Marco Zijm ADÜD Officiële I berichten m Appartement in Den Burg parttimers vakantie medewerkers HOTEL OP PIEK 63 Texelstaete GEVRAAGD: Albert Heijn TE HUUR OP TEXEL Topklasse in fotowerk. r ELISABETH TEXEL TOURS TEXELSE COURANT A medewerker m/v parttimer m/v De nieuwe is weer overal verkrijgbaar Naalrand 51 te Den Hoorn AANGEBODEN OP TEXEL 17 huurappartementen en 15 koopappartementen in het nieuw te bouwen seniorencomplex Beatrixlaan te Den Burg De Nierstichting zpekt collectanten Dak Water Sanitair vastgoedbemiddeling fcjfi Huis- en bedrijfsafval Ruimtelijke ordening Fietsenveiling Vrijmarkt Koninginnedag gg Verkeersbesluit Winkelopeningstijden Sluiting gemeente Collecte VRIJDAG 27 APRIL 2001 voor de avonduren en de weekenden voor In het seizoen Vanaf 15 t/m 21 jaar. Kom langs of bel voor een afspraak S 314964 vraag naar mevr. Wendy van Nieuwenhuizen of dhr. Fred van Brussel Diek 10. 1797 AB Den Hoorn Wij zoeken per direct tot 31 oktober een voor receptie, bar, bediening en kamers schoonmaken. 38 uur - 5 dagen per week Tevens zoeken wij een voor kamerschoonmaak. Uren en dagen in overleg. Voor informatie, tel. 319262 Inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de Stichting Wonen Texel Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum binnen zijn De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning ST IC H TIN WONEN TEXEL Woningtype seniorenwoning (vanaf 55 jaar) Beschikbaar per 01-07-2001 Uiterste inleverdatum: 02-05-2001 Kenmerken: Aantal kamers woonkamer, 2 slaapkamers Kale huurprijs 689,94 na 01-07-2001: 703,74 Totale huurprijs 768,44 na 01-07-2001: 786,24 Basiscriteria: 1 inschrijvers van 55 jaar en ouder met een maximaal belastbaar inkomen tot 43.140,00 2 inschrijvers van 55 jaar en ouder met een hoger inkomen 3. maximaal 2 personen Specifieke criteria: 4. verhuizingen binnen het complex krijgen voorrang 5 de oudste inschrijver beneden de 55 jaar Inschrijvers met een maatschappelijke en/of economische binding met het dorp Den Hoorn krijgen voorrang. Stichting Wonen Texel Wilhelminalaan 74, Telefoon 314193 Postbus 100, 1790 AC Den Burg. Inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de Stichting Wonen Texel. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum binnen zijn. De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning ST IC H TIN WONEN TEXEL Het complex bestaat uit 17 huurappartementen, 15 koopappartementen en een wijksteunpunt. De woningen zijn bestemd voor senioren vanaf 55 jaar Het wijksteunpunt biedt ruimte aan activiteiten voor de Stichting Welzijn Ouderen Texel (SWOT), de dagopvang van Stichting Zorgcentrum Texel (SZT) en Thuiszorg Texel Bovendien wordt hier het informatiepunt voor Ouderen gevestigd Indien u wenst, kunt u in dit seniorencomplex gebruik maken van het dienstenaanbod van het wonen-plus pakket. Ook kunt u (zonder indicatie) gebruik maken van diensten op het gebied van wonen, zorg en welzijn. Kenmerken: Alle appartementen hebben een woonkamer met open keuken, één of twee slaapkamers, een badka mer met toilet en een werkkamer die ook te gebruiken is als logeerkamer De grootte en de indeling van de meeste woningen is verschillend Op het kantoor van Stichting Wonen Texel is een uitgebrei de brochure verkrijgbaar waarin ook de plattegronden van alle woningen zijn opgenomen. Huurprijzen: De (kale) huurprijzen van de appartementen zijn 12 woningen met een (kale) huurprijs van 810,00 3 woningen met een (kale) huurprijs van 925,00 1 woning met een (kale) huurprijs van 1.025,00 1 woning met een (kale) huurprijs van 1.050,00 (Voor woningen met een huur vanaf 908,00 dient u een be lastbaar inkomen te hebben van minimaal 48 800,00 Naast de kale huurprijs worden nog servicekosten in rekening gebracht. De servicekosten hebben o.a. betrekking op energieverbruik van de lift en verlichting van de algemene ruimten, zoals galerijen, schoonmaken gemeenschappelijke ruimten etc Verhuur Voor de verhuur van de woningen in het nieuwe seniorencomplex aan de Beatrixlaan gelden de vol gende criteria Basiscriteria: 1. U staat als woningzoekende ingeschreven bij de Stichting Wonen Texel en u bent economisch of maatschappelijk gebonden aan de gemeente Texel. 2. Uw leeftijd is minimaal 55 jaar Specifieke criteria: 1 De toewijzing vindt plaats op volgorde van leeftijd De inschrijver met de hoogste leeftijd, die vol doet aan de gestelde voorwaarden, ontvangt als eerste een woningaanbieding. 2 Kandidaten die een ééngezinswoning van de Stichting Wonen Texel achterlaten, krijgen voorrang op andere kandidaten Bent u na het lezen van deze advertentie geïnteresseerd in een huur- of koopappartement, maar heeft u nog vragen of wilt u graag de plattegronden bekijken, neemt u dan contact op met één van onze verhuurmedewerksters: Elmy Verkroost of Christine Groen. Inschrijfformulier: Als u in aanmerking wilt komen voor een huurappartement in het seniorencomplex aan de Beatrixlaan stuurt u dan vóór 2 mei 2001 een inschrijfformulier naar Stichting Wonen Texel. Bent u geïnteresseerd in een koopappartement vraagt u dan informatie bij Makelaardij Texel Vastgoed b.v., telefoonnummer: 31 30 25. Zij verkopen de appartementen en op eventuele vragen geven, zij u graag antwoord Stichting Wonen Texel Wilhelminalaan 74, Telefoon 314193 Postbus 100, 1790 AC Den Burg. uw dieitxire herinneringen aan al die mooie dingen In hel leven worden door ons met de grootsto torg verwerkt) Uitsluitend met de beste materialen van Kodak én_ /u'/c'lwui/ txcd ((mui' KODAK EXPRESS 1-uur FOTOSERVICE Topklasse uit eigen kleurenlaboratorium 'IDCO - DIOI Nationale collecte 16 t/m 22 sept. 2001 Voor de nationale collecteweek zoekt de Nierslichting enthousiaste collectanten Bel voor meer informatie: 035-697 80 50 NIERSTICHTING Het verhaal van Sissi in het Circustheater Scheveningen. Matinee zondag 10 juni, incl. zitpl. 3c rang f 150,-. B 315555 (of 0224-542024) Telefoon 315819 Mobiel 0653867i92 Gasthuisstraat 17. voor permanente bewoning aan dc rand van het centrum van Den Burg. Dit in 2000 opgeleverde appartement bestaat uit een berging op de begane grond en een trapopgang naar het appartement dat de volgende indeling heeft: Entree in woonkamer/living niet open keuken. Ruime lichte woonkamer met toegang tot slaapkamer en de badkamer, die is voorzien van een luxe bad, toilet en wastafel. Overloop bereikbaar met een vlizotrap. Oplevering in overleg. Vraagprijs 295.000 kosten koper. Texelstaete B.V. Vastgoedbemiddellng Nikadcl 31-53, 1796 BR De koog. Telefoon (0222) 314065 of 0653-890000, fax 322263 Wijziging ophaaldagen en routes Op maandag 30 april a.s. (Koninginnedag) wordt geen huisvuil en bedrijfsafval opgehaald. De huisvuilroute van maandag wordt gereden op woensdag 2 mei a.s. Eventuele extra legingen van bedrijfsafval kunnen op dinsdag 1 mei a.s. worden verzorgd. Het grofvuil wordt op woensdag 2 mei a.s. opgehaald (indien vooraf gemeld bij de servicebalie). Zet de afvalcontainer altijd tijdig aan de weg. Aangevraagde bouwvergunningen G.C.A. en YJ.M. v.d Pijpekamp voor het vergroten v.e berging a/d Van Neckstraat 23 te Oudeschild (ontvangen 19 april 2001Th J Leegwater voor het vergroten v e hotel a/d Hoofdweg 80 te De Cocksdorp (ontvangen 19 april 2001). P Bender voor het verande ren v.e zomerhuis a/d Zanddijk 76 te De Cocksdorp (ontvangen 23 apnl 2001); J Zijlstra voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Rogges- lootweg 678 te De Cocksdorp (ontvangen 23 april 2001); G.J Schoorl voor het plaatsen v.e. woning a/d Burgerdijk 10 te Den Burg (ontvangen 24 april 2001) Aangevraagde melding bouwvoornemen C.J. Jimmmk voor het plaatsen v e. tuinhuisje a/d Weverstraat 43 te Den Burg (ontvangen 20 april 2001). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen J J Bakker voor het vergroten v.e. zomerhuis a/d Californiéweg 30 te De Koog (verzonden 19 april 2001); Texelse Wol Onderneming voor plaatsen ve opslagloods a/d De Vang 33/35 te Oudeschild (verzonden 26 april 2001). Verleende sloopvergunningen A. Boot-Visser voor het slopen v.e woning a/h Hogeremd 19 te De Waal (verzonden 19 april 2001) Verleende vrijstelling kamperen bij de boer Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 24, lid 3, van het bestemmingsplan "Buiten gebied Texel" en artikel 8, lid 2 van de Wet op de openluchtrecreatie een vrijstelling verleend voor het houden van een kampeerplaats ten behoeve van het kamperen bij de boer voor de periode van 15 maart tot en met 31 oktober in de termijn van 2001 tot en met 2005, aan: V.O.F Hin van Santen, Nieuwlanderweg 101 te De Waal, voor het plaatsen van 8 kampeermiddelen De vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Dit besluit ligt ter inzage bij de sector Ruimte Wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen mu.vde verleende vrijstelling kampe ren bij de boer) kunt u inzien bij de afdeling Bouw en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen wijziging bestemmingsplan Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening het bestemmingsplan "De Cocksdorp" 1° wijziging te wijzigen ten behoeve van het omzetten van de bestemming "EO", eengezins huizen in open bebouwing, naar de bestemming "WE", winkels met eengezinshuizen, op het perceel Kikkertstraat 15 te De Cocksdorp. Het ontwerpbesluit ligt vanaf dinsdag 1 mei 2001 gedurende twee weken ter inzage, in het kader van de inspraakprocedure, bij de sector Ruimte en Wo nen (kamer 0.12) van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun bezwaren kenbaar maken bij het college van Burgemeester en Wethouders. Goedkeuring wijziging bestemmingsplan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben bij besluit van 5 april 2001, nr.2001-2140 goedkeuring verleend aan het besluit van 28 december 2000 van Burgemeester en Wethouders tot wijziging van het bestemmingsplan "Buitengebied Texel", ingevolge artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De wijziging betreft uitbreiding van het aantal recreatieve eenheden van vijf naar zes op het perceel Rozendijk 37 te den Burg. Belanghebbenden kunnen met ingang van dinsdag 1 mei 2001 tegen dit besluit schriftelijk beroep instel len. Hiervoor is een griffierecht verschuldigd van f 225,- 102,10) voor natuurlijke personen en f 450,- 204,20) voor rechtspersonen. Het beroepschrift moet binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is toegezonden, uitgereikt of ge publiceerd, zijn ingediend bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het beroepschrift moet zijn ondertekend en bevat tenminste de naam, het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het gericht is en de gronden van het beroep. Dit besluit treedt in werking daags na afloop van de zojuist vermelde beroepstermijn. Echter, binnen deze beroepstermijn kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak worden ingediend, in welk ge val het besluit niet in werking treedt voordat op het verzoek is beslist. Belanghebbenden die tegen dit besluit beroep heb ben ingesteld kunnen tevens een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening indienen. Hiervoor is een griffierecht verschuldigd van f 225,- (€102,10) voor natuurlijke personen en f450,- 204,20) voor rechtspersonen. Het verzoekschrift moet worden gericht aan de Voor zitter van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Bij het verzoekschrift moet een afschrift van het beroepschrift worden overgelegd. Op zaterdag 28 april 2001 wordt in samen werking met de politie wederom een veiling gehouden van gevon den fietsen. Eenieder die bij de politie aan gifte heeft gedaan van diefstal van zijn of haar fieti wordt in de gelegenheid gesteld een fiets te kopen! Bij de koop van een fiets dient het procesverbaal varl aangifte of het aankoopcertificaat te worden over legd. De veiling, die klokslag 10.00 uur zal beginnen, ge-I schiedt bij afslag en vindt plaats op het politiebureau aan de Keesomlaan 4A in Den Burg. Voordat de veiling begint zijn belangstellenden vans' I 09.30 uur in de gelegenheid de aangeboden fietser! te bekijken en een fiets als de hare of de zijne te iden-l tificeren. De fiets wordt in dat geval alsnog uit d-g verkoop gehaald. Burgemeester en wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: het wegens de organisatie van allerlei festiviteiten rond de koninginnedagviering afsluiten van de Heren straat in Den Hoorn op 30 april 2001 tussen 14.00 uur en 17.00 uur. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Ook dit jaar zal op koninginnedag een vrijmarkt wor den gehouden in het centrum van Den Burg. Op deze vrijmarkt mogen uitsluitend particulieren een stand plaats innemen. Bedrijfsmatige verkoop van goede ren of produkten is niet toegestaan. De straten die voor deze vrijmarkt zijn aangewezen zijn: een ge deelte van de Binnenburg vanaf de Stenenplaats tol aan het rood-witte hek, de Stenenplaats, Weverstraat Waalderstraat en de Parkstraat tot aan het rood-witte hek. Het innemen van een standplaats op de Groene- plaats en het gedeelte van de Binnenburg en de Park straat vanaf de rood-witte hekken tot aan de Groene- plaats is niet toegestaan in verband met de daar te houden koninginnemarkt t.b.v. de verenigingen. Bij het innemen van een standplaats moeten de| volgende voorschriften in acht genomen worden: uitsluitend aan de zijkanten van de straat mag eeol plaats worden ingenomen zodat de straat te» breedte van 4 meter vrij blijft voor brandweer, pol- tie en ambulancevoertuigen; toe- en uitgangen van woningen en/of bedri|ven| dienen te worden vrijgehouden; het plaatsen van marktkramen is in de Weverstraat! en de Binnenburg met toegestaan in verband me1! de vereiste doorrijbreedte voor hulpverlenmgs voertuigen; er mag geen gebruik worden gemaakt van geluids of muziekversterkers; het is verboden alcoholhoudende dranken te koop| aan te bieden; bij het verlaten van de standplaats moet del standplaatshouder zorgen voorde verwijdering var vuil. afval en dergelijke. Op grond van de Winkeltijdenwet is het met toege-l staan op 4 mei na 19.00 uur een winkel geopend tel hebben. De sluiting geldt ook voor winkels die ondfll het Vrijstellingenbesluit vallen en voor ambulant«| handelaren (markten en standplaatsen). Op grond van de Winkeltijdenwet en verordening Z'f' er geen beperkingen van openingstijden op 30 ap"1 a.s. (Koninginnedag) en 5 mei (Bevrijdingsdag). Nadere informatie is verkrijgbaar bij bureau Bestuurs ondersteuning, tel. 361250. Koninginnedag Op maandag 30 april a.s. zijn zowel het gemeente huis als de buitendienst gemeentewerken gesloten. Voor storingen en calamiteiten kunt u het nummer van de servicebalie bellen (362111). U wordt dan auto matisch doorverbonden met de storingsdienst. In de periode van 29 april tot en met 12 mei a.s. word! op Texel de jaarlijkse collecte voor het Nationa3| Fonds Kinderhulp gehouden.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 6