La Notte treedt succesvol op in kerk van De Waal Fietspad krijgt vorm Breed aanbod cursussen ROC Agenda teso oud Pap .TEXELSE COURANT' Zang en piano in doopsgezinde kerk Radio Texel 1Q6.1 Concertavond Question Plaza Weekenddienst Texelse artsen Kankerbestrijding zoekt collectanten Oud papier Surfwedstrijd Simon-Pieter Koopmane Sylvia van der Vis VRIJDAG 24 AUGUSTUS 2001 Tot in de gang zaten de bezoekers bij het concert dat vocaal mannen- kwintet La Notte dinsdagavond gaf in de kerk van De Waal. Zij geno ten van wereldlijke liederen uit de Renaissance, luitmuziek, close- harmony en één kerkelijk werk. Het programma van La Notte be stond voor een groot deel uit madngalen. Dat zijn wereldlijke liede ren uit de Renaissance die vooral gaan over de liefde. Soms haast on zinnige of op z'n minst onbegnjpelijke teksten, maar ook prachtige smeekbedes aan geliefden, beschrij vingen van de kwellingen van het hart of interessante ontmoetingen in het hooi of elders. De melodieën waarin de teksten zijn gevat kunnen schitte ren van eenvoud, maar ook stralen in ingewikkelde polyfonie: meer stemmige muziek waarvan de ver schillende stemmen door en om el kaar heen geweven worden. Het lukte La Notte uitstekend die melodische lijnen doorzichtig te laten klinken, waardoor de muziek optimaal recht werd gedaan. Een waardevolle aan vulling vormde ongetwijfeld de luitist Frits Sandkuyl, die met zijn fijnzinnige begeleiding voor een extra dimensie zorgde Ingespeeld Dat de mannen goed op elkaar zijn ingespeeld en een open oor voor el kaar hebben, bleek onder meer uit de afwerking van de stukken. Daar waar men uit de pas dreigde te lopen wa ren enkele minimale aanwijzende gebaren voldoende om het geheel weer goed op de rails te krijgen. Hier en daar had een enkele stem moeite met de zuiverheid, maar deze intonatieproblemen werden snel op gelost. La Notte komt het beste uit de verf bij veelstemming ensemblewerk, waarbij minder een beroep wordt gedaan op solistische vaardigheden. Daarbij kwam het aan op de kracht van harmonie en samenwerking. Na een wat aarzelend begin kwam La Notte in De Waal goed op dreef. De mannen zongen duidelijk met plezier en gevoel voor nuancering. Vrolijke, luchtige madrigalen als het bekende 'Fine knacks for ladies' van Dowland en 'II est bel et bon' van Passereau werden afgewisseld met het intense 'Non voglio amare' van Monteverdi en 'Doloroso mio core' van Frescobaldi. De diepe dramatiek van de kwellingen van het hart kwam hier met helemaal uit de verf, de pijn bleef wat oppervlakkig. De luitist ver zorgde een kort intermezzo met en kele solostukken voor luit van de 17' eeuwse Nederlander Thysius (ofwel king als luitspeler. Het ensemble werd in 1989 opgericht. Paraplu Het concert was er een van de twaalf die tijdens de zomer verspreid over acht kerken op het eiland worden opgevoerd. Die concerten worden onder de paraplu van de Raad van de Texelse kerken georganiseerd door een groep vrijwilligers, 'leder van ons Tot in de gang van de kerk van De Waal zaten bezoekers van ensemble La Notte Foto March Haiymrt) gewoon Thijs). Hij bespeelde een fraai 20-snarig instrument, gebouwd naar een origineel uit het begin van de 17' eeuw. Derde Het optreden van dinsdagavond in De Waal was hun derde achtereen volgende concert op Texel, volgens één van hen 'het leukste Wadden eiland'. Counter-tenor/beeldend kun stenaar Olphaert den Ouden komt hier al jaren op vakantie. Hij roemt het leuke publiek en de onspannen sfeer. 'Het is voor ons een prachtige ope ning van het zangseizoen: een repetitiedag en 's avonds een concert dat ons muzikale jaar inluidt', aldus Den Ouden La Notte bestaat verder uit de tenoren Jan Krimp en Paul Blommaert, bariton Jan Nobel. Willem Bouwman (bas). Frits Sandkuyl verleende zijn medewer- Schubert, Mozart, Beethoven, Ravel en Debussy zijn enkele van de componisten van wie dinsdag muziek te horen zal zijn in de doopsgezinde kerk van Den Burg. Uitvoerenden zijn mezzosopraan Ellen Steffers-Dekker en pianist Peter Besseling. Steffers zong al op jonge leeftijd mee met het trio van haar vader. Op zijn advies studeerde zij vier jaar zang bij Watty Krapp, waarna ze les nam bij Annie Hermes aan het Koninklijk Conservatorium te Den Haag. Bij Lucie Frateur werkte Steffers verder aan haar techniek, om uiteindelijk in 1980 staatsexamen te doen. Daarna besloot ze koordirectie te studeren bij Jan Eelkema. Samen met haar vader voerde ze vele cantates uit, waarbij ze niet alleen dirigeerde, maar ook dik wijls de solopartijen zong. Verder heeft ze samengewerkt met onder anderen Georg Stam, Pim Boog en Arie Eikelboom. Zij zong in oratoria als Der Stem von Bethlehem van J. Rheinberger en Schipbreuk van J. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 12.00 u Reggae on the move (muziek) 14.00 u. Ministry of sound (dance trends) 16.00 u Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit de Doopsge zinde kerk 11 00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u Goud van Noud (Nederlandstalig) 15 00 u. Country time (herhaling van don derdag) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18 00 u. Time travelling (muziek) 20 00 u Proefproject (muziek) 21 00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10 00 u Doopsgezinde kerk 19.00 u. geen diensten Maandag: 18 00 u. Symphonica (klassiek) 19 00 u Wegdromen met een boek (herha ling van zaterdag) 20.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoek platen) 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag: 18.00 u Onder de toren (geestelijk pro gramma. met vanaf 19.00 uur verzoek platen) 19 45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19 00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws) 20.00 u. Radio Noordholland heeft zo z'n eigen inbreng in de groep', vertelt Wout Stam. één van de leden van het eerste uur. Yolanthe Olthof legt en onderhoudt de contac ten met de musici, regelt de program mering en de hele organisatie rond de concerten. Maartje Guiljam neemt deel als coördinator van de Raad voor het Zomerwerk, die diverse ac tiviteiten voor toeristen organiseert. Dyo Wassink, ook al vanaf eind jaren zeventig betrokken bij de concerten, heeft vanuit zijn opleiding als kerk organist een belangrijke muzikale in breng. Met zijn kennis van de orgels op Texel kan hij organisten informe ren over de instrumenten die zij gaan bespelen. Wassink wordt daarbij bij gestaan door collega-organist Jan Kruithof, die tevens de financiën on der zijn beheer heeft. Cobie Schot anus vervult bij de concerten een onmisbare rol als gastvrouw. Muziek liefhebbers zijn zij allemaal. Bena drukt wordt dat ook de kosters van de betreffende kerken hun onont beerlijke steentje bijdragen tot het welslagen van de organisatie. Dat de concerten een enorm succes zijn, blijkt uit de grote bezoekers aantallen, Gemiddeld komen er zo'n 160 mensen. Maartje Guiljam: 'We zijn er trots op zoiets te kunnen aan bieden op het eiland. Veel toeristen komen ook bij de andere activiteiten van het Zomerwerk: het geeft een vertrouwd gevoel die bekende ge zichten. Het is een lokkertje voor toe risten, sommigen slaan de concerten geen week over.' Yolanthe Olthof vult aan- 'De concerten zijn laagdrempelig, enerzijds door de vrije toegang, anderzijds door de variatie in het programma: we hebben eigen lijk van alles: harp, hobo, orgel, zang, fluit, viool, cello, piano in diverse combinaties. Ook qua programme ring letten we op een grote mate van toegankelijkheid voor het publiek. We hebben het geluk dat de musici bijna in de rij staan om te komen optreden, zelfs al kunnen we alleen maar ver goeding van reis- en verblijfskosten garanderen Het is voor musici erg aantrekkelijk voor volle kerken op te treden. Ook de sfeer van een eiland en de locaties spelen mee, en het feit dat alles georganiseerd is. Ik kan in middels putten uit een groot aanbod van (semi-)professionele musici, waarvan velen al eerder in de serie zaten en graag terugkomen'. Agnus Deï Het enige kerkelijke werk dat La Notte dinsdagavond speelde, was het Agnus Dei uit een mis van De Rore. Het werd prachtig gezongen met mooie fraseringen waarin de verstilde sfeer voortreffelijk werd weergegeven. Het programma werd besloten met enkele close-harmony stukken, waarin de heren zich ook uitstekend thuisvoelden. Het was een sprankelende en vrolijke afsluiting van een aangenaam, oorstrelend concert, waarvoor La Notte terecht met een daverend applaus werd be dankt. Het volgende concert is op dinsdag 28 augustus in de Doopsge zinde kerk te Den Burg. Dan zullen optreden Ellen Steffers Dekker (mezzo-sopraan) en Peter Besseling (piano). Lida Wels Wagenaar. In 1993 stopte ze met di rigeren om weer zang te kunnen stu deren. Docent was Eugenie Ditewig van het Utrechts conservatorium. In 1997 deed Steffers staatsexamen docerend musicus. Tegenwoordig heeft ze een eigen lespraktijk. Peter Besseling volgde de vakopleiding voor piano bij Erie Joesoef en Kees Stokvis aan de toenmalige Muziek- pedagogische Akademie in Hilver sum. Hij sloot deze studie af met het staatsexamen B. Sindsdien leidt Besseling een druk bezet leven. Hij treedt geregeld op als solist en als begeleider van trompettist Frits Damrow en hoornist Jaap van der Vliet, beiden lid van het Concertge bouw Orkest. Als begeleider heeft hij zelf enkele malen in de Kleine Zaal van het Concertgebouw in Amster dam gespeeld. Hij verzorgde ook de begeleiding tijdens een recht streekse uitzending van de AVRO vanuit de Spiegelzaal en is correpetitor en docent bijvak piano aan het conservatorium te Amster dam. Samen zijn Steffers en Besseling ac tief in het GFC Dekker Ensemble, een gezelschap dat verder bestaat uit een violist en een cellist. Het ensemble is genoemd naar de componist en cel list Gerard Dekker, de vader van de zangeres. Het concert in Den Burg, het tiende in de serie zomeravond concerten die worden verzorgd door de Raad voor het Zomerwerk van de Texelse kerken, begint dinsdag om 20.15 uur. De toegang is gratis Aan het eind wordt een collecte gehouden ter bestrijding van de kosten. Nauwelijks bekomen van het top- seizoen start Question Plaza in Den Burg in de nazomer een serie popconcerten. Komende zaterdag staat 'Drie keer live' op het pro gramma, waarbij op één avond drie bands van de overkant met in totaal 15 muzikanten voor het voetlicht treden. De avond begint met optredens van de afzonderlijke bands, met als finale een jamsessie waarbij de muzikanten gezamenlijk optreden. Het idee voor de avond is afgeleid van een jam sessie in het Old Fashion Café in Wijk aan Zee, waar zeven muzikanten spontaan werden ondersteund door tien Texelse muzikanten. Het mondde uit in een feest, dat elke maand wordt herhaald. Ed Stiekema: 'Het is be kend dat Texel rijk is aan veel muzi kanten, maar dat ze niet zomaar op de voorgrond willen treden.Toch hoop ik dat de lokale musici op deze wijze de weg naar het podium weten te vinden'. Bezoekers hoeven zater dag geen entree te betalen. Het nieuwe fietspad langs de Aken- buurt nadert zijn voltooiing. Afgelo pen maandag werd begonnen met het storten van beton. Het nieuwe fietspad wordt zo'n 3800 meter lang. Woensdag beleefden de werknemers een topdag. 'Toen hebben we zes honderd meter gelegd', zeggen Harm de Vries en Kees Vlaming van aanne mer Tatenhove uit Oudeschild. Ze verwachten dat het werk woensdag klaar iS. /rota Jtr'jtn van Hattum) Het ROC Kop van Noord-Holland houdt dinsdag 28 augustus een in formatie- en inschrijfavond voor het nieuwe cursusjaar. Deze vindt plaats in dorpshuis d'Ouwe Ulo in Den Burg en duurt van 19.00 tot 21.00 uur. Er zijn cursussen die al draaien en waarvoor ingeschreven kan worden voor het tweede stu die- of examenjaar en waarbij ook nieuwe cursisten welkom zijn. Daarnaast gaan enkele nieuwe cursussen van start. Op MAVO-niveau worden de cursus sen Nederlands, Engels en Ge schiedenis aangeboden. Cursisten kiezen, in overleg met de docent, voor een eén- of tweejarig pro gramma, zodat ze de school onderzoeken en het examen in het aankomende of in het volgende cursusjaar kunnen doen. De cursis ten werken zoveel mogeli|k zelfstan dig, de docent is begeleider van het leerproces. Er is wekelijks een studie bijeenkomst van anderhalf uur en cursisten kunnen gebruik maken van het studie- en computerlokaal. In ver band met de werkwijze (begeleid zelf standig leren) wordt van de cursisten enige studievaardigheid verwacht. Voor sommigen is het behalen van een MAVO-certificaat geen doel. Zij willen hun kennis en vaardigheden op het gebied van Nederlandse taal en rekenen (weer) op peil brengen en op peil houden. Voor hen is er de cursus Rekenen en de cursus Nederlandse taal. Bij taal gaat het om het oefe nen in goed lezen en begrijpen van teksten, om schrijfvaardigheid en het oefenen van de spelling. Bij rekenen gaat het om oefenen met optellen, af trekken, vermenigvuldigen, delen, het repeteren en werken met tafels, be rekenen van wisselgeld, vreemdgeld (Euro's!), enz. Ook volwassenen die niet of nauwelijks kunnen lezen en/of schrijven kunnen zich (laten) aanmel den voor een cursus Nederlandse taal. ledereen wordt geplaatst in de voor hem of haar meest geschikte groep. Voor buitenlanders die zich de Neder landse taal eigen willen maken (Ne derlands als tweede taal) zijn er groepen van verschillende niveaus. Voor de inschrijving wordt een intake gesprek gehouden, zodat de cursist in de meest passende groep ge plaatst kan worden. Dit kan voor de meest-gevorderden de groep zijn die zich voorbereidt op het staats examen Nederlands als tweede taal. Genoemde cursussen starten alle maal in de eerste week van septem ber. In november starten twee conversatiecursussen, te weten Engels voor gevorderden en Duits voor beginners. De cursus conversa tie Duits is vooral bestemd voor vol wassenen die werkzaam (willen) zijn in de toeristische sector. Bij conver satie Engels ligt de nadruk op alge mene gespreksvaardigheid. Daar- Vrijdag 24 augustus: Wielervereniging Texel houdt een koppeltijdrit, met als start- en ver trekpunt het bedrijf van de firma Tatenhove nabij Oudeschild. De deelnemers rijden het 32 kilome ter lange traject in groepjes van twee of meer. De start is om 19 00 uur. Deelname is gratis en staat open voor iedereen. In Cinema Texel draaien Shrek (aanvang 14.00 uur), Keizer Kuzco (14.15 uur). Planet of the apes (16.00, 19.00 en 21.45 uur), Jurassic Park 3 (16.15 en 18.45) en Pearl Harbor (21.15 uur). Zaterdag 25 augustus: Op het strand bij paal 17 wordt twee dagen lang de eerste Brunotti Freeride Kiteboard Tour gehouden, waarbij kiteboarders met behulp van een grote vlieger en een soort surfplank spectacu laire sprongen door de golven maken. Op de Groeneplaats en de Vis markt in Den Burg begint om 10.00 uur de laatste kinderkennis van deze zomer. De toegangsprijzen voor de attracties zijn 'kind vriendelijk'. Om nieuwe brandweerlieden te werven, verzorgt de Vrijwillige Brandweer Texel van 14.00 tot 16.00 uur demonstraties op de Groeneplaats in Den Burg. Op golfbaan De Texelse wordt vandaag van 16.00 tot 17.00 uur en woensdag van 11.00 tot 12.00 uur een introductieles gegeven. Deze kost ƒ25,-, inclusief gebruik van materiaal. Opgave via tel. 316539. De eerste elftallen van thuisclub ZDH en CSV uit Castricum en het tweede team van Texel'94 spelen een mini-toernooi op het voetbal veld in Den Hoorn, aanvang 18.00 uur. In dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend begint om 20.30 uur een avond countrydansen. Question Plaza in Den Burg staat vanavond in het teken van 'Drie keer live'. Er zijn optredens van drie bands, met als finale een jam sessie. In Cinema Texel draaien Shrek (aanvang 14 00 uur), Keizer Kuzco (14.15 uur), Planet of the apes (16.00, 19.00 en 21.45 uur), Jurassic Park 3 (16.15 en 18.45) en Pearl Harbor (21.15 uur). Zondag 26 augustus: De hervormde en gereformeerde gemeenten van Den Burg begin nen het nieuwe seizoen met geza menlijke activiteiten op het school plein van De Fontein. Deze beginnen om 10.30 uur en duren de hele dag. Hoogtepunt is een openluchtdienst, met een optre den van het Kongolese koor Les Messagers du Christ, dat om 17.00 uur begint. Windsurfclub houdt een wedstrijd bij het surfstrandje bij Dijkmans huizen Ook niet-leden mogen meedoen. De start is om 12.00 uur. Het eerste elftal van W Texel'94 speelt in het kader van de districts beker een thuiswedstrijd tegen WGW, aanvang 14.00 uur. Marita Kruijswijk en Marian Nesse maken in het Maartenhuis (Ruijslaan, nabij De Koog) een mu zikale reis door de tijd op meren deels ouderwetse en onbekende instrumenten. Aanvang 15.00 uur. De eerste elftallen van De Koog en Oosterend spelen een oefen wedstrijd op het voetbalveld aan de Boodtlaan. Aanvang 19.00 uur. In Cinema Texel draaien Shrek (aanvang 14.00 uur), Keizer Kuzco (14.15 uur), Planet of the apes (16.00, 19.00 en 21.45 uur), Jurassic Park 3 (16.15 en 18.45) en Pearl Harbor (21.15 uur). Maandag 27 augustus: De vereniging Groot-Slem houdt een bridgeavond in manege Aken- burg, nabij Den Burg. Aanvang 19.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw Brans, tel. 312 252. In de NH kerk van De Koog begint om 20.00 uur een dia-avond over Texel. Toegang ƒ2,50. In dorpshuis d'Ouwe Ulo in Den Burg begint om 20.00 uur een open klaverjasdrive. Deelname kost 7,50 per koppel. In Cinema Texel draaien Shrek (aanvang 14.00 uur). Keizer Kuzco (14.15 uur). Planet of the apes (16.00, 19,00 en 21.45 Jurassic Park 3(16.15 en 18.4 Pearl Harbor (21.15 uur). Dinsdag 28 augustus: Aspirant-kopers van de voo lige rooms-katholieke kerk in Hoorn kunnen van 14.00 tot j uur terecht om het gebouw li zichtigen. In Hotel Den Burg begint omi uur de jaarvergadering van 10 Texel. Om 20.15 uur begint in de do gezinde kerk van Den Burg concert van het G.C.F. Dekkt semble met Jeanny Bee (cello), Jussl Paananen (vioo len Steffers-Di (mezzosopraan) en Besseling (piano). Toegang g inzameling na afloop. In Cinema Texel draaien (aanvang 14.00 uur), Keizer K (14.15 uur). Planet of the (16.00, 19.00 en 21.45 Jurassic Park 3 (16.15 en 18.4 Pearl Harbor (21.15 uur). Veerdienst TESO zet geregel: extra boot in en verzorgt dani half uur een afvaart, zowel tj Den Helder als vanaf Texel. C beurt vrijdag (vandaag), zate en maandag van 9.35 tot 16.0 en zondag van 16.35 tot 20.05 Automobilisten moeten evem ning houden met wachttijden terdag moet op Texel tussen en 12.00 uur mogelijk een hi worden gewacht. Nadere info tie kan worden verkregen vis 0222 - 369600 of info@teso.nl. Het adres vai website is: www.teso.nl. Hoogwater te Oudesi Vr. 24 1.15 en Za. 25 1.30 en Zo. 26 1.50 en Ma. 27 2.30 en Di. 28 3.26 en Wo. 29 4.15 en Do. 30 6.24 en Vr. 31 7.40 en Aan het strand is het ongeveer een der hoogwater De zon komt 29 augus om 6.45 uur en gaat onder om 20.33i augustus eerste kwartier; 27 doodtij. 13.1 14.0 14.2 15.1 15.5 17.2 19.0 20.2 Uitsluitend in spoedgevallen, van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 uur: Dokter R.A. van den Bent/F. Haasdijk, Kikkertstraat 12, De Cocksdorp, telefoon 316234. Aan vragen visites tussen 9.00 en 10.00 uur. Zaterdag en zondag apotheek geopend van 17.00 tot 17.30 uur, Kikkertstraat 12, De Cocksdorp. Inloopspreekuur van 12.00 tot 12.30 op Schilderend 38, Den Burg en van 17.00 tot 17.30 uur in de Kikkertstraat 12, De Cocksdorp, zonder afspraak. Medische Post: Nikadel 17, De Koog, tel. 327270. Speciaal voor toeristen; consult na telefonische afspraak. Van maandag 3 tot zondag 9 septem ber gaan vrijwilligers van het Konin gin Wilhelminafonds de deur langs om geld in te zamelen voor de Neder landse Kankerbestrijding. Het wijk- hoofd in Den Burg heeft echter de grootste moeite om Texelaars te vin den die bereid zijn te collecteren. Gegadigden kunnen zich opgeven bij Anne Marie Gertenbach, tel. 314687. Vrijwilligers van basisschol Bruinvis halen dinsdag vanaf uur in Oudeschild oud papien dient goed verpakt in dozen -i in plastic - aan de straat te gezet. naast wordt aandacht besteed aan het lezen van korte teksten. Schrijf vaardigheid komt niet apart aan bod. Enige kennis van het Engels (op MAVO-niveau) is noodzakelijk. De conversatiecursussen duren 20 we ken, met elke week anderhalf uur les. Ook gaat er een cursus Engels voor beginners van start. Volwassenen die na de lagere school geen of wei nig vervolgonderwijs hebben gehad, kunnen meedoen aan deze cursus. Tijdens deze cursus leren zij in hun eigen tempo Engels spreken, schrij ven en verstaan. En komen tal van onderwerpen aan bod, zoals kennis maken in het Engels, winkelen, de weg vragen, familie en vakantie. Ook wordt gepraat over de verschillen tussen Nederland en Engeland. Met elke cursist wordt een kort intakegesprek gehouden, om hem of haar op het juiste niveau te kunnen laten beginnen. Informatie over deze cursussen, de kosten en lesroosters is ook te verkrijgen via de telefoon nummers 0222-310233 en 0223- 613452. Wie een antwoordapparaat treft, wordt verzocht naam en tele foonnummer in te spreken. Windsurfclub Texel houdt zondag een wedstrijd bij het surfstrandje bij Dijkmanshuizen. Afhankelijk van de wind wordt een slalom of een course- race gevaren. Ook met-leden kunnen meedoen aan deze wedstrijd, die meetelt voor het clubkampioen schap. Inschrijven kan vanaf 11.00 uur in de kantine op de dijk. De start is om 12.00 uur. Voor uw belangstelling en medeleven betoondn overlijden van onze lieve moeder en oma SUZANNE JOHANNA KOOPMAN-SERNE£ zeggen wij u hartelijk dank. Familie Koop» Texel, augustus 2001 Uw aanwezigheid, lieve brieven, kaarten en teld tjes, die we mochten ontvangen na het overlijdt mijn man, onze vader en opa HARRY TIELEMANS hebben ons erg gesteund in ons verdriet, onze hartelijke dank daarvoor. R. Tielemans-Stee Marcel - Hilly Lars,! Eveline - Robert Texel, augustus 2001 en geven elkaar het „ja-woord" op vrijdag 7 september 2001 om 15.00 uur inh gemeentehuis Texel te Den Burg. U bent van harte welkom op onze receptie** 19.30 tot 20.30 uur in dorpshuis ,,'t Skiltjf De Ruyterstraat 61 te Oudeschild. Ons adres: Trompstraat 24,1792 BK Oudeschild Tadotip: b

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 2