deze kosten. De gemeentelijke advies commissie voelde daar wel voor maar de betreffende ambtelijke afde ling vond de kosten van de catalogus wel erg hoog, want het zou neerko men op ƒ28,- per stuk. Geadviseerd werd niet meer dan ƒ2.500,- beschik baar te stellen voor dit 'aardige eve nement' en b en w hebben zich daar bij dus aangesloten. Voor dit bedrag is gekozen omdat het gelijk is aan de steun die is toegezegd aan het eve nement 'Kunst in zee'. Na afloop wil de gemeente wel een overzicht met bewijsstukken van de feitelijke uitga ven, de inkomsten en het aantal be zoekers. Iedere zaterdag haalt Scouting Texe oud papier op in Den Burg. Men word verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straal te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). De papierwagen komt in de volgende stra ten: 1Julianastraat, Drijverstraat, Mr Kraaistraat, Burdetstraat, Tjakker- straat, Lieuwstraat, Hallerweg, Korfbaeck, Duykerdam, Sluyscoorj Verlaet, Vuurbaeck en Middelton. Zaterdag halen ouders en leerling»! van o.b.s Durperhonk in Dil Cocksdorp en omgeving oud papiai op. Men wordt verzocht het uiterlijk or; 8.30 uur aan de weg te zetten, 's Micl dags van 13.00 tot 15.00 uur haalt d-t Strijbosschool oud papier op in de res| van de Eierlandse polder. In ZipZoo, het dierenprogramma var de AVRO, wordt in maart viermaa aandacht besteed aan EcoMare. Pre sentator Sipke Jan Bouwsema loop: in de uitzendingen stage bij de dier verzorging van EcoMare. Ook word de jonge grijze zeehond Maaike ge volgd vanaf dat ze van het stranl wordt opgehaald tot ze weer in de Waddenzee wordt uitgezet. Ook is te zien hoe Bouwsema over zeehonden vertelt aan leerlingen van De Bruinvis ZipZoo is te zien om 17.25 uur op donderdagmiddag via Nederland 3 Jerrycans vol zand, kapotte vis netten, touw, flessen en vooral veel wattenstaafjes waren het resultaat van een schoonmaakactie op het strand tussen de Slufter en de Koger Badweg. Het vakantiewerk werd uit gevoerd door een groep vrijwilligers die verbleef in NHJC-herberg Pano rama, die voor het derde jaar achter een een strandjuttersweek organi seerde. 'De één bindt in deze tijd van het jaar de lange latten onder, maar wij beste den onze vakantie liever nuttig, terwijl we ook nog genieten van de natuur. Zie het maar als een alternatieve wintersportvakantie', aldus Sytse Altema, die al voor het derde jaar van de partij is. De enthousiaste milieu- jutter uit Zoetermeer kan er smake lijk over vertellen. 'Milieujutters heb je in alle soorten maten. Je hebt zakkenvullers en Pietlutten. Die laat ste groep speurt minutieus het strand af, om zelf het kleinste aangespoelde voorwerp op te rapen. Het strand moet hélemaal schoon. Ze werken grondig, maar hebben wel lang werk. Zakkenvullers willen zo snel mogelijk resultaat zien: een gevulde vuilniszak dus. Ze rennen als een gek over het strand, van het ene grote voorwerp naar het andere, maar gaan nog wel eens voorbij aan kleine rommeltjes. Schaar mij maar onder die laatste ca tegorie.' De oogst loog er niet om. 'Al leen al op maandag hadden we 1160 kilogram rommel. Ik vond vandaag (woensdag) zelfs een fles met een briefje er in. Die had geen verre reis gemaakt, maar was afgelopen don derdag door een meisje in zee gewor pen. Ik ga haar een brief sturen.' De vele aangetroffen wattenstaafjes de den het vermoeden rijzen dat ergens een container met dat spul overboord is gegaan. De zakken rommel werden op de aanhanger achter een meerij dend amfibievoertuig van de Joost Dourleinkazerne geladen, waarna Rijkswaterstaat de bergen vuil van het strand haald. De stortkosten ko men voor rekening van de gemeente. Dat het weer de afgelopen week bij het onaangename af was, deerde de enthousiaste groep niet. 'Het is heer lijk om buiten bezig te zijn. 's Morgens uitwaaien op het strand en 's mid dags lekker rozig in de herberg. Als ik voor me kijk en die rommel op het strand zie, dan is dat zó deprimerend. Maar als ik dan achterom kijk en die uitgestrekte schone vlakte zie, dan geniet ik met volle teugen.' Om hel moreel hoog te'houden, trakteerden Ab Witte van Gemeentewerken de vrijwilligers woensdag op een j Juttertje. Chef Piet Bolier had vow het gezelschap een juttersdiplorra meegenomen. Ab Witte van Gemeentewerken trakteert mllieujutter Sj-tste Altema uit Zoetermeer op een glas Juttertje. Foto Ganiró TimmV0

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 2