C/elltfl^h' manier om uil te «aan Appartementengebouw T-J fj CJ fj Waar het spelen stopt komen wij in actie Wijziging Algemene Voorwaarden Aansluiting en Transport - Continuon ev> netbeheer Noord west Net i GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis VERHUISD GmmltuAVPAwmw AIS WONING IN VERHUUR nVIGKANDBta I Verkeers bes luit Expositie Collecte Borrelbus -V: Inschrijving DANSLESSEN Texel Inschrijf/kennismakingsavond TEXELSE g COURANT Ruimtelijke ordening Milieuvergunningen -m Vliespinda's, 200 gram samen VASTGOEDBEMIDDELING www.tcxclstactc.nl Texelstaete B.V. Vastgoed bemiddeling Nikadel 31-34, 1796 BR Dc Koog. Telefoon (0222) 314065 of 0653-890000, fax 322263 i WINGING Overal waar de rechten van het kind in het gedrang komen, komt Save the Children in actie. Geef kinderen een |eugd Geef ze een toekomst. Word nu donateur voor 10.- per maand. Giro 809, Save the Children Den Haag. Voor meer informatie: 070 - 338 44 48 of www.savethechildren.nl Save the Children Het recht om kind te zijn Texelstroomlaan 5, 1784 EA Den Helder www.dansschool-corma.nl DRINKWATER Algemene voorwaarden drinkwater Nuon De nieuwe Algemene voorwaarden drinkwater Nuon zijn het resultaat van het uniformeren van de reeds bestaande algemene voorwaarden voor drinkwater in Gelderland en Friesland Deze reeds bestaande algemene voorwaarden zijn destijds totstandgekomen in overleg met de Consumentenbond Bovenvermelde algemene voorwaarden betreffende de levering van drinkwater worden 30 dagen na publicatie van deze kennisgeving van kracht en worden gehanteerd «door N V Nuon Water Fryslên en N V Nuon Water Gelderland GAS Algemene voorwaarden voor de levenng van gas voor huishoudelijke afnemers Algemene voorwaarden voor de levering van gas voor zakelijke afnemers De Gaswet (2000) maakt onderscheid tussen de levenng van gas door de leverancier enerzijds en de aansluiting en het transport van gas door een onafhankelijke netbeheerder anderzijds Als gevolg van deze splitsing heeft iedere afnemer van gas formeel zowel een overeenkomst met de leverancier als met de netbeheerder De tot op heden door de betreffende Nuon bedrijven gehanteerde algemene leveringsvoorwaarden gas zijn dientengevolge gesplitst in voorwaarden betreffende de levenng van gas en voorwaarden betreffende de aansluiting en transport van gas De nieuwe "Algemene voorwaarden voor de levenng van gas voor huishoudelijke afnemers" zijn totstandgekomen m overleg met de Consumentenbond Bovenvermelde algemene voorwaarden bet/effende de levenng van gas worden 30 dagen na publicatie van deze kennisgeving van kracht en worden gehanteerd door N V NUON Energielevering en N V Continuon Energielevering ELEKTRICITEIT Algemene voorwaarden voor de levering van elektncrteit voor huishoudelijke verbruikers Algemene voorwaarden voor de levering van elektriciteit voor zakelijke verbruikers Bovenvermelde algemene voorwaarden voor elektriciteit zi|n gewijzigd De wijzigingen hebben met name betrekking op de introductie van de euro alsmede de termi|n van aankondiging van wettelijk vastgestelde tanevenwijzigmgen Bovenvermelde algemene voorwaarden betreffende de levering van elektriciteit worden 30 dagen na publicatie van deze kennisgeving van kracht en worden gehanteerd door N V NUON Energielevering en N V Continuon Energielevering De algemene voorwaarden voor drinkwater, gas en elektriciteit kunt u inzien op www nuon nl Voor kosteloze toezending kunt u bellen met 0900 0808 (22 cent p./min GAS Algemene voorwaarden aansluiting en transport gas voor huishoudelijke afnemers/netgebruikers Algemene voorwaarden aansluiting en transport gas voor zakelijke afnemers/netgebruikeis (niet zijnde invoeders) De Gaswet (2000) maakt onderscheid tussen de levering van gas door de leverancier enerzijds en de aansluiting en transport van gas door een onafhankelijke netbeheerder anderzijds Als gevolg van deze splitsing heeft iedere afnemer van gas formeel zowel een overeenkomst met de leverancier als met de netbeheerder De tot op heden door de betreffende Nuon bedrijven gehanteerde algemene leveringsvoorwaarden gas zijn dientengevolge gesplitst in voorwaarden betreffende de levering van gas en voorwaarden betreffende de aansluiting en transport van gas De nieuwe 'Algemene voorwaarden aansluiting en transport gas voor huishoudelijke afnemers/ netgebruikers" zijn totstandgekomen in overleg met de Consumentenbond Bovenvermelde algemene voorwaarden betreffende de aansluiting en transport voor gas worden 30 dagen na publicatie van deze kennisgeving van kracht en worden gehanteerd door N V Continuon Netbeheer. ELEKTRICITEIT Algemene voorwaarden aansluiting en transport elektriciteit voor huishoudelijke afnemers Algemene voorwaarden aansluiting en transport elektriciteit voor zakelijke afnemers Algemene voorwaarden aansluiting en transport elektriciteit voor producenten Bovenvermelde algemene voorwaarden voor elektriciteit zijn gewijzigd De wijzigingen hebben met name betrekking op de introductie van de euro alsmede de termijn van aankondiging van wetteli|k vastgestelde tarievenwijzigmgen Bovenvermelde algemene voorwaarden betreffende de aansluiting en transport voor elektriciteit worden 30 dagen na publicatie van deze kennisgeving van kracht en worden gehanteerd door N V Continuon Netbeheer. EWR Netbeheer B V en Noord West Net N V De algemene voorwaarden aansluiting en transport gas en elektriciteit kunt u inzien op www nuon nl Voor kosteloze toezending kunt u bellen met 0900 0808 (22 cent p /min) De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken Mw. C.M. Hin van Zuidhaffel l l naar de „Gollards", kamer 134 De Zes 12 1791 EX Den Burg. S 312726 Kamerstraat 41 in De Koog. Bestaande uit vijf appartementen voor l tot 5 personen. Alle eenheden lijn vooriien van douche/ tollet, tv, telefoon, een open keuken met magnetron, twee slaapkamers, balkon of terrasje. 1\iin en eigen parkeerruimte aan de achterzijde. 335 m' onder- en bijgelegen grond. Oplevering (inclusief inventaris) is per direct mogelijk. Koopsom 800.000 kosten koper, VRIJDAG 31 AUGUSTUS 2001 Gravenhage Wie in beroep is gegaan kan binnen të beroepstermijn de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige veer- ziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Nadere informatie: H. Kuiper, bureau Milieu, tek foonnummer (0222) 36 21 88. Burgemeester en Wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: het wegens de reconstructie van de coupure in de Zwinweg, deze weg af te sluiten voor alle verkeer' tussen Oosterweg en De Kaai in de periode 3 sep tember tot 15 oktober 2001 of zoveel langer de werk zaamheden duren. het wegens de reconstructie van de kruising d Barentszstraat, af te sluiten voor alle verkeer d Barentszstraat tussen Heemskerckstraat en De Hout manstraat en een gedeelte van het Bolwerk, lokaa' bekend als de Sikweg, in de periode 3 september tot 21 september 2001 of zoveel langer de werkzaamhe den duren. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u te gen deze besluiten bij Burgemeester en Wethouders een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaar schrift dient tenminste te bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt maakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijk eer) afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het In spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast eer verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Vrijdag 7 september om 16.00 uur is de opening van een groepstentoonstelling met als thema "Verwonde ring". Hierbij worden de werken getoond van 23 pro fessionele Texelse kunstenaars. De expositie is in de gemeentelijke tentoonstellingsruimte "Tusse de Banke", Groeneplaats 10 in Den Burg Publiek kan een kijkje nemen op maandag van 10.00 tot 16.30 uur en alle andere d gen van 13.30 tot 16.30 uur. In de week van 2 tot en met 8 september aanstaande vindt ook op Texel weer de collecte plaats voor de Nederlandse Kankerbestrijding, het Koningin Wilhel- mina Fonds. De borrelbus rijdt dit weekend voor de laatste keer deze zomer. In de nacht van zaterdag 1 op zondag 2 september wordt de bus ingezet voor de afvoer van publiek na afloop van het Texel Sea Street Festival in De Koog. De gele bus van Connexxion en de ge meente doet vanaf 03.00 uur een rondje Den Burg. de rode "Metrolijn" gaat richting De Krim en D® Cocksdorp. De kosten zijn 5,- per persoon per nt o.l.v. Dansschool Corma Ballroom - Latin clubs Streetdance - clipdance Salsa - Country line dansen Voor de jeugdparen speciale lesuren Betalingsregeling mogelijk Groepskorting donderdag 13 september a.s. 18.30 -20.30 uur Adres: Schietcentrum Odysseus Emmalaan 65 - Den Burg (t.o. WV-kantoor) WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG Vrijdag, zaterdag en maandag Aangevraagde bouwvergunningen I. Moerbeek voor het plaatsen v e. dakkapel a/d Parkstraat 6 te Den Burg (ontvangen 22 augustus 2001). M P Schoehuys voor het ge wijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor de dato 6 augustus 2001 reeds vergunning is verleend voor het plaatsen v e. schuur a/d De Ruyterstraat 31 te Oudeschild (ontvangen 23 augustus 2001) M R. Trap voor het plaatsen v e tuinhuisje a/d Witteweg 19 te Den Hoorn (ontvangen 23 augustus 2001). R van der Veen voor het veranderen/vergroten v.e winkel in restaurant met overdekt terras a/d Dorpsstraat 162 te De Koog (ontvangen 24 augustus 2001). Vereniging Natuurmonumenten voor het plaatsen v.e. vogelkijkhut en brug a/d Zaandammerdijk te De Waal (ontvangen 24 augustus 2001). J Wiersma voor het plaatsen v.e garage/berging a/d Pont- weg 98 te Den Burg (ontvangen 27 augustus 2001); P Daalder voor het veranderen v.e. kapschuur a/d Postweg 37 te De Cocksdorp (ontvangen 27 augustus 2001); P de Horde voor het geheel vernieu wen en verplaatsen v.e. zomerwoning a/d Boodtlaan 70 te De Koog (ontvangen 27 augustus 2001)- S T. Lups voor het veranderen ve. werkplaats tot recreatiewoning a/d Nieuwlanderweg 53 te De Waal (ontvangen 27 augustus 2001), Familie Huizinga voor het verande ren ve restaurant a/d Binnenburg 5 te Den Burg (ontvangen 27 augustus 2001), Familie Hofstra voor het geheel vernieuwen v.e. zomerwoning a/d Californiëweg 54 te De Koog (ontvangen 27 au gustus 2001). Aangevraagde melding bouwvoornemen A.M Drost voor het plaatsen v.e. berging/tumschuurtje aan Oost 34 te Oosterend (ontvangen 27 augustus 2001). G. Praamstra voor het veranderen/vergroten v.e. hotel a/d Kamer straat 45 te De Koog; Stichting Wonen Texel voor het omzetten van een winkel in woning a/d Peperstraat te Oosterend Het bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. De bouw- en situatie tekeningen liggen vanaf 3 september 2001 gedu rende vier weken ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Rectificatie In de krant van 24 augustus jongstleden staat onder verleende bouwvergunningen vermeld: Telfort Mobiel BV voor het tijdelijk plaatsen v.e GSM-mast met antenne en toebehoren tot 17 augustus 2006. of zoveel korter dan de tijdelijkheid noodzakelijk is in verband met het plaatsen van de C2000-mast, a/d Vliestraat 22 te Oosterend (verzonden 20 augus tus 2001); de tekst dient te zijn: Telfort Mobiel BV voor het tijdelijk plaatsen ve. GSM-mast met antenne en toebehoren tot 17 augustus 2006 of zoveel eerder dan de definitieve masten en antenne van Telfort op het sportveld aan de Vliestraat geplaatst en operationeel zijn a/d Vliestraat 22 te Oosterend (verzonden 20 augustus 2001). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positiefis terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Verleende bouwvergunningen M Vittali voor het plaatsen v.e dakopbouw a/d Vaargeul 13 te Den Burg (verzonden 27 augustus 2001); H. van Garderen voor het plaat sen v.e. dakopbouw a/d Vaargeul 18 te Den Burg (verzonden 27 augustus 2001); Stichting Wonen Texel voor het plaatsen van 16 woningen a/d Schoonoordsingel 8 t/m 16 en 8a t/m 16a te Den Burg (verzonden 27 augustus 2001); ROC Kop van Noord-Holland voor het tijdelijk plaatsen v.e. schoolgebouw tot 21 augustus 2006 a/d Haffelderweg te Den Burg (verzonden 28 augustus 2001). Goedgekeurde melding bouwvoornemen H W.G J. van Dolleweerd voor het plaatsen ve tuinhuisje a/d Beatrixlaan 151 te Den Burg (verzonden 28 augustus 2001): M.J Witte voor het plaatsen v e. dakkapel a/d Duinroosstraat 20 te De Koog (verzonden 28 augustus 2001). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2 12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer vergunning ver leend aan: de Stichting Passantenhaven Oudeschild voor het oprichten en in werking hebben van een van passantenhaven aan de Haven 24 te Oudeschild. De locatie is bij ons kadastraal bekend als sectie N, num mer 1173; de firma Tatenhove B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor een grond-, weg- en waterbouwkundig aannemingsbedrijf dat zich bovendien bezighoudt met het transport en de verhuur van containers aan de IJsdijk 11 te Oude schild. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning verbonden. Vanaf 3 september 2001 liggen tot het einde van de beroeps termijn dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken ter inzage op de afdeling milieubeheer in het gemeente huis (bovenste verdieping, kamer 2.05). Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toe gelicht. De vergunning is niet gewijzigd ten op zichte van het ontwerpbesluit. Uitsluitend: wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp besluit; wie bedenkingen hebben tegen eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten opzichte van het ontwerp-besluit; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kun nen tegen de verleende milieuvergunning beroep in stellen. Met ingang van de dag na de datum van de terinzage legging, is binnen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's- H. v/d Vis, Weverstraat 74 Inschrijven kunt u ook dagelijks doen!! Onder a 0223-630303 of 06-51987804 Weekendmix, 200 gram Gemengde gezouten noten, 200 gram Kaas met olijven en tomaat 500 gram O Extra belegen 500 gram

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 8