De versbakkers zoeken personeel BEDANKT!!! A Nogmaals BEDANKT!!! Officiële I berichten 10 verkoopsters en productiemedewerkers t Gouw Doitje „cte> *1 DE KRIM I TEXEL Luilak .TEXELSE COURANT' i/uuftoni ook, op urfrmet: u/uiui. t/uubakk&iLnl De, TexJike /mbakkm GEMEENTE TEXEL -VACATURES- BEHEERDER NOODCAMPING Al degenen die de OPEN DAG van de KNRN tot een onvergetelijk succes hebben gemaakt. controleurs voor de huishouding m/v SCHONE DIENSTEN Pinkstermenu? Maakt u dat even lekker zelf! Bij ons volledig „a la carte" (grote en kleine gerechten) Erg lekker: ASPERGES FLAMANDES Ruimtelijke Ordening Markt op dinsdag 1 Kapvergunningen Collecte Openingstijden Verkeersbesluiten fipq Wijziging afvalroutes B VMIJUAVj 1 JUNI ZUU1 Bakkerij 't Gouwe Boltje heeft winkels in Oosterend, Den Burg (in de Super en in de Kogerstraat), De Koog (Nikadel), De Cocksdorp (Kikkertstraat) en een rijdende winkel. De bakkerij is gevestigd in Oudeschild. Op dit moment zijn we naarstig op zoek naar Vaste en tijdelijke betrekkingen Fulltime of parttime, alles is mogelijk M/v of j/m Reageren? Bel 31 82 07 en vraag naar Jillert of Anneniieke, of e-mail: info(a versbakkers.nl 9t Vrijdag en zaterdag Kaas met olijven en tomaat 500 gram B t9^ Paté des Indes 100 gram 2, Zwarte bessen nektar per fes 9Q van 6.95 voor 100 gram <3» 250 gram Q 95 500 gram 19® Pepitamix, 200 gram Studentenhaver, 200 gram Pindamix, 200 gram samen KJ H. v/d Vis, Weverstraat 74 De Gemeente Texel zoekt: De noodcamping is een voorziening voor de opvang van toeristen die geen plaats kunnen vinden bij een van de reguliere recreatiebedrijven. De Noodcamping is alleen geopend in het hoogseizoen. Wij vragen: beschikbaarheid in juli en augustus; ervaring in de begeleiding van jongeren; inzetbaar ook buiten reguliere werktijden: stressbestendig karakter. Honorering in overleg. Informatie is verkrijgbaar bij mw. E. Lindenbergh (tel.: 0222 36 21 69) of bij de heer J. Steendam (tel.: 0222 36 21 41). Uw belangstelling kunt u, voor 10 juni 2001schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders, o.v.v. "Beheer Nood camping". De bemanningen van „De Zalm", „Beursplein 5" en de plaatselijke commissie 9' WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG kW Om onze gasten nog beter van dienst te kunnen zijn, zoeken wij: Voor 1 a 2 dagen per week Functie-inhoud: het controleren en aanvullen van inventaris Heb je belangstelling, bel dan de projectleider van Vinke Schone Diensten, mevr. Joke Serry, tel. 316780. HOTEL RESTAURANT Met echte Texelse Asperges én per persoon een beenhammetje! f 42,50 per persoon Vergeet vooral niet te reserveren: 0222 - 327222 greenside@gast. to www.knmi.nl Aangevraagde bouwvergunningen Telfort Mobiel BV voor het tijdelijk plaatsen v.e. GSM -zendmast a/d Vliestraat 22 te Oosterend (ontvangen 21 mei 2001); H. Grootelaar voor het plaatsen ve. dakkapel a/d Hallerweg 29 te Den Burg (ontvangen 22 mei 2001); G.J. de Jonge voor het plaat sen v.e dakkapel a/d Roggeslootweg 609 te De Cocksdorp (ont vangen 23 mei 2001), O M Oostveen voor het geheel vernieuwen v.e kap en plaatsen van 2 dakkapellen a/d Burgwal 31 te Den Burg (ontvangen 23 mei 2001); G.J. Veenstra voor het plaatsen v.e. dak kapel a/d Californiëweg 29 te De Koog (ontvangen 28 mei 2001). B. Guiljam voor het vergroten v e woning met kantoor-vergaderruimte a/d Schoolstraat 11 te Oosterend (ontvangen 29 mei 2001). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positiefis terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Verleende bouwvergunningen A. Lap voor het geheel vernieuv/en v e schuur/berging/werkruimte a/d Klif 37 fe Den Hoorn (verzonden 23 mei 2001), G. Praamstra voor het vergroten v e woonhuis a/d Molenstraat 89 te Den Burg (ver zonden 23 mei 2001); L J. Heerschap en N Groot voor het vergro ten v.e. woning a/d Julianastraat 13 te Den Burg (verzonden 23 mei 2001); A C P J Waverijn voor het plaatsen v.e. serre a/d Kogerstraat 87 te Den Burg (verzonden 29 mei 2001); Maatschap C.J. Kikkert. M.H. Kikkert-Ni|enhuis, L.J Kikkert en L C Kikkert voor het plaat sen v e opslagruimte a/d Watermolenweg 12 te Den Hoorn (verzon den 29 mei 2001); V. Maat en M. van Sweeden voor het vergroten van twee bijkeukens/bergingen a/d Loodssingel 30-32 te Oudeschild (verzonden 30 mei 2001); N. Erwich voor het veranderen/vergroten v.e. woning/berging a/h Stappeland 2a te De Koog (verzonden 30 mei 2001); P. Prins voor het plaatsen v.e dubbele garage a/d Post weg 169 te De Cocksdorp (verzonden 30 mei 2001) Goedgekeurde melding bouwvoornemen C J Jimmink voor het plaatsen v.e tuinhuisje a/d Weverstraat 43 te Den Burg (verzonden 23 mei 2001); R.TS Siersma voor het plaat sen v.e. serre a/h Paelwerck 33 te Den Burg (verzonden 28 mei 2001). Verleende sloopvergunning C.J.A. Witte voor het gedeeltelijk slopen v.e. woonhuis a/d Zuid Haffel 10 te Den Burg (verzonden 28 mei 2001) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Wijziging bestemmingsplan Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Órdening het bestemmingsplan Buitengebied Texel te wijzigen ten behoeve van: het opnemen van een nieuw bebouwingsvlak met agrarische be stemming. klasse a. op een perceel aan de Marsweg kadastraal be kend gemeente Texel, sectie N. nummer 170 te Den Burg. Het conceptbesluit ligt vanaf 5 juni 2001 gedurende twee weken ter inzage, in het kader van de inspraak procedure. Gedurende deze termijn kunnen belang hebbenden schriftelijk hun bezwaren kenbaar maken bij het college van Burgemeester en Wethouders. Het conceptbesluit ligt ter inzage bij de sector Ruimte en Wonen (kamer 0.12) van het gemeentehuis. Ontheffing kamperen Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 13 van de Wet op de Openluchtrecreatie ont heffing verleend voor het gelegenheid geven tot het plaatsen of geplaatst houden van kampeermiddelen buiten kampeerterreinen, door groepen uitgaande van een vereniging of andere organisatie met een doelstel ling van sociale, culturele, educatieve of wetenschap pelijke aard. aan: De jeugdraad van G V Texel, ten behoeve van het plaatsen van maximaal 30 tenten tijdens het kampeerweekend van 15 tot en met 17 juni 2001 op het veld achter het gymnastieklokaal Beatrixlaan 31 te Den Burg Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Het bovenstaande besluit ligt ter inzage bij de sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Verleende vrijstelling Burgemeester en wethouders verlenen vrijstelling ex artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: de heer Stoter en mevrouw Bruming voor het gebruik van het per ceel Grensweg 3 voor woondoeleinden. Dit besluit ligt ter inzage op het gemeentehuis, kamer 012. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kun nen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaar schrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten min ste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrecht bank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bestemmingswijziging Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening het bestemmingsplan "De Cocksdorp" 1 e wijziging te wijzigen ten behoeve van: het omzetten van de bestemming "EO", eengezinshuizen in open bebouwing, naar de bestemming "WE", winkels met eengezins huizen, op het perceel Kikkertstraat 15 te De Cocksdorp. Het besluit ligt vanaf 5 juni 2001 gedurende twee weken ter inzage, in het kader van de procedure ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun bezwaren kenbaar maken bij het col lege van Burgemeester en Wethouders. Het besluit ligt ter inzage bij de sector Ruimte en Wonen (kamer 0.12) van het gemeentehuis Telecommunicatie ruimte De gemeenteraad heeft op 8 mei 2001 de beleidsnota "Telecommunicatie Ruimte" vastgesteld. De beleidsnota is bedoeld als kaderplan waaraan bouw- aanvragen voor nieuwe masten kunnen worden ge toetst. De nota geeft een overzicht van bestaande en (beleidsuitgangspunten voor) mogelijke nieuwe locaties voor masten voor mobiele telecommunicatie. Tevens dient de beleidsnota als basis voor overleg met belanghebbenden, zoals operators voor mobiele telecommunicatie en andere overheden waar het aan vragen ten behoeve van een landelijk veiligheids netwerk betreft. Voor daadwerkelijke aanwijzing van een locatie voor een nieuwe mast als ook voor de bouwaanvraag zullen de normaal geldende ruimtelijke procedures worden gevolgd. In de zomer van 2000 is de conceptbeleidsnota door ons college in behandeling genomen. Vervolgens heeft de conceptbeleidsnota vanaf 30 oktober 2000 twee weken voor een ieder ter inzage gelegen en is aan een aantal betrokken landelijke organisaties ge vraagd om hun mening te geven over het voorgestelde beleid. Naar aanleiding van gemaakte opmerkingen in de reacties is het conceptplan op een aantal pun ten aangepast. De aangepaste beleidsnota "Telecommunicatie Ruimte" is tenslotte in de ver gadering van 8 mei 2001 door de gemeenteraad vast gesteld. Het plan is hiermee vastgesteld beleid van de gemeente Texel en kan door een ieder worden in gezien op kamer 0.12 van het gemeentehuis, Groene- plaats 1 te Den Burg. fietsers op deze fietspaden voorrang dienen te verlenen aan alt< verkeer op de Badweg. het afsluiten van de Westerweg, tussen de Hemmerkooi eru Laanweg. van 11 juni 2001 tot en met 29 juni 2001 of zolang devss reconstructiewerkzaamheden ten behoeve van de aanleg van fietspad duren. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt utt gen deze besluiten bij burgemeester en wethoude een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na cl dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwas schrift dient tenminste te bevatten: de naam en te adres van de indiener; de dagtekening; een omsch ving van het besluit waartegen bezwaar wordt p maakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijk afschrift van het bestreden besluit. De warenmarkt van maandag 4 juni a.s. wordt in rs band met 2e Pinksterdag gehouden op dinsdag 5j« a.s. Op de Groeneplaats/Vismarkt en in de Parkstra wordt tussen 7.00 en 13.30 uur de markt gehoudfs da Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, vergunning te verlenen aan: het bestuur van het Maritiem en Jutters Museum. Barentszstraat 21 te Oudeschild voor het kappen van een es op het terrein van het museum op voornoemd adres wegens de bouw van museum- woningen, de Stichting Wonen Texel, voor het kappen van een populier in de voortuin en een wilg en een lijsterbes in de achtertuin van Buytengors 68 te Den Burg wegens overlast De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belanghebbenden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belang hebbenden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2 03 (bovenste verdie ping). Nadere informatie: telefoonnummer (0222) 36 22 76. In de vroege ochtend van zaterdag 2 juni a.s. wordt wederom luilak gevierd op Texel. Aandacht wordt daarbij gevraagd voor het volgende. Voor alle horecabedrijven gelden de normale sluitingstijden (2 - 2,5 - 3 regeling), er is dus geen ontheffing van de sluitingstijden; Dit jaar zijn er voor de jeugd geen activiteiten op zwembad Molenkoog. Er zijn ook geen al ternatieve activiteiten die door of namens de Welzijnsstichting worden georganiseerd. Luilak is een oude traditie met als kenmerk "jong maakt oud wakker". Maar het is natuurlijk niet de bedoeling dat men nog een halve dag bezig is om de smeerboel van anderen op te ruimen en ver nielingen van anderen te herstellen. Boter ver mengd met zand op de ramen smeren past bij voorbeeld niet bij de traditie. Zorg er daarom met elkaar voor dat het leuk blijft, laat oudere en be jaarde mensen met rust en veroorzaak geen schade aan eigendommen van anderen! In de week van 3 tot en met 9 juni wordt op Texel wei gecollecteerd door het Nationaal Epilepsie Fonds/ft Macht van het Kleine. In verband met Tweede Pinksterdag zijn het gemetf tehuis en de buitendienst van gemeentewerken maar' dag 4 juni gesloten. Bij storingen, verstoppingen f andere calamiteiten is de storingsdienst bereikbaar v< de servicebalie, telefoon (0222) 36 21 11U wordt da1 automatisch doorverbonden. Burgemeester en wethouders hebben de volgende verkeersbesluiten genomen het Instellen van een voorrangsweg op de Redoute; het instellen van een voorrangskruising op de kruising Rozendijk/ Laanweg waarbij al het verkeer op de Laanweg voorrang moet ver lenen aan het al het verkeer op de Rozendijk. het aanbrengen van haaientanden op de fietspaden langs de Ruyslaan en de Boodtlaan bij de oversteek van de Badweg zodat De huisvuilroutes van maandag 4 juni. Tweede Pil* sterdag, worden verreden op woensdag 6 juni, bedrijfsafvalroutes op dinsdag 5 juni. T-*' Sii en Janka Boon voor het gebruik van de aanlegsteiger, Texgro voor het gratis ijs, De Texelse Courant voor de advertenties, De Kabelkrant voor de commercials, De TX 19, TX 41, TX 68, TX 43 en TX 14 voor het gratis vissie, Landal GreenPark Sluftervallei voor een midweek verblijf voor 4 pers., Peter Kaan voor de orgelmu ziek, De Waterskivereniging voor de bakpan, De Krim voor de vele prachtige prijzen.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 10