lodelspoorclub laar schuttershal itrandpaviljoen urdoop tegen Nederlands Dameselftal onald Biesboer nieuwe rainer bij 70-jarig ZDH fationaal kampioenschap turnen in Ons Genoegen Grote opbrengst bedrijvenestafette Hl Handtekening voor Bedrijfsverzamelgebouw .TEXELSE COURANT Uitslag enquête Snelle tijdrit in Wieringerwaard Motortrial (Foto MfCtvel Dokkor) zit wel in me, samen met mensen iets doen, ze inspireren, endien is ZDH in de acht jaar dat ik er speel echt m'n duppie orden. Ik heb er zin in.' Ronald Biesboer (31) wordt met ng van komend seizoen de opvolger van Leen van Elk, de er die wél bij de 70-jarige jubilaris uit Den Hoorn actief blijft, graag een stapje terug doet. Omdat Biesboer op zondag oon 'tussen de jongens' wil staan, is de club nog op zoek een coach, die tijdens de wedstrijd de baas is. Hij treft een enthousiaste als optimistische collega, ondanks het ver van (weer) enkele dragende spelers: 'Ik hoop op een plek linkerrijtje, de bovenste helft van de ranglijst.' Dinsdag eft Biesboer zijn vuurdoop, wanneer ZDH een jubileum- strijd tegen het Nederlands Dameselftal speelt. je Ronald zegt. zeg je enthou- vertelt voorzitter Jaap Lap, iet de aanstelling van de nieuwe ier 'In de acht jaar dat hij bij ons tbalt. heeft hij altijd veel inzet en ikkenheld laten zien. Dat was m het jaar dat hij onze D-pupil- leeft getraind. Er waren nog wel paar anderen die we hadden ien vragen, maar we hebben Ronald gekozen vanwege zijn ousiasme, hij kent de sfeer en hij I dat het wel eens improviseren anneer er maar drie jongens ko- te trainen omdat de rest wegens lie aan de overkant zit. Én we aten dat Ronald nog een paar ens zo enthousiast zou krijgen je bij ons wilden voetballen.' lenuwachtige gebeurtenissen bij I in de maand mei doen bi|na ver- wd aan en zouden het bestuur nli|k het vertrouwen moeten ge- dat het allemaal wel weer op z'n Ijes terechtkomt. Want sinds jaar lag - met een uitzondering mis- m van het midden van de jaren negentig - zijn er aan het eind van het seizoen amper genoeg spelers over om een elftal op de been te brengen. Niet omdat de sfeer te wen sen zou overlaten. In tegendeel, die wordt door vriend en vijand geroemd. Maar jonge en ambitieuze spelers stromen door naar het eerste elftal van Texel'94 of een grote club in de buurt van hun studieadres, terwijl oudere teamgenoten steeds meer verplichtingen binnen werk of gezin krijgen en na jaren trouwe dienst met pijn in het hart afscheid nemen. Zo ook dit jaar. Routiniers Etienne van Bennekom en Bernard Ipenburg kondigden aan te stoppen, Michael Novak en Kobus Kranenburg konden werk en sport steeds moeilijker com bineren en coming-man Ton Dubbelt vroeg vlak voor het verstrijken van de door de voetbalbond vastgestelde termijn (op 1 juni) overschrijving aan naar Texel'94. 'Het was kantje boord, maar ook dit keer is het weer gelukt om genoeg nieuwe jongens naar Den Hoorn te halen', vertelt voorzitter Lap, bij wie de hectiek nog van het gezicht te le zen is. 'Vooral dankzij Ronald Bies boer en secretaris Joop Rommets. Net als in de afgelopen jaren zijn het eigenlijk allemaal jongens die nog wel zaalvoetballen maar al een tijd lang met op het veld hebben gespeeld. Ik heb er alle vertrouwen in dat ze bij ons het plezier in het voetballen her vinden, net als zo veel jongens voor hen.' De jonge nieuwkomers zijn Sjoerd en Melle Oosterhof en Daan van der Slikke, terwijl de al veel langer niet meer voetballende Erwin Kleinveld, Kees Klaassen en Bert van der Wal eveneens weer 'honger naar de bal' hebben gekregen. Ten slotte hebben routiniers Kees Kikkert en Cees van Heerwaarde beloofd te willen bij springen wanneer de nood aan de man komt. Biesboer heeft vertrouwen in 'zijn' mannen: 'Natuurlijk, het is jammer en een aderlating dat de beste spelers gestopt zijn. Maar de jongens die blij ven en die erbij komen zullen de kar moeten trekken. Ze missen nog wat ervaring, maar ik denk dat ze genoeg voetballend vermogen hebben. Je moet eigenlijk het geluk hebben dat je de eerste drie wedstrijden goed doorkomt en negen of zeven punten pakt. Maar ook als dat met gebeurt, is er niks aan de hand.' Behoudens zijn activiteiten bij de D- pupillen, nu enkele jaren geleden, heeft Biesboer geen ervaring als trai ner. Dat hoeft geen belemmering te vormen, bleek tijdens de paar keer dat hij de training afgelopen seizoen verzorgde. 'Ik heb altijd gekeken hoe trainers werkten, wat voor oefenstof ze hadden. En ik vind het leuk om zelf oefeningen te bedenken. Soms rij ik in de auto en dan heb ik er weer één.' Een steuntje in de rug krijgt Biesboer ook van de scheidende trainer, Leen VRIJDAG 1 JUNI 2001 'Als je Ronald zegt, zeg je enthousiasme', meent ZDH-voorzitter Jaap Lap (rechts) over Ronald Biesboer, de nieuwe trainer (links). De voorlopige resultaten van het on derzoek van Bureau Buiten naar duurzame ontwikkeling en toerisme, worden maandag 11 juni vanaf 19.30 uur gepresenteerd in De Lindeboom. Dit onderzoek maakt deel uit van een internationaal vergelijkend onder zoek, waarin ook een gebied in Costa Rica is betrokken Naast de enquête zijn gesprekken gevoerd met een groot aantal betrokkenen in beide gebieden. Tijdens de bijeenkomst wordt van gedachten gewisseld over de uitkomsten van het onderzoek en de over mogelijke ontwikkeling van duurzaam toerisme op Texel. Daar naast wordt aandacht besteed aan de resultaten van het onderzoek in Costa Rica. Na de presentatie is er ruime gelegenheid voor het stellen van vragen. Geïnteresseerden zijn welkom. Opgeven kan bij Bureau Buiten. Postbus 13109, 3507 LC Utrecht, fax 030-2367840, of per e- mail info@bureaubuiten.nl. Een briefje met naam, adres, telefoon nummer en de tekst 'deelname 11 juni' volstaat. van Elk. die graag af wilde van de verplichting om drie maal per week op het voetbalveld te staan, maar die verder op een breed terrein actief wil blijven bij de club en heeft aangebo den om zonodig een keer waar te nemen. 'Ik ben blij dat hij betrokken blijft', vindt ook Jaap Lap. 'Leen heeft het twee jaar lang fantastisch ge daan. 'Bij zijn entree speelde hij de rol van underdog, omdat hij niet zo'n voetbalverleden had. Maar hij heeft de meeste jongens toch aardig wat bijgebracht. En aan zijn trainingsop- bouw is te danken dat in de afgelo pen jaar geen enkele speler een spierblessure heeft opgelopen. En hij is altijd enthousiast gebleven, on danks een moeilijk seizoen. Ik heb hem eens gevraagd hoe hij daar toch altijd in slaagde. Ik heb jaren gewielrend, zei hij. We verschenen aan de start met een peloton van honderd man. En daar kon er maar één van winnen. Ik ben dus gewend om te verliezen. Wie de nieuwe coach wordt, die 's zondags de scepter zwaait, zodat Biesboer zelf kan blijven voetballen, kan Lap nog met zeggen. 'We hopen hem op zeer korte termijn te kunnen presenteren. Mogelijk al dinsdag.' Dan staat om 19.30 uur de aftrap gepland van de 70-jarige jubilaris te gen het Nederlands Dameselftal, dat onder leiding staat van Andries Jon ker, oud-trainer van Volendam. Over wat van die wedstrijd moet worden verwacht, lopen de meningen bijzon der uiteen. Lap: 'Mensen die er ver stand van hebben, menen dat we geen schijn van kans hebben. Die vrouwen zijn fysiek minder sterk, zeg gen ze, maar hun samenspel is veel beter dan dat van ZDH. Maar ande ren. die misschien wel net zo veel kijk op voetbal hebben, zeggen dat we er over heen lopen en dat het een schande zou zijn als we verliezen Simpel omdat vrouwen veel minder kunnen voetballen. Vorige maand hebben ze twee keer gemakkelijk van de vrouwen van Schotland gewon nen, maar dat zegt me niks. Ik waag me maar niet aan een voorspelling.' Dat doet Biesboer ook met. Van een vuurdoop wil hij eigenlijk niet spre ken. Lachend: 'Ik wil in ieder geval met worden afgerekend op het resul taat van dinsdag.' De toegang tot de wedstrijd is gratis. Er wordt een verloting gehouden ten bate van de aanschaf van nieuwe toestellen voor de gymnastiek- afdeling van ZDH. Een gelegenheidsformatie, rijdend onder de vlag van het RAB- wielerteam, heeft woensdag in Wie ringerwaard meegedaan aan een ploegentijdrit. Het kwartet, bestaand uit Theo Boom, Jan Zijm, Otto Goenga en Gauke van Lingen, was goed op dreef en voltooide de 30 ki lometer met een gemiddelde snel heid van iets meer dan 42 kilometer per uur. De tegenstand was echter fors, want deze snelle tijd leverde hen niet meer op dan een plaatsje in de middenmoot. De winnaars behaal den een gemiddelde van ruim 45 ki lometer per uur. tr goede contacten met de den het uitstekende organise- Ivan de plaatsingswedstrijd en- jaren geleden, heeft hinastiekvereniging Texel dit ■kans gezien de organisatie van I Nederlands kampioenschap jen A toegewezen te krijgen. De strijden van dit grote evene- Jtzullen plaatsvinden op zater- |9en zondag 10 juni in sport- Ons Genoegen. Voor het eerst It bij een wedstrijd op het ei- II rekening te worden gehouden [dopingcontrole, de komst van 1N0B en grote sponsors en het Kruik van landelijke richtlijnen. J de wedstrijden nemen geen ■elaars deel. [evenement begint zaterdag om 0 uur met de BC-turners op de zes toestellen vloer, voltige, ringen, sprong, brug en rek. 's Middags ver volgen de jongens van 8 tot en met 12 jaar in niveau A. Om 17.00 uur starten de ouderen voor de A-finale. Bondscoach Ruud Jacobs zal hierbij ongetwijfeld de nederlaag van rege rend kampioen Yvo Bennenk willen goedmaken. Bennenk verloor begin mei in Hoofddorp met een miniem verschil van Herre Zonderland. Met het wereldkampioenschap in Gent voor de deur mag gehoopt worden op een mooie strijd, waarbij de deel nemers tot het uiterste zullen gaan. Ook zal waarschijnlijk de anderhalve salto voorover met hele draai, de zo geheten Van Roonsalto, te zien zijn die tot op heden nog niet in een wed strijd was te bewonderen. Zondag start de toestelfinale A-lijn om 11.30 uur. Daarbij zullen de beste turners tegen elkaar uitkomen op hun beste toestellen. De wedstrijd op Texel is het eerste kampioenschap waarbij gebruik wordt gemaakt van het nieuw ontwik kelde springpaard de 'Pegasus'. Zo wel nationaal als internationaal wordt daarmee afscheid genomen van het vertrouwde springpaard. De toegang tot de wedstrijden be draagt ƒ12,50 (jongeren ƒ7,50). Reumapatiënten kunnen veel dingen niet meer. Omdat hun gewrichten niet meer willen. Reuma kan iedereen treffen, op elke leeftijd. GEEF TEGEN REUMA. GIRO 324 Nationaal Reumafonds jeof ircit ISSTi 365 ekc eb Ivo me jer iteè onS 'et Ti 3t§: jonj in neo Texelse modelspoorclub, die dit 12 jaar bestaat, is verhuisd sportschiethal Odysseus. Dit It volgens lid Jaap Halsema meer voordelen dan de oude itie bij de melkfabriek. De toe- nst van de vereniging ziet hij nig in. 'Het staat altijd drie rijen rond onze caravan.' mee bedoelt Halsema de omge- wte caravan met spoorrails en ehorend landschap erin; een liekstrekker op verschillende ten in Europa. 'Als we willen we elk weekend ergens an- staan, in binnen- én buitenland', dt de modelspoorbouwer trots, ten is dat financieel niet haalbaar. |n" I5 kid geleden is de caravan over- polen en prijken er allerlei Texelse 'schappen en dieren op de zij- 'Bij Maastricht zijn we ten tijde demkz aangehouden, omdat er een paard op de caravan staat. Toen ze een kijkje namen, keken ze even verbaasd en mochten we doorrijden.' Halsema heeft met zijn caravan al meerdere malen in regionale en lan delijke dagbladen gestaan. Het voer tuig heeft nu een eigen plaats bij de nieuwe locatie. 'We zijn er erg blij mee. Het ligt centraler, het is een mooi nieuw gebouw en beter te ver warmen dan het oude. Ook is dit één ruimte, in plaats van drie. Voor toe risten en jeugd is het toegankelijker.' In de ruimte zijn allerlei voorwerpen opgehangen die verband houden met treinen, zoals spoorlichten, bor den, stoeltjes en een aantal dienst petten. Op lange, brede tafels zijn de tientallen meters spoor opgesteld. Alles is zelf gemaakt, tot aan de bo men toe. 'Die kosten in de winkel een paar gulden, wij maken alles zelf. De bergen zijn bijvoorbeeld van gaas en papier-maché. Dat proberen wij de leugdleden ook mee te geven, alles kan zelf gemaakt worden. En de trein- banen zijn nooit af. Je kan het mooier maken, dan het al is.' Halsema denkt niet dat de model spoorclub snel verdwijnt. 'Het verg rijst een beetje, maar als je ziet wat voor een hoeveelheid mensen op beurzen afkomt denk ik niet dat de club op een gegeven moment weg is. Wij hebben nu twaalf volwassen le den en acht jeugdleden op Texel.' Het beeld van met treintjes spelende vol wassenen mag sommigen vreemd lij ken, Halsema doet het weinig. 'Op Texel hebben we geen treinen, daar komt mijn nieuwsgierigheid vandaan. Welke jongen wil nou niet met treinen spelen? Bij mij is dat een beetje blij ven hangen. Uit onderzoek blijkt dat ongeveer acht procent van de Neder landse bevolking treintjes heeft. Dat zijn anderhalf miljoen mensen. Het is ook geen speelgoed, het is meer.' De modelspoorclub komt elke dinsdagavond samen vanaf 19.00 uur. 's Zomers is de vereniging voor belangstellenden elke zondag geo pend van 14.00 tot 17.30 uur. Met name de pupillen hadden het zwaar tijdens de motortrial van afge lopen zondag. In de krappe bochten moest er veel gestuurd worden door mul zand. Maar alle deelnemers zet ten hun beste beentje voor tijdens de tweede wedstrijd van dit seizoen, die onder met al te beste weersomstan digheden verreden werd. Leon Goossen begeleidde Mery Lou van der Slikke, die haar eerste echte tnal- wedstrijd reed. Doordat hij haar vooral bij de hoge hindernissen een handje moest helpen, kwam hij door vermoeidheid na een goed gereden nonstop een meter voor de finish te vallen. Ook Niels Bakker en Sander Witte reden hun eerste wedstrijd, ter wijl Evelien Dekker debuteerde in de blauwe/ juniorenklasse en als waar dig deelnemer uit de bus kwam. He laas lieten nogal wat leden verstek gaan, waardoor slechts twintig deel nemers aan de start verschenen. De volgende wedstrijd wordt verre den op zondag 8 juli. Dan is ook de collegaclub uit Obdam weer aanwe zig. Uitslagen: Pupillen 1. Maarten Eelman 51:2. Jesse Rutten 54; 3. Nick Rutten 56 Wil/ sportklasse 1 Niels Bakker. 2 Sander Witte. Blauw/juniorenklasse: 1 Theo Kuip 28,2. Vincent Frederici 34.3 Theo Rutten 52 Rood/ seniorenklasse 1 Michael Kortenhoeve 63; 2 Olaf de Porto 69; 3. Johan van der Ster 73. Opnieuw heeft Atletiekvereniging Texel een flink bedrag ingezameld voor de aanleg van de nieuwe kunststof atletiekbaan. De bedrijvenestafette, die maandag werd gehouden op de wielerbaan, bracht naar schatting ƒ7500,- in het laatje. Net zo opmerkelijk was het evenement zelf, dat 92 atleten op de been bracht en een veelvoud aan supporters. Eerder al trok de vereniging de belangstelling met onder meer de sprintwedstrijden op de boot en de marathon van vogelspotter Andri Binsbergen. Het was een bont gezelschap, dat zich maandagavond op de wielerbaan meldde. Ervaren en ge tramde atleten wisten zich in gezel schap van mensen die zich pas na zware druk door collega's hadden laten overhalen om het bedrijfsteam, dat vier lopers moest tellen, te com pleteren. Sommigen hadden enkele keren geoefend, anderen hadden zich bij de wekelijkse trainingssessies van Coby Bakelaar gemeld om ritme en conditie op te doen, maar er wa ren er ook die er op vertrouwden dat een dosis wilskracht wel voldoende zou zijn om de 1113 meter lange wielerbaan eenmaal te ronden. Uit eindelijk verschenen elf herenteams aan de start (met in sommige geval len toch nog één vrouw in de gelede ren), één damesteam en elf teams die (in diverse verhoudingen) uit zowel mannen als vrouwen bestonden. De resultaten liepen, zoals verwacht, enorm uiteen. Oscar Bos, die uit kwam voor het team van het NIOZ, raffelde het traject af in 3.23 minuten en was daarmee de snelste. Ook Minne Goenga (3.32) en Robert Riewald (3.34) van NBC Eelman Partners lieten zien snelle benen te hebben. Andere scherpe tijden wer den neergezet door Marcel Keijzer (3.37), Remco Nagtegaal (3.40) en Jan Dankers (3.41van zwemparadijs Calluna, Jelle Lubach (3.40) van de groep Bouwzaken van de gemeente, Richard Bousma (3.40) van de vrijwil lige brandweer, Leendert Eelman (3.44) van B B, Van der Vis en Den Boer en Sander van Beek (3.47) van de VEM. Snelste dame was Eva van Zoonen van restaurant Theodorahoeve, die de uurwerken liet stilstaan na 3.59 minuten. Maar even groot was de waardering voor Riekie van Dijk (6.19) en Bernadette Nouwen (6.21) van de gemeentelijke afdeling Welzi|n en collega Eveline Lindenbergh (7.14) van de afdeling Ruimte en Wonen, die minder hard liepen, maar net zo veel bijdroegen aan het goede doel. Piet Bakelaar en Lucas Tijssen van B B, Van der Vis en Den Boer kwamen tweemaal in actie: een keer in het herenteam en een keer in het gemengde team van hun bedrijf. De overwinning bij de mannenteams ging naar zwemparadijs Calluna, dat een ruime voorsprong had op het NIOZ en NBC Eelman Partners. Hotel Molenbos ging bij de ge mengde teams met de zege aan de haal. zwembad Molenkoog werd tweede en Theodorahoeve legde beslag op de derde plaats. Sport- shop Texel was het enige bedrijf dat een team op de been bracht dat vol ledig uit dames bestond. Uitslag Mannen: 1 Zwemparadijs Calluna (Jan Dan kers. Chris Snijders, Marcel Keijzer en Remco Nagtegaal) 14 50 minuten. 2.NIOZ (Judith van Bleijswijk. Thomas Richter, Rienk Smittenberg en Oscar Bos) 15 32; 3 NBC Eelman Partners (Wally van Beek. Martin Zijm, Robert Riewald en Minne Goènga) 15 39; 4.B B Van der Vis en Den Boer 1 (Piet Bakelaar. Lucas Tijssen, MarRus Gersthage en Leendert Eelman) 15.52; 5.Vrijwillige brandweer (Martijn van Hengel. Ad Boshuis. Cor Jongejan en Richard Bousma) 17.22; 6.VEM (Sander van Beek. Carla Smit. Toon van Beek en Theo Schraag) 18 08; 7.Ge meente Bouwzaken (Jelle Lubach. Fnts Nijdam. Auke Rienstra en Arjan Barhorst) 18.11; 8.Ge- meente Buitendienst (Arie de Ridder. Piet Bol- ler, Ron Eelman en John Daalder) 18.15; 9 Ge meente Milieu (Roel Struick. Jan Veltkamp. Daan vein Sijp en Cees Witte) 18.57; 10.IBS/ Oele/Schoo (Robert Jan Appel. Chris Meijer, Menno Schuijl en Dick Witte) 20.45.11 B B. Van der Vis en Den Boer 2 (Maarten-Jeroen den Boer. Jan Beijert, Gerard Veeger en Kees Zwaan) 21 37. Vrouwen: 1 Sportshop Texel (Jeanet Simons. Tilly Schoo. Ingrid Pastoor en Berna de Boer) 22.16. Gemengde teams: 1.Hotel Molenbos (Jesse Hoven. Annelies Graaf. Come de Jager en Rob Teisman) 18.04; 2.Zwembad Molenkoog (Connie Joling, Simon Appel. Ben Haak en Annemarie Nijkoops) 19.19; 3.Theodorahoeve (Anneke Hoogenbosch. Teake Swart, Maurits Koorn en Eva van Zoonen) 19.44,4.Rabobank Texel 1 (Fenneke Kraft. Henmina Kikkert, üeuwe Koorn en Han Pastoor) 19.54, 5.Rabobank Texel 2 (Anneke van der Velde. Carolien van Wij nen. Ellen Haarsma en Ben Kenter) 20.33; 6.Stichting Wonen Texel (Jan van Andel. Christine Groen. Petra van Benthum en Etienne van Bennekom) 20 35; 7.Gemeente Middelen (Henk Pennings. Ellen Jurriens. Monique Lubach-Van der Els en Piet Roeper) 21.06; 8.B B. Van der Vis en Den Boer (Piet Bakelaar. Lucas Tijssen. Astnd van der Vis en Esther Hin) 21.18; 9 NBC Eelman Partners (Marianne Hilhorst. Karen Haasdijk, Mariette Blankevoort en Sander Kints (21.33); 10.Gemeente Welzijn (Antoine Kersten, Riekie van Dijk. Bernadette Nouwen en Frank Bastiaanse) 4.55; 11.Ge meente Ruimte en Wonen (Marjan Nicolay, Eveline Lindenbergh. Willemijne Moes en Jan Broekmans) 22 43. "3's erna het nieuwe onderkomen van de Texelse modelspoorclub 'Martin Luther King zei ooit "I have a dream". De burgemeester van Texel heeft een kleine droom.' Met deze woorden maakte burgemees ter Geldorp duidelijk dat zij zich wil inzetten voor de realisatie van een SUWI-Bedrijfsverzamelgebouw op Texel. Gisteren ondertekenden zij en vier andere betrokkenen een intentieverklaring waarmee zij aangeven zich gezamenlijk te zul len inzetten voor het plan. Naast burgemeester Geldorp waren dit wethouder Eelman, de heer Alberts (adjunct-districtsmanager van het Centrum voor Werk en Inko men), de heer Coster (regiodirecteur Uitvoeringsinstituut Werknemers verzekeringen) en de heer Louwrier (districtsmanager Start Uitzendbu reau). SUWI staat voor Structuur Uit voering Werk en Inkomen. In februari is dit als landelijke koers op het ge bied van Sociale Zaken en Werkge legenheid vastgesteld. In de praktijk wordt dit dus op een bedrijfsgebouw met een verzameling van dienst verleners (publiek én privaat) neer. Op Texel hebben meerdere instellingen en bedrijven belangstelling getoond. 'We moeten meegaan in de ontwik keling. Stilstaan is voor ons achteruit gang en dat kunnen we ons niet ver oorloven', vond Geldorp. Het SUWI-gebouw, dat in de semi- permanente aanbouw naast het hui dige gemeentehuis moet komen, draagt volgens haar bij aan het effi ciënter regelen van bepaalde zaken. 'Inwoners hebben voordeel bij een blijvend servicecenter, een idee dat oorspronkelijk uit Engeland is overge waaid. We moeten voorkomen dat een burger voor dezelfde zaken naar twee geografisch verschillende balies moet gaan', doelde Geldorp op het huidige systeem. Ze noemde het 'met ondenkbaar' dat Texel in de toekomst een loket van de Kamer van Koophandel zou krijgen. Samenvat tend meldde de burgemeester: 'Het uitgangspunt van de gemeente is geworden dat mensen aan inkom sten komen Door middel van een uitkering, of nog beter: door middel van werk.' De verschillende belanghebbenden ondertekenen de intentieverklanng waarmee zij zich gezamenlijk Inzetten voor het SUWI- Bedrijfsverzamelgebouw. flwo Mkiwi OvkWe

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 7