Officiële I berichten 6 BOSMA Een leuke baan! V.V. Texel'94 mantje TEN CATE-ACTIE TAXI BOTAX CHAUFFEURS CENTRALIST .TEXELSE MEDEWERKER voor onze kleurrijke winkel W Texel'94 - foresters Shirts en slips voor dames, heren en kinderen 4 HALEN 3 BETALEN (Parttime) receptie medewerkers m/v Horecamedewerkers Toezichthouders m/v Partij vinyl 400 breed nu RQ - COURANT""" Het laagste taxitarief op Texel! leuke spontane collega MUSIC STORE TEXEL Ruimtelijke Ordening Verkeersbesluit Vergadering Welstandcommissie Betaald parkeren Wet milieubeheer Meierblissen Sluitingstijden horeca Maatregelen tegen mond- en klauwzeer j A Ecokar Voorlichting commissie Vlieghinder tip) Collecte - VRIJDAG 30 MAART 2001 Wij hebben per direct plaats voor een ervaring in winkelverkoop Goed gevoel voor woningaankleding en kleuren Heb je zelf geschilderd en lijkt dit je een leuke baan? Neem dan contact op met: Z. Graaf b.v. telefoon 0222 - 312305 VERFSPECLALIST LIJSTENMAKERIJ SCHILDERSBEDRIJF Zondag 1 april 14.00 aar op Sportpark Den Barg-Zaid Hoofdsponsor: Country line dance voor gevorderden op dinsdag avond in onze western bar in restaurant „het Binnen hof". Partij vinyl. 400 breed, o.a parket, zwart/wit div kleuren, grote en kleine coupons nu voor 59.- per meter Meeneemprijs Bosma Woninginrichting Waalderstrtel. 313023. Binnenburg 1, S 312258. BUITEN GEWOON THUIS Zwemparadijs Calluna is een subtropisch zwem paradijs. Het zwembad maakt deel uit van Kust- park Texel (voorheen Euroase Paros Texel Bun galowpark en camping). Het bad beschikt ondermeer over een 25 m wedstrijd-Zgolfslag- bad, een glijbaan, sauna met Turks stoombad, solarium, tennis- midgetgolfbanen. Wij zijn per direct voor beide bedrijven op zoek naar. (minimaal 20 uur) Alle voorkomende baliewerkzaamheden, verkoop entreebewijzen, lichte administra tieve werkzaamheden, bijhouden voor raden, telefoon afhandelen. Er zal op basis van een rooster gewerkt worden met onregelmatige en weekend diensten. (min. 20 uur) Voor alle voorkomende werkzaamheden in de snackcorner en cafetaria. voor zwemparadijs Calluna (minimaal 20 uur) Toezicht houden in de zwemzaal, EHBO- diploma is een pré, lichte opruim- en schoonmaakwerkzaamheden. Het (reddend) kunnen zwemmen is een verplichting! Er zal op basis van een rooster gewerkt worden met onregelmatige en weekend diensten. Wij bieden een salaris conform CAO, mogelijkheid tot fulltimebaan bij gebleken geschiktheid. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Dhr. E. Heijenk, Schumakersweg 3, 1796 NM De Koog, tel. 0222-317888 e-mail: eheijenk.calluna@euroase.nl South Pole nu bij Boetiek 22. Webdesign-huisstijlen-fo- tografie. Op zoek naar een creatiever bedrijsimago? Neem dan vrijblijvend con tact met mij op! Louk van Kooten, TRIA-DEsign ontwerpstudio. tel 053- 4332211. fax 053-4359531. mobiel 0626-388992. email triades@worldonlme nl Restaurant Het Binnenhof is dagelijks geopend, met uitzondenng van de dins dag. tel. 327507 Reparatie met garantie: tv, audio, video en cd. Rob's Techno Vana De Ruyterstraat 24. tel. 314350. Zaterdag 7 april is de TCA dumpdag er weer' Nu ook weer scherpe prij zen! Harkebuurt 3 Te koop Leylandi haag coniferen van het land v a. ƒ9.-, zelf uitspitten 1.- kor ting In pot ƒ10.- Ook an dere soorten. 1 jr garantie. Theo Nico Boersen, Schorrenweg 32. tel. 318238/ 318954. Duinker occasions. Scoo ters: Honda Scoopy, Honda Shadow. Vespa Sita 25 km. Motoren: Suzuki GS 550-4 cilHonda motorscooter 125-cc. Diverse gras maaiers. generatoren en bui tenboordmotoren. Oude schild tel 313831. i_euKe terra potjes en mandjes gevuld met eitjes. Inde Soete Suyckerbol, Herenstraat. Den Hoorn. (IM-texelaart)e) o.a. parket, zwart/wit, div kleuren, grote en kleine coupons Meeneemprijs voor per meter WONINGINRICHTING Waalderstraat 6 Tel 313023 Liesbeth Roeper uitvaart verzorging. Tel: 310952 Dag en nacht bereikbaar. Tegelzetbedrijf Gebroeders Huysman, tel. 327330. Nieuwe Globe schoenen bij Boetiek 22. Houtbouw „It Paradyske" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen, enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd rabat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa- bnek- Info en folders 0511 - 474655. fax 0511-475711. Castrol olieprodukten. 4 Itr. halen 3 Itr. betalen. Duinker, Oudeschild. PBG, het adres voor EHBO en Bedrijfshulpverlenings- trainingen Neem contact op met Jan Vonk, tel. 314928. Elke zondagmiddag van 15 00 - 18.00 uur vrij coun try line dance in onze westernbar in restaurant Het Binnenhof. Verkoop 2e hands zomer kleding zat. 7 april in De Witte Burcht v^n 9.00 tot 16 00 uur. Tel 319315 - 314762 Bodemonderzoek t b v schoon grond verklaring B+W Milieu 0224-531519. Honda grasmaaiers, stil en zuinig. 44 modellen. Duin ker, Oudeschild. Wij zoeken en een voor de periode van april t/m oktober. Taxi Botax, inlichtingen: 327450 Luxe opgemaakte eieren, Paashazen, eitjes, mand jes. potjes. Inde Soete Suyckerbol, Herenstraat, Den Hoorn. Spectaculaire prijzen a de TCA dumpdag dag 7 april a.s. Harkebt 3, Oosterend Wij zijn per direct op zoek naar een voor onze nieuwe winkel. Het betreft een fulltime baan. Info: 0222-312695 Henk Slikker Postbus 200, 1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stukken zijn gedurende de openings tilden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2.03 (bovenste verdieping). Nadere informatie, telefoonnummer (0222) 36 22 76. Aangevraagde bouwvergunningen W. van Sambeek voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Wilhelmma- laan 59 te Den Burg (ontvangen 20 maart 2001); Jan Koorn Projektbouw BV voor de bouw van 2 woningen a/d Koetebuurt 26 te Oosterend (ontvangen 22 maart 2001); C Otten voor het plaat sen v e woning a/d Schilderweg 273 te Oudeschild (ontvangen 22 maart 2001); C.N de Wit voor het vergroten v.e woonhuis a/d Bernhardlaan 98 te Den Burg (ontvangen 22 maart 2001). A. Lap voor het veranderen van een schuur a/d Rommelpot te Den Hoorn (ont vangen 23 maart 2001); M J van der Wal voor het veranderen v.e schuur in werkkamer a/d Middellandseweg 3 te Oudeschild (ontvan gen 23 maart 2001); Stichting Wonen Texel voor het plaatsen van 4 woningen a/d Schipper Boonstraaf te De Cocksdorp (ontvangen 26 maart 2001). C.J. Bakker voor het plaatsen v e serre a/d Kogerstraat 69 te De Cocksdorp (ontvangen 27 maart 2001). PC. Dnjver voor het plaatsen v e. dakkapel a/d Kotterstraat 6 te Oosterend (ontvan gen 27 maart 2001), J Hoek voor het plaatsen v e opslagschuur al d Ruigendi)k te De Koog (ontvangen 27 maart 2001); C Mei|er voor het plaatsen v.e. dubbele garage a/d Postweg 29 te De Cocksdorp (ontvangen 28 maart 2001). W Engel voor het gedeeltelijk vernieu wen/vergroten v e. schuur a/d Jan Ayeweg 2 te Den Hoorn (ontvan gen 28 maart 2001); G. Seiffert voor het plaatsen v e. dakkapel a/d Roggeslootweg 375 te De Cocksdorp (ontvangen 28 maart 2001). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Verleende bouwvergunningen R Niermeyer voor het geheel vernieuwen v.e. zomerhuis a/d Califormeweg 529 te De Koog (verzonden 26 maart 2001); J. Wuis voor het vernieuwen v.e. woonhuis a/d Genteweg 6 te Oosterend (verzonden 29 maart 2001). Verleende aanlegvergunningen de Maatschap TjepKema van der Star. voor het aanleggen van een boomsingel op het perceel Laagwaalderweg 21 te Oudeschild (ver leend 27 februari 2001) de heer H ter Steege, voor het graven van een sloot op een perceel aan de Eendrachtweg te De Cocksdorp (verleend 21 maart 2001) De vergunningen treden in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop zij zi/n verleend. Bovenstaande besluiten liggen ter inzage bij de sec tor Ruimte Wonen, kamer 0.12 van het gemeente huis. Vrijstelling kampeermiddel Burgemeester en Wethouders hebben een vrijstelling verleend aan de heer Th. J. Eilander om in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober een kampeer middel, zijnde één toercaravan, te plaatsen op het perceel Schilderweg 199 te Oudeschild. Deze vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Het bovenstaande besluit ligt ter inzage bij de sector Ruimte Wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Verleende vrijstelling kamperen bij de boer Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 24, lid 3. van het bestemmingsplan "Buiten gebied Texel" en artikel 8, lid 2 van de Wet op de openluchtrecreatie vrijstelling verleend voor het hou den vaneen kampeerplaats ten behoeve van het kam peren bij de boer voor de periode van 15 maart tot en met 31 oktober in de termijn van 2001 tot en met 2005, aan de Maatschap Tjepkema van der Star, Laagwaal derweg 21 te Oudeschild voor het plaatsen van 6 kampeermiddelen De vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Het bovenstaande besluit ligt ter inzage bij de sector Ruimte Wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis, ten zij anders is vermeld. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan van: A Lap voor het vergroten v e kapschuur a/h Klif 33 te Den Hoorn. Voorts zijn burgemeester en wethouders voornemens om met toe passing van artikel 19. lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan van; J.W. van Heer waarden voor het vergroten v e woonhuis a/d Hoefslag 1 te Den Burg De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen. De bouw- en situatie tekeningen liggen vanaf 2 april 2001 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Gedurende de ter- Burgemeester en wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: het wegens rioleringswerkzaamheden afsluiten voor alle verkeer, uitgezonderd fietsers en voetgangers, van de Stolpweg, ter hoogte van de nieuw te bouwen woningen nr. 17 t/m 21van 2 tot 7 april 2001 Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen be zwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG mijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening zijn zienswijze kenbaar maken te treffen. Op donderdag 5 april a.s vanaf 13.00 uur vergadert de Welstandscommissie op Texel. Belangstellenden kunnen zicht melden bij de receptie in de hal van het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om een vergunning op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer te verlenen aan de Maatschap C.A. Commandeur/v.d. Meulen voor het oprichten en in werking hebben van een schapenhouderij aan de Stolpweg 41 te Den Hoorn. De locatie is bij ons kadastraal bekend als sectie P, gedeeltelijk 973. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 2 april tot en met 30 april 2001 liggen gedurende de werkuren-in het gemeen tehuis op de afdeling milieubeheer ter inzage: de aan vraag om vergunning. het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrek king hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de ge bruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het monde ling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aan vrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachte wisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schrif telijk bedenkingen inbrengen De schriftelijke beden kingen dienen geadresseerd te worden aan: Het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200 te 1790 AE DEN BURG. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het de finitieve besluit in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer Kui per, bureau milieu, telefoon 36 21 88 Aangevraagde kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens een kapvergunning ingevolge artikel 5 van de Kap- verordenmg Texel te verlenen aan: mevrouw A Boot-Visser. Polderweg 2 te De Waal voor het kappen van drie essen en een eik In de achtertuin en aan de zijkant van bovengenoemd perceel wegens nieuwbouw, mevrouw J M Jonk. Dorpsstraat 227 te De Koog voor het kappen van een lei|landcypres in de voortuin van voornoemd perceel wegens overlast, de heer M Goenga. Rozendijk 8 te Den Burg voor het kappen van een abeel op voornoemd perceel wegens overlast. Burgemeester en wethou ders van Texel voor het kappen van- een Amerikaanse meelbes in een gemeentelijke groenstrook ter hoogte van Bernhardlaan 107 wegens een verhoogde kans op stambreuk. drie Italiaanse populie ren langs een gemeentelijk toegangspad achter Peperstraat 47 t/m 51 wegens verhoogde kans op stambreuk twee abelen aan de rand van de speeltuin in de Wagemakerstraat wegens verhoogde kans op stambreuk De aanvragen om de kapvergunningen en de ontwer pen van de beschikkingen op deze aanvragen, als mede de adviezen van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belanghebbenden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belanghebbenden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schrif telijk aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Wij wijzen u erop dat per 1 april a.s. het betaald par keren in De Koog en op de Elemert in Den Burg weer van kracht wordt. Het beleid inzake meierblissen (30 april a.s.) is dit jaar ongewijzigd. Dit betekent het volgende: Gemeenschappelijke meierblissen mogen 4 weken voor 30 april worden opgebouwd (locaties worden bekendgemaakt in publicatie van volgende week) Particuliere meierblissen mogen reeds worden opgebouwd, maar moeten worden aangemeld bij de gemeente. Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar bij de receptie van het gemeentehuis. Voor alle meierblissen geldt: uitsluitend het storten en verbranden van schoon afvalhout, snoeiafval en slootruigte is toegestaan. Storten en verbranden van schadelijke of gevaarlijke stoffen of voorwerpen is ten strengste verboden. Nader informatie: bureau Bestuursondersteunmg, telefoon: 362150. Met ingang van 1 april a s. is op grond van de Alge mene Plaatselijke Verordening Texel de 'zomer- regeling' voor de horeca weer van toepassing. Dit betekent dat de sluitingstijden weer terug gaan naar de 2-3 regeling. De burgemeester heeft bepaald dat voor de nacht van zaterdag 30 maart op zondag 1 april a.s. de winterregeling nog van kracht is en dat met ingang van de nacht van zondag 1 op maandag 2 april a.s. de volgende sluitingstijden van kracht zijn: - 2.00 uur: deur dicht en geen bezoekers meer toela ten tot het horecabedrijf en sluiting terrassen; - 2.30 uur: uitschakelen muziek in horecabedrijf: - 3.00 uur: sluiting horecabedrijf, alle bezoekers moe ten het bedrijf hebben verlaten en de exploitatie moet zijn beëindigd. De zomerregeling geldt tot eind oktober. Nadere in formatie: bureau Bestuursondersteuning, telefoon 362150. de geluidhinder-problematiek van het Texelse luchtvaartterrein. De agenda luidt als volgt: 1Opening en inleiding door de heer P. Bakker, wet houder gemeente Texel en voorzitter van de com missie. 2. Uiteenzetting door de heer E. de Bruijn, directeur N.V. Luchtvaartterrein Texel over de aanvlieg- procedures, -routes, klachtenbehandeling e.d 3. Pauze 4. Uiteenzetting activiteiten Paracentrum Texel/Tessel Air b.v. door de heer S. Woerlee, directeur Para- centrum/Tessel Air 5. Gelegenheid tot het stellen van vragen en discus sie. Wij nodigen u van harte uit om de bijeenkomst bij te wonen. Goede informatie is belangrijk, zowel voor vóór- als tegenstanders van het vliegveld. Den Burg, 28 maart 2001 De voorzitter, P Bakker De Nederlandse veestapel wordt bedreigd dooi mond- en klauwzeer (MKZ). Om de verspreiding van het MKZ-viruste voorkomen, heeft minister Brinkhors van Landbouw. Natuurbeheer en Visserij (LNV) een groot aantal maatregelen genomen. Ook op Texel zijn deze maatregelen van kracht. Het gemeentebestuu doet een dringend beroep op een ieder -veehouder! en publiek- de regels strikt na te leven. Uw medewi king is.van levensbelang! Op maandag 2 a.s. rijdt de Ecokar weer. Kijk voor de route en de tijdstippen het Texelse telefoonboekje. (artikel 28 Luchtvaartwet) De commissie geluidhinder vliegveld Texel (of com missie milieuhygiëne vliegveld Texel) heeft als taak het gevraagd en ongevraagd uitbrengen van adviezen over met name de geluidsaspecten van de activitei ten op het vliegveld Texel. Tevens kunnen bij de commissie klachten worden ingediend over geluidhinder en/of inlichtingen worden ingewonnen. Op dinsdag 3 april 2001 om 19.30 uur zal de com missie een voorlichtingsbijeenkomst houden in het vliegveldrestaurant aan de Postweg 120 te De Cocksdorp om uitleg te geven over de geluids- problematiek van het vliegveld en de maatregelen die worden genomen om het aantal klachten binnen re delijke grenzen te houden. De vergadering is openbaar en kan worden bijge woond door een ieder, die belangstelling heeft voor De volgende maatregelen zijn tot nader order vsl toepassing: - Betreding van erven van veehoudende bedrijve'' met evenhoevige dieren is voor eenieder verbo- den. Dit geldt ook voor personen die er beroepshalw! komen, Zoals loonwerkers. Uitzonderingen zijn dil bewoners zelf, dierenartsen, monteurs (als er acuiitl gevaar bestaat voor de gezondheid van het veejJ bedrijfsverzorging en hulpdiensten (huisartsen, pofi-l tie en brandweer). Voor deze categorieën geldenjj strikte ontsmettings- en reimgingsregels. - Vermijd direct contact met vee (dus niet aaien ol| voeren). - Vervoer van evenhoevige (MKZ-gevoelige) dieren! zoals koeien, schapen, geiten en varkens, maarool| paarden, is verboden. - Vervoer van vervoermiddelen voor vee is eveneem| verboden. - Verplaatsing van evenhoevig vee over de openbare I weg is niet toegestaan. (WLTO, de Texelse dierenart-l sen an gemeente voeren al dagenlang intensief over I leg om een uitzondering te maken voor verplaatsing! van hoogdrachtige schapen. De RW had donderdag echter nog geen ontheffing verleend.) - Aanvoer van mest op bedrijven met evenhoevigel dieren is niet toegestaan. Transporten van mest vanail het vasteland worden ten sterkste ontraden. De mest J moet in één werkgang emissiearm worden aange-l bracht. Bovengronds aanwenden van mest is nietl toegestaan. Pendelen met mest over de openbare I weg is ongewenst. - Het is verboden gasten te houden op bedrijven mél evenhoevig vee. (De WV kan bemiddelen voor andere 1 accommodatie, met het oog op de paasvakantie ti dig doorgeven.) - Paardrijden met paarden van bedrijven waar ooSl evenhoevige dieren verblijven is niet toegestaan. (Del Texelse paardensportclubs, Staatsbosbeheer endej gemeente Texel adviseren de overige paarden-l bezitters dringend nog niet op en met paarden te rij-! den, maar op eigen terrein te blijven. Manege Aken-I burg is voor alle duidelijkheid gesloten.) - Voor honden geldt een aanlijnplicht op het hele J eiland. Overtreding is strafbaar en kan worden beboet I Geadviseerd wordt katten zoveel mogeli|k binnen H;j houden. - Betreed geen afgesloten natuurgebieden. - Bezoek de dierenarts alleen bij spoedgevallen e met zo weinig mogelijk personen. - Ontsmetting bij en op de boot naar Texel blijft v« plicht. Informatie De maatregelen kunt u vinden op NOS Teletekst pa gina 461 of op de website www.minlnv.nl. De gemeente Texel heeft een speciale website inge steld: wwwtexRl.nl/mkz. Ook met Duitstalige informa tie. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de MKZ lnlo-1 lijn 0800 -1556. Alleen voor veehouders is er de hulp-1 lijn van de WLTO: 023 - 516 2360. In de week van 1 april tot en met 7 april a.s. wordt dil collecte gehouden ten behoeve van de Z0*p Vluchtelingenzorg.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 6